Na tyto  utkání se jezdí vesměs autobusem  !!

2008 : Jiří Kovařík     - tel: 603/851614 - mail:kpbvm@seznam.cz

Mojmír Gruz    - tel: 725/114551 - mail:mojmir.gruz@seznam.cz

ing.Jiří Křížek - tel:734/236078 - mail:krizek@premiersteel.cz /práce/

FK Mladá Boleslav - SK Vysoké Mýto      9 : 1 ( 0 : 0, 4 : 0, 5 : 1 )

3.10.2020

Branky:  34., 36., 37., 39., 61., 72., 77., 83., 90.  - 89. Kováčik (P).

Sestava: Tomáš Mergl - Tomáš Křížek,  Jan Horáček, Filip Tupec , Kuba Putnar, Tomáš Grůz, Vladimír Perepelytcia, Filip Kováčik, Marek Urbánek, Šimon Sys, M.Š..

Do Mladé Boleslavi jsme nejeli zrovna v dobrém rozpoložení po prohraných zápasech na Ondrášovce. V první třetině jsme soupeře zaskočili naši dobrou obranou hrou a včasným dostupováním. Měli jsme i několik dobrých kombinací směrem dopředu, bohužel nevyužitých. V druhé třetině jsme inkasovali za 5 minut 4 góly a bylo výsledkově po zápase. V poslední třetině některým našim hráčům již došli síly a tak je výsledek jaký je.

Pořadí: Svitavy, Cidlina, Lomnice, Náchod, Trutnov, VM

Sestava: Mergl, Perepelytcia, Tupec, Křížek, Horáček, Grůz, Kovačík, M.Š., Houdek, Urbánek, Janouch

Komentář:

V tomto kole se bohužel vůbec nedařilo našemu brankaři a střelci se také nepředvedli (0 gólů). Jinak to bylo ve třech utkáních (Trutnov, Lomnice, Náchod) hratelné i jsme měli více ze hry. Škoda.

Trenéři

image

SK Vysoké Mýto – FC Hradec Králové    2 : 2 (0 : 1, 1 : 0, 1 : 1)

23.9.2020

Branky:  33. Smolák, 75. Perepelytcia - 22., 61 vlastní.

Sestava: Tomáš Mergl – Tomáš Křížek,  Jan Horáček, Filip Kováčik, Tomáš Grůz, Vladimír Perepelytcia, Filip Tupec, Marek Urbánek, Šimon Smolák.

Hradec Králové proti nám nasadil většinu hráčů ročníku 2009 a tak jsme s nimi svedli více jak vyrovnanou partii. Jejich hráče jsme stihli dostupovat a měli i více zakončení. Bohužel stejně jako i náš soupeř většinou nepřesných. První gól nám střelil soupeř po špatném vyběhnutí našeho brankaře, druhý jsme si dali sami velkou malou domů. U nás skórova, po tom co za nás nastoupil snad po roce, Šimon Smolák a po krásné individuální akci Vláďa. Našim nejlepším hráčem byl Honza Horáček. Jinak chválíme všechny hráče za přístup k zápasu a předvedenou hru. Doufám, že nám to zůstane i do zápasů OC , který hrajeme 1.10. v Trutnově

Trenéři

image

MFK Trutnov - SK Vysoké Mýto    9 : 1 ( 2 : 0, 2 : 0, 5 : 1 )

20.9.2020

Branky:  14., 19., 47., 58., 68., 70., 77., 79., 89.  - 83. Holub.

Sestava: Tomáš Mergl - Tomáš Křížek,  Jan Horáček, Filip Kováčik, Tomáš Grůz, Vladimír Perepelytcia, David Holub, Štěpán Mareš, Filip Tupec, Marek Urbánek.

V utkání s Trutnovem jsme opět měli jen 2 hráče na střídání a hlavně v poslední třetině to bylo znát. První dvě třetiny byly poměrně dobré, jen chybělo více se tlačit do zakončení, méně držet míč a dřív nahrávat. Měli jsme i velmi dobré kombinace, které jsme bohužel nezakončili gólem. V poslední třetině nám došli síly. Chyběl Janouch, Putnar - karanténa, Martinec - neomluven, Urbánek nastoupil po 14 dnech bez tréninku.

Pořadí: Kutná Hora, VM, Kostelec, Bohdaneč, Přelouč, Týniště

Góly: Kovačík 4, Holub 4, Perepelytcia 3, Horáček 2, Křížek 2, Tupec, Martinec.

Sestava: Mergl, Perepelytcia, Tupec, Křížek, Horáček, Grůz, Kovačík, Holub, Martinec, Pirkl, Kopa, Martin.

Komentář:

Tři zápasy proti slabším soupeřům si kluci zahráli s chutí, proti domácím jsme neproměnili snad 15 šancí a to nás poznamenalo i do dalšího utkání proti Kutné Hoře, které se nám nepovedlo.

Postupujeme z druhého místa do dalšího kola, které bude v Trutnově

1.10.2020 (soupeři: Trutnov, Náchod, Cidlina, Svitavy, Lomnice).

Trenéři

SK Vysoké Mýto – FK Slavia Hradec Králové   8 : 9 ( 3 : 5, 1 : 3, 4 : 1 )

13.9.2020

Branky:  3., 55. Putnar, 10., 57., 90. Kováčik, 72., 73. Janouch, 8. Perepelytcia  – 5., 11., 17., 25., 30., 32., 42., 50., 85.

Sestava: Tomáš Mergl – Tomáš Křížek, Jakub Putnar, Jan Horáček, Filip Kováčik, Tomáš Grůz, Vladimír Perepelytcia, Martin Janouch, David Holub, Lukáš Martinec.

Bohužel v dnešním zápase se oproti minulému v Chrudimi, nepovedlo nic. Kluci nebojovali, hráli bez chuti, chyběla kombinace, přesná střelba, brankař nezachytal. Pak je výsledek jaký je. Porazil nás vlastně jeden hráč Slávie č.8, kterého jsme nedokázali ubránit a dal nám 6 branek. Když už jsme se nadechli k obratu, nedali jsme penaltu a několik tutovek. Náš kádr je tak úzký, že když se nedaří není koho vystřídat (chyběli Tupec, Mareš, Urbánek). Snad to bude příště lepší.

Trenéři

image

MFK Chrudim – SK Vysoké Mýto        2 : 3 ( 1 : 2, 1 : 1, 0 : 0 )

5.9.2020

Branky:  10., 49. - 17. Holub, 29. Kováčik, 52. Křížek

Sestava: Tomáš Mergl – Štěpán Mareš, Filip Tupec, Tomáš Křížek, Jakub Putnar, Jan Horáček, Filip Kováčik, Tomáš Grůz, Vladimír Perepelytcia, Martin Janouch, David Holub.

V sobotu za krásného letního počasí jsme jeli na zápas do Chrudimi. Náš soupeř se během léta velmi posílil hráči z Pardubic a Hlinska a tak jsme byli zvědavi jak se s tím naši hoši vypořádají. Bohužel jsme měli, jako již po několikáté, jen omezené možnosti střídání ( 2-3 hráče), oproti soupeři , který má na soupisce 25 ! hráčů a v tomto utkání střídal dvě kompletní sedmi. Po trochu rozpačitém začátku z naší strany se po chybě celé obrany ujal soupeř vedení 1:0. To nás nakoplo a od té doby to bylo velmi vyrovnané utkání, plné osobních soubojů, které jsme snad všechny vyhráli a tím dali ráz zbytku utkání. V 29 minutě se nádherně levačkou trefil Fíďa a tak skončila první třetina. V druhé se bohužel náš brankař nevyvaroval jedné chyby v rozehře a Chrudim vyrovnala na 2:2. Nás to však nepoložilo, i když od druhé třetiny jsme střídali pouze 2 hráče a ve velkém vedru to bylo velmi fyzicky náročné, ale kluci to k našemu překvapení zvládali. V 52 minutě jsme se Křížkem (opět levačkou) ujali vedení na 3:2 a asi by nikdo nevsadil, že to bude vítězný gól. Ve třetí třetině jsme soupeře, který začal více faulovat, než hrát, k ničemu již nepustili a mohli naše vedení i navýšit. Z naší strany se jednalo o jedno z nejlepších utkání v lize a nejlepší letos. Všem hráčům musíme poděkovat za předvedený výkon a bojovnost.

Trenéři

image

SK Vysoké Mýto – SK Sparta Kolín   9 : 4 ( 3 : 1, 3 : 2, 3 : 1 )

30.8.2020

Branky:  10. Martinec, 12. Urbánek, 13. Putnar, 32. Kováčik, 40. Perepelytcia, 60. Kováčik, 61. Kováčik, 70. Perepelytcia, 77. Putnar  – 28., 49., 57., 72.

Sestava: Tomáš Mergl – Štěpán Mareš, Filip Tupec, Tomáš Křížek, Jakub Putnar, Jan Horáček, Filip Kováčik, Tomáš Grůz. Vladimír Perepelytcia, Marek Urbánek, Lukáš Martinec, Martin Janouch.

Po úterním debaklu a velmi špatném přístupu některých našich hráčů k utkání v Pardubicích, jsme nastupovali k prvnímu domácímu střetnutí v novém ročníku žákovské ligy proti Kolínu.  Nutno předem říci, že soupeř je na jiné úrovni než Pardubice. Naši hráči do utkání vstoupili s odhodláním získat první body. V 10. minutě skóroval Lukáš Martinec a jen tímto gólem potrhl jeden ze svých dobrých výkonů v našem týmu. Rozstřílel se i Fíďa Kovačík a dal 3 góly, nutno podotknout, že vzhledem k jeho šancím jich mohlo být i 2x tolik, chce to jen klid v koncovce. Všichni hráči podali dobrý a hlavně oproti zápasu s Pardubicemi i bojovný výkon. V sobotu hrajeme v Chrudimi a to zase bude úplně jiné utkání.

Divákům a rodičům děkujeme za podporu a hráčům za dobrý výkon.

Trenéři

image

FK Pardubice – SK Vysoké Mýto    22 : 3 ( 4 : 2, 9 : 0, 9 : 0 )

25.8.2020

Branky:  2.,15.,26.,29.,37.,39.,42.,43.,48.,52.,55.,56.,56.,61.,62.,64.,70.,71.,74.,77.,79.,84. - 11. Holub, 13. Kováčik, 85. Holub

Sestava: Tomáš Mergl – Štěpán Mareš, Filip Tupec, Tomáš Křížek, Jakub Putnar, Jan Horáček, Filip Kováčik, Tomáš Grůz. Vladimír Perepelytcia, Marek Urbánek, David Holub.

Po dlouhé době konečně mistrovské utkání, bohužel hned na úvod velmi silné Pardubice. Naši hoši se soupeřem dokázali držet krok do 40 minuty, pak to většina z našich vzdala a ty čtyři co se snažili do konce zápasu to bohužel fyzicky nemohli dát. Tento přístup hráčů nás trenéry velmi mrzí, každý se nad tím musí sám zamyslet. V neděli nás čeká další soupeř na domácí půdě a to Kolín. Doufáme, že to bude jiné kafe.