SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

Starší přípravka

 

 

 

Realizační tým 

Kopecký Michal (774130379), Andrle Marcel

 

 

 

 

14. kolo – 27.05.2023 – Vysoké Mýto – Turnaj KP přípravek Pardubického kraje

 

Skupina A 

Svitavy - SKVM 10:3

První zápas se jako vždy nepovedl. Obzvláště první půle. Tam si Svitavy vypracovaly velký náskok. Ve druhé půli se naši hráči již probudili a předvedli o poznání lepší výkon. Bohužel nás srazila velmi špatná koncovka. 

SKVM - Žamberk 9:10

Tento zápas jsme začli výborně a po pár minutách jsme vedli o 3 góly. Poté nastaly neuvěřitelné zmatky v obraně a soupeř nás dotáhl. Ze skvěle rozehraného utkání se stalo neuvěřitelné drama. Nakonec byl bohužel o gól šťastnější soupeř.

 

 

Skupina B

V sobotu se kluci konečně dočkali a mohli se ukázat na domácím hřišti, před svými fanoušky. A první zápas se jim vydařil skvěle. V zápase se Svitavy jsme měli navrch. Utkání jsme zvládly a kluci si mohli vychutnat děkovačku 😊. 

Druhé utkání bylo o poznání těžší, bohužel se zranily dva klíčový hráči Bučoun a Damián chyběl i brankář Maty Sůra ale i přes tyto komplikace kluci makali a předváděli dobré výkony. Nakonec z toho byla těsná prohra, která ale po takovémto boji kluky může jenom posunout. Za mě osobně dva krásné zápasy. 👍. 

Výsledky:

SKVM - Svitavy 8:5

SKVM - Žamberk 2:3

Sestava: Sůra, Novotný, Radil, Bučko, Kučera, Tomka, Kubatka, Jakl, Štanglica, Řehák, Novák

 

 

 

 

12. kolo – 14.05.2023 – Rybitví – Turnaj KP přípravek Pardubického kraje

 

 

U10

SKVM - Pardubice 6:3

SKVM - Letohrad   6:2

SKVM - Nemošice  5:2

Další velice povedený turnaj jsme odehráli na hřišti v Rybitví. Kluci si drží skvělou formu a potvrdili to ve všech třech zápasech. Celý turnaj kluci odehráli v poměrně vysokém tempu a všechny soupeře přehráli kombinační hrou která se nám začíná dařit. Což je k blížícímu se finálovému turnaji jen dobře.

Michal Kopecký

Trenér SP

 

U11

Zápas s Pardubicemi se nám nevyvedl soupeř byl lepší ze všech stran a prohráli jsme vysoko 19:3.

Druhý zápas s Letohradem o poznání lepší začali jsme dobře ale svýma chybám jsme prohráli 6:1.

Do třetího zápasu s Nemošicemi jsme vstoupili dobře vedli jsme 3:0 a kluci hráli dobře a vše se jim dařilo a vyhráli jsme 6:4 děkuji celému týmu a věřím v lepší výsledky.

Marcel Andrle

 

 

 

11. kolo – 06.05.2023 – Dolní Libchavy– Turnaj KP přípravek Pardubického kraje

 

 

U11

První zápas nás čekalo derby s Chocní. Kluci do utkání vstoupili lépe než před týdnem. Dali jsme i gól a měli šance.  Po dobrém úvodu přišli chyby a velice kvalitní soupeř nás potrestal  a zvítězil.

Ve druhém utkání jsme hned nastoupili proti České Třebové. Po chybách v úvodu jsme prohrávali 0:3 po poločase. Hoši ve druhé půli  přidali na svém pohybu, jejich bojovnost, touha po výhře byla úžasná a předvedli perfektní výkon a otočili na 5:3. Měli jsme hodně vyložených šancí  (3 tyče a 2x břevno).Závěr, v posledních minutách po zranění několika našich hráčů jsme utkání nezvládli a soupeř zápas otočil a zvítězil. Byl to pěkný zápas.

Poslední utkání proti domácím chyběla bojovnost. V turnaji nám chybělo několik hráčů. Hoši vstřelili první gól potom nás soupeř svoji disciplinovanou hrou a bojovnosti porazil . Bohužel naše koncovka byla dnes žalostná a stála nás lepší výsledek i v tomto zápase. 

Sestava: Horáčková, Wich, Novotná, Sabolčik, Vala, Novák M., Novák A, Drozd,Pokorný

 

 

U10

VM - Choceň 3:2

Po týdnu opět derby. Tentokrát mnohem vyrovnanější, po poločase 1:1 se soupeř dostal do vedení. Naši hráči se ale nevzdali a zápas otočili a nakonec se radovali z vítězství. 

VM - Česká Třebová 9:1

Do utkání s Českou Třebovou, vlétli naši kluci nabuzení z vítězného derby a bylo vidět že si na soupeře věří. To se projevilo hlavně v přesné koncovce a bylo z toho další krásné vítězství. 

VM - Ústí/Libchavy

Poslední zápas s domácími, už kluci měli z posledních sil, přesto v sobě našli ještě motivaci soupeři vrátit porážku z minula a to se jim také povedlo. Já musím hochy pochválit, že se i v menším počtu hráčů, dokázali ve všech zápasech vyhecovat k výbornému výkonu. Zato všem díky 👍

Sestava: Sůra, Novotný, Krejčí, Tomka, Bučko, Kukla, Jakl, Dolejš

 

 

 

 

10. kolo – 29.04.2023 – Choceň– Turnaj KP přípravek Pardubického kraje

 

Další kolo krajského přeboru starších přípravek jsme v sobotu 29.4. odehráli v nedaleké Chocni. 

 

U10

První zápas nás čekalo derby s Chocní. Kluci se poučili z minulého týdne a do utkání vstoupili velice dobře, soupeře přehráli hlavně lepším pohybem a kombinací a vyhráli 5:0

Ve druhém utkání jsme nastoupili proti Pardubicím. Hoši ještě více přidali na svém pohybu, v dostudování protihráčů byli bezchybní, jejich bojovnost, touha po výhře byla úžasná a předvedli nelepší výkon v této sezoně. Výhra 7:3 byla zasloužená. 

Poslední utkání proti Pardubičkám bylo na klukách vidět že si krásně rozehraný turnaj nechtějí nechat porazit a tak soupeři nedovolili žádnou zápletku,zápas měli pevně pod kontrolou a zvítězili 7:0

Za tento turnaj si všichni hráči zaslouží obrovskou pochvalu. Doufám že si kluci sami přesvědčili o tom že když se hecnou a poslouchají pokyny tak můžou být úspěšní i proti každému týmu. 

Sestava: Sůra, Tomka, Novotný, Krejčí, Bučko, Kubatka, Štanglica, Kukla, Novák, Mareš, Samšiňák. 

Michal Kopecký

Trenér SP

 

U11

Choceň - Vysoké Mýto 13:0

Tento zápas nám absolutne nevyšel, už od začátku. Soupeři jsme nabídli 3 góly hned na začátku utkání. Poté jsme hru trochu srovnali, vytvořili si šance, bohužel nebyly proměněny. Druhý poločas byl úplně bez náboje a soupeř nás přehrával ve všech ohledech. 

Vysoké Mýto - Pardubice 5:9

Druhý zápas se nám povedl podstatně víc, i když  jsme nezvítězili. Bohužel jsme nedokázali proměnit spoustu vyložených šancí. Pardubice proměnili většinu svých šancí, tudíž tento zápas překlopili na svou stranu.

Pardubičky - Vysoké Mýto 4:2

Poslední zápas se nesl v podobném duchu jako ten druhý. Soupeři byli vyrovnaní. Bohužel naše koncovka byla dnes žalostná a stála nás lepší výsledek. Máme rozhodně na čem pracovat. Uděláme co bude v našich silách, aby se toto již neopakovalo.

 

Michal Tuček

 

 

 

Turnaj KP starších přípravek 23.4,2023 - Ústí nad Orlicí

 

U11

Ústí nad Orlicí - Vysoké Mýto  3:6
Po vlažném začátku, kdy nás ústí trochu zatlačilo pomocí série rohových kopů, díky čemuž se ujali vedení 1:0 jsme převzali otěže zápasu do svých rukou a rychle vedli 3:1.Poté už jsme soupeře tolik do hry nepouštěli. Hrozil jen z občasných protiútoků. Velmi povedený zápas z naší strany jsme dotáhli do vítězného konce.

Vysoké Mýto - Nemošice  5:3
Tentokrát jsme do zápasu vlétli a rychle vedli 3:0. Hra se poté vyrovnala, ale soupeře jsme do vedení nepustili a zápas nakonec udrželi v klidnějším tempu.

Svitavy - Vysoké Mýto  5:2
Soupeř začal o něco lépe a rychle se ujal vedení 1:0. My jsme do poločasu stihli otočit na 2:1 a zápas vypadal velmi dobře. Po poločase se bohužel začlo projevovat, že jsme neměli rozhodčího, začalo se hodně faulovat, hráči si začali stěžovat a přestali se soustředit na hru. Bohužel už se nám nepodařilo vrátit se do tempa a soupeř toho velmi dobře využil.

Sestava: Parobek, Horáčková, Novotná, Sabolčík, Pokorný, Krejsa, Netolický, Novák, Wich

Michal Tuček, trenér SP

 

U10

Ústí nad Orlicí - Vysoké Mýto 6:1
První poločas prvního zápasu s domácím týmem, jsme předvedli jeden z nejhorších výkonů co jsem u kluků viděl. Zde nebylo dobře vůbec nic!!! V druhém už se chlapci začali probouzet, hra se začala vyrovnávat ale stále jsme nehráli jako tým což vedlo k porážce 6:1.

Vysoké Mýto - Nemošice 11:3
Druhý zápas s týmem Nemošic byl o poznání lepší. Hned od začátku jsme si vytvořili tlak a poměrně rychle se dostali do dvou brankového vedení. Kluci přestali být nervózní, zlepšil se pohyb a kombinace a utkání jsme dovedli do vítězného konce 11:3.

Svitavy - Vysoké Mýto 6:5
Třetí zápas s týmem Svitav byl po herní stránce nejlepší. Utkání se hrálo ve velice vysokém tempu. Kdy se skóre přelévalo že strany na stranu a i když byl soupeř nakonec o jednu branku šťastnější a zvítězil 6:5. Tak i přesto musí naše kluky pochválit za obětavost a bojovnost, takhle si představuji nasazení v každém zápase a pak se dobré výsledky dostaví.


Sestava: Sůra, Bučko, Novotný, Novák, Tomka, Štanglica, Jakl, Dolejš, Kukla, Samšiňák, Krejčí.

Michal Kopecký, trenér SP

 

 

 

 

Turnaj KP starších přípravek 15.10.2022 Svitavy

 

U11

Svitavy - Vysoke Mýto 9:0

Vstup do zápasu se nám vůbec nepovedl. Už v první půli jsme dostali 6 gólů. Lehké pozitivum je, že šancí jsme si vytvořili také dost, jenže nás strašně trápila koncovka.

V druhém poločase byl průběh podobný. Spousta nevyužitých šancí, přičemž soupeř ty své proměnil. Konečné skóre 9:0.
 

Vysoké Mýto - Chrudim 14:0

S Chrudimí jsme se v této sezóně utkali poprvé a musím říci, že zde byl vidět obrovský rozdíl. Chrudim hrála hodně nad naše možnosti. My jsme naše 2 ojedinělé protiútoky nedokázali využít, tudíž se konečný výsledek zastavil na skóre 14:0.

Michal Tuček


U10

SK Vysoké Mýto -  Svitavy  1:4

SK Vysoké Mýto - Chrudim  2:8

I když jsme v obou zápasech nedokázali bodovat bylo vidět od minulého turnaje zlepšení. První zápas s domácím týmem Svitav byl velmi vyrovnaný, bohužel jsme nedokázali proměnit spoustu vyložených šancí a proto se z výhry nakonec radoval soupeř. I ve druhém zápase jsme sice bojovali ale krásná kombinační hra Chrudimi byla nad naše síly. Největší problémy nám dělá zpracování míče a velmi pomalá rozehra. Věřím že přes zimní pauzu na všem zapracujeme a jarní část bude lepší.


Michal Kopecký

 

 

 

 

Krajský přebor starších přípravky turnaj Žamberk 8.10.

U11

Žamberk - Vysoké Mýto 7:3

Náš vlažný start znamenal rychlé vedení soupeře 3:0. Poté se hra vyrovnala, chyby se kupily na obou stranách. Zbytek zápasu vyhrál Žamberk 4:3, takže konečný výsledek je 7:3.

Vysoké Mýto - Lanškroun 3:7

Tentokrát jsme měli začátek vyborný, rychle jsme vedli 2:0. Jenže to bylo z naší strany vše. Navíc jsme soupeři věnovali 3 góly. Tím se soupeř dostal na koně a už se to s námi vezlo. Konečný výsledek se zastavil na skóre 7:3.

Hlinsko - Vysoké Mýto 9:2

Náš zmar, jsme si z předchozích dvou utkání, přenesli i do posledního a po naprosto odevzdaném výkonu, jsme soupeři věnovali pohodlné vítězství 9:2.

Na dnešním turnaji nám bobužel chyběli golmani. To ale není důvod těchto špatných výsledků. Máme stále spoustu podnětů, na kterých musíme zapracovat a zlepšit je.

Michal TučekU10


Tento turnaj se naším hráčům vůbec nepovedl, ve všech zápasech jsme až na pár výjimek hráli pod svoje možnosti. Chyběla hlavně soustředěnost a plnění svých úkolů. A to je hlavní důvod proč se nám nepovedlo bodovat ani v jednom zápase. Po velmi vydařeném čtvrtečním přípravném utkání v Chocni to v sobotu bylo zklamání.

Výsledky:
SKVM - Žamberk 2:3
SKVM - Lanškroun 1:4
SKVM - Hlinsko 3:8


Michal Kopecký

 

 

 

 

Krajské kolo starších přípravek 1.10.2022 Polička

U11
První zápas proti domácímu týmu jsme odehráli bojovně a obětavě a i přes porážku hodnotím zápas pozitivně.

Druhý zápas proti České Třebové jsme si prohráli sami když jsme se po první obdržené brance totálně rozložili.
Poslední zápas s Pardubičkami se naše hra trochu zlepšila ale žalostná koncovka stačila pouze na remízu.
Nutno ještě dodat že příliš mnoho omluvenek znamenalo že jsme měli pouze 1 střídajícího hráče což nám také moc nepomohlo.

Výsledky:
SKVM- Polička 1:4
SKVM- Č. Třebová 0:7
SKVM- Pardubičky 3:3


Michal Kopecký


 U10

Polička - Vysoké Mýto  4:3

První zápas turnaje jsme začali velice dobře, když už jsme po pár minutách vedli 2:0. Spoustu dalších šancí jsme neproměnili a tak přišel trest, v podobě vyrovnání domácích.
Do druhé půle se šlo za vyrovnaného stavu. Po několika našich nevyužitých šancích bohužel udeřil soupeř. Těsně před koncem jsme zvládli srovnat na 3:3. Naneštěstí tým Poličky v posledním momentě zápasu zvládl utkání přiklonit na svou stranu.

Vysoké mýto - Česká Třebová 8:3

Do druhého utkání jsme vlétli jako uragán. Po pár minutách jsme vedli o 3 góly. Poté se soupeř pokusil dvěmi ojedinělými střelami zdramatizovat zápas. Skóre bylo 3:2. Do poločasu jsme přidali ještě jeden gól. Stav 4:2.
Druhý poločas už byl pouze v naší režii, soupeři jsme povolili už jen jeden gól a sami vsítili další 4.

Pardubičky - Vysoké Mýto 0:3

Začátek tohoto utkání byl dost opatrný a bojovný. Oba týmy přežili velké šance soupeře. První poločas skončil po tuhém boji 0:0. Druhá půle se nesla v podobném duchu jako první.
První gól padl po penaltě, kterou rozhodčí nařídil po zahrání rukou hráče Pardubiček. Penaltu jsme s přehledem proměnili. Soupeř trochu znerzvózněl a začal dělat chyby. To nám umožnilo navýšit náskok na konečných 3:0.

Michal Tuček