SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

Vysokomýtský kanonýr

 

 

 

Vysokomýtský  kanonýr  2018/2019   (po podzimu)

Pořadí

Jméno

Tým

Soutěž

Branky

Koeficient

Body

1.

Nedvěd Patrik

ml.žáci U12

liga

24

1,4

33,6

2.

Kusý Radek

ml.žáci U13

liga

23

1,4

32,2

3.

Vostrčil František

ml.žáci U12

liga

15

1,4

21

4-5.

Řehák Filip

ml.žáci U13

liga

14

1,4

19,6

4-5.

Mikulecký Jindřich

ml.žáci U12

liga

14

1,4

19,6

6.

Zeman Jan

dorost U17

KP

13

1,5

19,5

7-9.

Houdek Štěpán

st.žáci U15

KP

14

1,2

16,8

7-9.

Petrovka Daniel

ml.žáci U12

liga

12

1,4

16,8

7-9.

Holub David

st.elévové

KP

28

0,6

16,8

10.

Mareš Štěpán

U12 + st.el.

liga + KP

2 + 23

1,4    0,6

16,6

11.

Tupec Leoš

ml.žáci U12

liga

11

1,4

15,4

12.

Andrle Matěj

st.žáci U15

KP

12

1,2

14,4

13-14.

Benda Lukáš

A muži

Divize

4

3,5

14

13-14.

Martinec Miroslav

ml.žáci U13

liga

10

1,4

14

15.

Novák David

A + B muži

Divize  1.A

3  +  1

3,5   2,2

12,7

16.

Čada Denis

st.žáci U15

KP

10

1,2

12

17-19.

Šeda Matyáš

ml.žáci U13

liga

8

1,4

11,2

17-19.

Kuta Pavel

ml.žáci U13

liga

8

1,4

11,2

17-19.

Dvořák Josef

ml.žáci U12

liga

8

1,4

11,2

20.

Horáček Jan

st.elévové

KP

18

0,6

10,8

21-24.

Kopřiva Adam

A muži

Divize

3

3,5

10,5

21-24.

Wimmer Filip

A muži

Divize

3

3,5

10,5

21-24.

Pechanec Jan

dorost U17

KP

7

1,5

10,5

21-24.

Škrabal Vincent

dorost U17

KP

7

1,5

10,5

25.

Šimek Petr

ml.žáci U12

liga

7

1,4

9,8

26.

Valášek Vratislav

A + B  muži

Divize  1.A

2  +  1

3,5   2,2

9,2

27.

Škeřík Petr

B muži

1.A třída

4

2,2

8,8

28-30.

Mošner Jiří

ml.žáci U13

liga

6

1,4

8,4

28-30.

Borovec Matěj

ml.žáci U12

liga

6

1,4

8,4

28-30.

Vodička Štěpán

dorost U17

KP

6

1,5

8,4

31.

Kouřil Michal

A + B muži

Divize  1.A

1  +  2

3,5   2,2

7,9

32-33.

Pechanec Josef

st.žáci U15

KP

6

1,2

7,2

32-33.

Křížek Tomáš

st.elévové

KP

12

0,6

7,2

34-38.

Tlapák Patrik

A muži

Divize

2

3,5

7

34-38.

Tomášek Pavel

A muži

Divize

2

3,5

7

34-38.

Dvořák Jan

A muži

Divize

2

3,5

7

34-38.

Dušek Matěj

ml.žáci U13

liga

5

1,4

7

34-38.

Zach Tomáš

ml.žáci U12

liga

5

1,4

7

39-40.

Sedlák Tomáš

B muži

1.A třída

3

2,2

6,6

39-40.

Vágner Alex

B muži

1.A třída

3

2,2

6,6

41-45.

Hájek Vojtěch

dorost U17

KP

4

1,5

6

41-45.

Kabrhel Kryštof

dorost U17

KP

4

1,5

6

41-45.

Wimmer Tomáš

dorost U17

KP

4

1,5

6

41-45.

Švejda Ondřej

st.žáci U15

KP

5

1,2

6

41-45.

Krummer Tomáš

st.elévové

KP

10

0,6

6

46-49.

Štanglica Petr

ml.žáci U13

liga

4

1,4

5,6

46-49.

Mokrejš Jiří

ml.žáci U13

liga

4

1,4

5,6

46-49.

Mokrejš David

ml.žáci U12

liga

4

1,4

5,6

46-49.

Andrle Marek

ml.žáci U12

liga

4

1,4

5,6

50-51.

Tupec Filip

st.elévové

KP

9

0,6

5,4

50-51.

Smolák Šimon

st.elévové

KP

9

0,6

5,4

52-53.

Mareš Patrik

st.žáci U15

KP

4

1,2

4,8

52-53.

Urbánek Marek

st.elévové

KP

8

0,6

4,8

54-55.

Škraňka Jakub

dorost U17

KP

3

1,5

4,5

54-55.

Novák Radek

dorost U17

KP

3

1,5

4,5

56-57.

Surma Jan

B muži

1.A třída

2

2,2

4,4

56-57.

Hájek Jiří

B muži

1.A třída

2

2,2

4,4

58.

Štolba Jakub

ml.žáci U13

liga

3

1,4

4,2

59-60.

Suchomel Vojtěch

st.žáci U15

KP

3

1,2

3,6

59-60.

Paulus Pavel

st.žáci U15

KP

3

1,2

3,6

61-63.

Mokrejš Jakub

A muži

Divize

1

3,5

3,5

61-63.

Černík Vojtěch

A muži

Divize

1

3,5

3,5

61-63.

Hock Marian

A muži

Divize

1

3,5

3,5

64-67.

Vopršálek Tomáš

dorost U17

KP

2

1,5

3

64-67.

Nekl Vojtěch

dorost U17

KP

2

1,5

3

64-67.

Kubatka David

dorost U17

KP

2

1,5

3

64-67.

Sys Šimon

st.elévové

KP

5

0,6

3

68.

Staněk Michal

ml.žáci U13

liga

2

1,4

2,8

69-73.

Špaček David

st.žáci U15

KP

2

1,2

2,4

69-73.

Bezdíček Matěj

st.žáci U15

KP

2

1,2

2,4

69-73.

Loukota Martin 

st.žáci U15

KP

2

1,2

2,4

69-73.

Martinec Lukáš

st.elévové

KP

4

0,6

2,4

69-73.

Hunal Vojtěch

st.elévové

KP

4

0,6

2,4

74-75.

Podmajerský Miroslav

B muži

1.A třída

1

2,2

2,2

74-75.

Dvořák Martin

B muži

1.A třída

1

2,2

2,2

76-77.

Formánek Pavel

st.elévové

KP

3

0,6

1,8

76-77.

Harvan Josef

st.elévové

KP

3

0,6

1,8

78-80.

Meduna Šimon

ml.žáci U13

liga

1

1,4

1,4

78-80.

Hošek Dominik

ml.žáci U13

liga

1

1,4

1,4

78-80.

Vodička Lukáš

ml.žáci U12

liga

1

1,4

1,4

81.

Bureš Denis

st.žáci U15

KP

1

1,2

1,2

82-86.

Paďour Ladislav

st.elévové

KP

1

0,6

0,6

82-86.

Melichar Martin

st.elévové

KP

1

0,6

0,6

82-86.

Perepelytcia Vladimír

st.elévové

KP

1

0,6

0,6

82-86.

Kovařík Michal

st.elévové

KP

1

0,6

0,6

82-86.

Stolár Radim

st.elévové

KP

1

0,6

0,6

 

muži A - 3,5     muži B - 2,2      dorost - 1,5       st.žáci  - 1,2      ml.žáci  -  1,4       st.elévové - 0,6     

  Do této soutěže nejsou započítávány branky elévů (semifinále, finále poháru PKFS)

 

 

 

 

TOPlist