SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

2013/2014

 

 

 

 

imageimageŠumský míří do slovenské Fortuna ligy ! 
 
Záložník Nicolas Šumský by měl být podle informací serveru iSport.cz příští týden představen jako nová posila prvoligového slovenského týmu FK Dukla Banská Bystrica. Niki odehrál v našem A týmu na jaře 13 zápasů (vstřelil 4 branky) a výraznou měrou se zasloužil o bezproblémovou záchranu v divizi.
 
 
 Ivo Svoboda je nejlepším kanonýrem východních Čech v divizní kategorii !!!

 

Dalšího ocenění, se za sezónu 2013/2014 dostalo Ivo Svobodovi. V soutěži Deníku, který hodnotí východočeské kanonýry se stal již potřetí za sebou (letos spolu se svitavským Michalem Belejem) vítězem divizní kategorie, když nastřílel 20 branek (14 v dresu Vysokého Mýta, 6 na podzim v dresu Svitav). Absolutním vítězem se stal Jiří Kořínek z FK Jaroměř (zároveň vítěz kategorie C), v ligové kategorii A vyhrál nestárnoucí Radim Holub z Chrudimi. Výsledky + rozhovor s Ivošem jsou v sekci A týmu -  zde . 

 

 

 

Krajský losovací aktiv - sezóna 2014/2015

V pondělí 30.6. proběhl v Pardubicích los nového ročníku krajských soutěží. Jací soupeři na naše mužstva čekají ?

 

B mužstvo - A třída

Luže, Načešice, Kunčina, Hlinsko B, Č.Třebová B, Srch, Chrudim C, Heřmanův Městec, Přelouč, Svitavy B, Pomezí, Slatiňany, Staré Hradiště

Dorost – Východočeský přebor

Náchod B, Litomyšl, Třebeš, Trutnov, Hlinsko, Dvůr Králové, Hořice, Lanškroun, Svitavy, Cidlina, Nové Město, Olympia HK, Česká Třebová, Letohrad, Pardubice B

Žáci – KP skupina A

Heřmanův Městec, Prosetín, Holice, Choceň, Pardubice B, Přelouč, Pardubičky, Hlinsko, Slatiňany, Třemošnice

 

Ohlédnutí za sezónou 2013-2014 

V úvodu krátkého hodnocení uplynulé sezony, bychom rádi poděkovali všem trenérům, činovníkům a rodičům dětí, kteří jsou ochotní věnovat spoustu svého volného času pro oddíl SK Vysoké Mýto.

Hodnocení začneme od našich nejmenších – předpřípravky. V této kategorii se děti teprve seznamují s fenoménem nazývajícím se fotbal. Vše je směřováno k zábavné formě a celkovému pohybovému rozvoji dětí. Každý rok objevujeme nové a nové talenty, které poté přebírá – mladší přípravka. V této kategorii – ročník 2005/2006 - vedené triem velmi kvalitních trenérů – P.Řehák, A.Rejman a L.Novotný se již děti učí základní abecedě fotbalu. Kluci mají rozmanité tréninky zaměřené především na práci s míčem, kde nechybějí nejmodernější trendy současného fotbalu.

Starší přípravka – ročník 2004/2003 je vedena zkušenou trenérskou dvojicí D.Jílek a R.Mikan a obětavou vedoucí R.Švejdovou.  I zde je patrná výborná práce trenérů, kteří dokážou kluky  jak motivovat k dobrým výkonům, tak i vést tréninky různorodou a zábavnou formou.

Kategorie mladších a starších žáků začíná být v našem klubu poměrně „ohroženým druhem“ a musíme poděkovat a sklonit klobouk před trenéry těchto kategorií – Z.Klátem, J.Turkem, J.Bitnerem (mladší žáci) a P.Svatošem, L.Svatošem, M.Stloukalem (starší žáci), především za práci, která není vidět přímo na trávníku, ale je o to náročnější - desítky telefonátů, objíždění dětí v okolí Vysokého Mýta, přemlouvání ……

Bohužel se v „plné kráse“ začíná projevovat projekt FAČRu – tréninková střediska mládeže (TSM). O tomto projektu a vlivu na malé oddíly, jako je ten náš, by se dalo popsat několik stran.Vyzvedli bychom jen jeden. Jak to v našich končinách bývá – dobrá myšlenka se  v praxi přetaví v kontraproduktivní paskvil, vyhovující pouze několika „vyvoleným“ TSM. Dochází k přetěžování organizmu dětí, projevující se několika únavovými úrazy našich borců  - 4 x týdně trénink a dva víkendové zápasy.

Věřím, že se činovníci ve vedení FAČRu začnou tímto problémem zabývat a přihlédnou i k narůstajícím problémům malých klubů, jako je ten náš. Pokud se tak nestane, fotbalové podhoubí, které vytváří zásobárnu pro velké kluby – vymizí.

Poslední mládežnická kategorie – dorost, je pod vedením zkušených matadorů – J.Pospíšil, M. Koblížek, L.Chadima  – ve východočeském přeboru na konečném (vynikajícím) druhém místě a to především vytvořením výborné atmosféry v kabině i na hřišti. Jedenáct hráčů této kategorie je na hostování  nebo střídavém startu ve střediscích TSM !!!

I přes toto vyzobávání ve všech sledovaných kategoriích se stále pohybujeme na předních příčkách tabulek a proto nelze než hodnotit tuto sezonu z pozice mládeže jako ÚSPĚŠNOU !

 „B“ tým mužů po slušně odehraném podzimu se z klidného středu tabulky nenápadně posouval výš a výš a fantastickým závěrem (posledních 10 kol neokusil hořkost porážky) zaznamenal klubový historický zápis a mohl tak na sebe navléknout trika „POSTUP“ do 1.A.třídy.Posunutí trenéra M.Brychty od dorostu k béčku a jeho pokračující práce s mladými se ukázalo jako správný krok.Úspěšně mu sekundovali Radek Brychta a hrající Danek Jílek. Posun o soutěž výš je o to cennější, že pomoc od „A“ týmu byla minimální(2-3 hráči) a kádr až do konce sezóny zůstal velmi široký.Naši Benfice přejeme ať se neztratí ani v 1.A třídě.

Vrcholem ledovce každého oddílu je „A“ tým, který nastupoval do divizní sezóny po dlouhých 19 letech a konečné 5. místo (48 bodů, skóre 55:45) je velkým úspěchem. Na vlastní kůži jsme se přesvědčili o rozdílu mezi KP a divizí. Po podzimních 14 bodech přišlo skvostné jaro, už za účasti nového trenéra Romana Olivy a několika velmi výrazných posil(Svoboda, Šumský,Daněk,Jeníček).Věříme, že na pohledný fotbal, kterým se tým na jaře prezentoval naváže i v sezóně 2014/2015.Zároveň chceme poděkovat trenérům M.Ujcovi,K.Řehákovi a P.Dvořákovi za působení u mužstva během sezóny.

Za spolupráci ještě jednou děkujeme všem, kteří věnují svůj volný čas, vědomosti a zkušenosti při práci pro SK Vysoké Mýto.

 

                       Vedení oddílu SK Vysoké Mýto

Konečné tabulky sezóny 2013/2014 (muži, dorost, žáci) - jsou zde

 

imagePohár České pošty 2014/2015 rozlosován - ve 3.kole čeká Sparta !!!
Ve středu 25.6. byl rozlosován další ročník druhé nejvýznamější soutěže v ČR - Pohár České pošty. Naše mužstvo se ho účastnilo opět po dlouhé době v minulém roce, kdy jsme v předkole doma podlehli týmu Svitav 0:3. Letos jsme byli nasazeni přímo do 1.kola a los nám přisoudil Letohrad. Pokud zvítězíme, střetneme se ve 2.kole s vítězem duelu Česká Třebová - Živanice. Lahůdka potom čeká na postupujícího ze 2.kola. Vítěz poměří síly na domácím trávníku se Spartou Praha !!! (6.9. od 17,00 hod.) 
 
1.kolo 26.7. od 17,00  SK Vysoké Mýto - FK OEZ Letohrad    (2.kolo se hraje 13.8. taktéž od 17,00 hod.)

 

Vysokomýtským kanonýrem sezóny 2013/2014 je Ivo Svoboda

Skončila mistrovská sezóna 2013/2014 a tak můžeme již pošesté vyhodnotit naši klubovou soutěž střelců. Vysokomýtským kanonýrem se stal a pomyslnou zlatou kopačku si vystřílel hráč A mužstva Ivo Svoboda, který vstřelil 14 branek a výraznou měrou se podílel na jarním vzestupu našeho divizního týmu. Pozoruhodné je, že zkušenému kanonýrovi stačila k vítězství pouze jarní sezóna ! (do Vysokého Mýta přestoupil v zimní přestávce). "Stříbrnou kopačku" získal mladší žák Daniel Bartoš, který i v letošní sezóně prokazoval výbornou střeleckou formu (46 branek). Na bronzovém stupínku skončil starší elév Matěj Mikan (73 gólů). Ten naši soutěž po podzimu vedl, ale v jarní části již nastupoval převážně v dresu Pardubic a tak vedoucí příčku nemohl uhájit. Na 4.místě se umístil mladší elév Martin Loukota (který vstřelil v základní části KP elévů 84 branek což bylo nejvíc ze všech mýtských hráčů !). Páté místo obsadil starší žák Ondřej Nekl (30 gólů) a na šestou příčku se prostřílel hráč A mužstva Lukáš Kopecký (11 branek). Sedmé místo obsadil nejlepší střelec našeho dorosteneckého mužstva Adam Dostál (21 branek). Na 8.místě se umístil Michal Krátký (17 branek), kterému se na jaře především dařilo v dresu B mužstva, jemuž svými góly pomohl k postupu do 1.A třídy. Poslední dvě příčky elitní desítky obsadili dva hráči starších elévů. Na devátém místě skončil Jan Novák (53 gólů) a na desátém Radek Novák (52 branek).

 

Gólmanem Jan Vlček

Podruhé jsme hodnotili i vysokomýtské gólmany. Kritériem v této soutěži byl počet vychytaných nul. Vítězem se díky deseti vychytaným nulám stal st.elév Jan Vlček, druhý skončil se stejným počtem nul (ale obdržel více branek) ml.elév Matěj Andrle, třetí skončil mladší žák Šimon Bačkovský (9x udržel čisté konto).

Kompletní výsledky sezóny 2013/2014 střelců jsou zde , brankářů zde. 

 

První informace k sezóně 2014/2015

Zahájení přípravy A mužstva je 7.7.2014. Přípravné zápasy - 9.7. v 17,00 Hradec Králové jun. (v Ústí), 12.7. v 17,00 Živanice, 16.7. v 18,00 SK Union 2013, 19.7. v 17,00 Choceň, 22.7. Zábřeh n.Moravě, 26.7. Pohár České pošty - Letohrad, 2.8. Polička. Místa a čas přípravných utkání se ještě upřesní. Informace ke změnám v kádru budou zveřejněny po začátku přípravy.

 

Divize C - sezóna 2014/2015  rozlosována

V sobotu 21.června se v Praze konal losovací aktiv, kde byla rozlosována taktéž divizní skupina C. Novými mužstvy v nadcházející sezóně zde budou FK Česká Třebová, SK Týniště, SK Český Brod a SK Benátky nad Jizerou. Naše mužstvo zajíždí v 1.kole do Náchoda.

 image image image image image image image image image image image image image image image image

1.Sokol Jablonec n.Jiz., 2.SK Pěnčín-Turnov, 3.FK Dobrovice, 4.MFK Trutnov, 5.Sparta Kutná Hora, 6.FK Náchod, 7.FK OEZ Letohrad
8.TJ Jiskra Ústí n.O., 9.FK Pardubice B, 10.SK Český Brod, 11.SK Vysoké Mýto, 12.SK Týniště n.O., 13.FK Česká Třebová
14.TJ Sokol Živanice, 15.SK Benátky n.Jizerou, 16.TJ Dvůr Králové n.L.
  

Podzimní program našeho mužstva je zde

 

B mužstvo porazilo Holice B a postupuje do I.A třídy !!!

 

 

Výsledky posledních mistrovských utkání :

Muži B

SK Vysoké Mýto B - SK Holice B                      4:3   

Dorost

SK Vysoké Mýto - MFK Nové Město                4:2    (Trnka, Dostál, Schwab, Sháněl)

Starší žáci                                            

SK Vysoké Mýto - FK OEZ Letohrad                2:0     (Gregar, Surma)

Mladší žáci

SK Vysoké Mýto - FK OEZ Letohrad                2:0     (Bartoš, Dastych)

 

image

 Vysokomýtský kanonýr a gólman 2013/2014

 Pořadí střelců k 16.6. je zde , brankářů zde. 

 

image

  Mladší žáci krajským přeborníkem !!!

Díky výhře 6:0 v Ústí nad Orlicí si naši mladší žáci již v předposledním kole zajistili krajský titul. Na druhý Letohrad mají čtyřbodový náskok a již nemohou být dostiženi. Kolektivu patří gfratulace k titulu a poděkování za vzornou reprezentaci klubu.

 

 

 

Hráčem sezóny 2013/2014  jste zvolili Iva Svobodu

V anketě, ve které jste hlasovali pro nejlepšího hráče A mužstvo sezóny 2013/2014, zvítězil útočník Ivo Svoboda (67 hlasů). Na druhém místě skončil Nikolas Šumský (61 hlasů), třetí Petr Jeníček (36 hlasů). Všichni tři přišli do Vysokého Mýta v zimní přestávce a byli hlavními tahouny v cestě za divizní záchranou ! 

 

 

Divize C  -  sobota 14.6.2014 - 10,30 hod. - 30.kolo 

SK Vysoké Mýto

2:1

FK Dobrovice

 

 

 

 (2:1)

 

 

 

 Branky : 9. a 21.Konečný  - 7. Dudka                                130 diváků

 

Víkendové výsledky dalších týmů SK :

Muži B

TJ Luže - SK Vysoké Mýto B                            0:2   (Forgáč, Matula)

Dorost

FK Náchod B - SK Vysoké Mýto                       3:3    (Wimmer 2, Půlpán)

Starší žáci                                            

Jiskra Ústí n.O. - SK Vysoké Mýto                   1:5    (Gregar 2, Němec, Nekl, Stolín)

Mladší žáci

Jiskra Ústí n.O. - SK Vysoké Mýto                   0:6    (Dastych 3, Bartoš 2, Wimmer)

  

Starší elévové vybojovali bronzové medaile !!! 

O minulém víkendu vyvrcholila sezóna elévům. Oba naše týmy bojovali na krajských finálových turnajích v Bohdanči. Starší (dvojnásobný obhájce trofeje) nakonec přivezli bronzové medaile za 3.místo, mladší souboj o bronz prohráli až v penaltovém rozstřelu a skončili čtvrtí. Oba tituly krajského přeborníka putují do Pardubic.

Kompletní zpravodajství z finálových turnajů je v sekcích elévů.

 

 

Anketa - zvolte nejlepšího hráče A mužstva sezóny 2013/2014                            V sobotu (netradičně od 10,30 hod.) sehraje naše A mužstvo poslední mistrovský zápas letošní úspěšné sezóny. Nyní máte možnost zhodnotit přínos jednotlivých hráčů pro náš tým a vybrat toho nejlepšího (anketa je umístěna vlevo pod menu). Můžete hlasovat i pro více hráčů, avšak pouze jednou. V nabídce nejsou hráči, kteří zde působili na podzim. Hlasujte do neděle 15.6.  

 

Divize C  -  sobota 7.6.2014 - 17,00 hod. - 29.kolo 

FK Železný Brod

4:3

SK Vysoké Mýto

 

 

 

(3:1)

 

 

 

 4. a 61. Šimek, 41. Toman, 43. Brožek - 64. a 90. Svoboda, 20.Kopřiva

Muži B

SK Vysoké Mýto B - FK Kameničky     6:0    (Krátký 2, L.Benda, Forgáč, Matula, Valášek) 

 

image

 Vysokomýtský kanonýr a gólman 2013/2014

 Pořadí střelců k 9.6. je zde , brankářů zde. 

 

 

Divize C  -  sobota 31.5.2014 - 17,00 hod. - 28.kolo 

SK Vysoké Mýto

2:0

Sparta Kutná Hora

 

 

 

 (1:0)

 

 

 

     Branky: 27.Jeníček, 89.Šumský                                      270 diváků

     

Víkendové výsledky dalších týmů SK :

Muži B

TJ Rohovládova Bělá - SK Vysoké Mýto B      0:2    (Krátký, D.Fišer)

Dorost

SK Vysoké Mýto - FK Pardubice B                   5:1    (Wimmer 2, Dostál 2, Schwab)

Starší žáci                                            

FK Pardubice B - SK Vysoké Mýto                   2:2    (Řehák, Nekl)

Mladší žáci

FK Pardubice B - SK Vysoké Mýto                   4:2    (Kurka, Kanta)

 

Elévové

Obě naše mužstva elévů si vedla dobře na semifinalových turnajích poháru PKFS a postoupila do finále. Mladší ovládli s přehledem domácí kvalifikaci, starší dominovali v Moravské Třebové. Oba naše týmy si tak zahrají o tomto víkendu v Bohdanči o titul přeborníka Pardubického kraje 2013/2014 ! Výsledky ze semifinále jsou v sekci elévů.

 

    

 

 

 

 

image

 Vysokomýtský kanonýr a gólman 2013/2014

  Pořadí střelců k 28.5. je zde , brankářů zde. 

Ke svému konci se blíží spolu s koncem sezóny i naše klubové soutěže. Nesmírně vyrovnané je pořadí střelců a na titul "Vysokomýtský kanonýr" může pomýšlet hned několik hráčů. Stane se jím aktuálně vedoucí elév Matěj Mikan (elévové však již svou základní část dohráli), nebo ho přeskočí někdo z dua hráčů A týmu Ivo Svoboda - Lukáš Kopecký, nebo se na první příčku prostřílí mladší žák Daniel Bartoš ? Letos je pořadí tak nabité, že šanci mají i další. Mezi gólmany se již možnost vítěze zúžila na dva kandidáty. Převezme žezlo po loňském vítězi Vojtovi Černíkovi Jan Vlček nebo Šimon Bačkovský ? 

 

image

Divize C  -  sobota 24.5.2014 - 17,00 hod. - 27.kolo 

Sokol Živanice

2:0

SK Vysoké Mýto

 

 

 

  (1:0)

 

 

 

       Branky: 36.Mládek, 80. Mach                                         140 diváků 

Víkendové výsledky dalších týmů SK :

Muži B

SK Vysoké Mýto B  - Spartak Sezemice       7:2    (Krátký 2, Koblížek 2, Valášek, D.Chadima, M.Chadima)

Dorost

FK Česká Třebová - SK Vysoké Mýto            1:4    (Wimmer 3, Trnka)

Starší žáci                                            

SK Vysoké Mýto  - FC Hlinsko                        4:3    (Nekl, Vaněk, Gregar, Liška)

Mladší žáci

SK Vysoké Mýto  - FC Hlinsko                        7:1    (Bartoš 2, Wimmer, Kurka, Kanta, Nekl, Hájek)

 

 
 

Divize C  -  sobota 17.5.2014 - 17,00 hod. - 26.kolo 

SK Vysoké Mýto

2:0

FK Náchod

 

 

 

  (0:0)

 

 

 

   Branky: 58.Kopecký, 76.Daněk                                          170 diváků

 

Víkendové výsledky dalších týmů SK :

Muži B

Sokol Rosice n.L. - SK Vysoké Mýto B          3:5     (Krátký 3, Matula 2)

Dorost

MFKNové Město n.M. - SK Vysoké Mýto       5:0   

Starší žáci                                            

SK Holice - SK Vysoké Mýto                         3:2     (Liška, Pekárek)  

Mladší žáci

SK Holice - SK Vysoké Mýto                         1:5     (Bartoš 2, Hájek, Vopršálek, Nekl)

 

 

image

 Vysokomýtský kanonýr a gólman 2013/2014

  Pořadí střelců k 12.5. je zde , brankářů zde. 

  
 

Divize C  -  neděle 11.5.2014 - 17,00 hod. - 25.kolo 

TJ Dvůr Králové

1:3

SK Vysoké Mýto

 

 

 

(0:1)

 

 

 

  85.Marks - 32.Svoboda, 52.Šumský, 82.Daněk                    320 diváků

 

Víkendové výsledky dalších týmů SK :

Muži B

SK Vysoké Mýto B - Sokol Chroustovice      3:1     (Forgáč 2, Novotný)

Dorost

SK Vysoké Mýto - FK Náchod B                     6:1     (Sháněl, Nádvorník, Lebeda, Svoboda, Schwab, Dostál)

Starší žáci                                            

SK Vysoké Mýto - ŽSK Třemošnice               4:0      (Nekl 2, Němec, Vaněk)

Mladší žáci

SK Vysoké Mýto - ŽSK Třemošnice              12:0     (Bartoš 3, Vopršálek 3, Wimmer 2, Řehák, Kanta, Hájek, Rajnoch)  

 
 

Divize C  -  sobota 3.5.2014 - 17,00 hod. - 24.kolo 

SK Vysoké Mýto

5:0

TJ Svitavy

 

 

 

(1:0) 

 

 

 

 Branky: 43.Svoboda, 46.Šumský, 78.Kopecký, 84.Kovář, 89.Krátký      270

 

Víkendové výsledky dalších týmů SK :

Muži B

SK Vysoké Mýto B - FK Nasavrky                    2:0    (Krátký, Vostrčil) 

Starší žáci                                            

SK Vysoké Mýto  - FK Agria Choceň                8:1   (Vaněk 5, Pekárek, Rejman, Surma)      

Mladší žáci

SK Vysoké Mýto  - FK Agria Choceň                8:0   (Bartoš 3, Dastych 2, O.Švadlena, Vopršálek, Kurka)

 

 

image

 Vysokomýtský kanonýr a gólman 2013/2014

  Pořadí střelců k 5.5. je zde , brankářů zde. 

Máme před sebou závěrečnou čtvrtinu našich klubových soutěží a tak se podívejme na aktuální stav. Do čela vysokomýtských kanonýrů se již prostřílel hráč A týmu Ivo Svoboda. Stačilo mu k tomu devět jarních divizních zápasů, ve kterých skóroval 11x !!! Na druhém místě je elév Matěj Mikan, třetí je mladší žák Daniel Bartoš. Kdo se stane vysokomýtským kanonýrem pro sezónu 2013/2014 není ještě zdaleka jisté, ani borci na dalších místech nejsou vzhledem k minimálním bodovým rozdílům a letošní velké vyrovnanosti bez šance. Bude rozhodovat každý gól. Mezi gólmany vede ml.elév Matěj Andrle, který vychytal 10x čisté konto, druhý je elév Jan Vlček (9), třetí mladší žák Šimon Bačkovský (8). I mezi gólmany je pořadí velmi těsné a o vítězi se bude bojovat až do konce letošní sezóny. 

 
  

Divize C  -  neděle 27.4.2014 - 17,00 hod. - 23.kolo 

1.FK Nová Paka

2:1

SK Vysoké Mýto

 

 

 

 (0:0)

 

 

 

  Branky:  77. Faitl, 83.Janda - 70.Daněk                              250 diváků

 

Víkendové výsledky dalších týmů SK :

Muži B

FK Přelouč B - SK Vysoké Mýto B                     1:1     (M.Fišer)

Dorost

FK Pardubice B - SK Vysoké Mýto                    6:2     (Dostál, Wimmer)

Starší žáci                                            

FK Přelouč - SK Vysoké Mýto                           1:0       

Mladší žáci

FK Přelouč - SK Vysoké Mýto                           0:9     (Bartoš 2, Wimmer 2, Řehák 2, O.Švadlena, Kanta, Švejda)

 

  

Divize C  -  sobota 19.4.2014 - 17,00 hod. - 22.kolo 

SK Vysoké Mýto

2:1

FK OEZ Letohrad

 

 

 

  (0:1)  

 

 

 

  Branky : 48. a 87. Svoboda - 37. Kabourek                           490 diváků

Před zraky téměř 500 diváků si naše mužstvo připsalo další tři důležité body v souboji s Letohradem. V prvním poločase se ujali vedení hosté, když Kabourek využil nedorozumění v naší defenzivě a pohodlně do prázdné branky skóroval - 0:1. Prakticky vzápětí mohl vyrovnat z penalty Svoboda, ale gólman Ehrenberger byl proti. Kanonýr Svoboda si však vše vynahradil ve druhé půli, když dvěma góly otočil skóre v náš prospěch. O zasloužené výhře (kromě neproměněné penalty a dalších šancí nastřelil Šumský 2x tyč) rozhodl v 87.min. kdy se prosadil po standartní situaci dorážkou z bezprostřední blízkosti a rozjásal tak domácí publikum. 

Víkendové výsledky dalších týmů SK :

Muži B

SK Vysoké Mýto B - Sokol Dobříkov              1:1     (Podmajerský)

Dorost

SK Vysoké Mýto - FK Česká Třebová             5:1     (Dostál 3, Lebeda, Benda)

Starší žáci                                            

Vysoké Mýto - TJ Lanškroun                         6:1      (Nekl 2, Pekárek 2, Stolín, Gregar)

Mladší žáci

SK Vysoké Mýto - TJ Lanškroun                    4:2      (Dastych, Bartoš, Bačkovský, Švejda)

 

 

Divize C  -  sobota 12.4.2014 - 16,30 hod. - 21.kolo 

VTJ Rapid Liberec

2:5

SK Vysoké Mýto

 

 

 

  (1:3) 

 

 

 

 40. a 46. Landyš - 7. 33. a 63. Svoboda, 17. Kopecký, 84. Pecháček    

 

Víkendové výsledky dalších týmů SK :

Muži B

Sokol Mnětice - SK Vysoké Mýto B               3:1     (Valášek)

Dorost

Žamberk/Letohrad B - SK Vysoké Mýto       1:3     (Prešinský, Novotný, Horáček)

Starší žáci                                            

SK Pardubičky - Vysoké Mýto                       0:6     (Pekárek 2, Gregar 2, Rejman, Liška) 

Mladší žáci

SK Pardubičky - SK Vysoké Mýto                  0:3     (Rajnoch, Bačkovský, O.Švadlena)

 

 

image

 Vysokomýtský kanonýr a gólman 2013/2014

  Pořadí střelců k 14.4. je zde , brankářů zde. 

 
Ohlédnutí za minulým týdnem ... 
Přes 600 diváků zavítalo o minulém víkendu na vysokomýtský stadion, kde se jak v sobotu, tak v neděli hrála okresní derby. V sobotu přivítalo naše A mužstvo ve 20.kole divize C mužstvo Jiskry Ústí nad Orlicí. Rekordní návštěva 410 diváků byla svědkem vyrovnané taktické bitvy, kterou rozhodl parádním gólem Nikolas Šumský. Naše "áčko" tak vybojovalo na jaře již 13 bodů ! (z 15 možných) a posunulo se na 9.příčku tabulky. Tento týden navíc zajíždíme na hřiště posledního celku tabulky Rapidu Liberec a tak se snad dočkáme dalšího bodového zisku (navíc máme Liberci odvádět podzimní porážku 1:2). V sobotním předzápase podlehl náš dorost brankou doslova z poslední vteřiny celku Rychnova 1:2. V neděli se v I.B třídě utkala domácí rezerva před zraky 220 diváků se sousedním Zámrskem. Po většinu zápasu jsme byli lepším celkem, ale o těsnou výhru 2:1 jsme se museli strachovat až do konce. Obě branky vstřelil Michal Krátký. V nedělních předzápasech hostila naše žákovská mužstva celky z Moravské Třebové. Výsledky 12:0 a 10:0 komentář nepotřebují.   
 

Divize C  -  sobota 5.4.2014 - 16,30 hod. - 20.kolo 

  

SK Vysoké Mýto

1:0

Jiskra Ústí n.O.

 

 

 

 (1:0)

 

 

 

 Branku: 28. Šumský                                                             410 diváků

 

Víkendové výsledky dalších týmů SK :

Muži B

SK Vysoké Mýto B - SK Zámrsk                     2:1    (Krátký 2)

Dorost

SK Vysoké Mýto - Rychnov nad Kněžnou     1:2    (Schwab)

Starší žáci                                            

SK Vysoké Mýto - Moravská Třebová         12:0    (Nekl 5, Stolín 3, Kavka 2, Rejman, Pekárek)  

Mladší žáci

SK Vysoké Mýto - Moravská Třebová         10:0    (Bartoš 4, Wimmer 2, Dastych 2, Hájek, Vopršálek) 

 

  

522 V neděli 6.4.2014 byl opět překonán absolutní rekord v denní návštěvnosti našich stránek. Díky za přízeň. 

 

 

Divize C  -  neděle 30.3.2014 - 15,00 hod. - 19.kolo 

MFK Trutnov

1:2

SK Vysoké Mýto

 

 

 

 (0:1)

 

 

 

 Branky: 81.Kejzlar - 40.Svoboda (pen), 71.Kopecký                250 diváků

Naše A mužstvo zvládlo další z klíčových zápasů, když vyhrálo v Trutnově. Z jarních čtyř zápasů jsme dokázali vytěžit 10 bodů (3 výhry, 1 remíza) a již se posunuli na 11.příčku tabulky ! Další důležité zápasy nás však ještě čekají. Ten nejbližší již tuto sobotu, kdy hostíme Jiskru Ústí nad Orlicí.

 

Víkendové výsledky dalších týmů SK :

Muži B

SK Řečany nad Labem - SK Vysoké Mýto B   2:1    (Krátký)

Dorost

FK Česká Třebová - SK Vysoké Mýto             2:0 

Starší žáci                                            

Jiskra Litomyšl - SK Vysoké Mýto                10:3    (Pekárek, Surma, Nekl)

Mladší žáci

Jiskra Litomyšl - SK Vysoké Mýto                 1:12   (Wimmer 4, Bartoš 3, Dastych, Rajnoch, O.Švadlena, Švejda, Hájek)

 

 

506 V pondělí 31.3.2014 byl opět překonán absolutní rekord v denní návštěvnosti našich stránek. Díky za přízeň. 

 

image

 Vysokomýtský kanonýr a gólman 2013/2014

  Pořadí střelců k 31.3. je zde , brankářů zde. 

 

 

Divize C  -  sobota 22.3.2014 - 15,00 hod. - 18.kolo 

SK Vysoké Mýto

3:3

FK Pěnčín-Turnov

 

 

 

 (2:1)

 

 

 

 Branky : Svoboda 2, Kopecký - Papoušek, Djika Douglas, Bárta        330

Velice kvalitní divizní utkání sledovalo 330 diváků v sobotu na stadionu ve Vysokém Mýtě. Tým Turnova (který je farmou Liberce) přijel s nabitou sestavou a po celý zápas dokazoval, že je právem na špici tabulky. Domácí však byli hostům vyrovnaným soupeřem a byli blíže k zisku tří bodů. Nadějné vedení 3:1 však v závěru neudrželi a zápas skončil asi zaslouženou remízou 3:3. Vysoké Mýto tak bodovalo i ve třetím jarním zápase, který byl tou nejlepší pozvánkou na okresní derby s Ústím nad Orlicí, které se na našem stadionu odehraje za 14 dní.  

   

Mistrovský zápas dorostu 22.března 2014 

SK Vysoké Mýto  - FC Olympia Hradec Králové B    6:1 

Branky:  Dostál 4, Sháněl, Doležal 

 

 

 

Přípravný zápas B mužstva 23.března 2014 
SK Vysoké Mýto B - SK Polička B    4:0 

Branky:  Vostrčil, L.Benda, Koblížek, Podmajerský

 

 

Vysokomýtský kanonýr a gólman 2013/2014

image

Pomalu se nám rozbíhá jarní čast našich klubových soutěží. Mezi střelci se již na 15.místo posunul hráč A mužstva Ivo Svoboda, kterému k tomu stačili tři jarní zápasy. Čtyři branky zaznamenal o tomto víkendu dorostenec Adam Dostál a v pořadí je již na děleném třetím místě. V prvních dvou kolech si dvě čistá konta připsal gólman A mužstva Vojtěch Černík. 

Pořadí střelců k 24.3. je zde , brankářů zde. 

 

 

Přípravný zápas B mužstva 15.března 2014, hráno na UMT v Chocni 
SK Vysoké Mýto B - Sokol Libchavy    3:2 

Branky:  Valášek, Matula, Krátký

 

 

463 V neděli 16.3.2014 byl překonán absolutní rekord v denní návštěvnosti těchto stránek. 463 unikátních návštěvníků bylo zvědavo na dění v našem klubu. Díky za zájem.

 

 

 image

Divize C  -  neděle 16.3.2014 - 10,15 hod. - 17.kolo 

FK Pardubice B

0:1

SK Vysoké Mýto

 

 

 

 

 

 

 

  Branku : 34. Svoboda                                                          60 diváků

I ve druhém jarním zápase dokázalo naše mužstvo naplno bodovat a již se posunulo na 12.příčku tabulky. Navíc jsme zápas opět odehráli s nulou ! Tři body našemu týmu zajistil Ivo Svoboda po přihrávce Nikolase Šumského. Více v sekci A mužstva.

 

 

 

 

 Týdeník gól každé úterý ke stažení zdarma !!! 

Populární časopis GÓL jde s dobou a převtělil se do elektronické podoby. Tato změna přináší výhody – časopis bude zcela zdarma. Nově časopis obsahuje bohaté zpravodajství z krajů a okresů, které se v běžných celostátních médiích už prakticky neobjevuje. GÓL se vrací do týdenního cyklu, bude ke  stažení každé úterý.GÓL je zdarma a stačí jediné – najít adresu www.gol.cz a kliknout na stažení…

 

 

Divize C  -  sobota 8.3.2014 - 14,30 hod. - 16.kolo 

SK Vysoké Mýto

3:0

Jablonec n.Jizerou

 

 

 

 (3:0)

 

 

 

 Branky : 13. Svoboda (penalta), 41.Kopřiva, 44.Konečný         380 diváků

Téměř 400 diváků se přišlo podívat na úvodní jarní divizní zápas do Vysokého Mýta. Posílený kádr domácích přítomné nezklamal a v pohodě si dokráčel pro důležité tři body. Vítězství mohlo být i výraznější , ale po třech brankách z první půle se fanoušci bohužel v té druhé již branky nedočkali, i když si domácí vytvořili další čtyři 100% šance !

  

 

Rozhovor s trenérem A týmu - Romanem Olivou  zde 

 

  

 Úspěchy našich  elévů

Hned tři halové turnaje vyhrála v posledních týdnech naše družstva elévů. Starší vyhráli  HT ve Vysokém Mýtě (22.2.), mladší pak vybojovali prvenství v Lanškrouně (22.2.) i ve Vys. Mýtě (1.3).

     Podrobnosti v sekcích elévů. 

 

 

Přípravný zápas A mužstva 1.března 2014 
SK Týniště n.O. - SK Vysoké Mýto    2:2 
Branky: 6.Kopřiva, 56. Svoboda
 
V generálce na úvodní jarní mistrovské utkání remizovalo naše mužstvo s lídrem hradeckého KP - mužstvem SK Týniště. Na naše vedení 2:0 odpověděli domácí dvěma brankami z penalt, které kopali v 75. a 78. minutě.  
 
 

image
Přípravný zápas B mužstva 1.března 2014, hráno na UMT v Litomyšli 
FK Sebranice - SK Vysoké Mýto B    1:5 

Branky: Svatoš, Vostrčil, M.Brychta, Koblížek, Matula

 

 
 

 
Přípravný zápas A mužstva 26.února 2014 
FK Agria Choceň - SK Vysoké Mýto  6:1 
Branku:  29.Daněk
 

 

Klubové příspěvky na rok 2014

Výbor SK schválil na svém zasedání 24.2. příspěvky na činnost oddílu pro rok 2014. Příspěvky 2014

 

 

Program jarních mistrovských utkání

V sekci  "Rozlosování jaro 2014"  je přehled jarních mistr. utkání mužů, dorostu a žáků. 

 

Informace z A týmu 

Jak bylo avizováno, došlo před zimním soustředěním ke zúžení kádru, který bude bojovat o záchranu v jarní části divizní soutěže. Soupisku si můžete prohlédnout v sekci A mužstva (kádr + střelci) - zde.  Dále upozorňujeme fanoušky, že došlo ke změně termínů přípravných zápasů !  Ve středu 26.2. hrajeme na UMT v Chocni s domácí Agrií od 17,15 hod., v sobotu 1.3. pak od 14,00 hod. v Týništi nad Orlicí.

 
Přípravný zápas A mužstva 22.února 2014 
FK Bystřice nad Pernštejnem - SK Vysoké Mýto  2:1 
Branku:  Kopecký, který bude v našem dresu hostovat i v jarní části soutěže (z MFK Chrudim)
 
 
imagePřípravný zápas A mužstva 15.února 2014 
MFK Chrudim - SK Vysoké Mýto  3:4 (2:1) 
Branky:  21. Valášek, 56.Svoboda, 74. Krátký, 89. Jeníček 
Za domácí Chrudim nastoupili hráči jak z A týmu tak z týmu B. 
 
 
     

 Nejlepší hráči SK Vysoké Mýto za rok 2013

 Tradičně se na výroční schůzi oddílu vyhlašují nejlepší hráči uplynulého roku. Za rok 2013 byli odměněni:  mladší elévové – Martin Loukota, starší elévové – Jan Kuchta, mladší žáci – Daniel Bartoš, starší žáci – Ondřej Nekl, dorost – Filip Lebeda, muži B – Jakub Simon, muži A –Miroslav Podmajerský. Nejlepším kolektivem roku 2013 se stal A tým mužů.   

 
imagePřípravný zápas A mužstva 9.února 2014 
SK Vysoké Mýto - Jiskra Ústí nad Orlicí   4:2  
Branky:  Svoboda, J.Černík, Konečný, L.Benda 

 

  

Mladší přípravka ve Skutči opět třetí

V sobotu 1.2.2014 jsme se zúčastnili dalšího halového turnaje ve Skutči, tentokrát s ročníkem 2005. Turnaj se konal v krásné hale, za velmi kvalitního obsazení (8 týmů) a naši kluci v něm nezklamali. Vojta Seidl byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

Konečné pořadí : 1. MFK Chrudim, 2. FK Pardubice, 3. SK Vysoké Mýto, 4. FC  Vysočina Jihlava, 5. FC Slovan Havlíčkův Brod, 6. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, 7. TJ Sokol Štoky, 8. MFK Trutnov. Podrobnosti z turnaje jsou v sekci mladších elévů.

 

Mladší žáci vyhráli halový turnaj  ve Svitavách 

V neděli 2.2.2014 se naši mladší žáci představili na halovém turnaji ve Svitavách. V konkurenci osmi mužstev si vedli výborně a bez ztráty bodu turnaj vyhráli. Ve finalovém zápase porazili Brno Líšeň 6:1.Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Jakub Dastych. Naše výsledky na turnaji + fotogalerii najdete v sekci mladších žáků.


 

 


 image

Přípravný zápas A mužstva 1.února 2014 
SK Vysoké Mýto - FK OEZ Letohrad  1:3 
Branku:  10.Svoboda
 
 
 
 SK Vysoké Mýto hlásí další výraznou posilu pro jarní divizní boje !

Do vysokomýtského dresu se vrací na půlroční hostování z Bohemians 1905 náš odchovanec Nicolas Šumský (ročník 1993). Bývalý mládežnický reprezentant a prvoligový hráč pražských klokanů naposledy působil ve slovinském klubu ND Gorica. Jde již o naši čtvrtou zimní posilu. Nově jmenovaný trenér Roman Oliva tak mohl po Petru Jeníčkovi (naposledy Kutná Hora), Lukáši Daňkovi (Dvůr Králové) a Ivo Svobodovi (Svitavy) přivítat ve svém kádru další zvučnou posilu. Definitivní podoba našeho A mužstva, které bude bojovat v janí části divizní soutěže bude známa před soustředěním v Polničce u Žďáru nad Sázavou, kam tým odjíždí 19.února

 

Starší elévové vybojovali na turnaji v Hradci stříbro  

 

Další halový turnaj odehrál tým starších elévů v sobotu 25.1.2014 v Hradci Králové. V konkurenci 8 mužstev vybojovali naši mladíci velmi pěkné druhé místo za vítěznou Slávií Praha. 

Kompletní servis z turnaje je v sekci starších elévů.

 

 

 

 
  Výroční členská schůze SK Vysoké Mýto - 2013
 
Zveme všechny členy na výroční schůzi, která se koná v pondělí 3.února 2014 od 17,30 hod. ve Sportcentru. Zde mimo jiné proběhne zhodnocení kalendářního roku 2013  a rovněž budou vyhlášeni nejlepší hráči jednotlivých kategorií + nejlepší kolektiv.
    
 
 
 
imagePřípravný zápas A mužstva 25.ledna 2014 
SK Vysoké Mýto - FK Jiskra Heřmanův Městec   8:2  
Branky:  Svoboda 3, Matula 2, Daněk, Krýda, Jeníček 
 
V dalším přípravném utkání A mužstva se do střelecké listiny hned 3x zapsala naše další nová posila. Ze Svitav k nám přestoupil útočník Ivo Svoboda (ročník 1977), bývalý hráč Slávie Praha, Českých Budějovic či Drnovic.   
  

Mladší přípravka na domácím turnaji bronzová

V sobotu 18.1.2014 jsme hostili v hale domova mládeže turnaj mladších přípravek ročníku 2006. Dobře obsazeného turnaje se zúčastnilo 8 týmů. Přestože jsme v turnaji obdrželi jedinou branku, skončili jsme třetí. Domácí Denis Rejman byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Kompletní zpravodajství z turnaje je v sekci mladších elévů.

 
 
 
 
  
Rozhovor s trenérem Karlem Řehákem (Orlický deník) si můžete přečíst v sekci A mužstva.
 
 
imagePřípravný zápas A mužstva 16.ledna 2014 
SK Vysoké Mýto - Sokol Živanice  2:1  
Branky:  52.vlastní (po rohu Podmajerského), 65.Kovář
 
 
image
Přípravný zápas A mužstva 12.ledna 2014 
SK Vysoké Mýto - FC Hlinsko  2:1  
Branky:  12. Valášek, 45. Jeníček

 

PŘEDPŘÍPRAVKA SK
Další trénink předpřípravky bude v úterý 21.01.2014 od 16:00 hod. v hale TSVM. 
Informace pro naše nejmenší fotbalisty budou od teď umísťovány do samostatné sekce - předpřípravka
(v levém menu). 

 

Začala příprava na jarní záchranářské boje

Před jarní částí mistrovské sezóny 2013/2014 dochází na postu trenéra A týmu ve Vysokém Mýtě opět ke změně. Po Milanu Ujcovi, který sezónu začal a tým vedl šest kol, mužstvo převzala vysokomýtská trenérská dvojice Karel Řehák a Pavel Dvořák. Zimní přípravu však již povede nový trenér. Do Vysokého Mýta přichází zkušený Roman Oliva (dříve trenér mládeže v Pardubicích, dospělých Slovanu Pardubice, Živanic či Hlinska). Na podzim působil ve Dvoře Králové (5.místo). Popřejme novému lodivodovi aby se mu v našem klubu dařilo a splnil tak cíl všech vysokomýtských fanoušků - zachránit divizi i pro příští ročník. Spolu s trenérem Olivou přichází ze Dvora Králové posílit náš tým záložník Lukáš Daněk. Další výraznou posilou by pak měl být Petr Jeníček, který se do mateřského klubu vrací po dlouhé době, kdy hostoval v různých klubech (i v zahraničí). Jeho posledním týmem byla Sparta Kutná Hora (taktéž účastník divize C). Další možné příchody jsou v jednání. Mužstvo zahájilo přípravu ve středu 8.ledna a bude trénovat jak na našem stadionu, tak na UMT v Chocni. V termínu 19. - 23.2.2014 odjíždí tým na soustředění do Polničky u Žďáru nad Sázavou.  

Přehled přípravných zápasů v zimním období :

Neděle

12.1.

11,00

SK Vysoké Mýto

FC Hlinsko

UMT Chrudim

2:1

Čtvrtek

16.1.

17,30

SK Vysoké Mýto

Sokol Živanice

UMT Chrudim

2:1

Sobota

25.1.

17,00

Heřmanův Městec

SK Vysoké Mýto 

UMT Chrudim

2:8

Sobota

1.2.

11,00

FK OEZ Letohrad

SK Vysoké Mýto 

 

3:1

Neděle

9.2.

12,00

Jiskra Ústí n.O.

SK Vysoké Mýto 

 

2:4

Sobota

15.2.

13,00

MFK Chrudim

SK Vysoké Mýto 

 

3:4

Středa

19.2.

 

Začátek soustředění (Polnička u Žďáru n.S.)

 

 

Sobota

22.2.

9,00

Bystřice n.Pernštejnem

SK Vysoké Mýto 

 

2:1

Středa

26.2.

???

FK Agria Choceň

SK Vysoké Mýto 

 

6:1

Sobota

1.3.

15,00

SK Vysoké Mýto

FK Týniště n.O.

 

2:2

 

Starší elévové vyhráli halový turnaj v Holicích

V hned první sobotu v novém roce 4.1.2014 se naše starší přípravka zúčastnila halového turnaje v Holicích. Kluci nepoznali hořkost porážky a zaslouženě zvítězili. O den později skončili v Holicích naši mladší elévové třetí.

Komentáře k turnajům + výsledkový servis jsou v sekcích elévů.

 

 

 

 

 

Mladší žáci skončili v Holicích třetí

V neděli 15. 12. 2013 se naši mladší žáci zúčastnili prvního halového turnaje této zimní sezony, v Holicích.
Ve slušně obsazeném turnaji, kluci rozhodně nezklamali a obsadili konečné 3. místo  z 10. týmů.
 

Více o turnaji naleznete v sekci mladších žáků.

 

 

Mladší elévové přivezli medaili ze Svratky

V sobotu 7.12.2013 se naše mladší přípravka zúčastnila kvalitně obsazeného Mikulášského turnaje ve Svratce. Zúčastnilo se 10 týmů.Hned v prvním utkání jsme nastoupili proti Hlinsku, což dle následného průběhu turnaje bylo předčasné finále, bohužel se šťastným koncem pro hlinecké borce (0:2). V dalším průběhu jsme již nedostali žádnou branku !!! a po vítězstvích 3:0 (Krouna), 8:0 (Svratka B) a 3:0 (Žďár n. Sázavou) skončili na druhém místě ve skupině a čekal nás zápas o bronz. Ten naši borci  odehráli s přehledem a po výhře 1:0 vybojovali zaslouženě bronzové medaile. Martin Loukota se stal s 8 brankami nejlepším střelcem turnaje! Více v sekci mladších elévů. 

 

 

 

Starší žáci vyhráli Mikulášský turnaj v Chocni

Obhajoba loňského prvenství na tomto turnaji v Chocni (7.12.2013) se klukům podařila na výbornou. Hrálo se na umělé trávě pokryté souvislou vrstvou sněhu v pravém zimním počasí. Naši borci všechny zápasy vyhráli a po zásluze mohli slavit prvenství v turnaji. Více v sekci starších žáků. 

 

 

Starší elévové přivezli z dvoudenního turnaje v Hlušicích bronzové medaile

 

O víkendu 23. a 24.11.2013 se naši starší elévové již tradičně zúčastnili letos opět velmi kvalitně obsazeného dvoudenního turnaje v Hlušicích. Čekalo nás 11 soupeřů, hrálo se 1x13 minut nejprve každý s každým, poté zápasy o konečné umístění. Bronzové medaile v konkurenci oddílů jako jsou Teplice, Jablonec či Liberec jsou velmi pěkným úspěchem. Třešničkou na dortu bylo vyhlášení našeho trenéra Daniela Jílka nejlepším trenérem turnaje ! 

Kompletní zpravodajství z Hlušic je zde

 

 Mladší elévové skončili v Chocni čtvrtí

V sobotu 23.11.2013 se naše mladší přípravka r. 2005 představila na halovém turnaji v sousední Chocni, kterého se zúčastnilo 7 týmů. Hrálo se systémem každý s každým 1x13 min a naši kluci sehráli velmi smolný turnaj, když  hlavně časté výsledky 1:1 (celkem 3x) nás připravily o lepší umístění (bohužel 4. místo!). Střelecký nás držel, jako obvykle Martin Loukota,který byl po zásluze vyhlášen nejlepším střelcem turnaje. Více v sekci mladších elévů.

 

Konečné tabulky po podzimní části sezóny 2013/2014  jsou  zde 

 

Ohlédnutí za mistrovským podzimem

Sezóna 2013/2014 s přívlastkem „divizní“ je v polovině. Podívejme se v krátkém hodnocení jak se našim mužstvům vedlo.

 

Hodnocení jednotlivých týmů:

A mužstvo (divize C)  – 15.místo (14 bodů)  

Vlajková loď našeho oddílu – A tým mužů se po předlouhých 19 sezónách opět představil v divizní soutěži. Před sezónou došlo k nutnému posílení kádru (přišli Živný, Krpata, M.Krátký, Ráliš, Kopecký a v průběhu podzimu i Kovář, J.Krátký a z B mužstva Matula). Svěřenci trenéra Ujce zahájili sezónu dobrou remízou v Jablonci, pak však přišli porážky doma s rezervou Pardubic, v Turnově a jen remíza doma s nováčkem z Trutnova. Následovala drtivá porážka 0:6 v Ústí a propad na poslední příčku tabulky. Stále se čekalo na první výhru. Ta měla přijít v klíčovém domácím zápase s Rapidem Liberec. Porážka 1:2 však znamenala další vrásky na tvářích příznivců a konec trenéra Ujce u vysokomýtského kormidla. Mužstvo převzalo trenérské duo Karel Řehák a Pavel Dvořák s cílem odlepit ho ze dna. Kýžené první výhry se tým překvapivě dočkal hned následující kolo v Letohradě, ba co víc, poté jsme doma porazili i vedoucí tým Nové Paky ! Impulz v podobě trenérské výměny tedy zafungoval a nic na něm nezměnila ani smolná prohra ve Svitavách. Následovali dvě remízy (doma s kvalitním Dvorem Králové a v Náchodě) a zdálo se, že z nejhoršího jsme venku. Jenže přišla prohra doma se Živanicemi a druhý podzimní debakl - 0:5 v Kutné Hoře. Mužstva z chvostu tabulky začala „překvapivě“ bodovat a pro nás to znamenalo opět pád ke dnu! Před posledními dvěma koly byl cíl jasný. Získat minimálně tři body a udržet kontakt s mužstvy před námi. Nakonec z toho byli body čtyři, když po přesvědčivé výhře se Železným Brodem jsme přivezli bod i z druhé Dobrovice ! Sice tedy přezimujeme na předposledním místě tabulky, ale s minimální ztrátou na stejně ohrožené týmy. Každopádně nás čeká přes zimu spousta práce, abychom byli dobře připraveni na jarní záchranářské práce a účast v divizi nebyla jen roční epizodou… 

Nejlepším střelcem mužstva byl na podzim Kopecký (6 branek).

 

B mužstvo (I.B třída) – 3.místo (24 bodů)

Svěřenci trenéra Martina Brychty přezimují na velmi pěkném třetím místě tabulky. To je po mnoha letech strávených především snahou o to zachránit se výrazným posunem. Navíc velmi mladý tým předváděl po většinu podzimu pohlednou hru a výkony řady hráčů jsou příslibem do budoucna. Nejlepším střelcem mužstva byl na podzim Valášek (4 góly).

Dorost U19 (východočeský přebor) – 2.místo (29 bodů)

Náš dorost hraje třetí sezónu ve společném Východočeském přeboru. Toho se letos účastní 10 celků a nás může těšit, že náš dorost (obhájce krajského přeborníka z loňské sezóny) si prozatím nevede vůbec špatně. Je na druhém místě za B týmem Pardubic. Kladem je i to, že do týmu se daří zapracovávat i hráče z loňských žáků. Nejlepším střelcem mužstva byl Dostál (9 branek)

 

Starší žáci U15 (krajský přebor) – 4.místo (29 bodů)

Starší žáci po tříletém kralování v KP trochu vyklidili pozice a po podzimu jsou na čtvrtém místě tabulky se sedmibodovou ztrátou na vedoucí Pardubice B. Těm jsme sice připravili jedinou prohru v soutěži, ale naopak domácí ztráty s Pardubičkami (1:1) a Holicemi (3:4) nás srazili na „bramborovou“ pozici. Nejlepším střelcem týmu byl Kavka (18 branek).

Mladší žáci U13 (krajský přebor) – 1.místo (36 bodů)

Naši mladší žáci tabulku KP spolu s Českou Třebovou vedou. Ze 13 zápasů jsme jich 12 vyhráli (většinu výrazným rozdílem) a jedinou porážku jsme si připsali právě v České Třebové. O titulu se tak patrně rozhodne v našem jarním souboji, který se odehraje na našem stadionu. Nejlepším střelcem mužstva byl Bartoš (23 branek).

 

Elévové  (krajský přebor)

Naši nejmenší borci hrají tradičně nejlepší skupinu KP, kde se setkávají s mužstvy Pardubic, Chrudimi, Letohradu, Hlinska a České Třebové. V této kategorii se tabulky nepočítají, vše směřuje k jarnímu vyvrcholení, kdy se ve finálových turnajích hraje o krajského přeborníka (naši starší se radovali v posledních dvou ročnících). Nejlepšími střelci byli u starších Mikan (53 branek) a u mladších Loukota (45 gólů).  

    

 

První halové zlato letošní sezóny přivezli mladší elévové ze Skutčeimage

V neděli 17.11.2013 nám odstartovala halová sezóna a vstup nemohl dopadnout lépe! Mladší přípravka ročník  2006 se zúčastnila tradičně dobře obsazeného turnaje v krásné sportovní hale ve Skutči. Kluci postupně sehráli 5 utkání (3x ve skupině, semifinále a finále), ve kterých nepoznali hořkost porážky, všechna utkání jednoznačně vyhráli a navíc předvedli dobrý fotbal a velmi vydařené akce!!! Pochvalu zaslouží opravdu všichni - v brance zářil Ondra Novotný (pouze dvě obdržené branky!) střelecky hlavně Denis Rejman a s 9 brankami se stal nejlepším střelce turnaje.
Podrobnosti z turnaje jsou  zde 

 

 

 

Divize C  -  sobota 16.11.2013 - 13,30 hod. - 15.kolo 

 FK Dobrovice

1:1

SK Vysoké Mýto

 

 

 

(1:0) 

 

 

 

    Branky:  22.Vajgl - 76.Kopecký       

  

Dorost U19   podzimní část sezóny 2013/2014

Velmi příjemný je pohled na tabulku Východočeského přeboru dorostenců. Naše mužstvo totiž figuruje na druhé příčce. Svěřencům trenérů Pospíšila, Koblížka a Chadimi se tak podařilo navázat na loňskou úspěšnou sezónu. Hodnocení podzimní části včetně veškerých statistik a tabulky si můžete prohlédnou v sekci dorostu -  zde  

 

 

 

Divize C  -  sobota 9.11.2013 - 14,00 hod. - 14.kolo 

 

 SK Vysoké Mýto

4:0

FK Železný Brod

 

 

 

 

 

 

  Branky: 72. a 89.Podmajerský, 16. Kopecký, 80.Ráliš

 

Zveme Vás na tradiční halové turnaje do Vysokého Mýta 

   

Kategorie

Termín

Počet týmů

Startovné

Přihlášky do

SE (2003)

7.12.2013

8

1500,-

23.11.2013

ME (2006)

18.1.2014

8

1500,-

4.1.2014

MŽ (2001)

16.2.2014

8

1500,-

31.1.2014

SE (2003)

22.2.2014

8

1500,-

8.2.2014

ME (2005)

1.3.2014

8

1500,-

15.2.2014

 

Více o jednotlivých turnajích (+ kontakty k přihlášení) jsou v sekci halová sezóna -  zde

 

 

Divize C  -  neděle 3.11.2013 - 14,00 hod. - 13.kolo 

 Sparta Kutná Hora

5:0

SK Vysoké Mýto

 

 

 

 

 

 

  Branky: 58. a 86. Schwarz, 44. Wolf, 68. Kroutil, 89. Tomíšek       

 

Výsledky našich mužstev

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

2.11.

14,00

muži B

SK Vysoké Mýto B

TJ Luže

1:1

neděle

3.11.

10,00

dorost

SK Vysoké Mýto 

FK Náchod 

3:2

neděle

3.11.

12,15

st.žáci

SK Vysoké Mýto

Jiskra Ústí n.O.

6:1

neděle

3.11.

14,00

ml.žáci

SK Vysoké Mýto 

Jiskra Ústí n.O.

7:0

neděle

3.11.

14,00

muži A

Sparta Kutná Hora

SK Vysoké Mýto

5:0

 

 
PŘEDPŘÍPRAVKA SK
 
Halové tréninky začínají v úterý  5.11.2013  (16,30 - 18,00) v hale Technických služeb.
(dříve vodohospodářské učiliště) - směr Vraclav.
                                                                              Tomáš Fritsche - trenér
 
   image

Vysokomýtský kanonýr a gólman 2013/2014

Pořadí střelců k 11.11. je zde , brankářů zde. 

 
 
Ohlédnutí za minulým týdnem ... 
Po prohře 1:2 s nováčkem ze Živanic kleslo naše A mužstvo opět ke dnu divizní tabulky. Patří nám aktuálně předposlední příčka a naše situace se opět výrazně komplikuje. Do konce podzimní části však zbývají ještě tři kola a ve hře je devět bodů o které je potřeba zabojovat. O tomto víkendu zajíždíme do Kutné Hory, která minulý víkend překvapivě prohrála v Náchodě. Bodový zisk z tohoto zápasu by byl velmi příjemný. Poté nás totiž doma čeká další "klíčový" zápas, kdy hostíme další tým hrající o záchranu - Železný Brod. Naše B mužstvo dokázalo v závěru otočit zápas v Kameničkách a navázalo na tříbodový zisk z minulého týdne. Nyní nás čeká doma v posledním podzimním zápase suverén I.B třídy skupiny A - tým Luže. Dorost vcelku bez problémů přehrál na UMT Cidlinu 5:0 a nadále mu patří 2.příčka tabulky. Tu bude hájit v dalším domácím zápase, kdy tuto neděli hostí třetí Náchod. Nedařilo se žákovským mužstvům. Obě prohrála v České Třebové. Starší podlehli 3:4, mladší ztratili na podzim první body po porážce 1:3. V posledním podzimním kole hostí naši žáci rovněž v neděli celky z Ústí nad Orlicí.

 

Divize C  -  sobota 26.10.2013 - 14,30 hod. - 12.kolo 

image

SK Vysoké Mýto

1:2

Sokol Živanice

 

 

 

 

 

 

 

  45.Podmajerský (z penalty) - 14. Klátil, 58. Krejčík 

 

Výsledky našich mužstev

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

26.10.

14,30

muži A

SK Vysoké Mýto

Sokol Živanice

1:2

neděle

27.10.

10,00

dorost

RMSK Cidlina

SK Vysoké Mýto

0:5

neděle

27.10.

11,00

st.žáci

FK Česká Třebová

SK Vysoké Mýto

4:3

neděle

27.10.

12,45

ml.žáci

FK Česká Třebová

SK Vysoké Mýto

3:1

neděle

27.10.

14,30

muži B

FK Kameničky

SK Vysoké Mýto B

1:2

 

  
Ohlédnutí za minulým týdnem ... 
A mužstvo pokračovalo ve zlepšených výkonech a po remíze 1:1 doma se Dvorem Králové, uhrálo stejný výsledek i v Náchodě. V zápase jsme byli lepším mužstvem, měli více šancí a mohli pomýšlet i na tříbodový zisk... Tak snad se ho dočkáme tento víkend, kdy doma hostíme tým Živanic. Tomu se stejně jako nám v úvodu podzimu nedařilo, ale postupně se zvedá a již se prokousal na 11.příčku tabulky. My jsme jen o místo za ním a tak se dá čekat vyrovnaný zápas dvou nováčků soutěže (oba v průběhu soutěže měnili trenéry). Naše B mužstvo se po více než měsíci opět dočkalo výhry. Doma jsme porazili 3:2 Rohovládovou Bělou. V poločase jsme vedli 3:0 po krásných brankách ,ale pohodový zápas se ve druhé půli zdramatizoval. Naštěstí tři body zůstali doma. Dorost porazil na domácím hřišti po zlepšeném výkonu ve druhé půli 5:1 Dvůr Králové nad Labem. Žáci tento víkend nehráli neboť zápasy s rezervou Pardubic si předehráli již dříve. Skončila podzimní část KP elévů, letos silně nepřehledná soutěž. Prakticky každý turnaj se totiž hraje jiným systémem, neboť se ho účastní různé počty týmů. Některé oddíly mají A i B družstva, některé je mít nemusejí ? I když v této kategorii nejde o výsledky, jistě by stálo za zvážení, jak dát této nejvyšší krajské soutěži opět nějaký pevný řád... 

 

Divize C  -  sobota 19.10.2013 - 15,30 hod. - 11.kolo 

 FK Náchod

1:1

SK Vysoké Mýto

 

 

 

 

 

 

 

    Branky:  70.Bohuslav - 59.Kopecký       

 
 

Zveme Vás na tradiční halové turnaje do Vysokého Mýta 

   

Kategorie

Termín

Počet týmů

Startovné

Přihlášky do

SE (2003)

7.12.2013

8

1500,-

23.11.2013

ME (2006)

18.1.2014

8

1500,-

4.1.2014

MŽ (2001)

16.2.2014

8

1500,-

31.1.2014

SE (2003)

22.2.2014

8

1500,-

8.2.2014

ME (2005)

1.3.2014

8

1500,-

15.2.2014

 

Více o jednotlivých turnajích (+ kontakty k přihlášení) jsou v sekci halová sezóna -  zde

 

 

Výsledky našich mužstev

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

19.10.

10,00

dorost

SK Vysoké Mýto

TJ Dvůr Králové n.L.

5:1

sobota

19.10.

15,30

muži A

FK Náchod

SK Vysoké Mýto

1:1

neděle

20.10.

9,00

elévové

mistrovský turnaj v Chrudimi

 

neděle

20.10.

15,30

muži B

SK Vysoké Mýto

Rohovládová Bělá

3:2

 

 

Divize C  -  sobota 12.10.2013 - 16,00 hod. - 10.kolo 

 SK Vysoké Mýto

1:1

TJ Dvůr Králové

 

 

 

 

 

 

 

 Branky : 82.Podmajerský - 77. Kilevník (obě z penalt)         

 

Výsledky našich mužstev

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

12.10.

11,30

dorost

FK Pardubice B

SK Vysoké Mýto

5:2

sobota

12.10.

16,00

muži A

SK Vysoké Mýto

TJ Dvůr Králové n.L.

1:1

sobota

12.10.

16,00

muži B

Spartak Sezemice

SK Vysoké Mýto B

3:1

neděle

13.10.

9,00

elévové

mistrovský turnaj ve Vysokém Mýtě

 

neděle

13.10.

9,30

st.žáci

FC Hlinsko

SK Vysoké Mýto

1:2

neděle

13.10.

11,15

ml.žáci

FC Hlinsko

SK Vysoké Mýto

0:13

  
 
 
 
PŘEDPŘÍPRAVKA SK
 
Začátky tréninků předpřípravky se od
pondělí 14.10.2013 mění z 16:30 hod. na 16:00 hod.

                                                   Tomáš Fritsche - trenér
 
 

Divize C  -  neděle 6.10.2013 - 16,00 hod. - 9.kolo 

 TJ Svitavy

1:0

SK Vysoké Mýto

 

 

 

 

 

 

 

    Branku: 88.Belej        

 
 

Výsledky našich mužstev

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

5.10.

9,00

elévové

mistrovský turnaj v České Třebové

 

sobota

5.10.

9,30

st.žáci

SK Vysoké Mýto

SK Holice

3:4

sobota

5.10.

11,15

ml.žáci

SK Vysoké Mýto

SK Holice

6:0

sobota

5.10.

13,30

dorost

SK Vysoké Mýto

1.FC Žamberk

4:1

sobota

5.10.

16,00

muži B

SK Vysoké Mýto B

Sokol Rosice n.L.

1:2

neděle

6.10.

16,00

muži A

TJ Svitavy

SK Vysoké Mýto

1:0

středa

9.10.

14,45

st.žáci

SK Vysoké Mýto

FK Pardubice B

4:1

středa

9.10.

16,30

ml.žáci

SK Vysoké Mýto

FK Pardubice B

:

 
 
  
Ohlédnutí za minulým týdnem ... 
Tak to jsme nečekali. Po překvapivé výhře 4:0 v Letohradě si naše A mužstvo totiž poradilo na domácím hřišti i s lídrem soutěže ! Po statečném a bojovném výkonu jsme nad dosud neporaženou Novou Pakou zvítězili 3:2 a připsali si druhé divizní vítězství. Šest bodů z posledních dvou utkání nás posunulo na 10.příčku tabulky. Nyní nás čeká utkání ve Svitavách, které zdaleka nenaplňují předsezónní předpoklady a jdou v poslední době od porážky k porážce. O to těžší to pro nás bude. Připomeňme si ještě, že náš první letošní vzájemný zápas (předkolo poháru České pošty) skončil výhrou Svitav ve Vysokém Mýtě 3:0 a svitavský web psal něco o kočce a myši.... Nyní se však mužstva nacházejí v úplně jiném rozpoložení. Budeme bodovat i ve třetím utkání této těžké série ? Pojeďte povzbudit naše borce !   B mužstvo přivezlo bod z Chroustovic za bezgólovou remízu. Kvalitní zápas s množstvím šancí nakonec skončil spravedlivou dělbou bodů. Dorost vyhrál v Rychnově přesvědčivě 4:0, když ještě pětkrát ! trefil brankovou konstrukci. Žákovská mužstva přivezla všechny body z Třemošnice (starší vyhráli 7:1, mladší 11:0). Dařilo se i našim elévům na mistrovském turnaji v Hlinsku. 
 
 

Divize C  -  sobota 28.9.2013 - 16,30 hod. - 8.kolo 

 

SK Vysoké Mýto

3:2

1.FK Nová Paka

 

 

 

 

 

 

 

Branky:  Kopřiva, Valášek, Kopecký - Janda, Labík       

 

 

Další program našich mužstev

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

28.9.

9,00

elévové

mistrovský turnaj v Hlinsku

 

sobota

28.9.

9,30

dorost

FC Rychnov n.K.

SK Vysoké Mýto

0:4

sobota

28.9.

16,30

muži A

SK Vysoké Mýto

1.FK Nová Paka

3:2

sobota

28.9.

16,30

muži B

SK Chroustovice

SK Vysoké Mýto B

0:0

neděle

29.9.

9,30

st.žáci

ŽSK Třemošnice

SK Vysoké Mýto

1:7

neděle

29.9.

11,15

ml.žáci

ŽSK Třemošnice

SK Vysoké Mýto

0:11

 
  
 
Ohlédnutí za minulým týdnem ... 
Konečně jsme se dočkali první divizní výhry v letošní sezóně ! Předcházela jí změna na trenérském postu, kdy Milana Ujce vystřídal vysokomýtský trenérský tandem Karel Řehák a Pavel Dvořák. Tato výměna zafungovala a naše mužstvo přivezlo nečekanou, ale zaslouženou  výhru 4:0 z Letohradu. Na ní se podíleli i další dvě nové posily v našem týmu. Čisté konto vychytal brankář Jakub Krátký, který přichází na hostování z Ústí nad Orlicí (již v minulosti náš dres oblékal). Gólem a asistencí  pak k výhře přispěl záložník Miroslav Kovář, který u nás bude hostovat z Poličky. V tabulce jsme se odlepili z posledního místa, v sobotu nás však čeká soupeř nejtěžší. Vedoucí tým tabulky – 1.FK Nová Paka. Tak přijďte podpořit naše hráče ! První prohru v soutěži si připsalo naše „béčko“. Přitom v Nasavrkách vedlo již 2:0. Nyní nás čeká velice těžký zápas na hřišti Chroustovic, kde půjde o souboj druhého týmu tabulky se třetím. Prohrál i náš dorost. Na domácím hřišti jsme nestačili na Českou Třebovou a podlehli 3:4. Přesto nám v tabulce patří solidní třetí místo. Tým starších žáků postoupil z 1.kola poháru PKFS, když na hřišti v Ostřešanech porazil „domácí“ Pardubičky 5:2. V dalším kole nás na domácím hřišti čeká ligový tým Pardubic.
 
 

Divize C  -  sobota 21.9.2013 - 16,30 hod. - 7.kolo 

 FK OEZ Letohrad

0:4

SK Vysoké Mýto

 

 

 

 

 

 

 

 Branky: 35.Podmajerský z p., 48.Kovář, 62.Sklenář, 82.Krátký M.           

 
436  V pondělí 23.9.2013 byl překonán historický rekord v návštěvnosti těchto stránek ! Po našem prvním letošním divizním vítězství bylo 436 unikátních návštěvníků zvědavo na dění v našem klubu. Díky za zájem. 
  
 
 
PŘEDPŘÍPRAVKA SK
 
Tréninky našich nejmenších fotbalistů budou probíhat dvakrát týdně.
Pondělí a pátek vždy od 16:30 hod. na stadionu. 
 
                                                          Tomáš Fritsche - trenér
 
 
 
 

Další program našich mužstev

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

21.9.

9,00

elévové

mistrovský turnaj v České Třebové

 

sobota

21.9.

10,00

dorost

SK Vysoké Mýto

FK Česká Třebová 

3:4

sobota

21.9.

16,30

muži A

FK OEZ Letohrad

SK Vysoké Mýto

0:4

sobota

21.9.

16,30

muži B

FC Nasavrky

SK Vysoké Mýto B

3:2

středa

25.9.

15,30

st.žáci

FK Agria Choceň

SK Vysoké Mýto

:

středa

25.9.

17,15

ml.žáci

FK Agria Choceň

SK Vysoké Mýto

:

 
 
 
Ohlédnutí za minulým týdnem ... 
Máme za sebou šestý divizní zápas. V něm jsme na domácím hřišti hostili dalšího nováčka soutěže - liberecký Rapid a ani toto utkání jsme nedokázali vyhrát. Bohužel i o remízu jsme v nastaveném čase přišli... Situace je tak již velmi vážná a klubové vedení se rozhodlo jednat. Odvolalo trenéra Ujce a na jeho místo přichází vysokomýtské trenérské duo Karel Řehák a Pavel Dvořák. Oba bývalí výborní fotbalisté, kteří již divizi zažili jako hráči (K.Řehák v ní dal 25 branek, P.Dvořák 9) mají vytáhnout naše mužstvo z poslední příčky tabulky. Tak snad budou oni tím správným impulzem a mužstvu pomohou. Na úvod jejich mise je však čeká velmi náročná série. Zápas v Letohradě, doma s aktuálně vedoucí Novou Pakou a poté do Svitav... Naše B mužstvo pokračuje v "bodovém sběru" a po domácí výhře 2:0 s rezervou Přelouče se drží na druhé příčce tabulky. Dorost vyhrál na hřišti posledního týmu soutěže Olympie HK B 4:2, ale trenéři příliš spokojeni nebyli. Obě žákovská mužstva doma s Přeloučí vyhrála. Starší 6:0 (v tabulce jsou druzí), mladší 3:0 (KP vedou). Domácí mistrovský turnaj elévů se pro nepřízeň počasí neodehrál.
 
 
 
Milan Ujec odvolán !
V úterý 17.9.došlo k odvolání trenéra A mužstva Milana Ujce a nahradilo ho nové trenérské vysokomýtské duo
Karel Řehák a Pavel Dvořák. Ti již vedli včerejší trénink A mužstva.
Trenér Milan Ujec převzal naše A mužstvo před sezónou 2011/2012 a stál za jeho vzestupem, který byl završen  postupem do divize. Ve dvou sezónách v KP měl velmi dobrou bilanci 33 výher - 15 remíz  - 12 porážek.
Po velmi špatném vstupu do letošní divizní soutěže (2 body ze 6 kol) byl však od týmu odvolán. Přesto mu patří za téměř dvou a půl leté úspěšné účinkování u našeho A mužstva poděkování. 
 
 
 

Divize C  -  sobota 14.9.2013 - 17,00 hod. - 6.kolo 

SK Vysoké Mýto

1:2

VTJ Rapid Liberec

 

 

 

 

 

 

 

  33.Kopecký - 31. Studnička, 91. Landyš                     210 diváků            

 

Výsledky našich mužstev

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

14.9.

9,00

elévové

Mistrovský turnaj ve Vysokém Mýtě

 

sobota

14.9.

12,00

dorost

Olympia HK

SK Vysoké Mýto

2:4

sobota

14.9.

17,00

muži A

SK Vysoké Mýto

VTJ Rapid Liberec

1:2

neděle

15.9.

13,30

st.žáci

SK Vysoké Mýto

FK Přelouč 

6:0

neděle

15.9.

15,15

ml.žáci

SK Vysoké Mýto

FK Přelouč 

3:0

neděle

15.9.

17,00

muži B

SK Vysoké Mýto B

FK Přelouč B

2:0

 
 
 
Ohlédnutí za minulým týdnem ... 
Tak jsme poslední .... Po debaklu 0:6 v Ústí nad Orlicí se naše A mužstvo propadlo na samé dno divizní tabulky. Se ziskem pouhých dvou bodů po pěti kolech a skóre 4:13 je to logické vyústění naší situace. Tento týden hostíme doma dalšího nováčka VTJ Rapid Liberec a již opravdu potřebujeme naplno zabodovat. Doufejme, že se nám vyprázdní marodka a trenér Ujec bude moci postavit takovou sestavu, která bude schopna zvítězit. Tak přijďte v sobotu povzbudit naše borce !!! B mužstvo poprvé ztratilo a muselo přenechat první příčku Luži. Po nejhorším podzimním výkonu jsme totiž jen remizovali v Dobříkově 1:1. V dalším kole hostíme doma "béčko" Přelouče a snad se vrátíme na vítěznou vlnu. Dorost měl doma těžkého soupeře v podobě dosud neporaženého Nového Města. Dokázal si s ním však poradit a po výhře 2:1 jsme třetí. Starší žáci vyhráli v Lanškrouně 8:0 a jsou druzí, mladší po výhře 4:1 se staejným soupeřem tabulku KP bez ztráty bodu vedou. Svou soutěž již zahájili i naši elévové. Jak se jim dařilo se můžete podívat v příslušných sekcích.    
 
  

Divize C  -  sobota 7.9.2013 - 17,00 hod. - 5.kolo 

Jiskra Ústí n.O.

6:0

 SK Vysoké Mýto

 

 

 

 

 

 

 

                                                

 

 Výsledky našich mužstev 

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

7.9.

10,00

dorost

SK Vysoké Mýto

Nové Město n.M.

2:1

sobota

7.9.

17,00

muži A

Jiskra Ústí n.O.

SK Vysoké Mýto

6:0

sobota

7.9.

17,00

muži B

Sokol Dobříkov

SK Vysoké Mýto B

1:1

neděle

8.9.

9,00

elévové

mistrovský turnaj v Pardubicích

 

neděle

8.9.

9,30

st.žáci

TJ Lanškroun

SK Vysoké Mýto

0:8

neděle

8.9.

11,15

ml.žáci

TJ Lanškroun

SK Vysoké Mýto

1:4

 
 
 
Ohlédnutí za minulým týdnem ... 
Ani čtvrté divizní kolo nám nepřineslo radost v podobě první letošní výhry. Přitom lepší začátek utkání jsme si nemohli přát. Ve 3.minutě se po faulu na Kopeckého pískala penalta, navíc byl hráč hostí vyloučen. Bohužel penaltu jsme nedali a z téměř 90 minutové přesilovky nakonec vytěžili jen bod. A to nás od prohry zachránila až střela Kopeckého z nastaveného času ! V dalším kole nás navíc čeká utkání na půdě Ústí nad Orlicí, odkud se body téměř nevozí... To naše B mužstvo navléklo na šňůru vítězství i čtvrtý korálek. Vcelku jasně doma 3:0 porazilo Mnětice. V dalším kole zajíždí naše Béčko do Dobříkova ! Dostostenci sehráli v uplynulém týdnu dva mistrovské zápasy s největšími kandidáty na prvenství. Nejprve jsme ve středu doma podlehli 2:4 B týmu Pardubic, v sobotu jsme naopak tři body přivezli z Náchoda po výhře 4:1. Mužstvo starších žáků poprvé ztratilo, když doma jen remizovalo s týmem SK Pardubičky 1:1 (v týdnu se nám v Letohradě dařilo o hodně více, když jsme ještě vloni ligový Letohrad porazili 11:1). Mladší žáci naopak oba své zápasy vyhráli (v Letohradě 4:1, doma pak rozstříleli Pardubičky 11:1). Tuto neděli se již rozběhnou i soutěže elévů.  
 

Divize C  -  sobota 31.8.2013 - 17,00 hod. - 4.kolo 

SK Vysoké Mýto

2:2

 MFK Trutnov

 

 

 

 

 

 

 

 25. Dvořák, 90. Kopecký - 14. Vilám, 89. Marks                     300 diváků

  

Výsledky našich mužstev 

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

středa

28.8.

18,00

dorost

SK Vysoké Mýto

FK Pardubice B

2:4

čtvrtek

29.9.

16,45

st.žáci

FK OEZ Letohrad

SK Vysoké Mýto

1:11

čtvrtek

29.9.

18,30

ml.žáci

FK OEZ Letohrad

SK Vysoké Mýto

1:4

sobota

31.8.

9,30

st.žáci

SK Vysoké Mýto

SK Pardubičky

1:1

sobota

31.8.

11,15

ml.žáci

SK Vysoké Mýto

SK Pardubičky

11:1

sobota

31.8.

12,15

dorost

FK Náchod

SK Vysoké Mýto

1:4

sobota

31.8.

17,00

muži A

SK Vysoké Mýto

MFK Trutnov

2:2

neděle

1.9.

17,00

muži B

SK Vysoké Mýto B

Sokol Mnětice

3:0

 
 
Ohlédnutí za minulým týdnem ... 
Ve třetím kole divize C jsme zajížděli do Turnova s cílem pokusit se rozmnožit náš zatím jednobodový zisk. Bohužel po prohře 0:2 jsme se vraceli s prázdnou (neproměnili jsme penaltu). Nyní nás doma čeká veledůležitý zápas s dalším divizním nováčkem z Trutnova. Dočkáme se první letošní divizní výhry ? B mužstvo pokračovalo ve vítězném tažení a vyhrálo i třetí zápas sezóny. "Derby" v Zámrsku bylo hodně vyhecované (3 červené, 7 žlutých a 3 nařízené penalty). Vítězství 2:1 a první místo v tabulce nám zajistil dvěma brankami Valášek.V dalším kole hostíme v neděli doma Mnětice. Posílený dorost porazil doma jasně 5:1 Cidlinu. Tuto středu hrají dorostenci doma další mistrovský zápas, když od 18,00 hod. hostíme Pardubice B, v sobotu pak dorost zajíždí do Náchoda, který loňský ročník vyhrál. Žákovská mužstva přivezla všechny body z Moravské Třebové. Starší vyhráli 7:1, mladší dokonce 11:0 !!! Ve čtvrtek zajíždíme k vloženému zápasu do Letohradu, v sobotu pak hostíme Pardubičky.
 
 

 

Divize C  -  neděle 25.8.2013 - 17,00 hod. - 3.kolo 

FK Pěnčín - Turnov

2:0

 SK Vysoké Mýto

 

 

 

 

 

 

 

 14.Randák, 46. Novotný                                                    350 diváků

 
 

Výsledky našich mužstev

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

24.8.

10,00

dorost

SK Vysoké Mýto

RMSK Cidlina

5:1

sobota

24.8.

10,00

st.žáci

Moravská Třebová

SK Vysoké Mýto

1:7

sobota

24.8.

11,45

ml.žáci

Moravská Třebová

SK Vysoké Mýto

0:11

neděle

25.8.

17,00

muži A

FK Pěnčín-Turnov

SK Vysoké Mýto

2:0

neděle

25.8.

17,00

muži B

SK Zámrsk

SK Vysoké Mýto B

1:2

 
 
Ohlédnutí za minulým týdnem ... 
Poprvé v letošní sezóně - sezóně divizní se představil domácím fanouškům náš A tým. Na vysokomýtské poměry velice slušná návštěva (350 diváků) byla svědkem duelu s posílenou rezervou Pardubic. Utkání nakonec rozhodla jediná branka, bohužel v naší síti. Nutno přiznat, že soupeř působil fotbalovějším dojmem a výhru si asi zasloužil. Našim hráčům nelze upřít snahu, ale k větším šancím a potažmo vstřelené brance jsme měli tentokrát daleko... Naše B mužstvo hostilo taktéž doma Řečany nad Labem a povrdilo tříbodový zisk z Holic. Stejně jako před týdnem zvítězilo 3:1, i když tentokrát v poločase prohrávalo. V dalším kole zajíždí naše rezerva na "derby" do Zámrsku. Prní mistrák mají za sebou i dorostenci. Ti přivezli bod za remízu 1:1 ze Dvora Králové, když domácí vyrovnali v poslední minutě z penalty (náš tým hrál celý druhý poločas po vyloučení v deseti). Kanonádou zahájili KP naši žáci. Starší i když nastoupili pouze v 10 hráčích !!! porazili Litomyšl 11:1, mladší soupeři nadělili ještě o čtyři góly více (15:0).           
  
 
 
První trénink PŘEDPŘÍPRAVKY SK
bude 16.09. (pondělí) od 16:00 hod. na stadionu. Sraz 15:45 hod.

Tréninky budou dvakrát týdně a to pondělí - pátek od 16:00 hod. do 17:00 hod. (17:30hod.)
Sebou : kopačky, pití, vhodnou ústroj (trenýrky, tričko)
Děti se budou moci převléknout v kabině. Po tréninku je možné vysprchování.
Případné dotazy na tel: 724 856 534, nebo emailové adrese - tomfri70@seznam.cz
Pokud víte o kamarádovi, který má chuť zahrát si s námi fotbal - vezměte ho sebou .

                         Krásný zbytek prázdnin.                                                             Tomáš Fritsche - trenér
 
 

Divize C  -  sobota 17.8.2013 - 17,00 hod. - 2.kolo 

 image 

SK Vysoké Mýto

0:1

 FK Pardubice B

 

 

 

 

 

 

 Branku : Kopřiva                                                                 350 diváků

 

 

  

Výsledky našich mužstev

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

17.8.

10,15

dorost

Dvůr Králové

SK Vysoké Mýto

1:1

sobota

17.8.

17,00

muži A

SK Vysoké Mýto 

FK Pardubice B

0:1

neděle

18.8.

13,30

st.žáci

SK Vysoké Mýto

Jiskra Litomyšl

11:1

neděle

18.8.

15,15

ml.žáci

SK Vysoké Mýto

Jiskra Litomyšl

15:0

neděle

18.8.

17,00

muži B

SK Vysoké Mýto B

Řečany nad Labem

3:1

 
 

Příprava dorostu:

AFK Horní Jelení - SK Vysoké Mýto   1:6 (1:1)   Sháněl 4, Dostál, Doležal

 
 
Ohlédnutí za minulým týdnem ... 
Tak jsme se konečně dočkali. Mistrovská sezóna 2013/2014 byla zahájena. O minulém víkendu se představila obě naše mužstva dospělých, obě na hřišti soupeře. A mužstvo zajíždělo k dalšímu nováčkovi soutěže do Jablonce nad Jizerou. Ve 12.minutě sice prohrávalo 0:2, dokázalo se však oklepat a v dalším průběhu již bylo lepším mužstvem. Dokázali jsme vyrovnat na 2:2 a nebyli daleko ani od zisku tří bodů... Omlazené B mužstvo (v základní sestavě bylo 7 hráčů do 20 let !) přivezlo tři body z Holic po výhře 3:1. Dobrý začátek. Rozběhl se nám také již 6.ročník klubové soutěže " Vysokomýtský kanonýr". Hned první kolo se trefil loňský vítěz Václav Sklenář, tak mu přejme (a nejenom jemu), ať se daří stejně lako vloni. Tento týden již do mistrovských bojů naskočí i dorost (obhajuje tutul krajského přeborníka) i obě žákovská mužstva (starší coby trojnásobný vítěz KP). Přejeme i jim úspěšný start do sezóny ! 
  
 
 

Divize C  -  sobota 10.8.2013 - 17,00 hod. - 1.kolo 

Jablonec n.Jizerou

2:2

 SK Vysoké Mýto

 

 

 

 (2:1) 

 

 

 

  Branky : Povr 2 - Sklenář, Krpata                                       320 diváků

 

I.B třída mužů - 1.kolo 

SK Holice B - SK Vysoké Mýto B    1:3 (0:0)   D.Chadima, Špinler, Vostrčil

Příprava dorostu:

SK Vysoké Mýto - FK Česká Třebová   7:1 (1:0)   Benda 3, Svoboda, Nádvorník, Lebeda, Doležal

 

Kádr A mužstva - změny před sezónou

V sekci Muži A - kádr a střelci - je doplněna soupiska pro podzimní část sezóny 2013/2014. Na hostování přicházejí obránce Lukáš Živný (ročník 1992) z Řečan nad Labem, záložník David Hovorka (1992) z FK Pardubice,  záložník Jaromír Krpata (1988) z Rovně, záložník Martin Ráliš (1995) z Chrudimi a útočník Michal Krátký (1993) z FC Hradec Králové.

Naopak hostování ukončili Petr Šmeral a Josef Tomášek.

  

Předsezónní rozhovor s trenérem A mužstva Milanem Ujcem -  čtěte  zde. 

 
 
 
 
  Výsledky přípravných zápasů A mužstva :   
 
image 28.července 2013 
 SK Vysoké Mýto - SK Převýšov  3:5  (1:2)
 
 Branky: Pecháček (p), Krpata, L.Benda
 
   
image
 31.července 2013 
 SK Vysoké Mýto - Slávia Hradec Králové    2:2  (2:0)
 
Branky:  Sklenář, Žák
 
 
 image 
3.srpna 2013 
Nové Město na Moravě - SK Vysoké Mýto   5:1 (2:1)
 
Branku:  Krpata
 

  

Dorost získal superpohár

SK Vysoké Mýto - FK Náchod   1:1 (1:0)  branku Wimmer  penalty 3:2

Sestava: Krátký - Doležal (Pospíšil), Horáček (Špinar), Trnka, Lebeda - Nádvorník, Svoboda, Wimmer, Kajsrlík - Chadima, Sháněl

V zápase nejlepších krajských mužstev Pardubického a Hradeckého kraje se nakonec po penaltovém rozstřelu radoval náš dorost a získal pro náš klub první trofej v nové sezóně. 

 
 
Příprava B mužstva - 6.8.2013 
 
SK Vysoké Mýto B - Jiskra Ústí nad Orlicí B   2:0   (1:0)    Branky : Forgáč, Svatoš 
 
 
 

imagePřípravný zápas A mužstva - středa 24.července 2013 

SK Vysoké Mýto - FK Česká Třebová 2:0  (1:0)

Branky:  19.L.Benda, 56. Krpata
Sestava: Černík (46.Hladík) - Živný, Pecháček, Kráčmer (46.Dvořák), Žák - Hovorka, Forgáč, Konečný, Krátký -

                       L.Benda, Sklenář (46.Krpata)

 

Turnaj v Zámrskuimage

V sobotu 20.července se konal v Zámrsku 41.ročník fotbalového turnaje o pohár Obecního úřadu. Po odhlášení Chocně se na něm nakonec představila 4 družstva. SK Vysoké Mýto sehrálo 3 zápasy a obsadilo konečné 4.místo. První dva odehrál B tým, třetí pak naše A mužstvo. Turnaj vyhráli hráči Holic.
 
Naše výsledky :      SK Vysoké Mýto B - TJ Luže       1:2  (Mich. Brychta)
                            SK Vysoké Mýto B - SK Zámrsk   1:2  (Mich. Brychta)
                            SK Vysoké Mýto A - SK Holice     6:1  (Sklenář 3, Žák, Konečný, Hovorka)    

 

3.ročník letního turnaje starých gard ve Vysokém Mýtě ovládli domácí

V sobotu 13.7.2013 se  za ideálního počasí odehrál na stadiónu u Loučné 3. ročník turnaje starých gard. Tohoto turnaje se letos zúčastnilo 10 mužstev, která byla rozdělena opět do dvou skupin. Ze skupin postoupili z prvních míst obě naše gardy, a loňský a předloňský vítěz – Pardubice a  Luže. Ani v semifinále nenašli naše gardy přemožitele a zrodilo se tak velké domácí finále, ve kterém byla přeci jenom lepší  „juniorka“ Vysokého Mýta a zaslouženě zvítězila. Ze třetího  místa se radovala Luže. Vyzdvihnout bych chtěl především výkony naší „staré“ gardy, která zvládla turnaj nejenom dobře uspořádat, ale i odehrát.  Poděkování patří výboru SK VM a všem, kteří se na turnaji podíleli, ať už aktivně nebo sponzorsky.  Díky !!!

                                                                                                                                                          Karel Řehák

      

 

 

Hry VI. letní olympiády dětí a mládeže ČR - fotbal

 

Ve dnech 23.6. – 28.6. 2013 se tři naši hráči starších žáků  Martin Kavka, Tomáš Lněnička a Ondřej Nekl  zúčastnili pod hlavičkou krajského fotbalového výběru Pardubického kraje Her VI. letní olympiády dětí a mládeže ČR, která se konala ve Zlínském kraji. Tento výběr si odvezl nečekaně, ale zasloužené třetí místo. Svoji skupinu vyhrál výběr Pardubického kraje  bez ztráty bodu,  když postupně porazil Ústecký kraj 3:2, Karlovarský kraj 1:0, Prahu  3:2, Jihomoravský kraj

 2:1, Zlínský kraj  3:1 a Středočeský kraj  2:1.  V zápase s Jihomoravským krajem se zranil brankař a v brance musel zaskočit hráč z pole. Ten tam bohužel zůstal až do konce turnaje. Tento fakt poznamenal naše krajské mužstvo zejména v semifinále, kde se utkalo s fyzicky vyspělým soupeřem ze Severomoravského kraje a prohrálo 5:0.  I když výsledek neodpovídal předvedené hře,  byl z toho zápas „jen“ o třetí místo. Na tento výsledek museli hráči rychle zapomenout, protože jen pár hodin na to je čekal zápas o třetí místo s Olomouckým krajem. Hráče nebylo potřeba hecovat, placku chtěli všichni a udělali pro to maximum. Výhra 1:0 nad Olomouckým krajem jim zajistila třetí místo. Turnaj vyhrál Severomoravský kraj a na druhém místě skončil Středočeský kraj. Děkuji našim hráčům za výbornou reprezentaci našeho oddílu.

 

 

  

Pohár České pošty - předkolo - neděle 14.července 2013      

SK Vysoké Mýto - TJ Svitavy    0:3  (0:2)

Branky: Belej 2, Seidler 

 

 

 

Byl již také rozlosován Pohár České pošty 2013/2014. Naše mužstvo se představí v jeho předkole na domácím hřišti proti mužstvu Svitav. Na vítěze tohoto zápasu čeká tým FK Čáslav, který sestoupil z Národní ligy a v příští sezóně bude hrát ČFL.
Předkolo : SK Vysoké Mýto - TJ Svitavy  (neděle 14.7. od 17,00 hod.)
1.kolo     : vítěz duelu - FK Čáslav  (neděle 20.7. od 17,00 hod.)

 

 

Los 1.B třídy skupina A   2013/2014 

1- TJ Sokol Rohovládova Bělá, 2-FK Kameničky, 3-TJ Luže, 4-SK Holice B, 5-SK Řečany nad Labem, 6- SK Vysoké Mýto B, 7- TJ Sokol Mnětice, 8- TJ Sokol Dobříkov, 9- FK Přelouč B, 10- FC Nasavrky, 11- TJ Spartak Sezemice, 12- TJ Sokol Rosice nad Labem, 13- SK Zámrsk, 14- SK Chroustovice  

Los Východočeského přeboru dorostu   2013/2014 

1- MFK Nové Město nad Metuji, 2- FC Olympia Hradec Králové, 3- FK Česká Třebová, 4- FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, 5- SK Vysoké Mýto, 6- FK pardubice B, 7- TJ Dvůr Králové nad Labem, 8- RMSK Cidlina, 9- FK Náchod, 10- 1.FC Žamberk/FK OEZ Letohrad B

Los KP žáků  2013/2014 

1- FK Pardubice B, 2- FK Česká Třebová, 3- Jiskra Ústí nad Orlicí, 4- FK OEZ Letohrad, 5- TJ Jiskra Litomyšl, 6- SK Vysoké Mýto, 7- SK Pardubičky, 8- Lanškroun, 9- FK Přelouč, 10- FK Agria Choceň, 11- SKP Slovan Moravská Třebová, 12- SK Holice, 13- FC Hlinsko, 14- ŽSK Třemošnice

 

Los divize C 2013/2014  aktualizováno

Na aktivu oddílů v Praze dne 22.6.2013 byl rozlosován nový ročník divize C. Dle původních prognóz se v ní nakonec neobjeví vítěz Viktorie Jirny, která se rozhodla přihlásit do ČFL  a z ekonomických důvodů odstoupili i další oddíly (Jiskra Mšeno, Lhota p.Libčany i sestupující celek z ČFL Hlavice). Novými účastníky jsou kromě našeho mužstva - vítěz libereckého KP Sokol Jablonec n.Jizerou a vítěz hradeckého přeboru MFK Trutnov. Z libereckého kraje doplní soutěž také FK ŽBS Železný Brod a Rapid Liberec. Do divize se vrací také Živanice. Zdali je však toto konečná varianta teprve uvidíme. Jasné je to, že SK Vysoké Mýto se představí v úvodním zápase podzimní části divize C na hřišti dalšího nováčka – Sokola Jablonec nad Jizerou (ten bude v letošní sezóně plnit roli farmy prvoligového Jablonce). Hrát by se mělo v sobotu 10.8.2013 od 17,00 hod. 

Podzimní program našeho mužstva je -  zde 

 

                                                                                                                        Konečné tabulky mistrovských soutěží

Podívejte se na jak dopadla naše mužstva v mistrovské sezóně 2012/2013 -  zde 

 

Ohlédnutí za mistrovskou sezónou 2012/2013 … 

Jestliže jsme loňskou sezónu hodnotili jako nejúspěšnější v novodobé historii klubu, tak ta letošní ji ještě předčila. Vloni jsme vybojovali tři krajské mládežnické tituly,což jsme letos zopakovali, ale navíc jsme přidali ještě jeden – ten nejdůležitější. A mužstvo mužů vyhrálo KP a po devatenácti letech budeme moci v příštím ročníku opět chodit ve Vysokém Mýtě na DIVIZI !!!

 

Hodnocení jednotlivých týmů:

A mužstvo – 1.místo – (krajský přeborník) – postup  – euforie.

Co dodat. A mužstvo vedené trenérem Milanem Ujcem dokázalo po dlouhých letech vyhrát KP ! Od začátku soutěže se naše „áčko“ pohybovalo na špici tabulky. V podzimní části jsme prohráli jediný zápas a to ten poslední doma s rezervou MFK Chrudim. Druhé místo v tabulce bylo výbornou výchozí pozicí do jara. To jsme začali excelentně. Sedm výher v řadě nás katapultovalo do čela tabulky. Pak však přišli špatné týdny (prohra v Lanškrouně, remíza doma s Poličkou, či prohra v Přelouči). Náš náskok se rozplynul a bylo jasné, že se o vítězi rozhodne mezi námi a MFK Chrudim B až v posledním kole ve vzájemném zápase. Zápas v Chrudimi skončil naštěstí bez branek a mohlo se slavit ! Úspěšnou sezónu dokladuje i naše účast ve finále poháru PKFS (ve finálovém zápase jsme podlehli 1:2 Živanicím). Stěžejními muži týmu byli Černík v brance (13 vychytaných nul) a střelecky potentní útočné duo Sklenář (19 gólů) Sedlák (17 branek).

B mužstvo – 11.místo 

Svěřenci trenéra Jardy Nováka hráli letos premiérově A skupinu I.B třidy. Mužstvo se potkávalo s jinými mužstvy a tato konfrontace pro nás nevyzněla nejlépe. Na podzim si naše rezerva vedla ještě vcelku obstojně, jaro však bylo velmi špatné. Ze 13 zápasů jsme vyhráli pouze tři, desetkrát jsme prohráli ! Mužstvo se sice zachránilo, ale čekalo se více. Nejlepším střelcem mužstva byl Mikan s 12 góly.

Dorost U19 – 2.místo (titul přeborníka kraje)

Náš dorost se podruhé představil ve společném Východočeském přeboru. Zatím co vloni sbíral v této soutěži zkušenosti, letos je již naplno zúročil a obsadil skvělé druhé místo. Jelikož vítězem soutěže se stal celek Náchoda z Hradeckého kraje, mohli jsme převzít pohár pro nejlepší tým toho Pardubického ! Po celou sezónu náš dorost pod vedením trenérů Brychty, Koblížka , Chadimi a Kmocha podával výborné výkony a prohrál pouhé dva zápasy. Jako jediní jsme dokázali porazit první Náchod. Pozitivní je i to, že se již řada hráčů dokázala prosadit i v kádrech dospělých. Nejlepšími střelci týmu byli Dostál (19) s Bendou (15).

Starší žáci U15 – 1.místo (přeborník kraje)

Tým starších žáků vedený trenéry Kavkou, Petrem a Ladislavem Svatošovými obhajoval loňský a předloňský titul. To se mu podařilo již 4 kola před koncem ! Mužstvo proplulo soutěží bez jediné prohry a zaslouženě (potřetí v řadě) oslavilo prvenství v KP. Nejlepšími střelci mužstva byli Martinec (20 branek), Lněnička (16) a Nekl (14).

Mladší žáci U13 – 3.místo

Dvojnásobná obhajoba se naopak nepovedla svěřencům trenérů Kláta,Turka,Stloukala a Bitnera. Konečné třetí místo mladších žáků je však velmi pěkné. V této kategorii se o prvenství prala hned tři mužstva a na nás nakonec zbyla třetí příčka. Nejlepšími střelci týmu byli Štanglica (25 gólů), Bartoš (22) a Sekanina (19).

Starší elévové  – 1.místo (přeborník kraje)

Aneb čtvrtý letošní titul do Mýta ! Vloni vyhráli poprvé v historii naši starší elévové finálový turnaj v této kategorii. Letos se jim to v Přelouči podařilo zopakovat ! Stejně jako před rokem skončilo finále nerozhodně a muselo se prodlužovat. V první minutě nastavení Wimmer zlatým gólem zařídil našim mladíkům zlaté medaile. V sezóně se mezi svěřenci trenérů Jílka, Mikana a Nováka nejvíce střelecky dařilo triu Vopršálek (58 branek), Novák (55) a Mikan (54).

Mladší elévové – 5.místo

Tým mladších elévů pod vedením trenérů Řeháka a Rejmana se taktéž probojoval na finálový turnaj své kategorie. V Hlinsku jsme nakonec obsadili 5.místo a i našim nejmenším fotbalistům patří poděkování za letošní výkony a reprezentaci oddílu. Střelecky táhli tým mladších elévů Loukota (60 branek) a Švejda (56). 

 

Klubové soutěže 2012/2013

Je u konce mistrovská sezóna 2012/2013 a s ní i naše klubové soutěže střelců (5.ročník) a letos poprvé i brankářů. Do konečných pořadí se tak jako každý rok promítá úspěšnost jednotlivých družstev. Proto není divu, že obě soutěže opanovali hráči A týmu, který letos vybojoval postup do divize. Konečné pořadí střelců v sezóně 2012/2013 je zde , brankářů zde. 

 Vysokomýtský kanonýr   

Vysokomýtským kanonýrem se letos stal a pomyslnou zlatou kopačku si vystřílel hráč A mužstva mužů Václav Sklenář, který vstřelil 19 branek. Na druhém místě se umístil jeho kolega z útoku A mužstva Tomáš Sedlák (17 branek), který se tak „na stupně vítězů“ vrací po třech letech (v sezóně 2009/2010 skončil třetí). Bronzová kopačka za třetí místo patří dorostenci Lukáši Bendovi, který v sezóně nastupoval jak za dorost, tak za obě mužstva dospělých. Jeho 20 mistrovských branek stačilo na třetí místo. Na čtvrtém místě se umístil další tahoun dorosteneckého týmu Adam Dostál, který soupeřovy sítě napnul v 19 případech. Páté místo na našem žebříčku zaujímá „enfant terrible“ starších elévů Jan Novák, který vstřelil 52 mistrovských gólů (u elévů se nepočítají zásahy v závěrečných turnajích o přeborníka kraje). Na šestém místě je Tomáš Vopršálek za 50 úspěšných tref a na sedmém místě Matěj Mikan (oba z mistrovského týmu starších elévů), který dal 47 gólů. Na osmém místě je další starší elév - Tomáš Wimmer (43 branek), který své gólové konto rozšiřoval již i v dresu mladších žáků. Na deváté příčce skončil trojnásobný vítěz „vysokomýtského kanonýra“ Jakub Martinec, který dal v dresu starších žáků 20 branek a elitní desítku uzavírá zástupce mladších žáků Šimon Štanglica (25 branek).

Vysokomýtský gólman

Letos poprvé jsme hodnotili i vysokomýtské gólmany. Kritériem v této soutěži byl počet vychytaných nul. I zde se projevila úspěšná sezóna našeho A týmu. Nejlepším „Vysokomýtským gólmanem“ se stal za 13 vychytaných nul Vojtěch Černík. Druhé místo obsadil dorostenec Daniel Baláž (9 nul) a na třetí příčce skončil Jaroslav Řehák ze starších elévů (8 nul). Gratulujeme všem, kteří se umístili mezi nejlepšími a již se můžeme těšit na novou mistrovskou sezónu, sezónu divizní !