image                         11.kolo - Česká liga žáků D - U12 - 24.10.
         FK Čáslav   4:7       SK Vysoké Mýto
       (1:2, 3:5)

Branky : Valach Lukáš 4x, Valach Kamil, Matula Robin, Filip Štěpán

Sestava :  Sovák Jan, Matula Robin, Valach Lukáš, Valach Kamil, Pávek Petr, Šimek Jan, Kuta Jáchym, Paďour Viktor, Paďour Václav , Válek Daniel, Trung hai Hoang, Filip Štěpán

Poslední měření sil podzimní části ligy mladších žáků nás čekalo v Čáslavy. Do dějiště utkání jsme kvůli objížďce dorazili s drobným zpožděním což se možná podepsalo na úvodu utkání , které naši hráči nezachytili v plné koncentraci a tak již ve druhé minutě šli domácí do vedení. Postupně se hra vyrovnávala , a přišli i naše šance a  dva góly ještě do konce první třetiny. První minuta druhé třetiny znamenala opět slabší chvilku v naší  hře a vyrovnání stavu. Poté opět hráči V. Mýta přidali na obrátkách , zvýšili frekvenci střel a třemi brankami  uklidnili sami sebe. Poslední třetina přinesla ještě dvě branky v síti Čáslavy a jednu v naší. Zápas hodnotíme jako velmi vydařený ,  kromě začátků všech třetin.  Všichni hráči za svůj výkon zaslouží velkou pochvalu.

Tento výsledek nás v konečné tabulce podzimu řadí na velmi krásné páté místo.

Všem zúčastněným děkujeme za výkony a rodičům za podporu.

Za trenéry Kuta Pavel

image        10.kolo - Česká liga žáků D - U12 - 16.10. image
    SK Vysoké Mýto   0:9       RMSK Cidlina
        (0:3, 0:4)

Sestava : Sovák Jan, Vosmek Štěpán, Horák Bořivoj, Paďour Václav, Paďour Viktor, Smrček Petr, Šimek Jan, Matula Robin, Kuta Jáchym, Pávek Petr, Daniel Válek, Trung Hai Hoang, Valach Kamil, Valach Lukáš

V předposledním kole podzimní části ligy U12 jsme na domácím hřišti přivítali celek z Chlumce nad Cidlinou a při pohledu na aktuální tabulku bylo jasné, že přijel velmi zdatný sok . Patřila mu totiž třetí příčka tabulky. Se soupeřem jsme dokázali držet krok prvních patnáct minut utkání , kdy jsme měli mírnou herní převahu a několik výborných střeleckých příležitostí. Ovšem dva rychlé góly během jedné minuty dali soupeři křídla. Ti výborně kombinovali a byli i důraznější v osobních soubojích. My jsme se po odstoupení zraněného Petra Pávka dostávali k ohrožení branky soupeře velmi sporadicky a tak konečný výsledek odpovídá dění na hřišti . Jen ještě více snahy vzdorovat soupeři by našemu celku slušelo.

Za trenéry  Pavel Kuta

image                          9.kolo - Česká liga žáků D - U12 - 9.10.
image
         TJ Svitavy   2:6       SK Vysoké Mýto
       (0:3, 1:3)

Branky : Valach Lukáš , Kuta Jáchym , Valach Kamil , Smrček Petr 2x , Filip Štěpán

Sestava : Sovák Jan, Bukačová Monika, Horák Bořivoj, Paďour Václav, Paďour Viktor,  Smrček Petr, Filip Štěpán, Kuta Jáchym, Matula Robin, Trung Hai Hoang, Valach Kamil, Valach Lukáš, Pávek Petr

Za krásného slunečného odpoledne bylo odehráno utkání před kterým měli oba soupeři stejný počet bodů. Proto se očekával vyrovnaný boj. Naše družstvo se ovšem již po třech minutách ujalo dvoubrankového vedení , které naše hráče uklidnilo a drželo v mírné herní převaze . Ovšem domácí tým chodil po našem nedůrazu v obraně několikrát sám na oba naše gólmany a nebýt jejich vynikajících  zákroků i nepřesnosti jejich zakončení mohlo být s námi zle. Klid na naše kopačky přinesla jako již tradičně závěrečná třetina , kdy jsme třemi brankami rozhodli o našem asi i spravedlivém vítězství. Všem hráčům děkujeme za předvedený výkon a doufáme, že na něho naváží v dalších utkáních.

image        6.kolo - Česká liga žáků D - U12 - 6.10. image
    SK Vysoké Mýto  1:10   FC Hradec Králové
        (1:4, 1:8)

Branka : Lukáš Valach

Sestava : Sovák Jan, Vosmek Štěpán, Horák Bořivoj, Paďour Václav, Paďour Viktor, Smrček Petr, Filip Štěpán, Kuta Jáchym, Matula Robin, Pávek Petr, Valach Lukáš, Valach Kamil, Trung Hai Hoang

Ve středeční dohrávce jsme opět narazili na velmi silného protivníka. Po celou dobu utkání byla naše obrana v plné permanenci , ale přes veškerou snahu a bojovnost, která se našemu týmu nedá upřít jsme odešli poraženi.

image        8.kolo - Česká liga žáků D - U12 - 3.10. image
    SK Vysoké Mýto  12:6         FK Náchod
        (2:1, 6:5)

Branky: Valach Kamil 3x, Štěpán Filip 4x, Kuta Jáchym 2x, Válek Daniel, Valach Lukáš, Trung Hai Hoang

Sestava: Sovák Jan , Bukačová Monika , Horák Bořivoj , Paďour Václav , Paďour Viktor , Kuta Jáchym, Trung Hai Hoang , Valach Lukáš , Valach Kamil , Pávek Petr , Válek Daniel , Filip Štěpán , Matula Robin ,

Do tohoto utkání  jsme vstoupili i přes důrazné nabádání poněkud vlažně. Málo jsme kombinovali , v obraně hráli nedůrazně a nebýt opět výtečné Monči v brance skóre by jistě bylo ve prospěch hostů. A tak poločasový stav 6 : 5 v náš prospěch úplně neodpovídal obrazu hry. Až poslední třetina odpovídala z větší části požadavkům trenérů , což se také projevilo na brankovém stavu.  Do příštího utkání, které nás čeká již ve středu proti Hradci Králové se musíme odrazit od výkonu  z konce utkání s Náchodem.

image                          7.kolo - Česká liga žáků D - U12 - 26.9.
image
  FK Mladá Boleslav  15:3       SK Vysoké Mýto
       (7:2,11:3)

Branky : Valach Kamil 1x , Valach Lukáš 2x

Sestava : Sovák Jan , Bukačová Monika , Válek Daniel , Horák Bořivoj , Paďour Václav, Smrček Petr, Šimek Jan , Kuta Jáchym , Trung Hai Hoang ,Valach Lukáš , Paďour Viktor , Valach Kamil, Pávek Petr

Utkání jsme zahájili v dobrém tempu, ale bohužel již po 5.min jsme obdrželi 3 rychlé, slepené góly, které naše hráče zaskočily. Herní aktivita opadla a  Mladá Boleslav nás začala přehrávat ve všech činnostech po celý zápas. Utkání ukázalo, že na takto kvalitního soupeře nemáme široký a kvalitní kádr. Velkou pochvalu za své výkony zaslouží bratři Valachové, Petr Pávek a v bráně vynikající Monika Bukačová.

Za trenéry Pavel Kuta

image                          5.kolo - Česká liga žáků D - U12 - 11.9.
image
      MFK Trutnov   5:8       SK Vysoké Mýto
       (2:2, 3:4)

Branky : Valach Kamil 5x , Valach Lukáš 2x , Štěpán Filip

Sestava : Sovák Jan , Můnster Theodor , Válek Daniel , Horák Bořivoj , Paďour Václav , Filip Štěpán , Šimek Jan , Kuta Jáchym , Matula Robin , Trung Hai Hoang , Valach Lukáš , Paďour Viktor , Valach Kamil

V tomto utkání se nám povedl vstup do všech tří třetin kdy jsme pokaždé  dokázali vsítit branku i když již ve čtvrté minutě nám domácí brankář lapil pokutový kop. V zápase kdy naši hráči museli nechat na hřišti všechny síly , jsme byli herně o něco lepší než Trutnov , ale o vítězství bylo rozhodnuto až v samém závěru.

image        4.kolo - Česká liga žáků D - U12 - 5.9.
    SK Vysoké Mýto  17:2        FC Slavia HK
       (8:0, 12:1)

Branky : Valach Kamil 3x , Valach Lukáš 4x , Filip Štěpán , Válek Dan 3x , Kuta Jáchym 2x ,Pávek Petr 2x , Smrček Petr , Matula Robin

Sestava :  Sovák Jan , Můnster Theodor , Horák Bořivoj , Paďour Václav , Smrček Petr , Filip Štěpán , Šimek Jan , Kuta Jáchym , Matula Robin ,  Trung Hai Hoang , Valach Lukáš , Pávek Petr , Paďour Viktor , Valach Kamil , Válek Daniel

Toto utkání jsme rozhodli již v první třetině , kdy jsme si aktivní hrou na polovině soupeře vytvářeli dostatek brankových příležitostí a osm z nich dokázali proměnit. Tím se sice naši hráči uklidnili , ale místo aby předvedli hezký kombinační fotbal často se utápěli ve vlastních kličkách. Skóre se přesto navyšovalo v náš prospěch až do konečného jasného vítězství. Škoda snad jen dvou zbytečně inkasovaných gólů , které byli vyústěním nedůrazu před naší svatyní.

image 3.kolo - Česká liga žáků D - U12 - 28.8. image
           MFK Chrudim  11:5         SK Vysoké Mýto
           (4:2,5:2)

Branky : Tomáš Šilar 2x , Dan Válek 2x , Hoang Trung Hai

Sestava : Sovák Jan, Ryčl Sebastian , Horák Bořivoj , Paďour Václav , Smrček Petr , Filip Štěpán,Šimek Jan , Kuta Jáchym , Hoang Trung Hai , Pávek Petr , Paďour Viktor , Šilar Tomáš, Válek Daniel

Třetí mistrovské utkání , jsme jako minule nezačali šťastně. Kluci se pomalu dostávali do zápasového tempa a proto se domácí dostali do dvou až tříbrankového vedení. Opět až ve třetí třetině hráči přidali na obrátkách a tak jsme se deset minut před koncem  přiblížili na rozdíl jediného gólu. Ovšem mi jsme svoji brankovou příležitost na vyrovnání nevyužili a z protiútoku naopak inkasovali  pro domácí uklidňující branku. To nás zlomilo a Chrudim si konec utkání  dalšími góly pohlídala.

Za trenéry : Kuta Pavel

image          2.kolo - Česká liga žáků D - U12 - 22.8.
    SK Vysoké Mýto   9:7         Sparta Kolín
       (1:1, 3:5)

Branky : Hoang Trung Hai 4x , Matula Robin , Filip Štěpán 2x , Valach Lukáš , Smrček Petr

Sestava : Sovák Jan , Paďour Václav , Smrček Petr , Filip Štěpán , Šimek Jan , Kuta Jáchym, Matula Robin , Hoang Trung Hai , Valach Lukáš , Pávek Petr , Paďour Viktor,Valach Kamil

Ke druhému utkání podzimní části ligy žáků nastoupilo naše družstvo  proti Kolínu s jedinou změnou v sestavě a tou byla přítomnost Štěpána Filipa. Úvod utkání nezastihl naše borce v plné koncentraci a ani bojovnost a nasazení neodpovídal domácímu prostředí. Hosté byli v prvních dvou třetinách více před naší brankou a vypracovali si i dostatek brankových příležitostí, které vedli k jejich vedení o dvě branky.Až poslední třetina se našemu družstvu povedla. Díky zlepšené a přesnější kombinaci a zvýšenému pohybu po celém hřišti jsme dokázali výsledek otočit v náš prospěch.

image 1.kolo - Česká liga žáků D - U12 - 14.8.   image
           FK Pardubice  23:0          SK Vysoké Mýto
         (6:0, 14:0)

Sestava: Sovák Jan , Dvořák David , Valach Kamil , Valach Lukáš , Hoang Trung Hai , Kuta Jáchym , Matula Robin , Paďour Václav , Paďour Viktor , Pávek Petr ,Smrček Petr , Šimek Jan

K prvnímu mistrovskému utkání odjelo naše mužstvo na trávník asi nejsilnějšího možného soupeře do Starého Hradiště proti FK Pardubice. Celý zápas byl v režii soupeře. Jen první třetina, kdy měli naši hráči ještě dostatek sil jsme si vytvořili čtyři vyložené brankové příležitosti, které jsme ovšem neproměnili. Od druhé třetiny se dominance domácích ještě zvýraznila a od většího brankového rozdílu nás držel výborný výkon brankáře Honzi Sováka. Nakonec se skóre zastavilo na  0 : 23 . Ač brankový rozdíl je značný, naši hráči nechali na hřišti všechny síly a doplatili jsme i na na úzký kádr.