Baťa Tomáš (606 659 709), Mráz Jan (608 024 848)

image 11.kolo - Česká divize C - U15 - 24.10.
        SK Vysoké Mýto   6:2               Slávia HK
             (3:2)

Hodnocení trenéra Bati: Nakonec jasné vítězství, když jsme opět vlastními chybami prohrávali už 0:2. Do poločasu jsme ale výsledek otočili a soupeře jasně přehráli.

image 10.kolo - Česká divize C - U15 - 17.10. image
              TJ Svitavy   1:1         SK Vysoké Mýto
             (1:0)

Hodnocení trenéra BatiOpakovaně prospaný poločas v utkání venku. Málem nás mrzely neproměněné šance ve druhém poločase, ale nakonec jsme mohli i vyhrát při proměnění tutovky v poslední minutě

image 9.kolo - Česká divize C - U15 - 10.10. image
        SK Vysoké Mýto   3:1             FC Vlašim
             (2:1)

Hodnocení trenéra BatiZlepšený výkon z druhého poločasu v Bydžově jsme zopakovali v domácím utkání a zaslouženě otočili skóre a vyhráli.

image 8.kolo - Česká divize C - U15 - 2.10. image
          RMSK Cidlina   6:3         SK Vysoké Mýto
             (3:0)

Hodnocení trenéra Bati: Divoký výsledek po divoké první půli. Opět strašné individuální chyby. Druhý poločas jsme na skóre vyhráli, díky zlepšení hry a bojovnosti, ale na ztrátu z 1.poločasu už jsme nestačili.

image 7.kolo - Česká divize C - U15 - 18.9. image
        SK Vysoké Mýto   1:4             MFK Chrudim
             (0:1)

Hodnocení trenéra BatiVelmi dobrý výkon a krutý výsledek. Lídrovi tabulky jsme byli více než vyrovnaným soupeřem a místy jsme měli i herně navrch. Rozhodly individuální chyby a neproměňování šancí včetně pokutového

image 6.kolo - Česká divize C - U15 - 18.9. image
           SK Benešov   3:1        SK Vysoké Mýto
             (1:0)

Hodnocení trenéra BatiPo dlouhé cestě jsme se nedokázali dostat do tempa a dotáhnout se skórem na domácí v jinak vyrovnaném zápase

image 5.kolo - Česká divize C - U15 - 11.9. image
        SK Vysoké Mýto   2:2               FK Náchod
             (2:2)

Hodnocení trenéra BatiVyrovnaný zápas. Spravedlivá remíza s kvalitním soupeřem, když ve druhém poločase ani jedn z týmů nedokázal proměnit svoje šance a rozhodnout.

image                          4.kolo - Česká divize C - U15 - 4.9.
image
      MFK Trutnov   3:1       SK Vysoké Mýto
           (2:1)

Hodnocení trenéra BatiZklamali jsme v koncovce a v důrazu. Po prospaných prvních 20 minutách zlepšení, ale opět jsme neproměnili šance a byli za to potrestáni.

image 3.kolo - Česká divize C - U15 - 28.8. image
        SK Vysoké Mýto   3:1        TJ Sokol Třebeš
             (2:0)

Hodnocení trenéra BatiZasloužené vítězství  a potvrzení dobrého výkonu v Kolíně.

2.kolo - Česká divize C - U15  - 21.8.   image
         SK Sparta Kolín  2:6          SK Vysoké Mýto
         (0:3)

Hodnocení trenéra Bati: Celý kádr navíc doplněný novými hráči  z Pardubic a jasné vítězství. Škoda zbytečně obdržených gólů.

image 1.kolo - Česká divize C - U15 - 14.8.   image
           FK Čáslav   2:0          SK Vysoké Mýto
         (1:0)

Hodnocení trenéra Bati: Neúplný kádr po krátké letní přípravě. Vyrovnané utkání, které rozhodla efektivita, kdy jsme nedokázali proměnit ani pokutový kop