SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

Konečné tabulky 2016/2017

 

 

 

 

Konečné tabulky 2016/2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Muži A   (divize) 

 

Muži B   (I A třída) 

 

Dorost U19 - (východoč.přebor) 

1.

 Ústí n. Orlicí

21

2

2

5

56:20

69

 

1.

 Dobříkov

17

4

1

4

79:33

60

 

1.

 Trutnov

20

1

2

3

100:29

64

2.

 Živanice

18

4

2

6

76:33

64

 

2.

 Lanškroun

17

3

1

5

66:31

58

 

2.

 Pardubice B

17

4

0

5

74:23

59

3.

 Čáslav

15

5

5

5

65:35

60

 

3.

 Nasavrky

14

2

2

8

49:39

48

 

3.

 Jaroměř

18

0

1

7

80:52

55

4.

 Vys.Mýto

16

3

5

6

52:27

59

 

4.

 Litomyšl

12

3

2

9

69:40

44

 

4.

 Slavia HK

16

1

2

7

67:27

52

5.

 Kolín

15

5

3

7

49:31

58

 

5.

 Načešice

12

3

2

9

53:57

44

 

5.

 Nové Město

11

2

5

8

65:52

42

6.

 Ostrá

11

5

4

10

41:30

47

 

6.

 Vys.Mýto B

12

2

2

10

68:63

42

 

6.

 Třebeš

12

1

3

10

66:67

41

7.

 Letohrad

11

5

3

11

35:39

46

 

7.

 Luže

9

6

2

9

48:41

41

 

7.

 Vrchlabí

12

2

1

11

56:57

41

8.

 Turnov

12

3

3

12

58:61

45

 

8.

 Svitavy B

11

2

3

10

46:45

40

 

8.

 Cidlina

9

3

4

10

64:74

37

9.

 Dvůr Králové

11

5

2

12

41:48

45

 

9.

 Rohovl.Bělá

8

3

6

9

43:43

36

 

9.

 Vys.Mýto

6

6

2

12

40:66

32

10.

 Pardubice B

11

2

5

12

54:55

42

 

10.

 Pomezí

10

0

4

12

54:61

34

 

10.

 Svitavy

8

1

1

16

49:61

27

11.

 Chrastava

10

4

3

13

58:65

41

 

11.

 Letohrad B

9

2

2

13

49:63

33

 

11.

 Pardubičky

5

4

4

13

40:66

27

12.

 Kratonohy

10

1

5

14

50:49

37

 

12.

 Pardubičky

8

2

4

12

36:53

32

 

12.

 Letohrad

6

1

4

15

52:77

24

13.

 Trutnov

11

1

2

16

49:60

37

 

13.

 Ústí n.O. B

5

2

0

19

27:74

19

 

13.

 Živanice

6

3

0

17

46:97

24

14.

 Př.Kopanina

7

3

2

18

37:71

29

 

14.

 Horní Jelení

4

0

3

19

37:81

15

 

14.

 Náchod B

7

0

0

19

54:105

21

15.

 Kutná Hora

6

2

5

17

23:58

27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.

 Náchod

2

3

2

23

34:96

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Starší žáci U15  (KP skupina A) 

 

Starší žáci U15  (KP 5-8. místo) 

 

 

1.

 Pardubice B

16

0

1

1

123:10

49

 

1.

 Vys.Mýto

5

0

1

0

21:8

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 Prosetín

14

1

0

2

80:32

44

 

2.

 Hlinsko

2

1

0

3

10:8

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

 Vys.Mýto

13

2

0

3

80:16

43

 

3.

 Mor.Třebová

2

0

0

4

9:12

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

 Hlinsko

9

2

2

5

52:27

33

 

4.

 Choceň

2

0

0

4

8:20

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

 Přelouč

10

0

0

8

59:55

30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

 Pardubičky

7

0

0

11

31:46

21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

 Holice

5

1

2

10

34:76

19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

 Slatiňany

5

1

1

11

34:63

18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

 Heřm.Městec

3

0

1

14

13:79

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

 Třemošnice

1

0

0

17

21:123

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mladší žáci U13  (KP skupina A) 

 

Mladší žáci U13  (KP 1-4. místo) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

 Hlinsko

16

1

1

172:17

49

 

1.

 Vys.Mýto

4

2

0

17:7

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 Vys.Mýto

14

3

1

128:16

45

 

2.

 Hlinsko

3

2

1

21:8

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

 Pardubice B

14

1

3

194:28

43

 

3.

 Svitavy

1

2

3

9:21

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

 Pardubičky

12

0

6

95:49

36

 

4.

 Mor.Třebová

0

2

4

11:22

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

 Holice

10

1

7

88:61

31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

 Prosetín

7

0

11

47:76

21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

 Přelouč

6

0

12

55:117

18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

 Třemošnice

5

0

13

36:160

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

 Heřm.Městec

3

0

15

21:130

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

 Slatiňany

0

0

18

10:190

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist