SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

Mladší elévové

 

 

INFO

Turnaj 23.9.2017 se koná na našem stadionu sraz kluků v 8:30 A a 9:00 B.
Rodiče přijďte podpořit kluky. Nominaci pošlu SMS-kou.

Samostudium pro kluky:

 

 

2. mistrovský turnaj v Pardubicích - 16.9.2017

Tento víkend nás nečekal vůbec jednoduchý los turnaje, soupeři Pardubice, Choceň a Hlinsko, jsou obzvláště těžcí soupeři. Tím pádem jsem neměl velké očekávání co se bodů týče.
A - Do turnaje jsme vstoupili proti Hlinsku. Ukázalo se, že naše mužstvo má přeci jenom nějakou kvalitu a soupeře jasně přehrálo 9:1. Branky vstřelili David H. 5x, Robin M 2x a Šíma a Láďa P. po jednom. Druhý zápas byl těžší oříšek postavili jsme se proti Pardubicím A, které je kvalitativně asi někde jinde což se ukázalo při hře a taky na výsledku 1:13 z našeho pohledu. Čestný gól dal Vojta H.. Posledním zápasem, bylo utkání s Chocní a zde musím pochválit kluky za bojovnost a nasazení. Choceň se mi zdá o proti nám fotbalovější, mi se jí však dokázali vyrovnat. Výsledek 6:6 mluví za vše. Branky vstřelil David 6x. Hra tady měla slušné parametry a kdyby jsme dokázali proměnit další šance mohli i vyhrát. Největší pochvalu za A ovšem zaslouží Sebík Ryčl, který ač nováček předváděl velice slušné výkony v brance. Výsledek 4 body z turnaje je solidní těší mě že mladší ročníky Robin, Sebastián jsou pro tým přínos a ne pouze do počtu.

B - Kluci, kteří jezdí za naše B si jdou především zahrát a posbírat nějaké zkušenosti, což se odráží na výsledcích. První zápas proti Hlinsku s výsledkem 3:8, branky vstřelili 2x Pepík H. a 1x Michal K. Druhý zápas proti Pardubicím skončilo 0:17. Toto bych přešel bez hodnocení. Posledním soupeřem byla Choceň výsledek 1:11 sice hovoří v jasnou záležitost, ale minimálně 7 branek bylo po našich fatálních chybách. Jedinou branku vstřelil Pepík H. Celkově musíme u hráčů béčka naučit základní fotbalové návyky a dovednosti. Pochvala tentokrát patří Peteru, který jako brankář dokázal přes množství obdržených branek jich dokázal spoustu pochytat. Mužstvu chybělo nasazení a chuť se s výsledkem poprat. Bohužel. Je zde obrovský prostor pro zlepšení jen je potřeba na nelehké cestě vydržet.

                                                                                                                                       Váš trenér Jaroslav Matula

 

 

Sobotní turnaj v Chrudimi budu hodnotit A i B samostatně.

 

A - na Klukách bylo znát, že mužstvo se teprve skládá a buduje. Osa týmu David, Šíma, Marťas, Adam byla jasná od nich jsem očekával, že tým potáhnou, což se i plnilo. Ovšem byly doplněni mladšími Robin, Péter, Honza, které musím pochválit, že se s těžkými soupeři dokázali vyrovnat. Jediná výtka je k útočníkům, kteří musí myslet nejen na útočení, ale i na bránění. Platí zde klasické HESLO dopředu můžeš,ale do zadu musíš. Výsledek 1 výhra a 2 prohry odpovídá momentální situaci, ale já očekávám od dalších turnajů pouze zlepšení.
B - upřímně jsem žádná velká očekávání od našeho béčka neměl. Nechal jsem zde některé kluky od starších Vojta, Franta a kolem nich postavil spoustu nezkušených. Bylo jasné, že od začátku to až tak fotbalové nebude, což se naplnilo. Ovšem postupem času se hra i výkon zlepšoval. Pepík, s Frantou a Vojtou přenesly pokyny na trávník a ono to náhodou šlo. Pochvala jde Honzovi, který dokáže plnit trenérovi pokyny a jako obránce z něj jednou bude neprostupná zeď to samé se dá říct o Tobíkovi Kouřimovi. Opět jediná výtka je na chování některých jedinců, kteří místo o snahu hrát fotbal, je snaha oto aby dostal trenér infarkt, ale na tom zapracujem. Výsledek 2 prohry a 1 výhra odpovídá naší situaci, ale platí zde to samé jako u A, očekávám pouze zlepšení.

                                                                                                                                           Váš trenér Jaroslav Matula

A mužstvo

Letohrad - VM    5:1

branky: Melichar 1x

Chrudim - VM    3:4

branky: Holub 2x, R. Matula 1x, Sýs 1x

Česká Třebová - VM   6:3

branky: Holub 2x, Melichar 1x

 

 

B mužstvo

Libchavy - VM   18:0

Chrudim – VM     8:1

branku: Navrátil 1x

Česká Třebová - VM   2:7

branky: Kopecký 1x, Harvan 3x, Hunal 3x

 

 

Domácí úkol 6.9 na pátek 8.9.

https://www.stream.cz/sportovni-okamziky/10017658-101-sekund-manchester-united-bayern-mnichov-1999

Kdo vyhrál

Výsledek zápasu

Kdy padly rozhodující góly

 

INFO

Ve středu 6.9.2017 přátelské utkání s Chocní na našem stadionu.

Sraz hráčů v 16:00. Sebou chrániče, kopačky, pití. Účast všech nutná budou hrát 2 družstva (A, B).

 

1. mistrovský turnaj bude v sobotu  9.9.2017 v Chrudimi začátek 9:00 hod.

Odjezd od Stadionu SK VM v 7:45 od zadní brány. Sebou chrániče, kopačky, pití a svačinu.

Nominace bude upřesněna ve středu pokud někdo nemůže napište SMS trenérovi. 

 

 

Sezóna podzim 2017

první trénink v pondělí 28.8.2017 od 16:00 účast rodičů nutná

Dále pak tréninky vždy pondělí, středa, pátek od 16:00

Trenér Jaroslav Matula, tel. 777024552, email: jjj.matula@gmail.com

 

 

TOPlist