SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

 

 

 

 

image                Divize C - 13.kolo - sobota 23.října - 14,30 hod.
image
    SK Vysoké Mýto   2:0       TJ Dvůr Králové
           (1:0)      
  Branky: 19´vlastní, 78´Šumský

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky dalších mužstev:

Muži B            TJ Sokol Tatenice - SK Vys.Mýto B   2:1 (2:0)  Sedlák

Muži B            SK Vys.Mýto B - SK Polička  (čtvrtek 28.10. ve 14,30 hod.)

Dorost U19     FK Náchod - SK Vys.Mýto   5:3 (3:1)   Kabrhel 2, Škrabal

Dorost U17     FK Náchod - SK Vys.Mýto   3:0 (1:0)

St.žáci U15     SK Vys.Mýto - FC Slávia HK   6:2 (3:2)  Drobný 2, Mikulecký, Vostrčil, Vrážel, Mokrejš 

St.žáci U14     SK Vys.Mýto - FC Slávia HK   0:2 (0:2)
 
Ml.žáci U13     FK Čáslav -  SK Vys.Mýto   2:3 (1:2, 1:1, 0:0)  Exnar 2, Bukač
 
Ml.žáci U12     FK Čáslav -  SK Vys.Mýto   4:7 (1:2, 2:3, 1:2)  L.Valach 4, K.Valach, Matula, Filip 

 

 

 

 

image                Divize C - 12.kolo - neděle 17.října - 14,30 hod.
image
    SK Benátky n.J.   1:1       SK Vysoké Mýto
          (1:0)      
  Branky: 39´Šimeček - 90´Dvořák
 
Foto ze zápasu (web Benátek) - ZDE! a ZDE!

 

Program dalších mužstev:

Muži B            SK Vys.Mýto B - Rosice n.L.   3:0 (2:0)  Podmajerský, Sedlák, Vařečka

Dorost U19     SK Vys.Mýto - SK Střešovice 1911   1:1 (1:1)  Jeřábek

Dorost U17     SK Vys.Mýto - SK Střešovice 1911   4:5 (0:3)  Martinec 2, Šeda, Dušek

St.žáci U15     TJ Svitavy -  SK Vys.Mýto   1:1 (1:0)  Petrovka

St.žáci U14     TJ Svitavy -  SK Vys.Mýto   5:1 (4:0)  Pánek
 
Ml.žáci U13     SK Vys.Mýto - RMSK Cidlina   1:3 (0:1, 1:1, 0:1)  Holub 
 
Ml.žáci U12     SK Vys.Mýto - RMSK Cidlina   0:9 (0:3, 0:1, 0:5) 

 

 

 

 

 

image                Divize C - 11.kolo - sobota 9.října - 15,00 hod.
    SK Vysoké Mýto   1:0       TJ Sokol Libiš
           (0:0)      
  Branka: 61´Wimmer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky dalších mužstev:

Muži B            Sokol Dolní Újezd - SK Vys.Mýto B    5:1 (3:0)  Sedlák (PK)

Dorost U19     SK Sparta Kolín - SK Vys.Mýto  3:3 (2:1)  J.Novák 2, Kabrhel

Dorost U17     SK Sparta Kolín - SK Vys.Mýto  4:2 (0:2)  Šeda, Diaz

St.žáci U15     SK Vys.Mýto - FC Vlašim  3:1 (2:1)  Borovec, Mikulecký, Vostrčil

St.žáci U14     SK Vys.Mýto - FC Vlašim  1:5 (1:0)  Horáček
 
Ml.žáci U13     TJ Svitavy -  SK Vys.Mýto  5:3 (2:1, 3:1, 0:1)   Zajíček 2, Holub
 
Ml.žáci U12     TJ Svitavy -  SK Vys.Mýto  2:6 (0:3, 1:0, 1:3)   Smrček 2, L.Valach, Kuta, K.Valach, Filip
 
 

 

 

Dohrávky (6.10.2021) :

Ml.žáci U13     SK Vys.Mýto - FC Hradec Králové  1:6 (1:0, 0:2, 0:4)  Kopa

Ml.žáci U12     SK Vys.Mýto - FC Hradec Králové  1:10 (1:4, 0:4, 0:2)  L.Valach

 

 

 

image                Divize C - 10.kolo - neděle 3.října - 15,00 hod.
image
        FC Hlinsko   2:1       SK Vysoké Mýto
           (2:1)      
  Branky: 27´Formáček, 45´Jančura - 25´Dvořák
 
 

Výsledky dalších mužstev:

Muži B            SK Vys.Mýto B - FC Jiskra 2008   1:2 (1:1)  Vařečka

Dorost U19     SK Vys.Mýto - TJ Praga  3:0 (2:0)  J.Novák 2, Mikulecký

Dorost U17     SK Vys.Mýto - TJ Praga  6:2 (4:1)  Šeda 3, Martinec, Mošner, Hošek

St.žáci U15     RMSK Cidlina -  SK Vys.Mýto  6:4 (3:0)  Kučera 2, Vrážel, Černý

St.žáci U14     RMSK Cidlina -  SK Vys.Mýto  9:0 (4:0)
 
Ml.žáci U13     SK Vys.Mýto - FK Náchod  3:3 (1:2, 2:1, 0:0)  Exnar, Kopa, Sys
 
Ml.žáci U12     SK Vys.Mýto - FK Náchod  12:6 (2:1, 4:4, 6:1)  Filip 4, K.Valach 3, Kuta 2, L.Valach, Válek, Hoang

 

 

 

 

 

image                Divize C - 15.kolo - úterý 28.září - 15,30 hod.
image
    SK Vysoké Mýto   6:0       FK Náchod
           (3:0)      
  Branky: 74´a 87´Stránský, 12´Kopřiva, 19´Šumský, 25´Tomášek (PK), 46´Hlavsa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky dalších mužstev :

Dorost U19     FK Viktoria Žižkov B - SK Vys.Mýto  8:1 (2:1)  R.Novák

Dorost U17     FK Viktoria Žižkov B - SK Vys.Mýto  1:1 (1:0)  Šeda

 

 

 

 

image                Divize C - 9.kolo - sobota 25.září - 15,30 hod.
    SK Vysoké Mýto   0:3       SK Kosmonosy
          (0:3)       
  Branky: 13´Fabián, 18´Marek, 45´Horák (PK)
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky dalších mužstev:

Muži B            1.FC Žamberk - SK Vys.Mýto B   2:3 (0:3)  Vágner, Paďour, Vařečka

Dorost U19     SK Slavoj Vyšehrad B - SK Vys.Mýto  1:2 (1:1)  Švejda, Novák

Dorost U17     SK Slavoj Vyšehrad B - SK Vys.Mýto  1:4 (1:2)  Martinec, Suchomel, Kuta, Šeda

St.žáci U15     SK Vys.Mýto - MFK Chrudim  1:4 (0:1)  Drobný

St.žáci U14     SK Vys.Mýto - MFK Chrudim  2:4 (1:3)  Grůz, Horáček
 
Ml.žáci U13     FK Mladá Boleslav -  SK Vys.Mýto  6:1 (4:0,1:0,1:1)   Holub
 
Ml.žáci U12     FK Mladá Boleslav -  SK Vys.Mýto   15:3 (7:2,4:1,4:0)   Valach L.2, Valach K.
 
 

 

 

image                Divize C - 8.kolo - neděle 19.září - 15,30 hod.
image
        FK Čáslav   0:2       SK Vysoké Mýto
           (0:1)      
  Branky: 32´Hlavsa, 71´Trnka
 
 

Výsledky dalších mužstev:

Muži B            SK Vys.Mýto B - SK Lázně Bohdaneč   0:0

Dorost U19     SK Vys.Mýto - MFK Trutnov  3:1 (2:0)  Mikulecký 2, Kabrhel

Dorost U17     SK Vys.Mýto - MFK Trutnov  2:6 (0:3)  Loukota, Šeda

St.žáci U15     SK Benešov -  SK Vys.Mýto  3:1 (1:0)  Kučera

St.žáci U14     SK Benešov -  SK Vys.Mýto  1:4 (1:2)  Grůz, Mlateček, Kováčik, Pánek
 

 

 

Pohár mládeže FAČR - I.  předkolo - U13

Výsledky:

SKVM – Sparta Kutná Hora       2:0   Sys,Kopa

SKVM – TJ Baník Vamberk        6:0   Bukač 2, Zajíček 2, Hájek, Sys

SKVM – 1.FC Žamberk               3:0    Bukač, Kubíček, Holub

SKVM – MFK Nové Město n.M.  0:0

SKVM – FK Přelouč                     2:0   Kopa, Kubíček

Na domácí půdě jsme hostili I. předkolo republikového Poháru mládeže FAČR (dříve Ondrášovka Cup). Kluci zaslouží velkou pochvalu, turnaj s přehledem vyhráli a vybojovali si postup do dalšího předkola.

 

 

 

 

 

image                Divize C - 7.kolo - sobota 11.září - 16,00 hod.
image
     SK Vysoké Mýto   1:0          FK Letohrad
          (0:0)      
  Branka : 83´Šumský
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky dalších mužstev:

Muži B            Jiskra Ústí n.O. B -  SK Vys.Mýto B  (4:1 (2:0)  Sedlák

Dorost U19     ABC Bráník - SK Vys.Mýto  0:1 (0:0)  Řehák

Dorost U17     ABC Bráník - SK Vys.Mýto  4:3 (1:3)  Šeda 2, Pecháček

St.žáci U15     SK Vys.Mýto - FK Náchod  2:2 (2:2)  Kučera, vlastní

St.žáci U14     SK Vys.Mýto - FK Náchod  3:6 (2:2)  Grůz, Mlateček, Horáček
 
Ml.žáci U13     MFK Trutnov - SK Vys.Mýto  3:2 (0:0,1:1,2:1)  Exnar, Fajfr
 
Ml.žáci U12     MFK Trutnov - SK Vys.Mýto  5:8 (2:2,1:2,2:4)  K.Valach 5, L.Valach 2, Filip
 
 

 

 

 

Nábor malých fotbalistů a fotbalistek od září pokračuje
 

Klub SK Vysoké Mýto pokračuje v náboru nových fotbalových nadějí r. 2013 a mladší. Všichni zájemci se mohou hlásit přímo k jednotlivým trenérům dle informačního letáku.
Děkujeme a budeme se na vás těšit na našem hřišti!


https://skvm.wbs.cz/naborzari2021.pdf

 



Hledáme nové trenéry
 

Klub SK Vysoké Mýto hledá do svých řad k mládežnickým týmům nové trenéry a asistenty. Pokud máte zájem, kontaktujte nás a pokuste se společně s námi vychovat pro náš klub a pro český fotbal nové šikovné hráče!

Kontakt:

Ing. Pavel Řehák - šéftrenér mládeže
tel. 602 169 633 

 

 

 

image                Divize C - 6.kolo - sobota 4.září - 17,00 hod.
image
      MFK Trutnov   1:2       SK Vysoké Mýto
           (0:0)      
  Branky: 53´Kraus - 83´Šumský, 90´(PK) Tomášek
 
 

Program dalších mužstev:

Muži B            SK Vys.Mýto B - FK Letohrad B  1:3 (0:3)  Podmajerský

Dorost U19     SK Vys.Mýto - FC Sellier & Bellot Vlašim  5:2 (3:1)  J.Novák 2, Mikulecký 2, R.Novák

Dorost U17     SK Vys.Mýto - FC Sellier & Bellot Vlašim  1:4 (0:3)  Kuta

St.žáci U15     MFK Trutnov - SK Vys.Mýto  3:1 (2:1)  Drobný  

St.žáci U14     MFK Trutnov - SK Vys.Mýto  5:2 (1:2)   Horáček, Tupec
  
Ml.žáci U13     SK Vys.Mýto - FC Slavia HK  17:0 (7:0,6:0,4:0) Holub 4, Exnar 3, Sys 2, Kubíček, Kopa, Zajíček, Melichar, Fajfr, Bukač, Hunal, vlastní
 
Ml.žáci U12     SK Vys.Mýto - FC Slavia HK  17:2 (8:0,4:1,5:1)  L.Valach 4, K.Valach 3, Válek 3, Kuta 2, Pávek 2, Filip, Smrček, Matula 
 

 

 

 

image
               Divize C - 5.kolo - sobota 28.srpna - 17,00 hod.
image
    SK Vysoké Mýto   5:1           FC Horky n.J.
          (1:0)      
 Branky: 75´a 78´Hock, 14´Wimmer, 59´Šumský, 87´Tomášek - 57´Mbah 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky dalších mužstev:

Muži B            TJ Svitavy B - SK Vys.Mýto B  5:1 (2:1)  Sedlák

Dorost U19     SK Vys.Mýto - TJ Sokol Třebeš  1:4 (1:1)  Mikulecký

Dorost U17     SK Vys.Mýto - TJ Sokol Třebeš  3:1 (1:0)  Meduna, Suchomel, Martinec

St.žáci U15     SK Vys.Mýto - TJ Sokol Třebeš  3:1 (2:0)  Drobný 2, Pirochta

St.žáci U14     SK Vys.Mýto - TJ Sokol Třebeš  4:0 (2:0)  Kováčik 2, Mlateček, Horáček
 
Ml.žáci U13     MFK Chrudim - SK Vys.Mýto  3:1 (0:0, 0:0, 3:1)  Holub
 
Ml.žáci U12     MFK Chrudim - SK Vys.Mýto  11:5 (4:2, 1:0, 6:3)  Šilar 2, Válek 2, Hoang

 

 

 

 

 

               Divize C - 4.kolo - sobota 21.srpna - 17,00 hod.
image
      SK Tochovice   0:6      SK Vysoké Mýto
           (0:4)      
 Branky: 13´a 31´Wimmer, 4´Šumský, 39´Hrubý, 89´Trnka, 90´Valášek 
 
 
 

Výsledky dalších mužstev:

Muži B            SK Vys.Mýto B - SK Zámrsk  6:1 (1:1)   Fišer 3, Sedlák 2, V.Hájek

Dorost U19     TJ Svitavy - SK Vys.Mýto  1:1 (0:0)   Škrabal

                      RMSK Cidlina - SK Vys.Mýto  4:0 (0:0)   

Dorost U17     TJ Svitavy - SK Vys.Mýto  1:4 (0:3)   Bezdíček, Šeda, Martinec, Suchomel

                      RMSK Cidlina - SK Vys.Mýto  3:3 (1:1)   Šeda, Briol, Martinec

St.žáci U15     Sparta Kolín - SK Vys.Mýto  2:6 (0:3)   Drobný 3, Sedláček, Vostrčil, Borovec

St.žáci U14     Sparta Kolín - SK Vys.Mýto  2:14 (1:7)   Mlateček 3, Obermajer 3, Pirochta 2, Kováčik, Pánek, Horáček, Grůz, Vostrčil, Putnar
 
Ml.žáci U13     SK Vys.Mýto - Sparta Kolín  9:7 (1:1, 3:2, 5:4)  Exnar 4, Bukač 2, Kubíček, Šulc, Holub
 
Ml.žáci U12     SK Vys.Mýto - Sparta Kolín  9:7 (1:1, 2:4, 6:2)  Hoang 4, Filip 2, Matula, Valach, Smrček
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B mužstvo rozstřílelo v derby sousední Zámrsk

 

 

 

image Divize C - 3.kolo - sobota 14.srpna - 17,00 hod.  image
        SK Vysoké Mýto   3:1      Sparta Kutná Hora
             (1:0)      
 Branky: 37´Mokrejš, 51´vlastní, 71´Šumský - 61´Zelenka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program k utkání - khora2022.pdf

Foto: https://bisradek.rajce.idnes.cz/Acko_VM-Kutna_Hora_2021-08-14/


Program dalších mužstev:

Muži B            Libišany - SK Vys.Mýto B   11:0 (6:0)

Dorost U19     SK Vys.Mýto - FK Čáslav  1:2 (1:1)   Škorpil

Dorost U17     SK Vys.Mýto - FK Čáslav  2:2 (1:1)   Řehák, Diaz

St.žáci U15     FK Čáslav - SK Vys.Mýto  2:0 (1:0)

St.žáci U14     FK Čáslav - SK Vys.Mýto  8:0 (1:0)
 
Ml.žáci U13     FK Pardubice - SK Vysoké Mýto  22:2 (4:1, 9:0, 9:1)  Zajíček, Bukač
 
Ml.žáci U12     FK Pardubice - SK Vysoké Mýto  23:0 (6:0, 8:0, 9:0)

 

 

 

image 1.kolo MOL Cupu - středa 11.8. - 18,00 hod.       image
        SK Vysoké Mýto   0:2          Jiskra Ústí n.O.
             (0:1)      
 Branky: 40´Galus, 57´Souček

 

SK Vysoké Mýto: Zavřel - Trnka, Valášek, Vopršálek, Javůrek (72´Habrman) - Rezek (61´Mokrejš), Velinský, Tomášek, Wimmer (61´Šumský), Hájek (61´Stránský) - Hrubý (61´Hlavsa)

 

Hodnocení trenéra Františka Dvořáka :

Kromě prvních 15.minut,kdy nás hosté jasně přehrávali, se hrálo vyrovnané utkání. Hosté byli produktivnější a proto se po zásluze mohli radovat z postupu.

Foto: https://bisradek.rajce.idnes.cz/Acko_VM-Usti_nad_Orlici_MOL_Cup_2021-08-11/


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hygienicko-protiepidemická opatření pro konání amatérských soutěží k 5.8.2021

pokyny pro návštěvníky utkání   zde

 

 

 

 

               Divize C - 2.kolo - neděle 8.srpna - 17,00 hod.
image
    SK Sparta Kolín   0:3      SK Vysoké Mýto
           (0:2)      
  Branky : 28´a 32´Habrman, 47´Dvořák
 
 

Program dalších mužstev:

Muži B           SK Vys.Mýto B - FK Přelouč  3:1 (2:1)   (Sedlák, Vařečka, vlastní)

Dorost U19      SK Vys.Mýto - CU Bohemians Praha B  (středa 11.8. - 10,00 hod.)

Dorost U17      SK Vys.Mýto - CU Bohemians Praha B  (středa 11.8. - 12,15 hod.)

 

 

A mužstvo posílí Nicolas Šumský

Výraznou posilu přívítá do svého kádru trenér František Dvořák. Na přestup ze Seredě přichází náš odchovanec Nicolas Šumský. Ten se v našem A mužstvu objevil již na jaře v sezóně 2013/2014 a pomohl tehdy čtyřmi góly v naší „nováčkovské“ sezóně k divizní záchraně. 27-letý záložník či útočník působil v minulosti např. v Bohemians, Jihlavě či Dukle Praha. V loňské sezóně oblékal dres slovenské prvoligové Seredě. Přejeme hodně úspěchů v našem dresu !  

Z kádru A týmu naopak na prahu podzimní sezóny odešli na půlroční hostování do sousední Chocně Lukáš Benda David Fišer.

 

 

 

 

 image Divize C - 1.kolo - neděle 1.8. - 17,00 hod.  image
             SK Poříčany   0:5         SK Vysoké Mýto
             (0:3)      
 Branky: 36´a 48´Hrubý, 2´Wimmer, 16´Habrman, 57´Hock

 

Rozhodčí: Stieber    ŽK: 3:4     Diváci: 150

SK Poříčany: Polomský - Kabyl, Houžvička, Balšánek (64´Urban), Janda (73´Valín), Stárek, Bím (40´Skořepa), Pergl (46´Kutina), Petr, Chlapec, Zolotuchin,  

SK Vysoké Mýto: Černík - Hlavsa, Žák (72´Trnka), Hock, Stránský (72´Fišer M.) - Mokrejš (72´Rezek), Dvořák, Wimmer (61´ Velinský), Habrman - Valášek (61 ´Javůrek), Hrubý

 
Hodnocení trenéra Františka Dvořáka :

Utkání se mohlo vyvíjet úplně jinak,kdyby šli domácí do vedení po již v 1.minutě po secvičeném signálu z rohového kopu.Závar jsme přečkali,naopak z rychlého brejku se dostali do vedení již ve 2.minutě.Tato branka určila ráz celého zbytku zapasu.Domácí museli otevřít hru a my chodili do brejkových situací,ve kterých jsme byli velice produktivní.Utkání plné osobních soubojů jsme zvládli,ale díky kvalitnímu výkonu domácích jsme se na něj nadřeli,i když výsledek tomu příliš nenapovídá.

 

 

 

 

 

image                    Přípravné utkání - sobota 24.7. - 10,30 hod.   image
          SK Vysoké Mýto   1:0      SFK Vrchovina
             (0:0)      
  Branka: Javůrek

 

SK Vysoké Mýto: Černík - Hlavsa (60.Fišer M.), Žák, Hock (46.Trnka), Stránský (60.Vopršálek) - Javůrek (60.Rezek), Dvořák, Wimmer (40.Velinský), Habrman (60.Hájek) - Hrubý (46.Valášek), Kopřiva (70.Hrubý)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: https://bisradek.rajce.idnes.cz/Acko_pratelak_VM-Vrchovina_2021_07_24/

 

 

Kádr A mužstva pro sezónu 2021/22

 

Brankáři : Černík Vojtěch, Zavřel Erik

Obránci: Fišer David, Fišer Martin, Hlavsa Jaroslav, Hock Marián, Stránský Josef, Trnka Lukáš, Valášek Vratislav, Vopršálek Tomáš, Žák Michal

Záložníci: Dvořák Jan, Kopřiva Adam, Habrman Vojtěch, Hájek Vojtěch, Javůrek Matěj, Mokrejš Jakub, Rezek Tomáš, Tomášek Pavel, Velinský Adam, Wimmer Filip

Útočníci: Benda Lukáš, Hrubý Vítězslav

 

Přišli :

Jaroslav Hlavsa (25 let) na přestup z FC Hradec Králové (v loňské sezóně hrál 2.ligu v Chrudimi)

Matěj Javůrek (20 let) hostování z MFK Chrudim (loňskou sezónu začal v Letohradě, na jaře se vrátil do Chrudimi)

Adam Velinský (18 let) hostování z FK Holice (působil v mládežnických týmech FC Hradec Králové)

Vojtěch Hájek (19 let) z dorostu (v loňském roce již naskočil do několika zápasů za A tým)

Tomáš Vopršálek (18 let) z dorostu

 

Z loňského kádru nikdo neodešel.

 

 

 

 

 

image Přípravné utkání - sobota 17.7. - 10,00 hod.     image
        SK Vysoké Mýto   1:6         FK Chlumec n.C.
             (1:2)      
 Branka: Mokrejš

 

SK Vysoké Mýto: Černík - Hlavsa (65.Mokrejš), Trnka ,Valášek (65. Stránský), Stránský (46.Fišer M.) - Mokrejš (46.Habrman), Dvořák (46.Velinský), Tomášek (46.Kopřiva), Wimmer (65.Dvořák), Hájek (46.Javůrek) - Hrubý (60.Benda)

 

 

 

 

image Přípravné utkání - úterý 13.7. - 17,00 hod.   image
        SK Vysoké Mýto   3:1          FC Hradec Kr. B
             (1:1)      
 Branky: Habrman, Tomášek, Rezek

 

SK Vysoké Mýto: Černík (46.Zavřel) - Fišer M. (46.Trnka), Žák (46.Valášek), Stránský, Javůrek (80.Velinský) - Mokrejš (46.Rezek), Velinský (46.Dvořák), Wimmer (46.Tomášek), Kopřiva (65.Wimmer), Habrman (46.Hájek) - Hrubý (46.Benda)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: https://bisradek.rajce.idnes.cz/Acko_pratelak_VM-Hradec_Kralove_B_2021_07_13/

 

 

 

 

image Přípravné utkání - sobota 10.7. - 10,00 hod.       image
        SK Vysoké Mýto   2:2          Jiskra Ústí n.O.
             (1:1)      
 Branky: Hrubý, Habrman

 

SK Vysoké Mýto: Zavřel - Hlavsa (46.Fišer M.), Trnka (46.Hock), Žák (65.Trnka), Stránský (46.Javůrek) - Mokrejš (46.Rezek), Dvořák (65.Velinský), Tomášek (46.Wimmer), Velinský (46.Kopřiva), Hájek V. (46.Habrman) - Hrubý (65.Tomášek)


 

 

 

Rozlosování 1.A třídy 2021/2022

1.Vysoké Mýto B   2.Přelouč  3.Libišany  4.Zámrsk   5.Svitavy B   6.Letohrad B   7.Ústí n.O. B  8.Lázně Bohdaneč  9.Žamberk  10.Jiskra 2008  11.Dolní Újezd  12.Rosice n.L.  13.Tatenice  14.Polička    

 

 

 

Hledáme nové trenéry


Klub SK Vysoké Mýto hledá do svých řad k mládežnickým týmům nové trenéry a asistenty. Pokud máte zájem, kontaktujte nás a pokuste se společně s námi vychovat pro náš klub a pro český fotbal nové šikovné hráče!
 

Kontakt:
Ing. Pavel Řehák - šéftrenér mládeže
tel. 602 169 633 

 

 

 

Články z nedohrané sezóny 2020/21 byly přesunuty do archívů 

 

 

 

 

Přípravná utkání A mužstvo – léto 2021

 

Sobota 10.7. – 10,00 hod.   SK Vysoké Mýto – Jiskra Ústí nad Orlicí

Úterý   13.7. – 17,00 hod.   SK Vysoké Mýto – FC Hradec Králové B

Sobota 17.7. – 10,00 hod.   SK Vysoké Mýto – FK Chlumec nad Cidlinou

Sobota 24.7. – 10,30 hod.   SK Vysoké Mýto – SFK Vrchovina    

 

 

 

 

Rozlosování soutěží ŘKČ FAČR 2021/2022

 

Divize C

1.Kosmonosy  2.Hlinsko  3.Libiš  4.Benátky nad Jizerou  5.Dvůr Králové nad Labem  6.Velké Hamry 7.Náchod  8.Poříčany        9.Vysoké Mýto  10.Kutná Hora  11.Tochovice  12.Horky nad Jizerou  13.Trutnov  14.Letohrad  15.Čáslav 16.Kolín

Česká divize dorostu U 19-17 C

1.Svitavy  2.Vysoké Mýto  3.Vlašim  4.Braník  5.Trutnov  6.Vyšehrad B  7.Praga  8.Kolín 9.Střešovice 10.Náchod 11.Admira 12.Viktoria Žižkov  13.Bohemians  14.Cidlina  15.Čáslav  16.Třebeš

Česká divize žáků U 15-14 C

1.Chrudim 2.Cidlina 3.Vlašim 4.Svitavy 5.Slavia HK  6.Čáslav 7.Vysoké Mýto  8.Třebeš  9.Trutnov 10.Náchod 11.Benešov 12.Kolín

Česká liga žáků U 13-12 D

1.Pardubice  2.Chrudim  3.Trutnov  4.Mladá Boleslav  5.Svitavy  6.Čáslav  7.Kolín  8.Slavia HK  9.Hradec Králové 10.Náchod 11.Cidlina  12.Vysoké Mýto

 

 

 

 

Dorost SK Vysoké Mýto, z.s. byl zařazen do soutěží Řídící komise pro Čechy pro soutěžní ročník 2021/2022.

Starší i mladší dorost je zařazen do České divize dorostu skupina C.

Losovací aktiv ŘKČ, kde teď máme všechny mužstva (mimo B týmu mužů) proběhne 18.6.2021

 

 

 

Nábor malých fotbalistů a fotbalistek pokračuje

Dne 26.5.2021 proběhl úspěšně nábor mladých fotbalistů a fotbalistek, kterého se zúčastnilo víc než 25 nových fotbalových nadějí, kteří absolvovali svůj první sportovní a fotbalový "trénink".  
Jelikož chceme umožnit zapojení více dětí do sportovních aktivit v našem klubu je možné přihlašovat děti i nadále přímo jednotlivým trenérům, a to do 30.6.2021 dle informačního letáku - zde


Děkujeme a budeme se na Vás těšit na našem hřišti!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotogalerie z proběhlých náborů :

https://bisradek.rajce.idnes.cz/Nabor_VM_2021_05_26/

https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/Nabor_MS_Kamaradi_2021-05-26


 

 

Termínová listina 2021/22 - podzim

https://skvm.wbs.cz/terminovka-podzim-2021.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 Návštěvnost:   |   Mapa stránek