Grůz Mojimír, Kovařík Jiří (603 851 614), Křížek Jiří (734 236 078), Saidl Milan

image 10.kolo - Česká divize C - U14 - 17.10. image
              TJ Svitavy   5:1         SK Vysoké Mýto
             (4:0)

Branky:  21. Novotný, 47. Šimák, 36., 40. Šimák, 54. Korec – 78. Pánek

Sestava: Tomáš Mergl – Tomáš Křížek, Jakub Putnar, Filip Tupec, Petr Šimek – Michal Pánek, Vladimír Perepelytcia (43. Filip Černý), Lukáš Martinec (41. Jindřich Mikulecký), Marek Urbánek (41. Antonín Pirochta) - Filip Kováčik, Vilém Brzybohatý.

Hodnocení: utkání bylo ovlivněno nemocemi a zraněními našich 4 hráčů (Mlateček, Grůz, Obermajer, Horáček), k tomu se přidalo zranění Perepelytcii na začátku druhého poločasu. Prvních 20 minut bylo v naší režii, měli jsme hru pod kontrolou, nastřelili břevno, kopali dva rohy. Bohužel pak se nám nepodařilo ubránit tři rohy soupeře, po kterých jsme prohrávali 3:0, ještě k tomu jedna nepovedená rozehra obrany a bylo po zápase. Druhý poločas výsledkově vyrovnaný, herně však horší. Jeden gól nám ještě nebyl uznán, ale to by zřejmě nic neřešilo. V neděli nás čeká poslední podzimní zápas doma se Slavii HK. Tak uvidíme.

image 9.kolo - Česká divize C - U14 - 10.10. image
        SK Vysoké Mýto   1:5             FC Vlašim
             (1:0)

Branky: 21. Horáček – 41, 47, 71, 79 Toula, 51 Kežlínek (Toula)

Sestava: Tomáš Mergl – Tomáš Křížek, Jakub Putnar, Filip Tupec (76, Šimon Sys), Tomáš Grůz – Michal Pánek, Vladimír Perepelytcia (56. Marek Andrle), Ondřej Obermajer (41. Marek Urbánek), Filip Mlateček - Filip Kováčik (68. Vilém Brzybohatý), Jan Horáček.

Hodnocení: v prvním poločase se hrál kvalitní fotbal. Utkání bylo vyrovnané, my jsme měli více brankových příležitostí a jednu i využili. V druhém poločase soupeř posílil o rozdílového hráče ročníku 2007 a s tím jsme si bohužel nedokázali poradit. To se v této kategorii bohužel stává.

image 8.kolo - Česká divize C - U14 - 2.10. image
          RMSK Cidlina   9:0         SK Vysoké Mýto
             (4:0)

Branky: 7. Lacek, 17., 37. Vobořil, 40. Kareš, 44., 71. Kožíšek, 51. Masařík, 63., 78. Pražák D.

Sestava: Tomáš Mergl – Tomáš Křížek, Ondřej Obermajer (41. Vilém Brzybohatý), Petr Bohuněk (35. Lukáš Vodička), Daniel Petrovka (60. Filip Černý) - Tomáš Grůz, Vladimír Perepelytcia, Jakub Putnar, Michal Pánek - Filip Kováčik (70. Lukáš Martinec), Jan Horáček (70. Jan Koziol).

Hodnocení: bohužel i přes poměrně dobrou kombinační hru, kdy jsme asi více drželi míč, jsme předvedli snad 8 individuálních chyb (pomalá malá domů, neodkopnutí lehkého míče atd), po kterých soupeř lehce skóroval. 4 góly z dálky a jeden z brankové čáry rovněž vypovídá o tom, že náš brankař neměl svůj den. V neposlední řadě jsme ani jednou nevystřelily na soupeřovu branku a to se vyhrát nedá.

image 7.kolo - Česká divize C - U14 - 18.9. image
        SK Vysoké Mýto   2:4             MFK Chrudim
             (1:3)

Branky: 22. Grůz, 57. Horáček - 7. Beránek, 9. Kusý, 16. Novák, 52. Novák.

Sestava: Tomáš Mergl – Tomáš Křížek, Ondřej Obermajer, Jakub Putnar (51. Petr Šimek), Marek Urbánek (41. Petr Bohuněk) - Tomáš Grůz (64. Vilém Brzybohatý), Vladimír Perepelytcia (41. David Mokrejš), Filip Mlateček, Michal Pánek - Filip Kováčik (74. Lukáš Martinec), Jan Horáček.

Hodnocení: v tomto utkání jsme předvedli nejhorší výkon v této sezóně. Chyběl důraz, napadání, nabízení se. Naprosto jsme nezvládli vstup do zápasu a v 9. min. prohrávali 2:0. Při našem standartním výkonu byl náš soupeř k poražení. Škoda.

image 6.kolo - Česká divize C - U14 - 18.9. image
           SK Benešov   1:4        SK Vysoké Mýto
             (1:2)

Branky: 41. Provazník - 20. Grůz, 35. Mlateček, 70. Kováčik, 78. Pánek.

Sestava: Tomáš Mergl – Tomáš Křížek, Ondřej Obermajer (66. Vilém Brzybohatý), Filip Tupec (56. David Holub), Marek Urbánek (47. Petr Bohuněk) - Tomáš Grůz, Vladimír Perepelytcia, Filip Mlateček, Michal Pánek (79. Jan Koziol) - Filip Kováčik (76. Vojtěch Kopa), Jan Horáček.

Hodnocení: velmi bojovné utkání, plné soubojů. Soupeř nás vysoko napadal a tím znemožňoval naší rozehrávku od brankaře. První poločas byl naprosto vyrovnaný, nám se podařilo vsítit o jednu branku více než soupeři. Do druhého poločasu jsme vstupovali v očekávání, zda se konečně podaří dohrát zápas do úspěšného konce. Kluci, ale bojovali a soupeře do šancí nepouštěli. Z následných brejků se nám podařilo ještě přidat dva góly. Hráči to odmakali a většina si sáhla na dno, ale tak to má být. Děkujeme.

image 5.kolo - Česká divize C - U14 - 11.9. image
        SK Vysoké Mýto   3:6               FK Náchod
             (2:2)

Branky: 15. Grůz, 17. Mlateček (P), 46. Horáček – 29. Novotný, 34. Fatka, 43. Fatka, 44. Novotný, 66. Fatka, 77. Vančák.

Sestava: Tomáš Mergl – Tomáš Křížek, Ondřej Obermajer (59. Filip Černý), Marek Andrle, Marek Urbánek (50. Vilém Brzybohatý) - Tomáš Grůz, Vladimír Perepelytcia, Filip Mlateček, Michal Pánek - Filip Kováčik, Jan Horáček.

Hodnocení: do utkání jsme již tradičně vstoupili velmi dobře a prvních 20 minut soupeře přehrávali a dávali i branky. Do poločasu bohužel soupeř hru i skóre vyrovnal. Druhý poločas byl ovlivněn tím, že jsme nemohli kvalitně prostřídat (nemocní hráči) na rozdíl od našeho soupeře. Našim hráčům docházeli síly a to se projevilo i na skóre. Ještě jsme se snažili utkání vyrovnat za stavu 3:4, ale bohužel marně. Opět se projevila naše špatná kondice a druhý poločas jsme po třetí jasně prohráli.

image                          4.kolo - Česká divize C - U14 - 4.9.
image
      MFK Trutnov   5:2       SK Vysoké Mýto
           (2:1)

Branky: 9. Chrástka, 52. Okrouhlický, 63. Bartuněk, 68. Syrovátka, 71. Syrovátka – 14. Horáček, 20. Tupec.

Sestava: Tomáš Mergl (60. Štěpán Millich) – Tomáš Křížek, Ondřej Obermajer, Jakub Putnar, Filip Tupec - Tomáš Grůz (69. Filip Černý), Vladimír Perepelytcia (52. David Mokrejš), Filip Mlateček, Michal Pánek - Filip Kováčik (41. Marek Urbánek), Jan Horáček.

Hodnocení: tak tohle utkání se opravdu hodnotí špatně. První poločas asi náš nejlepší výkon v této sezóně, kombinační hra po zemi, v rychlosti, spoustu nabídek, průnikových přihrávek, škoda jen, že jsme nevstřelili více gólů, šance jsme na to měli. Soupeř nám dal gól po individuální chybě v našem malém vápně, kdy jsme měli míč pod kontrolou, ale neodehráli ho. Kdyby byl poločas 5:0 pro nás, nikdo by se nedivil. Do druhého poločasu jako by nastoupila jiná mužstva, Trutnov dobře vystřídal a najednou hrál soupeř, my se jen dívali. Zmizely nahrávky a pohyb, vše se začalo řešit individuálně a k tomu se přidalo nedůsledné bránění, kde naše dva hráče přehrál jeden soupeřův u brankové čáry a přihrál na druhý gól. Pak tu byla sporná penalta a náhodná střela, které zapadla pod břevno. My jsme se dostali do vápna soupeře 2x za tento poločas a střela na bránu nebyla žádná. Je vidět, že v zimě budeme muset hodně zabrat na fyzické kondici některých našich hráčů.

image 3.kolo - Česká divize C - U14 - 28.8. image
        SK Vysoké Mýto   4:0        TJ Sokol Třebeš
             (2:0)

Branky: 28.Kováčik, 30.Kováčik, 53.Mlateček, 78.Horáček

Sestava: Štěpán Millich (41. Tomáš Mergl) – Tomáš Křížek, Ondřej Obermajer, Jakub Putnar, Filip Tupec - Tomáš Grůz, Vladimír, Perepelytcia (51. Marek Urbánek), Michal Pánek - Filip Kováčik, Jan Horáček.

Hodnocení: utkání jsme začali nebojácně a dobrou kombinační hrou a napadáním soupeře jsme si vytvořili dostatek šancí. Soupeř hrozil pouze dlouhými nákopy od brankaře na svého útočníka, ale to naši stopeři dobře odvraceli. Po dvou dorážkách Fíďi Kováčika jsme poločas vyhráli 2:0. Do druhého poločasu soupeř vystřídal a přeskupil řady. Hra se vyrovnala, ale i tak jsme kromě jedné šance soupeře do ničeho nepustili. My jsme měli opět několik šancí, které jsme špatně řešili, ale i tak se nám povedlo ještě 2x skórovat. V závěru nám docházeli síly, protože jsme neměli koho střídat, ale hráči svojí obětavostí již soupeři nic nedovolili. Všem děkujeme za předvedenou hru.

2.kolo - Česká divize C - U14  - 21.8.   image
         SK Sparta Kolín  2:14          SK Vysoké Mýto
         (1:7)

Branky: 30. Štrobich, 48. Štrobich – 13. Mlateček, 16. Kováčik, 17. Pánek, 19. Obermajer, 25. Horáček, 29. Mlateček, 38. Obermajer, 43. Grůz, 45. Obermajer, 57. Pirochta, 62. Mlateček, 75. Vostrčil, 64. Putnar, 80. Pirochta.

Sestava: Tomáš Mergl – Tomáš Křížek, Filip Tupec (70. František Vostrčil), Jakub Putnar, Tomáš Grůz - Michal Pánek, Ondřej Obermajer, Filip Mlateček, Vladimír Perepelytcia (51. Antonín Pirochta) - Filip Kováčik, Jan Horáček (41. Marek Urbánek).

Hodnocení: vstup do utkání nám vůbec nevyšel a měli jsme štěstí, že nás soupeř ze svých dvou brejků nepotrestal. Pak se naše hra uklidnila, míč jsme měli většinu zápasu pod kontrolou a přihrávkami po zemi jsme se dostávali k vápnu soupeře, kde se nám dařilo oproti minulému zápasu zakončovat. Ve 20. minutě jsme již vedli 4:0 a kluci si zápas užívali. Ve druhém poločase jsme mohli střelit ještě více branek, ale naše zakončení nebylo buď přesné nebo lépe umístěné a i brankař soupeře hodně střel vychytal. I tak zápas skončil vysokým rozdílem 14:2. Po tomto utkání si zaslouží celý team pochvalu a poděkování za předvedenou hru. Příští zápas nás čeká před domácím publikem a tak jsme zvědavi jak se naši hráči v sobotu předvedou.

image 1.kolo - Česká divize C - U14 - 14.8.   image
           FK Čáslav   8:0          SK Vysoké Mýto
         (1:0)

Branky: 24. Vrdský, 41 Šanc, 42. Vrdský, 48. šic, 50. Klinkáček, 61. Klinkáček, 74. Šanc, 76. Rajchman.

Sestava: Tomáš Mergl – Tomáš Křížek, Ondřej Obermajer, Filip Tupec (64. Lukáš Vodička), Tomáš Grůz - Michal Pánek (64. Vojtěch Hunal), Vladimír, Perepelytcia (58. Šimon Sys), Filip Mlateček, Jakub Putnar - Filip Kováčik (50. Marek Urbánek), Jan Horáček (50. Matěj Borovec).

Hodnocení: první poločas naprosto vyrovnané utkání. Doplatili jsme na neproměňování našich šancí. Soupeř střelil náhodný gól ze 30 metrů. Vstup do druhého poločasu nám vůbec nevyšel po dvou našich chybách soupeř ve 42. minutě vedl 3:0. Naše hra se úplně rozsypala a hodně našich hráčů v tuto chvíli zápas vzdala. V 50. minutě po dalších našich hrubkách to bylo 5:0. Naše mužstvo se již k ničemu nedostalo a soupeř v klidu střelil ještě 3 branky. Hodně nepovedený vstup do sezóny. Musíme se z toho poučit. Bude potřeba zabrat ve všech řadách od brankaře po útok. Zlepšit rozehru a koncovku a hlavně hrát až do konce i za nepříznivého stavu utkání.