SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

Muži A

Realizační tým

trenér František Dvořák,  asistent Zdeněk Vacek,  vedoucí Jiří Koukol,  masér Tomáš Šlégr,  trenér brankářů Luděk Novotný

image                Divize C - 13.kolo - sobota 23.října - 14,30 hod.
image
    SK Vysoké Mýto   2:0       TJ Dvůr Králové
           (1:0)

Branky:  19´vlastní, 78´Šumský

Rozhodčí:  Pánek      ŽK: 2:2     Diváci: 165

SK Vysoké Mýto: Zavřel - Hlavsa (46´Javůrek), Trnka, Fišer M., Stránský - Mokrejš (46´Rezek), Dvořák, Kopřiva (63´Valášek), Velinský (63´Tomášek), Habrman (88´Vopršálek) - Šumský

TJ Dvůr Králové n.L.: Matula - Picha, Tomeš, Hruška, Martinec, Klazar, Vítek (33´Ježek), Vitebský, Sojka, Prokůpek (77´Kasan), Ráliš

Hodnocení trenéra Františka Dvořáka :

V posledním podzimním domácím zápase jsme se chtěli rozloučit vítězstvím. Výhra 2:0 je zasloužená, ale výkon, zejména ofenzíva, nebyl bez chyb. K vidění byla spousta ztrát a nepřesností, hlavně v předfinální a finální fázi. I proto bylo utkání dlouho nerozhodnuté. První branku si hosté vstřelili sami v 19.minutě a na pojišťovací museli diváci čekat až do 78.minuty ,když Stránský nacentroval na Šumského a ten se nemýlil.

image                Divize C - 12.kolo - neděle 17.října - 14,30 hod.
image
    SK Benátky n.J.   1:1       SK Vysoké Mýto
           (1:0)

Foto ze zápasu (web Benátek) - ZDE! a ZDE!

Branky:  39´Šimeček - 90´Dvořák

Rozhodčí:  Martínek      ŽK: 4:2   ČK: 0:1 (Wimmer)   Diváci: 150

SK Benátky n.J.: Straka - Komma, Slicho, Šimeček, Borovička, Šimek (67´Zoubek), Zabilanský, Zedníček (46´Boček), Kopa, Macek (77´Košek), Mansfeld (83´Holeček)

SK Vysoké Mýto: Zavřel - Hlavsa, Trnka, Fišer M., Stránský (76´Tomášek) - Kopřiva, Dvořák, Velinský (62´Mokrejš), Wimmer, Habrman (62´Rezek) - Šumský (62´Valášek)

Na půdě doma neporažených Benátek se nám nepodařilo zopakovat výsledek, ale hlavně výkon z minulého týdne proti Libiši. První poločas byl z naší strany bez pohybu a nápadu. Domácí velice dobře bránili a prakticky nám nedovolili ohrozit jejich branku. Když se k tomu přičte fakt, že jsme pět minut před koncem poločasu nepohlídali rohový kop, šlo se do kabin veseleji domácím. Ve druhém poločase nám pomohla střídaní k větší aktivitě směrem do ofenzívy. Ale stále jsme se nemohli přes dobře organizovanou obranu dostat do vyložené šance. Když už se zdálo, že utkání skončí nejtěsnějším rozdílem začalo být rušno před oběma brankami. Pět minut před koncem domácí nevyužili naší hry vabank a v jasné šanci nedokázali utkání rozhodnout. Dvě minuty před koncem byl vyloučen po druhé žluté kartě Wimmer a zdálo se být rozhodnuto. Kluci ovšem nesložili zbraně a v poslední minutě se radovali z vyrovnání po krásném centru Rezka a na zadní tyči zakončujícího Dvořáka.V utkání které moc šancí nenabídlo se tak nakonec body dělily.

image                Divize C - 11.kolo - sobota 9.října - 15,00 hod.
    SK Vysoké Mýto   1:0       TJ Sokol Libiš
           (0:0)

Branky:  61´Wimmer

Rozhodčí:  Zoufalý   ŽK: 5:1    Diváci: 195

SK Vysoké Mýto: Zavřel - Hlavsa, Trnka, Fišer M., Stránský - Habrman (39´Rezek), Dvořák, Kopřiva, Velinský (81´Mokrejš), Javůrek (56´Wimmer) - Šumský (81´Valášek)

TJ Sokol Libiš: Brožek - Macháček, Šmíd, Terentiev, Přibyl (72´Brabec), Lohoyda (81´Khornauli), Menčl (52´Dušek), Moravec, Tylšar (46´Kocourek), Šoupa, Stareček (46´Vetešník)

V utkání s Libiší jsme chtěli napravit zaváhání v Hlinsku. Utkání se nám povedlo jak herně, tak i výsledkově .Dařilo se nám nebezpečného soupeře držet na své polovině a tlakem při rozehrávce nutit k chybám. Hosté se ve druhém poločase přece jenom dostali do dvou ošemetných situací, ale také nemířili přesně. O rozhodující okamžik se postarala v 60.minutě dvojice nahrávající Šumský a přesně zakončující Wimmer. Výsledek je vzhledem k počtu šancí a herního projevu spravedlivý a zasloužený.

image                Divize C - 10.kolo - neděle 3.října - 15,00 hod.
image
        FC Hlinsko   2:1       SK Vysoké Mýto
           (2:1)

Branky:  27´Formáček, 45´Jančura - 25´Dvořák

Rozhodčí:  Dujsík    ŽK: 2:1    Diváci: 290

FC Hlinsko: Jech – Zub (46´Stýblo), Zelenka, Rambousek, Křivka, Volf, Nevole, Potyš (92´Holec), Jančura, Koutný (65´Klika), Formáček (86´Hlouš)

SK Vysoké Mýto: Zavřel - Hlavsa, Trnka, Žák, Stránský (61´Fišer M.) - Javůrek (56´Rezek), Dvořák, Tomášek (56´Velinský), Kopřiva, Habrman - Šumský

První porážku v soutěži na venkovních hřištích jsme okusili na horké půdě v Hlinsku. Utkání se přitom vyvíjelo dle našich představ. Ve 25.minutě jsme se dostali do vedení Dvořákem po přesném centru Šumského. Bohužel z této branky jsme se neradovali ani minutu.Přímo z rozehry se domácí dostali k lacinému rohovému kopu, který krásnou střelou přes hlavu přetavili ve vyrovnávací branku. Za další dvě minuty se zaskvěl domácí brankář, který společně s obětavostí svých obránců lapil hlavičku Trnky z malého vápna a poradil si i s dorážkou ze dvou metrů. Následné dorážky pochytali svými těly domácí hráči. Když už se zdálo, že poločasové skóre zůstane vyrovnané, propadli jsme ve středu hřiště a domácí se ujali vedení. Druhý poločas se nesl v neplodné převaze a snaze o vyrovnání, bohužel bez úspěchu. Proto je vítězství domácích naprosto zasloužené.

image                Divize C - 15.kolo - úterý 28.září - 15,30 hod.
image
    SK Vysoké Mýto   6:0       FK Náchod
           (3:0)

Branky:  74´a 87´Stránský, 12´Kopřiva, 19´Šumský, 25´Tomášek (PK), 46´Hlavsa

Rozhodčí:  Lerch    ŽK: 0:1   ČK: 0:1   Diváci: 250

SK Vysoké Mýto: Zavřel – Hlavsa, Trnka, Žák (78´Vopršálek), Stránský – Velinský, Javůrek (67´Fišer), Tomášek (61´Dvořák), Kopřiva, Habrman (61´Rezek) - Šumský (61´Wimmer)

FK Náchod: Hladík - Hlaváč, Petřík, Šustek, Malý (75´Doucek), Šesler (46´Fenz), Kabeláč, Světlík (81´Kos), Brich, Jandík, Vencl

Do utkání jsme šli s cílem odčinit první porážku v soutěži. V úvodu byla cítit lehká nervozita, která ovšem brzkými brankami opadla a do konce utkání jsme byli lepším týmem.

image                Divize C - 9.kolo - sobota 25.září - 15,30 hod.
    SK Vysoké Mýto   0:3       SK Kosmonosy
          (0:3)
  Branky: 13´Fabián, 18´Marek, 45´Horák (PK)

Branky:  13´Fabián, 18´Marek, 45´Horák (PK)

Rozhodčí:  Mrkáček    ŽK: 2:2    Diváci: 250

SK Vysoké Mýto: Černík (44´Zavřel) – Hlavsa, Trnka (46´Rezek), Hock, Stránský – Javůrek (46´Velinský), Tomášek, Wimmer (73´Fišer), Dvořák (46´Kopřiva), Habrman - Šumský

SK Kosmonosy: Hartych – Podzimek, Žižka, Šimáček (79´Král), Mašek, Maryška (61´Skramuský), Fabián, Marek (71´Motyčka), Horák (61´Kohout), Kubelka, Šulc (79´Hrdlička)

Jak jsem chválil kluky minulý týden za defenzívní činnost ,tak v tomto zápase v prvním poločase tomu bylo přesně naopak. Soupeř naši laxnost a nedůraz dokázal dokonale využít a dostal se ke tříbrankovému vedení. Ve druhém poločase jsme sice vyvinuli tak, ale naše kombinace většinou končily před pokutovým územím nebo na blokujících hráčích soupeře. Po osmi výhrách jsme proto poprvé okusili zaslouženou porážku.

image                Divize C - 8.kolo - neděle 19.září - 15,30 hod.
image
        FK Čáslav   0:2       SK Vysoké Mýto
           (0:1)

Branky:  32´Hlavsa, 71´Trnka

Rozhodčí:  Rychtár     ŽK: 3:0    Diváci: 190

FK Čáslav: Vyhnálek - Richard, Mach, Čuchal (78´Král), Hejný, Mrázek, Slavík, Strnad (65´Vilím), Chábera (46´Vančura), Hannich, Bašek (46´Ronovský)

SK Vysoké Mýto: Zavřel - Hlavsa, Trnka, Hock, Stránský - Habrman, Dvořák, Tomášek (82´Velinský), Wimmer (57´Kopřiva), Javůrek (68´Rezek) - Šumský

Na horké půdě v Čáslavi jsme zaslouženě udrželi svoji neporazitelnost. Kluci zvládli utkání zejména v defenzívě, když domácím dovolili ohrozit naši branku až v 89.minutě. V úvodu se očekávaný nápor domácích nekonal. Kluci drželi více míč na svých kopačkách a tím nedovolili domácím se prezentovat nátlakovou hrou, kterou vynikají. Branka ve 32.minutě paradoxně bohužel naši aktivitu zastavila a do konce poločasu byli aktivnější domácí. Druhý poločas pokračoval v podobném stylu. Domácí se tlačili za vyrovnáním a my spoléhali na pevnou a dobře fungující obranu. Druhá vstřelená branka v 71.minutě domácími hodně zatřásla. Poté se hra značně rozkouskovala množstvím nedovolených zákroků na obou stranách a když naše obrana uskákala nakopávané balóny domácích, skóre se již nezměnilo.

image                Divize C - 7.kolo - sobota 11.září - 16,00 hod.
image
     SK Vysoké Mýto   1:0          FK Letohrad
          (0:0)

Branka:  83´Šumský

Rozhodčí:  Šimek    ŽK: 1:1    Diváci: 250

SK Vysoké Mýto: Zavřel - Hlavsa, Trnka, Hock, Stránský - Mokrejš (73´Rezek), Dvořák, Wimmer (46´Tomášek), Javůrek (46´Habrman) - Hrubý (42´Kopřiva), Šumský (88´Valášek)

FK Letohrad: Martinovský - Macek (85´Šplíchal), Kundrt, Zbudil (55´Chládek), Hiller (72´Šponar), Štěpán, Kail, Lorenc, Nágl, Kabourek, Počtýnský (72´ Boura)

V nepříliš pohledném utkání jsme si připsali další vítězství, když se deset minut před koncem utkání prosadil Šumský. Soupeř odehrál defenzívně výborné utkání, ve kterém jsme se dlouho nedokázali prosadit. Nedokázali jsme soupeře dostat pod tlak a prohrávali většinu osobních soubojů. Pozitivem je, že i přesto dokážeme vyválčit tři body.

image                Divize C - 6.kolo - sobota 4.září - 17,00 hod.
image
      MFK Trutnov   1:2       SK Vysoké Mýto
           (0:0)

Branky:  53´Kraus - 83´Šumský, 90´(PK) Tomášek

Rozhodčí:  Zoufalý    ŽK: 3:1    Diváci: 150

MFK Trutnov: Šťastný - Rajnoch, Kraus, Štěpánek, Knap, Jirousek (86´Sapár), Brejcha (81´Borovski), Zieris, Balcar, Mařas, Slavík

SK Vysoké Mýto: Zavřel - Javůrek (78´Rezek), Trnka (78´Vopršálek), Valášek, Stránský - Mokrejš (69´Velinský), Dvořák, Wimmer, Habrman (59´Tomášek) - Šumský, Hrubý

Bojovné a vyrovnané utkání jsme zvládli zejména výsledkově zásluhou obratu v poslední desetiminutovce. První poločas jsme byli více na míči, ale domácí defenzíva pracovala výborně. V poslední minutě prvního poločasu se do gólové příležitosti dostali i domácí. Nejprve Zavřel výborně vyrazil střelu domácího útočníka, ale vzápětí jsme se dopustili zbytečného faulu v pokutovém území. Domácí nabídnutou šancí pohrdli a stav skóre zůstal 0:0. V druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Domácí hráli velice obětavě a proto jsme se do vyložených situací nedostávali. V 53.minutě přišel důležitý moment ve vývoji utkání. Domácí se dostali do vedení po precizně sehraném trestném kopu. Domácí se po této brance zaměřili na defenzívu k uhájení výsledku. Zápas gradoval v poslední desetiminutovce se šťastným koncem pro hosty. V 83.minutě vyrovnal po dorážce střely Hrubého Šumský. V 86.minutě domácí nastřelili břevno a dorážka z malého vápna mířila vysoko nad branku. Zákonitě přišel trest v podobě pokutového kopu na druhé straně za sražení Hrubého, který na rozdíl od domácích, Tomášek proměnil. Kluci ukázali charakter, protože otočit zápas na venkovním hřišti po nepříliš povedeném výkonu, stojí za pochvalu.

image
               Divize C - 5.kolo - sobota 28.srpna - 17,00 hod.
image
    SK Vysoké Mýto   5:1           FC Horky n.J.
          (1:0)

Branky:  75´a 78´Hock, 14´Wimmer, 59´Šumský, 87´Tomášek - 57´Mbah

Rozhodčí:  Fišer    ŽK: 1:2    Diváci: 250

SK Vysoké Mýto: Černík - Hlavsa (65´Trnka), Žák, Hock, Stránský - Habrman (46´Rezek), Dvořák (56´Tomášek), Wimmer, Mokrejš (65´Javůrek) - Šumský (65´Valášek), Hrubý

FC Horky n.J. : Gabriel - Matoušek, Fortunat, Tsykalo (84´Prokorát), Horák (67´Zorkler), Pánek, Livora (77´ Krčmář), Yaroshenko (67´ Prykhodko), Mbah, Borek, Tarasiuk (77´ Dudla)

Při pohledu na výsledek se může zdát, že utkání bylo jednoznačné, ale skutečnost byla jiná. Hosté se předvedli jako velice kvalitně kombinující tým a svým způsobem hry nám dělal nemalé problémy a musím uznat, že jsme poprvé na podzim v utkání nedominovali. Zápas se lámal ve druhém poločase a zlomovým momentem byla naše branka na 2:1 zhruba minutu po vyrovnávací brance hostů. Naši hru výrazně rozhýbali náhradnící a podepsali se pod vysokým vítězstvím, které je pro hosty velice kruté.

Divize C - 4.kolo - sobota 21.srpna - 17,00 hod.
image
      SK Tochovice   0:6      SK Vysoké Mýto
           (0:4)

Branky:  13´ a 31´Wimmer, 4´Šumský, 39´Hrubý, 89´Trnka, 90´Valášek

Rozhodčí:  Makovička   ŽK: 2:3     Diváci: 200

SK Tochovice: Beran (46´Matějka) - Vokurka, Mourek, Pazderník (62´Sirotek), Balík, Jendruščák (46´Čížek), Vašek, Dušek, Janů (46´Benda), Čížek, Matoušek (62´ Matějka)

Do tohoto utkání jsme nastoupili velice dobře. Za třináct minut jsme vedli o dvě branky zásluhou Šumského a Wimmera a byli nadále nebezpečnější. Do poločasu jsme přidali ještě další dvě branky (Wimmer,Hrubý) a o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto. Ve druhém poločase tempo hry opadlo a hra v poli se vyrovnala. I přesto jsme v samotném závěru upravili na tenisový výsledek střídajícími hráči Trnkou a Valáškem.

image Divize C - 3.kolo - sobota 14.srpna - 17,00 hod.  image
        SK Vysoké Mýto   3:1      Sparta Kutná Hora
             (1:0)

Branky:  37´ Mokrejš, 51´vlastní, 71´Šumský - 61´Zelenka

Rozhodčí: Bečvář    ŽK: 2:2     Diváci: 290

SK Vysoké Mýto: Černík - Hlavsa, Žák, Hock, Stránský - Mokrejš (74´Rezek), Tomášek, Wimmer (78´Velinský), Kopřiva (61´Šumský), Habrman (61´Javůrek) - Hrubý (78´Valášek)

FK Kutná Hora :  Malý - Bílek, Jeníček, Saulich, Franc, Veselý, Piskač (65´Křelina), Wolf, Zelenka, Marek (83´Tichý), Cimr (65´Prokůpek)

V tomto utkání jsme chtěli potvrdit dvě venkovní výhry.Kluci hráli s chutí a v utkání dominovali.V koncovce jsme ovšem příliš úspěšní nebyli a proto bylo utkání dlouho otevřené.Přesto jsme se dvakrát prosadili zásluhou krásné střelyMokrejše a po přihrávce Hrubého si hosté srazili míč do vlastní branky.Kutnohorští se do koncovky dostávali minimálně,proto jejich snížení přišlo jako blesk z čistého nebe.Jakékoli pochybnosti o výsledku rozehnal střelec poslední branky Šumský.

Program k utkání - khora2022.pdf

image 1.kolo MOL Cupu - středa 11.8. - 18,00 hod.       image
        SK Vysoké Mýto   0:2          Jiskra Ústí n.O.
             (0:1)
 Branky: 40´Galus, 57´Souček

SK Vysoké Mýto: Zavřel - Trnka, Valášek, Vopršálek, Javůrek (72´Habrman) - Rezek (61´Mokrejš), Velinský, Tomášek, Wimmer (61´Šumský), Hájek (61´Stránský) - Hrubý (61´Hlavsa)

Kromě prvních 15.minut,kdy nás hosté jasně přehrávali, se hrálo vyrovnané utkání. Hosté byli produktivnější a proto se po zásluze mohli radovat z postupu.

Divize C - 2.kolo - neděle 8.srpna - 17,00 hod.
image
    SK Sparta Kolín   0:3      SK Vysoké Mýto
           (0:2)

Branky:  28´a 32´Habrman, 47´Dvořák

Rozhodčí: Kotalík    ŽK: 3:0     Diváci: 250

Sparta Kolín : Otáhal – Štancl, A.Čapek, Vojta, Vondráček (54´ Koděra), Hakl, P.Čapek, Vácha (73´ Hudec), Bareš (54´ Šindelář), Valenta (83´ Pelyak), Milec (54´ Sodoma)

SK Vysoké Mýto: Černík - Hlavsa, Žák, Hock, Stránský - Mokrejš (70´Javůrek), Dvořák, Wimmer, Kopřiva (78´Velinský), Habrman (78´Trnka) - Hrubý (84´Valášek)

Těžké utkání jsme zvládli nejen výsledkově, ale dle mého názoru i herně. Kluci předvedli koncentrovaný a zodpovědný výkon,za který byli po právu odměněni. Je nutné také poznamenat, že domácí neproměnili dva, správně nařízené, pokutové kopy. Ale když chcete porazit tak silné mužstvo jakým Kolín bezpochyby je, musíte mít paní Štěstěnu nakloněnou na svoji stranu.

image Divize C - 1.kolo - neděle 1.8. - 17,00 hod.  image
             SK Poříčany   0:5         SK Vysoké Mýto
             (0:3)
 Branky: 36´a 48´Hrubý, 2´Wimmer, 16´Habrman, 57´Hock

Branky:  36´a 48´Hrubý, 2´Wimmer, 16´Habrman, 57´Hock

Rozhodčí: Stieber    ŽK: 3:4     Diváci: 150

SK Poříčany: Polomský - Kabyl, Houžvička, Balšánek (64´Urban), Janda (73´Valín), Stárek, Bím (40´Skořepa), Pergl (46´Kutina), Petr, Chlapec, Zolotuchin

SK Vysoké Mýto: Černík - Hlavsa, Žák (72´Trnka), Hock, Stránský (72´Fišer M.) - Mokrejš (72´Rezek), Dvořák, Wimmer (61´ Velinský), Habrman - Valášek (61 ´Javůrek), Hrubý

Utkání se mohlo vyvíjet úplně jinak,kdyby šli domácí do vedení po již v 1.minutě po secvičeném signálu z rohového kopu.Závar jsme přečkali,naopak z rychlého brejku se dostali do vedení již ve 2.minutě.Tato branka určila ráz celého zbytku zapasu.Domácí museli otevřít hru a my chodili do brejkových situací,ve kterých jsme byli velice produktivní. Utkání plné osobních soubojů jsme zvládli,ale díky kvalitnímu výkonu domácích jsme se na něj nadřeli,i když výsledek tomu příliš nenapovídá.