22.2.2020 Přátelské utkání ve Žďáru / Sázavou
   1.3.2020 Přátelské utkání na UMT v Chocni proti Třebeši
   7.3.2020 Přátelské utkání v rámci soustředění proti Boskovicím
 15.3.2020 Přátelské utkání na UMT v Chocni proti Hlinsku

Neděle  – 1.3. – umělá tráva /UT/ Choceň – 13,30  h. – zápas s Třebší

ze stadionu . /doplatek 1500,-Kč kdo ještě nezaplatil !!/

Kategorie U-12

Hala Chrudim – halový turnaj – 4.1.2020 – 3.místo

VM : Polička  0:3  - nejhorší zápas

VM:Hlinsko    1:2  – výborný zápas –rozhodla chyba našeho brankaře 30 vteřin před koncem – vychytala nás brankařka Hlinska

VM : Náchod  4:2  – zápas v naší režii

Góly : Mareš 2,Gruz,Horáček

VM : OFS Chrudim  5:0 – jednoznačná záležitost

Góly : Urbánek,Perepetlcia,Horáček,Janouch,Kovačík

VM:   Nový Hradec  6:1 – konečně fotbal jak má být. Bez drbání, kombinace

Góly: Mareš 3,Janouch,Gruz,Urbánek

VM:Slávie Hr.Králové  6:0 – opět dobrý vykon.Nebylo co řešit.

Góly :Janouch,Horáček 2,Urbánek,Kovačík,Perepetlycia

U nás vyhodnocen nejlepším hráčem J.Horáček -  gratulujeme!!

Nominovaný kádr : Vomela – Gruz,Tupec,Janouch,Horáček,Mareš,Perepetlycia,Kovačík,Urbánek

image

SK Vysoké Mýto - MFK Trutnov   8:2 (5:0,3:0,0:2)

10.11.2019

Branky: 13., 15. Putnar (1:0, 3:0), 14., 57. Janouch (2:0, 8:0), 26. Kováčik (4:0), 30., 57. Horáček (5:0, 7:0), 38. vlastní (6:0)

Sestava: Tomáš Mergl  –  Filip Tupec, Jan Sedláček, Jakub Putnar, Štěpán Mareš, Filip Kováčik,  Lukáš Martinec, Jan Horáček, Martin Janouch, Marek Urbánek, Šimon Kouřim, Tomáš Grůz, David Holub.

V posledním domácím podzimním utkání žákovské ligy U12 naši hráči konečně začali plnit pokyny trenérů. V prvních dvou třetinách jsme dobře dostupovali soupeře, kombinovali a stříleli branky. I rozehra od brankaře byla lepší než v předchozích utkáních. Naše hra měla dobré parametry, všichni hráči bojovali a hráli naplno. V těchto třetinách kluci předvedli, že umí hrát kombinačně a ne každý sám. Bohužel za stavu 8:0 po dvou třetinách jsme kombinační hru opustili a každý si chtěl dát gól, paradoxně jsme dva dostali. Aspoň kluci poznali, že hrát spolu je lepší než každý sám. V sobotu hrajeme poslední zápas v Chrudimi a je potřeba navázat na tyto povedené úseky utkání a předvést opět kvalitní a bojovný výkon. Hráčům gratulujeme k vítězství a divákům děkujeme za podporu.

Trenéři

image

SK Vysoké Mýto - FK Pardubice    4:13 (2:5,0:5,2:3)

2.11.2019

Branky: 1., 11., 66., 68. Mareš (1:0), (2:0), (3:11), (4:11).

Sestava: Tomáš Mergl  –  Filip Tupec, Jan Sedláček, Tomáš Křížek, Jakub Putnar, Štěpán Mareš, Filip Kováčik,  Lukáš Martinec, Vladimír Perepelytsia, Jan Horáček, Martin Janouch, Marek Urbánek, Šimon Kouřim, Tomáš Grůz, David Holub.

Proti velmi silným Pardubicím jsme skvěle nastoupili a vedli v 11 min již 2:0. Bohužel to gólově z naší strany bylo na dlouho vše. Soupeř se rozehrál a do konce první třetiny nám dal 5 gólů. V druhé třetině jsme také dobře začali, ale opět Pardubicím stačilo 10 min, aby zvýšili skóre na 10:2. Ve třetí třetině jsme již se soupeřem dokázali držet krok. V tomto utkání podalo více hráčů lepší výkon než v minulém zápase, ale proti tak silnému soupeři je potřeba, aby všichni hráči hráli na 120% a to se nestalo. Stále je v naší hře spousta nepřesností, individuálních chyb, chybí pohyb bez míče a rozehra od brankaře. Je třeba na těchto chybách zapracovat v tréninku, ale to je nutné aby se ho všichni hráči účastnili a i v něm makali na plno !!!

Trenéři

imageFK Viktoria Žižkov - SK Vysoké Mýto   6:2 (4:0,1:2,1:0)

27.10.2019

Branky: 33. Kováčik (4:1), 55 Janouch (5:2) .

Sestava: Tomáš Mergl  –  Filip Tupec, Jan Sedláček, Tomáš Křížek, Jakub Putnar, Štěpán Mareš, Filip Kováčik,  Lukáš Martinec, Vladimír Perepelytsia, Jan Horáček, Martin Janouch.

Jak jme minulé utkání v Cidlině hodnotili pozitivně, to následující v Kolodějích proti Viktorce byl úplný opak. Většina hráčů neplnila dané pokyny trenérů, nebojovala a celkově byli duchem někde jinde než na hřišti. Proti slabému soupeři jsme se nedokázali na špatném terénu prosadit. Proti jeho jednoduché hře nakopávaných míčů jsme nenašli protizbraň. První třetina, byla z naší strany doslova katastrofa. Druhá byla lepší.  Do třetí jsme si řekli, že ještě zabojujeme a ono to šlo ! Bohužel jsme vyhořeli na proměňování šancí. Měli jsme jich snad 5 v prvních minutách a žádnou neproměnili. Toto utkání šlo vyhrát! Musíme se z toho poučit a hlavně někteří hráči musí změnit přístup, jak k přípravě na utkání, práci v tréninku i plnění pokynů trenérů. Hrajeme nejvyšší žákovskou soutěž, tak je k tomu třeba i tak přistupovat!

Trenéři

image

RMSK "Cidlina" Nový Bydžov - SK Vysoké Mýto   5:4 (1:2,4:0,0:2)

20.10.2019

Branky: 11., 25., 80. Kouřim, 66. Kováčik.

Sestava: Tomáš Mergl  –  Filip Tupec, Jan Sedláček, Tomáš Křížek, Jakub Putnar, Štěpán Mareš, Filip Kováčik, Lukáš Martinec, Šimon Kouřim, Vladimír Perepelytsia.

Po dvou prohrách na domácím hřišti jsme tento víkend jeli do Hlušic na utkání se třetím týmem skupiny RMSK Cidlina. Bohužel nám pro zranění (Vomela, Krummer, Urbánek) a nemoc (Horáček, Grůz, Janouch) chybělo 6 hráčů. I z tohoto hlediska jsme byli zvědavi jak se s tím kluci poperou. Nakonec to můžeme zhodnotiti jako jedno z našich nejlepších utkání v žákovské lize. Vytvořili jsme si nejvíce gólových šancí na utkání v dosavadním průběhu sezóny a jen díky zbrklostí v zakončení, tento zápas nevyhráli. Je třeba se poučit i z branek, které jsme obdrželi (4 branky v rozmezí 38 až 49 min.)  a koncentrovat se na celé utkání. I přes prohru musíme hráčům poděkovat za předvedený výkon. Příští víkend jedeme do Prahy na zápas proti Viktorce a snad se již zadaří i výsledkově.

Trenéři

image

SK Vysoké Mýto - FC Hradec Králové    2:15 (0:3,1:4,1:8)

17.10.2019

Branky: 51. Tupec, 84. Putnar.

Sestava: Tomáš Mergl, Matyáš Vomela –  Filip Tupec, Jan Sedláček, Tomáš Křížek, Jakub Putnar, Jan Horáček, Štěpán Mareš, Filip Kováčik,  Lukáš Martinec, Šimon Kouřim, Vladimír Perepelytsia, Tomáš Grůz, David Holub.

V tomto utkání nám soupeř předvedl v čem musíme naší hru zlepšit. Soupeř nás převyšoval nejen v individuálních dovednostech, ale hlavně v kombinaci, rozehře a hře bez míče. V prvních dvou třetinách jsme uhájili slibný výsledek, ale ve třetí našim hráčům již došli síly. Dalo se to čekat, protože naše hra byla založená na výkopech od brankaře a ne na kombinaci a aspoň chvilkového držení míče, aby si obrana odpočala. Kaňkou na utkání bylo zranění našeho brankaře Matyáše. Přejeme brzké uzdravení.

Diváků a rodičům děkujeme za podporu.

Trenéři

image

SK Vysoké Mýto - FK Náchod spolek    5:6 (2:4,0:2,3:0)

13.10.2019

Branky: 5., 71., 72. Janouch, 18. Putnar, 78. Perepelytsia

Sestava: Tomáš Mergl, Matyáš Vomela –  Filip Tupec, Jan Sedláček, Tomáš Křížek, Jakub Putnar, Jan Horáček, Štěpán Mareš, Filip Kováčik, Tomáš Krummer, Lukáš Martinec, Martin Janouch, Marek Urbánek, Šimon Kouřim, Vladimír Perepelytsia, Tomáš Grůz.

Bohužel jsme v tomto utkání nenavázali na dobrý výkon z Vlašimi a po jeho zlepšení ve třetí třetině již výsledek neotočili. Hráči se musí naučit hrát dle pokynů trenérů.  Je třeba více kombinovat, proměňovat vyložené šance, nabízet se a hlavně nehrát každý sám.

Bez zlepšení těchto dovedností vyhrávat nemůžeme. Ve středu nás čeká dohrávka s dosud neporaženým Hradcem Králové. Diváků a rodičům děkujeme za podporu.

Trenéři

image

FC Sellier & Bellot Vlašim – SK Vysoké Mýto   1:5 (0:2,1:1,0:2)

5.10.2019

Branky: 7. Mareš, 20., 38. Kováčik, 85., 87. Putnar

Sestava: Tomáš Mergl, Matyáš Vomela –  Jan Sedláček, Tomáš Křížek, Jakub Putnar, Jan Horáček, Štěpán Mareš, Filip Kováčik, Tomáš Krummer, Lukáš Martinec, Martin Janouch, Marek Urbánek, Šimon Kouřim, Filip Tupec.

Po nepřesvědčivých, spíše hodně špatných, vystoupeních v předchozích utkáních v Hlinsku jak mistrovského zápasu, tak na Ondrášovce, jsme doufali, že ve Vlašimi to zlomíme. Nečekal nás lehký soupeř, ale kluci k zápasu přistoupili zodpovědně a od první minuty jsme byli bojovnějším mužstvem a na rozdíl od soupeře jsme některé z našich akcí zakončili gólem. Ještě je potřeba více poslouchat pokyny trenérů. Jinak děkujeme hráčům za příkladnou bojovnost. Je třeba takto pokračovat i v dalších zápasech.

Trenéři

image

FC Hlinsko – SK Vysoké Mýto        7:1 (1:1, 3:0, 3:0)

22.9.2019

Branky: 5. Mareš 1:0

Sestava: Štěpán Millich –  Jan Sedláček, Tomáš Křížek, Jakub Putnar, Jan Horáček, Štěpán Mareš, Filip Kováčik, Tomáš Grůz, Vladimír Perepelytsia, Tomáš Krummer, Lukáš Martinec, Martin Janouch.

Do dalšího zápasu v Hlinsku jsme vstoupili dobře a už v 5. minutě po Štěpánovu gólu vedli 1:0, bohužel jsme ještě v této třetině nedali dvě ložené akce a soupeř nás potrestal brankou na 1:1. V dalších třetinách se našim hráčům vůbec nechtělo hrát, nebojovali a bez zápalu pro hru utkání dochodili (kromě několika jedinců). To vše se projevilo i na skóre. Doufám, že se naši hráči poučili a příště se to již nebude opakovat. Bez bojovnosti se nedá vyhrávat. Na závěr je třeba poděkovat brankaři Štěpánu Millichovi, který zaskočil za naše nemocné gólmany a pochytal ještě spoustu soupeřových příležitostí. Tento víkend máme volno a hrajeme ve středu 2.10. OC opět v Hlinsku.

image

SK Vysoké Mýto – SK Sparta Kolín     7:2 (1:0, 3:2, 2:0)

15.9.2019

Branky: 22. Mareš 1:0, 31. Kováčik 2:0, 56. Mareš 3:2, 57. Mareš 4:2, 60. Janouch 5:2, 67. Kováčik 6:2,

87. Kováčik 7:2.

Sestava: Tomáš Mergl – Filip Tupec, Jan Sedláček, Tomáš Křížek, Jakub Putnar, Jan Horáček, Štěpán Mareš, Filip Kováčik, Tomáš Grůz, Vladimír Perepelytsia, Tomáš Krummer, Lukáš Martinec, Martin Janouch.

V neděli na domácí půdě jsme se střetli se zatím posledním týmem tabulky z Kolína. Soupeř se předvedl velmi disciplinovanou hrou s dobrými návyky rozehry. Do konce druhé třetiny jsme se přetahovali o výsledek, což bylo dáno i námi neproměněnými dvěma penaltami a třemi našimi góly neuznanými pro ofsajd. Rovněž nám chyběl klid v koncovce. Pozitivně lze hodnotit, že jsme soupeře přehráli ve třetí třetině, kde nám zbylo více sil, což se nám v minulých utkáních nepodařilo. Hráčům děkujeme za předvedenou hru a rodičům za podporu.

Trenéři

image

FK Čáslav – SK Vysoké Mýto   2:9 (4:1, 4:0, 1:1)

8.9.2019

Branky: 1. Putnar 1:0, 2. Kováčik 2:0, 18. Urbánek 3:0, 28. Kováčik 4:1, 34. Kováčik 5:1, 48. Sedláček 6:1, 53. Kouřim 7:1, 57. Kováčik 8:1, 72. Křížek 9:1

Sestava: Tomáš Mergl, Matyáš Vomela – Filip Tupec, Jan Sedláček, Tomáš Křížek, Jakub Putnar, Jan Horáček, Štěpán Mareš, Filip Kováčik, Tomáš Grůz. Vladimír Perepelytsia, Šimon Kouřim, Tomáš Krummer, Marek Urbánek.

Před zápasem jsme měli obavu, jak si hráči poradí s velmi špatným terénem na hřišti v Čáslavy, ale hned z kraje zápasu nás uklidnilo vedení 2:0. První třetinu jsme zvládli dobře a soupeři dovolili pouze jeden gól ze zbytečné penalty. Zbytek zápasu jsme měli pod kontrolou a přidávali branky do sítě soupeře. Byly vidět i pohledné kombinace, za co je potřeba hráče pochválit. Přihrávkami na pět gólů se blýskl Štěpán Mareš a rozstřílel se i Fíďa Kovačík (4 góly). Za odvedenou hru je třeba pochválit celé mužstvu. Již teď se těšíme na domácí zápas v neděli proti Kolínu.

Trenéři

image

SK Vysoké Mýto - TJ Svitavy   7:2  (3:1, 4:1, 0:0)

1.9.2019

Branky: 9.Mareš 1:0, 15.Putnar 2:0, 16.Grůz 3:0, 35.Tupec 4:2, 53.Mareš 5:2, 54.Mareš 6:2, 58.Horáček 7:2.

Marek Urbánek, Martin Janouch, David Holub.

Po debaklu v Mladé Boleslavy, jsme doufali, že se hráči oklepou a na našeho tradičního soupeře ze Svitav nastoupí bez respektu. Od prvních minut to bylo úplně jiné utkání. Naši hráči drželi míč, kombinovali a stříleli branky. Soupeř hrozil pouze z brejků. Po jednou takovém snížil s penalty na 3:1 a s tímto výsledkem skončila první třetina. Hned zkraje druhé třetiny soupeř po naší individuální chybě snížil na 3:2, ale to bylo z jeho strany vše. Do konce zápasu již dávalo góly pouze naše mužstvo a třetinu i celé utkání jsme dotáhli do vítězného konce. Ve třetí třetině i přes několik našich šancí gól nepadl. Za přístup a předvedenou hru musíme pochválit celé mužstvo a zvlášť poděkovat Davidovi za pomoc a velmi povedený výkon.

Trenéři

image

FK Mladý Boleslav - SK Vysoké Mýto   13:3 (3:1,6:0, 4:2)

28.8.2019

Branky: 5. Mareš 1:0, 67. Kováčik 10:2.), 83. Mareš 13:3.

Sestava: Tomáš Mergl, Matyáš Vomela – Filip Tupec, Jan Sedláček, Tomáš Křížek, Jakub Putnar, Jan Horáček, Štěpán Mareš, Filip Kováčik, Tomáš Grůz. Vladimír Perepelytsia, Lukáš Martinec, Tomáš Krummer, Marek Urbánek.

Hned na začátek našeho tažení žákovskou ligou U12 nás čekal velmi těžký protivník z Mladé Boleslavy. Všichni jsme byly v očekávání co tato konfrontace přinese. Zápas jsme začali dobře a brzy vedli po chybě soupeře brankou Štěpána Mareše 1:0. Bohužel to bylo na dlouho z naší strany vše. Soupeř byl lepší a hlavně uprostřed hřiště nás přehrával. My jsme akce nezakončovali a z brejků dostávali laciné góly. Soupeř se dobře pohyboval a výborně kombinoval na což jsme nedokázali reagovat. Hodně šancí ještě dokázali pochytat naši brankaři (1. A 2. třetina Tomáš Mergl, 3. Matyáš Vomela). V poslední třetině jsme dokázali stav aspoň trochu vylepšit brankami Filipa Kováčika a Štěpána Mareše. Doufám, že tento zápas byl poučením pro naše hráče a již v neděli se předvedeme před domácími fanoušky v lepším světle.