Vítězství U12 díky kanonádě ve třetí třetině

SK Vysoké Mýto - MFK Chrudim   8:5  (0:3,1:2,7:0)

Branky : Mikulecký 2, Nedvěd, Dvořák, Mokrejš, Vodička, Zach, Vostrčil

Sestava: Smutná Adéla, Millich Štěpán – Dvořák Josef, Šimek Petr, Zach Tomáš, Vodička Lukáš – Mikulecký Jindřich, Borovec Matěj, Nedvěd Patrik, Tupec Leoš – Andrle Marek, Vostrčil František, Mokrejš David

V prvním utkání na domácím hřišti jsme nastoupili proti týmu MFK Chrudim. První dvě třetiny probíhaly ve stejném duchu jako středeční zápas v Trutnově. Soupeře jsme herně přehrávali a po špatných nahrávkách v útočné finální fázi nás soupeř trestal z rychlého protiútoku …

Ve 2´ se po naší špatné nahrávce soupeř ujal vedení 0:1, obdobná situace nastala v 8´ kdy opět po nepřesné přihrávce na útočné polovině soupeř z rychlého protiútoku trestal 0:2, 29´po našem špatně zahraném rohovém kopu a rychlé rozehrávce soupeřova golmana na rychlonohého útočníka soupeř uzavřel 1. třetinu 0:3.

Ve 2. třetině jsme soupeře zamáčkli před jeho brankou, ale z mnoha 100% šancí jsme gól nedali. Naopak soupeř po našem již několikátém špatně zahraném rohovém kopu z protiútoku zvyšoval už na 0:4. V 50´ jsme se konečně střelecky prosadili, když zdálky napřáhl Nedvěd a po teči soupeře balón skončil v síti 1:4, 59´po nedorozumění v naší obraně 1:5.

3. třetina J

68´Mokrejš přesným centrem našel Dvořáka, který krásně skóroval hlavou 2:5, 69´Mokrejš po nahrávce Nedvěda uklidil míč k levé tyči 3:5, 71´se ve vápně nejlépe zorientoval Mikulecký a tvrdou střelou snížil na 4:5, 76´z dálky Vodička vymetl šibenici 5:5, 80´Zach předskočil útočníka hostů a lobem poslal náš tým do vedení 6:5, 82´Nedvěd centroval na Mikuleckého, kterému golman míč vyrazil a dobíhající Vostrčil zvyšoval na 7:5, 83‘ po krásném centru Tupce dělovkou pod břevno uzavřel skóre zápasu Mikulecký na 8:5.

Děkujeme hráčům za předvedený výkon a hlavně přístup ke 3. třetině zápasu.

Povedený vstup U12 do žákovské kategorie

FC Hlinsko – SK Vysoké Mýto   3:14   (0:6,1:3,2:5)

Branky: Nedvěd 5, Tupec 4, Vostrčil 2, Dvořák, Andrle, Mikulecký

Sestava: Smutná Adéla – Dvořák Josef, Šimek Petr, Zach Tomáš, Vodička Lukáš – Mikulecký Jindřich, Borovec Matěj, Nedvěd Patrik, Tupec Leoš – Andrle Marek, Mareš Štěpán, Vostrčil František, Mokrejš David

V prvním zápase nové sezony jsme nastoupili na hřišti v Hlinsku.

Již ve 3‘ minutě jsme se  po individuální akci Nedvěda ujali vedení 1:0, 6‘ min - střelou zdálky  zvyšoval Tupec na 2:0, 9‘ min - umístěnou střelou Nedvěd 3:0, 11‘ min -  po centru Tupce hlavou Nedvěd 4:0, 13‘ min - Tupec tvrdou střelou již na 5:0, 22‘ min - po faulu na Andrleho z penalty Tupec uzavřel první třetinu 6:0.

Ve 48‘ min střelu Vostrčila dorazil Tupec 7:0, 50‘ min - po centru Tupce skóroval Dvořák 8:0, 57‘ min - střelu Mareše dorážel Vostrčil 9:0. V samém závěru druhé třetiny tým Hlinska snížil na 9:1.

V 61‘ min po pěkné nahrávce Mokrejše se trefil Andrle 10:1, 64‘ min - soupeř snížil z pokutového kopu 10:2, 66‘ min - po chybě v naší obraně 10:3, 75‘ min - Nedvěd našel přesným centrem Vostrčila 11:3, 82‘ min - Nedvěd střelou k levé tyči 12:3, 85‘ min - Mokrejš zahrával roh Zach hlavou prodloužil a Mikulecký vymetl šibenici 13:3, 90‘ min - Tupec zahrávat trestný kop na který si naběhl Nedvěd a uzavřel skóre zápasu  na 14:3.