SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

Archív 2020 - >>>

 

 

 

Sezóna  2021/2022

 

Realizační tým 

Kopecký Marcel (776 121 911), Ropek Oldřich

 

 

 

 

Finálový turnaj BAMBINY 2022 – České Heřmanice

V sobotu 4.6.2022 jsme v Českých Heřmanicích odehráli finálový turnaj okresu Ústí nad Orlicí v kategorii nejmenších fotbalistů, kterého se zúčastnilo 16 mužstev, které byly rozděleny do 4 skupin. Na turnaj jsme jeli se 2 týmy. Áčko v základní skupině v prvním zápase těsně prohrálo s Chocní, a jednalo se o naše poslední klopýtnutí na turnaji. V dalším zápase jsme porazili Letohrad a v posledním zápase ve skupině jsme remizovali se Žichlínkem, takže jsme ve skupině obsadili druhé místo.  Ve skupině ale hra nebyla podle našich představ, kluci spíš bojovali, než aby předváděli fotbalové umění, asi byla nervozita z „velkého“ turnaje. Následovala část turnaje, kde se rozhodovalo o celkovém pořadí. V těchto zápasech se naše hra zlepšila a v prvním zápase jsme celkem jednoznačně porazili Českou Třebovou „B“. I v dalších zápasech jsme soupeře přehráli (áčko České Třebové a domácí České Heřmanice) a postoupili jsme do finále. Ve finálovém zápase jsme se utkali s týmem Ústí nad Orlicí. Ve vyrovnané bitvě jsme nakonec uhájili výhru 3:2 a mohli jsme slavit celkové vítězství na turnaji.

Béčko bylo na turnaji složené z mladších kluků (ročníky 2016 a 2017), kteří během celého turnaje statečně bojovali s ostatními týmy. Kluci se snažili, ale nakonec v základní skupině skončili na čtvrtém místě. Ani ve vyřazovací části se výsledkově nedařilo, i když jsme sehráli vyrovnaná utkání, ale kluci měli problém dotlačit míč do branky. Po vyrovnaných zápasech nakonec béčko skončilo na šestnáctém místě. Kluci se snažili, bojovali a v některých zápasech chybělo i trochu štěstí, aby byly lepší výsledky. Nevadí, výkony většiny kluků jsou příslibem do dalších turnajů.

Závěrem děkujeme všem zúčastněným klukům za reprezentaci našeho oddílu, nechceme chválit konkrétní hráče, protože si myslíme, že všichni předvedli kvalitní výkony, ale musíme udělat jednu výjimku a pogratulovat Jirkovi Zvejškovi, který byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje.

Ještě nesmíme zapomenout na naše fanoušky, kteří nás podporovali během celého turnaje, děkujeme.

 

 

 

 

Turnaje BAMBINY  28.5.2022

V sobotu 28.5.2022 jsme odehráli poslední mistrovské turnaje v kategorii nejmenších fotbalistů. Áčko zajíždělo na turnaj do Lanškrouna, kde jsme sehráli zápas s domácími hráči a dva zápasy s hráči České Třebové (A + B) . Ve všech zápasech jsme po kvalitních výkonech všech našich hráčů bez problémů zvítězili.  Béčko zajíždělo na turnaj do Žamberka, kde nás čekali 2 zápasy s domácími hráči (A+B) a s Letohradem. S žambereckými jsme nejdřív po bojovném výkonu  prohráli (béčko) ve druhém utkání jsme proti áčku vybojovali cennou remízu. Poslední zápas s Letohradem nebyl dohrán, protože nás ve druhém poločase ze hřiště vyhnal prudký přívalový déšť a z tohoto důvodu bylo utkání předčasně ukončeno.

 

 

 

Turnaj BAMBINY – Vysoké Mýto   22.5.2022

V neděli jsme na domácích trávníku pořádali další turnaj kategorie bambíny. Turnaje se zúčastnila dvě naše mužstva a dvě mužstva Žamberku. V prvních zápasech naše áčko i béčko celkem jednoznačně vyhrálo oba zápasy se žambereckými hráči a v posledním zápase jsme si tak zahráli o první místo. Zápas byl vyrovnaný až do závěrečného hvizdu, po kterém se nakonec radovali hráči béčka. Kluci na turnaji předvedli několik pohledných fotbalových akcí a vstřelili pěkné góly. Pochvalu zaslouží všichni, kdo se turnaje zúčastnili, jen tak dál…...

 

 

Turnaje BAMBINY – 14.5.2022

Další turnaje se odehráli na hřišti ve Srubech a v Rudolticích. „A“ mužstvo na turnaji ve Srubech vyhrálo všechny 3 zápasy, jednoznačnými výsledky skončily zápasy a domácími Sruby a choceňským béčkem. Poslední zápas s choceňským áčkem byl vyrovnaný, po remízovém poločase jsme ale přidali další góly, a nakonec jsme i tento zápas vyhráli.

Naše druhé mužstvo jelo na turnaj do Rudoltic, kde odehrálo zápasy s Lanškrounem, Tatenicemi a domácími Rudolticemi. Béčko bylo složené z mladších kluků, kteří se na hřišti snažili a bojovali, ale nakonec se nám nepodařilo v zápasech bodovat.  Pro začínající kluky to byla dobrá zkušenost, a když ještě poctivě potrénujeme, tak se výsledky určitě dostaví.

 

 

Turnaj BAMBINY – Vysoké Mýto   8.5.2022

V neděli 8.5.2022 jsme pořádali turnaj nejmenších fotbalistů na domácím hřišti. Kromě našich mužstev se turnaje zúčastnili hráči Letohradu a Lanškrouna. Za pěkného slunečného počasí naše „A“ mužstvo porazilo Letohrad a remizovalo s Lanškrounem. „B“ mužstvo oba své první zápasy vyhrálo, a tak se ve finále utkali naši kluci o první místo. Ve vyrovnaném utkání nakonec výhru vybojovali kluci z „A“ mužstva.

 

 

 

Turnaje BAMBINY – 1.5.2022

Další turnaje naši nejmenší hráči odehráli v neděli v České Třebové a Letohradě. Do České Třebové jelo naše „B“ družstvo složené převážně z mladších hráčů. Na turnaji jsme odehráli vyrovnané utkání s hráči Tatenic, které jsme ale nakonec těsně prohráli, ve druhém utkání jsme nestačili na vyspělejší hráče soupeře a celkem jednoznačně jsme prohráli s domácím „A“ mužstvem. V posledním utkání jsme porazili domácí „B“ mužstvo. Naše „A“ mužstvo jelo na turnaj do Letohradu. I když jsme z důvodu různých absencí přijeli na turnaj pouze se šesti hráči, tak jsme na turnaji dominovali a všechna utkání (s Českými Heřmanicemi, Sruby a domácím Letohradem) jednoznačně vyhráli. V těchto utkáních se všichni hráči zapsali mezi střelce, dařilo se i v obraně,  brankářům a na turnaji jsme neobdrželi ani jeden gól. Je jen škoda, že se turnaje nezúčastnilo více kluků.

 

 

Turnaje BAMBINY 23. a 24.4.2022

O víkendu začala našim nejmenším fotbalistům jarní část sezony. Odehráli jsme 2 turnaje a tyto první turnaje se nám vydařily, ve hře bylo vidět nasazení, bojovnost a kolikrát i pěkné fotbalové akce. V sobotu se naše „B“ mužstvo zúčastnilo turnaje ve Srubech. Odehráli jsme na turnaji 3 utkání s týmy Ústí nad Orlicí, Libchavy a domácími Sruby. Ve všech zápasech jsme soupeře přehráli a všechna utkání jsme přesvědčivě vyhráli. V neděli „A“ mužstvo jelo na turnaj do Českých Heřmanic. I na tomto turnaji se nám dařilo a postupně jsme vyhráli s mužstvy domácích Českých Heřmanic a Žamberku, a ve vyrovnaném utkání jsme přehráli i mužstvo Žichlínku. Všem hráčům děkujeme za předvedené výkony a rodičům za podporu.

 

 

 

Turnaj BAMBINY 9.10.2021 - Vysoké Mýto

V pátém kole soutěže BAMBINY jsme pořádali turnaj ve Vysokém Mýtě, turnaje se účastnila dvě naše družstva, dále Ústí nad Orlicí a Choceň „A“ a „B“.  Během turnaje jsme sehráli kvalitní zápasy, ve kterých naše první mužstvo postupně vyhrálo s Ústí nad Orlicí a oběma choceňskými týmy, a protože naše druhé mužstvo vyhrálo své zápasy s Chocní a remizovalo s Ústím, tak jsme v provizorní tabulce obsadili první dvě místa, což je výborný výsledek a určitě povzbuzení do dalších tréninků.

 

 

 

 

V. turnaje  BAMBINY – 3. a 4. 10.2021

Minulý víkend jsme se zúčastnili dvou turnajů, v sobotu naše družstvo hrálo na turnaji v Rudolticích, postupně celkem jednoznačnými výsledky porazilo mužstva Žichlínku, Lanškrouna a domácích Rudoltic a na turnaji obsadilo první místo. V neděli jsme zajížděli na turnaj do Letohradu, kde jsme nejprve porazili České Heřmanice, ve druhém zápase jsme nestačili na domácí Letohrad a v posledním zápase jsme porazili Žamberk,  takže jsme skončili na druhém místě. Na obou turnajích nám opět z různých důvodů chybělo mnoho hráčů (sobotní turnaj jsme odehráli pouze se šesti kluky), tak doufáme, že na dalším turnaji, který v sobotu 9.10.2021 pořádáme ve Vysokém Mýtě, bude účast mnohem lepší. Tímto zveme rodiče a fanoušky, aby nás přišli na turnaj povzbudit (začátek turnaje v 9.00 hodin).

 

 

 

 

III. turnaj BAMBINY - Vysoké Mýto 25.9.2021

Další turnaj kategorie bambiny se odehrál na našem hřišti, kde hrála 2 naše družstva. Obě mužstva sehrála celkem 3 kvalitní zápasy, první družstvo s bilancí jedné výhry (Česká Třebová B), jedné remízy (Česká Třebová A) a jedné porážky (Žamberk), se stejnou bilancí turnaj odehrálo naše druhé družstvo (výhra s Českou Třebovou B, remíza s Lanškrounem a porážka s Českou Třebovou A). Kluci se během turnaje snažili a bojovali, a je škoda, že nám chybělo několik nemocných kluků, výsledky mohly být ještě lepší. Děkujeme rodičům za podporu během turnaje a doufáme, že nás budou povzbuzovat i v dalších turnajích.

 

 

 

 

Turnaje BAMBINY - II. kolo

V sobotu 18.9. a v neděli 19.9. se naše mužstva zúčastnila dalších turnajů kategorie bambiny. V sobotu jsme do Rudoltic přijeli pouze se sedmi hráči (několik hráčů bylo omluveno ze zdravotních důvodů), na turnaji jsme narazili na mužstva domácích Rudoltic a České Třebové „A“ a „B“. Ve všech zápasech se nám dařilo střelecky, tyto zápasy jsme celkem jednoznačně vyhráli a na turnaji jsme obsadili první místo. V neděli druhé mužstvo zajíždělo na turnaj do Žamberku. Postupně jsme se utkali s týmy Žamberk „A“ a „B“, v těchto zápasech jsme remizovali a vyhráli. V posledním zápase jsme hráli s Chocní, první poločas jsme vyhráli a směřovali k prvnímu místu na turnaji, ale ve druhém poločase klukům došly síly, zápas jsme těsně prohráli a na celkové skóre jsme nakonec skončili na třetím místě.  Pro mladší kluky to je dobrý výsledek a určitě povzbuzení do dalších zápasů.

Příští sobotu 25.9.2021 pořádáme turnaj ve Vysokém Mýtě, začátek je v 9.00 hodin, tímto zveme nejen rodiče, ale i další fanoušky, aby přišli povzbudit naše týmy nejmenších hráčů.

 

 

 

Turnaj BAMBINY – Choceň

V sobotu 11.9.2021 jsme se zúčastnili prvního turnaje kategorie BAMBINY na fotbalovém hřišti v Chocni. Turnaje se účastnila 2 naše družstva, dvě mužstva z pořádající Chocně a dvě mužstva České Třebové.  Bylo znát, že pro většinu kluků se jednalo o první zkušenost s fotbalovými zápasy na turnaji, chvíli se na hřišti „rozkoukávali“, ale dá se říct, že si v zápasech nevedli úplně špatně. Sehráli jsme celkem 4 vyrovnaná utkání, v jednom případě jsme porazili tým České Třebové „A“, v ostatních zápasech jsme těsně prohráli.  Je škoda, že se turnaje ze zdravotních důvodů nemohlo zúčastnit víc dětí. Doufáme, že se děti brzy vyléčí, abychom na další turnaje mohli odjet s větším počtem hráčů a úroveň našich zápasů se bude po tréninkových jednotkách stále zlepšovat.

Další turnaje jsou v sobotu 18.9.2021 v Rudolticích u Lanškrouna a v neděli 19.9.2021 v Žamberku, začátky turnajů od 9.00 hodin.

Tréninky v září pokračují každé pondělí a středu, sraz v 15.45 hodin.

 

 
  

 

 

 

Sezóna  2020/2021 (nedohraná)

 

 

 

Kontaktní osoba:

Marcel Kopecký, tel.601 313 870

 

Tréninky Bambín probíhají za příznivého počasí každou středu a pátek od 16 do 17 hod.

Pokud má Váš syn nebo dcera zájem o sport a nevíte, zda je fotbal bude bavit, přijďte se na trénink podívat :)

O náboru malých fotbalistů Vás budeme včas informovat.

 

 

 

Tréninky

od středy 7.6. vždy středa a pátek od 16.00 hodin

 

 

Zdravím všechny rodiče kluků z MP a BAMBIN !!

upřesňuji následující:

Při jednání trenérů mládeže SKVM dne 25.5.2021 padlo rozhodnutí, že tréninkový přechod, resp. přesun ročníků na novou sezonu 2021/2022 do dalších kategorií bude zahájen v pondělí 7.6.2021, tj. znamená to, viz níže v emailu z 25.5.2021, že:

 • kluci 2012 (kromě zmíněných výjimek) již nebudou trénovat s MP a přesunou se do SP, která trénuje v úterý, čtvrtek (klec) a pátek (hřiště č. 3) od 17-18:30 hod.
 • kluci ročníků 2013 a 2014 (BAMBINY) již nebudou trénovat s BAMBINY a přesunou se do MP, která trénuje v pondělí, středa a pátek (klec) od 17-18:30 hod.
 • první 2 rozjednané turnaje (ad 5), tj. 5.6.2021 (Holice) a 12.6.2021 (VM) půjdou ještě podle staré aktuální sezony 2020/2021, tj. za MP ještě bude hrát ročník 2012
 • druhé 2 rozjednané turnaje (ad 5), tj. 19.6.2021 Heřmanův Městec (MP), resp. FK Pardubice (SP) a poslední 26.6.2021 na SK Pardubičky půjdou už podle nové sezony 2021/2022, tj. za MP už nebude hrát ročník 2012 a naopak se z BAMBINY doplní ročníky 2014, které si už zkusí odehrát své první zápasy za MP ⚽👍

- je potvrzen nový přátelák MP ve středu 2.6.2021 od 17hod. s týmem JISKRA Litomyšl ve VM - tento přátelák nahrazuje běžný středeční trénink a je určen pro ročníky 2012 a 2013 (Litomyšl přijede s 1 družstvem jen s ročníky 2012), tj. potřebujeme kompletní sestavu 2012 vč. Košnyho a Sama

- v jednání je další přátelák MP s týmem AFK Horní Jelení opět na některý středeční trénink v 06/2021, upřesníme

 

 

 

 

 

Dobrý den, ahoj, zdravím všechny rodiče kluků z MP a BAMBIN !!

rádi bychom vás všechny informovali, že se začátkem 06/2021 (přesné datum ještě upřesníme) bude již tréninkově přecházet na novou sezonu 2021/2022, tj. vyvolá to následující změny:

 1. Kluci ročníků 2011 a 2012 (vyjma Kuba Švadlena, Páťa Tomka a Vilda Dejdar) budou předcházet do SP (starší přípravka) pod vedením trenérů Martina Švejdy a Lukáše Doležala (oba v kopii emailu)
 2. Kluci ročníků 2013 zůstávají beze změny v MP (mladší přípravka)
 3. Kluci ročníků 2014 přecházejí z BAMBINY do MP (všichni rodiče v kopii emailu)
 4. Tréninky MP od 23. týdne, tj. od 7.6.2021 jsou v režimu 3x týdně, tj. pondělí, středa a pátek od 17-18:30 hod. v kleci
 5. Aktuálně se vyjednávají přáteláky (PU) MP v 06/2021 a jakmile budou závazně potvrzeny, pošleme info - první turnaj pravděpodobně v sobotu 5.6.2021 v Holicích, začátek 8:30 hod., dále 12.6.2021 u nás ve VM, 19.6.2021 Heřmanův Městec (MP), resp. FK Pardubice (SP) a poslední 26.6.2021 na SK Pardubičky
 6. Dále je už od 11.1.2021 rezervován parádní turnaj MP (ročník 2013 a mladší, tj. U8) v Opočně v sobotu 12.6.2021, viz https://www.dikyfotbalu.cz/venkovni-turnaje/vt-12-6-u8-op, kde je skvělá účast týmů z ČR (např. 1.FK Příbram, SK Sigma Olomouc, FK Pardubice, FK Baník Sokolov, FC Zbrojovka Brno, FC Slavia HK, FK Fotbal Třinec, FC Hradec Králové) - čekáme na propozice turnaje
 7. Dále bych vás rád seznámil, že od nové sezony nám s trénováním MP pomůže Petr Bučko jako 3. trenér MP, díky Petře !!! 👍👍⚽
 8. Závěrem plánujeme ukončení sezony MP 2020/2021 v termínu středa 30.6.2021 po posledním tréninku v červnu, tj. od 18:45 hod. v kiosku Pod tribunou - všichni kluci a rodiče jsou srdečně zváni !! 👍⚽🥤 - ale toto ještě musíme dodatečně potvrdit....
 9. V  příloze emailu ještě opakovaně posílám pozvánku na nábor SKVM, který se uskuteční tuto středu 26.5.2021 od 16 hod. na stadionu SKVM

 

V případě dotazů jsem k dispozici 

Jiří Krejčí

ved. družstva a trenér mladší přípravky SK Vysoké Mýto

 

 

 

Nábor malých fotbalistů a fotbalistek !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klub SK Vysoké Mýto pořádá ve středu 26.5.2021 od 16 hodin nábor nových fotbalistů a fotbalistek. Akce je zaměřená na děti předškolního věku a prvních stupňů ZŠ. Takto starým dětem dává možnost přijít na naše fotbalové hřiště a vyzkoušet si jak fotbalové, tak všeobecné sportovní disciplíny. Cílem akce je, aby si děti fotbal vyzkoušely a mohly se následně i s rodiči rozhodnout, zda se přihlásí do našeho fotbalového oddílu.

Nábor - plakát.pdf

 

 

 

IV. turnaj – Česká Třebová – 11.10.2020

Další turnaj Bambín proběhl na fotbalovém hřišti v České Třebové, kde jsme se utkali s domácími mužstvy (A-B) a Libchavami. V prvním zápase jsme remizovali s týmem „A“ České Třebové, ve druhém zápase jsme porazili třebovské béčko, v posledním zápase jsme vyhráli s Libchavami a celkově jsme na turnaji obsadili první místo.  Během posledních turnajů se zlepšovalo nasazení všech našich hráčů, tomu odpovídaly i výsledky a je škoda, že vzhledem k opatření vlády se jednalo pravděpodobně o poslední letošní turnaj.

 

III. turnaj – Libchavy – 3.10.2020

Na dalším turnaji v Libchavách jsme vyhráli první dva  zápasy, s Chocní jsme vyhráli 6-2 a domácími Libchavami 8-3, v posledním zápase se Žamberkem  jsme neproměnili několik šancí a nakonec jsme  prohráli 4-1. 

 

II. turnaj – Vysoké Mýto – 27.9.2020

S očekáváním dobrých výsledů jsme pořádali druhý turnaj nejmenších fotbalistů. Na tomto  turnaji se nám ale vůbec nedařilo  a oba zápasy jsme jednoznačně prohráli s mužstvy Žamberk (1-4) a Rybník (1-8).

 

I.  turnaj Rybník – 19.9.2020           

V sobotu 19.9.2020 jsme se zúčastnili prvního turnaje v Rybníku u České Třebové, kde nás kromě domácího týmu čekali soupeři z Letohradu. V prvním zápase jsme porazili mužstvo Letohradu „B“ v poměru 11:5, ve druhém zápase jsme prohráli s domácím mužstvem 4:2 a je škoda, že jsme v závěru tohoto utkání nedokázali proměnit několik šancí. V  posledním zápase jsme prohráli s Letohradským áčkem 6:2.  Po většinu všech utkání se kluci a Sofča snažili a bojovali, ale máme na trénincích co zlepšovat. Děkujeme fanouškům za podporu a zveme na příští týden, kdy v neděli od 9.00 hodin pořádáme turnaj na domácím hřišti.

 

 

 

 Rozlosování - podzim 2020

Bambíny

 

 

 

 

 

Turnaj Lázně Bohdaneč

V neděli v Bohdanči jsme odehráli náš nejnáročnější turnaj za poslední 2 sezony s úžasným výsledkem:

 1. Ve skupině A jsme po 7 odehraných zápasech skončili první bez jediné prohry !! Nejcennější výhru ve skupině považuji 5:0 s FK Hradec Králové a 4:2 s FKM Vysočina Jihlava, kdy především s Hradcem jsme předvedli jednoznačně nejlepší a nejbojovnější výkon, kdy kluci fantasticky presovali hráče Hradce a nedovolili jim téměř nic a navíc kombinace kluků byla skvělá - myslím si, že Hradec dlouho nezažil tak potupnou prohru s SKVM jako tuto neděli v Bohdanči :-)
 2. V semifinále jsme narazili na tým FK Pardubice (2. ve skup. B), ale bohužel po náročných fyzických soubojích jak s Hradcem, tak i s ostatními kluby, nám trochu došel dech a musím říct, bohužel, že nás nepodržel gólman Maty, prohráli jsme 0:5
 3. V zápase o bronz jsme zase narazili na Hradec, který v 2. semifinále prohrál s FKM Vysočina Jihlava 3:6 a po bojovném výkonu jsme remizovali 2:2, ale bohužel na penalty jsme prohráli 2:3 a zbyla nám jen bramborová medaile
 4. Jako trenér a jako táta nemůžu nezmínit další úspěch, kdy Jířa Krejčí ml. byl vyhlášen nejlepším hráčem celého turnaje, kdy ze 170 hráčů všech týmů je to skvělý individuální úspěch našeho svěřence - je to v pořadí 2. nejlepší hráč turnaje, kdy Maty Bučko byl v 02/2020 vyhlášen nejlepším hráčem v silně obsazeném turnaji v Chocni, který jsme vyhráli
 5. S trenérem Michalem jsme fakt pyšní a hrdí na takové úspěchy a nasazení kluků, kteří nám dávají motivaci dělat svou trenérskou práci dál a pokračovat v příští sezoně do mladší přípravky s ročníky 2012 a 2013, resp. 2014, že Šímo :-)

 

https://skvm.wbs.cz/img_20200621_143214.jpg

https://skvm.wbs.cz/u7_turnaj_lazne_bohdanec_21.6.2020_konecne_poradi.jpg

https://skvm.wbs.cz/u7_turnaj_lazne_bohdanec_21.6.2020_poradi_skup_a.jpg

https://skvm.wbs.cz/u7_turnaj_lazne_bohdanec_21.6.2020_vysledky_o_umisteni.jpg

 

 

 

 

 

Turnaj Lázně Bohdaneč

Detaily k nedělnímu turnaji v Lázních Bohdaneč 21.6.2020 od 9 hod. (O Pohár města Lázně Bohdaneč).

Odjezd od zadní brány stadionu SKVM nejpozději v 7:30 hod. Sraz v Bohdanči pro ty, kteří pojedou napřímo, je nejpozději v 8:35 hod. !

Adresa fotbalového stadionu: SK Lázně Bohdaneč, Kosinova 282, 533 41 Lázně Bohdaneč (parkování omezené)

V příloze naše skupina A, pravidla a rozlosování zápasů - ve skupině A hrajeme s týmy:

SK Lázně Bohdaneč, FK Přelouč, SK Sparta Kolín, FK Baník Chvaletice, FC Hradec Králové „černá“, SK Vysoké Mýto, FŠ Kuřim, FC Vysočina Jihlava „žlutá“

Je to velmi silně obsazený turnaj, který opravdu prověří naše kvality a nasazení !

Přijeďte klukům fandit v hojném počtu - budou to potřebovat !! Díky :-).

PS: nominace na turnaj tento pátek 19.6.2020 po tréninku, tj. v 17:45 hod.

 

Propozice turnaje

 

 

 

 

Výsledky turnaje v Žamberku 13.6.2020 (kategorie U7) 

kde se naši kluci umístili na celkovém parádním 2. místě a za celý turnaj v 7 zápasech ani jednou neprohráli - v finále jsme hráli s týmem FC JISKRA 2008 Králíky, kde jsme vedli už 2:1 a rozhodčí nám bohužel neuznal branku na 3:1 (za ruku našeho hráče) a před koncem zápasu jsme dostali smolný vyrovnávací gól na 2:2. Při penaltovém rozstřelu jsme také byli blízko k vítězství, ale nakonec jsme na penalty prohráli 4:5 a vítězství slavilo družstvo z Králík. Při celkovém počtu 16 týmů na turnaji je to skvělé umístění.

 

Skóre ve skupině B: 27:1 (9 bodů), 1. místo

Celkové skóre našeho družstva za celý turnaj: 37:7, 2. místo

 

Chválím kluky za bojovnost a kombinační hru, která především v semifinále a finále byla místy skutečně výborná !!!

 

Jiří Krejčí
ved. družstva BAMBINY SK Vysoké Mýto

 

https://skvm.wbs.cz/tabulka_turnaj_13.6.2020_-_skupina_b_komplet.pdf

https://skvm.wbs.cz/pavouk_o_umisteni_komplet.pdf

 

 

 

 

 

 

Zakončení sezóny

společně s trenéry a některými rodiči jsme se minulý týden rozhodli uspořádat tradiční zakončení sezony 2019/2020, i když jsme toho na jaře moc nenatrénovali ani neodehráli.

Termín: sobota 27.6.2020 od 15 hod. na hřišti SKVM

 

Program:

15:00-16:30 hod. - lehký trénink s kopacími dovednostmi zakončený zápasem rodičů s dětmi

16:30-16:45 hod. - pár slov trenérů k sezoně

16:45-23:59 hod. :-) - ukončení sezony s grilováním a přípitkem

PS1: jídlo a pití pro děti zajištěno a hrazeno z vybraných členských příspěvků

PS2: jídlo pro rodiče je také zajištěno, pití (pivo, víno, nealko, apod.) si každý rodič platí sám

PS3: ještě poprosím o to, abyste průběžně sledovali web www.skvm.wbs.cz/Bambiny.html, kde jsou všechny informace vyvěšovány, díky

 

Těšíme se na vás !!! :-)

 


Jiří Krejčí
ved. družstva BAMBINY SK Vysoké Mýto
fotbalový oddíl
tel. +420 777 423 050
email: jatraputra@seznam.cz

www.skvm.wbs.cz/Bambiny.html

 

 

 

Turnaj v Žamberku 13.6.2020 od 9 hod. (Memoriál Miroslava Pavelky)

Sraz v Žamberku nejpozději v 8:40 hod. !!!

Adresa fotbalového stadionu: U Koupaliště 755, 564 01 Žamberk

V příloze naše skupina B a rozlosování zápasů - ve skupině B hrajeme společně s týmy FC Spartak Rychnov n/K "A", 1.FC Žamberk "C" a FK Letohrad "B".

"Turnaj je pořádán bez startovného a všechny děti po skončení turnaje obdrží na památku medaili. První tři týmy navíc obdrží pohár. Celkem je přihlášeno šestnáct týmu z deseti oddílů, za což Vám moc děkuji. Mnoho dětí bude na tomto turnaji startovat poprvé v životě, jiné už budou jako "staří mazáci". Snažili jsme se uspořádat turnaj tak, aby si ale každý tým zahrál pár zápasů i s týmy sobě rovnými (alespoň jedenkrát ve skupině a poté v závěrečných bojích o umístění). Hrací doba každého zápasu bude 12 minut, tzn. že každý tým odehraje za turnaj 84 minut. Maximální počet hráčů v jednom týmu je 10 dětí! Na stadionu máme pouze čtyři kabiny do kterých vtěsnáme osm týmů, další čtyři týmy budou mít šatnu na vedlejším hokejovém hřišti. Šatny budou označeny a otevřeny od 8.00 hod. Chci Vás požádat o rychlou schůzku v den turnaje v 8.45 hod., na které by jsme si ujasnili případné dotazy."

 

Rozpis zápasů ve skupinách

 

 

 

Přípravný turnaj  - Vysoké Mýto 31.5.2020

V neděli 31.5.2020 se ve VM odehrál přípravný turnaj za účasti SKVM, FK Pardubice, MFK Chrudim a SK Polička - výsledky v 1. příloze. Naši kluci se umístili na parádním 2. místě a ve vyrovnaném utkání s MFK Chrudim (vítěz turnaje) těsně prohráli 2:4. V dalších 2 zápasech jednoznačně porazili 6:0 Poličku a 9:3 Pardubice. Škoda jen, že nemáme ještě vyrovnanějších 8 hráčů do pole, kteří by bez problémů obstáli i v konkurenci s těmi nejlepšími družstvy v kraji. Ale samozřejmě, že nědělní výkon i proti nejsilnějšímu družstvu MFK Chrudim byl skvělý, bojovný a plný osobních soubojů, zkrátka to byl už fotbal, který potěší i náročnější oko trenérů :-).

Místa tréninků se od 3.6.2020 sjednocují na 1 místo, tj. středa a pátek pouze "v kleci".

Dále nás čekají tyto turnaje:

 1. Žamberk: sobota 13.6.2020 (v rámci okresu Ústí nad Orlicí), pořádá FAČR - jsme přihlášení, čekáme na propozice turnaje, turnaj platí
 2. Lázně Bohdaneč: neděle 21.6.2020 (velký turnaj, kde je i FK Pardubice, MFK Chrudim a např. i FC Vysočina Jihlava) - jsme přihlášení, stále čekáme na propozice turnaje
 3. Choceň: sobota 22.8.2020 od 9:00 hod. (velký turnaj ročníků U8 a U7), budeme přihlašovat, předběžné propozice máme (viz pro info 2. příloha)

Na tyto turnaje bude nominace vždy na posledním tréninku před každým turnajem.

 

Turnaj Vysoké Mýto - výsledky

    Memoriál Jana Kotašky - pozvánka

 

 

Novinky

Od 25.5.2020 platí další rozvolňování opatření v ČR, viz: https://koronavirus.mzcr.cz/wp-content/uploads/2020/05/specifikace_pokyny_2505.pdf , str. 23.

Proto můžeme od 27.5.2020 již naplno bez omezení rozběhnout společné tréninky všech ročníků, tj. 2012, 2013, 2014 a 2015. 

Místa tréninků se nemění, tj. středa hřiště č. 4 (za vodou), pátek v kleci.

 

Dále jsou rozjednány 3 turnaje, které by se měly uskutečnit v těchto termínech:

 1. VM: neděle 31.5.2020 od 10 hod. (FK Pardubice, MFK Chrudim a SK Polička) - je potvrzeno, bude se hrát, pořádáme
 2. Žamberk: sobota 13.6.2020 (v rámci okresu Ústí nad Orlicí), pořádá FAČR - jsme přihlášení, čekáme na propozice turnaje
 3. Lázně Bohdaneč: neděle 21.6.2020 (velký turnaj, kde je i FK Pardubice, MFK Chrudim a např. i FC Vysočina Jihlava) - jsme přihlášení, čekáme na propozice turnaje

Na tyto turnaje bude nominace vždy na posledním tréninku před každým turnajem.

 

Další detaily ev. dnes na tréninku !

 

 

 

 

AKTUÁLNÍ INFORMACE

 

Po delší odmlce zdravím rodiče a kluky z Bambín,

doufám, že jste ve zdraví prožili posledních několik týdnů a COVID krizi zvládáte s mírným nadhledem.

 

Na základě uvolňování omezujících opatření vlády ČR, doporučení České Unie sportu/FAČR a vedení SKVM Vám posílám nové informace a rozpisy speciálních COVID tréninkových jednotek (TJ) pro naši věkovou kategorii U6-U7:

 

Rozpis tréninkových ploch

Stanovisko ČUS

 

 1. Tréninky na stadionu SKVM začínají již zítra, tj. 29.4.2020, tj. každou středu od 16-17:30 hod. na hřišti č. 4 (vedle hřiště č. 2) - platí pouze pro kluky, kteří od podzimu 2020 přejdou do mladší přípravky (ročník 2012, 2013)
 2. Každý pátek počínaje 1.5.2020 (i přesto, že je 1.5 svátek) se trénuje v čase od 16-17:30 hod. následovně: KLEC (vedle tribuny) - ročník 2012, 2013; hřiště č. 4 - ročník 2014, 2015
 3. Max. počet hráčů vč. trenéra je 10, tj. 9 hráčů + 1 trenér na jednu TJ, resp. na jedno hřiště
 4. Pokud by nastal případ, že na TJ dorazí více hráčů, tj. např. 10 a víc, budeme muset postupovat tak, že poslední příchozí bohužel budeme muset odmítnout a nebudou se moci TJ zúčastnit - neumíme to za současných omezených podmínek zajistit jinak, bohužel :-(
 5. Odstup je min. 2 metry v rámci TJ - budeme se snažit toto dodržet, nicméně nebude to v naší věkové kategorii jednoduché :-)
 6. Ještě doporučujeme, aby si kluci na TJ přinesli roušky, ve kterých sice nebudou trénovat, ale je to jen pro příchod a odchod z TJ
 7. Nelze využívat šatny a vnitřní zázemí stadionu - kluci se musí převléct buď doma nebo venku u hřiště
 8. Venkovní WC vedle klece (pod tribunou) by mělo fungovat za dodržení hygienických pravidel
 9. Rodiče musí děti na TJ doprovázet v rouškách a po předání na TJ v ideálním případě opustit hřiště, ev. být za plotem klece, na hřišti č. 4 nelze zajistit
 10. Tréninky jsou dobrovolné, tj. kdo z rodičů usoudí, že dítě na trénink z jakéhokoliv důvodu nepřivede, má na to samozřejmě plné právo :-)

 

Díky předem za dodržování těchto společných pravidel.

Doufám, že kluci jsou už na fotbal a tréninky natěšení a nemůžou se dočkat.

 

Mějte se !

 

Jiří Krejčí
ved. družstva BAMBINY SK Vysoké Mýto
fotbalový oddíl
tel. +420 777 423 050
email: jatraputra@seznam.cz
www.skvm.wbs.cz/Bambiny.html

 

 

 

INFO

 

Dobrý den,

 

na základě vyhlášeného nouzového stavu ČR a dle pokynů vedení SKVM rušíme do odvolání všechny plánované tréninky. Jakmile bude cokoliv nového, budeme vás informovat emailem a zároveň budou informace vyvěšeny na webových stránkách SKVM, viz www.skvm.wbs.cz/Bambiny.html.

 

Děkuji za pochopení

Jiří Krejčí
ved. družstva BAMBINY SK Vysoké Mýto

 

 

 

 

 

 

Aktuality pro BAMBINY SKVM:

 

1. Turnaj ve Skutči 15.3.2020 byl zrušen kvůli malému počtu přihlášených týmů

2. Tréninky v hale ISŠT jsou kvůli koronaviru od dnešního dne zrušené (zavírají se do odvolání školy)

3. Nejbližší trénink bude zítra 11.3.2020 od 16-17:30 hod. na hřišti na stadionu v "kleci"

4. Další trénink bude v pátek 13.3.2020 od 16-17:30 hod. na hřišti na stadionu v "kleci"

5. Další tréninky již jen na stadionu SKVM

Děkuji za pochopení.


Jiří Krejčí

 

 

 

 

 

 

 

Halový turnaj Choceň

 

Tuto sobotu 22.02.2020 jedeme na turnaj do Chocně - začátek turnaje od 9:00 hod., sraz v hale v 8:30 hod, konec cca 13:35 (vyhodnocení a předání cen), viz přiložené propozice turnaje.

 

Adresa haly: Choceň, Víceúčelová sportovní hala při ZŠ Sv. Čecha, Stromovka 1686, GPS - N 50°0.04883', E 16°12.87580

Dotazy na tréninku ve středu nebo v pátek tento týden. 

Nominace v pátek 21.2.2020.

 

 

Propozice U7 image  

 

 

  

 

 

 

Dobrý den,

 

tento týden v pátek 31.1.2020 odpadá trénink (pololetní prázdniny, ISŠT je zavřená).

Dále v termínu jarních prázdnin od 10-14.2.2020 oba tréninky také nebudou (tělocvična je zavřená).

Díky.

--
Jiří Krejčí
ved. družstva BAMBINY SK Vysoké Mýto
fotbalový oddíl
tel. +420 777 423 050
www.skvm.wbs.cz/Bambiny.html

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobrý den, zdravím rodiče

 

poprosím vás, aby příchody a odchody na a z tréninků v hale ISŠT probíhaly následovně (požadavek vrátné):

 

1. Příchod: 15 min. před a po začátku tréninku, tj. nejpozději v 16:15 hod. ve středu a v 15:45 hod. v pátek

2. Odchod: příchod pro kluky nejdříve 15 min. před koncem tréninku, tj. v 17:15 hod. ve středu a v 16:45 hod. v pátek

 

Vrátná nebude pouštět rodiče do haly mezi 16:15 až 17:15 hod. ve středu a mezi 15:45 až 16:45 hod. v pátek.

Je samozřejmě možno být s kluky po celou dobu tréninku na balkoně, ale moc se k tomu po dohodě s trenéry (i z ostatních kategorii) nepřikláníme, díky za pochopení.

 

Mějte se !
--
Jiří Krejčí
ved. družstva BAMBINY SK Vysoké Mýto
fotbalový oddíl
tel. +420 777 423 050
email: 
jatraputra@seznam.cz
www.skvm.wbs.cz/Bambiny.html

 

 

 

 

 

 

Dobrý den,

 

první trénink BAMBINY SKVM bude tuto středu 15.1.2020 od 16-17:30 hod., hala ISŠT.

Další v pátek 17.1.2020 od 15.30-17:00 hod., hala ISŠT.

 

Nejbližší turnaj se uskuteční tuto sobotu 18.1.2020 od 9:00 hod. v Letohradu, odjezd individuální, sraz v hale v Letohradu cca v 8:30 hod.

 

Další přihlášené turnaje:

1. sobota 22.02.2020 od 9:00 hod. - Choceň, Víceúčelová sportovní hala při ZŠ Sv. Čecha, Stromovka 1686

2. neděle 15.03.2020 od 9:00 hod. - Skuteč, Městská sportovní hala, Československé armády 1000, 539 73 Skuteč (není ještě potvrzen, budeme upřesňovat v průběhu 02/2020)

¨

-- 

Jiří Krejčí
ved. družstva BAMBINY SK Vysoké Mýto

fotbalový oddíl
tel. +420 777 423 050

www.skvm.wbs.cz/Bambiny.html

 

 

 

 

 Turnaj v Chocni 

image

"Kluci z BAMBINY SKVM na posledním podzimním turnaji okresní soutěže v Chocni 20.10.2019 zase dokázali, že letošní soutěž je zastihla ve výborné formě - všechny 3 zápasy vyhráli a jednoznačně přehráli všechny své soupeře, tj. Spartak Choceň 8:2, FK Letohrad 21:1 a Jiskru Ústí nad Orlicí 9:0, celkové skóre 38:3 hovoří za vše :-).

Z celkových 18 zápasů za celý podzim pouze 1x prohráli !! Skvělé výsledky, velká gratulace klukům za bojovný a odhodlaný výkon, který především v posledním zápase s Jiskrou už byl kombinačně na parádní úrovni a trenéři byl moc spokojení  

 

 image    image

          

    Vítězný pokřik image

 

 

 

 

 

 Ondrášovka Cup U8 - Prostějov

 

 

 image    image

 

Kluci z BAMBINY SKVM (U7) v úterý 8.10.2019 v Prostějově opět pomohli svým starším kamarádům z mladší přípravky (U8) na kvalifikačním turnaji ONDRÁŠOVKA CUP FAČR 2019-2020 v kategorii U8 (ročníky 2012) a po výborném a bojovném výkonu se umístili na parádním 4. místě !! . Kluci v prvních 2 zápasech jednoznačně přehráli FK SPARTAK Choceň a 1.SK Prostějov (6:1, 6:1), pak s SK SIGMA Olomouc o fous prohráli 2:5, poté nestačili na o půl metru :-) vyšší kluky z SK Uničov a FK Šternberk, těsně prohráli 3:4 se Slezský FC Opava a v závěru porazili kluky z FK Letohrad 4:1. Velká gratulace !!! Umístění v turnaji je o to cennější, že kluci hráli v 8 a byli složení z ročníků 2012 (4) a 2013 (4).

 

Za BAMBINY SKVM zase pomohli tito bojovníci :-) : Maty Sůra, Maty Bučko, Fíďa Jakl a Jířa Krejčí.

 

www.ondrasovkacup.cz/turnaje/detail/2019/2020/U8/Kvalifikace 

 

 

 

 

 

 

Zdravím rodiče !

 

doplňuji a upřesňuji 2 témata:

 

 1. podzimní a zimní tréninky budou v hale ISŠT VM (dříve učiliště KAROSA) počínaje středou 30.10.2019, a to každou středu (16-17:30 hod.) a každý pátek (15:30-17:00 hod.), počítejte s tím. Adresa haly: Integrovaná střední škola technická Vysoké Mýto, Mládežnická 380, 566 01 Vysoké Mýto
 2. turnaje v Letohradu (hala SPŠS) v 11/2019, 12/2019 a 01/2020 byly potvrzeny, tj. 1. turnaj je v neděli 17.11.2019, 2. turnaj je také v neděli 8.12.2019 a 3. turnaj je v sobotu 18.1.2020 - přesné začátky turnajů a odjezdy vč. nominací budou upřesňovány vždy v pátek na tréninku před vlastním turnajem. Adresa haly: Průmyslová střední škola Letohrad, Komenského 472, 561 51 Letohrad

Sportu zdar a fotbalu zvlášť :-) !!

 

 

 

 

 image

 

Naše nejmladší fotbalové naděje SKVM si v podzimní části soutěže v kategorii U7 (2013 a mladší) vedou výborně - ze 3 turnajů (2x VM, 1x Letohrad) a celkem 9 zápasů kluci ještě neprohráli a pouze 2x remizovali s Lanškrounem a Chocní a vždy v penaltách uspěli. Pro ilustraci jejich úspěchu přikládáme i zápis z posledního turnaje ve VM ze dne 28.9.2019, kde všechny 3 zápasy vyhráli s impozantním skóre 30:0. Hlavními tahouny jsou gólman Maty Sůra, útočníci Maty Bučko a Fíďa Jakl a ofenzivní zadák Jířa Krejčí - ostatní kluci jsou taky výborní !! Jen tak dál, kluci !!! :-)

 

 Zápis VM image

 

 

 

 

 

 

 Ondrášovka Cup U8

 

"Kluci z BAMBINY SKVM (U7) v úterý 24.9.2019 v Chocni pomohli svým starším kamarádům z mladší přípravky (U8) na předkvalifikačním turnaji ONDRÁŠOVKA CUP FAČR 2019-2020 v kategorii U8 (ročníky 2012 a mladší) a po bojovném výkonu se umístili na krásném a zároveň postupovém 3. místě !! Za BAMBINY SKVM pomohli tito bojovníci :-) : Maty Sůra, Maty Bučko, Fíďa Jakl a Jířa Krejčí". 

 

 image      image

 

 

 

 

 

 

Dobré odpoledne všem rodičům,
 
ve smyslu emailu z 29.8.2019 v příloze posílám upravený rozpis našich zápasů na podzim 2019 - začínáme beze změny v sobotu 14.9.2019 od 9:30 hod. na domácím hřišti ve Vysokém Mýtě.
 
Poté jedeme v neděli 22.9.2019 do Letohradu se začátkem turnaje až od 14 hod. 
Dále III. kolo odehrajeme zase na domácím hřišti ve VM, a to v sobotu 28.9.2019 od 9:30 hod.
Ve IV. kole nehrajeme, v V. kole jedeme v neděli 13.10.2019 od 9:30 hod. do Ústí nad Orlicí a končíme VI. kolem v Chocni v neděli 20.10.2019 od 9:30 hod.
 
Změny byly vyvolané odstoupením družstva Třešňovce ze soutěže.
 
 
Díky za pozornost :-) - prosím, sledujte webovou stránku www.skvm.wbs.cz/Bambiny.html, kde se pravidelně aktualizují data.

 

 

 

 

 

 

 

Zdravím rodiče !

 

po dlouhých letních prázdninách, které jste snad všichni přežili ve zdraví a načerpali jste nové síly a energii na výchovu svých malých fotbalistů :-), se nám pomalu ale jistě přibližuje zahájení nové fotbalové sezony 2019/2020 v našem družstvu BAMBINY SK VM.

 

Zahájení, resp. 1. trénink bude tradičně ve středu 4.9.2019 od 16:00 do 17:30 hod. na stadionu ve VM.

Dále budeme pokračovat i v pátečních trénincích od 6.9.2019 ve stejném čase.

 

Ve středu 11.9.2019 od 16:00 hod. je domluven speciální ukázkový trénink pod vedením Jaroslava Veselého (Grassroots trenér mládeže FAČR, OFS Ústí nad Orlicí).

 

Dále je v průběhu 09/2019 v jednání další ukázkový trénink (podle posledních moderních metod výuky), který by vedl náš bývalý trenér mládeže a BAMBINY Filip Peška, který od této nové sezony bude působit jako trenér mládeže v AC SPARTA Praha.

 

Závěrem bych ještě poprosil ty rodiče, kteří po společném focení v 05/2019 vyplnili objednávku hráčských karet, aby na nejbližší trénink přinesli 150,- Kč jako příspěvek - hráčské karty a společné fotky jsou u mě k dispozici už od 07/2019 a budu je předávat na nejbližších trénincích - myslím si, že jsou docela povedené.

 

Společně s trenéry Oldou a Michalem se těšíme na viděnou 4.9.2019. :-).

 

--


Jiří Krejčí
ved. družstva BAMBINY SK Vysoké Mýto
fotbalový oddíl
tel. +420 777 423 050
email: jatraputra@seznam.cz
www.skvm.wbs.cz/Bambiny.html

 
 
 
 
 
 

NOVÉ INFORMACE

 

Po delší odmlce zdravím rodiče a kluky z Bambín,

doufám, že jste ve zdraví prožili posledních několik týdnů a COVID krizi zvládáte s mírným nadhledem.

 

Na základě uvolňování omezujících opatření vlády ČR, doporučení České Unie sportu/FAČR a vedení SKVM Vám posílám nové informace a rozpisy speciálních COVID tréninkových jednotek (TJ) pro naši věkovou kategorii U6-U7:

 1. Tréninky na stadionu SKVM začínají již zítra, tj. 29.4.2020, tj. každou středu od 16-17:30 hod. na hřišti č. 4 (vedle hřiště č. 2) - platí pouze pro kluky, kteří od podzimu 2020 přejdou do mladší přípravky (ročník 2012, 2013)
 2. Každý pátek počínaje 1.5.2020 (i přesto, že je 1.5 svátek) se trénuje v čase od 16-17:30 hod. následovně: KLEC (vedle tribuny) - ročník 2012, 2013; hřiště č. 4 - ročník 2014, 2015
 3. Max. počet hráčů vč. trenéra je 10, tj. 9 hráčů + 1 trenér na jednu TJ, resp. na jedno hřiště
 4. Pokud by nastal případ, že na TJ dorazí více hráčů, tj. např. 10 a víc, budeme muset postupovat tak, že poslední příchozí bohužel budeme muset odmítnout a nebudou se moci TJ zúčastnit - neumíme to za současných omezených podmínek zajistit jinak, bohužel :-(
 5. Odstup je min. 2 metry v rámci TJ - budeme se snažit toto dodržet, nicméně nebude to v naší věkové kategorii jednoduché :-)
 6. Ještě doporučujeme, aby si kluci na TJ přinesli roušky, ve kterých sice nebudou trénovat, ale je to jen pro příchod a odchod z TJ
 7. Nelze využívat šatny a vnitřní zázemí stadionu - kluci se musí převléct buď doma nebo venku u hřiště
 8. Venkovní WC vedle klece (pod tribunou) by mělo fungovat za dodržení hygienických pravidel
 9. Rodiče musí děti na TJ doprovázet v rouškách a po předání na TJ v ideálním případě opustit hřiště, ev. být za plotem klece, na hřišti č. 4 nelze zajistit
 10. Tréninky jsou dobrovolné, tj. kdo z rodičů usoudí, že dítě na trénink z jakéhokoliv důvodu nepřivede, má na to samozřejmě plné právo :-)

 

Díky předem za dodržování těchto společných pravidel.

Doufám, že kluci jsou už na fotbal a tréninky natěšení a nemůžou se dočkat.

 

Mějte se !

 

Jiří Krejčí
ved. družstva BAMBINY SK Vysoké Mýto
fotbalový oddíl
tel. +420 777 423 050
email: jatraputra@seznam.cz
www.skvm.wbs.cz/Bambiny.html

 

 

 

INFO

 

Dobrý den,

 

na základě vyhlášeného nouzového stavu ČR a dle pokynů vedení SKVM rušíme do odvolání všechny plánované tréninky. Jakmile bude cokoliv nového, budeme vás informovat emailem a zároveň budou informace vyvěšeny na webových stránkách SKVM, viz www.skvm.wbs.cz/Bambiny.html.

 

Děkuji za pochopení

Jiří Krejčí
ved. družstva BAMBINY SK Vysoké Mýto

 

 

 

 

 

 

Aktuality pro BAMBINY SKVM:

 

1. Turnaj ve Skutči 15.3.2020 byl zrušen kvůli malému počtu přihlášených týmů

2. Tréninky v hale ISŠT jsou kvůli koronaviru od dnešního dne zrušené (zavírají se do odvolání školy)

3. Nejbližší trénink bude zítra 11.3.2020 od 16-17:30 hod. na hřišti na stadionu v "kleci"

4. Další trénink bude v pátek 13.3.2020 od 16-17:30 hod. na hřišti na stadionu v "kleci"

5. Další tréninky již jen na stadionu SKVM

Děkuji za pochopení.


Jiří Krejčí

 

 

 

 

 

 

 

Halový turnaj Choceň

 

Tuto sobotu 22.02.2020 jedeme na turnaj do Chocně - začátek turnaje od 9:00 hod., sraz v hale v 8:30 hod, konec cca 13:35 (vyhodnocení a předání cen), viz přiložené propozice turnaje.

 

Adresa haly: Choceň, Víceúčelová sportovní hala při ZŠ Sv. Čecha, Stromovka 1686, GPS - N 50°0.04883', E 16°12.87580

Dotazy na tréninku ve středu nebo v pátek tento týden. 

Nominace v pátek 21.2.2020.

 

 

Propozice U7 image  

 

 

  

 

 

 

Dobrý den,

 

tento týden v pátek 31.1.2020 odpadá trénink (pololetní prázdniny, ISŠT je zavřená).

Dále v termínu jarních prázdnin od 10-14.2.2020 oba tréninky také nebudou (tělocvična je zavřená).

Díky.

--
Jiří Krejčí
ved. družstva BAMBINY SK Vysoké Mýto
fotbalový oddíl
tel. +420 777 423 050
www.skvm.wbs.cz/Bambiny.html

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobrý den, zdravím rodiče

 

poprosím vás, aby příchody a odchody na a z tréninků v hale ISŠT probíhaly následovně (požadavek vrátné):

 

1. Příchod: 15 min. před a po začátku tréninku, tj. nejpozději v 16:15 hod. ve středu a v 15:45 hod. v pátek

2. Odchod: příchod pro kluky nejdříve 15 min. před koncem tréninku, tj. v 17:15 hod. ve středu a v 16:45 hod. v pátek

 

Vrátná nebude pouštět rodiče do haly mezi 16:15 až 17:15 hod. ve středu a mezi 15:45 až 16:45 hod. v pátek.

Je samozřejmě možno být s kluky po celou dobu tréninku na balkoně, ale moc se k tomu po dohodě s trenéry (i z ostatních kategorii) nepřikláníme, díky za pochopení.

 

Mějte se !
--
Jiří Krejčí
ved. družstva BAMBINY SK Vysoké Mýto
fotbalový oddíl
tel. +420 777 423 050
email: 
jatraputra@seznam.cz
www.skvm.wbs.cz/Bambiny.html

 

 

 

 

 

 

Dobrý den,

 

první trénink BAMBINY SKVM bude tuto středu 15.1.2020 od 16-17:30 hod., hala ISŠT.

Další v pátek 17.1.2020 od 15.30-17:00 hod., hala ISŠT.

 

Nejbližší turnaj se uskuteční tuto sobotu 18.1.2020 od 9:00 hod. v Letohradu, odjezd individuální, sraz v hale v Letohradu cca v 8:30 hod.

 

Další přihlášené turnaje:

1. sobota 22.02.2020 od 9:00 hod. - Choceň, Víceúčelová sportovní hala při ZŠ Sv. Čecha, Stromovka 1686

2. neděle 15.03.2020 od 9:00 hod. - Skuteč, Městská sportovní hala, Československé armády 1000, 539 73 Skuteč (není ještě potvrzen, budeme upřesňovat v průběhu 02/2020)

¨

-- 

Jiří Krejčí
ved. družstva BAMBINY SK Vysoké Mýto

fotbalový oddíl
tel. +420 777 423 050

www.skvm.wbs.cz/Bambiny.html

 

 

 

 

 Turnaj v Chocni 

image

"Kluci z BAMBINY SKVM na posledním podzimním turnaji okresní soutěže v Chocni 20.10.2019 zase dokázali, že letošní soutěž je zastihla ve výborné formě - všechny 3 zápasy vyhráli a jednoznačně přehráli všechny své soupeře, tj. Spartak Choceň 8:2, FK Letohrad 21:1 a Jiskru Ústí nad Orlicí 9:0, celkové skóre 38:3 hovoří za vše :-).

Z celkových 18 zápasů za celý podzim pouze 1x prohráli !! Skvělé výsledky, velká gratulace klukům za bojovný a odhodlaný výkon, který především v posledním zápase s Jiskrou už byl kombinačně na parádní úrovni a trenéři byl moc spokojení  

 

 image    image

          

    Vítězný pokřik image

 

 

 

 

 

 Ondrášovka Cup U8 - Prostějov

 

 

 image    image

 

Kluci z BAMBINY SKVM (U7) v úterý 8.10.2019 v Prostějově opět pomohli svým starším kamarádům z mladší přípravky (U8) na kvalifikačním turnaji ONDRÁŠOVKA CUP FAČR 2019-2020 v kategorii U8 (ročníky 2012) a po výborném a bojovném výkonu se umístili na parádním 4. místě !! . Kluci v prvních 2 zápasech jednoznačně přehráli FK SPARTAK Choceň a 1.SK Prostějov (6:1, 6:1), pak s SK SIGMA Olomouc o fous prohráli 2:5, poté nestačili na o půl metru :-) vyšší kluky z SK Uničov a FK Šternberk, těsně prohráli 3:4 se Slezský FC Opava a v závěru porazili kluky z FK Letohrad 4:1. Velká gratulace !!! Umístění v turnaji je o to cennější, že kluci hráli v 8 a byli složení z ročníků 2012 (4) a 2013 (4).

 

Za BAMBINY SKVM zase pomohli tito bojovníci :-) : Maty Sůra, Maty Bučko, Fíďa Jakl a Jířa Krejčí.

 

www.ondrasovkacup.cz/turnaje/detail/2019/2020/U8/Kvalifikace 

 

 

 

 

 

 

Zdravím rodiče !

 

doplňuji a upřesňuji 2 témata:

 

 1. podzimní a zimní tréninky budou v hale ISŠT VM (dříve učiliště KAROSA) počínaje středou 30.10.2019, a to každou středu (16-17:30 hod.) a každý pátek (15:30-17:00 hod.), počítejte s tím. Adresa haly: Integrovaná střední škola technická Vysoké Mýto, Mládežnická 380, 566 01 Vysoké Mýto
 2. turnaje v Letohradu (hala SPŠS) v 11/2019, 12/2019 a 01/2020 byly potvrzeny, tj. 1. turnaj je v neděli 17.11.2019, 2. turnaj je také v neděli 8.12.2019 a 3. turnaj je v sobotu 18.1.2020 - přesné začátky turnajů a odjezdy vč. nominací budou upřesňovány vždy v pátek na tréninku před vlastním turnajem. Adresa haly: Průmyslová střední škola Letohrad, Komenského 472, 561 51 Letohrad

Sportu zdar a fotbalu zvlášť :-) !!

 

 

 

 

 image

 

Naše nejmladší fotbalové naděje SKVM si v podzimní části soutěže v kategorii U7 (2013 a mladší) vedou výborně - ze 3 turnajů (2x VM, 1x Letohrad) a celkem 9 zápasů kluci ještě neprohráli a pouze 2x remizovali s Lanškrounem a Chocní a vždy v penaltách uspěli. Pro ilustraci jejich úspěchu přikládáme i zápis z posledního turnaje ve VM ze dne 28.9.2019, kde všechny 3 zápasy vyhráli s impozantním skóre 30:0. Hlavními tahouny jsou gólman Maty Sůra, útočníci Maty Bučko a Fíďa Jakl a ofenzivní zadák Jířa Krejčí - ostatní kluci jsou taky výborní !! Jen tak dál, kluci !!! :-)

 

 Zápis VM image

 

 

 

 

 

 

 Ondrášovka Cup U8

 

"Kluci z BAMBINY SKVM (U7) v úterý 24.9.2019 v Chocni pomohli svým starším kamarádům z mladší přípravky (U8) na předkvalifikačním turnaji ONDRÁŠOVKA CUP FAČR 2019-2020 v kategorii U8 (ročníky 2012 a mladší) a po bojovném výkonu se umístili na krásném a zároveň postupovém 3. místě !! Za BAMBINY SKVM pomohli tito bojovníci :-) : Maty Sůra, Maty Bučko, Fíďa Jakl a Jířa Krejčí". 

 

 image      image

 

 

 

 

 

 

Dobré odpoledne všem rodičům,
 
ve smyslu emailu z 29.8.2019 v příloze posílám upravený rozpis našich zápasů na podzim 2019 - začínáme beze změny v sobotu 14.9.2019 od 9:30 hod. na domácím hřišti ve Vysokém Mýtě.
 
Poté jedeme v neděli 22.9.2019 do Letohradu se začátkem turnaje až od 14 hod. 
Dále III. kolo odehrajeme zase na domácím hřišti ve VM, a to v sobotu 28.9.2019 od 9:30 hod.
Ve IV. kole nehrajeme, v V. kole jedeme v neděli 13.10.2019 od 9:30 hod. do Ústí nad Orlicí a končíme VI. kolem v Chocni v neděli 20.10.2019 od 9:30 hod.
 
Změny byly vyvolané odstoupením družstva Třešňovce ze soutěže.
 
 
Díky za pozornost :-) - prosím, sledujte webovou stránku www.skvm.wbs.cz/Bambiny.html, kde se pravidelně aktualizují data.

 

 

 

 

 

 

 

Zdravím rodiče !

 

po dlouhých letních prázdninách, které jste snad všichni přežili ve zdraví a načerpali jste nové síly a energii na výchovu svých malých fotbalistů :-), se nám pomalu ale jistě přibližuje zahájení nové fotbalové sezony 2019/2020 v našem družstvu BAMBINY SK VM.

 

Zahájení, resp. 1. trénink bude tradičně ve středu 4.9.2019 od 16:00 do 17:30 hod. na stadionu ve VM.

Dále budeme pokračovat i v pátečních trénincích od 6.9.2019 ve stejném čase.

 

Ve středu 11.9.2019 od 16:00 hod. je domluven speciální ukázkový trénink pod vedením Jaroslava Veselého (Grassroots trenér mládeže FAČR, OFS Ústí nad Orlicí).

 

Dále je v průběhu 09/2019 v jednání další ukázkový trénink (podle posledních moderních metod výuky), který by vedl náš bývalý trenér mládeže a BAMBINY Filip Peška, který od této nové sezony bude působit jako trenér mládeže v AC SPARTA Praha.

 

Závěrem bych ještě poprosil ty rodiče, kteří po společném focení v 05/2019 vyplnili objednávku hráčských karet, aby na nejbližší trénink přinesli 150,- Kč jako příspěvek - hráčské karty a společné fotky jsou u mě k dispozici už od 07/2019 a budu je předávat na nejbližších trénincích - myslím si, že jsou docela povedené.

 

Společně s trenéry Oldou a Michalem se těšíme na viděnou 4.9.2019. :-).

 

--


Jiří Krejčí
ved. družstva BAMBINY SK Vysoké Mýto
fotbalový oddíl
tel. +420 777 423 050
email: jatraputra@seznam.cz
www.skvm.wbs.cz/Bambiny.html