SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

2012/2013

 

Jsme vítězi KP a postupujeme do Divize !!! 

 

 

Los divize C 2013/2014

Na aktivu oddílů v Praze dne 22.6.2013 byl rozlosován nový ročník divize C. Dle původních prognóz se v ní nakonec neobjeví vítěz Viktorie Jirny, která se rozhodla přihlásit do ČFL  a z ekonomických důvodů odstoupili i další oddíly (Jiskra Mšeno, Lhota p.Libčany i sestupující celek z ČFL Hlavice). Novými účastníky jsou kromě našeho mužstva - vítěz libereckého KP Sokol Jablonec n.Jizerou a vítěz hradeckého přeboru MFK Trutnov. Z libereckého kraje doplní soutěž také FK ŽBS Železný Brod a Rapid Liberec. Do divize se vrací také Živanice. Zdali je však toto konečná varianta teprve uvidíme. Jasné je to, že SK Vysoké Mýto se představí v úvodním zápase podzimní části divize C na hřišti dalšího nováčka – Sokola Jablonec nad Jizerou (ten bude v letošní sezóně plnit roli farmy prvoligového Jablonce). Hrát by se mělo v sobotu 10.8.2013 od 17,00 hod.  

 

                                                                                                                        Konečné tabulky mistrovských soutěží

Podívejte se na jak dopadla naše mužstva v mistrovské sezóně 2012/2013 -  zde 

 

Ohlédnutí za mistrovskou sezónou 2012/2013 … 

Jestliže jsme loňskou sezónu hodnotili jako nejúspěšnější v novodobé historii klubu, tak ta letošní ji ještě předčila. Vloni jsme vybojovali tři krajské mládežnické tituly,což jsme letos zopakovali, ale navíc jsme přidali ještě jeden – ten nejdůležitější. A mužstvo mužů vyhrálo KP a po devatenácti letech budeme moci v příštím ročníku opět chodit ve Vysokém Mýtě na DIVIZI !!!

 

Hodnocení jednotlivých týmů:

A mužstvo – 1.místo – (krajský přeborník) – postup  – euforie.

Co dodat. A mužstvo vedené trenérem Milanem Ujcem dokázalo po dlouhých letech vyhrát KP ! Od začátku soutěže se naše „áčko“ pohybovalo na špici tabulky. V podzimní části jsme prohráli jediný zápas a to ten poslední doma s rezervou MFK Chrudim. Druhé místo v tabulce bylo výbornou výchozí pozicí do jara. To jsme začali excelentně. Sedm výher v řadě nás katapultovalo do čela tabulky. Pak však přišli špatné týdny (prohra v Lanškrouně, remíza doma s Poličkou, či prohra v Přelouči). Náš náskok se rozplynul a bylo jasné, že se o vítězi rozhodne mezi námi a MFK Chrudim B až v posledním kole ve vzájemném zápase. Zápas v Chrudimi skončil naštěstí bez branek a mohlo se slavit ! Úspěšnou sezónu dokladuje i naše účast ve finále poháru PKFS (ve finálovém zápase jsme podlehli 1:2 Živanicím). Stěžejními muži týmu byli Černík v brance (13 vychytaných nul) a střelecky potentní útočné duo Sklenář (19 gólů) Sedlák (17 branek).

B mužstvo – 11.místo 

Svěřenci trenéra Jardy Nováka hráli letos premiérově A skupinu I.B třidy. Mužstvo se potkávalo s jinými mužstvy a tato konfrontace pro nás nevyzněla nejlépe. Na podzim si naše rezerva vedla ještě vcelku obstojně, jaro však bylo velmi špatné. Ze 13 zápasů jsme vyhráli pouze tři, desetkrát jsme prohráli ! Mužstvo se sice zachránilo, ale čekalo se více. Nejlepším střelcem mužstva byl Mikan s 12 góly.

Dorost U19 – 2.místo (titul přeborníka kraje)

Náš dorost se podruhé představil ve společném Východočeském přeboru. Zatím co vloni sbíral v této soutěži zkušenosti, letos je již naplno zúročil a obsadil skvělé druhé místo. Jelikož vítězem soutěže se stal celek Náchoda z Hradeckého kraje, mohli jsme převzít pohár pro nejlepší tým toho Pardubického ! Po celou sezónu náš dorost pod vedením trenérů Brychty, Koblížka , Chadimi a Kmocha podával výborné výkony a prohrál pouhé dva zápasy. Jako jediní jsme dokázali porazit první Náchod. Pozitivní je i to, že se již řada hráčů dokázala prosadit i v kádrech dospělých. Nejlepšími střelci týmu byli Dostál (19) s Bendou (15).

Starší žáci U15 – 1.místo (přeborník kraje)

Tým starších žáků vedený trenéry Kavkou, Petrem a Ladislavem Svatošovými obhajoval loňský a předloňský titul. To se mu podařilo již 4 kola před koncem ! Mužstvo proplulo soutěží bez jediné prohry a zaslouženě (potřetí v řadě) oslavilo prvenství v KP. Nejlepšími střelci mužstva byli Martinec (20 branek), Lněnička (16) a Nekl (14).

Mladší žáci U13 – 3.místo

Dvojnásobná obhajoba se naopak nepovedla svěřencům trenérů Kláta,Turka,Stloukala a Bitnera. Konečné třetí místo mladších žáků je však velmi pěkné. V této kategorii se o prvenství prala hned tři mužstva a na nás nakonec zbyla třetí příčka. Nejlepšími střelci týmu byli Štanglica (25 gólů), Bartoš (22) a Sekanina (19).

Starší elévové  – 1.místo (přeborník kraje)

Aneb čtvrtý letošní titul do Mýta ! Vloni vyhráli poprvé v historii naši starší elévové finálový turnaj v této kategorii. Letos se jim to v Přelouči podařilo zopakovat ! Stejně jako před rokem skončilo finále nerozhodně a muselo se prodlužovat. V první minutě nastavení Wimmer zlatým gólem zařídil našim mladíkům zlaté medaile. V sezóně se mezi svěřenci trenérů Jílka, Mikana a Nováka nejvíce střelecky dařilo triu Vopršálek (58 branek), Novák (55) a Mikan (54).

Mladší elévové – 5.místo

Tým mladších elévů pod vedením trenérů Řeháka a Rejmana se taktéž probojoval na finálový turnaj své kategorie. V Hlinsku jsme nakonec obsadili 5.místo a i našim nejmenším fotbalistům patří poděkování za letošní výkony a reprezentaci oddílu. Střelecky táhli tým mladších elévů Loukota (60 branek) a Švejda (56). 

 

Losovací aktiv STK ŘKČ pro sezónu 2013/2014

image  image  image  image  image  image  image  image  image image  image  image  image  image  image  image

V sobotu 22.6.2013 od 10,00 hod. proběhne v Praze losovací aktiv STK ŘKČ . Na něm se bude losovat i divizní skupina C. Dle neoficiálních informací by v osudí měli být tyto týmy : SK Hlavice (sestupující z ČFL), SK Vysoké Mýto (postupující z KP), MFK Trutnov (postupující z KP),  Sokol Jablonec nad Jizerou (postupující z KP) + mužstva která již soutěž hrála vloni - SK Viktoria JirnySparta Kutná Hora, FK Jiskra Mšeno, FK Pardubice B, Svitavy, FK OEZ Letohrad, 1.FK Nová Paka, Jiskra Ústí nad Orlicí, Dvůr Králové, FK Pěnčín-Turnov, Sokol Lhota pod Libčany a FK Náchod. 

 

Klubové soutěže 2012/2013

Je u konce mistrovská sezóna 2012/2013 a s ní i naše klubové soutěže střelců (5.ročník) a letos poprvé i brankářů. Do konečných pořadí se tak jako každý rok promítá úspěšnost jednotlivých družstev. Proto není divu, že obě soutěže opanovali hráči A týmu, který letos vybojoval postup do divize. Konečné pořadí střelců v sezóně 2012/2013 je zde , brankářů zde. 

 Vysokomýtský kanonýr   

Vysokomýtským kanonýrem se letos stal a pomyslnou zlatou kopačku si vystřílel hráč A mužstva mužů Václav Sklenář, který vstřelil 19 branek. Na druhém místě se umístil jeho kolega z útoku A mužstva Tomáš Sedlák (17 branek), který se tak „na stupně vítězů“ vrací po třech letech (v sezóně 2009/2010 skončil třetí). Bronzová kopačka za třetí místo patří dorostenci Lukáši Bendovi, který v sezóně nastupoval jak za dorost, tak za obě mužstva dospělých. Jeho 20 mistrovských branek stačilo na třetí místo. Na čtvrtém místě se umístil další tahoun dorosteneckého týmu Adam Dostál, který soupeřovy sítě napnul v 19 případech. Páté místo na našem žebříčku zaujímá „enfant terrible“ starších elévů Jan Novák, který vstřelil 52 mistrovských gólů (u elévů se nepočítají zásahy v závěrečných turnajích o přeborníka kraje). Na šestém místě je Tomáš Vopršálek za 50 úspěšných tref a na sedmém místě Matěj Mikan (oba z mistrovského týmu starších elévů), který dal 47 gólů. Na osmém místě je další starší elév - Tomáš Wimmer (43 branek), který své gólové konto rozšiřoval již i v dresu mladších žáků. Na deváté příčce skončil trojnásobný vítěz „vysokomýtského kanonýra“ Jakub Martinec, který dal v dresu starších žáků 20 branek a elitní desítku uzavírá zástupce mladších žáků Šimon Štanglica (25 branek).

Vysokomýtský gólman

Letos poprvé jsme hodnotili i vysokomýtské gólmany. Kritériem v této soutěži byl počet vychytaných nul. I zde se projevila úspěšná sezóna našeho A týmu. Nejlepším „Vysokomýtským gólmanem“ se stal za 13 vychytaných nul Vojtěch Černík. Druhé místo obsadil dorostenec Daniel Baláž (9 nul) a na třetí příčce skončil Jaroslav Řehák ze starších elévů (8 nul). Gratulujeme všem, kteří se umístili mezi nejlepšími a již se můžeme těšit na novou mistrovskou sezónu, sezónu divizní ! 

 

 

 

 

Přípravný zápas  NÁBOR 2013 - ml.přípravka SKVM

 

Děti z náboru sehrají zápas ve STŘEDU 26.06.2013 s mladší přípravkou SK Vysoké Mýto.

SRAZ : 16:15 HODIN NA STADIONU.

Prosím o co největší účast!

 

TRÉNINK V ÚTERÝ 25.06.2013 SE   R U Š Í ! ! !

 

 

Tomáš Fritsche 

trenér

 
 
 392  V pondělí 17.6.2013 byl překonán letošní rekord v návštěvnosti těchto stránek. Po "postupovém" víkendu bylo 392 unikátních návštěvníků zvědavo na dění v našem klubu. Díky za zájem.
 

 image

KP mužů - pátek 14.6. - 18,00 hod.  

 MFK Chrudim B

0:0

 SK Vysoké Mýto

 

 

 

 

 

 

 

          

 
 
Výsledky posledních mistrovských zápasů :
 
Muži A         MFK Chrudim - SK Vysoké Mýto       0:0
Muži B         SK Vysoké Mýto B - FC HLinsko B     1:2   (Mikan)
Dorost         FK Pardubice B - SK Vysoké Mýto    2:0
Starší žáci    Dolní Újezd - SK Vysoké Mýto          2:2   (Martinec, Nekl)
                   SK Vysoké Mýto - FK Pardubice B    3:3   (Martinec 2, Lněnička)
Mladší žáci   Dolní Újezd - SK Vysoké Mýto          1:9    (Sekanina 4, Štanglica 2, Bartoš 2, Židik)
                   SK Vysoké Mýto - FK Pardubice B    5:3    (Židik, Sekanina, Štanglica, Bartoš, Wimmer)

 

STARŠÍ ELÉVOVÉ OBHÁJILI TITUL PŘEBORNÍKA PARDUBICKÉHO KRAJE !!!

 

V sobotu 8.6.2013 obhájili na finalovém turnaji v Přelouči starší elévové krajský titul, když ve finále zdolali v prodloužení Jiskru Ústí nad Orlicí 4:3. Stali se tak letos již třetím vysokomýtským mužstvem, které se může pyšnit titulem "Přeborník kraje". Gratulujeme !!! 

Mladší elévové skončili na finalovém turnaji, který se hrál 9.6.2013 v Hlinsku na pátém místě. Veškeré podrobnosti z finalových turnajů jsou v sekcích elévů. 

 

 

 

KP mužů - sobota 8.6.2013 - 17,00 hod.  

image

 SK Vysoké Mýto

3:0

 FC Hlinsko

 

 

 

 

 

 

 

 Branky : Valášek, vlastní, Žák

 

Víkendový program našich mužstev

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

8.6.

9,00

st.elévové

finalový turnaj o přeborníka kraje v Přelouči

 mistři

sobota

8.6.

14,45

dorost

SK Vysoké Mýto 

MFK Nové Město n.M.

3:0

sobota

8.6.

17,00

muži A

SK Vysoké Mýto

FC Hlinsko

3:0

neděle

9.6.

9,00

ml.elévové

finalový turnaj o přeborníka kraje v Hlinsku

 

neděle

9.6.

9,30

st.žáci

ŽSK Třemošnice

SK Vysoké Mýto

0:2

neděle

9.6.

11,15

ml.žáci

ŽSK Třemošnice

SK Vysoké Mýto

0:4

neděle

9.6.

17,00

muži B

Sokol Krouna

SK Vysoké Mýto

1:2

 

 

 image

KP mužů - sobota 1.6.2013 - 17,00 hod.  

Sokol Živanice

0:3

 SK Vysoké Mýto

 

 

 

 

 

 

 

 Branky: Dvořák 2, Konečný

 

Výsledky našich mužstev

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

1.6.

9,00

elévové

kvalifikace poháru PKFS ve Vys.Mýtě

 

sobota

1.6.

17,00

muži A

Sokol Živanice

SK Vysoké Mýto

0:3

neděle

2.6.

13,30

st.žáci

SK Vysoké Mýto 

FK Agria Choceň

3:1

neděle

2.6.

15,15

ml.žáci

SK Vysoké Mýto 

FK Agria Choceň

1:1

neděle

2.6.

17,00

muži B

SK Vysoké Mýto B

Sokol Rosice n.L.

1:3

  

image

Vysokomýtský kanonýr a gólman 2012/2013

Pořadí střelců k 27.5. je zde , brankářů zde. 

  image

 Starší žáci SK Vysoké Mýto potřetí za sebou krajskými přeborníky !!! 

Již čtyři kola před koncem soutěže si starší žáci Vysokého Mýta zajistili titul krajského přeborníka. Po výhře 4:0 v České Třebové již nemohou být z první příčky sesazeni a obhájili tak loňské i předloňské prvenství. Gratulujeme !!!

 

KP mužů - sobota 25.5.2013 - 17,00 hod.  

image

 SK Vysoké Mýto

2:1

 FK Pardubice C

 

 

 

 

 

 

 

 Branky: Sedlák, Sklenář - Klátil

 

Výsledky našich mužstev

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

středa

22.5.

16,30

st.žáci

SK Vysoké Mýto 

FC Hlinsko

8:1

středa

22.5.

18,15

ml.žáci

SK Vysoké Mýto

FC Hlinsko

11:1

sobota

25.5.

9,00

elévové

mistrovský turnaj v Chrudimi

 

sobota

25.5.

14,45

dorost

SK Vysoké Mýto

FK Náchod

2:1

sobota

25.5.

17,00

muži A

SK Vysoké Mýto

FK Pardubice C

2:1

neděle

26.5.

13,30

st.žáci

FK Česká Třebová

SK Vysoké Mýto

0:4

neděle

26.5.

15,15

ml.žáci

FK Česká Třebová

SK Vysoké Mýto

3:3

neděle

26.5.

17,00

muži B

AFK Horní Jelení

SK Vysoké Mýto

3:2

 

200 000  

Tolik fanoušků již navštívilo naše stránky po zhruba pěti letech provozu. Díky za přízeň !!! Tuto magickou hranici jsme překročili v neděli 26.května 2013.

 

 

  Nábor malých fotbalistů do SK Vysoké Mýto

Dne 22.05.2013 zorganizoval náš oddíl nábor malých fotbalistů z prvního stupně škol Jiráskova a Javornická. Náboru se zúčastnilo devatenáct chlapců a dvě děvčata. K příjemnému průběhu přispělo v těchto dnech nezvykle příjemné počasí a poměrně vysoký počet dětí. Doufejme, že nadšení , které dětem během tréninkové jednotky rozhodně nechybělo vydrží i nadále a budeme se ve stejném počtu scházet každé úterý od 16:00 hodin (sraz 15:45 hod. pod tribunou).
Poděkování patří všem trenérům mládeže, kteří se TJ účastnili, rodičům za podporu svých ratolestí a především dětem za elán a zaujetí se kterým "trénink" absolovovali.

Tomáš Fritsche
SK Vysoké Mýto

 

  fotogalerie z akce : http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/Nabor_fotbalistu_2004_05_06_2013-05-22

 

Zahrajeme si finále poháru PKFS !!!

image

Semifinále Poháru PKFS mužů  - úterý 21.května

ŽSK Třemošnice - SK Vysoké Mýto    0:3 (0:1)

Branky : 9. L.Benda, 69. M.Chadima, 82. Sklenář

Sestava: Černík-Dvořák,Pecháček(65´Valášek) Kráčmer,Žák, Konečný(75´Dostál),Kopřiva, Podmajerský,Chadima ,Sedlák(85´Svatoš),Benda L.(56´Sklenář )

Po vítězstvích  13:0 v Březové (1.kolo) , 3:2 v Dobříkově (2.kolo) a 3:2 v Moravské Třebové (3.kolo) jsme vyhráli i semifinalový zápas v Třemošnici 3:0 a postoupili do finále soutěže. V něm se utkáme s mužstvem Živanic. Finále se hraje na hřišti v Lázních Bohdaneč ve čtvrtek 6.6.2013 od 17 hodin. 

 

image 

KP mužů - sobota 18.5.2013 - 17,00 hod.  

 FK Přelouč

2:1

 SK Vysoké Mýto

 

 

 

  (0:0)  

 

 

 

     Branky: Machačný, Rokyta - Kopřiva

 

Výsledky našich mužstev  (18 - 19.května)

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

18.5.

9,00

elévové

mistrovský turnaj v Pardubicích

 

sobota

18.5.

9,30

st.žáci

SK Vysoké Mýto

SK Pardubičky

2 : 0

sobota

18.5.

10,15

dorost

Dvůr Králové

SK Vysoké Mýto

0 : 0

sobota

18.5.

11,15

ml.žáci

SK Vysoké Mýto

SK Pardubičky

7 : 0

sobota

18.5.

17,00

muži A

FK Přelouč

SK Vysoké Mýto

2 : 1

neděle

19.5.

17,00

muži B

SK Vysoké Mýto B

Mezilesí Načešice

0 : 1

 

image

Vysokomýtský kanonýr a gólman 2012/2013

Pořadí střelců k 13.5. je zde , brankářů zde. 

 

 

KP mužů - sobota 11.5.2013 - 17,00 hod.  

image 

 SK Vysoké Mýto

4:1

 Sokol Moravany

 

 

 

  (1:1)  

 

 

 

     Branky: Valášek 2, Dvořák, Sklenář - Erber

 

Výsledky našich mužstev  (11 - 12.května)

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

11.5.

9,30

st.žáci

SK Holice

SK Vysoké Mýto

0 : 2

sobota

11.5.

11,15

ml.žáci

SK Holice

SK Vysoké Mýto

2 : 0

sobota

11.5.

14,45

dorost

SK Vysoké Mýto 

Jiskra Ústí n.O.

4 : 2

sobota

11.5.

17,00

muži A

SK Vysoké Mýto

Sokol Moravany

4 : 1

neděle

12.5.

9,00

elévové

mistrovský turnaj ve Vysokém Mýtě

 

neděle

12.5.

17,00

muži B

SK Holice B

SK Vysoké Mýto B

1 : 2

 

KP mužů - středa 8.5.2013 - 17,00 hod.  

image 

 SK Vysoké Mýto

1:1

 SK Polička

 

 

 

  (0:0)  

 

 

 

     Branku: Kopřiva

 

image

Vysokomýtský kanonýr a gólman 2012/2013

Pořadí střelců k 9.5. je zde , brankářů zde. 

 

 

image 

KP mužů - sobota 4.5.2013 - 17,00 hod.  

 TJ Lanškroun

1:0

 SK Vysoké Mýto

 

 

 

  (0:0)  

 

 

 

     

 

Výsledky našich mužstev  (4. - 5.května)

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

4.5.

14,45

dorost

SK Vysoké Mýto

FC Hlinsko

1 : 1

sobota

4.5.

17,00

muži A

TJ Lanškroun

SK Vysoké Mýto

1 : 0

neděle

5.5.

9,00

elévové

mistrovský turnaj v České Třebové

 

neděle

5.5.

13,30

st.žáci

Jiskra Ústí n.O.

SK Vysoké Mýto

0 : 6

neděle

5.5.

15,15

ml.žáci

Jiskra Ústí n.O.

SK Vysoké Mýto

0 : 6

neděle

5.5.

17,00

muži B

Tatran Miřetice

SK Vysoké Mýto B

0 : 5

 

image

Vysokomýtský kanonýr a gólman 2012/2013

Pořadí střelců k 2.5. je zde , brankářů zde. 

 

 

KP mužů - sobota 27.4.2013 - 17,00 hod.  

image

 SK Vysoké Mýto

6:0

 Jiskra Litomyšl

 

 

 

(2:0)  

 

 

 

     Branky : Tomášek 2, Sklenář 2, Podmajerský, Sedlák

 

Výsledky našich mužstev

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

27.4.

12,00

dorost

Olympia HK B

SK Vysoké Mýto

2:4

sobota

27.4.

17,00

muži A

SK Vysoké Mýto

Jiskra Litomyšl

6:0

neděle

28.4.

9,00

elévové

mistrovský turnaj v Hlinsku

 

neděle

28.4.

13,30

st.žáci

SK Vysoké Mýto

FC Hlinsko

ZRUŠENO

neděle

28.4.

15,15

ml.žáci

SK Vysoké Mýto

FC Hlinsko

ZRUŠENO

neděle

28.4.

17,00

muži B

SK Vysoké Mýto B

Spartak Slatiňany

0:1

 
 

 

image

Dohrávka KP mužů - středa 24.4.2013 - 17,00 hod.  

1.FC Žamberk

0:8

 SK Vysoké Mýto

 

 

 

 (0:5)  

 

 

 

   Branky : Sedlák 3, Dvořák 2, Tomášek, Sklenář, Podmajerský

 

KP mužů - sobota 20.4.2013 - 17,00 hod.  

image

 SK Vysoké Mýto

4:0

 Sokol Dobříkov

 

 

 

 (1:0) 

 

 

 

   Branky : Sklenář 2, Dvořák, Sedlák

 

Výsledky našich mužstev

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

pátek

19.4.

17,00

muži B

SK Vysoké Mýto B

TJ Luže

1:2

sobota

20.4.

14,45

dorost

SK Vysoké Mýto

FC Slávia HK

7:1

sobota

20.4.

17,00

muži A

SK Vysoké Mýto

Sokol Dobříkov

4:0

neděle

21.4.

9,00

elévové

mistrovský turnaj ve Vysokém Mýtě

 

neděle

21.4.

13,00

st.žáci

Moravská Třebová

SK Vysoké Mýto

 3:4

neděle

21.4.

14,45

ml.žáci

Moravská Třebová

SK Vysoké Mýto

 3:9

neděle

21.4.

17,00

muži B

Řečany n.L.

SK Vysoké Mýto B

3:1

 

image

Vysokomýtský kanonýr a gólman 2012/2013

Pořadí střelců k 24.4. je zde , brankářů zde. 

 

 

image

KP mužů - neděle 14.4.2013 - 16,30 hod.  

 Moravská Třebová

1:2

 SK Vysoké Mýto

 

 

 

(1:1) 

 

 

 

     Branky: Švanda - M.Chadima, Podmajerský

 

Víkendový program našich mužstev

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota 

13.4.

9,30

st.žáci

SK Vysoké Mýto

Jiskra Litomyšl

4:0

sobota

13.4.

11,15

ml.žáci

SK Vysoké Mýto

Jiskra Litomyšl

4:0

sobota

13.4.

14,15

dorost

FK Česká Třebová

SK Vysoké Mýto

0:4

neděle

14.4.

9,00

elévové

mistrovský turnaj v Pardubicích

 

neděle

14.4.

16,30

muži A

Moravská Třebová

SK Vysoké Mýto

1:2

neděle

14.4.

16,30

muži B

SK Vysoké Mýto B

Sokol Kameničky

1:2

 
 
 

KP mužů - středa 10.4.2013 - 17,00 hod.  

  

 SK Vysoké Mýto

2:0

 Cerekvice n.L.

 

 

 

 

 

 

 

        Branky : Tomášek, Podmajerský (penalta)  

 
 
 

KP mužů - sobota 6.4.2013 - 16,30 hod.  

image 

 SK Vysoké Mýto

3:1

 FK Agria Choceň

 

 

 

(1:1) 

 

 

 

     Branky: Kopřiva, Konečný, Sklenář - Fikejz 

 

Svá mistrovská utkání odehrála o tomto víkendu kromě A týmu pouze mužstva žáků v Přelouči. Zápas dorostu SK Vysoké Mýto - FK OEZ Letohrad B a zápas  naší rezervy mužů Sokol Prosetín - SK Vysoké Mýto B byly odloženy.

Starší žáci:  FK Přelouč - SK Vysoké Mýto   0:5  (Lněnička 2, Martinec, Nekl, Mráz) 

Mladší žáci:  FK Přelouč - SK Vysoké Mýto   1:6  (Židik 2, Štanglica 2, Sekanina, Bartoš)

 

Vysokomýtský kanonýr a gólman 2012/2013

image

I ve druhém jarním mistrovském zápase se dokázal střelecky prosadit hráč A mužstva Václav Sklenář (již 12 branek)  a posunul se do čela oddílové soutěže. Mezi gólmany nadále vede rovněž hráč A mužstva Vojtěch Černík (6 vychytaných nul).

Pořadí střelců k 8.4. je zde , brankářů zde. 

 

 

image

KP mužů - sobota 30.3.2013 - 15,00 hod.  

 FK Česká Třebová

0:5

 SK Vysoké Mýto

 

 

 

(0:2) 

 

 

 

     Branky: Tomášek 2, Sklenář 2, Sedlák

  

Víkendové mistrovské zápasy našich mužstev

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota 

30.3.

13,15

dorost

Spartak Rychnov n.K.

SK Vysoké Mýto

2:4

sobota

30.3.

15,00

muži A

FK Česká Třebová

SK Vysoké Mýto

0:5

neděle

31.3.

15,00

muži B

SK Vysoké Mýto B

TJ Luže

odloženo

 
Vysokomýtský kanonýr a gólman 2012/2013

image

Opět se nám rozběhly i naše klubové soutěže. Je potěšitelné, že přes zimu nezvlhl střelecký prach našim elitním střelcům, neboť v úvodním zápase skórovali jak Tomáš Sedlák a Václav Sklenář (2x), tak i nejlepší kanonýr dorostenců Adam Dostál. Mezi brankáři si další vychytanou nulu (6 v sezóně) připsal brankář A týmu Vojtěch Černík. 

Pořadí střelců k 3.4. je zde , brankářů zde. 
 
 
 
Přátelský zápas starých gard - hraný 29.3.2013 na UMT v Pardubicích : 
   image
FK Pardubice  - SK Vysoké Mýto    1:0
Více v sekci staré gardy.
 
 
 
Přípravný zápas : 
 
imageFK OEZ Letohrad - SK Vysoké Mýto A   0:2
Branky: Sedlák, Sklenář
 
 
 
Termíny odložených zápasů  
 
Utkání KP mužů SK Vys.Mýto - Slavoj Cerekvice bylo z této soboty přeloženo na středu 10.4. od 17,00 hod
Zápas I.B třídy Spartak Sezemice - SK Vys.Mýto B, který se měl hrát tuto neděli je přeložen na středu 1.5. od 17,00 hod.
Zápas Východočeského přeboru dorostu  SK Vys.Mýto - Nový Bydžov je přeložen z této soboty na středu 1.5. od 14,45 hod.
 
Utkání KP mužů 1.FC Žamberk - SK Vys.Mýto bylo z minulého týdne přeloženo na středu 24.4. od 17,00 hod
 
 
 
 
Mladší elévové v Holicích na 5.místě -  více zde
 
 
Mladší elévové obsadili na turnaji ve Vamberku 6.místo -  více zde
 
Mladší žáci skončili na turnaji v Náchodě na 9.místě  -  více zde 
 
V sekci dorostu - Ohlédnutí za zimním soustředění v Herolticích 
 
 
 
Výsledky přípravných zápasů : 
  
imageSK Vysoké Mýto A - SK Týniště nad Orlicí    2:1
Branky: Kopřiva, Sedlák
 
imageSK Vysoké Mýto B - FK Heřmanův Městec   2:10 
Branky: Mikan, Matula 
 
 
 

 

Program jarních mistrovských utkání

sekci  "Rozlosování jaro 2013"  je přehled jarních mistr. utkání mužů, dorostu a žáků. 

 

 
 
Výsledky přípravných zápasů : 
   image
SK Vysoké Mýto A - FK Pardubice B    3:3
Branky: Sedlák 2, Sklenář
 image
SK Vysoké Mýto B - ŽSK Třemošnice   2:3  
Branky: Matula, Mikan 
 
 
 
 
  Výroční členská schůze SK Vysoké Mýto - 2012
 

V úterý 26.února se ve Sportcentru uskutečnila výroční členská schůze SK Vysoké Mýto, kde byl zhodnocen kalendářní rok 2012. Rok ve kterém jsme oslavili 110 výročí založení, vybojovali tři krajské mládežnické tituly (starší elévové, mladší a starší žáci), rok ve kterém pokračoval výkonostní vzestup dorostu a především našeho A týmu (do jarních bojů KP jdeme z 2.místa). 

Tradičně se při výroční schůzi vyhlašují nejlepší hráči uplynulého roku. Za rok 2012 byli odměněni:  mladší elévové – Ondřej Švejda, starší elévové – Tomáš Wimmer, mladší žáci – Petr Kurka, starší žáci – Jiří Hájek, dorost – Martin Fišer, muži B – Ondřej Hladík, muži A – Tomáš Sedlák. Nejlepším kolektivem roku 2012 se stali - starší elévové.   

  
 
 
Přípravný zápas mladších žáků (23.2. UMT Choceň) : 
 
FK Agria Choceň - SK Vysoké Mýto  0:5
Branky: Hájek 2, Sekanina, Pekárek, Dastych 
 
 
 
 Přípravný zápas : 
 
imageSK Vysoké Mýto A  - Mezilesí Načešice  2:1
Branky: Sedlák, Sklenář 
 
 
 
 Mladší elévové skončili na domácím turnaji (16.2.2013) druzí - podrobnosti  zde 
 
 
   Přípravných zápas 20.2.2013 : 
 
imageMFK Chrudim A - SK Vysoké Mýto A   6:0 (2:0)
(domácí v plné sestavě)
  
 
 
   Výsledky přípravných zápasů : 
   image
SK Vysoké Mýto A - FK Pardubice dorost    1:0
Branku: Dvořák
 
SK Vysoké Mýto B - TJ Valy   6:2  
Branky: Dostál 3, Sedlák 2, Svatoš
 
 

 

Starší žáci vyhráli domácí halový turnaj

 

Na halovém turnaji 17.února se utkalo šest mužstev systémem každý s každým. V této věkové kategorii se již halový fotbal tolik nepreferuje, takže obsadit turnaj větším počtem mužstev, bylo takřka nemožné.Turnaj byl pro všechna mužstva kvalitní přípravou. Většina zápasů byla velmi vyrovnaná a v osobních soubojích to mnohdy jiskřilo.Naši hráči se zlepšovali zápas od zápasu  a konečné vítězství je zasloužené.  

Ondřej Nekl byl s pěti brankami nejlepším střelcem turnaje.

Výsledky jsou  zde 

 

 

 

 

 

   Výsledky přípravných zápasů : 
 

imageSK Vysoké Mýto A - FK Přelouč    4:1 

Branky: Sedlák 2, Sklenář, Valášek
 
image  SK Vysoké Mýto A - Jiskra Ústí n.O.  1:2  
  Branku: Sklenář
 

imageSK Vysoké Mýto B - Sokol Živanice   2:3 

Branky: Kočí, Matula 
 
 
 

 

Rozhovor s trenérem A týmu - Milanem Ujcem  zde 

 

Na halovém turnaji ročníku 2001 ve Svitavách, jsme obsadili 2. místo                V neděli 3.února se naši mladší žáci zúčastnili halového turnaje ve Svitavách. Po velmi dobrých výkonech se probojovali až do finále, kde však podlehli 2:3 týmu Nordic Brno. V konkurenci desteti kvalitních (především moravských) týmů jsme tedy obsadili výborné 2.místo. Daniel Bartoš byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Podrobnosti zde 

 

Mladší přípravka se zúčastnila turnaje v Libchavách

V sobotu 26.1.2013 se naše mladší přípravka zúčastnila dvou turnajů v Libchavách (2004 - dopoledne a 2005 - odpoledne). V obou turnajích kluci podali snaživý výkon a zanechali velmi dobrý dojem. Ročník 2004 a mladší obsadil celkově 3. místo a Ondra Švejda si odnesl individuální ocenění pro nejlepšího střelce turnaje (8 branek !!!) a Denis Bureš pro nejužitečnějšího hráče našeho mužstva. Ročník 2005 a mladší byl ještě o jedno místo lepší a obsadil celkově 2. místo. Individuálně pak Vojta Seidl ovládl kategorii nejlepší brankař turnaje (dvě čistá konta hovoří za vše !!!) a Lukáš Marek byl vyhlášen nejužitečnějším hráčem našeho mužstva. Borci všem děkujeme a gratulujeme !!!  Více - zde 

 

Zimní soustředění A mužstva - Heroltice 2013

Soustředění hráčů " A " mužstva proběhlo opět v Herolticích v termínu 23.1 - 27.1.2013. Účast byla pro nemoc a zranění slabší a zúčastnilo se pouze 13 hráčů včetně nové posily Žáka,který hrál na podzim za divizní Holice.O stravu se postaral a výborně vařil šefmástr Jirka Pospíšil, kterému ještě touto cestou znovu děkujeme. V příloze je několik foto ve kterých je vidět že hráčům čtyřfázový trenik jistě pomůže k jarním dobrým výkonům v mistrovských zápasech, které nás čekají. Foto - zde 

  

Starší elévové vyhráli domácí halový turnaj

V neděli 20. ledna 2013 jsme pořádali 5. ročník halového turnaje starších elévů ZAKOV CUP a náš „BÍLÝ tým“ po dramatickém finálovém penaltovém rozstřelu tento turnaj vyhrál ! Všichni naši borci zaslouží obrovskou pochvalu za bojovnost a předvedenou hru. Vždyť nechybělo mnoho a finále mohlo být čistě „mejtskou“ záležitostí. Černý tým dostal smolný gól v semifinále 13 sekund před koncem utkání. Podrobnosti z turnaje včetně fotogalerie a videa jsou  zde .

 

 

Halový turnaj krajských výběrů žáků U14

o pohár Předsedy ŘK FAČR pro Čechy 

Starší žáci našeho klubu kategorie U14 Martin Kavka, Tomáš Lněnička a Ondřej Nekl se zúčastnili, jako hráči krajského výběru Pardubického kraje, Českého poháru předsedy ŘK FAČR v halovém fotbale. Na dvoudenním turnaji který se odehrál v Chebu skončil výběr Pardubického kraje na 3.místě. Více - zde 

 

Žákovská mužstva se v neděli 13.ledna představila na halových turnajích               Mladší žáci obsadili na domácím turnaji 3.místo (ze 6 týmů), starší skončili na turnaji v Heřmanově Městci na 8.místě (z 10 týmů). Podrobnosti z turnajů jsou v sekcích žákovských týmů. 

 

Zahájení zimní přípravy A mužstva
V úterý 15.1. v 17.30 hodin začíná zimní příprava úvodním tréninkem v hale v ulici Průmyslová č.p. 168 (směr Vraclav).

 
 
Upozornění pro starší žáky:
V pátek 4.1. v 17.30 hodin začíná zimní příprava tréninkem v hale v ulici Průmyslová č.p. 168 (směr Vraclav).
Další tréninky budou probíhat v této hale  každé úterý od 16-17.30 hodin a v pátek od 17.30-19  hodin.
 
 
 

Zimní přípravné období

Den 

Datum

čas

 

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

9.2.

12,00

muži

Jiskra Ústí nad Orlicí

SK Vysoké Mýto A

:

neděle

17.2.

10,00

muži

FK Pardubice dorost

SK Vysoké Mýto A

:

sobota

2.3.

12,00

dorost

Jiskra Ústí nad Orlicí

SK Vysoké Mýto 

:

neděle

3.3.

 

muži

FK Pardubice B

SK Vysoké Mýto A

:

 

7.-10.3.

 

dorost

Zimní soustředění

 

sobota

9.3.

15,00

muži

Týniště nad Orlicí

SK Vysoké Mýto A

:

neděle

17.3.

9,30

dorost

FK Pardubice

SK Vysoké Mýto

:

 

 

Zimní turnaj mužů - UMT Chrudim 2013

Den 

Datum

čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Sobota

19.1.

11,00

MFK Chudim

SK Vysoké Mýto

:

Neděle

3.2.

15,00

FK Přelouč

SK Vysoké Mýto

:

Sobota

9.2.

17,00

SK Vysoké Mýto

Sokol Živanice

:

Sobota

16.2.

17,00

SK Vysoké Mýto

TJ Valy

:

Neděle

24.2.

15,00

SK Vysoké Mýto

Mezilesí Načešice

:

Sobota

2.3.

15,00

SK Vysoké Mýto

ŽSK Třemošnice

:

Sobota

9.3.

15,00

Heřmanův Městec

SK Vysoké Mýto

:

 

Ohlédnutí za letošním rokem ...

Rok 2012 se pomalu blíží ke svému konci a tak můžeme bilancovat. Jaký byl letošní fotbalový rok pohledem vysokomýtského příznivce? Jedním dechem můžeme dodat, že velice úspěšný. Rok, kdy náš oddíl oslavil 110 výročí založení bude v historii klubu jistě patřit k těm nejvydařenějším. Pod taktovkou nového výboru SK, který byl zvolen na valné hromadě v lednu 2012 (v čele s předsedou Miroslavem Trnkou), jsme se posunuli v hierarchii krajských oddílů na samý vrchol. K nadále vylepšovanému areálu, který nám může většina oddílů jen závidět (především množství kvalitních tréninkových ploch), se letos přidali i úspěchy na poli sportovním. Posuďte sami. Hned tři naše mužstva se na jaře 2012 stala krajskými přeborníky! Starší elévové vybojovali historicky první krajský titul, obě žákovská mužstva navíc obhájila prvenství z předchozí sezóny! Po několika velmi špatných sezónách se konečně začalo dařit i našemu A mužstvu. Tým se podařilo kvalitně posílit, a i přes špatný úvod jara se svěřenci trenéra Milana Ujce drželi v popředí tabulky. Konečné páté místo v sezóně 2011/2012 bylo velmi solidní. V sobotu 23.června oslavil náš oddíl 110 výročí založení. Zavzpomínat přijela na stadion do Vysokého Mýta řada bývalých hráčů, či činovníků. Vrcholem akce byl zápas staré gardy SK a populárního týmu pražské Amfory. Při příležitosti výročí byl vydán i almanach, který mapuje posledních 10 let našeho oddílu. Jaro 2012 bylo tedy velice úspěšné, ale co nás těší ještě více je, že podzim za ním v žádném případě nezaostal, ba právě naopak. A mužstvo se celý podzim drželo na špici tabulky, předvádělo pohlednou hru, dařilo se střelcům (Tomáš Sedlák je včele krajských kanonýrů) a jen prohra v posledním podzimním kole (naše jediná) nás odsunula prozatím na 2.příčku tabulky za vedoucí Cerekvici. Výrazně se zvedly výkony našeho dorostu. Ten je po podzimu ve východočeském přeboru taktéž na výborném druhém místě (za suverénním Náchodem). Vysoký standard si udrželi naši žáci. Mladší vedou po podzimu KP o skóre před Holicemi, starší dokonce o 7 bodů! před druhou Moravskou Třebovou. Že se můžeme pyšnit kvalitní prací s mládeží dokázali i nedávné halové turnaje, kdy se mužstva SK neztratila ani v soubojích s ligovými mužstvy! Tak ať se nám daří v roce 2013 stejně dobře jako v tom letošním. 

 

Mladší přípravka si veze z Hlušic 3. místo !!!

Ve dnech 8. - 9. 12.2012 se naše mladší přípravka zúčastnila kvalitně obsazeného turnaje (r. 2004) v Hlušicích. Byl to současně i poslední turnaj roku 2012 a naši borci se rozloučili tím nejlepším způsobem. Ve všech 12 zápasech podali výborný výkon a soupeře předčili hlavně v nasazení a bojovnosti. Ve skupině 7x vyhráli, 1 x remizovali (FC Hradec Králové) a 1x prohráli (FK Mladá Boleslav) a skončili na druhém místě ! Ve čtvrtfinále pak kluci zdolali 1:0 FC Hradec Králové (po řadě neproměněných šancí  - penalta, 2x tyč) gólem D. Bureše.  V cestě do finále se jim postavil bílý tým Pardubic, a ačkoli jsme 1:0 vedli (O. Švejda) a měli další šance, tak jsme v závěru 2x smolně inkasovali (penalta a 10s před koncem z tečovaného nepřímého kopu) a prohráli 1:2. V boji o 3. místo pak nastoupili naši borci proti červenému týmu Pardubic ještě značně zklamaní z předchozí prohry a brzy prohrávali 0:2. V závěru však kluci zmobilizovali poslední síly a vyrovnali na 2:2 (S. Kovačík, M. Loukota). V dramatickém penaltovém rozstřelu pak nikdo z našich nezaváhal (O. Švejda, M. Loukota, J. Horáček), vyhráli jsme na penalty 3:1 a kluci získali bronzové medaile. Navíc byl J. Horáček vyhlášen jednoznačně nejlepším brankařem turnaje a odvezl si zájezd na utkání italské fotbalové ligy! Výsledkový servis + fotogalerie - zde 

 
 
 
Mladší žáci skončili na mezinárodním turnaji v Hradci Králové na 8.místě 
 
image
Ve dnech 7.a 8.prosince 2012 se naši mladší žáci zúčastnili v Hradci Králové mezinárodního halového turnaje - VEOLIA CUP 2012. Konečné 8.místo (z 20 týmů) je v takto nabité konkurenci výborným výsledkem, vždyť za sebou jsme nechali řadu ligových týmů ! Výsledky a další podrobnosti jsou zde
 
 
 
 Starší žáci vyhráli Mikulášský turnaj v Chocni

imagePrvní prosincový den byl pro naše starší žáky zároveň posledním dnem v tomto roce, ve kterém odehráli fotbalové utkání. Kvalitně zorganizovaný Mikulášský turnaj v Chocni si měli naši borci hlavně užít a fotbalově se rozloučit s rokem 2012. Mohlo by se zdát, že o výsledek nešlo. V Mýtě máme to štěstí, že tito kluci vítězit chtějí a jejich sebedůvěra je u nich obdivuhodná. Dnes šli kluci od prvního zápasu za svým cílem. Zápas od zápasu jsme stoupali pavoukem turnaje, až do finále, kde jsme se po druhé v tomto dni postavili soupeři hrajícímu Českou ligu „U15“ a  to mužstvu MFK Chrudim. Šlo o nejkvalitnější zápas dnešního turnaje. Hrál se svižný kombinační fotbal, kde nebylo místa  pro odpočinek. Obě mužstva chtěla zvítězit. Po pěkné kombinaci ve středu hřiště dostal míč do křídla Ondra Nekl a po křižné střele se nemýlil. Soupeř dobře kombinoval, ale naše poctivá hra přinesla ovoce. Turnaj jsme vyhráli. Více - zde

 

Starší elévové na dvoudenním halovém turnaji v Hlušicích  

24. - 25.11.2012 se tým starších elévů zúčastnil turnaje v halové kopané, který se konal v obci Hlušice u Nového Bydžova. Na tomto turnaji za účasti třinácti týmů z ČR a jednoho ze Slovenska, obsadili naši hráči 12 místo.Našimi soupeři byla v sobotní základní skupině družstva Sence (SK), Dukly Praha B, Berouna, Cidliny, Jičína a Bílovic. V nedělní skupině o 11-14 místo to byla družstva Cidliny, Bílovic a Junior Praha. Výsledkový servis je zde

 
 
Zveme Vás na halové turnaje do Vysokého Mýta !!!
 

Termín turnaje

 Kategorie

Počet týmů

Startovné

Přihlášky do

13.1.2013

Mladší žáci - ročník 2000 a ml.

8

1500,-

31.12.2012

20.1.2013

Starší elévové - ročník 2002 a ml.

8

1500,-

10.1.2013

16.2.2013

Mladší elévové - ročník 2004 a ml.

8-10

1500,-

2.2.2013

17.2.2013

Starší žáci - ročník 1998 a ml.

8

1500,-

3.2.2013

2.3.2013

Starší elévové - ročník 2003 a ml.

8

1500,-

15.2.2013

 

 

 

 

Veškeré informace jsou v sekci - halová sezóna - zde 

         

Konečné tabulky po podzimní části sezóny 2012/2013  jsou  zde 
 
 

KP mužů - sobota 17.listopadu 2012 - 13,30 hod.  

image

 SK Vysoké Mýto

0:2

 MFK Chrudim B

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Dorost - hodnocení podzimní části východočeského přeboru je  zde

 

image

  Vysokomýtský kanonýr a gólman 2012/2013

  Konečné pořadí střelců po podzimu je  zde   

   Konečné pořadí brankářů po podzimu je  zde 

 
 

image

KP mužů - neděle 11.listopadu 2012 - 14,00 hod.  

 FC Hlinsko

4:4

 SK Vysoké Mýto

 

 

 

 

 

 

 

  Branky: Sklenář 2, Sedlák, Podmajerský (pen.)

 
 

Výsledky našich týmů 

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota 

10.11.

9,30

st.žáci

SK Vysoké Mýto

ŽSK Třemošnice

6:0

sobota

10.11.

11,15

ml.žáci

SK Vysoké Mýto

ŽSK Třemošnice

6:1

sobota

10.11.

13,00

muži B

SK Vysoké Mýto B

Sokol Krouna

3:2

neděle

11.11.

10,15

dorost

MFK Nové Město

SK Vysoké Mýto

1:3

neděle

11.11.

14,00

muži A

FC Hlinsko

SK Vysoké Mýto

4:4

 
 

image

  Vysokomýtský kanonýr a gólman 2012/2013

  Aktuální pořadí střelců k 12.11. je  zde   

   Aktuální pořadí brankářů k 12.11. je  zde 

 

 

KP mužů - sobota 3.listopadu 2012 - 14,00 hod.  

image

 SK Vysoké Mýto

3:2

 Sokol Živanice

 

 

 

 

 

 

 

   Branky: 34. Sklenář, 45. Sedlák, 82. M.Chadima - 5.Kořínek, 25.Vajer

 

Výsledky našich mužstev

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

3.11.

11,45

dorost

SK Vysoké Mýto

FK Pardubice B

1:1

sobota

3.11.

14,00

muži A

SK Vysoké Mýto

Sokol Živanice

3:2

neděle

4.11.

10,00

st.žáci

FK Pardubice B

SK Vysoké Mýto

0:1

neděle

4.11.

11,45

ml.žáci

FK Pardubice B

SK Vysoké Mýto

2:3

neděle

4.11.

14,00

muži B

FC Hlinsko B

SK Vysoké Mýto B

1:3

 

image

  Vysokomýtský kanonýr a gólman 2012/2013

  Aktuální pořadí střelců k 5.11. je  zde   

   Aktuální pořadí brankářů k 5.11. je  zde 

 

 

image 

KP mužů - sobota 27.října 2012 - 10,15 hod.  

 FK Pardubice C

3:3

 SK Vysoké Mýto

 

 

 

 

 

 

 

   Branky : Sedlák 2, Sklenář 

 

Program mistrovských utkání našich týmů 

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

27.10.

9,00

elévové

mistrovský turnaj ve Vysokém Mýtě

 ZRUŠENO

sobota

27.10.

10,15

muži A

FK Pardubice C

SK Vysoké Mýto

3:3

neděle

28.10.

10,15

dorost

MFK Nové Město n.M.

SK Vysoké Mýto

ZRUŠENO

neděle

28.10.

11,00

st.žáci

SK Vysoké Mýto 

ŽSK Třemošnice

 ZRUŠENO

neděle

28.10.

12,45

ml.žáci

SK Vysoké Mýto 

ŽSK Třemošnice

ZRUŠENO

neděle

28.10.

14,30

muži B

SK Vysoké Mýto B

Sokol Krouna

ZRUŠENO

 

imagePřípravný zápas dorostu - středa 24.10.      

SK Vysoké Mýto - MFK Chrudim  U19 "A"       4 : 4

Branky: Bareš 2, Svoboda, Dostál     (Více o zápase v sekci dorostu).
 
 

KP mužů - sobota 20.října 2012 - 15,30 hod.  

image

 SK Vysoké Mýto

2:1

 FK Přelouč

 

 

 

 

 

 

 

   Branky : Konečný, Sklenář   

 

Výsledky našich týmů

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

20.10.

9,30

st.žáci

FK Agria Choceň

SK Vysoké Mýto

2:7

sobota

20.10.

11,15

ml.žáci

FK Agria Choceň

SK Vysoké Mýto

1:2

sobota

20.10.

15,30

muži A

SK Vysoké Mýto

FK Přelouč

2:1

sobota

20.10.

15,30

muži B

Sokol Rosice n.L.

SK Vysoké Mýto B

2:2

neděle

21.10.

9,00

elévové

mistrovský turnaj v Letohradě

 

 
 
  SK Vysoké Mýto - FK Pardubice  0:4 (0:1)  2.kolo poháru PKFS starších žáků hrané 17.10. ve Vys.Mýtě
 image

 

Vysokomýtský kanonýr 2012/13    Aktuální žebříček k 15.10. je  - zde.   

  

  

 

Vysokomýtský gólman  2012/13      Aktuální pořadí k 15.10.   - zde 

 

 

image

KP mužů - neděle 14.října 2012 - 16,00 hod.  

 Sokol Moravany

0:1

 SK Vysoké Mýto

 

 

 

 

 

 

 

   Branku : Sedlák

 

Výsledky našich mužstev

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota 

13.10.

12,30

st.žáci

SK Vysoké Mýto

FK Česká Třebová

4:0

sobota

13.10.

16,00

dorost

FK Náchod

SK Vysoké Mýto

3:1

sobota

13.10.

14,15

ml.žáci

SK Vysoké Mýto

FK Česká Třebová

5:3

sobota

13.10.

16,00

muži B

SK Vysoké Mýto B

AFK Horní Jelení

3:3

neděle

14.10.

9,00

elévové

mistrovský turnaj ve Slatiňanech

 

neděle

14.10.

16,00

muži A

Sokol Moravany

SK Vysoké Mýto

0:1

  
 
Zhodnocení dosud odehraných mistrovských zápasů - podzim 2012  (k 8.10.)
 
A mužstvo mužů (KP - 1.místo)
Velkou radost nám prozatím dělají podzimní výsledky našeho A mužstva. Pohled na tabulku KP po 9.kole je velice výmluvný. Se ziskem 21 bodů jsme na 1.místě (v tabulce pravdy + 9), když jsme jako jediný tým soutěže ještě neprohráli. Velmi dobře se ukazují letní posily Kopřiva a Sklenář. Jistotou v brance je Černík, v kvalitních loňských výkonech pokračují Šmeral, Kráčmer či Konečný, po zranění se opět svými výkony připoměl Marek Chadima. Výrazně se zvedla herní pohoda (a sní přišly i góly) Tomáše Sedláka. Krajský přebor je letos určitě nejvyrovnanější za poslední roky, o čelo se pere hned několik týmů. Do konce podzimní části zbývá 6.kol a nás čeká několik těžkých bojů. Klíčové budou zápasy venku v Pardubicích a Hlinsku a domácí se Živanicemi a Chrudimí. Ty hodně napoví o našich jarních ambicích. Tak snad smečku pronásledovatelů udržíme za zády co nejdéle.
B mužstvo mužů (I.B třída - 9.místo) 
Naše rezerva byla před letošní sezónou přeřazena do A skupiny I.B třídy a utkává se tak s pro nás neznámými celky. Prozatím jsme uhráli 11 bodů a nejsme přímo v pásmu ohrožení. Ke spokojenosti však několik bodů chybí. Mužstvo před se zónou posílil Radek Mikan a potvrzuje pověst kanonýra. Se 7 góly je nejlepším střelcem mužstva.
Dorost U19 - (Východočeský přebor - 1.místo)
Náš dorost hraje druhým rokem východočeský přebor. Po loňských matných výkonech je letošní ročník úplně o něčem jiném. Náš dorost válcuje jednoho soupeře za druhým a tabulce (spolu s Náchodem) vévodí. V našem mužstvu letos dominují hráči silných ročníků 94 a 95 (vrátilo se i několik odchovanců), kádr se posílil, zkvalitnil a výkony tomu odpovídají. Za 7 kol jsme inkasovali jedinou branku, sami jich nastříleli 35. Mužstvo střelecky táhnou Dostál, Bareš a Benda. Tuto sobotu hrajeme "utkání podzimu" na hřišti taktéž neporaženého Náchoda !
Starší žáci U15 - (KP - 1.místo) 
Tým starších žáků obhajuje 2 tituly krajského přeborníka z minulých dvou sezón a prozatím se mu to daří. Z osmi zápasů jsme sedm vyhráli a jeden remizovali. Ona remíza v domácím zápase s Moravskou Třebovou nás však mrzí, kdy jsme se přes výraznou převahu nedokázali střelecky prosadit. Mužstvo se na podzim potýká s řadou zranění, sestava se několikrát tězce skládala (vypomáhají nám i hráči z H.Jelení). Na podzim nás ještě čekají důležité zápasy v Pardubicích a Chocni.     
Mladší žáci U13 - (KP - 3.místo) 
I tým mladších žáků obhajuje 2 tituly KP. Prozatím jsme na 3.místě tabulky, když jsme šest zápasů vyhráli, jeden remizovali a jeden prohráli.Tabulka mladších žáků je daleko vyrovnanější než u starších a o čelo soupeří více mužstev. My nyní hostíme vedoucí tým soutěže Českou Třebovou, další těžký zápas nás čeká v Chocni.
Elévové (KP - tabulky se nepočítají)
Dobře si vedou v soutěži i naše nejmenší naděje. Náš oddíl je již tradičně zařazen do skupiny A a utkává se tak s nejlepšími mužstvy kraje (Pardubice,Chrudim, Letohrad, Česká Třebová, Hlinsko). Potěšitelné je, že jsme schopni těmto týmům konkurovat , i je porážet.  
 
 

KP mužů - sobota 6.října 2012 - 16,00 hod.  

image

 SK Vysoké Mýto

2:0

 Lanškroun

 

 

 

 

 

 

 

   Branky : Sedlák 2

  
 

Víkendový program našich mužstev

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota 

6.10.

9,30

st.žáci

SK Pardubičky

SK Vysoké Mýto

0:3

sobota

6.10.

11,15

ml.žáci

SK Pardubičky

SK Vysoké Mýto

1:5

sobota

6.10.

13,45

dorost

SK Vysoké Mýto

Dvůr Králové

6:2

sobota

6.10.

16,00

muži A

SK Vysoké Mýto

Lanškroun

2:0

sobota

6.10.

16,00

muži B

Mezilesí Načešice

SK Vysoké Mýto B

1:2

neděle

7.10.

9,00

elévové

mistrovský turnaj v Hlinsku

zrušeno 

 
 

image

KP mužů - sobota 29.září 2012 - 16,30 hod.  

 Jiskra Litomyšl

0:1

 SK Vysoké Mýto

 

 

 

 

 

 

 

   Branku : Sedlák

 

Výsledky našich mužstev

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota 

29.9.

9,00

elévové

mistrovský turnaj ve Vysokém Mýtě

 

sobota

29.9.

13,30

dorost

Jiskra Ústí nad Orlicí

SK Vysoké Mýto

0:3

sobota

29.9.

16,30

muži A

Jiskra Litomyšl

SK Vysoké Mýto

0:1

neděle

30.9.

13,00

st.žáci

SK Vysoké Mýto

SK Holice

6:0

neděle

30.9.

14,45

ml.žáci

SK Vysoké Mýto

SK Holice

1:2

neděle

30.9.

16,30

muži B

SK Vysoké Mýto B

SK Holice B

1:2

 
 348  24.9.2012 byl překonán letošní rekord v návštěvnosti těchto stránek. 348 unikátních návštěvníků bylo zvědavo na dění v našem klubu. Díky za zájem.
 
Mistrovský turnaj elévů v Hlinsku - 23.9.2012    Podrobnosti v příslušných sekcích.
 image

 

Vysokomýtský kanonýr 2012/13    Aktuální žebříček k 24.9. je  - zde.   

  

  

 

Vysokomýtský gólman  2012/13      Aktuální pořadí k 24.9.   - zde 

 

 

 image

KP mužů - neděle 23.září 2012 - 16,30 hod.  

 Sokol Dobříkov

2:2

 SK Vysoké Mýto

 

 

 

 

 

 

 

   Branky : M.Chadima, Konečný

 

Výsledky našich mužstev

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

středa

19.9.

17,00

st.žáci - pohár

SK Holice

SK Vysoké Mýto

1:7

sobota

22.9.

10,15

dorost

FC Hlinsko

SK Vysoké Mýto

0:4

neděle

23.9.

9,00

elévové

mistrovský turnaj v Hlinsku

 

neděle

23.9.

13,00

st.žáci

SK Vysoké Mýto

Jiskra Ústí n.O.

5:0

neděle

23.9.

14,45

ml.žáci

SK Vysoké Mýto

Jiskra Ústí n.O.

7:1

neděle

23.9.

16,30

muži A

Sokol Dobříkov

SK Vysoké Mýto

2:2

neděle

23.9.

16,30

muži B

SK Vysoké Mýto B

Tatran Miřetice

3:0

 
 

KP mužů - sobota 15.září 2012 - 16,30 hod.  

image

 SK Vysoké Mýto

3:2

 Moravská Třebová

 

 

 

 

 

 

 

   Branky : Podmajerský 2, M.Chadima

 
 

Výsledky našich mužstev

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

15.9.

9,30

st.žáci

FC Hlinsko

SK Vysoké Mýto

0:5

sobota

15.9.

11,15

ml.žáci

FC Hlinsko

SK Vysoké Mýto

2:5

sobota

15.9.

14,15

dorost

SK Vysoké Mýto

FC Olympia HK B

4:0

sobota

15.9.

16,30

muži A

SK Vysoké Mýto

Moravská Třebová

3:2

sobota

15.9.

16,30

muži B

Spartak Slatiňany

SK Vysoké Mýto B

4:0

 
 
  Mistrovský turnaj elévů v České Třebové - 15.9.2012
  Svou soutěž již zahájili i naše nejmladší kolektivy. Podrobnosti v příslušných sekcích.
 
image

 

Vysokomýtský kanonýr 2012/13    Aktuální žebříček k 17.9. je  - zde.   

  

  

 

Vysokomýtský gólman  2012/13      Aktuální pořadí k 17.9.   - zde 

 

 
   

 image

KP mužů - sobota 8.září 2012 - 17,00 hod.  

 FK Agria Choceň

2:2

 SK Vysoké Mýto

 

 

 

 

 

 

 

     Branky : Sklenář, Sedlák 

  

Výsledky našich mužstev

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

8.9.

14,45

dorost

Slavia HK

SK Vysoké Mýto

1:5

sobota

8.9.

17,00

muži A

FK Agria Choceň

SK Vysoké Mýto

2:2

neděle

9.9.

13,30

st.žáci

SK Vysoké Mýto

Moravská Třebová

1:1

neděle

9.9.

15,15

ml.žáci

SK Vysoké Mýto

Moravská Třebová

10:0

neděle

9.9.

17,00

muži B

SK Vysoké Mýto B

SK Řečany n.L.

2:3

 
 
image

Pospa st. - úvaha

V příloze je příspěvek Jiřího Pospíšila na téma - komentáře k úvodním zápasům podzimu   image

    
 

KP mužů - sobota 1.září 2012 - 17,00 hod.  

image

 SK Vysoké Mýto

2:1

 FK Česká Třebová

 

 

 

 

 

 

 

      Branky : Sklenář, Sedlák

Vyrovnaný první poločas skončil bez branek. Ve druhé půli jsme již byli lepším týmem a převahu vyjádřili dvěma góly. Hosté snížili až v samém závěru. Díky této výhře jsme se posunuli do čela KP !  Více o utkání v sekci A mužstva. 

 
 

Program mistrovských zápasů tento týden

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

středa

29.8.

13,30

dorost

RMSK Cidlina B

SK Vysoké Mýto

0:7

středa

29.8.

16,30

st.žáci

SK Vysoké Mýto 

Sokol Dolní Újezd

4:3

středa

29.8.

18,15

ml.žáci

SK Vysoké Mýto 

Sokol Dolní Újezd

15:0

sobota

1.9.

14,45

dorost

SK Vysoké Mýto

FK Česká Třebová 

3:0

sobota

1.9.

17,00

muži A

SK Vysoké Mýto

FK Česká Třebová

2:1

neděle

2.9.

13,30

st.žáci

Jiskra Litomyšl

SK Vysoké Mýto

1:4

neděle

2.9.

15,15

ml.žáci

Jiskra Litomyšl

SK Vysoké Mýto

1:1

neděle

2.9.

17,00

muži B

FK Kameničky

SK Vysoké Mýto B

0:0

  image

 

Vysokomýtský kanonýr 2012/13    Aktuální žebříček k 3.9. je  - zde.   

  

  

 

Vysokomýtský gólman  2012/13      Aktuální pořadí k 3.9.   - zde 

 

 
  

 3.kolo KP mužů - sobota 25.srpna 2012 - 17,00 hod.  

 Slavoj Cerekvice

1:2

 SK Vysoké Mýto

 

 

 

 

 

 

 

        Branky : Sklenář, Kočí

 Podrobnosti z vítězného derby jsou v sekci A mužstva.
 
 

Víkendová mistrovská utkání našich týmů

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

25.8.

13,30

dorost

FK OEZ Letohrad B

SK Vysoké Mýto

0:11

sobota

25.8.

17,00

muži A

Slavoj Cerekvice

SK Vysoké Mýto

1:2

neděle

26.8.

13,30

st.žáci

SK Vysoké Mýto 

FK Přelouč

5:0

neděle

26.8.

15,15

ml.žáci

SK Vysoké Mýto

FK Přelouč

5:1

neděle

26.8.

17,00

muži B

SK Vysoké Mýto B

Sokol Prosetín

1:1

 
 
image
Elévové ovládli turnaj v Dobříkově 
V sobotu 25.8. se mužstva starších a mladších elévů SKVM zúčastnila přípravného turnaje.
Obě se nakonec mohla radovat z prvenství. Podrobnosti v sekci elévů. 
 
 

 

Vysokomýtský gólman  2012/13      Aktuální pořadí k 30.8.   - zde 

 

  image

 

Vysokomýtský kanonýr 2012/13    Aktuální žebříček k 30.8. je  - zde.   

 

 

 
 
V sekcích žákovských mužstev jsou doplněny všechny výsledky přípravných zápasů.
 

 

  

  

 2.kolo KP mužů - sobota 18.srpna 2012 - 17,00 hod.  

image

 SK Vysoké Mýto

2:0

 1.FC Žamberk

 

 

 

 

 

 

 

        Branky : Sklenář, Konečný

 

Výsledky víkendových mistrovských zápasů

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

18.8.

14,45

dorost

SK Vysoké Mýto

 Rychnov n.K.

1:0

sobota

18.8.

17,00

muži A

SK Vysoké Mýto

1.FC Žamberk

2:0

neděle

19.8.

14,30

muži B

Luže

SK Vysoké Mýto B

3:0

   

 

Odstartovala mistrovská sezóna 2012/2013

Víkendový program

Den 

Datum

Čas

Tým

Domácí

Hosté

Výsledek

sobota

11.8.

17,00

muži B

SK Vysoké Mýto B

Spartak Sezemice

6:1

neděle

12.8.

17,00

muži A

SK Polička

SK Vysoké Mýto

0:0

  
 SK Polička - SK Vysoké Mýto  0:0 
  V úvodním zápase nové sezóny KP jsme remizovali v Poličce.  
 
 
  SK Vysoké Mýto B - Spartak Sezemice   6:1 (2:1)   Branky: Matula 3, Mikan 2, Lipavský 
  imagePrvním týmem, který rozehrál mistrovskou sezónu 2012/2013 bylo naše B mužstvo mužů. V sobotu 11.srpna hostilo v 1.kole  B třídy skupiny A na domácím hřišti tým Spartaku Sezemice. Vysoká výhra 6:1 se zrodila především díky vysoké efektivitě po standartních situacích. Návrat do vysokomýtského dresu se nadmíru vydařil Radku Mikanovi, který se podílel na všech šesti brankách. Dva góly dal (oba z penalt) a na čtyři nahrál !!! Hatrickem se blýskl i Jarda Matula (třikrát hlavou).   
 
 
  Jiskra Litomyšl - SK Vysoké Mýto 1:7  (Špinler 3, Brychta 2, Benda , Doležal)
   Generálka dorostenců na novou sezónu se vydařila.
  
  

Pohár předsedy PKFS - muži - 2012/2013    (přehled výsledků) 

 

 

I.kolo

 

 

 

II.kolo

 

 

 

III.kolo

 

 

 

 

 

28.7.2012 v 17,00

 

 

 

5.8.2012 v 17,00

 

 

 

22.8. v 18,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

image

Slavoj Cerekvice

image

0:5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jiskra Litomyšl

image

Jiskra Litomyšl

image

2:3

 

 

 

 

 

image

Moravská Třebová

7:1

Moravská Třebová

 

 

 

 

 

Sokol Libchavy

 

image

Moravská Třebová

image

:

 

image

Sokol Dobříkov

7:0

SK Vysoké Mýto

    

Sokol Řetová

image

Sokol Dobříkov

image

2:3

 

 

 

 

 

image

SK Vysoké Mýto

13:0

SK Vysoké Mýto

 

 

 

 

 

Březová n.S.

 

 

 

Sokol Dolní Újezd

image

2:5

 

1.FC Žamberk

image

FK Agria Choceň 

image

1:2 P

 

 

 

 

 

Sokol Tatenice

image

2:4

1.FC Žamberk 

 

 

 

 

 

FK Agria Choceň

image

FK Česká Třebová 

image

:

 

Sokol Morašice

image

1:8

 1.FC Žamberk 

 

FK Česká Třebová

image

Lanškroun 

image

0:4

 

 

 

 

 

image

Lanškroun

image

2:1 P

FK Česká Třebová 

 

 

 

 

 

SK Polička

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 
 
Výsledky dosud sehraných přípravných utkání dorostu-U 19 naleznete v příslušné sekci.
 
 

image

Pohár PKFS mužů (2.kolo) - neděle 5.srpna      

Sokol Dobříkov - SK Vysoké Mýto             2 : 3

Branky: Valášek, Sedlák, Kočí
 
 
image
Přípravné utkání A týmu mužů - středa 1.srpna
SK Vysoké Mýto - Slavie H.K.                    3 : 2
Branky : Vágner,Konečný,Benda


Pohár PKFS mužů (1.kolo) - středa 25.července
SK Vysoké Mýto - Sokol Březová              13:0

Branky : Sedlák 4, Podmajerský 2, M.Chadima 2, Vostrčil 2, Konečný, D.Chadima, Valášek  

 

 

 

Přípravné utkání A týmu mužů - neděle 22.července
SK Týniště nad Orlicí - SK Vysoké Mýto    3:3
Branky : Dvořák, Podmajerský, Vostrčil

  

  

 

  2.ročník letního turnaje starých gard ve Vysokém Mýtě vyhrál tým Pardubic 

imageV sobotu 21.července 2012 proběhl ve Vysokém Mýtě druhý ročník turnaje SG.Turnaje se opět zúčastnilo 8 mužstev -  Pardubice, Holice, Choceň, Ústí n. O., 2x VM, Zámrsk a Našrot VM. Mužstva byla rozdělena do dvou skupin, ze kterých postoupily do semifinále Pardubice, Choceň, Ústí n. O. a mladší garda VM. Vítězem se nakonec stali zaslouženě hráči Pardubic. Na dalších místech skončila mladší garda VM, Ústí n. O. a Choceň. Více o turnaji je v sekci gardy  -  zde. 

 

image

SK Vysoké Mýto vyhrálo 40.ročník turnaje v Zámrsku !                                          V sobotu 14.7. se konal v Zámrsku turnaj mužů o pohár OÚ za účasti čtyř týmů. Vítězem se stalo naše mužstvo když dva zápasy vyhrálo a jednou remizovalo. Jaroslav Matula byl se 3 góly vyhlášen nejlepším střelcem turnaje. Podrobnosti z úvodního měření sil v nové sezóně jsou zde. 

 

Program mistrovských zápasů - podzim 2012

V sekcích jednotlivých mužstev byl doplněn podzimní program mistrovských zápasů. Přehledně si ho můžete prohlédnout  zde.  A mužstvo zahajuje mistrovskou sezónu v neděli 12.8. na hřišti v Poličce. B mužstvo (které bylo přeřazeno do A skupiny I.B třídy) začíná sezónu doma v neděli 12.8. kdy hostíme Spartak Sezemice. Dorost startuje druhý ročník východočeského přeboru v sobotu 18.8. na domácím hřišti zápasem se Spartakem Rychnov nad Kněžnou. Žákovská mužstva odstartují mistrovskou sezónu domácími zápasy s FK Přelouč v neděli 26.8. 

 

Program přípravných zápasů - léto 2012  (aktualizováno)

SO

14. 7.

8,00

Muži

  Turnaj Zámrsk

NE

22. 7.

17,00

Muži A

  Týniště n.O. – Vys. Mýto

ST

25. 7.

18,00

Muži A

  Vys. Mýto - Březová nad Svitavou

27. 7.

17.45

Muži B

  Vys. Mýto – Jablonné n. O.

SO

28. 7.

10,00

Dorost

  Vys. Mýto – Ústí n. O.

SO

28. 7.

15,00

Muži A

  FK Pardubice - Vys.Mýto

ST

  1. 8.

17,30

Muži A

  Vys. Mýto – Slávie Hradec Králové

SO

4.8.

10,00

Dorost

  Vys.Mýto - Dolní Újezd

SO

  4. 8.

17,00

Muži A

  Vys. Mýto – Nový Hradec Králové

NE

  5. 8.

17,00

Muži B

  Vys. Mýto - Sruby

ÚT

7.8.

17,30

Muži B

  Vys.Mýto - Dobříkov

SO

11.8.

10,00

Dorost

  Litomyšl - Vys.Mýto