TJ Svitavy : SK Vysoké Mýto   0:10 (0:4, 0:3, 0:3)
11.8.2018 (3x20 minut + 1x20minut)

Branky: Kusý 3, Šeda 2, Mokrejš, Mošner, Štanglica, Štolba, vlastní
Sestava: Tomáš Bis - Michal Staněk, Miroslav Martinec, Matyáš Šeda, Dominik Hošek, Filip Řehák, Jan Mošner, Jiří Mokrejš, Jakub Štolba, Šimon Meduna, Petr Štanglica, Radek Kusý, Radek Padevět, Matěj Dušek

V rámci soustředění jsme sehráli utkání s nováčkem ČŽL ve Svitavách. Soupeř se bohužel nesešel v plné síle, a tak jsme odehráli přípravu turnajovým způsobem (vzájemné utkání VM bílá : VM modrá skončilo 1:1). V průběhu utkání jsme byli aktivnějším a lepším týmem, až v poslední třetině se domácí několikrát osmělili a prověřili naši defenzívu. Děkujeme domácím za dobrou přípravu na kvalitním hřišti. Všem klukům pak děkujeme za poctivý přístup k utkání a k celému soustředění!

SK Vysoké Mýto : FC Žďár nad Sázavou   4:12 (2:0, 1:6, 1:6)
8.8.2018 (3x30 minut)

Branky: Řehák 2, Kusý, Meduna
Sestava: Tomáš Bis - Michal Staněk, Miroslav Martinec, Pavel Kuta, Matyáš Šeda, Dominik Hošek, Filip Řehák, Jan Mošner, Jiří Mokrejš, Šimon Meduna, Radek Kusý, Radek Padevět, Matěj Dušek

V úvodním utkání přípravy nás čekal těžký soupeř (nováček moravské žákovské ligy), který zahájil přípravu mnohem dříve, a to se projevilo v průběhu utkání. V úvodní třetině, kdy jsme ještě fyzicky stačili, byl náš výkon velmi dobrý, ale od poloviny utkání jsme začali zaostávat, prohrávali jsme osobní souboje a soupeř zaslouženě zvítězil. Kluky chválíme za velmi dobrou první třetinu utkání!