SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

2014/2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konečné tabulky 2014/2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Muži A   (divize) 

 

Muži B   (I A třída) 

 

Dorost U19 - (východoč.přebor) 

1.

Dobrovice

20

5

3

2

72:23

73

 

1.

Slatiňany

20

2

1

3

82:25

65

 

1.

Pardubice B

26

0

2

2

149:25

80

2.

Benátky n.J.

16

5

4

5

55:27

62

 

2.

Přelouč 

15

2

4

5

58:32

53

 

2.

RMSK Cidlina

24

1

0

5

114:29

74

3.

Kutná Hora

17

4

1

8

52:39

60

 

3.

Heřm.Městec

13

2

4

7

61:41

47

 

3.

Svitavy

22

3

0

5

104:31

72

4.

Živanice

15

4

5

6

45:30

58

 

4.

Chrudim C

13

2

3

8

56:38

46

 

4.

Náchod B

18

1

2

9

113:72

58

5.

Trutnov

12

3

8

7

58:26

50

 

5.

Staré Hradiště

12

4

2

8

48:39

46

 

5.

Letohrad

18

1

2

9

111:58

58

6.

Pěnčín-Turnov

12

3

3

12

65:58

45

 

6.

Vysoké Mýto B

11

2

5

8

49:41

42

 

6.

Trutnov

18

0

3

9

104:48

57

7.

Český Brod

13

2

2

13

45:46

45

 

7.

Pomezí

9

5

2

10

44:42

39

 

7.

Třebeš

14

5

2

9

82:58

54

8.

Letohrad

11

3

4

12

34:35

43

 

8.

Luže

8

6

3

9

38:36

39

 

8.

Hořice

17

0

1

12

96:53

52

9.

Dvůr Králové

13

2

0

15

43:55

43

 

9.

Čes.Třebová B

11

2

1

12

42:63

38

 

9.

Hlinsko

10

3

1

16

62:88

37

10.

Jablonec n.J.

13

2

0

15

54:60

43

 

10.

Načešice

9

4

1

12

45:50

36

 

10.

Vysoké Mýto

10

2

2

16

50:100

36

11.

Vysoké Mýto

10

3

6

11

42:47

42

 

11.

Srch

7

4

5

10

43:47

34

 

11.

Litomyšl

10

1

1

18

53:98

33

12.

Ústí nad Orlicí

10

3

3

14

35:39

39

 

12.

Svitavy B

7

2

5

12

31:52

30

 

12.

Lanškroun

9

1

1

19

57:88

30

13.

Náchod

8

4

4

14

29:45

36

 

13.

Kunčina

4

1

3

18

34:78

17

 

13.

Čes.Třebová

7

1

3

19

52:90

26

14.

Pardubice B

8

3

3

16

37:59

33

 

14.

Hlinsko B

2

3

2

19

29:76

14

 

14.

Olympia HK B

6

2

2

20

52:103

24

15.

Česká Třebová

7

2

4

17

37:46

29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.

Nové Město

7

0

2

21

52:96

23

16.

Týniště n.O.

5

2

0

23

27:95

19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.

Dvůr Králové

1

0

1

28

15:229

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Starší žáci U15  (KP skupina A) 

 

Starší žáci U15  (KP 9-12 místo) 

 

 

1.

Přelouč

16

1

2

1

109:38

52

 

1.

Vysoké Mýto

4

0

1

1

21:10

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Pardubice B

14

1

1

4

99:25

45

 

2.

Letohrad

4

0

0

2

16:8

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Pardubičky

12

3

2

3

51:25

44

 

3.

Jablonné n.O.

2

1

0

3

8:13

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

Hlinsko

10

4

1

5

81:45

39

 

4.

Choceň

1

0

0

5

8:22

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Vysoké Mýto

11

1

3

5

49:34

38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

Choceň

10

2

4

4

67:24

38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Prosetín

8

0

1

11

53:55

25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

Holice

7

1

0

12

33:59

23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

Slatiňany

4

0

1

15

37:81

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Třemošnice

2

1

0

17

23:124

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

Heřm.Městec

1

1

0

18

26:118

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mladší žáci U13  (KP skupina A) 

 

Mladší žáci U13  (KP 9-12 místo) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Vys.Mýto

20

0

0

134:17

60

 

1.

Vysoké Mýto

4

1

1

25:11

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Pardubice B

15

1

4

124:37

46

 

2.

Choceň

4

0

2

25:17

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Choceň

14

2

4

109:43

44

 

3.

Letohrad

2

1

3

15:17

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

Přelouč

10

2

8

73:70

32

 

4.

Jablonné n.O.

1

0

5

13:33

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Pardubičky

10

2

8

46:43

32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

Prosetín

10

1

9

60:49

31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Holice

9

1

10

38:60

28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

Hlinsko

8

0

12

50:74

24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

Slatiňany

5

2

13

46:91

17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Třemošnice

1

2

17

25:118

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

Heřm.Městec

1

1

18

18:121

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist