SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

2011/2012

 

 

Oslava 110. výročí založení SK Vysoké Mýto - 23.6.2012

 

       

 

   

                   Bohatou fotogalerii z celé akce, kterou připravil Josef Kanta si můžete prohlédnout - zde

Další fotky z oslav (od Vlastimila Švadleny) - zde

 

S kým se naše mužstva utkají  v sezóně 2012/2013
 
Krajský přebor mužů Krajská I.B třída mužů VČ přebor dorostu Krajský přebor žáků
FK Pardubice C FK Kameničky Jiskra Litomyšl Jiskra Litomyšl
Sokol Živanice SK Řečany nad Labem MFK Nové Město nad Metují SKP Slovan Mor.Třebová
FC Hlinsko SK Spartak Slatiňany FK Pardubice B FC Hlinsko
MFK Chrudim B SK Vysoké Mýto B RMSK Cidlina Nový Bydžov SK Vysoké Mýto
SK Masokombinát Polička SK Holice B FC Spartak Rychnov n.K. SK Holice
1.FC Žamberk TJ Mezilesí Načešice FK OEZ Letohrad B SK Pardubičky
Slavoj Cerekvice n.L. AFK Horní Jelení FK Česká Třebová FK Česká Třebová
FK Česká Třebová Sokol Rosice nad Labem FC Slavia Hradec Králové FK Agria Choceň
FK Agria Choceň Sokol Krouna FC Olympia Hradec Králové B ŽSK Třemošnice
SKP Slovan Mor.Třebová FC Hlinsko B FC Hlinsko FK Pardubice B
Sokol Dobříkov Spartak Sezemice SK Vysoké Mýto Sokol Dolní Újezd
SK Vysoké Mýto TJ Luže Dvůr Králové FK Přelouč
Lanškroun SK Sokol Prosetín FK Náchod Jiskra Ústí nad Orlicí
TJ Sokol Moravany Tatran Miřetice Jiskra Ústí nad Orlicí
FK Přelouč
Jiskra Litomyšl

 

 Program přípravných zápasů - léto 2012

SO

14. 7.

8,00

Muži

  Turnaj Zámrsk

NE

22. 7.

17,00

Muži A

  Týniště n.O. – Vys. Mýto

ST

25. 7.

17,00

Muži A

  Březová n. Svitavou – Vys. Mýto

27. 7.

17.45

Muži B

  Vys. Mýto – Jablonné n. O.

SO

28. 7.

10,00

Dorost

  Vys. Mýto – Ústí n. O.

NE

29. 7.

17,00

Muži A

  Vys. Mýto – FK Pardubice   dorost

ST

  1. 8.

17,30

Muži A

  Vys. Mýto – Slávie Hradec Králové

SO

  4. 8.

17,00

Muži A

  Vys. Mýto – Nový Hradec Králové

NE

  5. 8.

17,00

Muži B

  Vys. Mýto - Sruby

ST

  8. 8.

17,00

Muži B

  Vys. Mýto – Dobříkov B

 

Pohár předsedy PKFS - muži - 2012/2013

Celkem 32 týmů se zúčastní Poháru předsedy PKSF ročníku 2012/2013, který bude zahájen šestnácti zápasy 1.kola v sobotu 28.července. Ve skupině orlicko - svitavské se SK Vysoké Mýto v 1.kole představí na hřišti účastníka 1.A třídy Sokola Březová nad Svitavou (zápasy 1.kola se hrají na hřištích tučně zvýrazněných). Druhé kolo se dle stanoveného pavouka (viz. níže) hraje v neděli 5.srpna a třetí kolo pak ve středu 22.srpna. Tím zbudou 4 týmy, které budou pokračovat v soutěži na jaře 2013 spolu s nejlepšímy ze skupiny chrudimsko - pardubické.  

 

 

 

I.kolo

 

 

 

II.kolo

 

 

 

III.kolo

 

 

 

 

 

28.7.2012 v 17,00

 

 

 

5.8.2012 v 17,00

 

 

 

22.8. v 18,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

image

Slavoj Cerekvice

image

:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jiskra Litomyšl

 

 

 

:

 

 

 

 

 

image

Moravská Třebová

:

 

 

 

 

 

 

Sokol Libchavy

 

 

 

 

:

 

image

Sokol Dobříkov

:

 

    

Sokol Řetová

 

 

 

:

 

 

 

 

 

image

SK Vysoké Mýto

:

 

 

 

 

 

 

Březová n.S.

 

 

 

Sokol Dolní Újezd

image

:

 

1.FC Žamberk

 

 

 

:

 

 

 

 

 

Sokol Tatenice

image

:

 

 

 

 

 

 

FK Agria Choceň

 

 

 

 

:

 

Sokol Morašice

image

:

 

 

FK Česká Třebová

 

 

 

:

 

 

 

 

 

image

Lanškroun

image

:

 

 

 

 

 

 

SK Polička

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

                         SK Vysoké Mýto (stará garda) - FC Amfora Praha  6:6  (1:4) 

 

V sobotu 23.června se v rámci oslav 110 let výročí založení SK Vysoké Mýto sehrál na našem stadionu přátelský zápas mezi domácí starou gardou a týmem populárních osobností Amforou Praha. 

Na výborně připravený trávník naběhla mužstva v těchto sestavách:

SK Vysoké Mýto : Vágner, Javůrek, Trhal, Svoboda J., Novotný A., Dvořák M., Pšondr, Urban, Řehák K., Wích, Čáp J., Matějus, Seidl, Menclík, Kavka, Fritsche, Vaňásek, Krejčí, Březina, Šlégr 
FC Amfora Praha : P.Steiner, V.Sodoma, J.Čenský, Z.Merunka, K.Dobiaš, P.Salava, L.Vízek, F.Jakubec, J.Adamec, F.Veselý ml, P.Novotný, M.Čamaj, R.Jukl, J.Zonyga, S.Tofi, P.Zuna, K.Střihavka, R.Skamene, P.Kopal. 

Slavnostní výkop provedli A.Panenka a J.Dvořák. Poté již hlavní rozhodčí P.Jirků zahájil zápas ve kterém mohlo na 700 diváků vidět hned 12 branek. Po poločase 1:4 se nakonec mužstva rozešla smírně 6:6.

Branky : Kavka 2, Krejčí 2, M.Dvořák, Svoboda (penalta)  - Zuna 2, Zonyga, Veselý, Jukl, Skamene (penalta)
 

  

Starší elévové vyhráli domácí turnaj ke 110 letům založení SK

V rámci dne oslav se na stadionu ve Vysokém Mýtě odehrál i turnaj starších elévů. Mezi 8 celky nenalezli hráči domácího Sk přemožitele a staly se tak po zásluze jeho vítězem. Jakub Dastych byl vyhlášen nejlepším střelcem. Více - zde 

 

 

 

Ohlédnutí za mistrovskou sezónou 2011/2012 … 

Jako velice úspěšnou můžeme hodnotit uplynulou sezónu - sezónu ve které jsme oslavili 110 výročí založení klubu. Náš oddíl vybojoval hned 3x titul krajského přeborníka, což se nám ještě nikdy v historii nepovedlo. Opět se tak potvrdilo, že se ve Vysokém Mýtě pracuje s mládeží velmi dobře a že zdejší zásobárna talentů nevysychá.                               

 

Hodnocení jednotlivých týmů:

A mužstvo - Po řadě let, kdy jsme se strachovali o příslušnost v KP jsme letos konečně hráli v horních patrech tabulky. Po výborném podzimu (3.místo) sice přišel „ospalý“ jarní start (5 porážek), ale postupem času se mužstvo zvedlo a body začali naskakovat. Posledních 10 kol jsme neprohráli a nakonec vybojovali 5.místo. Mužstvo vedené trenérem Milanem Ujcem získalo 47 bodů za 13 výher, 8 remíz a 9 porážek, skóre 46:33. Zlepšené výkony oproti minulým sezónám znamenaly i zvýšení návštěvnosti (především na podzim) a ukázalo se, že pokud se v Mýtě bude hrát atraktivní fotbal, divák si cestu na stadion najde. Konečně se v letošní sezóně "povedly" i posily. Hráči Černík, Šmeral, Kráčmer či na jaře Kočí se staly výraznými postavami A mužstva a významnou měrou přispěli k velmi pěknému 5.místu v KP.

B mužstvo - Svěřenci trenéra Jardy Nováka skončili v I.B třídě na 10.místě tabulky. Po loňské sezóně,kdy jsme se zachránili doslova na poslední chvíli, jsme si letos krajskou příslušnost pro příští ročník zajistili přece jen klidněji. B mužstvo se stabilizovalo a tým s řadou mladých hráčů je příslibem do budoucna. 

Dorost U19 - Nejhůře v upynulé sezóně dopadl náš dorost. Ten se představil v nově vzniklém společném přeboru Pardubického a Hradeckého kraje. Prakticky od začátku soutěže jsme se usadily na chvostu tabulky a po celou sezónu se nám nepodařilo prokousat se výše. Na konečné 12.místo jsme posunuli až v samém závěru, kdy jsme přece jen několik zápasů vyhráli. Svěřenci trenérů Martina Brychty, Martina Koblížka a Miroslava Kmocha nebyli v mnoha zápasech horším týmem, ba naopak, body však většinou bral soupeř. Doufejme, že nabyté zkušenosti z letošní sezóny zúročíme v té příští a budeme se pohybovat v tabulce mnohem výše.  

Starší žáci U15 - Tým starších žáků vedený trenéry Jiřím Pospíšilem, Petrem a Ladislavem Svatošovými obhajoval loňský titul přeborníka kraje. Mužstvo podávalo po celou sezónu spolehlivé výkony, prohrálo pouze třikrát. Zbylých 23 zápasů jsme vyhráli a mohli tak opět po roce zvednout nad hlavu pohár pro vítěze KP. Titul jsme si prakticky vybojovali tři kola před koncem, kdy jsme v přímém souboji o 1.místo porazili ve výborném zápase 6:2 Litomyšl. 

Mladší žáci U13 - Prakticky stejně se dá hodnotit i sezóna mladších žáků. Jen obhajobu přeborníka kraje zvládli svěřenci trenérů Martina Kavky a Tomáše Fritscheho ještě suverénněji. Již tři kola před koncem bylo jasné, že titul se opět stěhuje do Mýta. Mužstvo v sezóně prohrálo pouze dvakrát, zbylých 24 utkání jsme vyhráli. Je jen škoda, že i když máme dlouhodobě nejlepší žáky v kraji nelze nikam postoupit....

Starší elévové  - Do třetice titul. Poprvé v historii se povedlo elévům vyhrát finalový turnaj v této kategorii. Po řadě let, kdy jsme byli velmi blízko a kolikrát jen smůla nás připravila o prvenství, jsme se letos konečně dočkali. Tým starších elévů vedený trenéry Zdeňkem Klátem, Jiřím Turkem, Jiřím Bitnerem a Jiřím Stloukalem si mohl na krk pověsit zlaté medaile po finalovém vítězství v Pardubicích. Ve finalovém zápase jsme remizovali s domácím FK 1:1, na penalty jsme vyhráli 3:2.

Mladší elévové - Tým mladších elévů pod vedením trenérů Jiřího Nováka, Radka Mikana a Daniela Jílka se taktéž probojoval na finalový turnaj. Ve Skutči jsme nakonec obsadili 5.místo, když nás jediná branky připravila o postup ze skupiny a případný boj o medaile. I tak je 5.místo velmi pěkné a i našim nejmenším fotbalistům patří poděkování za letošní výkony.

 

 

   

  Vysokomýtským kanonýrem  2011/12 je David Novák

Skončila nám mistrovská sezóna 2011/2012 a tak máme možnost již počtvrté vyhlásit naší celoroční soutěž. Vysokomýtským kanonýrem se letos zcela suverénně stal starší žák David Novák, když nastřílel v KP neskutečných 54 branek ! (v průměru dal 2,45 branky na zápas). Po třetím místě v sezóně 2008/2009, a dvou druhých místech v sezónách 2009/2010 a 2010/2011 se tak konečně dočkal pomyslné zlaté kopačky a ukončil tříleté kralování Jakuba Martince. Letošní stříbrnou kopačku si v naší soutěži vystřílel starší elév Daniel Bartoš za 73 branek. Jeho střelecká potence neustále stoupá což potvrzují i umístění v minulých ročnících (20,5,3). Letos tedy obsadil druhé místo. Třetí mezi vysokomýtskými střelci byl v uplynulé sezóně mladší elév Matěj Mikan za 78 branek, což je nejvyšší počet mezi všemi. Vše o soutěži čtěte - zde.  

 

 

                                                                                                                        Konečné tabulky mistrovských soutěží

Podívejte se na jak dopadla naše mužstva v mistrovské sezóně 2011/2012 -  zde.

 

 

 

Výsledky našich týmů  

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

čtvrtek

14.6.

17,00

dorost

SK Vysoké Mýto

Olympia HK B

2:1

sobota

16.6.

17,00

muži A

SK Vysoké Mýto

TJ Lanškroun

2:1

neděle

17.6.

13,30

st.žáci

FK Česká Třebová

SK Vysoké Mýto

5:0

neděle

17.6.

15,15

ml.žáci

FK Česká Třebová

SK Vysoké Mýto

2:6

neděle

17.6.

17,00

muži B

FK Česká Třebová B

SK Vysoké Mýto B

2:1

 

 

 

Vysokomýtský kanonýr 2011/2012

 Aktuální žebříček (k 11.červnu) je  - zde.   

 

 

 

 

 

Výsledky našich týmů  

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

9.6.

14,45

dorost

Nové Město n.M.

SK Vysoké Mýto

3:2

sobota

9.6.

17,00

muži A

Cerekvice n.L.

SK Vysoké Mýto

2:2

neděle

10.6.

13,30

st.žáci

SK Vysoké Mýto

Moravská Třebová

6:0

neděle

10.6.

15,15

ml.žáci

SK Vysoké Mýto

Moravská Třebová

5:0

neděle

10.6.

17,00

muži B

SK Vysoké Mýto B

Sokol Libchavy

2:2

 

 

 
 
image

 

Starší žáci  SK Vysoké Mýto                               Mistr Pardubického kraje 2011/2012

Díky vítězství v předposledním kole 6:0 nad Moravskou Třebovou se mohou i starší žáci radovat z letošního krajského titulu. I oni tak obhájili loňské prvenství a stali se třetím mládežnickým týmem SK, který letos kraluje Pardubickému kraji. Gratulujeme.

 

 

image 

Mladší žáci  SK Vysoké Mýto                               Mistr Pardubického kraje 2011/2012

Po zápase s Litomyšlí převzali naši mladší žáci pohár za prvenství v letošní sezóně krajského přeboru Pardubického kraje. Obhájili tak loňský titul. Gratulujeme.

 

 

 

 

Starší elévové SK Vysoké Mýto                  Přeborník Pardubického kraje 2011/2012 !!!

V neděli 3.června se na hřišti v Pardubicích odehrál finalový turnaj starších elévů. Mužstvo SK Vysoké Mýto dokázalo ve finále porazit po penaltovém rozstřelu domácí celek (v normální hrací době i po prodloužení skončilo utkání 1:1) a vybojovalo zlaté medaile. Gratulujeme !!!

 
Více informací o tomto úspěchu je v sekci starších elévů  - zde 

 

   321  Včera (4.6.2012) byl překonán letošní rekord v návštěvnosti těchto stránek. 321 unikátních návštěvníků bylo zvědavo na dění v našem klubu. Díky za zájem.

 

 

Vysokomýtský kanonýr 2011/2012

 Aktuální žebříček (ke 4.červnu) je  - zde.   

 

 

 
 

Víkendový program našich týmů  

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

2.6.

9,00

ml.elévové

krajské finále ve Skutči

5.místo 

sobota

2.6.

13,30

dorost

SK Vysoké Mýto 

FK OEZ Letohrad B

2:0

sobota

2.6.

17,00

muži A

SK Vysoké Mýto

1.FC Žamberk

0:0

neděle

3.6.

9,00

st.elévové

krajské finále v Pardubicích

1.místo 

neděle

3.6.

13,30

st.žáci

SK Vysoké Mýto

Jiskra Litomyšl

6:2

neděle

3.6.

15,15

ml.žáci

SK Vysoké Mýto

Jiskra Litomyšl

8:3

neděle

3.6.

17,00

muži B

SK Vysoké Mýto B

Sokol Sebranice

1:1

 

 

 

Vysokomýtský kanonýr 2011/2012

 Aktuální žebříček (ke 28.květnu) je  - zde.   

 

 

 

Finále Mc Donald‘s Cupu 2012 -  Teplice 

Kluci z 1. – 3. třídy ZŠ Javornického (elévové SK) jsou sedmým nejlepším školním týmem v ČR !!!

Celostátní finále Mc Donald‘s Cupu se konalo v pondělí a úterý 28. a   29.6.2012 na stadionu Na Stínadlech prvoligového FK Teplice. Zúčastnili se ho vítězové krajských finále + pořadatelské Teplice. Ve dvou dnech kluci odehráli celkem 6 utkání – v pondělí 3 utkání ve skupině a v úterý další 3 utkání o konečné umístění. Mezi 16 nejlepšími školními týmy v republice se vůbec neztratili a skončili na fantastickém 7. místě.

 

 

 

   Finalové turnaje v minikopané mladších a starších elévů

 

O minulém víkendu si obě naše mužstva zajistila díky prvenství na semifinálovém turnaji ve Vysokém Mýtě postup na finalové turnaje. Mladší hrají v sobotu 2.června ve Skutči. Za soupeře mají ve skupině B týmy Letohradu, České Třebové, Chrudimi a Přelouče. Ve skupině A hrají Skuteč, Pardubice, Litomyšl, Ústí nad Orlicí a Hlinsko. Ze skupiny postupují dva nejlepší celky do semifinále.

Stejný systém bude platit i na finále starších, který se hraje v neděli 3.června v Pardubicích. My se utkáme ve skupině B s mužstvy České Třebové, Svitav, Litomyšle a Holic. Skupinu A tvoří  Pardubice, Letohrad, Chrudim, Ústí nad Orlicí a Choceň. Přejeme našim elévům hodně štěstí !

 

 

 

150 000  

Tolik fanoušků již navštívilo naše stránky po zhruba čtyřech letech provozu. Díky za přízeň !!! Tuto magickou hranici jsme překročili v pondělí 28.května 2012.

 

 image

 Mladší žáci SK Vysoké Mýto krajskými přeborníky !!! 

Již tři kola před koncem soutěže si mladší žáci Vysokého Mýta zajistili titul krajského přeborníka. Po výhře 3:0 v Pardubicích s místním B mužstvem již nemohou být z první příčky sesazeni a obhájili tak loňské prvenství. Gratulujeme !!!
 
 
 

Výsledky našich týmů  

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

26.5.

9,00

elévové

kvalifikace Pohár ve Vysokém Mýtě

 

sobota

26.5.

10,00

dorost

Moravská Třebová

SK Vysoké Mýto

1:3

neděle

27.5.

10,00

st.žáci

FK Pardubice B

SK Vysoké Mýto

2:3

neděle

27.5.

11,45

st.žáci

FK Pardubice B

SK Vysoké Mýto

0:3

neděle

27.5.

17,00

muži A

Heřmanův Městec

SK Vysoké Mýto

1:2

neděle

27.5.

17,00

muži B

FK Agria Choceň B

SK Vysoké Mýto B

0:6

 

 

 

 

Vysokomýtský kanonýr 2011/2012

 Aktuální žebříček (ke 21.květnu) je  - zde.   

 

 

 

 

 

image

 

Kluci z 1. – 3. třídy ZŠ Javornického (elévové SK) vyhráli krajské finále Mc’Donald Cupu v Pardubicích a vybojovali si postup do celostátního finále, které se bude konat 27. a 28.5.2012 v Teplicích.

 

Naše výsledky:

ZŠ Javornického : ZŠ Nasavrky                            6 : 0  

ZŠ Javornického : ZŠ Pardubice, Benešovo nám.   4 : 0  

ZŠ Javornického : ZŠ Mor.Třebová, Palackého      5 : 0   

 

Nejlepším střelcem turnaje se stal Matěj Mikan se 7 vstřelenými góly, druhý skončil Tom Vopršálek s 5 brankami. 

Více o turnaji čtěte v sekci mladších elévů.

 

 

 

 

 

Výsledky našich mužstev  

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

19.5.

9,00

elévové

mistrovský turnaj ve Vysokém Mýtě

 

sobota

19.5.

14,45

dorost

Slavia HK

SK Vysoké Mýto

3:1

sobota

19.5.

17,00

muži A

Jiskra Litomyšl

SK Vysoké Mýto

1:4

neděle

20.5.

13,30

st.žáci

SK Vysoké Mýto 

Sokol Luže

12:0

neděle

20.5.

15,15

ml.žáci

SK Vysoké Mýto

Junior Skuteč

6:0

neděle

20.5.

17,00

muži B

SK Vysoké Mýto B

Sokol Kunčina

3:0

 

 

 

 

Vysokomýtský kanonýr 2011/2012

 Aktuální žebříček (ke 14.květnu) je  - zde.   

 

 

 

  

 

Výsledky našich mužstev  

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

12.5.

14,45

dorost

SK Vysoké Mýto

MFK Chrudim B

1:2

sobota

12.5.

17,00

muži A

SK Vysoké Mýto

FC Hlinsko

1:1

neděle

13.5.

9,00

elévové

mistrovský turnaj v Letohradě

 

neděle

13.5.

9,30

st.žáci

Sokol Dolní Újezd

SK Vysoké Mýto

2:8

neděle

13.5.

11,15

ml.žáci

Sokol Dolní Újezd

SK Vysoké Mýto

1:4

neděle

13.5.

17,00

muži B

SK Polička B

SK Vysoké Mýto B

1:0

 

 

 

 

Vysokomýtský kanonýr 2011/2012

 Aktuální žebříček (k 9.květnu) je  - zde.   

 

 

 

 

Sokol Dobříkov - SK Vysoké Mýto  0:3     (dohrávané 16.kolo KP mužů)   

 

 

 

image Mladší žáci vyhráli turnaj v Hlinsku - (8.5.2012)

 Ve svátečním dni se naši mladší žáci zúčastnili fotbalového turnaje v Hlinsku. Slunečné počasí provázelo celý 

 turnaj a pro naše hráče byl tento den opravdu sváteční. V konkurenci šesti týmů si vedli výtečně a celý turnaj

 jako jediné mužstvo bez prohry vyhráli.Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen náš Ondřej Nekl. Více zde 

  

 

 

 

 

Poslední výsledky

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

5.5.

14,45

dorost

FK Pardubice B

SK Vysoké Mýto

2:0

sobota

5.5.

17,00

muži A

FK Agria Choceň

SK Vysoké Mýto

0:0

neděle

6.5.

9,00

elévové

mistrovský turnaj v Chrudimi

 

neděle

6.5.

13,30

st.žáci

SK Vysoké Mýto 

FK Přelouč

9:0

neděle

6.5.

15,15

ml.žáci

SK Vysoké Mýto 

FK Přelouč

13:2

neděle

6.5.

17,00

muži B

SK Vysoké Mýto B

Sokol Semanín

1:2

 

 

 
SK Vysoké Mýto - Dvůr Králové n.L.  2:1   (dohrávka východočeského přeboru dorostu)

 

 

 

 

Vysokomýtský kanonýr 2011/2012

 Aktuální žebříček (k 2.květnu) je  - zde.   

 

 

 

 

Výsledky našich mužstev  

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

28.4.

14:45

dorost

SK Vysoké Mýto

FC Rychnov n.K.

1:2

sobota

28.4.

17:00

muži A

SK Vysoké Mýto

ŽSK Třemošnice

3:0

neděle

29.4.

9,00

elévové

mistrovský turnaj v České Třebové

 

neděle

29.4.

13,30

st.žáci

Jiskra Ústí n.O.

SK Vysoké Mýto

1:5

neděle

29.4.

15,15

ml.žáci

Jiskra Ústí n.O.

SK Vysoké Mýto

0:6

neděle

29.4.

17,00

muži B

Jiskra Ústí n.O. B

SK Vysoké Mýto B

0:0

 

 
 
 
Zhodnocení dosud odehraných jarních mistrovských zápasů
 
A mužstvo mužů (KP - 9.místo)
Nemůžeme začít jinde než u našeho A mužstva mužů. Podzimní výkony a především pravidelný přísun bodů nás po dlouhých letech trápení opět naladily na optimistickou vlnu. Třetí místo po podzimu za dvěma největšími adepty na postup do divize (Holice, Svitavy), kvalitní hra, zvyšující se návštěvnost na domácích utkáních, to vše bylo příslibem pro jaro. Jeho průběh je však prozatím velkým zklamání. Jediný bod ze šesti odehraných zápasů znamenal sešup tabulkou až na aktuálně 9.místo (5 bodů od barážové příčky). Svěrěnci trenéra Ujce zatím zůstávají hodně za očekáváním. A když se podíváme na další program (výjezdy do Dobříkova, Chocně, Litomyšle či Cerekvice, doma letos dobře hrající a pro nás vždy nepříjemný Žamberk) nečeká nás nic lehkého. Do pohody by nás tak mohl vrátit úspěšně zvládnutý a snad i brankově bohatý zápas s Třemošnicí, který nás čeká tuto sobotu na domácím stadionu.
 
B mužstvo mužů (I.B třída - 8.místo) 
Naše rezerva získala na jaře solidních 7 bodů a dá se říci, že se drží v klidném středu tabulky. Pokud budeme pravidelně bodovat na domácím hřišti a občas přivezeme nějaký ten bod z venku, neměli bychom mít problémy. V týmu máme řadu zkušených hráčů (Podroužek, Bartoš, M.Chadima, Matula) kteří by měli být schopni tým ukočírovat. Těší nás, že místo v týmu mají i mladíci (Hladík, Simon, Benda, v posledním zápase i Lipavský s Fišerem) a tak "Béčko" plní roli týmu, který by měl hráče připravovat pro náš A tým. 
 
Dorost U19 - (Východočeský přebor - 13.místo)
Naši dorostenci na jaře nehrají špatně, chybí nám však výraznější bodový zisk. 4 body za 4 remízy nás drží u dna tabulky. Výkonostně většinou dokážeme držet krok i s mužstvy z horních pater tabulky (na jaře remíza v Třebši, Lanškrouně či těsná prohra doma s Náchodem) zápasy však nedokážeme dotáhnout do vítězného konce. Snad se v brzké době výsledkově zvedneme a posuneme se tabulkou výše.
 
Starší žáci U15 - (KP - 2.místo) 
Tým starších žáků bojuje i letos o titul krajského přeborníka. Po podzimu jsme byli a aktuálně i jsme na 2.místě tabulky. Jarní bilance 4 výher a jediné prohry nás drží ve hře o titul. Na vedoucí Litomyšl ztrácíme dva body a na jaře ji hostíme doma. Soutěž se však na jaře hodně vyrovnala a každý zápas je těžký. Doufejme, že se na špici udržíme až do konce soutěže a popereme se o celkové prvenství.
 
Mladší žáci U13 - (KP - 1.místo) 
I tým mladších žáků letos obhajuje titul "Přeborník kraje" a zatím si vede víc než dobře. Soutěži vévodí a nic na tom nemění ani první jarní prohra v posledním kole doma s Holicemi. Sedmibodový náskok na druhé Pardubice B by měl být dostatečný a tak by mladší žáci měli bez problémů 1.příčku udržet.
 
Elévové (KP - tabulky se nepočítají)
Velmi dobře si vedou v soutěži i naše nejmenší naděje. Náš oddíl je již tradičně zařazen do nejsilnější skupiny KP a naše výsledky (především A mužstev) jsou velmi dobré. Starší elévové A prohráli na jaře jediný zápas, mladší elévové A dva.
 
 

 

 

Vysokomýtský kanonýr 2011/2012

 Aktuální žebříček (k 23.dubnu) je  - zde.   

 

 

 

 

 

Výsledky našich mužstev  

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

21.4.

9,00

elévové

mistrovský turnaj ve Vysokém Mýtě

 

sobota

21.4.

10,15

dorost

TJ Lanškroun

SK Vysoké Mýto

2:2

neděle

22.4.

13,30

st.žáci

SK Vysoké Mýto 

SK Holice

3:0

neděle

22.4.

14,45

ml.žáci

SK Vysoké Mýto

SK Holice

0:1

neděle

22.4.

17,00

muži A

SK Polička

SK Vysoké Mýto

2:2

neděle

22.4.

17,00

muži B

SK Vysoké Mýto B

Sokol Verměřovice

3:1

 

 

 

Členské příspěvky 2012

 

POZOR !!!

 

Do konce dubna 2012  bude provedena kontrola  placení  členských příspěvků v SK. Nutno doplatit ! (Netýká se těch rodičů co platí přes účet !!) Informujte se u svých trenérů, kteří obdrží seznamy dlužníků. Děkujeme za pochopení.

 

                                                                                                                           Výbor SK

 

 

 

Vysokomýtský kanonýr 2011/2012

 Aktuální žebříček (k 16.dubnu) je  - zde.   

 

 

 

 

KP mužů - sobota 14.dubna 2012 - 16,30 hod.  

image

 SK Vysoké Mýto

1:2

 FK Česká Třebová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vysokomýtský kanonýr 2011/2012

 Aktuální žebříček (k 10.dubnu) je  - zde. 

  

 

Výsledky našich mužstev  

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

14.4.

9,30

st.žáci

FC Hlinsko

SK Vysoké Mýto

0:3

sobota

14.4.

11,15

ml.žáci

FC Hlinsko

SK Vysoké Mýto

0:5

sobota

14.4.

14,15

dorost

SK Vysoké Mýto 

Jiskra Litomyšl

2:2

sobota

14.4.

16,30

muži A

SK Vysoké Mýto

FK Česká Třebová 

1:2

sobota

14.4.

16,30

muži B

Sokol Pomezí

SK Vysoké Mýto

2:0

neděle

15.4.

9,00

elévové

mistrovský turnaj Svitavy

 

 

 

 

 

Poslední výsledky našich mužstev  

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

neděle

8.4.

9,00

elévové

mistrovský turnaj v Pardubicích

 

neděle

8.4.

13,00

st.žáci

SK Vysoké Mýto

FK Agria Choceň

3:0

neděle

8.4.

14,15

dorost

Sokol Třebeš

SK Vysoké Mýto

1:1

neděle

8.4.

14,45

ml.žáci

SK Vysoké Mýto

FK Agria Choceň

5:0

neděle

8.4.

16,30

muži A

Moravská Třebová

SK Vysoké Mýto

3:0

neděle

8.4.

16,30

muži B

SK Vysoké Mýto B

Svitavy B

0:1

 

 

 

Vysokomýtský kanonýr 2011/2012

 Aktuální žebříček (ke 2.dubnu) je  - zde. 

 

 

KP mužů - sobota 31.března 2012 - 16,30 hod.  

image 

 SK Vysoké Mýto

0:1

 SK Holice

 

 

 

 

 

 

 

Předzápas dorostu : SK Vys.Mýto - FK Náchod  od 14,15 hod.

 

 

Víkendový program našich mužstev (31.března a 1.dubna)

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

31.3.

14,15

dorost

SK Vysoké Mýto

FK Náchod

0:1

sobota

31.3.

16,30

muži B

Králíky/Č.Voda

SK Vysoké Mýto B

2:2

sobota

31.3.

16,30

muži A

SK Vysoké Mýto

SK Holice

0:1

neděle

1.4.

9,30

st.žáci

ŽSK Třemošnice

SK Vysoké Mýto

6:1

neděle

1.4.

11,15

ml.žáci

ŽSK Třemošnice

SK Vysoké Mýto

1:2

 

 

 

Vysokomýtský kanonýr 2011/2012

První jarní branky jsme přičetli našim kanonýrům. Aktuální žebříček (ke 26.březnu) je  - zde. 

 

 

Výsledky našich mužstev (24. a 25. března)

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

24.3.

10,15

dorost

FC Hlinsko

SK Vysoké Mýto

1:1

neděle

25.3.

11,30

st.žáci

SK Vysoké Mýto

TJ Jablonné n.O.

2:0

neděle

25.3.

13,15

ml.žáci

SK Vysoké Mýto

TJ Jablonné n.O.

5:1

neděle

25.3.

15,00

muži B

SK Vysoké Mýto B

TJ Lanškroun B

1:0

neděle

25.3.

15,00

muži A

MFK Chrudim B

SK Vysoké Mýto

3:2

 

 

Výzva !!!

 

Brožura SK - 110 let založení klubu

 

K červnovým oslavám chystá  SK Vysoké Mýto vydaní brožury o Vysokomýtském fotbalu za období červenec 2002 - červen 2012, která má zmapovat 10 let činnosti od poslední brožury v roce 2002 ke 100 letům fotbalu ve Vys.Mýtě. Žádáme trenéry součastné i  trénující v  tomto  období  ve všech  kategorií, pokud chtějí mít nějaké materiály v této brožuře (výsledky, úspěchy, fotky atd.) dodejte  tento materiál  nejpozději  do konce dubna  p.Kovaříkovi  - mail: kpbvm@seznam.cz  nebo osobně na krytý bazén a domluvte si dopředu, že si zadáváte např. 2 stránky v brožuře pro tu a tu kategorii. Oslavy nejsou každý rok a tak této prezentace, která tady po nás zůstane využijte !!!! 

 

 

 

Jaro jsme zahájili porážkou ! 

KP mužů - sobota 17.března 2012 - 15,00 hod.  

image

 SK Vysoké Mýto

1:2

 Svitavy

 

 

 

 

 

 

 

Podrobnosti ze zápasu jsou - zde

 

Startuje krajské fotbalové jaro

Tak jsme se konečně dočkali. O tomto víkendu staruje jarní část krajský fotbalových soutěží. Jako první se měl na domácím trávníku představit náš dorost U19 v souboji se Dvorem Králové, ale zápas je odložen na 1.5.2012. První jarní body tak může na konto našeho oddílu připsat A mužstvo. Čeká ho však soupeř z nejtěžších. Od 15 hodin hostíme ambiciózní tým Svitav, který se netají snahou bojovat o postup do divize. Na úvod jara je tak na programu velmi atraktivní duel třetího v tabulce se druhým. První letošní vzájemný zápas jsme dokázali překvapivě hladce vyhrát 3:0, když naše branky stříleli Konečný, Štancl a Dvořák.

V sobotu má být krásný slunečný den - ideální příležitost přijít podpořit naše borce !!! 

 

 

Rozhovor s trenérem SK Vysoké Mýto - Milanem Ujcem

  

Jste spokojen s průběhem zimní přípravy?

Se zimní přípravou nemohu být zcela spokojen, protože nás po celou dobu trápily nemoci a zranění. Navíc se k tomu přidalo i špatné počasí, a museli jsme proto mnohokrát improvizovat.

 

Dopadlo posílení mužstva podle vašich představ?

Uvažovali jsme o doplnění kádru dvěma hráči, ale zatím se to nepovedlo. Mužstvo tak pro jarní část sezony zůstává ve stejném složení, jako tomu bylo na podzim.

 

Kdo podle vás postoupí?

Podle mého názoru se o postup poperou Svitavy, Holice a Cerekvice.

 

Koho naopak nemine sestup?

Stejně jako každý trenér, nepřeji sestup nikomu. Podle mého názoru ale budou mít asi největší problémy týmy Třemošnice a Heřmanova Městce.

 

Cíl vašeho klubu pro jarní část?

Náš cíl pro jarní část sezony je stejný jako na podzim. Tedy stabilizovat kádr, vhodně ho v průběhu jara doplňovat a hrát fotbal takovým způsobem, abychom se pohybovali v horní polovině tabulky.

 
 
 
 

Starší elévové v Praze

V sobotu 3.3.2012 zajížděl tým starších elévů do Prahy. Na programu dne měl přátelské utkání proti stejně starým Sparťanům, prohlídku Giganti Doby ledové na Výstavišti v Holešovicích a vrcholem dne byl večerní zápas mezi AC Sparta Praha – Viktoria Plzeň. Více o akci si můžete přečíst (+ prohlédnout bohatou fotogalerii) v sekci starších elévů.  
 
 
 

image

Příprava na UMT v Letohradě - mladší žáci - 4.března

FK OEZ Letohrad - SK Vysoké Mýto   1:1 (0:1) 
Branku: Kavka      Více v sekci mladších žáků.

 

 

 

Program jarních mistrovských utkání

sekci  "Rozlosování jaro 2012"  je přehled jarních mistr. utkání mužů, dorostu a žáků. 

 

  

Přípravné utkání dorostu 

SK Solnice – SK Vysoké Mýto    1:2  (1:0)

Branky : Lipavský 2       Více o zápase čtěte v sekci dorostu.

                           

 

Mladší elévové vyhráli turnaje ve Skutči i Lanškrouně !!!

V sobotu 18. a v neděli 19.února se naše mužstvo mladších elévů zúčastnilo dvou halových turnajů a oba dokázalo vyhrát ! Navíc jsme jak ve Skutči tak v Lanškrouně měli ve svých řadách nejlepšího střelce turnaje. Ve Skutči to byl Jan Novák a v Lanškrouně Matěj Mikan. 

Podrobnosti jsou v sekci Halová sezóna/mladší elévové zde. 

 

 

 

 

                   Zimní turnaj mužů - MFK Chrudim - hraje se na UMT v Chrudimi (leden - březen 2012)  

 

Sobota

14.1.

17,00

TJ Valy (1.A. třída)

SK Vysoké Mýto 

image

3:5

Neděle

22.1.

15,00

MFK Chrudim (ČFL)

SK Vysoké Mýto 

image

5:1

Sobota

4.2.

17,00

image

SK Vysoké Mýto

MFK Chrudim B (KP)

2:2

Neděle

12.2.

17,00

image

SK Vysoké Mýto

Bítovany (1.B třída)

1:2

Sobota

18.2.

17,00

image

FK Přelouč (1.A třída)

SK Vysoké Mýto B

image

4:1

Sobota

25.2.

17,00

image

SK Vysoké Mýto

Živanice (1.A třída)

0:1

Sobota

3.3.

15,00

image

SK Vysoké Mýto B

FK Vysoká n.L. (1.B třída)

1:2

 

                        Další přípravná utkání

Sobota

18.2.

16,00

image

FK Pce B (divize)

SK Vysoké Mýto 

image

3:1

Sobota

3.3.

 Slávia HK (KP)

SK Vysoké Mýto

image

3:0

Sobota

10.3.

15,00

SK Týniště n.O. (KP)

SK Vysoké Mýto

image

:

 

 

 

Přípravné utkání dorostu - 19.2.2012 - UMT Ústí n.O.

Jiskra Ústí nad Orlicí – SK Vysoké Mýto    2:1  (0:1)

Branka : Krušina       Více o zápase čtěte v sekci dorostu.

 

 

Starší elévové vyhráli domácí halový turnaj

V neděli 19.února se dva týmy starších elévů představili domácímu publiku. A mužstvo turnaj vyhrálo,

B mužstvo skončilo na 6.místě. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen domácí Šimon Bačkovský, Daniel Bartoš se stal jeho nejlepším střelcem.Podrobnosti jsou v sekci Halová sezóna/starší elévovézde

 

 

Mladší žáci skončili čtvrtí na halovém turnaji v Předměřicích

V neděli 19.února se náš tým mladších žáků zúčastnil halového který pořádal FC Hradec Králové. V konkurenci ligových týmů jsme obsadili 4.místo. Ondřej Nekl byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Více - zde.     

 

 

!!!   Přihlášky FAČR   !!!

 

Žádáme všechny trenéry, členy, funkcionáře, hráče aby urychleně a to nejpozději do 20.února předaly vyplněné přihlášky za členy FAČR (nový název fotbal.asociace) na krytý bazén ve Vysokém Mýtě. Nemusíte nahánět p.Kovaříka - před bazénem je schránka ,nebo dát pokladní na bazénu. Přihlášku musí mít všichni - od léta už budou bez vyplnění postihy !!! Dejme to do pořádku teď !!!! Týká se všech týmů, členů atd.  

 

PS: jakékoliv informace J.Kovařík tel.603851614   mail:kpbvm@seznam.cz

 

 

   

Starší elévové vyhráli halový turnaj v Litomyšli

V sobotu 11.února odehrál tým starších elévů další halový turnaj. V oslabené sestavě jsme vyhráli turnaj v Litomyšli. Daniel Bartoš byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

Podrobnosti jsou v sekci Halová sezóna/starší elévovézde. 

 

  

Soustředění starších elévů - Zderaz (hotel Renospond)

V termínu 28.3. - 1.4. 2012 proběhne ve Zderazi soustředění starších elévů.

Veškeré informace jsou - zde                         

 

 

 

 

 

Mladší elévové vyhráli 5.ledna domácí halový turnaj 

 

V neděli 5.ledna se ve vysokomýtské hale představilo 6 mužstev mladších elévů a systémem každý s každým se utkali o konečné prvenství. Vítězem se stal A tým Vysokého Mýta. Nejlepším střelcem se stal domácí Matěj Mikan.   

Více o turnaji čtěte zde. 

 

 

 

imageStarší elévové obsadili na halovém turnaji ve Svitavách 4.místo

V neděli 5.února se tým starších elévů představil na halovém turnaji ve Svitavách. V konkurenci 10 mužstev jsme nakonec smolně obsadili nepopulární 4.místo. Jakub Dastych byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Podrobnosti jsou v sekci Halová sezóna/starší elévové zde. 

 

 

 

Funkční složení výboru SK Vysoké Mýto :

Ing. Miroslav Trnka - předseda
Ing. Jindřich Svatoš - místopředseda
Pavel Dvořák - sekretář
Tomáš Fritsche - šéftrenér mládeže
 

   

 

Zimní soustředění starších žáků - Pusté Žibřidovice

V termínu 2. - 5. února 2012 odjíždí mužstvo starších žáků (U15) na tradiční zimní soustředění.

Veškeré informace jsou zde

 

 

 

 

                                   Fotbalová revoluce nebude. Chybělo osm hlasů

Aktiv oddílů krajského svazu neodsouhlasil ustavení společného východočeského přeboru dospělých a jarní soutěže tak zůstávají bez změn.Olympia Hradec Králové proti Vysokému Mýtu? Polička proti Rychnovu nad Kněžnou? Týniště nad Orlicí proti České Třebové? Tak na takové souboje mohou fotbaloví příznivci pro nejbližší budoucnost zapomenout.Aktiv oddílů Pardubického krajského fotbalového svazu ve čtvrtek neschválil ustavení společného východočeského přeboru dospělých a podoba regionálních soutěží se zatím nebude měnit.
V hlasování šestnácti zástupců klubů z pardubického krajského přeboru zvedlo ruku pro devět, proti sedm. Z devíti, kteří souhlasili, podpořilo sedm návrh, aby společná soutěž vznikla hned od sezony 2012/2013. Z oddílů I. A a I. B třídy bylo pro šestnáct, proti devět a dva se zdrželi.A protože svaz stanovil nutnost tříčtvrtinové podpory, tak celkových 25 hlasů nestačilo. Bylo jich třeba o osm více.„Výkonný výbor v tuto chvíli nebude dále pracovat na projektu společného krajského přeboru,“ vyřkl zásadní ortel šéf Sportovně – technické komise PKFS Karel Braun.

 

image  Mladší žáci vyhráli domácí halový turnaj

 V sobotu 21.ledna pořádal náš oddíl turnaj pro kategorii mladších žáků (ročník 99  a mladší). V konkurenci šesti mužstev se nejvíce dařilo domácím borcům, kteří všechny zápasy vyhráli a po zásluze se stali celkovými vítězi turnaje. Ondřej Nekl byl vyhlášen jeho nejlepším střelcem (7 branek). Více o turnaji - zde.       

  

  

Mladší elévové (2003) vyhráli halový turnaj ve Vamberku

V sobotu 21.ledna se tým mladších elévů zúčastnil GAPA CUPu ve Vamberku. Turnaj jsme vyhráli "bez ztráty kytičky". Střelecky zazářil Matěj Mikan (16 branek) - nejlepší střelec turnaje. 

 

Podrobnosti jsou v sekci Halová sezóna/mladší elévové zde. 

 

 

 

 

 

Valná hromada SK 

V pondělí 16.ledna 2012 se ve Sportcentru konala valná hromada SK. Hlavním bodem byla volba nového výboru na další tříleté období. Taktéž byli vyhodnoceni nejlepší hráči za rok 2011.

 

Nový výbor SK Vysoké Mýto bude pracovat ve složení:

Ing.Miroslav Trnka,  Ing. Jindřich Svatoš,  Ing. Martin Kavka,  Martin Trnka,  Pavel Dvořák,  Jiří Kovařík,  Tomáš Fritsche

 

Nejlepším mužstvem SK za rok 2011 byli vyhlášeni:

mladší žáci

Nejlepšími hráči oddílu za rok 2011 byli vyhodnoceni:

 

Mladší elévové - Jan Novák

Starší elévové  - Jakub Dastych

Mladší žáci      - Tomáš Lněnička

Starší žáci       - Tomáš Pirkl

Dorost            - Adam Dostál

Muži               - Vojtěch Černík

 

 

 

V Heřmanově Městci skončili mladší žáci (ročník 99) na třetím místě !!!

Na velmi kvalitně obsazeném halovém turnaji ročníku 99 v Heřmanově Městci si po bojovném výkony odvezli mladší žáci Vysokého Mýta bronzové medaile ! Třetí místo je o to cennější, že za sebou nechali týmy FC Hradce Králové, Viktorie Žižkov, FK Pardubice či Vysočiny Jihlava (vše účastníci celorepublikových soutěží FAČR). Jiří Prušek byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje !  Více - zde 

 

 

ZAKOV CUP – halový turnaj starších elévů –  Vys. Mýto - 14.ledna 2012

V sobotu 14.ledna se uskutečnil ve vysokomýtské hale Domova mládeže první z letošních turnajů, které pořádá náš oddíl. Deset mužstev starších elévů (2001 a mladší) se utkalo o celkové prvenství ve 4.ročníku ZAKOV CUPu. Turnaj se nakonec stal kořistí starších elévů z Chocně, naše A mužstvo skončilo na 5. místě, B tým skončil sedmý. Jarda Řehák byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.  Podrobnosti jsou  zde. 

 

 

                    Zimní turnaj mužů - MFK Chrudim - hraje se na UMT v Chrudimi (leden - březen 2012)  

Sobota

14.1.

17,00

TJ Valy (1.A. třída)

SK Vysoké Mýto 

image

:

Neděle

22.1.

15,00

MFK Chrudim B (KP)

SK Vysoké Mýto 

image

:

Sobota

4.2.

17,00

image

SK Vysoké Mýto

MFK Chrudim C (1.A třída)

:

Neděle

12.2.

17,00

image

SK Vysoké Mýto

Bítovany (1.B třída)

:

Sobota

18.2.

17,00

image

FK Přelouč (1.A třída)

SK Vysoké Mýto B

image

:

Sobota

25.2.

17,00

image

SK Vysoké Mýto

Živanice (1.A třída)

:

Sobota

3.3.

15,00

image

SK Vysoké Mýto

FK Vysoká n.L. (1.B třída)

:

 

                   Další přípravná utkání

Sobota

18.2.

16,00

image

FK Pce B (divize)

SK Vysoké Mýto 

image

:

Sobota

10.3.

15,00

SK Týniště n.O. (KP)

SK Vysoké Mýto 

image

:

 
 

 

 

 

 

Valná hromada SK 

Zveme všechny členy na valnou hromadu SK Vysoké Mýto. Tato se koná dne 16.ledna 2012 od 17,00 ve Sportcentru. Jedním z hlavních bodů bude volba nového výboru SK. Taktéž budou vyhodnoceni nejlepší hráči za rok 2011. Jste srdečně zváni !

Prosím trenéry popřípadě vedoucí jednotlivých mužstev, aby si na valnou hromadu připravili krátké zhodnocení svého týmu za rok 2011. 

                                                                                                                                                             M.Kavka

 

 

  

Společný Krajský přebor mužů  (Pardubicko + Hradecko) ???

 

Na 19.ledna 2012 je svolán mimořádný aktiv,na kterém by se měla řešit otázka reorganizace krajských soutěží mužů, a to již od příští sezóny ! Pokud se oddíly dohodnou, hrál by se již od podzimu společný KP pardubického a hradeckého kraje. Vzhledem k našemu současnému postavení v tabulce by mělo být jeho účastníkem i SK Vysoké Mýto. Společný KP by měl mít 16 účastníků a mohl by vypadat takto:

 

 image  image image image  image image image image         

 

Svitavy, Vysoké Mýto, Česká Třebová, Žamberk, Cerekvice nad Loučnou, Polička, Moravská Třebová, Choceň, Trutnov,

Dvůr Králové nad Labem B, Týniště nad Olicí, Slávia Hradec Králové, Jičín, Libčany, Olympia Hradec Králové, Kratonohy

 

Další uspořádání má 2 varianty. Buď by byla zachována současná struktura, nebo bude zrušena 1.A třída a budou pouze tři 1.třídy (týká se našeho B mužstva).

 

Více si o plánovaných změnách můžete přečíst v příloze

 

Krajské soutěže 2012/2013        

 

 

 

 

 

Mladší elévové (2003) skončili na HT v Hlušicích na 8.místě

Podrobnosti z turnaje jsou v sekci Halová sezóna/mladší elévové zde. 

 

 

Zveme Vás na tradiční halové turnaje do Vysokého Mýta 

   

V roce 2011 bylo provedeno rozšíření zázemí a nová přístavba šaten.

Kategorie

Termín

Počet týmů

Startovné

Přihlášky do

SE (2001)

14.1.2012

8-10

1500,-

Odehráno

MŽ (1999)

21.1.2012

8

1500,-

7.1.2012

ME (2003)

5.2.2012

8-10

1500,-

20.1.2012

SE (2001)

19.2.2012

8-10

1500,-

4.2.2012

ME (2003)

4.3.2012

8-10

1500,-

20.2.2012

Více o jednotlivých turnajích (+ kontakty k přihlášení) jsou v sekci halová sezóna -  zde

 

 

 

 

Starší žáci na Mikulášském turnaji v Chocni čtvrtí

Více o turnaji čtěte zde 

 

 

 

 

Starší elévové skončili na halovém turnaji v Heřm. Městci na 2. místě

Podrobnosti z turnaje jsou v sekci Halová sezóna/starší elévové -  zde 

 

 

  

 
Rozhovor s trenérem Milanem Ujcem, který přinesl Orlický deník  je v sekci A mužstva

 

 

 

 Halový turnaj královských věnných měst  (elévové 2003)

 Naši mladší elévové (2003) přivezli z Jaroměře bronzové medaile !

 Podrobnosti z turnaje jsou v sekci Halová sezóna/mladší elévové - zde. 

 

 

 

 

 
Hodnocení podzimu 2011/2012 KP mužů  je v sekci A mužstva

 

 

 image

 

Mladší elévové (2003) skončili na halovém turnaji v Holicích pátí

Podrobnosti z turnaje jsou v sekci Halová sezóna/mladší elévové - zde. 

 

 

 

 

Přehled podzimních zápasů starších žáků U15 + tabulka střelců

 

V sekci starších žáků je umístěn přehled odehraných podzimních zápasů v krajském přeboru + pohár + přípravná utkání. Rovněž je zde tabulka všech střelců.

 

 

 

Přehled podzimních zápasů mladších žáků U13 + tabulka střelců

 

V sekci mladších žáků je umístěn přehled odehraných podzimních zápasů + tabulka střelců.

 

 

 

 

 

V sekci Konečné tabulky podzim zde  se podívejte na jakém místě se umístila naše mužstva po podzimní části sezóny 2011/2012, dále jsou zde tabulky nejúspěšnějších střelců (oběma žákovským kategoriím vévodí naši hráči - David Novák a Martin Kavka).

 

 

 

Anketa  "Mužstvo podzimu" - starší žáci U15

Dle hlasování v anketě mužstvo podzimu se nejvíce líbili výkony st.žáků - 43 hlasů, druzí skončili ml.žáci - 30 hlasů a na 3.místě shodně A mužstvo mužů a dorost - oba 17 vašich hlasů. 

 

Hodnocení dorostu U19 - podzim 2011  je  zde

 

 

 

Vysokomýtský kanonýr 2011/2012

Pořadí po podzimu  - zde. 

 

Anketa - mužstvo podzimu SK Vysoké Mýto

Vyberte nejlepší mužstvo našeho oddílu, tak jak se prezentovalo na podzim sezóny 2011/2012. Dostane váš hlas naše A mužstvo, které po dlouhých letech konečně hrálo o špičku přeboru, nebo si ocenění zaslouží mladší žáci (podzimní mistr KP), nebo vás zaujala podzimní neporazitelnost A týmu starších elévů ? Hlasujte pro některý tým do neděle 20. listopadu.

 

KP mužů - sobota 12.listopadu 2011 - 14,00 hod.  

 SK Vysoké Mýto

0:0

 Slavoj Cerekvice

 

 

 

 

 

 

 

Předzápas U19 - SK Vys.Mýto - Nové Město n.M.   1:1  

 

Anketa - hráč podzimu (A mužstva)  - Martin Dvořák

Nejvíce hlasů obdržel v této anketě Martin Dvořák a stává se dle názoru příznivců našeho webu hráčem podzimu A mužstva. Jeho fanoušci či fanynky mu poslali 46 hlasů, na druhém místě se umístil Vojtěch Černík - 35 hlasů, třetí Vratislav Valášek - 21 hlasů, čtvrtý Petr Šmeral - 16 hlasů a na pátém místě se shodně umístili Miroslav Podmajerský a Petr Štancl - oba 10 hlasů.  

 

 

 

Výsledky našich mužstev  z  5. a 6.listopadu

 

image

 A muži - Krajský přebor 

 

image

 Starší žáci - Krajský přebor 

 1.FC Žamberk - SK Vysoké Mýto           4:1 

 SK Vysoké Mýto - FK Čes.Třebová        9:0 

 Branku: Podmajerský

 Branky : Pirkl 2, Martinec 2, Prešinský, Novák, Mandík, Nekl, Sháněl

 

 

image

 B muži - Krajská I.B třída 

image

 Mladší žáci - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto B - FK Čes.Třebová B  3:0 

 SK Vysoké Mýto - FK Čes.Třebová        9:1

 Branky: Matula 2, Svoboda

 Branky: Gregar 5, Štanglica 2, Kavka, Kučera 

 

 

image

 Dorost U-19 - Východočeský přebor 

 

 

 FK OEZ Letohrad B -SK Vysoké Mýto    0:4 

 

 Branky: Brychta 2, V.Novotný, Svatoš

 

 

 

 

Ohlédnutí za uplynulým víkendem … 

A mužstvo bohužel prohrálo na hřišti letos velmi dobrého Žamberku  vysoko1:4. Znamená to že se před nás v tabulce dostalo opět mužstvo Svitav a na vedoucí Holice se zvýšila ztráta na 7 bodů. Podzim ukončíme velmi zajímavým zápasem, kdy hostíme doma nováčka přeboru Slavoj Cerekvice. B mužstvo ukončilo podzim vítězstvím 3:0 nad rezervou České Třebové. Přezimujeme tak v klidu na 8.místě se ziskem 18 bodů. Dorost potřetí na podzim vyhrál, tři body přivezl z posledního Letohradu po výhře 4:0. Posledním podzimním zápasem bude domácí duel s Novým Městem. Dohráno již mají i naši žáci. Ti v posledním kole hostili Českou Třebovou. Jak starší tak mladší přibalili hostům na cestu 9 branek! Starší žáci ukončili podzim na 2.místě KP, mladší jsou jeho podzimním mistrem !

 

 

 

 

Vysokomýtský kanonýr 2011/2012

Aktuální žebříček (k 7.listopadu) je  - zde. 

 

 

ANKETA - hráč podzimu A mužstva

Blíží se konec podzimní části sezóny a k tomu vždy patří řada anket . Ode dneška máte možnost hlasovat v anketě „Hráč podzimu A mužstva“. Zaujali vás bravurní výkony gólmana Vojty Černíka, dirigentské schopnosti a přehled Petra Šmerala, technické kousky Romana Konečného, vždy neutuchající bojovnost Míry Podmajerského, útočné nápady Petra Štancla či výkony věkem ještě dorostence Vráti Valáška? Nebo vás v podzimní části zaujal někdo další ? Můžete hlasovat ( i pro více hráčů) v naší anketě a to do neděle  13.listopadu.

 

 

 

Tabulky střelců krajských soutěží

 

KP mužů

 

I.B třída mužů 

 

KP st.dorostu  U19

Jméno

Klub

Góly

 

Jméno

Klub

Góly

 

Jméno

Klub

Góly

Kopecký Lukáš

MFK Chrudim B

10

 

Frolo Michal

Svitavy B

12

 

Baťka Tomáš

Slavia HK

12

Černík Jakub

Žamberk

9

 

Stejskal Michal

Libchavy

10

 

Derka Pavel

FK Pardubice B

10

Čermák Marek

Svitavy

8

 

Stodola Zdeněk

Polička B

10

 

Moravec Martin

Náchod

10

Netolický Roman

Polička

7

 

Winter Ondřej

Vysoké Mýto

7

 

Rychtár Jiří

Třebeš

10

Ručka Daniel

Holice

7

 

Jiroušek Martin

Libchavy

7

 

Kosek Filip

FK Pardubice B

8

Stejskal Miroslav

Polička

7

 

Dvořák Michal

Semanín

6

 

Zvolánek Marek

Třebeš

8

Bouška Tomáš

Hlinsko

6

 

Chládek Roman

Semanín

6

 

Derner Šimon

Slavia HK

7

Jeřábek Jan

Holice

6

 

Hlubinka Zdeněk

Kunčina

5

 

Jeníček Marek

Hlinsko

7

Myšák Lubomír

Česká Třebová

6

 

Kalánek Pavel

Sebranice

5

 

Mizerík Pavel

Třebeš

7

Štancl Petr

Vysoké Mýto

5

 

Macek David

Ústí n.O. B

5

 

Štajner Martin

Třebeš

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KP st.žáků  U15

 

KP ml.žáků  U13

 

 

 

 

Jméno

Klub

Góly

 

Jméno

Klub

Góly

 

 

 

 

Novák David

Vysoké Mýto

28

 

Kavka Martin

Vysoké Mýto

21

 

 

Vejrych Jaroslav

Litomyšl

19

 

Lněnička Tomáš

Vysoké Mýto

16

 

 

 

 

Mikulecký Lukáš

Litomyšl

14

 

Klika Vojtěch

Hlinsko

13

 

 

Valenta Antonín

Litomyšl

13

 

Horák Pavel

Česká Třebová

11

 

 

 

 

Kučera Filip

Dolní Újezd

11

 

Štanglica Šimon

Vysoké Mýto

10

 

 

Pirkl Tomáš

Vysoké Mýto

10

 

Křetěn Filip 

Holice

10

 

 

 

 

Šťastný Adam

Třemošnice

10

 

Nekl Ondřej

Vysoké Mýto

9

 

 

Pešek Martin

Hlinsko

8

 

Dojčán Jan

FK Pardubice B

9

 

 

 

 

Půlpán Lukáš

Vysoké Mýto

7

 

Oswald Patrik

Třemošnice

9

 

 

Pelikán Dominik 

Hlinsko

7

 

Sajfr Lukáš

Hlinsko

9

 

 

 

 

Výsledky našich mužstev  z 29. října

 

image

 A muži - Krajský přebor 

 

image

 Starší žáci - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto - Heřmanův Městec    3:1 

 Moravská Třebová - SK Vysoké Mýto    0:5 

 Branky: Podmajerský, Valášek, Štancl  

 Branky: Novák 4, Němec

 

 

 

 B muži - Krajská I.B třída 

image

 Mladší žáci - Krajský přebor 

 Sokol Libchavy - SK Vysoké Mýto B      2:1 

 Moravská Třebová - SK Vysoké Mýto    2:8

 Branku: Matula

 Branky: Lněnička 2, Štanglica 2, Nekl, Kučera, Hájek, Kavka

 

 

image

 Dorost U-19 - Východočeský přebor 

 

 

 SK Vysoké Mýto - Moravská Třebová   2:0

 

 Branky: Jin. Svatoš, Špinler

 

 
 
 
 

Ohlédnutí za uplynulým víkendem …     

A mužstvo zvládlo po týdnu i druhý domácí zápas a porazilo Heřmanův Městec 3:1 (Podmajerský, Valášek, Štancl). Snaživý soupeř potvrdil stoupající formu a byl po celou dobu zápasu (a to i když hrál v deseti) velmi nepříjemným protivníkem. Přesto zůstali po zásluze body doma.Vzhledem k zaváhání Holic (remizovali v Litomyšli) je náš odstup na druhém místě již jen čtyřbodový. B mužstvo vzdorovalo vedoucím Libchavům na jejich hřišti až do 86.minuty, kdy byl stav 1:1. Bohužel zápas v této minutě rozhodla sporně nařízená penalta a odjeli jsme s prázdnou. Pokud doma porazíme v posledním podzimním kole rezervu České Třebové, skončíme podzim s nulou v tabulce pravdy, což by bylo po špatném začátku soutěže dobrým vkladem pro jarní odvety.Druhé vítězství v soutěži si konečně připsal náš dorost, když doma porazil Moravskou Třebovou 2:0. Další body můžeme přidat již tento týden, kdy zajíždíme na poslední Letohrad B. Starší žáci nastoupili v Moravské Třebové na hrbolatém vedlejším hřišti a dali zapomenout na debakl z Litomyšle. Jasnou výhru 5:0 prakticky zařídil čtyřmi góly kanonýr Novák (již dal na podzim 28 mistrovských branek!). Mladší žáci rozstříleli domácí Moravskou Třebovou 8:2 a zajistili si titul podzimního mistra KP !     

  
 

 

Vysokomýtský kanonýr 2011/2012

Aktuální žebříček (k 31.říjnu) je  - zde. 

 

 

 

 

Zimní období 2011/2012 - využití hal a UMT

(pro přípravku platí od listopadu, ostatní od ledna)

 

 

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Muži

 

Hala DM

 

UMT Choceň

 

 

 

 

16,30 - 18,00

 

17,00 - 18,30

 

 

 

Dorost

 

 

Hala DM

 

 

 

 

 

 

16,30 - 18,00

 

 

 

 

St.žáci

 

UMT NOPEK

 

Hala Karosa

 

 

 

 

16,00 - 17,30

 

16,00 - 17,30

 

 

 

Ml.žáci

 

 

Hala Karosa

 

Hala DM

 

 

 

 

16,00 - 17,30

 

15,00 - 16,30

 

 

St.elévové

Hala DM

 

 

 

Hala Karosa

 

 

17,00 - 18,30

 

 

 

16,00 - 17,00

 

 

Ml.elévové

 

Hala Karosa

 

 

Hala Karosa

 

 

 

16,00 - 17,00

 

 

15,00 - 16,00

 

 

Přípravka

 

 

Hala NOPEK

 

 

Hala Karosa

 

 

 

16,00 - 17,00

 

 

9,00 - 10,00

 

 

 (uvádíme zde pro informaci, později bude umístěno do sekce týdenní program)

 

 

 

 

Ohlédnutí za uplynulým víkendem …     

A mužstvo porazilo nejtěsnějším poměrem v domácím zápase 1:0 Litomyšl brankou Sedláka již ze 6.minuty. Nejnižší letošní návštěva (120 diváků), byla svědky patrně našeho nejhoršího domácího vystoupení. Rádi můžeme být za 3 body, hra však dobrá nebyla a nebýt brankáře Černíka, hosté určitě nějaký bod odvezli. Zlepšený herní projev můžeme našim divákům předvést již tuto sobotu, kdy hostíme Heřmanův Městec. Prvních bodů venku se konečně dočkala naše rezerva mužů. Výhru 4:3 v Sebranicích asi nikdo nečekal. I když ta patří do kategorie šťastných, potřebné tři body jsou doma. Dorost opět prohrál. Tuto větu jsme mohli letos na podzim slyšet již podeváté…Tentokrát si body odvehla hradecká Slavia po výsledku 1:5. Zápas o první místo v tabulce sehráli naši starší žáci v Litomyšli. Zápas se nám vůbec nepovedl a domácí nás vyprovodili výsledkem 5:1. Litomyšl srovnala 7 hráčů na své vápno a z rychlých brejků, kterým jsme nedokázali čelit trestala. To mladší žáci v Litomyšli uspěli a po výhře 5:2, kráčejí k titulu podzimního mistra. Své podzimní mistrovské zápasy dohráli naši nejmladší. Nejvíce se dařilo starším elévům A, kteří prošli celý podzim bez jediné porážky ! Určitě však nezklamala ani ostatní mužstva. Zhodnocení soutěže elévů přineseme v brzké době.   

 

 

 

Vysokomýtský kanonýr 2011/2012

Aktuální žebříček (k 24.říjnu) je  - zde. 

 

 

 

 

Aktuální výsledky  (22. a 23.října)

 

image

 A muži - Krajský přebor 

image

 Starší elévové - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto - Jiskra Litomyšl      1:0

 SK Vysoké Mýto A - FK Česká Třebová A                2:0

 Branku: Sedlák 

 SK Vysoké Mýto B - FK Česká Třebová B                 1:0

image

 B muži - Krajská I.B třída 

image

 Starší elévové - Krajský přebor 

 Sokol Sebranice - SK Vys.Mýto B       3:4

 SK Vysoké Mýto A - Svitavy  A                                 3:0

 Branky:  Winter 2, Chleboun, Bartoš

 SK Vysoké Mýto B - Svitavy   B                                 2:1

 Dorost U-19 - Východočeský přebor 

 Starší elévové - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto - Slavia HK               1:5

 SK Vysoké Mýto A - MFK Chrudim A                         5:2

 Branku: Dostál

 SK Vysoké Mýto B - MFK Chrudim  B                         0:3

image

 Starší žáci - Krajský přebor 

image

 Mladší elévové - Krajský přebor 

 Jiskra Litomyšl - SK Vysoké Mýto      5:1 

 SK Vysoké Mýto A - FK Česká Třebová  A               2:0

 Branku: Novák

 SK Vysoké Mýto B - FK Česká Třebová   B               2:5

image

 Mladší žáci - Krajský přebor 

image

 Mladší elévové - Krajský přebor 

 Jiskra Litomyšl - SK Vysoké Mýto      2:5 

 SK Vysoké Mýto A - Svitavy  A                                 3:0

 Branky: Sekanina, Nekl, Lněnička, Wich, Gregar

 SK Vysoké Mýto B - Svitavy   B                                 5:0

 

 Mladší elévové - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto A - MFK Chrudim   A                      2:3

 SK Vysoké Mýto B - MFK Chrudim    B                      2:2

 

 

Krajánci

V sekci krájanků je aktualizován přehled našich hráčů, kteří na podzim 2011 oblékají dresy jiných klubů. 

 

 

 

2.kolo poháru PKFS starších žáků

SK Vysoké Mýto - FK Pardubice    2:3 (1:1) 
Branky: Pirkl, Prešinský

 

 

 

 

 

Aktuální výsledky  (15. a 16.října)

 

image

 A muži - Krajský přebor 

image

 Starší elévové - Krajský přebor 

 FC Hlinsko - SK Vysoké Mýto               3:1

 SK Vysoké Mýto A - OEZ Letohrad  A                        6:0

 Branku: Kráčmer

 SK Vysoké Mýto B - OEZ Letohrad   B                        4:1

image

 B muži - Krajská I.B třída 

image

 Starší elévové - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto B - FK Choceň B        3:0

 SK Vysoké Mýto A - Svitavy  A                                  2:1

 Branky:  KONTUMACE

 SK Vysoké Mýto B - Svitavy   B                                  2:4

 Dorost U-19 - Východočeský přebor 

image

 Starší elévové - Krajský přebor 

 MFK Chrudim B - SK Vysoké Mýto       4:0

 SK Vysoké Mýto A - FK Pardubice B  A                     4:0

 Branky: 

 SK Vysoké Mýto B - FK Pardubice B  B                      0:2

image

 Starší žáci - Krajský přebor 

image

 Mladší elévové - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto - FK Pardubice B       7:1 

 SK Vysoké Mýto A - OEZ Letohrad  A                       6:0

 Branky: Novák 5, Martinec 2

 SK Vysoké Mýto B - OEZ Letohrad   B                     12:0

image

 Mladší žáci - Krajský přebor 

image

 Mladší elévové - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto - FK Pardubice B       5:2 

 SK Vysoké Mýto A - Svitavy  A                                 6:1

 Branky: Kavka 2, Novotný, Lněnička, Gregar

 SK Vysoké Mýto B - Svitavy   B                              10:0

 image

 Mladší elévové - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto A -FK Pardubice B  A                   10:0

 SK Vysoké Mýto B - FK Pardubice B  B                     3:0

 

 

Ohlédnutí za uplynulým víkendem …    

Mistrovský podzim spěje do svého finiše. O víkendu se představila všechna naše mužstva s těmito výsledky. A mužstvo podlehlo na hřišti v Hlinsku 1:3 (Kráčmer) a kleslo na 4.místo tabulky. Vedoucí Holice opět vyhráli (1:0 se Svitavami) a vybudovali si v čele KP již výrazný  náskok. Naše B mužstvo se zápasu s jasně poslední rezervou Chocně nedočkalo, neboť hosté nepřijeli !!! Zápas tak bude patrně kontumován 3:0 v náš prospěch. Ve velkém trápení pokračuje náš dorost. Další porážka , tentokrát 0:4 přišla v Chrudimi s místním „béčkem“. Ukazuje se, že nově vzniklý východočeský přebor je (zatím) nad naše síly. Žákovská mužstva sehrála na domácím hřišti zápasy proti FK Pardubice B. Šlo o zápasy prvního s třetím, respektive druhým mužstvem tabulky. Starší svého soupeře doslova smetli 7:1 a hosté mohli být rádi, že neodjeli s dvoucifernou porážkou. Ti se ve svém komentáři (je v sekci U15) pohoršovali nad úrovní naší hlavní plochy (brambořiště), ale zmínka o tom, že se prakticky celý zápas hrálo na jednu branku nikde. No prostě Pardubice… I naši mladší žáci Pardubice B přehráli jasně 5:2,upevnili si první místo v tabulce a potvrdili, že  v posledních dvou sezónách má nejlepší žáky v kraji Vysoké Mýto. Předposlední podzimní turnaj sehráli na domácím hřišti naši elévové. Zde se tentokrát více dařilo našim mladším (18 bodů a skóre 47:1), starší elévové A i nadále zůstávají neporaženi.

 

 

 

Členské příspěvky 2011

POZOR !!!

Právě  probíhá kontrola placení členských příspěvků v SK. Nutno do konce řijna 2011 doplatit (netýká se těch rodičů co platí přes účet !!! ) Informujte se u svých trenérů, kteří obdrží seznamy dlužníků. Děkujeme za pochopení.

 

                                                                                                                                                       Výbor SK

 
 

 

Vysokomýtský kanonýr 2011/2012

Aktuální žebříček (k 17.říjnu) je  - zde. 

 

 Ohlédnutí za víkendem … 

Máme za sebou další sérii mistrovských utkání, tak se pojďme povívat jak se nám vedlo. A mužstvo hostilo v derby zápase Choceň. Na 300 fanoušků odcházelo ze hřiště spokojeno s předvedenou podívanou, za kterou by se nemusela stydět leckterá vyšší soutěž. Zápas měl všechno,co by měl mít. Nasazení, bojovnost, hezké akce, krásné střely, výborné zákroky brankářů. Snad jen scházelo více branek a lepší kulisa v ochozech. Naše vítězství 1:0 se nerodilo lehce, zvláště ve druhé části první půle nás několikrát musel podržet výbornými zákroky gólman Černík. Ve druhém poločase jsme však již byli lepším týmem a zaslouženě se dočkali odměny, když vítěznou branku vstřelil dobře hrající Konečný. Naše B mužstvo prohrálo 0:1 na hřišti nováčka B třídy v Kunčicích a potvrdilo, že z venku body nevozí. Tak snad si spravíme chuť v dalším zápase s jasně poslední Chocní B. Po bodech sahal dorost v zápase s Pardubicemi B, ale přes poločasové vedení 1:0 nakonec odešel s prázdnou. Prohra 1:2 nás i nadále drží v samém suterénu východočeského přeboru. To žáci si po kanonádách v Luži (starší 16:0, mladší 15:0) připsali snadné tři body, ba co víc,dostali jsme se v obou kategoriích do čela tabulky KP !!! Nyní nás čekají dva zápasy pravdy, doma hostíme Pardubice B a v dalším kole zajíždíme do Litomyšle. Ke svému podzimnímu konci se blíží pomalu i soutěže elévů. Zde se zatím nejvíce daří našim starším elévům A, kteří z 15 zápasů 14 vyhráli a jednou remizovali.  

 

 

Aktuální výsledky  (8. a 9.října)

 

image

 A muži - Krajský přebor 

image

 Starší elévové - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto - FK Agria Choceň     1:0

 SK Vysoké Mýto A - OEZ Letohrad  A                       4:1

 Branku: Konečný  

 SK Vysoké Mýto B - OEZ Letohrad   B                       7:1

 B muži - Krajská I.B třída 

 Starší elévové - Krajský přebor 

 Sokol Kunčina - SK Vysoké Mýto B      1:0

 SK Vysoké Mýto A - MFK Chrudim  A                        5:1

 Branky:  

 SK Vysoké Mýto B - MFK Chrudim   B                        2:8

image

 Dorost U-19 - Východočeský přebor 

image

 Starší elévové - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto - FK Pardubice B       1:2

 SK Vysoké Mýto A - FK Pardubice A  A                     2:1

 Branku: Zerzán

 SK Vysoké Mýto B - FK Pardubice A  B                     1:4

image

 Starší žáci - Krajský přebor 

image

 Mladší elévové - Krajský přebor 

 Luže - SK Vysoké Mýto                      0:16 

 SK Vysoké Mýto A - OEZ Letohrad  A                       6:0

 Branky: Novák 5, Pirkl 5, Martinec 3, Půlpán 3 

 SK Vysoké Mýto B - OEZ Letohrad   B                       5:0

image

 Mladší žáci - Krajský přebor 

 Mladší elévové - Krajský přebor 

 Junior Skuteč - SK Vysoké Mýto        0:15

 SK Vysoké Mýto A - MFK Chrudim  A                       3:1

 Branky: Kavka 5, Lněnička 5, Štanglica 2, Pekárek, Nekl, Nguyen

 SK Vysoké Mýto B - MFK Chrudim   B                       2:2

 image

 Mladší elévové - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto A -FK Pardubice A  A                    1:1

 SK Vysoké Mýto B - FK Pardubice A  B                    0:9

 
 

-----------------

 
 
 
O víkendu jsme měli bodové hody...
 

Nejúspěšnější víkend letošního podzimu má za sebou náš oddíl. Ze 17 mistrovských zápasů jsme prohráli jediný (viz přehled výsledků níže) !!!  Tři body po výhře 3:1 přivezlo naše „áčko“ z Třemošnice a zůstává tak i nadále v popředí tabulky. Po třech zápasech bez výhry jsme se opět mohli radovat z vítězství, což je před nadcházejícím derby s Chocní velmi důležité. Třetí podzimní výhru si připsalo naše „béčko“, když porazilo 4:2 rezervu Poličky. Podruhé na podzim se povedlo bodovat i našemu dorostu, když přivezl bod za  remízu 1:1 v Rychnově. Žáci s přehledem porazili Dolní Újezd. Starší 6:1, mladší 5:0. Velmi dobře zahráli i elévové na dalším mistrovském turnaji v Hlinsku. Starší si připsali 6 výher a tím, i plný počet 18-ti bodů ! , nezklamali ani jejich mladší kolegové. Celkově jsme si tedy o víkendu připsali úctyhodných 42 bodů (skóre 66:18) za 13 výher, 3 remízy a jedinou porážku. Uvidíme, zda se nám podaří tento mimořádný víkend zopakovat !   

 
 
 

Aktuální výsledky  (1. a 2.října)

 

image

 A muži - Krajský přebor 

image

 Starší elévové - Krajský přebor 

 ŽSK Třemošnice - SK Vysoké Mýto      1:3

 SK Vysoké Mýto A - OEZ Letohrad  A                       1:0

 Branky :  vlastní, Hanovec, Konečný

 SK Vysoké Mýto B - OEZ Letohrad   B                       6:0

image

 B muži - Krajská I.B třída 

image

 Starší elévové - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto B - SK Polička B         4:2

 SK Vysoké Mýto A - FK Česká Třebová   A              3:1

 Branky :  Dvořák 2, Matula 2

 SK Vysoké Mýto B - FK Česká Třebová   B               3:0

 Dorost U-19 - Východočeský přebor 

image

 Starší elévové - Krajský přebor 

 Rychnov n.K. - SK VYsoké Mýto          1:1

 SK Vysoké Mýto A - FC Hlinsko A                             4:1

 Branku : Dostál

 SK Vysoké Mýto B - FC Hlinsko B                              5:2

 Starší žáci - Krajský přebor 

image

 Mladší elévové - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto - Sokol Dolní Újezd    6:1 

 SK Vysoké Mýto A - OEZ Letohrad  A                        4:1

 Branky : Pirkl 2, Půlpán 2,  Síč, Němec

 SK Vysoké Mýto B - OEZ Letohrad   B                        7:0

 Mladší žáci - Krajský přebor 

image

 Mladší elévové - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto - Sokol Dolní Újezd    5:0

 SK Vysoké Mýto A - FK Česká Třebová   A              2:3

 Branky : Kavka 2, Pekárek, Gregar, Lněnička

 SK Vysoké Mýto B - FK Česká Třebová   B               2:2

 image

 Mladší elévové - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto A - FC Hlinsko A                              8:1

 SK Vysoké Mýto B - FC Hlinsko B                               2:2

  
 

 

Vysokomýtský kanonýr 2011/2012

Aktuální žebříček (k 3.říjnu) je  - zde. 

 

 

Jak si stojíme v tabulkách  ?  image (k 29.září)
 
 
 
(po kliknutí na mužstvo - odkaz na tabulku)  

 

 
 
 
 
O státním svátku se nám nedařilo  
 
A muži           TJ Lanškroun - SK Vysoké Mýto    2:0
dorost U19     Olympia HK B - SK Vysoké Mýto    4:1  (Zerzán)   
 
 

 

 

Vysokomýtský kanonýr 2011/2012

Aktuální žebříček (k 29.září) je  - zde. 

 
 
 
Ohlédnutí za uplynulým víkendem a sváteční středou …    

Máme za sebou další dvě kola KP mužů. K tradičnímu víkendovému zápasu přibyl v tomto týdnu i zápas vloženého středečního kola. Velkou radost nám však naši hráči neudělali. Nejprve v sobotu remizovali doma 0:0 s Poličkou. I když jde jistě o kvalitního soupeře (aktuálně 2.místo v tabulce) čekala se naše výhra. Bohužel jsme gól nevstřelili a bez něj se vyhrát nedá. Stejně tak jsme neskórovali ani ve středu v Lanškrouně, což znamenalo prohru 0:2 a sestup na 5.příčku tabulky. Ukazuje se, že letos bude KP nejvyrovnanější za několik posledních let. Mužstva si berou body navzájem, ztrácí každý. Bylo by však potřeba vrátit se na vítěznou vlnu (3 zápasy bez výhry) a to nejlépe hned v sobotu v Třemošnici ! B mužstvo prohrálo 1:2 v Semaníně, když branku vstřelil (již svou pátou podzimní) Winter.Také dorost odehrál v uplynulých dnech dva mistrovské zápasy, leč body nám to nepřineslo žádné. Nejprve jsme doma podlehli 1:3 Lanškrounu, poté ve středu 1:4 na Olympii HK. Zatím se nám ve východočeském přeboru nedaří a ze sedmi zápasů jsme uhráli jen 3 body … Starší žáci deklasovali Přelouč na jejím hřišti 7:0, když si trenéři kromě bodů pochvalovali i předvedenou hru. I mladší žáci vyhráli v Přelouči jasně 5:1. Elévové se představili na domácí půdě a pokračovali v kvalitních podzimních výkonech. Starší elévové A z dosavadní 9 zápasů 8 vyhráli a jednou remizovali, mladší elévové A vyhráli 7x.       

 
 
 
 

Aktuální výsledky  (24. a 25.září)

 

image

 A muži - Krajský přebor 

 Starší elévové - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto - SK Polička               0:0

 SK Vysoké Mýto A - MFK Chrudim  A                    2:0

 Branky :  

 SK Vysoké Mýto B - MFK Chrudim   B                    2:4

image

 B muži - Krajská I.B třída 

 image

 Starší elévové - Krajský přebor 

 Sokol Semanín - SK Vysoké Mýto B     2:1

 SK Vysoké Mýto A - FK Pardubice B   A                4:0

 Branku :  Winter

 SK Vysoké Mýto B - FK Pardubice B   B                 0:1

image

 Dorost U-19 - Východočeský přebor 

image

 Starší elévové - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto - TJ Lanškroun          1:3

 SK Vysoké Mýto A - FC Hlinsko A                         4:4

 Branku : Dostál

 SK Vysoké Mýto B - FC Hlinsko B                          2:1

image

 Starší žáci - Krajský přebor 

 Mladší elévové - Krajský přebor 

 FK Přelouč - SK Vysoké Mýto              0:7 

 SK Vysoké Mýto A - MFK Chrudim  A                    5:1

 Branky : Síč 2, Prešinský 2, Pirkl, Sháněl, Nádvorník

 SK Vysoké Mýto B - MFK Chrudim   B                    0:6

image

 Mladší žáci - Krajský přebor 

 image

 Mladší elévové - Krajský přebor 

 FK Přelouč - SK Vysoké Mýto              1:5

 SK Vysoké Mýto A - FK Pardubice B   A               6:1

 Branky : Lněnička 3, Kavka, Štanglica

 SK Vysoké Mýto B - FK Pardubice B   B                2:3

 image

 Mladší elévové - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto A - FC Hlinsko A                        5:0

 SK Vysoké Mýto B - FC Hlinsko B                         7:4

 

 

1.kolo poháru PKFS starších žáků

SK Holice - SK Vysoké Mýto    2:8 (1:5) 
Branky: Pirkl 3, Martinec 2, Síč, Pospíšil, Prešinský

 

 

 

Co je nového ...   

Další bod si na své konto připsalo naše „áčko“. V České Třebové jsme remizovali 1:1 (branku vstřelil Valášek), což je vzhledem k průběhu utkání výsledek zasloužený. Jestli je bod ziskem či ztrátou uvidíme později, každopádně nám jeho zisk zaručil setrvání na druhé příčce přeboru. Na první Holice ztrácíme tři body. Nyní nás čeká další těžký zápas - hostíme aktuálně třetí Poličku. Zveme tímto všechny fandy v sobotu na vysokomýtský stadion. Jeho hlavní hřiště , kde se bude tento atraktivní duel hrát, prošlo v minulých dnech menší „rekonstrukcí“. Pod hlavní plochu bylo totiž položeno nové zavlažovací zařízení, které jistě zkvalitní trávník. Je očekáváno hezké počasí a tak si ho patrně budete moci prohlédnout „v akci“. Pro návštěvníky zápasu bude opět připraven klubový zpravodaj ! Takže pojďme podpořit naše hochy a užít si sobotní odpoledne při kvalitním fotbale.

Vraťme se k výsledkům dalších našich mužstev. B tým mužů se mohl letos podruhé radovat z výhry, když 2:0 porazil rezervu Ústí. O tu se výraznou měrou zasloužili autor obou branek Winter a brankář Hladík, které naše mužstvo nejednou podržel. Dorost prohrál čtvrté utkání z pěti, tentokrát 0:2 v Litomyšli. Trenéři byli rozčarování především z „přístupu“ některých hráčů… Starší žáci porazili v nečekaně těžkém zápase Ústí 4:2, především díky hattricku kanonýra Nováka. Mladší žáci rozstříleli stejného soupeře 9:2 a dali tak zapomenout na prohru z minulého týdne. Dařilo se i našim elévům na druhém mistrovském turnaji v Hlinsku. A týmy starších i mladších elévů zde získali plný počet bodů. Střelecky se zaskvěli starší elév Bartoš - 12 branek a mladší elévové Novák (9 branek) s Mikanem (skóroval 8x).            

 

 

 

Vysokomýtský kanonýr 2011/2012

Již 50 vysokomýtských hráčů se zapsalo do střeleckých listin v mistrovských zápasech. V čele pořadí je i nadále starší žák David Novák (13 branek), druhý je starší elév Daniel Bartoš (17) a třetí mladší žák Martin Kavka (10). Kompletní žebříček k 19.září je  - zde. 

 

 

 

 

Výsledky našich mužstev  (17.a 18.září)

 

image

 A muži - Krajský přebor 

 image

 Starší elévové - Krajský přebor 

 FK Česká Třebová - SK Vysoké Mýto   1:1

 SK Vysoké Mýto A - FK Pardubice A   A               4:1

 Branku: Valášek  

 SK Vysoké Mýto B - FK Pardubice A   B                0:4

image

 B muži - Krajská I.B třída 

 image

 Starší elévové - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto B - Ústí nad Orlicí B    2:0

 SK Vysoké Mýto A -  FC Hlinsko A                       9:0

 Branky : Winter 2

 SK Vysoké Mýto B -   FC Hlinsko B                       4:1

image

 Dorost U-19 - Východočeský přebor 

image

 Starší elévové - Krajský přebor 

 Jiskra Litomyšl - SK Vysoké Mýto        2:0

 SK Vysoké Mýto A - Svitavy A                              7:3

 Branky :  

 SK Vysoké Mýto B - Svitavy B                               3:4

image

 Starší žáci - Krajský přebor 

 image

 Mladší elévové - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto - Ústí nad Orlicí         4:2 

 SK Vysoké Mýto A - FK Pardubice A   A               5:3

 Branky :  Novák 3, Prešinský

 SK Vysoké Mýto B - FK Pardubice A   B                0:7

image

 Mladší žáci - Krajský přebor 

 image

 Mladší elévové - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto - Ústí nad Orlicí         9:2 

 SK Vysoké Mýto A - FC Hlinsko A                         7:0

 Branky :  Štanglica 3, Nekl 2, Kavka 2, Gregar, Lněnička

 SK Vysoké Mýto B - FC Hlinsko B                          6:3

image

 Mladší elévové - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto A - Svitavy A                             11:0

 SK Vysoké Mýto B - Svitavy B                              11:0

 

 

-----------------

 

 

Ohlédnutí za uplynulým víkendem …    

A mužstvo se rychle oklepalo z porážky v Holicích a připsalo si další tři body. Na vítězství 3:0 s mužstvem Moravské Třebové mu k tomu stačil průměrný výkon. V první půli otevřel skóre z penalty Podmajerský, ve druhém (z našeho pohledu lepším) poločase přidali uklidňující branky naši útočníci Štancl a Sedlák. Díky bravurnímu zákroku ve druhé půli si čtvrtou „nulu“ v soutěži mohl připsat gólman Černík. V dalším kole zajíždíme do České Třebové, kde se nám dlouhodobě nedaří. Snad to letos zlomíme a nějaký ten bod přivezeme. B mužstvo prohrálo těsně 1:2 ve Verměřovicích. Trenér Novák byl tentokrát spokojen s předvedeným výkonem, ale když rozhodčí předvedli to co předvedli, bodovat se nedalo (jeho výstižný komentář je v sekci B mužstva). Dorost sehrál čtvrtý zápas v nově vzniklém východočeském přeboru a potřetí prohrál. Tentokrát doma podlehl 2:5 Třebši. V dalším kole zajíždíme do Litomyšle. Starší žáci vyhráli na podzim i popáté. V silně poslepované sestavě, kdy musela vypomoci řada mladších žáků, vyhráli 1:0 v Holicích. Zde naopak překvapivě 0:1 prohráli jejich mladší kolegové. Přes výraznou převahu se nám gól vstřelit nepodařilo a jelikož domácí jeden dali, přišla první prohra. Šňůra neporanitelnosti - 34 mistrovských zápasů (32 výher, 2 remízy) byla tedy přerušena. Novou, třeba i delší sérii mohou naši mladší žáci zahájit již tento týden, kdy hostíme Ústí nad Orlicí. Svou mistrovskou sezónu již zahájili i elévové. Na prvním turnaji v České Třebové se jim dařilo se střídavými výsledky. Stoprocentní byl A tým starších elévů ( podrobnosti jsou v sekcích obou elévských družstev).    

    

 

 

Vysokomýtský kanonýr 2011/2012

Aktuální pořadí k 12.září  - zde. 

 

 

KP mužů - sobota 10.září 2011 - 17,00 hod.  

image

 SK Vysoké Mýto

3:0

Moravská Třebová

 

 

 

 

 

 

 

Branky : Podmajerský (penalta), Štancl, Sedlák

 
 

Aktuální výsledky z 10.září

 

image

 A muži - Krajský přebor 

 image

 Starší elévové - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto - Moravská Třebová  3:0

 SK Vysoké Mýto A - FK Pardubice A   A               4:0

 Branky :  Podmajerský, Štancl, Sedlák

 SK Vysoké Mýto B - FK Pardubice A   B                1:2

image

 B muži - Krajská I.B třída 

 image

 Starší elévové - Krajský přebor 

 Verměřovice - SK Vysoké Mýto B        2:1

 SK Vysoké Mýto A - FK Pardubice B   A               2:0 

 Branku : Winter 

 SK Vysoké Mýto B - FK Pardubice B   B                1:6

 

 Dorost U-19 - Východočeský přebor 

image

 Starší elévové - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto - Sokol Třebeš           2:5

 SK Vysoké Mýto A - FK Česká Třebová A           4:2

 Branky :  Forgáč, Halsbach

 SK Vysoké Mýto B - FK Česká Třebová B            3:3

 image

 Starší žáci - Krajský přebor 

 image

 Mladší elévové - Krajský přebor 

 SK Holice - SK Vysoké Mýto                 0:1 

 SK Vysoké Mýto A - FK Pardubice A   A              1:4

 Branky :  Pirkl

 SK Vysoké Mýto B - FK Pardubice A   B               0:8

 image

 Mladší žáci - Krajský přebor 

 image

 Mladší elévové - Krajský přebor 

 SK Holice - SK Vysoké Mýto                 1:0

 SK Vysoké Mýto A - FK Pardubice B   A              9:0

 Branky :  

 SK Vysoké Mýto B - FK Pardubice B   B               1:2

 image

 Mladší elévové - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto A - FK Česká Třebová  A          1:4

 SK Vysoké Mýto B - FK Česká Třebová  B           2:0

 

 

Výsledky našich mužstev  

 

image

 A muži - Krajský přebor 

 

 image

 Starší žáci - Krajský přebor 

 SK Holice - SK Vysoké Mýto               2:0 

 SK Vysoké Mýto - FC Hlinsko                6:0 

 Branky :  

 Branky :  Novák 4, Pirkl, R.Vanat

 

 

 image

 B muži - Krajská I.B třída 

 image

 Mladší žáci - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto B - Sokol Pomezí      2:1 

 SK Vysoké Mýto - FC Hlinsko                6:2 

 Branky :  Halsbach, Winter

 Branky :  Kavka 3, Novotný, Štanglica, Sekanina

 

 

 

 Dorost U-19 - Východočeský přebor 

 

 

 FK Náchod - SK Vysoké Mýto              6:4

 

 Branky :  Zerzán, Jin.Svatoš, Fišer, V.Novotný

 

      

 
 

Ohlédnutí za víkendem …    

Zápasem uplynulého víkendu můžeme jistě označit duel našeho „áčka“ v Holicích. Souboj prvního celku tabulky s druhým bohužel vyšel lépe domácím a po výhře 2:0 nás sesadili z 1.místa tabulky. Doufejme, že se na vítěznou vlnu opět vrátíme již tuto sobotu, kdy hostíme Moravskou Třebovou. Za první dva góly v sezóně si první body připsalo naše „béčko“. Do té doby vedoucí celek z Pomezí porazilo 2:1 a okusilo letos poprvé jak chutná výhra. V dalším kole zavítáme do Verměřovic. Dorost zajížděl do Náchoda, kde ve velmi kvalitním zápase podlehl divokým skóre 6:4. Potěšili čtyři vstřelené branky, méně již šest inkasovaných. V sobotu doma hostíme tým z Třebše. Radost nám zatím stejně jako vloni dělají žákovská mužstva. Ta sehrála v minulém týdnu po dvo mistrovských zápasech. Jak ve středu v Jablonném (starší vyhráli 5:1, mladší 6:0), tak v sobotu doma s Hlinskem (starší 6:0, mladší 6:2) jsme dokázali naplno bodovat. Mladší tabulku KP vedou, starší jsou jen díky horšímu skóre třetí. O tomto víkendu startují i soutěže elévů. Naše mužstva zajíždí v sobotu k prvnímu turnaji do České Třebové.

 

 

 

 

Vysokomýtský kanonýr 2011/2012

Aktuální pořadí k 5.září  - zde. 

 

 Vložené kolo krajského přeboru žáků, středa 31.srpna  

U15 - starší žáci     TJ Jablonné nad Orlicí - SK Vysoké Mýto    1:5   (Novák 3, Nekl, Půlpán)                                     U13 - mladší žáci    TJ Jablonné nad Orlicí - SK Vysoké Mýto    0:6   (Nekl 2, Kavka 2, Sekanina, Lněnička)

 

Přípravný zápas starších elévů hraný 31.srpna

SK Vysoké Mýto - FK Agria Choceň     11:1   (Bartoš 5, Dastych 2, Vopršálek 2, Kurka, Kanta) 

  

 
I napotřetí s plným bodovým ziskem !!!  

KP mužů - sobota 27.srpna 2011 - 17,00 hod.  

 SK Vysoké Mýto

1:0

MFK Chrudim B

 

 

 

 

 

 

 

 Branku : D.Chadima

 

Ohlédnutí za víkendem …

A mužstvo zvládlo i třetí zápas nové sezóny. Po výhře 1:0 nám i nadále patří první příčka KP. Co víc, opět jsme neinkasovali. V dalším kole nás však čeká po výjezdu do Svitav další tvrdý oříšek. Představíme se v Holicích, které potvrzují v úvodních kolech roli jednoho z kandidátů postupu do divize. Šlágr 4.kola se hraje v neděli od 17,00 hod. Zveme všechny naše fandy, aby jeli podpořit náš tým v tomto důležitém zápase ! Zatímco naše „áčko“ ještě neinkasovalo, „béčko“ ještě nevstřelilo ani branku. Třetí zápas s touto smutnou bilancí, nemohl přinést nic jiného než další prohru. Snad se prvních bodů dočkáme v sobotu v domácím zápase s Pomezím. Dorost se poprvé představil doma a vcelku jasně přehrál Hlinsko 4:1. V dalším kole jedeme na horkou půdu do Náchoda. Žákovská družstva zajížděla do sousední Chocně a přivezla všechny body. Starší zvítězili 3:0, mladší 4:0. Ve středečním vloženém kole zajíždíme do Jablonného, v sobotu doma hostíme Hlinsko.  

 

Aktuální výsledky našich mužstev  

 

 A muži - Krajský přebor 

 

 image

 Starší žáci - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto - MFK Chrudim B       1:0 

 FK Agria Choceň - SK Vysoké Mýto       0:3 

 Branku :  D.Chadima

 Branky :  Nekl, Pirkl, Sháněl

 

 

  image

 B muži - Krajská I.B třída 

 image

 Mladší žáci - Krajský přebor 

 Svitavy B - SK Vysoké Mýto B            1:0 

 FK Agria Choceň - SK Vysoké Mýto       0:4

 Branky :  

 Branky :  Pekárek, Štanglica, Nekl, Kavka

 

 

 image

 Dorost U-19 - Východočeský přebor 

 

 

 SK Vysoké Mýto - FC Hlinsko               4:1

 

 Branky :  Forgáč, V.Novotný, Dostál, Fišer

 

 

  

 

    

 

Vysokomýtský kanonýr 2011/2012

Po třetím mistrovském víkendu je i nadále v čele Petr Štancl z A týmu mužů. Aktuální pořadí je zde. 

 

  

Další tři cenné body vezeme ze Svitav !!! 

image

KP mužů - neděle 21.srpna 2011 - 17,00 hod.  

 Svitavy

0:3

SK Vysoké Mýto

 

 

 

 

 

 

 

  Branky : Konečný, Štancl, Dvořák 

 

Víkendové výsledky našich mužstev 

 image

 A muži - Krajský přebor 

 

 image

 Starší žáci - Krajský přebor 

 Svitavy - SK Vysoké Mýto                  0:3 

 SK Vysoké Mýto - ŽSK Třemošnice       5:3 

 Branky :  Konečný, Štancl, Dvořák

 Branky :  Novák 3, Němec, Půlpán

 

 

image

 B muži - Krajská I.B třída 

 image

 Mladší žáci - Krajský přebor 

 SK Vysoké Mýto B - Králíky/Č.Voda    0:2 

 SK Vysoké Mýto - ŽSK Třemošnice       3:1

 Branky :  

 Branky :  Kavka 2, Lněnička

 

 

 

 Dorost U-19 - Východočeský přebor 

 

 

 Dvůr Králové n.L. - SK Vysoké Mýto   3:0

 

 Branky :  

 

 

 

 

Ohlédnutí za víkendem …

 

Velkou radost nám udělalo naše A mužstvo, výhru 3:0 na horké půdě ve Svitavách asi nečekal ani ten největší optimista. Zatím nás těší jak předváděná hra, tak především střelecká produktivita (za dva zápasy 8 branek !) , a tak se po dvou výhrách hřejeme na samém výsluní KP. Prozatímní výkony našich hráčů jsou tou nejlepší pozvánkou na další domácí zápas. V sobotu 27.srpna hostíme od 17 hodin rezervu MFK Chrudim. Doufejme, že fanoušci přijdou v co největším počtu a podpoří naše hráče v cestě za dalšími body. Tím spíše, že po doufejme vydařeném sobotním podvečeru mohou na stadionu strávit i příjemný večer. Obsluha kiosku Pod tribunou zve totiž všechny na „Poslední prázdninovou noc“, aneb taneční večer s DJ Láďou Jasanským. Akce se koná od 20,00 hod.

Méně radosti nám zatím dělá naše „béčko“. Po prohře 0:1 v Lanškrouně, podlehlo i ve druhém zápase - doma Králíkům 0:2. Navíc nás dalším kole čeká rezerva Svitav, odkud se body příliš nevozí. Svůj první zápas v nově vzniklé soutěži – Východočeském přeboru, má za sebou náš dorost. Na „drňáku“ ve Dvoře Králové prohrál 0:3. V dalším kole hostíme doma Hlinsko. Za obhajobou „přeborníků kraje“ se vydala naše žákovská mužstva. Na domácím hřišti jsme hostili nováčka z Třemošnice. Starší prohrávali v půli 1:3, ale s příchodem kanonýra Nováka se karta obrátila a zvítězili jsme 5:3. Mladší porazili svého soupeře 3:1. V dalším kole zajíždějí žáci na derby zápasy do sousední Chocně.    

 

 

 

 

Odchovaci Vysokého Mýta působící v letošní sezóně v jiných klubech

Máme zde novou sezónu a tak není od věci udělat si aktuální přehled o našich odchovancích. Opět se na našem webu pokusíme připravit seznam hráčů, které šíří dobré jméno vysokomýtské kopané v jiných klubech. Napište nám (buď na kmartinec@unet.cz či zde na stránkách do vzkazů), ve kterém týmu letos působí naši odchovanci (od krajských soutěží výše !) např. ve tvaru - Pavel Dvořák – FC Hradec Králové – 1.liga mužů …. Uvidíme kolik jmen (od žáků až po muže) se v našem letošním podzimním přehledu objeví. Klidně přiložte foto, či nějakou zajímavost o hráčích. Předem díky za spolupráci. Výsledný přehled se objeví v sekci " Krajánci".  

    image  image

 

    

 

Vysokomýtský kanonýr 2011/2012

Se začátkem mistrovské sezóny se nám rozběhl již 4.ročník naší soutěže. Aktuální pořadí je zde. 

 

image

 POSPA je zpět !
Výborná zpráva pro všechny čtenáře našich stránek... Jelikož se Jirka Pospíšil stal trenérem starších žáků, můžeme se opět těšit na jeho vtipné komentáře a postřehy, jimiž výrazně zvýšil návštěvnost našeho webu v dobách kdy trénoval B tým mužů. Že ho po roční trenérské pauze humor neopustil se můžete přesvědčit  zde. 
 
 
 

Ohlédnutí za prvním mistrovským víkendem…

 

Tak jsme se konečně dočkali. Sezóna 2011/2012 byla zahájena. Jako první se o mistrovské body porvala naše mužstva mužů. „Áčko“ přivítalo v 1.kole KP na domácím místy vyžloutlém trávníku v derby Dobříkov. Příchozí fanoušci (dorazilo jich 320 !) byli zvědaví na řadu nových tváří v našem mužstvu a to jak na hřišti, tak v realizačním týmu. Nový kouč Ujec zařadil do základní sestavy 5 nových tváří. Do branky se postavil náš odchovanec Černík, obranu šéfoval Šmeral , tři nové posily se objevily v záloze (Konečný, Kráčmer, Hanovec). Pod konečný výsledek 5:0 se přesto podepsali coby střelci naši kmenoví hráči. Dvakrát se trefil Podmajerský se Štanclem, jednou Sedlák. Výkon našeho týmu velmi potěšil a po hubených letech se snad začalo blýskat na lepší časy. Marně bychom pátrali v paměti, kdy jsme do sezóny vstoupili výhrou 5:0… O našich ambicích jistě více napoví již další kolo, kdy zajíždíme na hřiště jednoho z největších favoritů soutěže – Svitav. Naše B mužstvo prohrálo v úvodním kole I.B třídy v Lanškrouně 0:1. Bodovat se jistě dalo, ale dvě tutové šance jsme zahodili a vraceli se s prázdnou. Reparát můžeme složit v dalším kole, kdy hostíme Králíky. O tomto víkendu se do mistrovských bojů zapojí i týmy dorostu (zajíždí do Dvora Králové) a žáků (doma hostí Třemošnici).

 

V derby jsme porazili Dobříkov rozdílem třídy !!! 

KP mužů - sobota 13.srpna 2011 - 17,00 hod.  

image

 SK Vysoké Mýto

5:0

Sokol Dobříkov

 

 

 

 

 

 

 

  Branky : Podmajerský 2 (1x z penalty), Štancl 2, Sedlák

 Více o úvodním zápase sezóny čtěte zde. 
 
 
  
 1.kolo B třídy mužů    Lanškroun B - SK Vysoké Mýto B   1:0    podrobnosti jsou zde. 
 
 
 
 
Pohár předsedy PKFS 2011/2012 - muži 
 
  Orlicko - svitavská skupina

 

 

I.kolo

 

 

 

II.kolo

 

 

 

III.kolo

 

 

 

 

 

30.7.2011 v 17,00

 

 

 

7.8.2011 v 17,00

 

 

 

24.8.2011 v 18,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Sokol Sopotnice

image

1:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Svitavy

Sokol Morašice 

image

0:8

 

 

 

 

 

 Sokol Morašice

image

2:0

 Svitavy

 

 

 

 

 

 SK Vysoké Mýto

 

image

Moravská Třebová  

image

:

 

image

 Moravská Třebová

image

5:2

 Svitavy 

 

 1.FC Žamberk

Sokol Kamenná Horka 

image

2:4

 

 

 

 

 

 Sokol Kamenná Horka

image

3:1

Moravská Třebová 

 

 

 

 

 

 FK Česká Třebová

 

 

 

 Březová nad Svitavou

image

3:0

 

 SK Polička

Březová nad Svitavou 

 image

2:3 p

 

 

 

 

 

image

 Jiskra Litomyšl

 image

1:2

 Slavoj Cerekvice n.L. 

 

 

 

 

 

 Slavoj Cerekvice n.L.

 

 image

Slavoj Cerekvice n.L. 

image

:

 

 Sokol Dolní Újezd

image

3:4 p

  Lanškroun

 

 Lanškroun

 Sokol Těchonín 

image

4:5 p

 

 

 

 

 

 

 Sokol Těchonín

image

2:1

  Lanškroun

 

 

 

 

 

 FK Agria Choceň

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
S kým se naše mužstva utkají  v sezóně 2011/2012
 
( Podzimní los je  zde )
 
Krajský přebor mužů Krajská I.B třída mužů VČ přebor dorostu Krajský přebor žáků
FK Česká Třebová FK Česká Třebová B Lanškroun FK Česká Třebová
SK Masokombinát Polička Lanškroun B FC Spartak Rychnov n.K. Sokol Dolní Újezd
ŽSK Třemošnice FC Jiskra Králíky/Č.Voda FK Pardubice C ŽSK Třemošnice
FK Agria Choceň Svitavy B MFK Chrudim B FK Agria Choceň
FC Hlinsko Sokol Pomezí SK Vysoké Mýto FC Hlinsko
SK Vysoké Mýto Sokol Verměřovice SKP Slovan Mor.Třebová SK Holice
FK Jiskra Heřmanův Městec Jiskra Ústí n.O. B FK OEZ Letohrad B Jiskra Ústí n.O.
1.FC Žamberk Sokol Semanín MFK Nové Město Nad Metují FK Přelouč
Slavoj Cerekvice n.L. SK Masokombinát Polička B FC Olympia HK B Jablonné n.O.
Lanškroun Sokol Kunčina Jiskra Litomyšl Jiskra Litomyšl
Jiskra Litomyšl FK Agria Choceň B Dvůr Králové FK Pardubice B
Svitavy Sokol Sebranice FC Hlinsko TJ Luže/FK Junior Skuteč
MFK Chrudim B Sokol Libchavy FK Náchod SK Vysoké Mýto
SK Holice SK Vysoké Mýto B TJ Sokol Třebeš SKP Slovan Mor.Třebová
SKP Slovan Mor.Třebová FC Slavia Hradec Králové
Sokol Dobříkov

A mužstvo mužů bude mít v krajském přeboru 4 nové soupeře. Všechno to jsou postupující týmy z 1.A třídy (Cerekvice, Heřmanův Městec, Litomyšl a Moravská Třebová). B mužstvo můžů se nově utká s "béčkem" Chocně, která sestoupila z 1.A třídy a dále s vítězi OP - Sokolem Kunčice a Sokolem Libchavy. Dorost se letos představí v nově vzniklé soutěži - Společném Východočeském přeboru U-19. Zde bude soupeřit 15 týmů jak z Pardubického, tak Hradeckého kraje. Žáci se nově utkají s týmy - ŽSK Třemošnice, SK Holice, Jablonné nad Orlicí a Dolního Újezda. Všechna čtyři mužstva postoupila z krajské soutěže.  

 

 imageNicolas Šumský definitivně "klokanem"

Fotbalisty Bohemians 1905 posílí náš odchovanec Nicolas Šumský. Sedmnáctiletý ofenzivní záložník podepsal s vršovickým celkem dvouletou smlouvu poté, co jako volný hráč vrátil z Jižní Ameriky. Fanouškům na dálku slíbil: "Když budete chodit na naše zápasy do Edenu, já přijdu do Ďolíčku na brigádu, abychom stadion opravili a mohli na něm zase hrát."  Tak ať se daří jak na hřišti (to především), tak s lopatou !

 

Dorost 2010/2011 - statistická čísla uplynulé sezóny jsou v sekcích dorosteneckých týmů.

 
 

 

 

 

 

 

 

Ideální jedenáctka 2010/2011 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"A"   výběr

 

 

 

 

 

"B"   výběr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Krátký Vojtěch

 

 

 

 

 

 

 

Hladík Ondřej 

 

 

 

 

 

 

(st.žáci) 

 

 

 

 

 

 

 

 (st.dorost)

 

 

 

Kanta Josef 

Pekárek Jakub 

Nekl Vojtěch 

Šeda Martin 

 

Jílek Daniel 

Trnka Lukáš 

Hájek Jiří 

 Němec Šimon

 (ml.elévové)

 (st.elévové)

 (ml.elévové)

(st.dorost) 

 

 (muži B)

(st.žáci) 

(ml.žáci) 

(ml.žáci) 

 Wimmer Tomáš

 Nekl Ondřej

Wimmer Filip

Novák Jan 

 

Vanat Radek 

Pirkl Tomáš 

Vanat Michal 

Vopršálek Tom. 

 (ml.elévové)

(ml.žáci) 

(st.žáci) 

(ml.elévové) 

 

 (ml.žáci)

 (st.žáci)

(ml.žáci) 

(ml.elévové) 

 

 

 Kavka Martin

Martinec Jakub 

 

 

 

 

 

Gregar Dominik 

 Novák David

 

 

 

 

(ml.žáci) 

(st.žáci) 

 

 

 

 

 

(ml.žáci) 

(st.žáci) 

 

 

Brankáři: V kategorii brankářů dostal nejvíce hlasů starší žák Vojěch Krátký (30) a zaplnil první místo v ideální jedenáctce. Na druhém místě skončil s 23 hlasy starší dorostenec Ondřej Hladík a stal se brankářem B výběru. Na třetím místě se umístil Daniel Baláž (mladší dorost - 15 hlasů), čtvrtý Jan Vlček (mladší elévové - 10 hlasů) a pátý Jan Surma (mladší žáci - 8 hlasů).

Obránci: Mezi obránci získali nejvíce vašich hlasů a tím i místo v A výběru mladší elév Vojtěch Nekl a starší elév Jakub Pekárek (oba 20), mladší elév Josef Kanta (17) a starší dorostenec Martin Šeda (14). Do B výběru se dostali - mladší žák Jiří Hájek (12), zástupce B týmu mužů Daniel Jílek (11), starší žák Lukáš Trnka (10) a mladší žák Šimon Němec (9 hlasů).

Záložníci: Nejvíce hlasů obdržel mezi "tvůrcu hry" mladší žák Ondřej Nekl (67). Spolu s ním se do A výběru díky vašim hlasům dostali ještě bratři Wimmerové (Filip hrající za starší žáky - 45, mladší elév Tomáš 41 hlasů) a mladší elév Jan Novák (43 hlasy). B výběr pak tvoří další bratrská dvojice - mladší žáci Michal (38 hlasů) a Radek (30) Vanatovi, starší žák Tomáš Pirkl (37). Čtvrtým do party je mladší elév Tomáš Vopršálek (33 hlasů).    

Útočníci: Nejvíce hlasů v kategorii útočníků obdržel mladší žák Martin Kavka (51), na druhém místě skončil starší žák Jakub Martinec (31 hlasů) a zaplnili poslední volná místa v A výběru. Třetí skončil mladší žák Dominik Gregar (29), čtvrtý starší žák David Novák (28 hlasů) a oba vytvořili útočnou dvojici v B výběru.    
 
 

 

 

 Ohlédnutí za uplynulým ročníkem 2010/2011 … 

 Skončila nám sezóna 2010/2011 a nastal čas bilancování. Začněme u A týmu mužů, který je v každém oddíle „vlajkovou lodí“. Konečné 12.místo v tabulce KP znamenalo záchranu, ale přiznejme si, že jsme čekali více. Před začátkem letošní sezóny převzal tým nový kouč Pavel Schejbal, který však vydržel u kormidla pouhý půlrok. Podzimní zisk 17 bodů stačil na 9.místo tabulky (4 body od sestupové příčky) a přišla další výměna trenérů. Týmu i s řadou nových posil se v zimní přestávce ujala trenérská dvojice Kocman – Pachta a čekal se posun tabulkou vzhůru. Opak byl však pravdou. Jarní zisk pouhých 14 bodů nám sice zaručil záchranu, ale nad konečným 12.místem nikdo nejásal. Znamenalo to jediné. Opět po půlroce (v posledních dvou sezónách pravidelný jev) končí trenéři a novou sezónu začneme s novým lodivodem! Snad se nám na podzim bude dařit lépe, stabilizujeme kádr a místo sestupových starostí budeme konečně hrát v horních patrech tabulky. Naše B mužstvo mužů se rovněž v soutěži zachránilo, ale řekněme si, že za pět minut dvanáct. Prakticky celé jaro jsme s obavami sledovali tabulku I.B třídy. Závěrečný finiš (10 bodů z posledních 4 kol) však přece jen znamenal účast v krajské soutěži i v příští sezóně. Pozitivem bylo, že se kádr „béčka“ omladil, příležitost dostávali i dorostenci a tak naše rezerva plnila svůj účel. Naše dorostenecká mužstva vcelku v klidu odehrála svůj part v krajském přeboru. Žádné problémy se záchranou nás letos po vydařeném podzimu netrápily. Více již špatná docházka a to jak na tréninky,tak zápasy. Kolikrát tak museli mladší dorostenci zaskakovat za své starší (absentující) kolegy. Přesto lze sezónu hodnotit jako úspěšnou. Starší dorostenci skončili v tabulce na 8.místě, mladší ještě o příčku výše.Největší radost nám v uplynulé sezóně udělali žáci. Jak starší tak mladší se totiž stali krajskými přeborníky ! Starší prohráli jediný mistrovský zápas a KP vyhráli s třináctibodovým náskokem, navíc se David Novák stal se 32 brankami nejlepším střelcem soutěže. Mladší nepoznali za celou sezónu hořkost porážky a s jedinou remízou na kontě  vyhráli KP o 12 bodů. Velmi dobře se prezentovali v sezóně i naši elévové. Jak starší, tak mladší se probojovali na finalové turnaje svých kategorií a i zde si vedli úspěšně. Starší podlehli až v bitvě o zlato, což znamenalo druhé místo v kraji pro sezónu 2010/2011, mladší skončili čtvrtí. Děkujeme všem našim „mládežníkům“ za vzornou reprezentaci oddílu !
Konečné tabulky krajských soutěží včetně jejich nejlepších střelců jsou  zde. 
 
 

 

Mladší žáci v sezóně 2010/2011 

Statistiky nejúspěšnějšího mužstva oddílu uplynulé sezóny jsou  zde.

 

 
 
 
 322  Včera (27.6.2011) byl opět překonán letošní rekord v návštěvnosti těchto stránek - 322 unikátních návštěvníků.
 Absolutní rekord v historii těchto stránek se datuje ke dni 9.11.2009, kdy nás navštívilo 432 fanoušků ! 
 
 
 
 
image
 Trenérský tandem Kocman - Pachta u A týmu mužů končí !
 
Po vzájemné dohodě byla ukončena spolupráce s trenéry Kocmanem a Pachtou, kteří k Áčku mužů přišli v zimní přestávce. Mistrovské jaro odkoučovali s bilancí  3 výhry , 5 remíz a 7 porážek  při sóre 20:31 a zisku 14 bodů. Konečné 12.místo v tabulce znamenalo záchranu KP i pro příští sezónu.
 
 
 
 

 Budeme vídat v Gambrinus lize na podzim tři naše odchovance ? 

 

Většina prvoligových týmů zahájila v pondělí 20.června přípravu na nový ligový ročník. Týkalo se to i tří našich odchovanců. V černobílém dresu FC Hradec Králové k prvnímu tréninku vyběhli oba bratři Dvořákové. K Pavlovi, který byl vloni nejlepším střelcem "votroků" přibyl i jeho bratr Honza. Ten se stal s hradeckým dorostem v uplynulé sezóně mistrem ČR a nyní se bude snažit prosadit do kádru Áčka. Třetím hráčem, který by mohl na podzim hrát naší nejvyšší soutěž je sedmnáctiletý Nicolas Šumský. Ten po anabázi v klubech v Evropě i Latinské Americe byl nucen díky reglementu FIFA (vzhledem ke svému věku - není mu 18) k návratu do ČR. Zájem projevilo více ligových klubů, zdá se však, že Niki nakonec zakotví v Bohemians 1905 (kde začal letní přípravu) a stane se na podzim "klokanem". Přejeme všem třem našim bývalým hráčům hodně zdaru !  

 

 

 

Mladší elévové - JACO CUP 2011 - Hradec Králové