22.kolo - Česká divize žáků C - U12 - 14.4. image
       FC Slavia HK   8:1     SK Vysoké Mýto
            (3:0)

Branka: vlastní

Sestava: Sůra, Kukla, Kučera, Pokorný, Sabolčík, Tomka, Bučko, Wich, Novotný, Babenko, Bezděk

Hodnocení: Na hradecké Slavii jsme neodehráli špatné utkání, které bylo po většinu času vyrovnané, ale domácí byli v útočné fázi důraznější a produktivnější než náš tým.

image   20.kolo - Česká divize žáků C - U12 - 10.4. image
      MFK Chrudim  19:2     SK Vysoké Mýto
            (8:1)

Branky: Bučko, Košnar

Sestava: Sůra, Bezděk, Pokorný, Sabolčík, Tomka, Košnar, Bučko, Krejčí, Wich, Mrkos, Novotný, Novotná, Babenko

Hodnocení: Na hřišti velmi kvalitního soupeře jsme nestačili a bohužel ve třetí třetině jsme na hřišti prakticky nebyli. Musíme to rychle hodit za hlavu a hlavně v plném počtu trénovat!

image    21.kolo - Česká divize žáků C - U12 - 6.4.
    SK Vysoké Mýto   1:9     FK Admira Praha
            (0:4)

Branky: Kučera

Sestava: Sůra, Kučera, Pokorný, Sabolčík, Tomka, Záleský, Bučko, Krejčí, Wich, Novotný, Novotná, Babenko

Hodnocení: V úvodní třetině jsme byli vyrovnaným soupeřem, ale postupně jsme ztráceli a soupeř nás brankově trestal. Doplatili jsme na neúplný kádr a problémy s docházkou.

image    19.kolo - Česká divize žáků C - U12 - 23.3.
    SK Vysoké Mýto  20:1   FK Slavoj Vyšehrad
            (6:1)

Branky: Košnar 6, Kučera 5, Bučko 4, Pokorný 2, Sabolčík 2, Radil

Sestava: Parobek, Sůra, Bezděk, Kukla, Kučera, Pokorný, Sabolčík, Tomka, Košnar, Bučko, Wich, Mrkos, Radil, Záleský, Novotný

Hodnocení: V prvním jarním utkání na domácí trávě jsme hostili poslední tým tabulky z Vyšehradu a naši borci si se soupeřem poradili jednoznačným výsledkem. Po první třetině, kdy jsme se oťukávali, jsme převzali aktivitu a kluci předvedli kvalitní výkon
s řadou pěkných útočných akcí a zakončení. Pochvala patří všem hráčům a poděkování rodičům za jejich podporu!

18.kolo - Česká divize žáků C - U12 - 16.3. image
    SK Vysoké Mýto  14:1        ČAFC Praha
            (5:0)

Branky: 73. Kučera
Sestava: Sůra, Novotná, Kukla, Kučera, Sabolčík, Bezděk, Bučko, Parobek, Mrkos, Radil, Novotný

Hodnocení: Pozitivní hodnocení můžeme dát za prvních dvacet minut a druhou třetinu, kdy jsme se domácím vyrovnali. Bohužel poslední třetinu jsme jen dohrávali a soupeř nám vstřelil osm branek. Musíme dál pracovat a příští týden se poprat doma o první jarní body s posledním Vyšehradem.

image      17.kolo - Česká divize žáků C - U12 - 10.3. - UMT Choceň image
    SK Vysoké Mýto  3:11         FK Náchod
           (1:3)

Branky: 44. Bučko, 59. Bučko, 90. Sabolčík

Sestava: Sůra Martin, Bezděk Martin, Záleský Matyáš, Kučera Jaroslav, Pokorný Šimon, Sabolčík Samuel, Bučko Matyáš, Wich Antonín, Radil Marek

Hodnocení: V prvním jarním kole jsme hostili v Chocni na UMT tým Náchoda. Utkání jsme odehráli pouze s přispěním hráčů starší přípravky. Všech devět statečných borců utkání odmakalo a odehráli v celku vyrovnané utkání, ve kterém nás od lepšího výsledku připravily dva 5. minutové výpadky ve druhé a třetí třetině, které soupeř brankově maximálně využil. Přesto kluci makali až do konce a zaslouží pochvalu za přístup a nasazení.

15.kolo - Česká divize žáků C - U12 - 11.11. image
        SC Xaverov  16:3      SK Vysoké Mýto
            (7:2)

Branky: 6. Salášek, 9. Radil, 89. Babenko

Sestava: Parobek Dominik, Novotná Sofie, Kukla Damián, Netolický Jiří, Horáčková Vanesa, Sabolčík Samuel, Tomka Patrik, Salášek Tadeáš, Bučko Matyáš, Krejčí Jiří, Wich Antonín, Radil Marek, Babenko Valerii, Novotný Oliver

Hodnocení: Poslední utkání podzimní části jsme odehráli v Praze a chtěli jsme ukázat rodičům zlepšující se výkonnost a získané dovednosti za 3 měsíce společné práce (děkuji všem rodičům, kteří vážili cestu do Prahy v takovém počasí, za jejich podporu!). Bohužel se nám to nepodařilo, hráli jsme bez zájmu/nasazení a tak vrcholem pro některé hráče byly spíše hry na MT cestou v buse, než vlastní výkon na hřišti. Čeká nás dlouhá pauza, kterou musí každý hráč vyplnit poctivou prací.

image      13.kolo - Česká divize žáků C - U12 - 5.11.
    SK Vysoké Mýto   3:7         FC Háje JM
             (0:3)

Branky: 53. Horáčková, 71. Kučera, 81. Kukla

Sestava: Parobek Dominik, Novotná Sofie, Kukla Damián, Netolický Jiří, Horáčková Vanesa, Pokorný Šimon, Sabolčík Samuel, Tomka Patrik, Salášek Tadeáš, Bučko Matyáš, Krejčí Jiří, Wich Antonín, Mrkos Michal, Radil Marek, Babenko Valerii, Novotný Oliver, Kučera Jaroslav

Hodnocení: Poslední domácí utkání podzimu jsme odehráli na malé UMT v Chocni a nebylo to povedené vystoupení. První polovinu utkání jsme prospali, hráli bez energie a navíc se dopouštěli chyb, které soupeř trestal. Začali jsme hrát až třetí třetinu a to bylo na zvrat v utkání málo. Jediným pozitivem bylo, že nastoupili všichni hráči, kteří nás v podzimní části reprezentovali. Individuálně pak chválím Jardu Kučeru, který jediný předvedl výkon divizních parametrů celých 90. minut.

image      13.kolo - Česká divize žáků C - U12 - 29.10. image
       MFK Trutnov   6:0      SK Vysoké Mýto
           (2:0)

Sestava: Parobek Dominik, Novotná Sofie, Kukla Damián, Horáčková Vanesa, Sabolčík Samuel, Tomka Patrik, Salášek Tadeáš, Bučko Matyáš, Krejčí Jiří, Mrkos Michal, Radil Marek, Babenko Valerii, Novotný Oliver

Hodnocení: V Trutnově jsme nedokázali navázat na předchozí dvě výhry. Domácí tým potvrdil své kvality a byl na rychlém povrchu (UMT), který nám dělal velké problémy, fotbalovější a přesnější. Přesto jsme dokázali dvě třetiny držet výsledkově zajímavý průběh a je škoda našich rychlých protiútoků, které jsme bohužel nedokázali vyřešit brankově. Ve třetí třetině nám nakonec domácí odskočili na konečných 6:0. Řada hráčů se přiblížila kvalitnímu výkonu z minulého týdne, ale někteří tentokrát za svým maximem zaostali, a to na lepší výsledek bohužel nestačilo.

image      12.kolo - Česká divize žáků C - U12 - 22.10. image
    SK Vysoké Mýto   7:6         TJ Svitavy
            (4:2)

Branky: 8. Horáčková, 29. Bučko, 34. Horáčková, 45. Sabolčík, 46. Horáčková, 68. Pokorný, 80. Horáčková

Sestava: Parobek Dominik, Novotná Sofie, Kukla Damián, Netolický Jiří, Horáčková Vanesa, Pokorný Šimon, Sabolčík Samuel, Salášek Tadeáš, Tomka Patrik, Bučko Matyáš, Krejčí Jiří, Wich Antonín, Mrkos Michal, Radil Marek

Hodnocení: V úvodní třetině jsme na vstřelené branky hostů, kteří se pohybují v popředí tabulky, vždy zareagovali a srovnali skóre. Tím nám rostlo sebevědomí a byla cítit velká snaha poprat se o dobrý výsledek. O výsledku rozhodla hlavně druhá třetina, kdy jsme
z rychlých brejků odskočili o tři branky. Závěr utkání pak všichni odmakali a těsné vítězství udrželi, ačkoli nás soupeř herně převyšoval. Velká pochvala patří všem hráčům/hráčkám za bojovný a kolektivní výkon a k tomu vyzdvihnu bezchybného Domču
v brance a střelecky produktivní Vanesu! Díky i všem rodičům za podporu během utkání!

image      11.kolo - Česká divize žáků C - U12 - 15.10. image
   TJ Sokol Třebeš   2:4     SK Vysoké Mýto
            (1:4)

Branky: 6. Sabolčík, 14. Horáčková, 26. Horáčková, 40. Bučko

Sestava: Parobek Dominik, Novotná Sofie, Kukla Damián, Horáčková Vanesa, Pokorný Šimon, Sabolčík Samuel, Tomka Patrik, Bučko Matyáš, Krejčí Jiří, Wich Antonín, Mrkos Michal, Radil Marek, Babenko Valerii

Hodnocení: Na vítězství v přátelském utkání v týdnu s Chocní (4:2) jsme navázali i o víkendu a připsali si první letošní výhru. V Třebši se potkaly dva týmy, které se trápí v koncovce a tak se nedalo očekávat mnoho branek. Nám se povedla úvodní třetina, kde jsme byli lepším týmem a zaslouženě vedli 3:1. Tento náskok jsme si udržovali po celý zbytek utkání, ve třetí třetině i s přispěním pořádného kusu štěstí (3x nás zachránila branková konstrukce). Všichni tentokrát zápas odmakali a po zásluze byli odměněni třemi body a vítězným pokřikem!

image       10.kolo - Česká divize žáků C - U12 - 8.10.
    SK Vysoké Mýto  2:17      SK Sparta Kolín
           (1:12)

Branky: 28. Horáčková, 65. Kukla

Sestava: Parobek Dominik, Novotná Sofie, Kukla Damián, Horáčková Vanesa, Sabolčík Samuel, Tomka Patrik, Bučko Matyáš, Krejčí Jiří, Wich Antonín, Radil Marek, Babenko Valerii

Hodnocení: V dalším kole jsme hostili nejkvalitnější tým soutěže a klobouk dolů před výkonem hráčů z Kolína. Naši borci se snažili, ale na lepší výsledek to nestačilo. Přesto poděkování všem hráčům za bojovnost a snahu i za nepříznivého stavu hrát celých 90. minut a určitě pro všechny motivace přiblížit se v budoucnu výkonu hostů!

image      9.kolo - Česká divize žáků C - U12 - 1.10. image
    SK Vysoké Mýto   4:8         FK Čáslav
            (1:5)

Branky: 32. Bučko, 57. Sabolčík, 66. Radil, 90. Bučko

Sestava: Parobek Dominik, Novotná Sofie, Záleský Matyáš, Horáčková Vanesa, Pokorný Šimon, Sabolčík Samuel, Tomka Patrik, Salášek Tadeáš, Bučko Matyáš, Krejčí Jiří, Wich Antonín, Radil Marek, Babenko Valerii, Novotný Oliver, Košnar Matyáš

Hodnocení: Nejvydařenější utkání letošního podzimu, které bylo po celou dobu vyrovnané. Bohužel my potřebujeme velké množství šancí na vstřelení branky a naopak soupeř, který má ve svém středu kvalitního střelce (hráč č. 8 - 5 branek!), nás trestá velmi snadno. Ale asi takto bychom se měli prezentovat a stále pracovat na zlepšování.

image       3.kolo - Česká divize žáků C - U12 - 28.9.
    SK Vysoké Mýto  1:12        ČAFC Praha
           (1:8)

Branky: 12. Kukla

Sestava: Parobek Dominik, Novotná Sofie, Kukla Damian, Pokorný Šimon, Sabolčík Samuel, Tomka Patrik, Bučko Matyáš, Krejčí Jiří, Wich Antonín, Radil Marek, Babenko Valerii, Novotný Oliver, Kučera Jaroslav

Hodnocení: V tomto zápase jsme asi očekávali lepší výsledek a hlavně zvýšení produktivity před domácím publikem, kterému děkuji za podporu. Hráčům nelze upřít snahu, ale máme stále velkou nevyrovnanost ve výkonech v jednotlivých utkáních a vepředu jsme stále bezzubí!

8.kolo - Česká divize žáků C - U12 - 24.9. image
        FK Orlicko  12:0     SK Vysoké Mýto
           (6:0)

Sestava: Parobek Dominik, Horáčková Vanesa, Pokorný Šimon, Sabolčík Samuel, Tomka Patrik, Salášek Tadeáš, Bučko Matyáš,
Krejčí Jiří, Wich Antonín, Radil Marek, Babenko Valerii, Novotný Oliver, Kukla Damian

Hodnocení: Produkujeme stále hodně jednoduchých chyb, a proto dostáváme velké množství zbytečných branek. Na druhé straně (hlavně ve druhé třetině) máme velké příležitosti, ale koncovka je nepřesné nebo nedůrazná, a to nás strašně sráží! Většina borců jezdí a dělá maximum (vyzdvihnu výkon Bůči), ale někteří jen "fandí" a souboje se jich netýkají.... a tak je zatím k lepšímu výsledku daleko, ale určitě to přijde!

image        7.kolo - Česká divize žáků C - U12 - 16.9.
    SK Vysoké Mýto  2:10       FC Slavia HK
           (1:7)

Branky: Mrkos pen. (Sabolčík) 1:5, Sabolčík 2:9

Sestava: Parobek Dominik, Novotná Sofie, Kukla Damian, Netolický Jiří, Pokorný Šimon, Sabolčík Samuel, Tomka Patrik, Bučko Matyáš, Krejčí Jiří, Wich Antonín, Mrkos Michal, Radil Marek, Babenko Valerii, Novotný Oliver, Záleský Matyáš

Hodnocení: V první třetině nás fotbalovější hosté přehrávali ve všech činnostech a zaslouženě vedli 1:7. Ve druhé a třetí třetině se nám podařilo zvýšenou bojovností rozjetého soupeře přibrzdit a hrálo se již vyrovnanější utkání, což je velmi cenné do další práce.

image        2.kolo - Česká divize žáků C - U12 - 13.9. image
        FK Náchod   8:0       SK Vysoké Mýto
           (3:0)

Sestava: Parobek Dominik, Novotná Sofie, Netolický Jiří, Horáčková Vanesa, Pokorný Šimon, Sabolčík Samuel, Tomka Patrik, Salášek Tadeáš, Bučko Matyáš, Krejčí Jiří, Wich Antonín, Radil Marek, Babenko Valerii, Novotný Oliver, Kukla Damian

Hodnocení: Ve středečním utkání jsme byli během utkání ještě ve škole nebo v autobuse, ale bohužel ne na hřišti. Jednoznačně náš nejslabší výkon, který byl bez koncentrace, zájmu, bojovnosti.... Nezbývá nám než dál pracovat, cesta k úspěchům bude dlouhá
a trnitá!

6.kolo - Česká divize žáků C - U12 - 9.9. image
    FK Admira Praha   9:4       SK Vysoké Mýto
            (4:1)

Branky: Bučko (Salášek) 0:1, Babenko (Pokorný) 7:2, Kukla (Sabolčík) 8:3, Sabolčík (Radil) 9:4

Sestava: Parobek Dominik, Novotná Sofie, Kukla Damian, Netolický Jiří, Horáčková Vanesa, Pokorný Šimon, Sabolčík Samuel, Tomka Patrik, Salášek Tadeáš, Bučko Matyáš, Krejčí Jiří, Wich Antonín, Mrkos Michal, Radil Marek, Babenko Valerii, Novotný Oliver

Hodnocení: Náš špatný výkon mezi 25. - 55. minutou (6 branek) rozhodl o výsledku utkání.  Do utkání jsme nevstoupili špatně
a slušně jsme odehráli i poslední třetinu (2:2), ale to na lepší výsledek nestačilo. Domácí nás předčili hlavně v nasazení, důrazu
a kvalitě zakončení. Velmi dobrý výkon podal v brance Dominik.

image        5.kolo - Česká divize žáků C - U12 - 2.9. image
    SK Vysoké Mýto  2:13       MFK Chrudim
           (1:7)

Branky: vlastní (Sabolčík) 1:5, Pokorný (Bučko) 2:7

Sestava: Parobek Dominik, Novotná Sofie, Krejsa Sebastián, Netolický Jiří, Horáčková Vanesa, Pokorný Šimon, Sabolčík Samuel, Tomka Patrik, Salášek Tadeáš, Bučko Matyáš, Krejčí Jiří, Kukla Damian, Novotný Oliver, Radil Marek

Hodnocení: Po nevydařené přípravě nás čekal velmi silný soupeř na úvod soutěže. Tým prokázal bojovnost a hlavně první dvě třetiny jsme odehráli velmi dobře. Škoda jednoduchých chyb, které soupeř většinou potrestal a musíme zlepšit i zakončení, ale celkově slušný základ do další tvrdé práce.