SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

Bambíny

 

 

Realizační tým 

Kopecký Marcel (776 121 911), Ropek Oldřich

 

 

 

 

Turnaje BAMBINY – 1.5.2022

Další turnaje naši nejmenší hráči odehráli v neděli v České Třebové a Letohradě. Do České Třebové jelo naše „B“ družstvo složené převážně z mladších hráčů. Na turnaji jsme odehráli vyrovnané utkání s hráči Tatenic, které jsme ale nakonec těsně prohráli, ve druhém utkání jsme nestačili na vyspělejší hráče soupeře a celkem jednoznačně jsme prohráli s domácím „A“ mužstvem. V posledním utkání jsme porazili domácí „B“ mužstvo. Naše „A“ mužstvo jelo na turnaj do Letohradu. I když jsme z důvodu různých absencí přijeli na turnaj pouze se šesti hráči, tak jsme na turnaji dominovali a všechna utkání (s Českými Heřmanicemi, Sruby a domácím Letohradem) jednoznačně vyhráli. V těchto utkáních se všichni hráči zapsali mezi střelce, dařilo se i v obraně,  brankářům a na turnaji jsme neobdrželi ani jeden gól. Je jen škoda, že se turnaje nezúčastnilo více kluků.

 

 

 

Turnaje BAMBINY 23. a 24.4.2022

O víkendu začala našim nejmenším fotbalistům jarní část sezony. Odehráli jsme 2 turnaje a tyto první turnaje se nám vydařily, ve hře bylo vidět nasazení, bojovnost a kolikrát i pěkné fotbalové akce. V sobotu se naše „B“ mužstvo zúčastnilo turnaje ve Srubech. Odehráli jsme na turnaji 3 utkání s týmy Ústí nad Orlicí, Libchavy a domácími Sruby. Ve všech zápasech jsme soupeře přehráli a všechna utkání jsme přesvědčivě vyhráli. V neděli „A“ mužstvo jelo na turnaj do Českých Heřmanic. I na tomto turnaji se nám dařilo a postupně jsme vyhráli s mužstvy domácích Českých Heřmanic a Žamberku, a ve vyrovnaném utkání jsme přehráli i mužstvo Žichlínku. Všem hráčům děkujeme za předvedené výkony a rodičům za podporu.

 

 

 

Turnaj BAMBINY 9.10.2021 - Vysoké Mýto

V pátém kole soutěže BAMBINY jsme pořádali turnaj ve Vysokém Mýtě, turnaje se účastnila dvě naše družstva, dále Ústí nad Orlicí a Choceň „A“ a „B“.  Během turnaje jsme sehráli kvalitní zápasy, ve kterých naše první mužstvo postupně vyhrálo s Ústí nad Orlicí a oběma choceňskými týmy, a protože naše druhé mužstvo vyhrálo své zápasy s Chocní a remizovalo s Ústím, tak jsme v provizorní tabulce obsadili první dvě místa, což je výborný výsledek a určitě povzbuzení do dalších tréninků.

 

 

 

 

V. turnaje  BAMBINY – 3. a 4. 10.2021

Minulý víkend jsme se zúčastnili dvou turnajů, v sobotu naše družstvo hrálo na turnaji v Rudolticích, postupně celkem jednoznačnými výsledky porazilo mužstva Žichlínku, Lanškrouna a domácích Rudoltic a na turnaji obsadilo první místo. V neděli jsme zajížděli na turnaj do Letohradu, kde jsme nejprve porazili České Heřmanice, ve druhém zápase jsme nestačili na domácí Letohrad a v posledním zápase jsme porazili Žamberk,  takže jsme skončili na druhém místě. Na obou turnajích nám opět z různých důvodů chybělo mnoho hráčů (sobotní turnaj jsme odehráli pouze se šesti kluky), tak doufáme, že na dalším turnaji, který v sobotu 9.10.2021 pořádáme ve Vysokém Mýtě, bude účast mnohem lepší. Tímto zveme rodiče a fanoušky, aby nás přišli na turnaj povzbudit (začátek turnaje v 9.00 hodin).

 

 

 

 

III. turnaj BAMBINY - Vysoké Mýto 25.9.2021

Další turnaj kategorie bambiny se odehrál na našem hřišti, kde hrála 2 naše družstva. Obě mužstva sehrála celkem 3 kvalitní zápasy, první družstvo s bilancí jedné výhry (Česká Třebová B), jedné remízy (Česká Třebová A) a jedné porážky (Žamberk), se stejnou bilancí turnaj odehrálo naše druhé družstvo (výhra s Českou Třebovou B, remíza s Lanškrounem a porážka s Českou Třebovou A). Kluci se během turnaje snažili a bojovali, a je škoda, že nám chybělo několik nemocných kluků, výsledky mohly být ještě lepší. Děkujeme rodičům za podporu během turnaje a doufáme, že nás budou povzbuzovat i v dalších turnajích.

 

 

 

 

Turnaje BAMBINY - II. kolo

V sobotu 18.9. a v neděli 19.9. se naše mužstva zúčastnila dalších turnajů kategorie bambiny. V sobotu jsme do Rudoltic přijeli pouze se sedmi hráči (několik hráčů bylo omluveno ze zdravotních důvodů), na turnaji jsme narazili na mužstva domácích Rudoltic a České Třebové „A“ a „B“. Ve všech zápasech se nám dařilo střelecky, tyto zápasy jsme celkem jednoznačně vyhráli a na turnaji jsme obsadili první místo. V neděli druhé mužstvo zajíždělo na turnaj do Žamberku. Postupně jsme se utkali s týmy Žamberk „A“ a „B“, v těchto zápasech jsme remizovali a vyhráli. V posledním zápase jsme hráli s Chocní, první poločas jsme vyhráli a směřovali k prvnímu místu na turnaji, ale ve druhém poločase klukům došly síly, zápas jsme těsně prohráli a na celkové skóre jsme nakonec skončili na třetím místě.  Pro mladší kluky to je dobrý výsledek a určitě povzbuzení do dalších zápasů.

Příští sobotu 25.9.2021 pořádáme turnaj ve Vysokém Mýtě, začátek je v 9.00 hodin, tímto zveme nejen rodiče, ale i další fanoušky, aby přišli povzbudit naše týmy nejmenších hráčů.

 

 

 

Turnaj BAMBINY – Choceň

V sobotu 11.9.2021 jsme se zúčastnili prvního turnaje kategorie BAMBINY na fotbalovém hřišti v Chocni. Turnaje se účastnila 2 naše družstva, dvě mužstva z pořádající Chocně a dvě mužstva České Třebové.  Bylo znát, že pro většinu kluků se jednalo o první zkušenost s fotbalovými zápasy na turnaji, chvíli se na hřišti „rozkoukávali“, ale dá se říct, že si v zápasech nevedli úplně špatně. Sehráli jsme celkem 4 vyrovnaná utkání, v jednom případě jsme porazili tým České Třebové „A“, v ostatních zápasech jsme těsně prohráli.  Je škoda, že se turnaje ze zdravotních důvodů nemohlo zúčastnit víc dětí. Doufáme, že se děti brzy vyléčí, abychom na další turnaje mohli odjet s větším počtem hráčů a úroveň našich zápasů se bude po tréninkových jednotkách stále zlepšovat.

Další turnaje jsou v sobotu 18.9.2021 v Rudolticích u Lanškrouna a v neděli 19.9.2021 v Žamberku, začátky turnajů od 9.00 hodin.

Tréninky v září pokračují každé pondělí a středu, sraz v 15.45 hodin.