Konečné tabulky 2023/2024 (po podzimu)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Muži A (divize C) |
|
Muži B (Krajský přebor) |
|
Dorost U19 (Divize C) |
|
|
1. |
Ústí n.O. |
12 |
2 |
1 |
39:11 |
38 |
|
1. |
Libišany |
12 |
0 |
3 |
46:22 |
36 |
|
1. |
Tempo Praha |
11 |
2 |
2 |
38:16 |
35 |
|
|
2. |
Benátky n.J. |
12 |
1 |
2 |
24:7 |
37 |
|
2. |
Horní Ředice |
11 |
1 |
3 |
48:16 |
34 |
|
2. |
Hr.Králové B |
11 |
0 |
4 |
44:20 |
33 |
|
|
3. |
Velké Hamry |
10 |
3 |
2 |
31:19 |
33 |
|
3. |
Lanškroun |
10 |
1 |
4 |
29:14 |
31 |
|
3. |
Vysoké Mýto |
10 |
2 |
3 |
41:29 |
32 |
|
|
4. |
Turnov |
9 |
1 |
5 |
30:17 |
28 |
|
4. |
Svitavy |
9 |
2 |
4 |
29:15 |
29 |
|
4. |
Chrudim B |
9 |
4 |
2 |
38:18 |
31 |
|
|
5. |
Vysoké Mýto |
9 |
1 |
5 |
24:18 |
28 |
|
5. |
Vys.Mýto B |
8 |
4 |
3 |
22:17 |
28 |
|
5. |
Bohemians B |
9 |
3 |
3 |
43:18 |
30 |
|
|
6. |
Slavia HK |
8 |
1 |
6 |
23:24 |
25 |
|
6. |
Česká Třebová |
8 |
3 |
4 |
33:19 |
27 |
|
6. |
Liberec B |
8 |
2 |
5 |
57:29 |
26 |
|
|
7. |
Chrudim B |
6 |
4 |
5 |
25:22 |
22 |
|
7. |
Litomyšl |
8 |
3 |
4 |
26:15 |
27 |
|
7. |
Náchod |
7 |
1 |
7 |
36:30 |
22 |
|
|
8. |
Benešov |
6 |
1 |
8 |
25:25 |
19 |
|
8. |
L.Bohdaneč |
5 |
4 |
6 |
25:25 |
19 |
|
8. |
Jablonec B |
7 |
1 |
7 |
25:36 |
22 |
|
|
9. |
Dobrovice |
5 |
4 |
6 |
21:24 |
19 |
|
9. |
Holice |
6 |
1 |
8 |
28:34 |
19 |
|
9. |
Vlašim |
6 |
3 |
6 |
27:23 |
21 |
|
|
10. |
Spoje Praha |
5 |
3 |
7 |
21:25 |
18 |
|
10. |
Choceň |
5 |
3 |
7 |
29:32 |
18 |
|
10. |
Čáslav |
7 |
0 |
8 |
25:42 |
21 |
|
|
11. |
Trutnov |
5 |
2 |
8 |
25:26 |
17 |
|
11. |
Pardubičky |
5 |
1 |
9 |
20:27 |
16 |
|
11. |
Žižkov B |
5 |
3 |
7 |
19:27 |
18 |
|
|
12. |
Hlinsko |
5 |
2 |
8 |
19:22 |
17 |
|
12. |
Heřm. Městec |
5 |
1 |
9 |
22:35 |
16 |
|
12. |
Trutnov |
5 |
2 |
8 |
34:38 |
17 |
|
|
13. |
Kosmonosy |
5 |
2 |
8 |
22:34 |
17 |
|
13. |
Prosetín |
4 |
3 |
8 |
17:26 |
15 |
|
13. |
Kolín |
4 |
1 |
10 |
22:38 |
13 |
|
|
14. |
Cidlina |
4 |
2 |
9 |
19:35 |
14 |
|
14. |
Přelouč |
1 |
7 |
7 |
13:27 |
10 |
|
14. |
Slavia HK |
3 |
2 |
10 |
17:40 |
11 |
|
|
15. |
Čáslav |
2 |
1 |
12 |
17:31 |
7 |
|
15. |
Třemošnice |
2 |
4 |
9 |
11:28 |
10 |
|
15. |
Nymburk |
3 |
2 |
10 |
19:44 |
11 |
|
|
16. |
Letohrad |
1 |
2 |
12 |
9:34 |
5 |
|
16. |
Moravany |
1 |
2 |
12 |
16:62 |
5 |
|
16. |
Třebeš |
0 |
2 |
13 |
10:47 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dorost U17 (Divize C) |
|
Starší žáci U15 (Divize C) |
|
Starší žáci U14 (Divize C) |
|
|
1. |
Hr.Králové B |
13 |
2 |
0 |
85:10 |
41 |
|
1. |
Xaverov |
13 |
0 |
1 |
76:11 |
39 |
|
1. |
Tempo Praha |
11 |
1 |
2 |
93:19 |
34 |
|
|
2. |
Liberec B |
13 |
0 |
2 |
66:17 |
39 |
|
2. |
Chrudim |
12 |
0 |
2 |
65:11 |
36 |
|
2. |
Orlicko |
11 |
1 |
2 |
56:24 |
34 |
|
|
3. |
Tempo Praha |
12 |
1 |
2 |
63:19 |
37 |
|
3. |
Tempo Praha |
11 |
1 |
2 |
80:17 |
34 |
|
3. |
Admira Praha |
10 |
0 |
4 |
49:22 |
30 |
|
|
4. |
Bohemians B |
11 |
1 |
3 |
67:14 |
34 |
|
4. |
Trutnov |
9 |
1 |
4 |
50:27 |
28 |
|
4. |
Xaverov |
9 |
1 |
4 |
84:29 |
28 |
|
|
5. |
Chrudim B |
7 |
4 |
4 |
33:27 |
25 |
|
5. |
Svitavy |
8 |
1 |
5 |
40:23 |
25 |
|
5. |
Chrudim |
7 |
3 |
4 |
60:28 |
24 |
|
|
6. |
Slavia HK |
7 |
2 |
6 |
29:34 |
23 |
|
6. |
Háje JM |
7 |
3 |
4 |
45:22 |
24 |
|
6. |
Slavia HK |
8 |
0 |
6 |
48:41 |
24 |
|
|
7. |
Kolín |
7 |
1 |
7 |
50:35 |
22 |
|
7. |
Orlicko |
7 |
3 |
4 |
25:13 |
24 |
|
7. |
Čáslav |
7 |
2 |
5 |
54:34 |
23 |
|
|
8. |
Náchod |
6 |
4 |
5 |
43:37 |
22 |
|
8. |
Čáslav |
6 |
4 |
4 |
25:22 |
22 |
|
8. |
Háje JM |
7 |
1 |
6 |
34:49 |
22 |
|
|
9. |
Čáslav |
6 |
2 |
7 |
28:31 |
20 |
|
9. |
Náchod |
6 |
2 |
6 |
38:27 |
20 |
|
9. |
Kolín |
6 |
3 |
5 |
42:46 |
21 |
|
|
10. |
Jablonec B |
5 |
2 |
8 |
23:32 |
17 |
|
10. |
Admira Praha |
6 |
1 |
7 |
37:37 |
19 |
|
10. |
Svitavy |
6 |
2 |
6 |
38:45 |
20 |
|
|
11. |
Vlašim |
4 |
4 |
7 |
33:55 |
16 |
|
11. |
ČAFC Praha |
5 |
0 |
9 |
30:60 |
15 |
|
11. |
ČAFC Praha |
6 |
0 |
8 |
35:47 |
18 |
|
|
12. |
Trutnov |
4 |
3 |
8 |
30:50 |
15 |
|
12. |
Slavia HK |
4 |
2 |
8 |
32:61 |
14 |
|
12. |
Trutnov |
5 |
2 |
7 |
41:46 |
17 |
|
|
13. |
Třebeš |
4 |
0 |
11 |
21:71 |
12 |
|
13. |
Třebeš |
2 |
5 |
7 |
25:41 |
11 |
|
13. |
Vyšehrad |
4 |
3 |
7 |
35:46 |
15 |
|
|
14. |
Žižkov B |
2 |
3 |
10 |
26:69 |
9 |
|
14. |
Kolín |
1 |
3 |
10 |
20:59 |
6 |
|
14. |
Náchod |
3 |
1 |
10 |
39:87 |
10 |
|
|
15. |
Vysoké Mýto |
2 |
2 |
11 |
22:48 |
8 |
|
15. |
Vysoké Mýto |
1 |
1 |
12 |
11:75 |
4 |
|
15. |
Třebeš |
2 |
0 |
12 |
22:64 |
6 |
|
|
16. |
Nymburk |
1 |
1 |
13 |
19:89 |
4 |
|
16. |
Vyšehrad |
0 |
1 |
13 |
9:102 |
1 |
|
16. |
Vysoké Mýto |
0 |
0 |
14 |
15:118 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladší žáci U13 (Divize C) |
|
Mladší žáci U12 (Divize C) |
|
|
|
|
1. |
Náchod |
13 |
0 |
0 |
198:67 |
39 |
|
1. |
Kolín |
13 |
0 |
0 |
178:20 |
39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
Trutnov |
11 |
0 |
2 |
166:54 |
33 |
|
2. |
Chrudim |
11 |
0 |
2 |
149:48 |
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
Chrudim |
10 |
0 |
3 |
182:65 |
30 |
|
3. |
Trutnov |
10 |
1 |
2 |
113:40 |
31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. |
Xaverov |
9 |
0 |
4 |
162:97 |
27 |
|
4. |
Svitavy |
10 |
0 |
4 |
127:65 |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. |
Háje JM |
8 |
0 |
5 |
189:94 |
24 |
|
5. |
Xaverov |
8 |
0 |
5 |
108:81 |
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. |
Kolín |
8 |
0 |
5 |
173:115 |
24 |
|
6. |
Admira Praha |
7 |
1 |
5 |
73:95 |
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. |
ČAFC Praha |
7 |
0 |
6 |
125:120 |
21 |
|
7. |
Orlicko |
7 |
0 |
6 |
123:58 |
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. |
Vyšehrad |
6 |
1 |
6 |
106:108 |
19 |
|
8. |
Slavia HK |
6 |
1 |
6 |
82:68 |
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. |
Admira Praha |
6 |
0 |
7 |
133:121 |
18 |
|
9. |
Náchod |
6 |
0 |
7 |
63:52 |
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. |
Orlicko |
5 |
1 |
7 |
133:125 |
16 |
|
10. |
Čáslav |
6 |
0 |
7 |
78:83 |
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. |
Vysoké Mýto |
5 |
0 |
8 |
97:174 |
15 |
|
11. |
Háje JM |
5 |
0 |
8 |
52:131 |
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. |
Svitavy |
4 |
0 |
10 |
94:217 |
12 |
|
12. |
ČAFC Praha |
4 |
0 |
9 |
83:76 |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. |
Slavia HK |
3 |
0 |
10 |
102:130 |
9 |
|
13. |
Vysoké Mýto |
2 |
0 |
11 |
32:126 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14. |
Čáslav |
2 |
0 |
11 |
90:155 |
6 |
|
14. |
Třebeš |
1 |
1 |
11 |
19:120 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. |
Třebeš |
0 |
0 |
13 |
22:330 |
0 |
|
15. |
Vyšehrad |
0 |
0 |
13 |
18:235 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|