SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

Archív

 

 

Sezóna jaro 2019

tréninky vždy úterý, čtvrtek od 16:00

Trenér Jaroslav Matula, tel. 777 024 552

rozpis jarních turnajů je v sekci rozlosování

 

 

 

 

 

9. mistrovský turnaj Chrudim 13.4.2019 

 

Na turnaj jsme zajížděli do Chrudimi. Soupeřem nám byly týmy Chrudimi, Pardubic a Poličky.
Béčko: všechny své zápasy prohrálo. Bohužel nemám nějak sílu si výsledky zapisovat. Kluci se snaží, ale chybí tomu fotbalovost, přihrávka, nějaká kombinace. Dále není stálý brankář, což je taky chyba. 
Áčko: to svedlo v celku vyrovnané partie, akorát se stejným výsledkem jako béčko tři zápasy, tři prohry.
S pozdravem váš trenér

 

 

 

 

 

8. mistrovský turnaj Česká Třebová 6.4.2019 

 

Na první jarní turnaj jsme zajížděli do České Třebové. Našimi soupeři byly Česká Třebová, Mor. Třebová-UO a Chrudim.

Jelikož jsem ještě aktivní fotbalista, stalo se, že v sobotu byla termínová kolize. Nemohl jsem se tedy zúčastnit turnaje a proto taktovku převzali tatínci, čímž bych jim chtěl zároveň poděkovat.

Teď k samotnému turnaji. Béčko tentokrát neuspěli.  Nedokázalo zvítězit ani v jednom utkání. Výsledek tři zápasy tři prohry, ale je to béčko a jde o to aby kluci hráli a bavilo je to.

Áčko tady už to bylo o nečem jiném. Tři zápasy a tři výhry. První proti ČT a to v poměru 6:4. Druhé utkání a Chrudim s trochu divokým výsledkem 9:8 pro nás. Na závěr Mor. Třeb./UO a naše výhra 3:2. Všechny zápasy velmi vyrovnané s tím, že jsme je dokázali dotáhnout do vítězného konce. Za to obrovská pochvala. Jen tak dál a ne usnout na vavřínech. Speciální pochvala pro Robina z 18 gólů vstřelil 15, krásná práce. 

 

S pozdravem váš trenér 

 

 

 

 

 

6. mistrovský turnaj 14.10.2018

 

Hrálo se za krásného nedělního dopoledne na hřišti v Nemošicích. Soupeři byli Nemošice, Polička a Letohrad - Libchavy.

 

Béčko: první utkání a po týdnu opět Polička a naše výhra 9:4. Za zmínku z tohoto utkání stojí famózní koncert, od teď už našeho koncového útočníka, Davči Dvořák, který vstřelil 5 branek. Pozoruhodné je, že se se mnou vsadil, že dá za turnaj 5 gólů (tak to stihl hned v prvním zápase). Dále je pak potřeba vědět, že Davča není žádný šutér, který by pálil z půlky hřiště vše na bránu, ale góly byly vstřelené po přihrávkách ostatních kluků, což mě velice těší. Ve druhém zápase to, už žádná htiparáda nebyla a proti Letohradu jsme jednoznačně prohráli a to 0:5. Bohužel i takové zápasy jsou. V posledním zápase turnaje jsme se střetli s domácími Nemošicemi a utkání skončilo naší výhrou 8:4. Tady naopak musím pochválit úplně všechny, protože branky dokázali vstřelit i kluci, pro které to byla gólová premiéra Danča Doležal, Péťa "Mesi" Hoang, atd. V béčku to je taková výsledková divočina, ale kluky to baví góly padají diváky to taky baví, není problém. Já bych viděl zodpovědnější bránění,ale to chce čas. 

 

Ačko: Na úvod Polička a po posledním turnaji, kde mě bral infarkt právě s Poličkou, jsem kluky upozorňoval jak nemáme hrát. Výsledek minulý týden poločas 0:5, tentokrát 0:4. Prostě na tohoto soupeře neumíme. Opět vyrovnaný zápas a opět poločasový debakl, konečný výsledek prohra 2:5. Tady už jsem rezignoval (myšleno jen na soupeře Poličky). V dalším zápase nás čekaly Libchavy. Nepříjemný soupeř, ale statečně jsme se s nimi popasovali a zasloužená remíza 1:1. Tady jediné co se mi nelíbí je chování rozhodčích, kdy kluky pískají dorostenci, kteří nedokážou poznat faul. Evidentní strkání soupeře přejde rozhodčí bez povšimnutí, V dospělé kategorii bych si s tím hravě poradil, ale tady nevím co klukům říct. Strkejte taky mě nepřijde úplně optimální trenérské řešení. Od toho by tam měl být rozhodčí, který ty kluky na fauly upozorní!!!! Bohužel. V posledním zápase na nás čekaly domácí Nemošice a to je absolutně nečitelný soupeř. Jednou s ním hrajeme vyrovnanou partii a tady jednoznačné vítězství 6:2. Toto utkání jsme kontrolovali od začátku do konce a dali jsme pár výstavních branek. Jedna po secvičeném rohu kdy Robin Matula v náběhu na první tyč nastavil nohu a nedal brankáři šanci. Druhá po rychlé kombinaci Šimek, Matula, Vašek, kde posledně jmenovaný uklízel do prázdné branky. Prostě paráda. Konec dobrý všechno dobré. Turnaj výsledkově slušný, herně taky slušné, není co dodat. Neusnout na vavřínech a dále pracovat.

 

Váš trenér

 

 

 

 

 

5. mistrovský turnaj Moravská Třebová

 

Na turnaj jsme zajížděli do Moravské Třebové a čekali nás velice silní soupeři z Lanškrouna, Poličky a Moravské Třebové - Ústí n Orl..

 

Béčko: úvodní zápas jsme hráli proti Lanškrounu, bohužel z tohoto turnaje nemám výsledky a výsledek tohoto utkání si nepamatuji, ale Lanškroun je silný tak to byla asi prohra. Druhé utkání bylo proti týmu Poličky tam je obrovský rozdíl mezi jejich Ačkem a Béčkem. Toto utkání jsme vyhráli.Nakonec utkání proti Ústí n Orl. A co si pamatuji tak to bylo velice vyrovnané, dokonce i velmi bojovné a to z obou stran. Nakonec naše výhra 6:5, tady to mělo pěkné parametry. Kluci se opravdu vyhecovali. U béčka vidím postupný výkonnostní vzestup.

 

Ačko: První zápas Lanškroun a naše prohra. V pořádku pokud je soupeř silnější a prohraje se, tak soupeři vysmeknu poklonu a klukům řeknu, že byl prostě soupeř silnější, což byl tento případ. Ovšem co se dělo ve druhém utkání to mě hlava nebere ještě teď. Soupeřem nám byla Polička a v celku vyrovnaném prvním poločase byl stav 5:0 pro Poličku!!!! Jak nejsem klidný tak naše poločasové představení mě vyhnalo tepovou frekvenci ke 200. To co bylo o přestávce nebyla přestávková bouře, ale můj slovní tajfún a ve druhém poločase nastal pravý opak kdy Polička bránila zuby nehty vedení nakonec jsme sice prohráli s výsledkem 4:6. Za první poločas si kluci vyslechli své, za druhý pochvala. Od teď vím, že kluci jsou schopni porazit každého, ale musí hrát na 100%. V posledním utkání jsme hráli s družstvem Moravské Třebové a po pěkném utkání zasloužená remíza 1:1. Tento turnaj se výsledkově nepovedl uplně nejlépe, ale mě ukázal hodně.

 

Váš Trenér

 

 

 

 

 

4. mistrovský turnaj 29.9.2018

 

Tentokrát jsme se představili na domácím trávníku soupeřem nám byly týmy Poličky, Lanškrouna a Letohradu-Libchav (dělené družstvo)

 

Béčko: na úvod musím zmínit, že jsme nebyli v nejsilnější sestavě jednak jsem přesunul některé kluky do áčka a také byly omluvenky a proto dostali příležitost kluci, kteří letos ještě nehráli. A čekal jsem co se bude dít. Na úvod Polička a pěkná remíza 1:1. Ve druhém utkání Lanškroun a naše drtivá prohra 0:9. Tady nebylo co řešit ti nás přejeli jak parní válec. V posledním utkání Letohrad celkem vyrovnané, ale nakonec prohra 1:3. Rozhodly drobné chyby. Z výsledků je patrné že tady byla chyba v útoku, bohužel absencí bylo příliš. Celkově to nebylo příliš fotbalové, ale kluky musíme zapojovat ať se taky otrkají.

 

Ačko: Prvním soupeřem Polička a naše prohra 1:4. Tady to byl náš nejslabší výkon v letošní sezóně. Kluci absolutně bez nasazení, bez pohybu, oni snad byly ještě v posteli. Druhé  utkání a naše výhra nad Lanškrounem 4:3. V tomto zápase se kluci přeci jenom vzbudili a dokázali porazit velmi silný Lanškroun. Nerad vyzdvihuji jednotlivce, ale tentokrát musím pochválit Peťku Baniariho, který dokázal famózními zákroky udržet naši výhru, bez něj by to skončilo 8:4 pro Lanškroun. Jen poznámka Lanškroun prohrál POPRVÉ V TÉTO SEZÓNĚ. V posledním utkání jsme nastoupili proti Libchavám a bohužel jsme zopakovali bezkrevný výkon z prvního utkání. Výsledkem byla prohra 2:7. Celkem vzato jedna výhra a dvě porážky je slabé. Nejde mě tak o výsledky jako takové, ale mrzí mě fakt, že kluci jsou schopní zápas odchodit a nebojovat. Bohužel vidím tam pořád spoustu nedostatků. Především v tom, že většina utkání se odehrává na naší polovině. Nejsme schopní soupeře zatlačit před jeho bránu a je jedno jak silný soupeř proti nám hraje.

 

Váš trenér

 

 

 

 

 

3. mistrovský turnaj 22.9.2018

 

Turnaj pořádala Chrudim a opět jsme se střetli s Pardubicemi, dále pak s domácí Chrudimí a Nemošicemi.

 

Béčko: K prvnímu utkání jsme nastoupili s domácí Chrudimí a výsledek 3:2 pro nás znamenalo těsné vítězství. Ve druhém jsme se utkali s Pardubicemi a jestli jsem si myslel, že výsledek 3:2 je těsné vítězství tak výsledek s Pardubicemi a naše vítězství 6:5 je sice stejně těsné, ale na mě až moc divoké. Ale za obě utkání patří klukům absolutní pochvala za nasazení, bohužel pro trenéra stojí taková utkání dvojnásobek nervů a hlasivek, ale super. Ve třetím už našim eléváčkům došel dech a jednoznačná prohra 1:7 od Nemošic. Tady to bylo pro trenéra klidnější, ale při pohledu na soupeře a klučinu, který vypadal, že je tak o 3 až 4 roky starší si myslím, že se kluci rvali statečně bohužel nebyly síly. U některých kluků je vidět pokrok skoro, až neuvěřitelný jiným to samozřejmě déle trvá, ale ta fotbalovost v nich je a na tom se dá stavět.

 

Áčko: Jestli jsem si u béčka nevydechl první dva zápasy tak áčko bylo o nervy od začátku do konce. První zápas a remíza s Chrudimí 6:6, dále utkání s Pce a remíza 3:3 a na závěr těsná prohra s Nemošicemi 4:5. Jednotlivé zápasy nemá cenu hodnotit. Vše bylo hodně vyrovnané. Je vidět, že kluci můžou hrát s každým, akorát se jim musí chtít. Některé akce se klukům daří a vypadají dokonce i fotbalově, ale vázne nám rozehrávka od brány a celkem bránění moc nefunguje. Musíme na tom zapracovat.

 

Váš trenér

 

 

 

 

2. mistrovský turnaj 15.9.2018

 

Turnaj se uskutečnil v Pardubicích za velmi příjemného počasí. Utkali jsme se postupně s Pardubicemi, Chocní a Lanškrounem.

 

Béčko: Kluci mě velice mile překvapují nejen ti co přišli z bambín, ale nově příchozí Štěpán Filip, Petr Hoang, ... První zápas s Pardubicemi a naše prohra 2:4. V celku vyrovnaný zápas, rozhodlo pár našich chyb, ale kluci se teprve dostávali do tempa. Druhý zápas a jednoznačná výhra nad Chocní 9:4. V posledním utkání jsme změřili síly s Lanškrounem a vítězství 6:2. Celkem 2 vítězství a jedna prohra. Výsledkově dobré, ovšem nějaká negativa tam jsou, ale ty budou vždy. Individuálně jsou kluci šikovní, ovšem vázne nám kombinace. Na tom budeme muset zapracovat.

 

Ačko: Tady byl průběh opačný první zápas a výhra nad Pardubicemi 4:2. V druhém zápase výhra nad Chocní 5:3. Do této doby bylo vše optimální. Pak ovšem nastal zápas s Lanškrounem, který nás přejel 8:1 a ukázal v čem máme značný problém - nasazení, bojovnost, důraz. Kluci v prvních dvou utkáních dokázali kombinací, organizací hry soupeře porazit a mysleli si, že to bude vždy stačit a ono nestačí. Opět poučení pro trenéra, že na tréninku je sice pěkné trénovat přihrávky, kombinace, ale je taky potřeba zapojit trénink nasazení a bojovnosti a osobních soubojů. Na všem se již pracuje, tak uvidíme.

 

Váš trenér

 

 

 

 

1. mistrovský turnaj 8.9.2018

 

Na první turnaj jsme zajížděli do Hlinska. Soupeři nám měli být Hlinsko, Chrudim a Pardubice. Což jsou velice těžcí soupeři.

K samotnému turnaji.

Béčko bylo poskládané z hráčů, kteří v loňském roce hráli za bambíny. V prvním zápas proti Chrudimi, bylo znát, že kluci se teprve rozkoukávají a bez většího odporu jsme prohráli 0:7. Ve druhém utkání jsme ovšem kluci zabrali a dokázali uhrát cenou remízu s Pardubicemi a to 4:4. Bylo znát neuvěřitelné zlepšení oproti prvnímu zápasu. V posledním utkání pak proběhla gólová přestřelka s Hlinskem, bohužel s lepším výsledkem pro soupeře. Naše prohra 5:6, ale opět herně to bylo opět o třídu výš než ve druhém utkání. Za mě velká pochvala, jen se to chce pořádně vyhrát.

 

Áčko - tady jsem čekal, že kluci kteří spolu hrají druhým rokem předvedou víc (bráno výsledkově). Bohužel jsme před turnajem neměli žádné přípravné utkání (moje vina) tak byly kluci nerozehraní. V prvním zápase proto podlehli Chrudimi 4:5. Ve druhém jsme si ovšem spravili chuť a porazili Pardubice vysoko 8:0. V posledním zápase jsme se střetli s Hlinskem a prohráli 7:3. Herně to nebylo špatné, ale v Hlinsku mají velmi dobrého brankáře, který se často zapojuje do hry a vytváří tak přečíslovací situace, se kterými si nedokáží naši ještě poradit (musíme na tom zapracovat). Celkový dojem je ovšem pozitivní, kluci hráli dobře, jen je potřeba přetavit to do výsledku.

 

Váš trenér

 

 

 

Sezóna podzim 2018

první trénink v úterý 28.8.2018 od 16:00 účast rodičů nutná

Dále pak tréninky vždy úterý, čtvrtek od 16:00

Trenér Jaroslav Matula, tel. 777024552, email: jjj.matula@gmail.com

 

 

 

 

 

   ------------------------

 

 

 

 

 

13. Mistrovský turnaj Ústí nad Orlicí - 13.5.2018

 

Na turnaj jsme zajížděli do Ústí a jelikož se stala funkcionářská chyba přijeli jsme tam dle původního termínu v sobotu ve 13:00. Bohužel jsme se dozvěděli, že je turnaj přeložen na neděli ráno. Na druhý pokus už vše dopadlo, jen sestava se malinko změnila protože ne všichni mají vyhrazen pro fotbal celý víkend (mě nevyjímaje), to ovšem budu muset probrat z vedením klubu. Teď k samotnému turnaji. 

 

Ačko: První utkání a očekával jsem tým Ústí nad Orlicí, ale nevím jak to kombinují s Moravskou Třebovou, ale tentokrát se proti našemu áčku postavila Mor. Třebová a dostala příděl 7:1 (David 5x, Martin 2x). Do branky se tentokrát postavil Maty, jelikož nejel ani jeden brankář. Druhé utkání a pro změnu příděl do naší branky od Lanškrouna a to 2:9 (naše branky David 1x, Fanda 1x). V tomto utkání se nedařilo vůbec nic. a proto dopadlo jak dopadlo. Chytal Martin. Ve třetím utkání jsme se střetli s týmem Nemošic a skončilo to remízou 6:6 (David 5x, Martin 1x). Opět chytal Maty. Výsledek turnaje jedna výhra, jedna prohra, jedna remíza. Celkem slušné na to že jsme neměli brankáře. Nikdy u fotbalu nevyzdvihuji jednotlivce, ale tentokrát musím pochválit Matyho jak se dokázal popasovat s rolí brankaře.

 

Béčko: tady již třetí turnaj zkouším sehrát kluky mladších ročníků osa Šimek, Smrček, Matula se jeví jako příslib do budoucna. První utkání a soupeř Ústí nad Orlicí a prohra 4:8 (Péťa 2x, Šimek 1x, Michal 1x). Opět jsme neměli brankáře a do branky se postavil Šimon Sýs. Soupeř byl silný, ale kluci vzdorovali statečně. Velká pochvala. Druhý zápas proti Lanškrounu v brance David Holub a naše vítězství 4:2 (Šíma 2x, Vojta 1x, Kovařík 1x). Tady kluci odehrály opět velmi kvalitní utkání. Posledním soupeřem byly Nemošice a vítězství 4:1 (Robin 2x, Smrček 1x,) v brance opět David. V tomto utkání se do toho opřeli mladší kluci a dokázali, že vkládaná důvěra se začíná vracet. Soustředěným výkonem dokázali zvítězit. Celkem mám z béčka radost, Kluci dokáží zodpovědně bránit a  konečně taky pravidelně dávat góly. Výsledek jedna prohra a dvě výhry jsou slušným výsledkem. Taky si zde někteří kluci z áčka zkusili zachytat a poradili si s tím nadmíru dobře.

 

 

 

 

 

11. Mistrovský turnaj Vysoké Mýto - 29.4.2018

 

Letos podruhé jsme pořádali turnaj na domácím hřišti. Po dvou nepovedených turnajích jsem očekával, konečně nějaké zlepšení. 

 

Ačko: na úvod jsme měli soupeře z ČT, bez větších problémů kluci toto utkání zvládli a jednoznačnou výhrou 6:1 dokázali, že fotbal umí (David 3, Martin 1, Fanda 1). Ale jasná výhra dokázala kluky uchlácholit. Druhé utkání proti Ustí n Orl., byly pěkné gólové hody. Výsledek 9:7 pro nás je všechno možné jen ne fotbalový výsledek (David 5x, Martin 2x, Šíma 2x). Ofenziva fungovala stoprocentně ale ty obdržené branky. Sebík 2x "sledoval vše jen ne balon" a lehce inkasoval. Naštěstí jsme celý zápas vedli o 2 a více gólů tak to až tak velké drama nebylo. Posledním soupeřem byly Svitavy a tady jsem očekával příděl, který se dostavil. Bohužel Svitavy jsou velmi silný soupeř, se kterým jsme schopni hrát vyrovnanou hru až ve chvíli, kdy prohráváme o pět gólů. Myslím si ovšem, že hrát s takovými soupeři kluky dost posiluje, protože vidí své slabiny, na kterých musí pracovat.

 

Béčko: První soupeř ČT a naše prohra 2:4. Tady jsem byl dosti rozčarován, jelikož tyto soupeře by jsme měli porážet, ale bohužel někdy se prostě nedaří a toto byl zrovna takový zápas. Branky Péťa 2x. Druhý zápas proti Mor. Třebové (Mor. Tř a UO mají každý po jednom týmu), zde spíš šťastná výhra 3:2, budu se opakovat, ale taková vyrovnané utkání kde není do konce nic jasné kluky nejvíc posílí, především v bojovnosti a nasazení. Každopádně vítězství se počítá. Branky bohužel nevím. Poslední utkání proti týmu Svitav a prohra 2:11. K tomu není co říct. Maximálně pogratulovat soupeři.

 

Celkem se nám turnaj povedl jak herně (áčko) tak organizačně, opět děkuji rodičům a kamarádům kteří pomohli. 

 

 

 

 

 

10. Mistrovský turnaj Svitavy - 22.4.2018

 

V neděli 22.4 jsme zajížděli na turnaj do Svitav. Dle rozlosování to vypadalo na nejtěžší možný turnaj. Soupeři Svitavy a Pardubice A jsou výkonnostně úplně někde jinde a Letohrad je na stejné úrovni jako my. No každopádně dopadlo to trochu jinak. Především Pardubice se nezúčastnily - tomu nerozumím, pokud se jedná o oficiální soutěž nechápu jak můžou jet někam jinam. Teď k samotným utkáním ikdyž tady toho taky není moc k hodnocení.

 

Ačko: První zápas náklep od Svitav 3:10. Na obranu kluků, beru tuto prohru na sebe. Jelikož nebyl k dispozici brankář postavil jsem do brány Fandu. Bohužel z něj brankář asi nikdy nebude i když to zkouší dlouho. Za toto příkoří a špatný trenérský tah jsem se Fandovi omluvil. Od teď vím, že pokud není brankář musím to operativně vyřešit prostřídáním hráčů z pole. Druhý zápas Letohrad  a výsledek 2:5 a opět hrůzostrašné bránění, ale to bych se opakoval. Třetí zápas se nehrál. Suma sumárum dvě prohry, mnoho chyb v obraně, tragedie v bráně a málo produktivní útok.

 

Béčko: První zápas Svitavy a neuvěřitelná remíza 7:7 (Pepa 6x, Robin 1x). Tady to bylo pro diváky zajímavé a pro trenéry na mrtvici. Pepa ukázal, že když má den dokáže nasázet spousty gólů. Druhý zápas Libchavy (Letohrad nemá béčko a jezdí za ně Libchavy). Bylo poznat že tým Libchav má jeden mančaft a výkonnostně by měl hrávat spíš s áčkem než béčkem. Kvalita byla na straně Libchav a jednoznačně náš porazili 2:9. Tady nebyla šance. 

 

Takové turnaje ukáží trenérovi kde jsou největší slabiny týmu. U nás to je jednoznačně rozehrávka od brány. Vždyť mi byly pořád před naší bránou a nemohli se dostat za půlku. Bohužel chtělo by to více se věnovat brankářům a rozehrávce - úkol pro mě.    

 

Váš trenér

 

 

 

 

 

9. Mistrovský turnaj Česká Třebová - 14.4.2018

 

Tentokrát referát z turnaje bude velmi stručný. Jelikož i trenéři mají své dny, nemohl jsem se turnaje zúčastnit (vlastní fotbalové povinnosti).

 

Ačko: Už sestava byla dost pozměněná a nedalo se očekávat vůbec nic. Chyběl Seb nemoc, David rodinné důvody. Do brány šel tedy Fanda, do útoku Šíma atd. Výsledky VM:Pce B 1:4 (Šíma 1x), VM:ČT 5:3 (Šíma 4x, Martin 1x) a VM:Svitavy 1:9 (Láďa P. 1x). Netřeba víc hodnotit uvidíme příště.

 

Béčko: Tady opět promluvila různá indispozice hráčů a sestava se protočila. Za zmínku stojí zapojení hráčů bambín (Najman, Horák). Výsledky VM:Pce B 1:6 (Tobík 1x), VM:ČT 4:2 (Šíma 3x, Tobík 1x), VM:Svitavy 0:10. Jen pro vysvětlení do béčka se zapojili i hráči áčka. 

 

Naše výsledky jsou jako na horské dráze tak uvidíme příště. Váš trenér Jaroslav Matula

 

P.S. Děkuji J. Melicharovi za perfektní výkon na střídačce, i když ho to stálo trochu nervů :))

 

 

 

 

 

 

8. Mistrovský turnaj Vysoké Mýto - 7.4.2018

 

První jarní turnaj se konal na našem stadionu za velmi příjemného jarního počasí. Z turnaje jsem měl velké obavy. Jelikož jsme na trávě absolvovali pouze 2 tréninky a přátelské utkání neproběhlo žádné. Jímala mě hrůza co se bude dít a dělo se toho opravdu hodně.

 

Áčko: První utkání proběhlo proti soupeři z České Třebové. Nevím kde kluci trénovali, ale výkon předváděný na hřišti byl výkonem snů. Jasná výhra 5:0 (David 5x) mě doslova a do písmene vyrazil dech.Prostě paráda se vším všudy. Nejen Davidovi góly s těmi tak nějak i počítám, ale hlavně předvedená hra v obraně, kde jsme soupeře do ničeho nepustili a pěkná nula je super. Druhé utkání proti Pardubicím B měl trochu více dramatičtější průběh, ale konečný výsledek 8:3 (David 5x, Martin 1x, Šíma 1x, Hunal 1x) mluví opět v náš prospěch. Posledním soupeřem bylo družstvo Nemošic, které dokázalo taky oba soupeře porazit a proto měla proběhnout bitva o vítěze turnaje. Skauti podali informace o nebezpečných hráčích a střelcích :) . Nic z toho ovšem nebylo potřeba, jelikož rozjetá vysokomýtská lokomotiva jela na plné obrátky soupeře deklasovala 9:1 (David 5x, Martin 2x, Šíma 1x, Maty 1x). Za turnaj patří všem hráčům pochvala. Dokonale secvičené rozehrávky od branky (Sebík), rychle vhozené auty (Maty), přesně rozehrané rohy (Šíma, Maty, Vojta) a samozřejmě David pět gólů v každém utkání . Tak nějak si představuji dokonalý výkon týmu PARÁDA. Jen jedno varování na konec MUSÍME BÝT STÁLE NOHAMA NA ZEMI, příští turnaj začíná opět od nuly.

 

Béčko: Jako tradičně u béčka nejsou má očekávání příliš velká. S Českou Třebovou jsme na podzim odehráli dvě utkání (7:2, 3:4) Očekával jsem tudíž vyrovnanou partii. Kluci ovšem nastoupili v podobném duchu jako Ačko a České Třebové dali 5:0 (Pepík 4x, Tobík 1x). Na rozdíl od Ačka ovšem nastoupil pocit uspokojení a kluci si mysleli, že další zápasy se vyhrají sami. Přestali běhat, přihrávat a bojovat. Z této kombinace nemohl být jiný výsledek než prohra s Pardubicemi B a to v poměru 1:4 (Robin 1x) (mě jako trenéra mohlo mrsknout). Kluci prostě toto utkání zazdili. Ne tak já, protože opravdu co nesnáším je lenost a pocit uspokojení. Proto proběhla pozápasová bouře, kde jsem klukům jasně nastínil, že tudy cesta nevede. Následoval diametrálně odlišný výkon proti Nemošicím a výhra 4:0 (Pepík 1x, Pétě 2x, Robin 1x) tady se dá hovořit o nějaké fotbalovosti, kdy si kluci dali přihrávku a zkoušeli kombinovat. Celkově bych měl být s výkonem béčka spokojený. Dvě výhry, jedna prohra je pěkné. Bohužel z pohledu trenéra vidím spoustu nedostatků a hodně práce. Takže hurá do ní, protože sezona teprve začíná. 

 

P.S. Všem rodičům, kteří pomohli z turnajem děkuji. Váš trenér Jaroslav Matula

 

 

 

 

 

 

Jarní program mistrovských turnajů + další informace jsou v sekci  "Rozlosování"  -  zde 

 

 

 

 

 

 

7. mistrovský turnaj Choceň - 22.10.2017

 

Na poslední turnaj jsme zajížděli do nedaleké Chocně. Tentokrát bude hodnocení velmi stručné.

 

A: Turnaj se klukům hrubě nepovedl. První zápas Svitavy a jednoznačná prohra 9:0. Naše totální bezzubost. Tady mě kluci připadali, že jsou poprvé na fotbale. Druhý zápas Choceň a remíza 7:7 (branky David 3x, Martin 2x, Šíma1x, Pepa 1x). Z Chocní to máme dlouhodobě velmi vyrovnané což se opět potvrdilo. Bohužel 3 branky padly po našich obrovských chybách. Poslední zápas sezony byl proti České Třebové a prohra 8:6 (David 4x, Martin 1x, Maty 1x). Opět z mého pohledu strašná divočina to není fotbal, ale tenis. Za co jsem kluky chválil v minulém turnaji to tentokrát totálně selhalo OBRANA. Pro mě obrovská škoda, ale hold takový je život. 

 

B: Béčko nemělo na turnaji brankáře a tak kdo chtěl si jít zkusit zachytat, dostal příležitost. První zápas Svitavy a prohra 5:4 (branky Robin 2x, Michal 1x, Láďa 1x) brankář Šíma. Celkem vyrovnané utkání se šťastným koncem pro Svitavy. Druhý zápas a domácí Choceň to bylo jednoznačné. Prohra 11:2 (branky Robin 1x, Láďa 1x) brankář David. Třetí utkání s Českou Třebovou a tentokrát šťastná výhra 5:4 (branky Vojta 3x, Robin 2x). v brance Martin. Tentokrát jsem udělal pár změn Pepík šel do áčka, aby si zkusil jaký je rozdíl v úrovni A a B, a taky za odměnu jak táhl béčko celý podzim. Naopak do béčka šel Robin, který se vrátil po nemoci, Honzík Š a Vojta, proto aby si zkusili tým táhnout, což se částečně splnilo. U béčka ovšem dávám prostor i hráčům novým, kteří teprve začínají proto ty výsledky nemají takovou vypovídající hodnotu, ale chci ať si zahrají všichni.

 

Za podzim všem děkuji především tatínkům, kteří se zapojili do tréninků a pomáhají na turnajích. DÍK váš trenér (P.S. omluvte zpoždění za hodnocení) 

 

 

 

 

 

6. mistrovský turnaj Nemošice - 15.10.2017

 

Hodnocení by mělo začít ještě před samotným turnajem a mohlo by se jmenovat Dobrodružná cesta do Nemošic. Jelikož se nám v Chrudimi rozbil autobus a my musely řešit logistiku, byl náš úvod do turnaje trochu zběsilý.

A: dle rozpisu se mohlo zdát, že se jedná o lehký turnaj se snadnými soupeři, ale podcenění je nejhorší fotbalová vlastnost. Kluky jsem od začátku nabádal k tomu, že samo se ještě nikdy nic nevyhrálo. Především naše úvodní zápasy jsou katastrofa, ale tentokrát možná i díky autobusu, vstoupili kluci do utkání koncentrovaně, snažili se kombinovat a především dávali góly. Výsledek 7:2 proti Hlinsku byl dobrý vstup do turnaje (David 3, Šíma 2, Martin 1, Vojta 1). Zde musím pochválit Davida, za perfektní spolupráci v útoku, kde několikrát přihrával spoluhráčům před prázdnou bránu. SUPER. Druhý zápas jsme hráli proti domácím Nemošicím. Hra byla vyrovnaná s naší mírnou převahou. Bohužel co jsme dokázali v prvním utkání, tedy proměňovat brankové příležitosti, to se nám tady úplně nedařilo. Byl z toho pouze jeden vstřelený gól. Ovšem i to by na výhru stačilo, kdyby do osudu zápasu nevstoupil rozhodčí a neodpískal spornou malou domů, za kterou proti nám nařídil penaltu. Tu domácí proměnili a byl z toho výsledek 1:1 (Martin 1). Pro nás ovšem znamenal výsledek spíš ztrátu. Za druhý zápas zaslouží pochvalu všichni dobré nasazení a bojovnost, ale nejdůležitější byla proměněná šance Martina, který dokázal z první šance skórovat. Trocha křivdy nás zřejmě nabudilo k parádnímu výkonu v posledním utkání, kde naším soupeřem byl Lanškroun (jednou nás letos porazil a to 7:1) Vítězství 2:1 bylo dobrou satisfakcí. Zápas to byl spíš tuhý boj než nějaké pohledné kombinace, ale výsledek se počítá. Z turnaje si odnášíme pozitiva hlavně v bránění, kde 4 obdržené branky ze tří zápasů, z toho jeden z penalty je víc než slušné.

 

B: Tady to už, bylo trochu horší. S Hlinskem výsledek 6:3 (Pepa 3x) byl jednoznačnou záležitostí, kde jsme pořád jen dotahovali. Druhý zápas s Nemošicemi a průběh podobný jako v prvním utkání poločas pro nás 0:2 a zdálo se rozhodnuto. Kluci ovšem zabojovali a dokázali srovnat na 2:2 (Pepa 2x). Kluci zjistili, že žádný zápas není ztracený. Za mě obrovská pochvala. Třetí zápas proti Lanškrounu a výsledek 3:4 z našeho pohledu. Těsné, ale prohra. Bohužel. Asi se budu opakovat  u kluků vidím chuť, zápal, nasazení, ale bohužel chybí trocha fotbalovosti. Paďouři létají pořád v oblacích, Honza se snaží o rozehrávku, ale né vždy to vyjde, Pepík bere fotbal jako individuální sport. Celkově máme hodně prostoru ke zlepšení, ale nic nevzdáváme.

 

Váš trenér 

 

 

5. mistrovský turnaj v Hlinsku - 8.10.2017

Pokud se mě zdálo, že na turnaji ve Vysokém Mýtě bylo nepříznivé počasí tak v Hlinsku byla naprostá katastrofa. Zima, déšť, terén na bahenní lázně a ne na fotbal. Za mě by snad ani neměli kluci na takových to terénech hrávat.

A: První zápas jsme odehráli proti Chrudimi a opět jako už tradičně se nám úvodní zápas nepovedl. Prohra 4:1 ( branka David) mluví sice jednoznačně, ale my neproměnily spoustu šancí a dostaly hodně laciných gólů. Pozitivem bylo, že kombinaci kterou se snažím kluky naučit na tréninku pomalu začínají přenášet do hry (někdy až po důrazném napomenutí). Druhý zápas proti soupeři z Chocně začal pro nás opět prach bídně po poločase stav 1:3 a opět důrazná domluva hráčům. Kluci se dokázali vzchopit srovnat na 3:3 a já věřil ve famózní obrat, bohužel v poslední minutě jsme si dali vlastní gól a pak dostali ještě jeden. Konečný výsledek 3:5 (branky David 3x). Pro mě ovšem bylo pozitivní, že hra měla vzestupnou tendenci. Na tu jsme navázali v posledním utkání kdy jsme Hlinsko přejeli na půl plynu 8:3. Za zmínku stojí, že Sebík coby brankář šel do útoku a dal 2 góly zbylé přidali David 4x, Vojta 2. 

 

B: Tentokrát se na béčku sešla odlišná sestava než na turnaji v Mýtě a Lanškrouně. Chyběli Honza N. a V a V Paďourovi. Otázka tedy zněla, kdo bude hrát v obraně. Netradičně jsem tam tedy postavil Michala K. , Tobíka K. a Honzu Š. a čekal co se bude dít. Na úvod soupeř z Chrudimi a kdo neviděl neuvěří. První půle klasická šmudlaná (chumel kluků a všichni chtějí balon), ovšem po poločasové domluvě předvedli kluci něco na co jsem byl opravdu pyšný. Začali kombinovat, balon šel od hráče ke hráči a  kluci z Chrudimi pouze přihlíželi. Výsledek 3:1 (branky Pepa 2x, Michal K. 1x) a dobrý vstup do turnaje. Dále se nám již tak nedařilo. Druhý zápas 2:11 pro Choceň. Tady byl soupeř jednoznačně lepší a zaslouženě vyhrál. Posledním soupeřem bylo domácí Hlinsko a výsledek 1:7 (branka Pepa). Spoustu gólů po našich chybách v rozehrávce.

Tak jak mělo Áčko na turnaji vzestupnou herní a výsledkovou tendenci, tak béčko mělo pravý opak. Ovšem výsledky jdou stranou důležitá je předvedená hra, která mě potěšila (tedy né vždy moje hlasivky by mohly vyprávět). Každopádně musím konstatovat, že turnaj mi ukázal, že cesta na které jsme vede správným směrem. Jen je potřeba se nevzdávat a vydržet.

 

Váš trenér Jaroslav Matula  

 

 

4. mistrovský turnaj v Lanškrouně - 30.9.2017

Tak výlet do Lanškrouna se nám hrubě nepovedl. Los tohoto turnaje byl přetěžký a nám se nepovedlo z hola nic a je z toho 0 bodů jak pro A tak pro B.

 

Výsledky A: 

Lanškroun-VM       7:1  GOL- Martin

Pardubice B-VM   13:1  GOL - Adam
Pardubice A-VM   13:2  GOLY  - Láďa 1, Vojta 1

Kluci se sice snažili, ale bohužel kvalita byla na straně soupeře. Nedá se nic dělat pouze tvrdě pracovat na tréninku

 

Výsledky B:

Lanškroun-VM       4:3  GOLY Honza 1, Pepa 2
Pardubice B-VM     5:1  GOL Pepa 1
Pardubice A-VM   16:2  GOLY Pepa 1 , Tobík Kouřim 1

Opět to samé pouze snaha výsledky neudělá. No nic nejlépe takový turnaj hodit rychle za hlavu a vzhůru k lepším zítřkům.

 

Váš trenér

 

 

3. mistrovský turnaj ve Vysokém Mýtě - 23.9.2017

Turnaj 23.9 se odehrál na našem stadionu za nepříliš dobrého počasí. Mé očekávání bylo dosti vysoké (u Ačka 7 bodů a u Bečka 4 body). Tak se na to podíváme postupně.

 

A: Prvním soupeřem byl tým Chrudimi, který jsme už letos jednou porazili. Čekal jsem vyrovnané utkání, bohužel kluci byli duchem nepřítomni možná ještě v posteli nebo se jim prostě nechtělo a to nikomu!!!! Hra byla bez pohybu, chuti hrát, prostě totální katastrofa. Tentokrát ani Seb v brance mužstvo nepodržel. Výsledkem byla jednoznačná prohra 9:1 (David 1x). Po menší domluvě a krátké přestávce šli borci na tým Nemošic. Soupeře jsem neznal, ale po naší první tragedii jsem byl bez nějakých iluzí. Kluci ovšem dokázali, že první zápas byl pouze úletem. Nastoupili jako vyměnění hra měla parametry, z naší strany byly náznaky kombinace. Zápas to byl vyrovnaný, my možná měly více gólových šancí. Vítězství 4:3 ovšem po úvodním fiasku beru všemi deseti (branky David 3x, Šíma1x). Posledním soupeřem bylo družstvo České Třebové a to byl náš nejlepší výkon na turnaji. S přehledem jsme vyhrály 5:1, opět byly k vidění kombinační akce, nechybělo nasazení, kluci dokonce začali plnit udělované pokyny. Třebovou jsme držely dostatečně daleko od naší brány. Za tento zápas musím pochválit všechny. Tak si představuji zvládnuté utkání. Celkem musím konstatovat, že 6 získaných bodů je dobrý výsledek, ale nedostatky tam jsou, na těch budeme pracovat na trénincích. Ukazuje se, že kluci pomalu, ale jistě dokáží (když chtějí) plnit pokyny a přeci jenom vidím zlepšení v přenesení tréninkových prvků do zápasu. Kombinační akce na dva dotyky po ose Šíma - Maty - David - Robin, kde Robin přestřelil prázdnou branku měla parametry z úplně jiné soutěže. Jen tak dál.

 

B: Očekávání nebyla taková jako u A, ale hned prvním zápasem mě kluci ukázali, že chuť tam je a  nasazení a bojovnost nechybí. Remíza 3:3 (branky Pepík 3x) byla pro nás trochu nešťastná, jelikož jsme dostali gól na 3:3 deset vteřin před koncem utkání. Za mě absolutní pochvala. Tady se mohli kluci z Ačka učit co je to bojovnost. Druhý zápas výhra 2:1 nad Nemošicemi a opět pochvala za nasazení a bojovnost. Peťka v bráně byl čaroděj, který zamkl klec a skoro vše pochytal. Vstřelené dvě branky na vítězství stačily. Poslední zápas byl proti České Třebové výsledek prohra 4:3 (branky Pepík 3x) jde z části na moji hlavu, protože jsem chtěl dát prostor Peťkovi v útoku a do branky se nikdo nehrnul. A jak se říká bez brankáře nejde vyhrát, tak nám se přesně toto stalo. Bohužel místo nastřílených minimálně 8 gólů a klidného utkání z toho bylo fotbalové trauma. Družstvo jako Česká Třebová B musíme porážet (bez nějaké urážky soupeře, ale minule výhra nad ČT 7:2).  Konečný výsledek 4 body z turnaje je pěkné bohužel prohra v posledním zápase mě trochu mrzí. Celkově klukům nelze upřít snaha, akorát tomu chybí trocha lehkosti a fotbalovosti. Prostě je na čem pracovat.

 

                                                                                                                                             Váš trenér Jaroslav Matula

 

 

INFO

 

 

Turnaj 23.9.2017 se koná na našem stadionu sraz kluků v 8:30 A a 9:00 B.
Rodiče přijďte podpořit kluky. Nominaci pošlu SMS-kou.

Samostudium pro kluky:

 

 

2. mistrovský turnaj v Pardubicích - 16.9.2017

Tento víkend nás nečekal vůbec jednoduchý los turnaje, soupeři Pardubice, Choceň a Hlinsko, jsou obzvláště těžcí soupeři. Tím pádem jsem neměl velké očekávání co se bodů týče.
A - Do turnaje jsme vstoupili proti Hlinsku. Ukázalo se, že naše mužstvo má přeci jenom nějakou kvalitu a soupeře jasně přehrálo 9:1. Branky vstřelili David H. 5x, Robin M 2x a Šíma a Láďa P. po jednom. Druhý zápas byl těžší oříšek postavili jsme se proti Pardubicím A, které je kvalitativně asi někde jinde což se ukázalo při hře a taky na výsledku 1:13 z našeho pohledu. Čestný gól dal Vojta H.. Posledním zápasem, bylo utkání s Chocní a zde musím pochválit kluky za bojovnost a nasazení. Choceň se mi zdá o proti nám fotbalovější, mi se jí však dokázali vyrovnat. Výsledek 6:6 mluví za vše. Branky vstřelil David 6x. Hra tady měla slušné parametry a kdyby jsme dokázali proměnit další šance mohli i vyhrát. Největší pochvalu za A ovšem zaslouží Sebík Ryčl, který ač nováček předváděl velice slušné výkony v brance. Výsledek 4 body z turnaje je solidní těší mě že mladší ročníky Robin, Sebastián jsou pro tým přínos a ne pouze do počtu.

B - Kluci, kteří jezdí za naše B si jdou především zahrát a posbírat nějaké zkušenosti, což se odráží na výsledcích. První zápas proti Hlinsku s výsledkem 3:8, branky vstřelili 2x Pepík H. a 1x Michal K. Druhý zápas proti Pardubicím skončilo 0:17. Toto bych přešel bez hodnocení. Posledním soupeřem byla Choceň výsledek 1:11 sice hovoří v jasnou záležitost, ale minimálně 7 branek bylo po našich fatálních chybách. Jedinou branku vstřelil Pepík H. Celkově musíme u hráčů béčka naučit základní fotbalové návyky a dovednosti. Pochvala tentokrát patří Peteru, který jako brankář dokázal přes množství obdržených branek jich dokázal spoustu pochytat. Mužstvu chybělo nasazení a chuť se s výsledkem poprat. Bohužel. Je zde obrovský prostor pro zlepšení jen je potřeba na nelehké cestě vydržet.

                                                                                                                                       Váš trenér Jaroslav Matula

 

 

Sobotní turnaj v Chrudimi budu hodnotit A i B samostatně.

 

A - na Klukách bylo znát, že mužstvo se teprve skládá a buduje. Osa týmu David, Šíma, Marťas, Adam byla jasná od nich jsem očekával, že tým potáhnou, což se i plnilo. Ovšem byly doplněni mladšími Robin, Péter, Honza, které musím pochválit, že se s těžkými soupeři dokázali vyrovnat. Jediná výtka je k útočníkům, kteří musí myslet nejen na útočení, ale i na bránění. Platí zde klasické HESLO dopředu můžeš,ale do zadu musíš. Výsledek 1 výhra a 2 prohry odpovídá momentální situaci, ale já očekávám od dalších turnajů pouze zlepšení.
B - upřímně jsem žádná velká očekávání od našeho béčka neměl. Nechal jsem zde některé kluky od starších Vojta, Franta a kolem nich postavil spoustu nezkušených. Bylo jasné, že od začátku to až tak fotbalové nebude, což se naplnilo. Ovšem postupem času se hra i výkon zlepšoval. Pepík, s Frantou a Vojtou přenesly pokyny na trávník a ono to náhodou šlo. Pochvala jde Honzovi, který dokáže plnit trenérovi pokyny a jako obránce z něj jednou bude neprostupná zeď to samé se dá říct o Tobíkovi Kouřimovi. Opět jediná výtka je na chování některých jedinců, kteří místo o snahu hrát fotbal, je snaha oto aby dostal trenér infarkt, ale na tom zapracujem. Výsledek 2 prohry a 1 výhra odpovídá naší situaci, ale platí zde to samé jako u A, očekávám pouze zlepšení.

                                                                                                                                           Váš trenér Jaroslav Matula

A mužstvo

Letohrad - VM    5:1

branky: Melichar 1x

Chrudim - VM    3:4

branky: Holub 2x, R. Matula 1x, Sýs 1x

Česká Třebová - VM   6:3

branky: Holub 2x, Melichar 1x

 

 

B mužstvo

Libchavy - VM   18:0

Chrudim – VM     8:1

branku: Navrátil 1x

Česká Třebová - VM   2:7

branky: Kopecký 1x, Harvan 3x, Hunal 3x

 

 

Domácí úkol 6.9 na pátek 8.9.

https://www.stream.cz/sportovni-okamziky/10017658-101-sekund-manchester-united-bayern-mnichov-1999

Kdo vyhrál

Výsledek zápasu

Kdy padly rozhodující góly

 

INFO

Ve středu 6.9.2017 přátelské utkání s Chocní na našem stadionu.

Sraz hráčů v 16:00. Sebou chrániče, kopačky, pití. Účast všech nutná budou hrát 2 družstva (A, B).

 

1. mistrovský turnaj bude v sobotu  9.9.2017 v Chrudimi začátek 9:00 hod.

Odjezd od Stadionu SK VM v 7:45 od zadní brány. Sebou chrániče, kopačky, pití a svačinu.

Nominace bude upřesněna ve středu pokud někdo nemůže napište SMS trenérovi. 

 

 

Sezóna podzim 2017

první trénink v pondělí 28.8.2017 od 16:00 účast rodičů nutná

Dále pak tréninky vždy pondělí, středa, pátek od 16:00

Trenér Jaroslav Matula, tel. 777024552, email: jjj.matula@gmail.com

 

 

 

Sezóna 2016/2017 

 

 

 

 

Kontakt na trenéry :

 

Jiří Kovařík    –  tel:603/851614    kpbvm@seznam.cz

Milan Saidl    –  tel:773/200076

ing.Jiří Křížek –  tel:734/236078    krizek@premiersteel.cz   /práce/

                                                 krizek.jiri@seznam.cz   /domů/

Jiří Tupec  - 737/300904              j.tupik@seznam.cz

 

 

 

 

 Závěr sezóny  2016/17 

 

 

Pondělí 19.6. – trenink v 16,00 h.

Středa  21.6. – poslední trenink v 16,00 h.

                      POZOR !! Vzít sebou na trenink všechny věci na vrácení !!!

 

 

Pátek   23.6. – rozloučení se sezonou na Plovárně ve Vysokém Mýtě      

                      od 9,00 h.Akce potrvá do 18,00 h.

                      Program :  sport,koupaní ,zábava.Jídlo bude zajištěno !!

                      V 15,00 h.proběhne vyhodnocení sezony !! Na tento čas

                      případně zveme i rodiče. Kdo z rodičů muže donést

                      nějakou buchtu ,koláč – tak předem děkujeme – nejlépe

                      vzít už ráno !! Nezapomeňte děti omluvit ve škole !! 

 

Sebou vzít : plavky,sp.obuv ,dobrou náladu a 100 Kč.

 

Případné omluvy,nebo domluvy : J.Kovařík tel:603/851614

 

 

 

 

 

 

 Program do konce sezony  2016/17

 

 

14.6. - focení týmu ,trenink / v 15,45 h. být na stadioně na převlečení

 

16.6. – Sportovní den na náměstí – ml.elevové zajištují za SK

            trenin.ukázku na náměstí / je to místo vyučování,ve středu

                vše upřesníme ! Odpolední trenink odpadá !!!     

                           

17.6. – r.2008 – rozlučkový turnaj Memoriál M.Kliky v Opočně.

                         Odjezd cca v 8,00 h.První zápas v 9,40 h.

18.6. – r.2009 – rozlučkový turnaj Memoriál V.Ryby v Újezdě u  

                         Přelouče. Odjezd cca v 7,00 h.První zápas v 8,30 h.

 

Nominace budou upřesněny ve středu 17.6.!!!

 

 

Příští týden:

19.6. – trenink v 16,00 h.

21.6. – poslední trenink v 16,00 h.

 

     V tomto týdnu upřesníme termín rozlučky se

     sezonou !! 

 

 

 

 

Program zápasů do konce sezóny 2016/17

 

21.5. – r.2008 a 2009 - poslední mistr.turnaj V.Mýto

 

27.5. – r.2008 - kvalifikace poháru Hlinsko /postupují první 3 týmy/

                           

3.6 - 4.6. – r.2008 /vybraní hráči/ - Ondrašovka CUP – V.Mýto

 

10.6. – finále poháru Ústí n/Orl. - r.2008 /pokud postoupíme/     

 

18.6. – r.2009 – turnaj Újezd CUP v Újezdu u Přelouče

 

 

 

 

 

 

Mladší elévové - přeborníci Pardubického kraje pro sezónu 2016/17 !

 

V sobotu 10.6.2017 jsme v Ústí nad Orlicí završili velmi úspěšnou sezónu vítězstvím ve finále PKFS 2016/17. Na tomto turnaji jsme ani jednou neprohráli a až na dramatické finále celkem přesvědčivě vítězili.Po prvním utkání s největším favoritem s Pardubic, které jsme vyhráli 7:4, jsme si začali věřit a ostatní zápasy ve skupině i v semifinále proti domácímu týmu z Ústí vyhráli.

Ve finále jsme opět narazili na naše „oblíbence“ z Pardubic. Toto utkání mělo úplně jiný průběh než to předchozí. V poločase jsme prohrávali 0:2 a již pomalu ztráceli víru ve vítězství, ne tak naši hráči, kteří otočili skóre na 3:2. Bohužel v závěru jsme ještě inkasovali a utkání dospělo k pokutovým kopům. Za Vysoké Mýto proměnili své penalty Štěpán a Filip T. a protože pardubičtí hráči jednou dali tyč a jednu penaltu jim Maty chytil, mohli jsme oprávněně slavit.

 

Hoši ještě jednou děkujeme, bylo to super.

 

Zápasy ve skupině:

Pardubice:          7 : 4 (6 : 2)      Honza 3x, Štěpán 3x, Filip Z.

Chrudim:             6 : 0 (1 : 0)      Filip T., Honza 2x, Štěpán 2x, Tomáš

Hlinsko:               4 : 1 (1 : 0)      Filip T. 2x, Štěpán 2x

Letohrad:            6 : 2 (4 : 0)      Filip T., Štěpán 2x, Tomáš, Tonda, Lukáš

 

Postup z 1. místa  (1. Vysoké Mýto, 2. Pardubice, 3 .Chrudim, 4. Hlinsko, 5. Letohrad)

 

Semifinále:

Ústí nad Orlicí:    6 : 3 (4 : 0)      Filip T. 2x, Honza, Štěpán 2x, Lukáš

 

Finále:

Pardubice:          3 : 3 (0 : 2 )     Štěpán, Filip T., Honza

Na penalty:            2 : 1                 Filip T., Štěpán ( Maty jednu chytil)

 

Pořadí: 1. Vysoké Mýto, 2. Pardubice, 3. Ústí nad Orlicí, 4.Polička, 5. Chrudim, 6. Svitavy, 7. Hlinsko, 8. Přelouč, 9. Letohrad, 10. Třemošnice

 

Sestava Vysokého Mýta: Maty, Radim – Štěpán, Filip T., Honza, Tomáš, Tonda, Filip Z. Luky.

 

 

image

 

image   image   image   image

image   image   image   image  

 image

 

 

 

 

Finálový turnaj Ondrášovka Cup U9 - Vysoké Mýto - 6.místo !!!

 

 

 

A je to. To na co jsme se celý rok těšili se na našem stadionu uskutečnilo tento víkend 3-4.6.2017.  Finále Ondrášovka cup kategorie U9. Hned na úvod musím říct, že hráči Vysokého Mýta byli výborní a obsadili neskutečné 6. místo !!! Blahopřeji.

Turnaje se zúčastnilo 24 týmů rozdělených do 2 skupin. Vysokomýtští fotbalisté z odehraných 17 utkání pouze 4x prohráli, 2x remízovali a 11x zvítězili to vše v celkovém skóre 37-20.

Našim hráčům jsme věřili, ale i trochu se báli jak zvládnou nervozitu v utkáních s takovými věhlasnými soupeři, ale po 3 prvních výhrách a hlavně vítězstvím na Spartou Praha jsme byli již klidní a věřili v úspěch.

 

Ve skupině B jsme se utkali a s těmito soupeři:

Motorlet Praha:            5:2          Leoš 3x, Martin 2x

Žďár nad Sázavou:       1:0          Martin

Cidlina Nový Bydžov:    3:1          Martin, David, Štěpán

Sigma Olomouc:           1:6          Leoš     

Sparta Praha:               2:0          Leoš 2x

Slovácko:                     2:2          Leoš 2x

Teplice:                        3:2          Leoš 2x, Honza

Xaverov:                       4:0          Kuba, Filip T., Honza 2x

České Budějovice:         3:0          Leoš, Filip T., Štěpán

Bohemians Praha:          1:1          Štěpán

Český Krumlov:              2:0          Filip T., Martin

 

Celkově jsme skončili ve skupině na skvělém 2. místě za Sigmou Olomouc a postoupili do Zlaté skupiny.

 

V této skupině jsme se utkali se soupeři s prvních 6 míst skupiny A:

Sparta Brno:                  2:1          Leoš 2x

Vyškov:                         0:2         

Mladá Boleslav:              0:1         

Baník Ostrava:               2:1          Štěpán, Honza

Hradec Králové:             0:3         

Rohov:                           6:1          Leoš 3x, Honza, Kuba, Tomáš

 

Celkové pořadí: Hradec Králové, Sigma Olomouc, Slovácko,Teplice, Sparta Praha, SK Vysoké Mýto… až za námi byly takové týmy jako Boleslav, Baník, Slavia, Pardubice, Vítkovice, Bohemians….

 

Ještě jednou chci poděkovat hráčům, fanouškům a vedení SK za možnost prožít tento jedinečný víkend ve Vysokém Mýtě. Více informací na www.ondrasovkafotbal.cz

 

Rozhovor s našimi fotbalisty

Slavnostní vyhlášení

                                                                                                                                         Jiří Křížek - trenér

 

 

 

 

 

 

Turnaj  Kvalifikace Pohár PKFS - Hlinsko - 3.místo

 

Tento víkend jsme hráli kvalifikaci poháru PKFS v Hlinsku.Sice jsme postup z 3.místa uhráli,ale byl to jeden z našich slabších turnajů. Finále poháru se hraje 10.6.2017 v Ústí n/Orl.Kromě stálých členů „Ačka“ hráli i mladíci /r.2009/ Holub a Sýs !!

 

VM : Slatiňany            7:1 -  Horáček 2, Tupec, Mareš, Křížek, Zerzán, Holub

VM : Choceň               1:0 -  Mareš

VM : Hlinsko                1:2 -  Horáček

VM : Chrudim              3:3 -  Tupec, Zerzán, Mareš

VM : Holice                  3:0 -  Tupec 2, Mareš

VM : Dolní Újezd          5:0 -  Tupec 3, Mareš 2

 

 

POZOR !!! – tréninky v pátek 2.6 a v pondělí 5.6. se z důvodu přípravy kabin a hřiště Ondrašovky CUPU a zápasu mládeže ČR : Bělorusko nekonají !!

 

 

 

 

 

14. mistrovský turnaj – Vysoké Mýto 21.5.2017

 

V neděli jsme sehráli poslední mistrovský turnaj v této sezóně. Před zraky domácích fanoušků jsme se herně moc nepředvedli.

Výsledkově jsme celkem uspěli - 3 výhry á-čka a výhra a remíza b-čka (ta remíza obzvlášť bolí – gól jsme po individuální chybě dostali v posledních sekundách utkání).

Předvedená hra, ale nestála za nic, snad jeden poločas s Pardubicemi celkem ušel. Chyběla kombinace, přesná střelba, bránění na tělo, souboje.

 

Sestavy:

A: Matyáš Vomela – Filip Tupec, Jan Horáček, David Holub, Tomáš Krummer, Antonín Novák, Tomáš Křížek, Štěpán Mareš, Filip Zerzán

B: Radim Stolár – Šimon Sýs, Vojta Hunal, Adam Nešpor, Martin Melichar, Jan Navrátil, Lukáš Martinec – Tomáš Krummer (1), David Holub (1), Filip Zerzán (1), Antonín Novák (1)

 

A-čko:

Letohrad:         5 : 3 (3 : 1)    Vomela, Horáček, Holub, Mareš 2

PU „B“:            12 : 3 (6 : 1)    Krummer, Horáček, Tupec 2, Křížek 2, Holub 3, Mareš 3

Nemošice:       12 : 2 (5 : 1)    Zerzán, Tupec, Vomela 2, Horáček 4, Mareš 4

 

B-čko:

Letohrad:        4 : 4 (2 : 2)      V.Hunal, Holub, Martinec 2

PU „B“:             3 : 6 (2 : 4)      Nešpor, Zerzán 2

Nemošice:        6 : 1 (2 : 1)      Novák 3, Melichar 2, V. Hunal

 

                                                                                                                   Jiří Křížek - trenér

 

 

 

 

 

13. mistrovský turnaj – Letohrad 13.5.2017

 

Za krásného slunečního počasí jsme v sobotu v Letohradě předvedli podstatně lepší výkony než minulí týden v Pardubicích.

A-čko 3 x bez problému vyhrálo a přesvědčilo trenéry, že umí zabrat i bez osvědčených opor, které opět pro nemoc a zranění chyběli (Mareš, Kováčik, Křížek).

Střelecky se zaskvěl především Honza Horáček, který dal 9 gólů a pak ještě pomohl 2 góly starším elévům. Jinak je, ale potřeba pochválit skoro celé mužstvo. Výborně kluci, jen tak dál.

B-čko 2 x vyhrálo a 1 x remízovalo. Z naší strany diametrálně odlišný výkon než minulý týden. Konečně se střelecky prosadil Adam Nešpor (4 góly) i ostatní hráči bojovali a stříleli.

Hoši tak to má vypadat.

 

U obou mužstev to byl největší počet střelených gólů v mistrovských turnajích v této sezóně (27 + 18).

 

Sestavy:

A: Matyáš Vomela – Filip Tupec, Jan Horáček, David Holub, Lukáš Martinec, Tomáš Krummer, Antonín Novák, Šimon Smolák

B: Radim Stolár – Šimon Sýs, Vojta Hunal, Adam Nešpor, Taras Rolyuk, Tobiáš Kouřim, František Hunal, Ladislav Paďour – Tomáš Krummer (1), David Holub (1), Lukáš Martinec (2), Šimon Smolák (1)

 

A-čko:

Letohrad:          7 : 1 (5 : 1)      Horáček 3, Tupec 2, Holub 2

Č.Třebová:      12 : 2 (7 : 2)      Horáček 3, Tupec 2, Holub, Krummer 5, Vomela 1

Lanškroun:        8 : 0 (4 : 0)      Horáček 3, Tupec, Holub, Smolák 3           

 

B-čko:

Letohrad:         7 : 0 (6 : 0)       Sýs, Nešpor 2, Martinec 2, Krummer 2

Č.Třebová:        8 : 1 (5 : 0)       Sýs, Nešpor 2, F. Hunal, V.Hunal 2, Martinec 2

Lanškroun:       3 : 3 (1 : 1)       Sýs, Holub 2             

                                                                                                                                         

                                                                                                            Jiří Křížek - trenér

 

 

 

 

12. mistrovský turnaj – Pardubice 6.5.2017

 

6.5.2017 jsme se v oslabené sestavě (chyběli Křížek, Novák, Smolák, Nešpor a stále dlouhodobě zranění Kováčik, Prachař)

utkali v dalším mistrovském turnaji s Chrudimí, Pardubicemi A a Svitavami.

A-čko 2 x vyhrálo a jednou prohrálo (poprvé v mistrovských utkáních od 18.9.2016), přesto bylo prohrané utkání s Pardubicemi A jedno z nejlepších co jsme sehráli.

Takové soupeře bychom potřebovali častěji. Další dvě utkání jsme po rozpačitých úvodech celkem přesvědčivě, hlavně zásluhou Štěpána Mareše, který vsítil 8 gólů, vyhráli.

B-čko 2 x prohrálo, a jednou, po změně sestavy a posílení z Áčka vyhrálo. Hlavně prohra 23 : 2 s Pardubicemi byla ostudná, i když začátek 3 : 2 to nenasvědčoval.

Je třeba ještě hodně trénovat. Ukázalo se, že polovina B mužstva na takováto utkání zatím nemá a neví, co na hřišti dělat.Bylo mi líto hlavně Šimona Sýse, který se snažil až do konce utkání bojovat, ale sám na to nestačil.

 

A: Matyáš Vomela – Filip Tupec, Štěpán Mareš, Jan Horáček, Filip Zerzán, David Holub, Lukáš Martinec, Tomáš Krummer, František Hunal

B: Radim Stolár (2 utkání), František Kopecký (1)  – Šimon Sýs, Vojta Hunal, Martin Melichar, Michal Kovařík , Jan Navrátil, Taras Rolyuk, Tobiáš Kouřim – Tomáš Krummer (1), David Holub (1), Lukáš Martinec (1), František Hunal (2).

 

A-čko:

Chrudim:          6 : 4 (1 : 1)      Mareš 3, Tupec, Horáček 2       

Pardubice A:    0 : 1 (0 : 1)                      

Svitavy:           8 : 1 (1 : 1)      Mareš 5, Tupec, Horáček, Holub                 

 

B-čko:

Chrudim:           1 : 9 (1 : 4)      Kovařík    

Pardubce A:     2 : 23 (2 : 8)    F. Hunal, Sýs 

Svitavy:            4 : 3 (2 : 2)      Sýs, Marinec, F.Hunal, Holub

 

                                                                                                                                                  Jiří Křížek - trenér

 

 

 

 

11. mistrovský turnaj – Choceň 30.4.2017

 

V neděli jsme se zúčastnili dalšího mistrovského turnaje v Chocni. Za pěkného fotbalového počasí se nám dařilo střídavě.

A-čko 2 x vyhrálo a jednou remízovalo, ale to jen proto, že jsme opory šetřili na další turnaj, který jsme následující den hrály.

Mohu pochválit Máťu Vomelu, který s Moravskou Třebovou podal výborný výkon a vychytal 0. Gratuluji.

B-čko 3 x prohrálo, a tady bylo všechno špatně. Od brankaře, přes bojovnost, střelbu, bránění. Mohu snad zmínit jen hatrick Šimona Sýse s Moravskou Třebovou, ale co z toho, když to jen zmírní prohru (11:4). Příště to bude lepší.

 

 

A: Matyáš Vomela – Filip Tupec, Tomáš Křížek, Štěpán Mareš, Jan Horáček, Filip Zerzán, David Holub, Lukáš Martinec, Antonín Novák.

B: Radim Stolár – Adam Nešpor, Šimon Sýs, Tomáš Krummer, Vojta Hunal, Franta Hunal, Franta Kopecký, Šimon Smolák, Martin Melichar, Michal Kovařík.

 

A-čko:

Choceň:           4 : 3  (2 : 1)     Mareš, Křížek, Horáček, Martinec

Chrudim:          2 : 2  (1 : 1)     Křížek, Horáček

Moravská:       3 : 0  (2 : 0)     Mareš, Holub 2x

 

B-čko:

Choceň:           2 : 4   (1 : 1)    V.Hunal, F.Hunal

Chrudim:          2 : 8   (0 : 4)    F. Hunal 2x

Moravská:       4 : 11 (3 : 7)    Sýs 3x, Smolák                         

 

                                                                                                                                                  Jiří Křížek - trenér

 

 

 

 

 

 

10. mistrovský turnaj – Svitavy 22.4.2017

 

V sobotu se naše mužstvo zúčastnilo třetího jarního mistrovského turnaje společně s Českou Třebovou, Letohradem a domácími Svitavy. Za velmi chladného počasí a za neustálého mrholení i deště jsme sehráli na výborném terénu 6 kvalitních utkání.

 

A-čko odehrálo jeden z lepších turnajů, ve kterém 3x zvítězilo s domácími po boji ve vytrvalém dešti a jinak celkem přesvědčivě..

Herně jsme se malinko zlepšili a bylo vidět i pár kombinací. Ukázalo se, že když bojuje na hřišti 5 hráčů je to o něčem jiném.

Střelecky si prosadil Honza Horáček se 7  góly – výborně, jen tak dál.

 

B-čko na tomto turnaji táhl hlavně Lukáš Martinec, který vsítil 11 gólů z celkem 15 vstřelených. Gratuluji, jen je třeba takto hrát za A-čko. Musím pochválit bojovnost týmu, který ve dvou střetnutích prohrával a v posledních sekundách zvítězil s domácími a s Letohradem vyrovnal.

 

A: Matyáš Vomela – Filip Tupec, Tomáš Křížek, Štěpán Mareš, Jan Horáček, Filip Zerzán, David Holub, Tomáš Krummer, Antonín Novák.

B: Radim Stolár – Adam Nešpor, Šimon Sýs, Lukáš Martinec, Taras Rolyuk, Vojta Hunal, Franta Hunal, Franta Kopecký, Laďa Paďour.

 

A-čko:

Česká Třebová:         10 : 1    Horáček 3, Tupec 2, Zerzán 2, Holub, Mareš, Novák

Letohrad:                    7 : 3    Horáček 3, Holub, Křížek, Mareš, Vomela                               

Svitavy:                       4 : 2    Holub, Tupec, Horáček, Mareš                                

 

B-čko:

Česká Třebová:           6 : 1     Martinec 3, Hunal V. 2, Paďour            

Letohrad:                    3 : 3     Martinec 2, Nešpor                                            

Svitavy:                       6 : 5     Martinec 6     

 

 

 

 

 

 

9. mistrovský turnaj – Česká Třebová 15.4.2017

 

V sobotu se naše mužstvo zúčastnilo druhého jarního mistrovského turnaje společně s Hlinskem, Českou Třebovou a Chrudimí.

A-čko, kterému stále citelně chybí náš nejlepší střelec Fíďa Kovačík, odehrálo průměrný turnaj, ve kterém jasně porazilo Chrudim, trápilo se s domácími a remizovalo s Hlinskem.

Herně to pořád není ono, chybí více kombinací, střelby a u některých i bojovnosti. Na omluvu musím zmínit, že domácí vytyčili velmi malé hřiště a to fotbalu neprospělo.

B-čko, které bylo posíleno o Lukáše Martince, a na některá utkání o Tomáše Krummra a Davida Holuba naopak bojovalo a vydřelo tři vítězství – gratulujeme. Ve třetím utkání musím vyzdvihnout výkon brankaře Radima Stolára – jen tak dál.

 

A: Matyáš Vomela – Filip Tupec, Tomáš Křížek, Štěpán Mareš, Jan Horáček, Filip Zerzán, Šimon Smolák, (David Holub, Tomáš Krummer – 1-2 zápasy)

B: Radim Stolár – Adam Nešpor, Šimon Sýs, Lukáš Martinec, Martin Melichar, Taras Rolyuk, Jan Navrátil, Michal Kovařík, (David Holub, Tomáš Krummer – 1-2 zápasy)

 

A-čko:

FK Česká Třebová:     5 : 3 (1 : 0)      Vomela, Mareš, Tupec 2, Zerzán

FC Hlinsko:                  1 : 1 (1 : 0)      Tupec

MFK Chrudim:             7 : 0 (2 : 0)      Mareš 2, Křížek 2, Horáček, Smolák, Zerzán

 

B-čko:

FK Česká Třebová:     5 : 3 (2 : 2)      Sýs 2, Martinec 3

FC Hlinsko:                  5 : 2 (4 : 2)      Martinec, Holub 3, Krummer

MFK Chrudim:             3 : 2 (2 : 2)      Sýs 2, Martinec

 

 

 

 

8 MT Chrudim  9.4.2017

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A:

 

 

 

 

 

 

Pardubice B:

5

1

 

Vomela, Mareš 3, Krummer

Nemošice:

6

1

 

Mareš 3, Tupec 2, Martinec

Chrudim:

7

1

 

Mareš 2, Křížek, Horáček, Tupec 2, Holub

 

18

3

 

 

 

 

Počet bodů:  9 / 3 vítězství

 

 

 

 

 

Sestava: Vomela - Křížek, Tupec, Krummer, Horáček, Mareš, Holub, Martinec, Zerzán

 

 

 

 

 

 

 

B:

 

 

 

 

 

 

Pardubice B:

3

6

 

Nešpor, Rolyuk, F.Hunal

Nemošice:

5

2

 

Sýs, F.Hunal, Novák 2, Smolák

Chrudim:

3

7

 

Sýs 2, F.Hunal

 

 

11

15

 

 

 

 

Počet bodů: 3 / 1 vítězství + 2 prohry

 

 

 

 

Sestava: Stolár, Kopecký - Novák, Sýs, Nešpor, Smolák, Rolyuk, F.Hunal, V.Hunal,Nešpor, Kovařík

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turnaj Bohdaneč (r.2008) UMT -  1.4.2017 - 2.místo

 

D.Holub nejlepším hráčem turnaje.

 

Na  poslední  akci  před  zahájením  mistrovské  sezony  odjel  náš  tým r.2008  na  „rychloturnaj“ na umělé trávě v Bohdanči.Za dopoledne se utkalo 8 týmů  /8 odpol./  odehrálo vždy 7 zápasů! Někdy mezi zápasy nebyla vůbec žádná pauza  a  náš tým bez Kovačíka, Křížka, Zerzána a Prachaře a ne zcela zdravým Marešem to  zvládal   vcelku  dobře ,  ale  v posledním  zápase s  Cidlinou „ dudal “ a dostal nakládačku. Přesto s  některými  zápasy  vládla spokojenost / Náchod, Pardubice, Hlinsko/  a i druhé místo je povzbuzením do jara.Raritou bylo, že náš tým doplnil s r.2009 David Holub a ten byl vyhlášen i nejlepším hráčem turnaje.Gratulujeme !!! .

 

 

118) VM : Náchod                3:0  - Horáček ,Martinec,Holub

/oboustranně výborný zápas nahoru – dolů/

119)  VM : Nemošice            5:2  - Horáček 2,Mareš 2,Martinec

/zápas pod kontrolou/

120) VM : Pardubice            4:1  - Horáček,Martinec,Tupec,Mareš

/náš tým diktoval hru/

121) VM : Paramo Pce         4:0  - Martinec 2,Tupec,Mareš

/jasná záležitost/

122) VM : L.Bohdaneč          4:1 -  Smolák,Tupec,Horáček,Mareš   

/jasná záležitost/

123) VM : Hlinsko                 2:0  - Mareš ,Tupec

/dobrý zápas s nepřijemným a dobře hrajícím soupeřem/

124) VM : Cidlina                  0:7   

Od začátku všechno špatně,soupeř ve všem lepší , brzká rezignace/.

Obstál pouze Vomela a Holub!!

 

Sestava: Vomela,Stolár – Martinec,Tupec,Novák,Krummer,Smolák, Mareš,Horáček,Holub   

      

Konečné pořadí : 1.RMSK  Cidlina   2.SK Vysoké Mýto   3.FK Hlinsko

 

 

 

 

 Turnaj 25.3.2017 - Vysoké Mýto – 8.místo

 

Tento víkend jsme odehráli 2 turnaje. V sobotu  25.3. r.2009 odehrál poslední turnaj v hale doma ve Vysokém Mýtě. A r.2008 už poprvé hrál venku na umělé trávě v Chocni!! První den

se nedařilo,druhý den naopak!!

 

r.2009 :

odehrál sotva průměrný turnaj a nejhorší je,že ani od kluků není moc vidět snaha. Zatím je zde  vidět malý pokrok.A neomlouvá ani neúčast nemocného Nešpora.Potěšily pouze 2 náherné goly Sýse a V.Hunala.Pochválit můžeme pouze Holuba.V brance chytat Peter Baniari z Bambín/r.2010/ a je v něm rozhodně potenciál.Celkově tým obsadil 8.místo.

               

  VM : Polička                        2:5  - Holub  2

  VM : Olympia H.Králové      1:2  - Holub

  VM : Přelouč                       1:1  - Sýs 

  VM : Chrudim                      1:1  - V.HUnal 

  VM : FC H.Králové               2:5  - Sýs ,Holub 

 

Sestava : Baniari  – Sýs,Navrátil,Melichar,Padour,Holub,Kovařík,Kopecký,V.Hunal,Rolyuk   

                

Konečné pořadí :

1) Polička       2.)Choceň             3) Svitavy      4) Olym.H.Králové     5) Přelouč

6) Ždár n/S.     7) FC H.Králové   8)V.Mýto         9) Pardubice           10) Chrudim

 

Závěrem: Poděkování maminkám v kiosku a všem co nám pomohli s turnajem! Díky !!

 

 

 

 

 

Turnaj 26.3.2017 - Choceň – umělá tráva - 1.místo

 

Š.Mareš nejlepším střelcem turnaje – gratulujeme !!

 

r.2008 :

Odehrál první turnaj na umělém povrchu v Chocni za účasti 10 týmů.Naše mužstvo bylo navenek dost natěšené a začátek turnaje nebyl herně nejlepší – tak postupně se tým zvedal po po 8 vítězstvích a 1 remíze skončil nakonec jako vítěz turnaje .Zejmena poslední zápas s Hlinskem 1:1 /rovněž neporažený tým/ byl vrcholem turnaje a tým ho zvládl.Když k tomu připočteme absenci 2 hráčů základu F.Kovačíka a Křížka ,tak je to doufejme dobrá pozice před jarem. Střelecky se dařilo Š.Marešovi -19 gólů /nejl.střelec turnaje/ a hodně se zlepšil Honza Horáček !!

 

    VM : N.Město n/M.II     6:2  - Mareš 3,Horáček 2,Martinec

    VM : Č.Třebová             7:0  - Horáček 3,Mareš 3,Smolák

    VM : H.Jelení                 5:0  - Zerzán 3,Tupec,MAreš

    VM : N.Město n/M.I.     6:0  - Mareš 2,Zerzán 2,Horáček 2

    VM : Holice                   6:3 -  Mareš 3,Horáček 2,Tupec  

    VM : Chrudim                6:1  - Horáček 2,Mareš 2,Tupec,Zerzán

    VM : Choceň žl.             4:1  - Mareš 4

    VM : Choceň čer.          4:1  - Tupec 2,Horáček,Mareš

    VM : Hlinsko                  1:1  - Tupec   

 

Sestava:

Vomela,Stolár – Martinec,Tupec,Novák,Krummer,Smolák,Mareš,Horáček,Zerzán,F.Hunal   

 

 

 

 

 

Turnaj 4.3.2017  Jaroměř – 3.místo

 

V sobotu  4.3  2017 jsme zavítali do pěkné haly v Jaroměři.Uzdravil se nám Tupec a Vomela, ale stále chybí F.Kovačík a chyběl i Zerzán a Novák.Sehráli jsme 5 kvalitních zápasů a zejména ten s Jaroměří nás opravdu  potěšil. 3 celky  měli  shodně  12 bodů a o našem 3.místě  rozhodlo  skóre ! Mužstvo poprvé letos chválíme i když škoda koncovky s Náchodem!!

 

VM  : Letohrad                2:1   -  Holub,Horáček

VM  : Nové Město n/M.   5:1   - Mareš 2,Horáček 2,Holub

VM  : Lánov                     2:1   -  Horáček,Mareš pen.   

VM  : Jaroměř                 2:0   -  Tupec 2

VM  : Náchod                   1:3   -  Tupec

                              

Sestava : Vomela – Tupec,Křížek,Krummer,Mareš,Holub,Smolák    

                

Odjezd nominovaných hráčů /telefonicky/ do Vamberka na turnaj r.2008 je v 8,15 hod. od kr.bazénu !!!

 

 

 

 

 

 

Turnaje 25.2.2017

 

V sobotu  25.2  2017 náš tým odehrál další dva turnaje  r.2008 a 2009. Mladší  v Chocni a  starší v České Třebové. Na marodce máme ještě navíc F.Tupce a Nováka.Minulý týden to byly dvě 3.místa  a tentokrát  dvě 4.místa.  Oba týmy mají navíc – u r.2009 stále hledáme

na brankářském postu a u r.2008  se potýkáme s kolísavou formou.!!Jedno překvapení se přesto v České Třebové konalo - nejlepším střelcem turnaje byl T.Krummer !! Gratulujeme !! V Chocni za nás poprvé nastoupil V.Paďour a nevedl si špatně!!   

 

 

Halový turnaj r.2009 - 25.2.2017 – Choceň  - 4.místo   

 

VM  : Lanškroun     2:2  - Holub 2

VM  : Choceň žl.     1:5  - Paďour

VM  : Choceň čer.   3:0  - Holub 2,Paďour   

VM  : Pardubice      0:5  -

VM  : Sruby             1:5  - Nešpor                            

 

Sestava : Kopecký/Melichar – Paďour,Nešpor,Sýs, Holub,Kovařík,V.Hunal,Navrátil,Kouřim                

 

Konečné pořadí :  1) Pardubice    2) Choceň žl.   3) Sruby    4) V.Mýto

 

 

 

Halový turnaj r.2008 - 25.2.2017 – Č.Třebová - 4.místo  

 

Krummer nejlepším střelcem turnaje !

                                                                                          

VM  : Choceň           1:2  - Krummer

VM  : Rasošky         4:1  - Horáček 2,Krummer,Křížek 

VM  : Svratka Brno  1:2  - Krummer    

VM  : Č.Třebová B    5:0  - Krummer,Křižek,Horáček,Zerzán,Mareš

VM  : Č.Třebová A    2:1  - Krummer,Horáček

VM  : Šumperk          1:1  - Křížek                 

 

Sestava : Stolár  – Horáček,Prachař,Zerzán,Křižek,Martinec,Mareš,Krummer

 

Konečné pořadí :   1) Brno     2) Choceň       3) Šumperk         4) V.Mýto

 

 

 

 

  

POZOR  !!!

 

SOUSTŘEDĚNÍ  PUSTÉ  ŽIBŘIDOVICE - 16.3 - 19.3.2017

 

Doplatek 1000 Kč nutno zaplatit trenérům nejpozději do 10.března 2017 !!!     Děkujeme !!!

 

 

 

 

V sobotu  a neděli  18.2.a 19.2  2017 náš tým odehrál dva turnaje  r.2008.V sobotu v Chocni a  v neděli v Poličce. Marodka pokračuje /chyběli  F.Kovačík, Horáček, Vomela, Smolák, Kovařík / ale i tak jsme oba turnaje zvládli. V Chocni je s 3.místem spokojenost – v Poličce bylo na víc a mrzí  zejména  zápas  se  Svitavama /min.pět šancí ,ale prohra 1:2 !/ V Chocni chválíme Stolára a Martince,střelecky se dařilo i Zerzánovi - v Poličce byl vyhlášen nejlepším hráčem  turnaje Š.Mareš!!  V Poličce jsme byli bez brankáře – střídal se Krummer a Martinec !! 

 

Halový turnaj r.2008 - 18.2.2017 – Choceň  - 3.místo

 

VM  : Horní Jelení   2:0  - Martinec, F.Hunal

VM  : Slatiňany       3:0  - Tupec 2,Martinec

VM  : Letohrad       3:0 -  Zerzán 2,Sýs   

VM  : Choceň žl.      6:1  - Zerzán 3,Mareš,Nešpor pen,Tupec

VM  : Choceň čer.   2:5  - Zerzán,Holub

VM   : Ústí n/O.       1:5   - F.Hunal                

 

Sestava: Stolár  – Tupec /4 záp.,Martinec,Nešpor,Sýs,Mareš/ 2 záp. ,Zerzán,F.Hunal,

Holub/2 záp./,V.Hunal /3 záp.

 

Škoda že na dva nejtěžší zápasy už nebyl Tupec a Mareš !! Naopak přijely 2009 Holub a V.Hunal !!

Konečné pořadí:  1) Ústí n/O.  2) Choceň červ.  3) V.Mýto

 

 

Halový turnaj r.2008 - 19.2.2017 – Polička  - 3.místo  

 

Š.Mareš nejlepším hráčem turnaje. Gratulujeme !!! 

                                                                             

VM  : Polička bílá    3:0  - Mareš 3

VM  : Skuteč           2:0  - Tupec,Mareš 

VM  : Bystřice p/P. 3:0  - Mareš,Holub,Křižek    

VM  : Polička čer.    0:1  -

VM  : Bystré           2:0  - Mareš 2

VM  : Svitavy          1:2  - Martinec                 

 

Sestava:  Krummer /Martinec – Novák,Tupec,Křižek,Holub,Prachař,Mareš

 

Konečné pořadí:  1) Polička černá  2) Svitavy   3) V.Mýto

 

 

 

 

 

 

 

 

V sobotu  11.2. 2017  jsme  odehráli turnaj  r.2008  v hale Domova mládeže doma v Mýtě. Marodka se nám nevyhla a tak  jsme se museli obejít bez F.Kovačíka,Horáčka,Vomely a Krummera!! 

R.Stolár chytal za oba týmy a byla to pro něj škola – chyb se nevyvaroval !!

Tým  I. vcelku turnaj zvládl až na prohru 0:1 s Dobruškou,která  je připravila o postup – tým II. se pral zejména s koncovkou

/za turnaj nedal gól/, ale zejména zápas s Hlinskem naznačil určité možnosti!

 

 

Halový turnaj r.2008 - 11.2.2017 – V.Mýto  - 5.místo   

                                                                             

VM  : Nemošice     2:1  - Tupec,Křižek

VM  : Dobruška      0:1  -

VM  : Č.Třebová    4:0  - Mareš,Tupec,Křižek,Holub   

VM  : Chrudim       1:1  - Holub

VM  : Choceň         5:1  - Tupec 2,Mareš,Křižek,Holub

                              

Sestava : Stolár  – Novák,Tupec,Křižek,Prachař,Holub/3 záp./,Zerzán,Mareš

 

 

 

Halový turnaj r.2008 - 11.2.2017 – V.Mýto  - 10.místo   

                                                                             

VM II: : Choceň       0:3   

VM II. : Letohrad     0:3  

VM II. : Hlinsko        0:0      

VM II. : Pardubice    0:1   

VM II. : Č.Třebová    0:2   

                              

Sestava : Stolár  – Sýs,F.Hunal,Smolák,Nešpor,Prachař/2 záp./,Holub/3 záp./,Martinec

 

Konečné pořadí : - 1) Pardubice   2)Hlinsko   3) Dobruška   4)Chrudim   5)V.Mýto I.

 

Nejlepší hráč:  D.Zítka /Pardubice/

Nejlepší brankař:  Š.Bálková /Hlinsko/

Nejlepší střelec:  Vaněk/Dobruška/ - 5 gólů

 

 

 

 

 

 

Halový turnaj  28.1.2017 - Libchavy /r.2009/ - 2.místo

 

V sobotu 28.1. 2017 jsme odehráli turnaj  r.2009 v Libchavách.Škoda ,že bez omluvy nepřijel tým Ústí nad Orlicí.

Střelecky zářil F. Zerzán, který byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje. Gratulujeme !!!

 

VM  : Žamberk     4:0  - Zerzán 3,Holub

VM  : Letohrad    4:0  - Zerzán 2,Novák,Prachař

VM  : Libchavy     0:1  -   

 

Finále:

VM  : Libchavy     1:1  -  Zerzán  (pen.1:2)     náš tým si dal vlastní gól 2.min.před koncem !!

 

Sestava : Kopecký  – Novák,Sýs,Melichar,Prachař,Holub,Zerzán,V.Hunal

 

 

 

 

 

 

V sobotu 21.1. 2017 jsme odehráli 2 turnaje r.2008.I přes marodku /chyběl zejména Vomela a Mareš/ jsme nakonec odjeli na oba turnaje i když  jsme zvažovali 1 turnaj zrušit.Výsledky nejsou podstatné,ale zejména v Náchodě bylo navíc. Jeden zápas zahrajeme dobře,ale hned další je bez nasazení a bojovnosti !! Tým ve Vamberku dojel na střílení gólů !!

 

 

Halový turnaj  21.1.2017 - Náchod /r.2008/ - 4.místo   

 

 

VM  : Lubin II./Polsko/  2:1  - Kovačík 2      /2 góly v posl.minutě/

VM  : Dobruška            2:1  - Tupec,Kovačík       / vítězný gól v posl.vteřině/

VM  : Cidlina                2:4  - Krummer,Kovačík        /vítěz turnaje/

VM  : Náchod               3:3  - Smolák,Kovačík,Horáček      /dobrý zápas/

VM  : Lubin II./Polsko/  1:4  - Křižek       /góly z dálky nás zničily/     

VM :  Trutnov               3:1  - Kovačík 2,Horáček      /nejlepší výkon týmu/

VM : KLodzko/Polsko/    1:4  - Kovačík    /hrůza,děs/

 

Sestava : Krummer  – Tupec,Křižek,Horáček,Vodička,Smolák,Kovačík,Prachař

 

Konečné pořadí : 1) Cidlina     2) KLodzko       3)Lubin I.      4) V.Mýto

 

 

Halový turnaj  21.1.2017 - Vamberk /r.2008/ - 7.místo    

                                                                            

VM  : Letohrad                0:1    

VM  : Provodov                0:1    

VM  : Slávie H.Králové      0:1    /vítěz turnaje/

VM  : Česká Třebová        2:3  - Martinec,Holub

VM  : Rasošky                 1:3  -  Martinec     

VM :  Vamberk                2:1  -  Martinec,Holub

               

Sestava : Stolár  – Sýs,Zerzán,Novák,Holub,Martinec,Rolyuk,F.Hunal

 

 

 

 

 

 

 

Úvod roku : mladší elévové

 

Na úvod roku sehrály naše týmy 2 turnaje a nebyla to žádná sláva,ale hlavní je, že už zase hrajeme a trénujeme. Na obou turnajích byla znát absence několika hráčů /z různých důvodů/ a tak uvedeme pouze fakta :

 

 

Halový turnaj  7.1.2017 - Třebeš /r.2009/ - 6.místo   

 

VM  : Náchod           2:2  -  Martinec 2

VM  : Dobruška        3:0  -  Melichar,V.Hunal,Martinec

VM  : Solnice            0:6 -   /vítěz turnaje/

VM  : Třebeš dívky   5:0 -   Sýs 2,Nešpor 2,Martinec

VM  : Vysoká n/L.    0:2      

VM :  FK Pardubice   0:2 

VM  : Svitavy            0:3

 

Sestava : Kopecký,Stolár – Sýs,Nešpor,Melichar,Kovařík,Martinec,V.Hunal,Navrátil

 

 

 

Halový turnaj  8.1.2017 - Pardubice /r.2008/ - 4.místo  

 

F.Kovačík nejlepším střelcem turnaje - gratulujeme !!

 

VM  : Kosmonosy     3:2  -  Kovačík 3

VM  : Pardubičky      2:3  -  Kovačík 2

VM  : Junior Praha   4:0  -  Kovačík 3,Horáček

VM  : FK Pardubice   0:0  -  /vítěz turnaje/

VM  : Náchod            1:2  -  Kovačík     

VM :  Ždár n/S.         2:4  -  Mareš 2

               

Sestava : Vomela  – Horáček,Tupec,Krummer,Novák,Kovačík,Mareš,Křižek,Holub

 

 

 

 

 

Program   leden – březen 2017

 

7.1.   turnaj Třebeš    /2009 - Béčko /

8.1. –   turnaj Pardubice /2008 - Ačko /

 

21.1. – turnaj Náchod  /2008 - Áčko /

21.1. – turnaj Vamberk /2008 - Béčko/

 

28.1. – turnaj Libchavy /dopol. - 2009  /

28.1. – turnaj Libchavy /odpol.- 2008 - Béčko/

 

4.2. – miniturnaj V.Mýto /2009/ -   9,00 - 11,00 h.

Sraz: 2009 /Béčko/-   8,40 h. - hala Domov mládeže

Zúčastní se :  V.Mýto, Letohrad,Sruby,Libchavy

/2008/ -  11,00 - 13,00 h.

2008 /Áčko/   - 10,40 h. -  hala Domov mládeže

Zúčastní se :  V.Mýto, Letohrad,Choceň

 

11.2. – turnaj V.Mýto /2008 – 2009 – stavíme 2 mužstva/

Budeme potřebovat min. 3 rodiče do kiosku /nejlépe ženy/

– zájemci hlaste se u p.Kovaříka 603/851614

 

18.2. – turnaj Choceň / 2008 - Ačko  /

19.2. – turnaj Polička / 2008 - Béčko/

 

25.2. – turnaj Choceň /2009 /

25.2. – turnaj v České Třebové /2008/

 

4.3. – turnaj Jaroměř / dopol.2008 /

 

5.3 -12.3. – jarní prázdniny !

11.3. – turnaj Vamberk /mix – kdo bude ?/

 

16.3. – 19.3 – soustředění Žibřidovice

 

25.3. – turnaj V.Mýto / 2009 – stavíme  1 mužstvo/

Budeme potřebovat min. 3 rodiče do kiosku /nejlépe ženy/ – zájemci hlaste se u p.Kovaříka

 

 

 

 

 

 

Info ME  - několik upřesnění !!!  

 

Soustředění Žibřidovice  - záloha

Upozornění !!!! : do 18.12.2016 se vybírá záloha na soustředění 500 Kč přihlášených dětí.V případě,že by vaše dítě potom nejelo, tato záloha se bude vracet.Doplatek bude do konce února 2017 ! 

 

 

17.12. – miniturnaje V.Mýto – tělocvična Průmyslová

 

Béčko - 8,30 – 10,30 h./Sraz v 8,15 h./               Hraje: V.Mýto, Sruby, Svitavy

          

Ačko   - 11,00 – 13,00 h./Sraz v 10,45 h./            Hraje: V.Mýto, Choceň,Chrudim

 

 

Ukončení sezóny 2016

proběhne ve Sportcentru ve Vysokém Mýtě v neděli 18.12.2016 od 13 h.- 15 h., kdy proběhne turnaj o přeborníka ml.elevů v bowlingu.Sraz rodičů / není povinný/ na krátký pokec co proběhlo,co nás čeká a nemine v příští sezoně od 15.hod.tamtéž!! Bude upřesněno na lístcích před akcí !!!!

 

 

 

 

 

 

Info pro rodiče :

 

Skončila nám podzimní sezona venku a přesouváme se do tělocvičen /tréninky viz rozpis děti obdržely – 2x týdně/.Několik informací  k  závěru roku. Abychom měli neustále zápasový rytmus – připravili jsme pro kluky  letos novinku - mimo velké potvrzené turnaje a to „miniturnájky“ ve Vysokém Mýtě ,kde se vždy utkají 2-3-4 /jak,kdy?/ týmy v cca dvouhodinovém bloku,kde budou kluci stále hrát !! Vždy při treninku  ve  čtvrtek  obdrží  kluci lísteček  koho  se to týká. Nominaci  budeme zveřejnovat i na těchto webových stránkách,ale někdy se může stát že budeme

volat i dalším hráčům /při nemoci, či absenci někoho !!/ Proto vás žádáme, dejte nám to hned vědět,že někdo nebude moci z jakýchkoliv důvodů!!

 

Kluci se budou zúčastňovat turnajů /miniturnajů/ jako v mistrákách rozděleni do Áčka,Béčka/mix/,nebo samost.r.2008/2009.

Je to rozdělení pouze pro nás trenéry !

 

 

 

Program mladších elévů – prosinec 2016

 

 11.12 – turnaj Vysoké Mýto – Domov mládeže        !!

              celodenní turnaj /Ačko + Béčko /

 

             Budeme potřebovat min. 3 rodiče do kiosku /nejlépe ženy/+ 2 rodiče jako pořadatele /nejlépe muže/ – zájemci hlaste

             se u p.Kovaříka 603851614

   

       

 17.12 – miniturnaj V.Mýto   /Béčko/  -  8,30 - 10,30 h.

                                              /Ačko/   + 10,30 - 12,30 h.

              Sraz: Béčko -   8,15 h. - tělocvična Průmyslová /Technické služby/

                      Ačko    - 10,15 h. - tělocvična Průmyslová /Technické služby/

                  

              Zúčastní se : Béčko - V.Mýto ,Sruby,Svitavy

                                 Ačko - ??

 

 27.12 – turnaj Česká Třebová Městec / Ačko/- 

              celodenní turnaj - Odjezd bude upřesněn !!

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Halový turnaj Vysoké Mýto  /r.2008/   

 

11.12. jsme pořádali předvánoční turnaj ml. elevů r.2008. Postavili  jsme  2 týmy  s tím,že

zejména Béčko / i hráči r.2009 / budou sbírat zkušenosti!! Hrálo  8 týmů  systémem každý

s každým a tak si hoši docela zahráli. Áčko smolně skončilo na 2.místě,když o tom rozhodla

jediná obdržená branka v posledním zápase. Béčko mělo problémy zejména branku vstřelit,

ale i tak získalo 4 body za 1 výhru a jednu remizu!! Nejlepším hráčem turnaje byl Š.Mareš .  

 

Áčko = 2.místo 

VM : VM B                          3:0  - Zerzán 2,Kovačík

VM : Vamberk                     2:0 - Tupec,Mareš

VM : Choceň                       5:0 -  Mareš 2,Kovačík,Křížek,Tupec

VM : Vysoká n/L.                 3:0 -  Kovačík 2,Mareš

VM : Hlinsko                        1:0 -  Křížek   

VM : Olympia H.Králové        5:0 - KOvačík 2,Mareš 2,Zerzán

VM : Ždár n/S.                     0:1

 

Tento poslední zápas rozhodl o vítězství Ž´dáru n/S. a to na vyložené šance

to bylo 5:0 pro nás. Rozhodující gól  padl  těsně  před  koncem  po špatné rozehrávce našeho brankaře,ale nutno uznat že tým Ž´dáru n/S.hrál dobře celý turnaj!!

 

Sestava : Vomela,Tupec,Novák,Křížek,Mareš,Kovačík,Horáček,Zerzán,F.Hunal /3x/

 

 

Béčko = 7.místo

VM B : VM A                         0:3  

VM B : VAmberk                   0:0  

VM B : CHoceň                      0:5 

VM B : Vysoká n/L.                0:2   

VM B : Hlinsko                       0:3      

VM B : Choceň čer.                1:0  -  F.Hunal

VM B : Ždár n/S..                   0:5

 

U tohoto týmu nevadí ani tak umístění, ale zarážející je takový „chladný“ projev bez vzrušení a zájmu !! Od některých hráčů co už prošli ˇAčkem se

čekalo víc !!

 

Sestava : Stolár,Prachař,Martinec,Smolák,V.Hunal,Rolyuk,Sýs,Holub,Krummer,F.Hunal /3x/

 

Konečné pořadí :     1) ŽDár n/S.           5) Vysoká n/L.

                             2) V.Mýto I.            6) Vamberk   

                             3) Choceň               7) V.Mýto II.

                             4) Hlinsko               8) Olympia Hr.Králové

 

 

Naše poděkování za hráče i vedení ml.elevů p.Sysové,Holubové a Smolákové za pomoc v kiosku.Děkujeme !!

 

 

 

 

 

 

Halový turnaj Heřmanův Městec a Choceň /r.2008/   

 

3.12. jsme se zůčastnili dvou turnajů a hráče jsme museli rozdělit a přidat  některé  z hráčů r.2009. V Heřmanově Městci bylo nakonec 7 hráčů /Prachař se den  před odjezdem zranil/ a potvrdila se zde naše slabá stránka - obranná hra.Někteří hráči si ještě viditelně na přechod do haly nezvykli.Celkově náš projev sotva průměr /slabší/  – totální propadák s Třebíčí – výborný zápas s Č.Skalicí! Pochvalu zaslouží pouze D.Holub. Přes 1 porážku = nakonec 5.místo.  /Finále Třebíč :Hlinsko /

 

VM : Ždár  n/S.                4:2 -   Kovačík 2,Mareš,Tupec                                           

Zápas pod kontrolou – dobrý vstup do turnaje !!

VM : Třebíč                      0:4 - 

Hrůza,děs – všechno špatně – zbytečná panika!!!                                   

VM : Svitavy                    9:1 -   Mareš 4,Kovačík 4,Horáček

Zde se chtěl každý předvést – jasná záležitost!        

VM : Česká Skalice          2:2 -   Mareš,Kovačík

K postupu jsme potřebovali vyhrát – začátek nám ujel /0:2/,potom zvrat /2:2/,bohužel posledních 5 minut už jsme nic nevymysleli. Jinak bojovný zápas s nasazením,výborný soupeř                                                     

VM : Náchod                    5:3 -   Mareš 3,Kovačík,Horáček

Vedli jsme už 5:0 ,ale potom už tým „dudal“!!  

 

Kdo hrál: Vomela,Tupec, Novák, Horáček, Kovačík,Mareš,Holub

               

Nebudeme hodnotit jednotlivce, ale většina hrála pod svůj standart !!!

 

 

 

CHOCEŇ – 6.místo :

 

Druhá část týmu jela sbírat zkušenosti do sousední Chocně.Tým neměl brankaře a tak se na tomto postu objevil Krummer .Tým propadl jenom v zápase s Ústím n/O a dost se nadřel na

góla.Střelecky zazářil  Smolák – 5 gólů!!!  

 

VM : Česká Třebová       1:2 - Smolák                                           

                                               

VM : Holice                     4:1 - Smolák 3,Zerzán 

                                                                                   

VM : Letohrad                 1:2-  Zerzán                                                       

 

VM : Choceň žlutí           5:1 -  Zerzán 2,Křižek 2,Smolák

                                                                                                      

VM : Choceň červ.          0:1   

                                                     

VM : Ústí n/O.                 0:4  

 

Kdo hrál: Krumer , Křižek,Smolák,Sýs,Zerzán,Martinec,Nešpor,Rolyuk

               

 

 

 

TURNAJ Vysoké Mýto – 11.12.2016

 

Většina hráčů r.2008 plus někteří z 2009 budou mít možnost ukázat se na domácím turnaji

11.prosince v hale Domova mládeže od 8,00 h.Hraje zde 8 týmů /mj.Olympia H.Králové , Choceň,Ždár n/S.,Hlinsko,Vamberk a  Vysoká n/L.

 

 

 

 

Halový turnaj Pardubice /r.2009/ - 10.místo 

 

Náš  tým  se  zúčastnil silně obsazeného turnaje v Pardubicích .Byla to první konfrontace s halou  a  ukázaly  se zde všechny neduhy s kterými se potýkáme. Přesto ti co se turnaje zúčastnili i přes množství nedostatků získali cenné zkušenosti.Mrzí opětovná neomluvená neúčast F.Zerzána !! Hezkou  hrou  se  v turnaji  prezentoval tým  Solnice ,který na turnaji dominoval./např.v semifinále porazil Náchod 9:0/

 

VM : Solnice                   1:6 -  Sýs                                           

VM : Hradec Králové        2:2 - Martinec 2                                    

VM : Pardubice červení     0:5  

VM : Ždár n/S.                 1:5 - Martinec                                    

VM : Chrudim                   0:2 

 

Kdo hrál: Kopecký,Holub,Sýs,Nešpor,Kovařík,Melichar,Martinec ,Rolyuk

               

 

 

 

 

Příspěvky 2016:

 

Základní  povinností  člena  SK Vysoké Mýto je mít zaplacené čl.příspěvky.

 

Mladší elévové  r.2008,2009 /přechazející  z Bambín do ml.elevů/ ,nebo nováčci  platí

členské příspěvky  pouze za  2.polovinu roku 2016 ve výši 1400,- Kč. Lze rozdělit  i

na dvě části příp.platit převodem z účtu měsíčně./Zde uveďte buď jméno ,nebo datum nar./

Případné platby v hotovosti  odevzdat trenérům.

 

Číslo účtu SK: 107283944/0300 

 

 

Tréninky tento týden – pondělí,středa,pátek od 16,00 – 17,30 h.

 

 

 

 

 

7.mistrovský turnaj - 29.10.2016 – Pardubice 

 

Poslední mistrovský turnaj podzimu sehrály naše týmy na „Dolíčku“ v Pardubicích.“Ačko“ mělo v prvním zápase za soupeře Českou Třebovou s kterou jsme letos ještě nehráli.Naši v tomto i dalších dvou zápasech potvrdili dobrou formu.PO rozehrání v „Bečku“ se lepší L.Martinec.Výbornou úroveň měl zejména druhý zápas s Pardubicemi B ,který jsme sice jasně vyhráli,ale na hřišti to bylo nahoru,dolů a i soupeř hrál velice dobře.“Bečko“ se

postupně zvedá ,tentokrát s pomocí Zerzána.

 

 

Áčko :

 

VM : Česká Třebová   8:2   - Mareš 2,Křížek 2,Kovačík 2,Horáček,Martinec

Náš tým dominoval !!

VM : Pardubice B        8:1   - Kovačík 6, Mareš 2                                    

Výborný zápas – rozhodla střelecká potence „Fídi“ a dva „zázračné zákroky“ Matyho v bráně

VM : Letohrad             7:4  -  Kovačík 2,Mareš 2,Martinec 2,Tupec

S tímto soupeřem se tradičně nadřeme a například 2.poločas skončil 0:1 pro soupeře !!!               

 

Kdo hrál:

Comela ,Stolár /1x/,Tupec,Prachař , Kovačík, Mareš,Křižek,Horáček,Martinec,Zerzán /1x/,Smolák /2x/

 

 

 

Béčko :

 

VM : Česká Třebová    8:2  - Holub 2,Krummer 2,Rolyuk,Navrátil,Smolák,vlastní                

VM : Pardubice B         4:4   - Zerzán 3,Holub            

VM : Letohrad             4:2   - Zerzán 2,Sýs,Navrátil

 

Kdo hrál: Kopecký,Stolár 2x ,Krummer,Hunal,Holub,Rolyuk,Nešpor ,Sys,Kovařík, Smolák/1x/,Zerzán, /2x/ Navrátil

 

 

 

Mistrovské zápasy ml.elévů :

 

Podzimní část :

„Áčko“   =   21  19  0  2     150:59    57 bodů

„Béčko“ =    21  10  2  9      87:113   32 bodů

 

 

 

Sezóna 2015/2016

 

Program – ukončení sezóny 2016 ! 

pátek  24.6 -  od 9,00 h. akce  na  plovárně  ve V.Mýtě. Sraz  tam na místě v 9,00 h.,ale je možno i později /kdo má problém/!! Celý den bude pod dozorem s programem ! Stravu mají děti zajištěnu / oběd /večeři /. Ofic.akce je plánována do 18 h.

 V odpoledních hodinách rádi přivítáme i rodiče/menší občerstvení zajištěno /guláš atd./ Proběhne zde oficiální ukončení sezony i ukončení působení r.2007 v ml.elévech.Těšíme se na vás !!

                                                                                          

PS : Na akci vybíráme poplatek 100 Kč . /předat trenérům/

 

Kdo zapomněl odevzdat jakékoliv věci SK – dresy, trenky, tepl.soupravy, tašku atd.je možné vzít sebou, nebo donést na krytý bazén/p.Kovařík – lze nechat i v pokladně KPB/

 

 

 

 

 

Program závěru sezóny – červen 2016 ! 

 

Treninky : 

pátek    17.6    15,45 - 17,15 h.  / utkání s rodičema !!/

pondělí  20.6    15,45 - 17,15 h.

pátek    24.6     9,00 - 19,00 h. ukončení sezony na plovárně ve V.Mýtě

                       od 15,00 h i s rodiči !!!                                       

               

Do pátku 17.6. nutnost donést teplákové soupravy a tašky SK !!

                                                      

 

 

 

Program víkendu ! 

v sobotu 11.června hraje „A“ tým svůj rozlučkový turnaj v Bystřici p.Pern. Hraje zde 16 týmů! 

Odjezd od bazénu autama v 7,45 h.Hraje se od 9,30 h. Nominaci hráči obdrží v pátek 10.6.

Celý den je tam spojený kromě fotbalu se dnem dětí a spoustou atrakcí.

 

 

 

13.6. – pondělí – proběhne v 17,15 hod.po tréninku schůzka s rodiči /co hrají teď/ v 17,30 hod. schůzka s rodiči /r.2008 + 2009/ co budou hrát příští sezonu/.

 

Program: - jak příští sezonu, kdy začnou a budou tréninky, kdo přechazí o kateg.výš atd.!! ukončení této sezony, jak dál tréninky v červnu atd.

 

 

--------

 

POZOR !! Potřebujeme donést ofocené kopie kartiček zdr.pojištoven ať to

máme u sebe při  případném zdrav.ošetření!!

 

Nemáme pořád  kartičky od těchto hráčů: Andrle,Kovařík,Křižek,Mareš,

Martinec,Novák,Šimek,Vácha,Vančura,Nešpor,Horáček

 

 

Připomínáme placení členských příspěvků na rok 2016 !!!!

 

 

 

POZOR !! Potřebujeme donést ofocené kopie kartiček zdr.pojištoven ať to máme u sebe při  případném zdrav.ošetření!!

 

Ze soustředění nám jich pár zůstalo a tito hráči už nic nemusí nosit – a to:

Jeřábek, Vomela, Sedláček, Schneider, Dvořák, Kouřim, Vodička, Roljuk!!

 

Jinak připomínáme placení členských příspěvků na rok 2016 !!!!

 

 

--------

 

 

POZOR !!! 

Tréninky ml.elévů na stadióně jsou zatím pondělí, středa, pátek   od 15,45 h.- 17,15 h.

 

 

 

 

 

Turnaj v Bystřici n.P. -  11.6.2016  - 2.místo 

 

Na závěr sezony jsme se zúčastnili charitativního turnaje v Bystřici n.P.,kde se

utkalo 16 týmů.  Náš  tým se  po  dobrých  výkonech dostal    do   finále ,kde nešťastně prohrál 1:0 s Jihlavou.!Bylo to dobré zakončení sezony a teď už se sejdeme pouze toho 24.6. na plovárně a tam ……..

 

VM : Bobrová       4:0 - Andrle 2,Jeřábek,KOvačík

VM : Svratka        2:0 - Mareš,Kovačík

VM : Nedvědice    3:0 - Mareš 2,Andrle

VM : Měřín            2:1 - Mareš 2

SF:

VM : Světlá n/S.   3:1 - Kovačík 3

Finále:

VM : Jihlava          0:1

 

Kdo hrál: Jeřábek,Dvořák,Vodička,Kouřim,Horáček,Kovačík,Andrle,Tupec,Martinec,Andrle

 

 

 

 

Finále poháru PKFS – Letohrad 4.6.2016  - 4.místo 

 

PO ročním seznamování se tento kolektiv probojoval do finále poháru PKFS a nutno říct ,že tým ukázal že se něco naučil. Škoda semifinále,kde narazil na tým Pardubic / ten měl do té chvíle výsledky 8:1,12:1,8:1 a 11:1 / a náš tým ho značně potrápil ,když ještě min.před koncem vedl 2:1 a pak v závěru prohrál 2:3.Kluci dřeli,bojovali a ukázali srdíčko.!!!Boj o 3.místo už byl spíš psychickou záležitostí !                                

 

                    VM : Hlinsko      5:2 - Kovačík 3,Mareš,Jeřábek

                    VM : Nemošice  4:1 - Andrle 2,Vodička,Mareš

                    VM : Letohrad   3:3 - Kovačík,Vodička,Mareš

                    VM : Lanškroun 2:2 - Kovačík,Andrle

SF:                VM : Pardubice 2:3 - Kovačík,Vodička

o 3.4.místo :  VM : Č.Třebová  3:4 - Andrle,KOvačík,Jeřábek

 

Co dodat:  v semifinále došlo pro nás k ojedinělému úkazu, který  jsme do  této chvíle neviděli – za stavu 2:2  1.min.před koncem byl vyloučen náš brankář za faul /?/ M.Jeřábek  a hosté po trestném kopu nakonec míč docpali  do  naší  sítě, kde  musel chytal  M.Andrle. Bylo těžké brečíci hráče motivovat na zápas o 3.místo.Přesto kluci skvělý…………………………….. 

 

Slovo trenérů :  „Dobrá práce“ – děkujem !!

 

 

 

Program víkendu ! 

v sobotu 11.června hraje „A“ tým svůj rozlučkový turnaj v Bystřici p.Pern. Hraje zde 16 týmů! 

Odjezd od bazénu autama v 7,45 h.Hraje se od 9,30 h. Nominaci hráči obdrží v pátek 10.6.

 

 

 

 

Kvalifikace poháru PKFS – Česká Třebová  29.5.2016

 

Vítězství a postup do finále !!!

 

8 týmů  se  sešlo  ve  skupině C v  České Třebové, kde  bojovali  o  tři postupová  místa  do finále poháru PKFS, které se bude hrát 4.6.2016 v Letohradu!!

 

Náš tým se jel o to  pokusit  i  po  značně  nepřesvědčivých  výkonech

minulého  týdne  a dokázal , že se za ten rok přeci jen něco naučil. Po výborných výkonech bez porážky jsme obsadili první místo a postoupili do finále.

 

VM A : Ústí n/O.                 4:1 - Mareš 2,Kovačík 2

VM A : Č.Třebová               3:2 - Kovačík 2,Mareš

VM A : Svitavy                   4:2 - Mareš 3,Kovačík

VM A : Lanškroun              1:0 - Mareš

VM A : Mor.Třebová          1:1 - Mareš

VM A : Dolní ÚJezd             5:0 - Kovačík 2 ,Mareš , Andrle,Vodička

VM A : Polička                    4:0 - Kovačík 2,Dvořák, Andrle

 

Sestava :

Jeřábek - Vodička,Kouřim,Šimek,Dvořák - Kovačík,Mareš,Andrle + na zkušenou s námi jeli dva nováčci r.2008 Horáček a Křížek /zahráli si ve 2 zápasech/

 

Neradi chválíme – pochvalu zaslouží všichni, ale byl to den dvou hráčů – Míši Jeřábka a Štěpána Mareše /až na ten ……!!/

 

Konečné pořadí:

1) V.Mýto  2) Č.Třebová  3) Lanškroun - první 3 = postup!!! 4) Mor.Třebová atd 

 

 

 

 

7. jarní mistrovský turnaj -  Vysoké Mýto 21.5.2016  

 

Áčko = „ve V.Mýtě tradičně……..“

 

Po dobrých výkonech minulých turnajů jsme čekali zda to že v Mýtě  se nám nedaří konečně prolomíme.Ale bohužel.Bledé tváře už před turnajem signalizovali jak to dopadne a u některých to ještě předčilo očekávání …!!

Dva zápasy /prohry/ nebylo co řešit – nám nešlo nic a se Svitavama  jsme se protrápili k vítězství! Přísnější měřítko snese pouze Š.Mareš za bojovnost.

 

VM : Lanškroun   0:5  

VM : Svitavy        4:1 - Mareš 2,Kovačík, Andrle

VM : Nemošice    2:3 - Mareš ,Kovačík     

                                           

Sestava: Jeřábek - Vodička,Kouřim,Šimek,Dvořák - Kovačík,Mareš,Andrle

                               

Béčko =  1 + 1 + 1 !!!

 

Béčko  jako vždy hrálo se střídavými úspěchy.Většina hochů se učí a mají ještě čas!! Lepší se M.Vomela v bráně.

    

VM B : Lanškroun B    2:2   -  Horáček 2

VM B : Svitavy B         4:1    - Horáček ,Tupec,Vomela,Martinec

VM B : Pardubice   B   2:10 - Horáček,Sedláček

 

Sestava: Vomela - Horáček,Vančura,Vácha,Křižek,Martinec,Tupec,Bielek,Schneider,Novák,Sedláček

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2007-08_14.MT_VysokeMyto_2016-05-21

 

 

 

 

 

6. jarní mistrovský turnaj Nemošice – 14.5.2016

 

 

Áčko - po„bitvách“ opět spokojenost  a poprvé 3 výhry !!!

 

V Nemošicích nás čekali mj.dva vždy nepříjemní  soupeři  na které  se nám

moc nedaří a to Lanškroun a domácí Nemošice.Naše mužstvo ale tentokrát ukázalo silnou vůli po vítězství a i když v obou těchto zápasech  prohrávalo 1:3 , tak  oba  nakonec  zvládlo vyhrát  5:4.  Uvidíme   tuto sobotu  doma ve

Vysokém Mýtě ,kde se nám tradičně nedaří a máme tyto dva celky  znovu a k tomu tým Svitav ??

   

VM : Choceň        7:0 - Andrle 2,Kovačík 2,Mareš ,Vodička,Šimek

VM : Lanškroun   5:4 - Kovačík 3, Andrle,Mareš

VM : Chrudim      5:4 - Andrle 2,Mareš pen.,Jeřábek,Vodička     

                                           

Sestava : Jeřábek - Vodička,Kouřim,Šimek,Kovačík,Mareš,Andrle,Sedláček

                                

 

Béčko  hrálo se střídavými úspěchy - „ výhra a dvě prohry “ !!!

  

VM B : Choceň B         3:5 - Schnaider ,Bielek,Vomela

VM B : Lanškroun  B   7:1 - Horáček 3,Vančura 2,Bielek,Martinec

VM B : Pardubice B     1:7 - Vančura

 

Sestava : Vomela - Horáček,Vančura,Vácha,Křižek,Martinec,Tupec,Bielek,Schnaider,Novák

 

 

 

 

 

 

5. jarní mistrovský turnaj  -  Lanškroun  7.5.2016  

 

 Áčko = „ spokojenost „ !!!

 

V Lanškrouně jsme předvedli solidní výkony.Škoda chyb v zápase s Lanškrounem. První dva zápasy  jsme byli jasně lepší,ve třetím to byl opět „boj“ a opět s úspěšným koncem pro Lanškroun. Nicméně bojovnost byla dobrá – herní projev zlepšující se.

   

VM : Pardubice A         9:1 - Andrle 3,Kovačík 3,Mareš 2,Jeřábek

VM : Chrudim               8:1 - Andrle 3,Kovačík 2,Vodička,Dvořák,Jeřábek    

VM : Lanškroun           2:3 - Šimek, DVořák

                                                

Sestava :Jeřábek – Vodička,Dvořák,Kouřim,Šimek – Kovačík,Mareš,Andrle

                               

 

Béčko = „ výhra,remíza,prohra “ !!!

 

Béčko  hrálo se střídavými úspěchy.Pořád je tam málo herního projevu a mezi hráči jsou značné rozdíly, ale tým se učí !!   Příslibem je zlepšení J.Horáčka !!    

     

VM B : Pardubice B      9:2 -  Horáček 4,Vančura 3,Tupec,Martinec

VM B : Chrudim    B      2:6 -   Vančura ,Sedláček

VM B : Lanškroun B     4:4 -   Vácha,Sedláček,Tupec,Horáček

 

Sestava: Vomela - Sedláček,Horáček,Vančura,Vácha,Křižek,Martinec,Tupec,Bielek

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2007-08_12.MT_Lanskroun_2016-05-07

 

 

 

 

4. jarní mistrovský turnaj – Česká Třebová 24.4. !!

 

 Áčko – „ zlepšení “ !!!

 

Minulý turnaj se klukům nevyvedl a tak v České Třebové  skládali  reparát. Bylo to lepší,ale v zápase s Lanškrounem přišly 3 hrubé chyby /postupně 3 hráčů/ za sebou a hned v úvodu to bylo 0:3.Je potřeba vyzdvihnout kluky za to,že to nevzdali a bojovností  si  potom  vynutili  převahu , ale  bohužel  se povedlo jenom snížit na 1:3. Ostatní 2 zápasy se hrály za naší převahy.Z mladších si zahrál za nás tentokrát  F.Tupec.

   

VM : Česká Třebová    5:1 -  Kovačík 4,Mareš

VM : Lanškroun           1:3 -  Kovačík    

VM : Choceň              11:0 -  Andrle 4,Mareš 2,Kovačík 2,Dvořák,Vodička,Jeřábek

 

Sestava :Jeřábek – Vodička,Dvořák,Kouřim/1 zápas/,Šimek–Kovačík,Mareš,Andrle,Tupec

                               

 

Béčko – jedno vítězství !!!

 

„Béčko  posilené  o KOuřima,ale bez Bieleka, Nováka i Schneidera vybojo-valo 1 výhru a 2x těsně prohrálo.Střelecky se prosadil T.Křížek aSedláček .

      

VM B : Č.Třebová  B     5:1 -  Křížek 3,Sedláček,Kouřim

VM B : Lanškroun B     2:4 -  Sedláček 2

VM B : Choceň B  B      2:8 -  Křižek,Horáček

 

Sestava :Vomela – Sedláček,Horáček,Vančura,Vácha,Křižek,Martinec,Tupec,Kouřim

 

foto: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2007-08_11.MT_CeskaTrebova_2016-04-24

 

Oba turnaje se hrály za hodně zimního počasí a klukům je potřeba poděkovat. Teď se hraje a v červnu budeme stát ??

 

 

 

 

3. jarní mistrovský turnaj – Vysoké Mýto 16.4. !!

 

 Vysoké Mýto - Áčko – „ všechno špatně “ !!!

 

Doma jsme se vůbec nepředvedli.První zápas jsme „udolovali“ ,druhý byl fotbalově nejlepší a ten třetí škoda mluvit.Všechno špatně.

   

VM : Hlinsko               2:1 - Kovačík 2

VM : Chrudim             2:4 - Dvořák,Andrle    

VM : Nemošice           2:5 - Mareš ,Kovačík ,

                                                  

Sestava :Jeřábek – Vodička,Dvořák,Kouřim,Šimek – Kovačík,Mareš,Andrle,Bielek

                              

 

Vysoké Mýto - Béčko – „dvě remízy“ !!!

 

Béčko  první dva zápasy vybojovalo remízy a na Béčko Pardubic nestačilo.

     

VM B : Hlinsko  B        2:2 -  Tupec,Sedláček

VM B : Chrudim B       3:3 -  Vančura 2,Sedláček

VM B : Pardubice B     2:8 -  Martinec,Vančura

 

Sestava : Vomela – Sedláček,Horáček,Vančura,Vácha,Křižek,Martinec,Tupec,Kovařík,Schneider

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2007-08_10.MT_VysokeMyto_2016-04-16

 

 

Druhý  mistrovský turnaj Pardubice !!

 

Áčko – i  tentokrát pochvala !!!

 

Za týden jsme byli v Pardubicích opět.Tentokrát jsme byli komplet. Bielek po nemoci hrál za Béčko. Tradičně nepřijemný soupeř Choceň nastoupila s omlazeným  týmem  / r.2007  posunula  do st.elevů / a tak  jsme  si  s chutí zastřileli. Hlinsko  tentokrát  nebylo  ve  své  formě  a  výhra zasloužená.S Pardubicemi  A  výborný  vyrovnaný zápas se po dvou chybách naklonil na stranu Pardubic.Béčko tentokrát  podalo lepší výkony než minule a vybojo-valo i první jarní výhru.

      

VM : Choceň            8:1   (Andrle 4, Kovačík 4)

VM : Hlinsko            7:1   (Kovačík 3, Mareš 2, Jeřábek, Andrle)    

VM : Pardubice A    2:4   (Andrle, Mareš)

 

Sestava : Jeřábek – Vodička, Dvořák, Kouřim, Šimek – Kovačík, Mareš, Andrle

 

 

Béčko – První jarní vítězství !!

 

VM B : Choceň          5:4   (Sedláček 2, Vančura 2, Bielek)

VM B:  Hlinsko          1:3   (Vančura)   

VM B : Pardubice A   0:7  

 

Sestava : Vomela – Sedláček,Bielek,Vančura,Vácha,Křižek,Martinec, Schnaider

Foto: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2007-08_9.MT_PardubiceA_2016-04-09

 

 

 

 

První  mistrovský turnaj  !!   Pardubice

 

Áčko – tentokrát pochvala !!!

 

2.4.  začala  jarní  mistrovská  sezona. Po  zdlouhavé  zimní  halové  sezoně jsme byli v očekávání co naši hoši venku předvedou. Nemocen  byl P.Šimek a tak ho musel zastoupit Š.Kouřim.Už 1 soupeř pro nás nebyl moc příjemný / moc se nám na ně nedaří a většinou těsně prohráváme/ a to tým Nemošic. Ale tentokrát  bylo vše jinak a naši hráči vstoupili do zápasu aktivně a zas -louženě vyhráli.2 zápas byl soupeř z Pardubic  o poznání lepší ,ale nic jsme jim  nedali  zadarmo  /dobrý výkon / a tak paradoxně nejhorší náš výkon byl v zápase s Českou Třebovou,který jsme sice jasně vyhráli,ale na koukání to moc nebylo.

      

VM : Nemošice            4:2    (Mareš 3 /1pen./, Vodička)

VM : Pardubice           2:4    (Vodička, Andrle)    

VM : Česká Třebová    5:0   (Andrle 2, Kovačík, Mareš, Dvořák)

 

Sestava :Jeřábek – Vodička, Dvořák, Kouřim – Kovačík, Mareš, Andrle

 

Ale pozor až 2.turnaj nás dokonale prověří !!  Soupeři :Pardubice A, Choceň, Hlinsko !!!

 

 

Béčko - ??? – 3 zápasy – 3 porážky / výkony hluboko za hranicí možností !!/

 

VM B : Pardubice B       3:8    (Sedláček ,Křížek, Martinec)

VM B : Pardubice A       1:13  (Vančura)   

VM B : Česká Třebová   3:4    (Křížek, Sedláček, Vančura)  

 

Sestava : Vomela - Novák,Sedláček,Vácha, Kovařík, Křížek, Schnaider,Martinec,Vančura

 

Foto: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2007-08_8.MT_PardubiceB_2016-04-02

 

 

 

 

 

Doma  jsme se nepředvedli !! Áčko - 7.místo – Béčko 10.místo !!!

 

13.3. jsme  hráli  náš poslední  halový turnaj doma ve V.Mýtě.  Po spoustě nemocí  jsme  uvažovali  i  o zrušení  jednoho  týmu, ale nakonec  jsme to poskládali a turnaj odehráli se dvěma týmy. Zejména u Béčka bylo znát, že někteří měli delší tréninkový i herní výpadek. U Áčka /r.2007/ je to už dlouhodobější jev, že  když  jeden  turnaj uspějí /minule Polsko/ hned nás hráči vrátí do starých  kolejí. Nedá se říct, že by  tým  vyloženě  zklamal  / jedna prohra 1:0/, ale ta jiskra /bojovnost/ co byla v Polsku ta teď chyběla.To že nedáváme góly je už obehraná písnička.

      

VM : Častolovice  5:0  (Mareš 3, Kovačík, Andrle)

VM : Nemošice     0:1     

VM : Chrudim       1:1  (vlastní)

VM : Lanškroun   0:0

VM : Svitavy        1:0  (Kovačík)

 

Béčko odehrálo 2 dobré zápasy /Svitavy 0:0 a Hlinsko 0:2/ .

 

Konečné pořadí: 1.Chrudim  2.Lanškroun    3.Choceň   4.Pardubice

     

Poděkování všem rodičům,kteří nám pomohli s pořádáním tohoto turnaje !!!

 

foto: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2007_08_VM_hala_2016-03-13

 

 

 

 

Potvrzené halové turnaje na úvod sezony 2016:

 

2007 -   9.1.2016   - Pardubice /Dašická/                     

2007 - 17.1.2016   - Choceň                                         

2007 - 17.1.2016   - Holice  - /pojede Béčko 07/08       

2008 - 24.1.2016   - Chrudim                                        

2007 - 31.1.2016   - Polička                                          

2007 -   6.2.2016   - Bystřice p.Perš.                            

2007 -   6.2.2016   - Slatiňany /pojede Béčko 07/08/       

2008 - 14.2.2016   - Libchavy - odpolední/                   

2007 - 13.2.2016   - Jaroměř                                         

2007 - 28.2.2016   - Č.Třebová /  jarní prázdniny = /pojede mix /                

2007 -   5.3.2016   - Moravany /pojede Béčko 07/08/                                           

2007 -   6.3.2016   - Swidnica /Polsko/                         

2007 - 13.3.2016   - V.Mýto /A+B/

 

Kontakt na trenéry :  Jiří Kovařík    tel:603851614     mail: kpbvm@seznam.cz

 

                                   Milan Saidl    tel:773200076

    

                                   ing.Jiří Křížek – tel:734236078    mail: krizek@premiersteel.cz  (práce)

                                                                                          krizek.jiri@seznam.cz  (domů)

 

                                   Jiří Tupec      – tel:737300904    mail: j.tupik@seznam.cz

 

 

 

 

Pěkný úspěch mladších elévů ve Swidnici !!

 

Mladší elévové v Polsku –  2.místo (bez obdrženého gólu) !!!

 

Na 6.3. jsme naplánovali  pro elévy lahůdku  - turnaj ve Swidnici (Polsko) Bohužel marodka a zranění nás kosí (Sedláček,Kouřim,Tupec,Prachař – večer před odjezdem Kovačík) a tak jsme odjeli do Swidnice v 7 hráčích.V nádherné a velké hale  mělo hrát 8 týmů ,ale marodka řádí i tam a tak  nepřijelo Klodszko.  7 týmů  hrálo každý s každým a nakonec to pro nás

skončilo velice  dobře  – 6 zápasů = 3 vítězství / 3 remízy a bez obdržené branky.Vrcholem  byl  poslední  zápas kdy  hala bouřila a kdy náš tým po veliké bojovnosti porazil vítěze turnaje Dzerzionow ,který měl do té doby 5 utkání /5 vítězství  1:0.

 

imageVýsledky :

VM : Start Namyslow        0:0

Vyrovnané utkání bez šancí – naši byli značně nervózní !!

VM : Gryf Swidnica I.         0:0  

Náš tým nedal 4 -5 vyložených šancí !!    

VM : UKS Bilawianka          2:0  (Mareš, Andrle)

Konečné góly. Smůlu protrhl nejdřív Mareš a potom se trefil Andrle. 

VM : Chojnik Jelenia Gora  0:0

Výborný zápas z obou stran. Náš tým hrál poslední  2 min. ve 3 hráčích

(vyloučen byl Mareš  a mohl v této době i vyhrát ! Dobrý výkon !    

VM : Lechia Dzerdzionow   1:0 (Andrle)  

Velká bitva s o hlavu většími hráči soupeře – poklona za bojovnost !!!

Rozhodl šťastný gól Mariny Andrleho.!!

 

 

 

Kdo hrál : Jeřábek - Dvořák, Šimek, Vodička, Mareš, Štanglica, Andrle                                             

                                                                           

Nejlepším brankařem turnaje vyhlášen Míša Jeřábek !!!

Pochvalu však zaslouží celý tým,který se postupně zlepšoval. Jen ta naše střelecká potence je na pováženou !!

 

Konečné pořadí :

1.Dzirdzoniow   2.V.Mýto   3.Namyslow   4.Jelenia Gora    5.Bielawianka    6.Swidnica I.   7.Swidnica II

 

fotky:  http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2007_SwidnicaPL_hala_2016-03-06

 

 

 

Mladší elévové r. 2007 –  4.místo v České Třebové !!

 

Na konec prázdnin -28.2. jsme se zúčastnili hal.turnaje v České Třebové. Hrálo zde 7 týmů každý s každým a náš tým byl „evidentně  ještě na prázdninách“. Přesto,že chybělo několik hráčů (Jeřábek,Kouřim,Sedláček) výkon dle našich představ předvedli pouze jednou a to proti vítězům turna-je týmu  České Třebové „modrým“ !

 

Konečná tabulka – 1.Č.Třebová „modří“, 2.Ústí n/O.,  3.Č.Třebová „bílí“

                                

Výsledky :

VM : Polička                          0:0

Vyrovnané utkání bez šancí.

VM : Havlíčkův Brod           11:0   (Kovačík 4,Andrle 3,Mareš 2,Bielek 2)   

Jednoznačná záležitost ,tady se jezdilo?     

VM : Č.Třebová „bílí“            1:1   (Andrle)

Špatný výkon. Raritou byly 2 pokutové kopy na náš tým (1 Vomela chytil).

VM : Ústí n/Orl.                     3:4   (Kovačík, Andrle, Mareš)

Zajímavý zápas,nahoru - dolu. Bohužel na nás stačil 1 hráč (Zachař),který dal všechny 4 góly a náš tým si sním nevěděl rady. O naší pozornosti svědčí gól na 3:3, který dal tento hráč přímo z výkopu z půlky a nikdo nereagoval ??

VM : Libchavy                       0:0  

Opět mdlý výkon bez šancí.

VM : Česká Třebová „modří“ 5:1 (Kovačík 2, Bielek, Andrle, Mareš)  

Po menší „domluvě“ to najednou šlo.Vedli jsme za 5 min.4:0 a potěšily zejména 2 góly po signálech z rohu.                                                         

 

Kdo hrál: Vomela - Dvořák,Šimek,Vodička,Mareš ,Andrle,Kovačík,Bielik                                             

                                                                              

Hráčem našeho týmu byl vyhlášen Petr Šimek !

 

Foto: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2007_CeskaTrebova_hala_2016-02-28

 

 

 

Mladší elevové r. 2007 –  5.místo v Jaroměři !!

 

13.2. jsme  se  zúčastnili hal.turnaje  v  Jaroměři. Tentokrát  to  byla konfrontace  s  týmy  Hradecka  a  Stř.Čech. Hrálo  zde 8 týmů každý s každým a náš tým si nevedl vůbec špatně – škoda spousty zahozených šancí. Vítězem turnaje mohl být kdokoliv z prvních pěti týmů.

 

Konečná tabulka :

1.Kolín (1 por.), 2.Čer.Kostelec (1 por.), 3.Třebeš (2 por.), 5.V.Mýto (1 por.)

 

Výsledky :

VM : Roudnice                1:0  (Kovačík)  

Náš nejhorší výkon.  

VM : Nové Město n/M.   3:1  (Andrle 2, Mareš)  

Jednoznačná záležitost – výborný výkon brankaře hostí.    

VM : Jaroměř                  3:4  (Dvořák, Kovačík, Andrle)  

Zbytečná prohra – vedli jsme 3:1, ale domácí proměnili 2 trestné kopy.    

VM : Broumov                 4:0  (Andrle 2, Mareš, Kovačík)

Zápas na jednu branku.      

VM : Třebeš                     1:1  (Kovačík)

Škoda branky v závěru.

VM : Kolín                         1:1  (Andrle)

Vyrovnaný zápas, škoda sam.nájezdu Andrleho 15 vteřin před koncem.         

VM : Čer.Kostelec            1:1   (Mareš)

Potřebovali jsme vyhrát – bohužel po chybě šel soupeř do vedení a nám už se podařilo pouze vyrovnat.

 

Kdo hrál :

Jeřábek – Dvořák, Šimek, Kouřim, Mareš, Andrle, Kovačík  (Vodička je zraněn z Poličky!)    

 

 

 

 

Mladší elevové r. 2008 –  2.místo v Libchavách !

 

Nejlepší hráč turnaje  Tomáš Křížek !

Bez  Mareše a Kovačíka (hráli v Jaroměři) a několika marodů sehrál náš tým r.2008 turnaj pěti týmů v Libchavách a na skóre skončil na 2.místě!!

 

Výsledky :

VM : Ústí n/Orl. (vítěz turnaje)     0:0

VM : Letohrad                            1:0   (Sedláček)                                                        

VM : Choceň                               2:1   (Sedláček, Martinec)

VM : Libchavy                             1:0   (Sedláček)                        

                                        

Kdo hrál : Vomela – Novák, Sedláček, Prachař, Vácha, Křižek, Martinec

 

 

 

Mladší elevové r. 2007 – „Áčko“ - 1.místo v Bystřici n/P  !!

 

Michal Jeřábek  byl vyhlášen nejlepším brankařem turnaje !!!

 

6.2. 2016 jsme se zúčastnili  dvou hal.turnajů a to „Ačko“  v  Bystřici n/P., kde hrálo10 týmů / zejména z Moravy - 8 týmů ,mj.i Zbrojovka Brno / doplněné o nás a Letohrad. „Béčko „ hrálo ve Slatiňanech. V Bystřici n/P. náš tým po dobrých výkonech tento turnaj vyhrál, ve Slatiňanech jsme obsadili 3.místo !!

 

Výsledky :

VM : Brno/Bystrc       4:0   (Andrle 2, Dvořák, Mareš) 

Výborný výkon - dobrá střelba.

VM : Blansko              1:1    (Kovačík)

Náš tým nezachytil úvod a po chybě prohrával 0:1, ale potom zabral a min.před koncem „Filda“ Kovačík vyrovnal - spravedlivá remíza.

VM : Havličkův Brod  6:0    (Dvořák 3 – jedna z penalty, Kovačík, Andrle)

Jednoznačná záležitost, kde se zjevil překvapivý střelec „Pepíno“ Dvořák.

VM : Rosice u Brna    2:0       (Mareš 2)

Nejhorší zápas.    

 

Semifinále:     

VM : Bystřice n/P.      1:0      (Kovačík)

Bystřice postoupila na vz.zápas na úkor Zbrojovky Brno – vítězství potvrdil akrobaticky

Kovačík.                           

           

Finále:

VM : Letohrad              0:0    penalty 3:2

S nejlepším celkem turnaje (Letohrad tam má opravdu šikovné kluky) se náš tým vypnul        

k bojovnému výkonu a po penaltách 3:2 pro nás jsme turnaj vyhráli.                         

PK dal: Mareš,Andrle,Kovačík – nedal :Dvořák  „Míša“ Jeřábek  dva pok.kopy chytil.  

        

Kdo hrál : Jeřábek – Dvořák, Šimek, Kouřim, Mareš, Andrle, Kovačík  (Vodička je zraněn z Poličky !)    

 

Foto: http://ro2o.rajce.idnes.cz/

 

 

 

Mladší elevové r. 2007 – „Béčko „ - 3.místo ve Slatiňanech!

 

Výsledky :

VM : Rváčov (pozdější finalista)   1:2  (Vančura)

VM : Dřenice                               3:1  (Bielek 2,Sedláček)

VM : Zaječice                              9:0  (Tupec 4, Křížek 3, Bielek 2)

                                   

Semifinále: 

VM : Slatiňany (pozdější vítěz)    1:2 (Sedláček)

 

Zápas o 3.místo                       

VM - Miřetice                              2:0 (Sedláček 2)

      

Zatím nejkvalitnější výkon „Béčka“ v této hal.sezóně. Polovinu týmu tvořili hráči r.2008. Pochvala pro celý tým!!            

     

Kdo hrál : Martinec – Tupec, Novák, Sedláček, Bielik, Vančura, Křižek

                                                                            

 

 

 

Mladší elevové r. 2008 – 1.místo v Pardubicích !!

Štěpán Mareš vyhlášen nejlepším hráčem turnaje !!!

 

30.1. 2016 jsme se zúčastnili hal.turnaje v Pardubicích. Hrálo zde celkem 10 týmů, které byly rozděleny do 2 skupin. Náš tým po dobrých výkonech nakonec tento turnaj vyhrál. Střelecky se zaskvěl Š.Mareš. V bráně se tentokrát uvedl L.Martinec.

 

Výsledky :

VM : Skuteč                     8:1 -  (Mareš 5,Křížek,Kovačík,Schneider)  jednoznačná záležitost

VM : H.Králové „bílá“      3:1 -  (Mareš 2,Kovačík)  dobrý zápas

VM : Chrudim                  3:0 -   (Kovačík 2,Mareš)  opět bojovný výkon

VM : Pardubice                2:2 -  (Kovačík, Mareš)  zápas o první místo ve skupině. Náš tým brzy vedl 2:0, ale závěr patřil Pardubicím (vyrovnání 20 vteřin před koncem)

 

VM : Bohdaneč                1:0 -  (Mareš) cenné vítězství s dobrou Bohdančí!                           

VM : H.Králové „černá“  2:1 -  (Kovačík, Mareš pen.)  vyrovnaný zápas ve kterém jsme měli mírně navrch rozhodla penalta minutu před koncem!                           

                   

Gratulujeme k vítězství.

Kdo hrál: Martinec – Tupec, Křížek, Schneider, Prachař, Kovařík, Mareš,Kovačík,Vácha    

 

 

Mladší elevové r. 2007 – 4.místo v Poličce !!

31.1. 2016 jsme se zúčastnili hal.turnaje v Poličce.Hrálo zde celkem 10 týmů, které byly rozděleny do 2 skupin. Náš tým po dobrých výsledcích ve skupině – bohužel horších v SF a o 3.místo nakonec skončil na 4.místě.

 

Výsledky :

VM : Bystré         2:0 -  (Kovačík 2)

VM : Vrchovina   1:0 -  (Kovačík)   dobrý zápas

VM : Lanškroun  0:0 -  fotbalová bitva

VM : Skuteč         0:0 -  už to byla mizérie i když bod stačil na 1.místo ve skupině.   

               

VM : Hlinsko        0:1  -  vyrovnaný zápas bez šanbcí rozhodla jedna chyba                        

VM : Vrchovina   1:2    (Vodička) chytal Mareš - hrál Jeřábek, náš tým vedl krásným gólem Vodičky 1:0 ještě 1,5 minuty před koncem, ale závěr byl totálně nezvládnutý!!

      

Doplatili jsme na hodně malou střeleckou potenci a od 4 zápasu už tomu chyběla „šťáva“??

Dobře tentokrát hrál Pepa Dvořák !!            

     

Kdo hrál : Jeřábek – Vodička, Kouřim, Šimek, Dvořák Kovačík,Vančura

 

Foto: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2007_Policka_hala_2016-01-31

 

 

 

Mladší elevové r. 2008 – 5.místo v Chrudimi !!

 

24.1. 2016 jsme se zúčastnili hal.turnaje v Chrudimi. Hrálo zde celkem 8 týmů, které byly rozděleny do 2 skupin.

 

Výsledky:    

VM : H.Králové černí  4:3 -  Kovačík 3, Křížek   (výborný zápas)                  

VM : Pardubice           1:2 -  Mareš   (nešťastná prohra)                 

VM : Hlinsko                0:1 -  zápas o postup (všechny týmy měly po 2 záp. 3 body) prohra po

                                             chybně odpískaném autu a naší neschopností dát gól ???                

skupina o 5.-8.místo:                                

VM : Česká Skalice      1:0 -  Tupec  

VM : H.Králové černí   3:1 -  Kovačík 2,Tupec

                                    

Sestava našeho týmu:

Novák (pos.zápas Mareš) – Mareš, Kovačík, Martinec, Prachař, Schnaider, Tupec              

       

Poděkování všem za dobré výkony !!

                                                                                                                 

                                                                                                                    Trenéři

 

    

 

Mladší elevové r. 2007 – 3.místo v Chocni !!

 

17.1. 2016 jsme se zúčastnili hal.turnaje v Chocni. Hrálo zde celkem 8 týmů. Domácí postavili 2 týmy a potvrdili,že Choceň v této kategorii má dobrou základnu. M.Jeřábek byl vyhlášen nejlepším brankařem turnaje!! Gratulujeme !!

 

Výsledky :

VM : Choceň žlutí    0:0 -  vyrovnaný zápas 

VM : Chrudim           3:0 - (Kovačík 2, Mareš) - jasný zápas                 

VM : Lanškroun       2:0 - (Andrle,Mareš) - tento pro nás tradičně nepřijemný soupeř tentokrát nestačil

                   

Semifinále:

VM : Choceň modří  0:2 - do poloviny vyrovnaný zápas,rozhodlo nevídané nedorozumění trojice hráčů.Hned nato přišel druhý gól a bylo pozápase. 

 

Zápas o 3.místo:                                  

VM : Pardubice        1:0 – bojovný výkon našich hráčů podtrhl gólem „Filda“Kovačík  

 

Sestava našeho týmu:

Jeřábek –   Mareš,Kovačík,Vodička,Dvořák Kouřim,Šimek /nehrál o 3.místo/, Andrle         

        

                                                                     

                                                                                                                         Trenéři

 

 

 

Mladší elevové r. 2007 – 6.místo v Pardubicích !!

 

9.1. 2016 jsme se zúčastnili hal.turnaje v Pardubicích. Hrálo zde celkem 10 týmů.

M.Jeřábek byl vyhlášen nejlepším brankařem turnaje !!  Gratulujeme !!

 

Výsledky :

VM : Choceň             0:1  Vvyrovnaný zápas /naši jednou tyč/ rozhodla šťastná branka v závěru utkání.  

VM : Velim                1:0  Dobrý zápas rozhodl Kovačík.

VM : Přelouč             4:0  (Kovačík 3, Andrle)  Jednoznačné vítězství.

VM : Pardubice bílí   0:1  Zápas o postup. Náš tým se nedostal do hry a soupeř zvítězil zaslouženě.

Zápas o 5.místo

VM : Chrudim            1:4  (Mareš) Zahráli si všichni hráči,bylo tam množství chyb  a byl to náš nejhorší zápas.

                                    

Sestava našeho týmu:

Jeřábek – Mareš,Kovačík,Vodička,Dvořák Kouřim,Sedláček, Andrle,Vančura,Bielik         

 

        

V neděli 17.1.2016 nás čekají dva turnaje :

 

„Áčko“ bude hrát v Chocni - 1 zápas v 9,00 hod. Odjezd v 8,15 hod.od bazénu.

„Béčko“ bude hrát v Holicích - 1 zápas v 8,30 hod.Odjezd v 7,45 h. od bazénu.   

                                                                                                                 

                                                                                                                    Trenéři

  

 

Mladší elevové ročník 2008 – prvenství na halovém turnaji v Chocni !!

 

5.12. 2015 jsme se zůčastnili hal.turnaje v Chocni r.2008.Hrálo zde celkem 6 týmů ,turnaj měl dobrou ůroveň a našemu týmu se dařilo !!

 

Výsledky :

                    VM :  Holice A          2:1 – Kovačík,Tupec

                    VM : Choceň modří  3:0 – Mareš 2,Kovačík

                    VM : Pardubice        4:0 – Mareš 3,Martinec

                    VM: Choceň žlutí     3:1 – Kovačík,Mareš,Martinec

                    VM : Horní Jelení     3:0 – Kovačík 2,Mareš

                                    

Nejlepším  hráčem turnaje byl vyhlášen hráč našeho týmu Štěpán Mareš !!!!

 

Sestava našeho týmu:

Vomela – Mareš, Kovačík, Tupec, Schneider, Křížek, Prachař, Martinec, Vácha         

     

Poděkování hráčům za pěkné výkony – jen tak dál!!

 

                                                                                                                 Trenéři

 

 

Fotky k turnaji mladších elévů v Přelouči:

http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2007_Prelouc_hala_2015-11-28

 

 

Halový turnaj v Poličce - 7.místo

                          

V sobotu 21.11. se zúčastnilo naše „Béčko“ tj.hráči 2007 a zejména 2008 halového turnaje v

Poličce a byl to turnaj mladších elevů r.2007.

 

Sestava: Křižek,Tupec,Sedláček,Prachař,Vančura,Novák ,Vácha

                           

Naši většinou o rok mladší adepti projevili velkou bojovnost a patří jim za to dík i když

tým měl problémy s větší hrací plochou. Nakonec z toho bylo 8.místo./hrálo 10 účastníků/

                                               

Naše výsledky :

VM : Bystré                     0:2

VM : Havličkův Brod B     0:2    Vančura,Křížek                                                     

VM : Moravská Třebová  1:4    Vančura

VM:Hlinsko                       0:3

 

O 7.místo :

VM : Skuteč                      0:1                             

 

 

 

 

„Vítězství v Kuklenách“

 

V neděli 22.11 – tkz“Áčko“ hralo v Kuklenách na turnaji  Olympie H.Králové  r.2007.Byl pro  náš  tým první halový  turnaj  a dopadl velice zajimavě. Ráno  náš tým počítal marodku – nejel Šimek a Mareš /ten se dostavil do haly po našem 3 utkání / a tak sestava byla následující :

 

Jeřábek – Vodička,Kouřim,Štanglica,Dvořák,Bielik,Kovačík,Andrle a od 4 záp.Mareš

 

Výsledky :

VM : Hořice                         4:0   Andrle 2,Bielik,Štanglica 

VM: Chlumec n/C.               3:0   Andrle,Štanglica,Bielik

VM:Dobruška                      2:1   Kovačík,Vodička

VM : Olympie H.Králové B   9:0   Andrle 3,Mareš 3,Kovačík 2,Jeřábek

VM : Olympie H.Králové A   1:1   Andrle

VM : FK Pardubice               3:0   Jeřábek 2,Štanglica

 

Konečné pořadí: 1.SK Vysoké Mýto   2.FK Pardubice   3.Olympia Hr.Králové A …   

 

Foto z turnaje: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2007_OlympiaHK_hala_2015-11-22

 

Poděkování všem hráčům za dobře odvedené výkony !!!!!                            

 

                                                                                            trenéři     

           

                         

 

Halový turnaj Skuteč - 7.11.2015

 

Dne 7.11.2015 jsme se zúčastnili prvního halového turnaje v tomto roce. Jednalo se o turnaj ročníku 2008.

Naše sestava byla: Štěpán Mareš, Tomáš Křížek, Filip Tupec, Filip Kováčik, Antonín Novák, Vojtěch Prachař, Jan Schneider, Michal Kovařík, Pavel Vácha a v brance nám vypomohl Míchal Jeřábek.

 

Ve skupině A jsme se utkali postupně se soupeři FC Hradec Králové, FK Junior Skuteč a FC Krouna.

Po ospalém začátku a nešťastných dvou gólech jsme prohráli s celkovým vítězem turnaje Hradcem Králové 1:4 (pro Hradec to bylo asi nejtěsnější vítězství v turnaji).

Další dva zápasy se vedli v naší režii a vyhráli jsme je 4:0 a 7:1 (opět smolný gól).

Skončili jsme druzí ve skupině a hráli o finále s Chrudimí. Po bojovném výkonu jsme prohráli 1:0.

V zápase o třetí místo s Pardubicemi jsme opět smolně prohráli  1:0.

V obou posledních zápasech jsme byli bojovnější mužstvo, měli více ze hry, ale málo jsme stříleli na branku a jak je známo kdo nevystřelí těžko dá gól.

 

Celkově jsme skončili na pěkném čtvrtém místě.

Za výkon a nasazení bych chtěl všechny pochválit a vyzdvihl bych především Štěpána Mareše, který byl vyhlášen jako nejlepší hráč turnaje.

 

VM  – Hradec Králové:  1:4          Mareš

VM – Skuteč:                 4:0          Tupec, Kováčik 2x, Prachař

VM – Krouna:                 7:1          Křížek, Vácha, Tupec 4x, Kováčik

VM - Chrudim:                0:1

VM – Pardubice:             0:1

 

Našim nejlepším střelcem byl Filip Tupec s celkovým počtem 5 ti gólů.

 

 

 

Turnaj ve Vysoké Mýtě 28.10.2015 

Turnajem hráčů r.2007 jsme ukončili  venkovní  letošní  sezonu.Turnaje se zúčastnilo  5

týmů a bylo to  rozloučení s podzimní sezonou ,kde jsme po hráčích požadovali jediné –

zapojit do hry co nejvíce přihrávek.Toto se částečně splnilo !!

 

Výborný byl zejména zápas s tradičním rivalem Chocní,který skončil 1:1

 

Výsledky :     V.Mýto : Litomyšl            6:0 – Bielik 3,Andrle 2,Vodička

 

                    V.Mýto : Dolní Dobrouč   6:2 – Andrle 3,Vančura,Mareš,KOvačík

 

                    V.Mýto : Choceň             1:1 – Kovačík

 

                    V.Mýto : Libchavy           5:3 – Kovačík 2,Andrle,Dvořák,Mareš

 

 

Kádr : Jeřábek ,Vodička,Dvořák,Kouřim,Mareš,Vančura,Kovačík,Andrle,Bielik, Tupec

          Škoda onemocněnídalších adeptů : Vomely,Sedláčka,Šimka

 

http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2007-08_VM_pratelsky_turnaj_2015-10-28

 

 

6.mistrovský turnaj - Svitavy (24.10.2015)

 

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto „A“: Jeřábek - Vodička,Šimek,Dvořák,Kouřim,Mareš,Kovačík,Andrle,Sedláček

SK Vysoké Mýto „B“: Vomela - Tupec,Kouřim,Vančura,Křížek,Schneider,Sedláček,Kovařík,Dušek,Novák 

 

 

SK Vysoké Mýto A - Nemošice               1:3  (Jeřábek)

Ve 2.min 0:2 a pak se mužstvo probudilo,bojovalo,mělo převahu ,alebez gólů se nevyhrává. Kuriozitou bylo 5x tyč,nebo břevno nastřelené našim mužstvem.

 

SK Vysoké Mýto A - Svitavy                  4:3  (Andrle, Bielek, Mareš, Kovačík)

Náš tým vedl 2:0, 3:1 – pak to bylo 3:3 a nakonec rozhodl střelou/nestřelou, která tam spadla Kovačík

 

SK Vysoké Mýto A - Lanškroun             1:8  (Mareš)

Škoda slov, všechno špatně !!!

 

Týdenní pauza nám pomohla treninkově /tam byla spokojenost/,horší to bylo tentokrát na hřišti. Poslední zápas zpanikařili všichnihráči !!! Přesto chválíme L.Vodičku ,který se jako první pokoušel o přihrávky ,které jsme celý týden trenovali.

 

 -----

 

SK Vysoké Mýto B - Pardubice B           5:0  (Vančura 2, Dušek, Tupec, Sedláček)

 

SK Vysoké Mýto B - Svitavy                  4:2  (Kouřim, Sedláček, Vančura, Křížek)

 

SK Vysoké Mýto B - Lanškroun              2:3  (Vančura 2)

 

Výkony nijak  přesvědčivé  a i málo pohybu ! Účast tentokrát vcelku dobrá – škoda ,že „opět“ nehráli

Prachař a Martinec !! Je potřeba hrát,hrát,hrát !!!

 

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2007-08_7.MT_Svitavy_2015-10-24

                                                                                                                                                            trenéři

 

 

 

 

5.mistrovský turnaj - Lanškroun (10.10.2015)

 

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto „A“: Jeřábek - Vodička, Šimek, Dvořák, Kouřim, Mareš, Kováčik, Andrle

SK Vysoké Mýto „B“: Vomela - Tupec, Kouřim, Vančura, Křížek, Schnaider, Sedláček, Martinec

 

 

SK Vysoké Mýto A - FK Pardubice A      8:4  (Kováčik 3, Andrle 3, Jeřábek 2)

 

SK Vysoké Mýto A - MFK Chrudim          4:6  (Mareš 3, Kováčik)

 

SK Vysoké Mýto A - Lanškroun              3:2  (Andrle 2, Mareš)

 

Po mdlých výkonech v České Třebové nastalo podstatné zlepšení zejména v bojovnosti a všechny tři zápasy byly odehrány s chutí. Konečně se střelecky probudili Mareš a Kováčik, a když se k nim přidal Andrle bylo to o něčem jiném. Minule jsme s Lanškrounem v závěru prohráli, tentokrát to bylo naopak.

 

 -----

 

SK Vysoké Mýto B - FK Pardubice A       2:4  (Tupec 2)

 

SK Vysoké Mýto B - MFK Chrudim           3:6  (Tupec 2, Vančura)

 

SK Vysoké Mýto B - Lanškroun               1:1  (Tupec)

 

Sice jenom jedna remíza,ale vcelku bojovné výkony.Už byly vidět i nějaké přihrávky,ale stále je tam množství chyb.Střelecky se chytil Filip Tupec .Mrzí nás omluvy některých hráčů z těchto turnajů – bez zápasů  fotbalově neporostou !!

 

                                                                                                                                                                 trenéři

fotky:http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2007-08_5.MT_Lanskroun_2015-10-10

                                                                                                                                                         

 

 

 

4.mistrovský turnaj - Česká Třebová (4.10.2015)

 

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto „A“: Jeřábek - Vodička, Šimek, Dvořák, Bielek, Mareš, Kováčik, Andrle

SK Vysoké Mýto „B“: v brance se hráči střídali (posl. zápas Jeřábek) - Tupec, Kouřim, Vančura, Křížek, Schnaider, Kovařík, Prachař, Sedláček

 

SK Vysoké Mýto A - Česká Třebová       3:0  (Jeřábek, Bielek, Vodička)

Výkon bez bojovnosti, mdlý zápas, Kovačík ještě nedal penaltu.

 

SK Vysoké Mýto A - Lanškroun              3:4  (Bielek 2, Kováčik)

Paradoxně náš nejbojovnější zápas dne rozhodl gól z autu v poslední  vteřině zápasu.

Bojovný výkon bohužel  s „třemi“ hrubkami ,které soupeř vždy potrestal  ???

 

SK Vysoké Mýto A - Choceň                   1:6  (Mareš)

Odevzdaný výkon  bez snahy.Mužstvo začalo hrát až za stavu  0:6.

 

 -----

 

SK Vysoké Mýto B - Česká Třebová       2:0  (Tupec, Kouřim)

 

SK Vysoké Mýto B - Lanškroun              1:3  (Vančura)

 

SK Vysoké Mýto B - Choceň                   3:1  (Prachař 2, Sedláček)

 

Mužstvo  se  učí  a bojuje  a u některých hráčů  je vidět už i mírný  pokrok.

Pochvalu zaslouží  V.Prachař - jeho druhý gól s Chocní byla ukázka důrazu!!

 

fotky : http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2007-08_4.MT_CeskaTrebova_2015-10-04

 

 

 

28.9. – turnaj r.2007 – přírodní tráva Rejšice (u Benátek n/Jiz.) 

 

Mužstvo ml.elevů se zúčastnilo dobře obsazeného turnaje  v Rejšicích (u Benátek n/J.) Hrálo zde 12

týmů a náš tým tam jel získávat další zkušenosti.

 

Výsledky :

VM : Velké Meziříčí     0:0    

Bojovný zápas mohl rozhodnou těsně před koncem V.Vančura,ale promarnil dvě dorážky.                                                             

                 

 VM : Kolín 2                2:1    góly: Mareš a Jeřábek.

Opět bojovný výkon rozhodl trest.kopem brankař M.Jeřábek

 

VM : Hradec Králové   1:2    gól: Vodička

Proti nejlepšímu týmu turnaje náš tým dlouho vedl gólem Vodičky, ale v závěru přišla zbytečná chyba (Dvořák) a v závěrečném tlaku už náš tým kapituloval. Velice dobrý výkon.  

 

VM : Libiš                     0:1

Proti fyzicky vyspělejšímu soupeři to bylo,kdo z koho – bohužel se to přiklonilo na stranu soupeře.

 

VM : Kladno                  0:1

Paradoxně porážka v zápase, kde jsme si vypracovali min. 4 vyložené příležitosti, které však skončili střelami vedle (Kovačík 2x, Mareš 2x) a tak z toho byla zbytečná porážka.

 

Zápas o 9.-10.místo:

VM :Kolín 1                   1:4   gól: Kováčik  

V zápase jsme nasadili všechny hráče kádru (chytal Vomela,hráli Kouřim, Vančura, Sedláček, Tupec) a hlavně někteří  hráči už toho měli dost !!!

 

Závěr: Dobrý turnaj - 5 dobrých zápasů - pochvala: Jeřábek,Andrle

 

Konečné pořadí:

1.Hradec Králové  2.Liberec  3.V.Meziříčí  4.Benešov  5.FK Pardubice atd. 10.V.Mýto

 

                                                                                                                               Trenéři  

foto: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2007-08_Rejsice_turnaj

 

 

 

 

3.mistrovský turnaj - Chrudim (19.9.2015)

 

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto „A“: Míša Jeřábek Lukáš Vodička, Marek Andrle, Petr Šimek, Josef Dvořák, Peter Bielek, Filip Tupec

SK Vysoké Mýto „B“: Matyáš Vomela Jan Sedláček, Lukáš Martinec, Šimon Kouřím, Vojtěch Vančura

 

Bohužel výkon A týmu byl nepřesvědčivý, slabý hlavně v osobních soubojích. To, ale jistě zlepšíme a příště již vyhrajeme.

Výkon B týmu byl naopak překvapivý a velkou bojovností jsme uhráli 9 bodů. Zde jsou, ale také rezervy, hlavně v týmové spolupráci a taktice.

Jmenovitě bych vyzvedl výkon Vojty Vančury, který vsítil 5 gólů. Gratulujeme!

Příští týden zajíždíme v pondělí 28.9.2015 do Benátek nad Jizerou na přátelský turnaj. Tohoto turnaje se zúčastní pouze vybraní hráči převážně z A týmu – jmenovitě se domluvíme na středečním tréninku.

 

1. utkání

VM „A“ : SK Nemošice

0 : 5

VM „B“ : FK Pardubice B

5 : 0

Vančura 2, Tupec, Jeřábek, Sedláček

 

2. utkání

VM „A“ : MFK Chrudim „A“

3 : 5

Andrle 2, Jeřábek

VM „B“ : MFK Chrudim „B“

5 : 4

Vančura 2, Sedláček, Tupec, Bielek

 

3. utkání

VM „A“ : FC Hlinsko „A“

    2 : 7

    Jeřábek, Andrle

VM „B“ : FC Hlinsko „B“

    2 : 0

    Vančura, vlastní

 

 

fotky:http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2007-08_3.MT_Chrudim_2015-09-20

 

 

 

2.mistrovský turnaj - Pardubice  (12.9.2015)

 

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto „A“: Míša JeřábekFilip Kováčik, Lukáš Vodička, Marek Andrle, Petr Šimek, Josef Dvořák, Štěpán Mareš, Peter Bielek

SK Vysoké Mýto „B“: Matyáš Vomela Jan Sedláček, Lukáš Martinec, Michal Kovařík, Šimon Kouřím, Tomáš Křížek, Vojtěch Vančura, Jan Schneider, Antonín Novák, Filip Tupec 

image

Ke druhém mistrovskému turnaji jsme zajížděli do Pardubic – našimi soupeři byly týmy Chocně, Hlinska a domácí Pardubice. Prvním soupeřem našeho A-čka byli sousední Choceňáci. Ti hráli zodpovědně a využívali každé chyby našeho mužstva. Prakticky jsme neohrozili branku soupeře, i když se výkon postupem času zlepšoval (zřejmě  nedostatečné rozcvičení?). Ve druhém zápase proti Hlinsku nám opět ujel začátek a trvalo dlouho, než jsme se dostali do hry. Druhý poločas jsme snížili na 1:2, ale ani převaha v poli nám vyrovnání nepřinesla. V závěru jsme inkasovali potřetí. Do posledního zápasu s týmem, který dává zatím všem soupeřům minimálně deset gólů, jsme vstoupili odhodlaně a se změnou rozestavení. Přesto jsme v úvodu  3x inkasovali – z toho 2x z trestných kopů (1 gól dal brankař) a prohrávali 0:3. Potom však kluci začali konečně „makat“ a výsledkem byl velice zajímavý zápas, ve kterém jsme se soupeřem dlouho drželi krok (Filip Kováčik snížil na 1:3 a byly tam i další šance) a nakonec v poslední vteřině inkasovali počtvrté. Nutno podotknout, že v tomto utkání podal výborný výkon v brance Míša Jeřábek, ale pochvalu zaslouží všichni. Zde se ukázalo, že máme rozhodně na víc než zatím předvádíme!! 

Naše B-čko se teprve učí – je to hodně rozhárané, ale s Hlinskem už kluci zažili první pocit vítězství  a zaslouženě !! Všeobecně musíme zapracovat na rychlosti i obratnosti!!! (platí i pro A-čko).

 

1. utkání

VM „A“ : Spartak Choceň „A“

0 : 4

VM „B“ : Spartak Choceň „B“

0 : 5

 

2. utkání

VM „A“ : FC Hlinsko „A“

1 : 3

Kováčik

VM „B“ : FC Hlinsko „B“

6 : 3

Vančura 2, Sedláček, Martinec, Křížek, Tupec

 

3. utkání

VM „A“ : FK Pardubice A„A“      

     1 : 4

     Kováčik

VM „B“ : FK Pardubice A „B“ 

     0 : 10

 

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2007-08_2.MT_PardubiceA_2015-09-12

 

 

 

 

1.mistrovský turnaj - Vysoké Mýto  (5.9.2015)

 

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto „A“: Míša JeřábekFilip Kováčik, Lukáš Vodička, Marek Andrle, Petr Šimek, Josef Dvořák, Filip Tupec, Štěpán Mareš, Peter Bielek

SK Vysoké Mýto „B“: Matyáš Vomela Jan Sedláček, Lukáš Martinec, Michal Kovařík, Šimon Kouřím, Tomáš Křížek, Vojtěch Vančura, Jan Schneider, Antonín Novák

 

image

Po zatím 14 dnech, kdy trénujeme a seznamujeme se s hráči, jsme byli zvědaví na jejich první herní projev. Mezi hráči jsou zatím obrovské herní rozdíly zejména mezi těmi co už to hrají 2 roky a více a těmi co začínají (na tom však není nic překvapivého).

Za A-tým nastoupili kluci, kteří hráli již vloni doplněni o Filipa Tupce. Mužstvo je laděné zejména dopředu, má velké problémy v obranné hře, vázla i spolupráce – ale vyzdvihnout je potřeba dobrou bojovnost (zejména v zápase s Č. Třebovou), v utkání s Pardubice A vládla trochu panika, ale tento soupeř je ve výkonnosti poněkud jinde.

Výkon B-týmu musíme brát z rezervou a čeká nás „moře“ práce. Malá koncentrace na hru, některé hráče to ani nebavilo, neznalost pravidel atd., atd. Ale na omluvu – někteří kluci hráli vůbec svoje první zápasy v životě !!! Nechtěli jsme první turnaj chválit – ale jednu výjimku musíme udělat – příjemným překvapením byl výkon brankáře B-týmu Matyáše Vomely!!!

Závěrem: Konečně začaly zápasy, bez nichž se hráči nikam neposunou. A tak žádáme rodiče pokud to půjde o změny rodinných harmonogramů (tj. babičky, chaty, výlety atd.) - rozpisy zápasů každý obdržel a jsou také k dispozici na zde na webových stránkách !!

 

1. utkání

VM „A“ : SK Nemošice

3 : 2 (0 : 0)

Mareš 2, Andrle

VM „B“ : FK Pardubice B

0 : 5 (0 : 2)

2. utkání

VM „A“ : FK Česká Třebová „A“

4 : 3 (2 : 2)

Kováčik 2, Vodička, Mareš

VM „B“ : FK Česká Třebová „B“

3 : 4 (1 : 3)

Sedláček 2, Dvořák

3. utkání

VM „A“ : FK Pardubice A „A“

   0 : 12 (0 : 6)

VM „B“ : FK Pardubice A „B“

   1 : 13 (0 : 7)

   Šimek

 

Foto: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2007-08_1.MT_VysokeMyto_2015-09-05

 

  

 

 

 

Sezóna 2014/2015

 

 

Fotky ze soustředění mladších elévů v Horním Bradle:

http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2006-08_soustredeni_Horni_Bradlo_2015-06

 

 

 

 

Sestava SK Vysoké Mýto: Ondra Novotný, Míša Jeřábek – Denis Rejman, Míša Staněk, Matyáš Šeda, Tom Bis, Filip Řehák, Kuba Štolba, Dominik Hošek, Tonda Urban, Lukáš Vodička, Štěpán Mareš

 

V sobotu 13.6.2015 se v České Třebové rozhodovalo o vítězi letošního ročníku Poháru Pardubického kraje a třináctka se nakonec ukázala pro naše kluky jako velmi šťastná. Turnaje se zúčastnilo 10 nejlepších týmů, které byly rozděleny do dvou skupin (hrálo se 2x10 minut), první dva týmy pak postupovaly do semifinále, ostatní hrály o konečné pořadí. V prvním utkání jsme nastoupili proti Chvaleticím a na úvod to byl přijatelný soupeř. Ačkoli jsme po chybě hned v první minutě prohrávali, postupně jsme převzali aktivitu a zaslouženě po pěkných fotbalových akcích zvítězili 5:1. V druhém zápase nás čekal silný tým z Chrudimi a kluci sehráli velmi kvalitní utkání – brankami Kuby Š, Denise R. a Filipa Ř. jsme se ujali vedení 3:0 a hru kontrolovali, i když soupeř v závěru snížil na konečných 3:1, zvládli jsme klíčové utkání ve skupině. Velkým bojem byl následující zápas s domácími, kteří si pomohli nesmyslně minimálním rozměrem hřiště, což využívali k zakončení z každé pozice. O vítězství jsme rozhodli až ve druhém poločase po vydařeně rozehraném rohovém kopu Kuby Š., který našel v náběhu Denise R. a postup z prvního místa nám už nemohl uniknout! Následovalo jediné zaváhání, kdy jsme v posledním zápase ve skupině ztratili koncentraci a prohráli s Letohradem 3:4. Kluci alespoň v horkém počasí ušetřili trochu sil do odpoledních zápasů o medaile, kam s námi postoupil tým Chrudimi a ze skupiny B pak Hlinsko a Svitavy, naopak překvapením bylo vyřazení FK Pardubice.

S velmi teplým počasím přicházela únava, ale z kluků vyzařovalo velké odhodlání získat nějakou medaili, neboť si mnozí z hráčů pamatovali loňské čtvrté místo po prohře v penaltovém rozstřelu. Jako vítěz skupiny jsme nastoupili v semifinále proti Svitavám (druhý ve skupině B). Kluci zápas zvládli s velkým přehledem (5:1), vyvarovali se chyb – bezchybně pracovala celá obrana (Denis R., Míša S., Tonda U., Matyáš Š.) a za neúnavného povzbuzování našich příznivců kluci kráčeli za vítězstvím, kdy hatrikem se blýskl Filip Ř. a dvěma brankami (parádním trestným kopem) Kuba Š. Z druhého semifinále postoupil velký favorit tým Hlinska (6:2 Chrudim), a tak se všichni mohli těšit na zajímavé finále! Nervozitu si nikdo nepřipouštěl a kolem kapitána Denise R. nastoupilo mužstvo s velkým odhodláním, kterému se navíc neskutečně vydařil vstup do utkání – po dvou minutách jsme vedli 3:0, když Filip Ř. zaznamenal všechny tři branky! Z této sprchy se i tak kvalitní soupeř těžce sbíral, kluci bojovali, pozorně bránili, v brance stále více čaroval Ondra N., který tím předával klid i na ostatní. Na druhé straně jsme využili každou akci k zakončení, ale bohužel jsme další branku nepřidali, a tak soupeř po vydařeném rohu na začátku druhé půle snížil na 3:1. Na tuto branku jsme rychle zareagovali a Filip Ř. uklidil 5 minut před koncem míč k tyči po rohovém kopu Kuby Š. Jenže zápas nekončil a dvě minuty před koncem už bylo pouze 4:3, když se hlinečtí prosadili dvakrát z dálky (jedna branka ze standardní situace). V závěru už kluci bojovností a zodpovědností soupeři branku vstřelit nedovolili, a tak mohla propuknout obrovská radost, kterou si kluci (s výborným pěveckým vystoupením v autobuse) a rodiče užívali ještě dlouho po zápase. Kluci potvrdili, že patří mezi nejlepší týmy v Pardubickém kraji a mohli tak převzít zlaté placky, pohár pro přeborníka kraje 2015 a navíc byl Ondra N. vyhlášen nejlepším brankařem turnaje! Kluci, a nejen Ti kteří se finále účastnili, si zaslouží velkou gratulaci od nás trenérů a přejme si, aby tento "malý" úspěch byl další motivací v jejich sportovním snažení. Na závěr děkujeme i všem rodičům, příznivcům a fanouškům, kteří nám po celou sezónu fandili a ve finálovém turnaji byli i oni nejlepší!!!

 

Naše výsledky:

Ve skupině:

SK Vysoké Mýto : Baník Chvaletice

5 : 1 (4 : 1)

Rejman 2, Štolba 2, Urban

SK Vysoké Mýto : MFK Chrudim

3 : 1 (3 : 0)

Štolba, Rejman, Řehák

SK Vysoké Mýto : FK Česká Třebová

2 : 1 (1 : 1)

Řehák, Rejman

SK Vysoké Mýto : FK OEZ Letohrad

3 : 4 (2 : 1)

Řehák 2, Štolba

 

Semifinále:

SK Vysoké Mýto : TJ Svitavy

5 : 1 (3 : 0)

Řehák 3, Štolba 2

 

Finále:

SK Vysoké Mýto : FC Hlinsko

4 : 3 (3 : 0)

Řehák 4

 

 

Konečné pořadí:

1. SK Vysoké Mýto, 2. FC Hlinsko, 3. MFK Chrudim, 4. TJ Svitavy, 5. Baník Chvaletice, 6. SK Nemošice, 7. FK Česká Třebová, 8. FK Pardubice, 9. FK OEZ Letohrad, 10. Jiskra Ústí nad Orlicí

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2006-08_finale_pohar_PKFS_CeskaTrebova_2015-06-12

 

 

Mladší přípravka postupuje do krajského finále!

Sestava SK Vysoké Mýto: Ondra Novotný, Míša Jeřábek – Denis Rejman, Míša Staněk, Tom Bis, Filip Řehák, Kuba Štolba, Dominik Hošek, Tonda Urban, Lukáš Vodička, Filip Kováčik, Štěpán Mareš, Marek Andrle

V neděli 31.5.2015 jsme pořádali jeden ze tří semifinálových turnajů o pohár PKFS za účasti 8 týmů, hrálo se systémem každý s každým 1x15 minut a do krajského finále postupovaly 3 nejlepší týmy. Náš tým složený z hráčů r. 2006, 2007, ale i 2008 se s těžkou úlohou "favorita" turnaje popral na výbornou a před vytrvale povzbuzujícím publikem si s přehledem došel k postupu, když za celý turnaj nepoznal hořkost porážky a se skorém 48:6 zvítězil!!! V úvodu jsme nastoupili proti Svitavám a kluci vstup zvládli bravurně - soupeři nedovolili skoro nic a naopak v útoku úřadovali, když se střelecky po celý den dařilo hlavně dvojici Štolba - Řehák. Podobně pozitivně lze hodnotit i další zápasy, pozorná obrana a ofenzivní představení, což dovolilo zapojit do hry všechny hráče, a každý tak mohl ukázat něco ze svého fotbalového umu. Některé akce byly opravdu povedené a „chvílemi to smrdělo" fotbalem, a to bylo v očích kluků a rodičů (diváků) vidět. Trenéry potěšil nejen vstup do turnaje, ale udržení koncentrace po celý dlouhý den a zvládnutí těžších utkání s Lanškrounem (4:0) a v posledním utkání i s Ústím nad Orlicí (6:3). Pochvalu zaslouží všichni hráči, a tak jedinou kaňkou bylo obnovení zranění u Filipa K. a také gólmanky Chocně Adélky Smutné – oběma přejeme brzké uzdravení! Společně s námi se pak z postupu radovali hráči Ústí nad Orlicí a Svitav, naopak největším překvapením bylo vyřazení kvalitního týmu z Lanškrouna, který doplatil na zaváhání s týmem Skutče!
Kluci děkujeme za pěknou neděli a přejeme vydařené finálové vystoupení, které se odehraje 13.6.2015 v České Třebové - tam už soupeři budou mít větší kvalitu, a tak podpora diváků bude ještě důležitější!

Naše výsledky:

SK Vysoké Mýto : TJ Svitavy

9 : 0

Štolba 3, Řehák 2, Staněk, Hošek, Kováčik, Mareš

SK Vysoké Mýto : Spartak Choceň

5 : 1

Štolba 3, Řehák 2

SK Vysoké Mýto : TJ Lanškroun

4 : 0

Řehák 3, Štolba

SK Vysoké Mýto : Slovan Moravská Třebová

8 : 1

Řehák 3, Štolba 3, Staněk, Rejman

SK Vysoké Mýto : TJ Litomyšl

11 : 0

Staněk 2, Řehák 2, Hošek 2, Urban, Bis, Štolba, Rejman, Andrle

SK Vysoké Mýto : FK Junior Skuteč

5 : 1

Štolba 3, Rejman, Andrle

SK Vysoké Mýto : Jiskra Ústí nad Orlicí

6 : 3

Řehák 3, Štolba 2, Mareš

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2006-08_semifinale_pohar_PKFS_Vysoke_Myto_2015-05-31

 

 

  

 

14.mistrovský turnaj - Pardubice 24.5.2015  

 

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto „A“: Ondra Novotný – Denis Rejman, Kuba Štolba, Filip Řehák, Míša Staněk, Tomáš Bis, Tonda Urban

SK Vysoké Mýto „B“: Míša Jeřábek – Peter Bielek, Josef Dvořák, Marek Andrle, Lukáš Vodička, Štěpán Mareš, Lukáš Dvořák, Petr Štanglica, Dominik Hošek

Poslední turnaj základní části jsme odehráli v neděli v Pardubicích za ideálního fotbalového počasí a za účasti domácího A - čka, Chocně a Nemošic/Ústí n. O. Kluci A-čka sehráli dobře utkání s Chocní (4:1), výborně s Pardubicemi (7:2) a část utkání s Nemošicemi - v 17. minutě jsme vedli 5:2, ale posledních 7 minut jsme přestali hrát aktivně, prohrávali jsme souboje, začali se bát o výsledek... a utkání skončilo 6:7!!! Pozitivní bylo, že kluci bravurně zvládli následující zápas s Pardubicemi a to špatné bylo zase pro něco dobré!!! Musíme pochválit všechny borce, protože u každého byla vidět velká snaha... někdo bránil, někdo dával branky a výsledkem bylo příjemné nedělní dopoledne..... (až na těch 7 minut...)!
Kluci B-čka sehráli všechna utkání velmi dobře a ve dvou dokonce nedostali branku - Choceň 5:0 a Pardubice 6:0, což hodnotíme známkou výborně. V zápase se silným Ústím bylo několik zaváhání hlavně v úvodu, ale pak se kluci přizpůsobili fotbalově vyspělejšímu soupeři, přidali na důrazu a byla z toho přijatelná prohra 2:6 (druhý poločas dokonce výhra 2:1!). Individuálně potěšilo, že branku si tentokrát vstřelil skoro každý hráč, a tak pouze několik málo chyb a u některých hráčů menší odvaha jsou horším hodnocením. Kluci se porvali o semifinále a trenérům přibyly starosti, samozřejmě ty příjemné, k nominaci na neděli 31.5.2015, kdy pořádáme jeden ze semifinálových turnajů. Tímto současně zveme všechny příznivce a rodiče do hlediště a přejme klukům, aby zvládli těžkou úlohu a probojovali se do krajského finále, které se hraje 13.6. v České Třebové!

 

1. utkání

VM „A“ : Spartak Choceň „A“

4 : 1 (2 : 0)

Urban 2, Bis, Řehák

VM „B“ : Spartak Choceň „B“

5 : 0 (2 : 0)

Bielek 2, Vodička, Andrle, J. Dvořák

 

2. utkání

VM „A“ : SK Nemošice

6 : 7 (5 : 2)

Rejman 2, Řehák 2, Urban, Bis

VM „B“ : Jiskra Ústí nad Orlicí

2 : 6 (0 : 5)

Vodička, Štanglica

 

3. utkání

VM „A“ : FK Pardubice A „A“

7 : 2 (4 : 0)

Řehák 5, Štolba 2

VM „B“ : FK Pardubice A „B“

6 : 0 (3 : 0)

Bielek, Hošek, Andrle, J. Dvořák, Jeřábek, L. Dvořák

 

fotky z turnaje: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2006-07_14.MT_Pardubice_2015-05-24

 

 

 

13.mistrovský turnaj - Vysoké Mýto 16.5.2015

 

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto „A“: Ondra Novotný – Denis Rejman, Kuba Štolba, Filip Řehák, Míša Staněk, Matyáš Šeda, Tomáš Bis, Petr Štanglica

SK Vysoké Mýto „B“: Míša Jeřábek – Robin Janecký, Peter Bielek, Josef Dvořák, Marek Andrle, Lukáš Vodička, Štěpán Mareš, Lukáš Dvořák, Petr Šimek

 

Již předposlední jarní turnaj krajského přeboru (zase to příjemné utíká rychleji) jsme pořádali v sobotu na domácím hřišti a opět se hrála řada zajímavých utkání - tentokrát s týmy z České Třebové, Chrudimi a Ústí n.O./Nemošic. Kluci se na domácím hřišti snažili a předvedli výrazné zlepšení oproti minulému týdnu. Začneme tentokrát u B-čka, kde kluci zvládli všechna svoje vystoupení a připsali si tři vítězství. To nejcennější bylo s týmem Chrudimi, kdy jsme v poločase sice prohrávali 1:3, ale nakonec kluci bojovností zvítězili 4:3! Právě bojovnost zdobila náš tým a pochvalu zaslouží hlavně Štěpán M. a Pepa D., kteří přidali i důležité branky (každý 5 branek!). Hráči A-čka vstoupili vydařeně do turnaje vysokou výhrou nad Českou Třebovou a možná právě tento moment následně způsobil nezvládnutí prvního poločasu s Chrudimí (0:5), kdy jsme udělali hodně chyb (včetně trenéra) a bojovností a důrazem jsme za soupeřem výrazně zaostali. Naštěstí to byl jen jeden poločas sobotního turnaje a pak již byla hra opět ke koukání se suverénním vítězstvím nad Ústím n.O. Stabilní střeleckou formu si udržuje Filip Ř. (7 branek!) a ostatní se jistě přidají příští týden, kdy v neděli uzavíráme základní část turnajem v Pardubicích.

 

 

1. utkání

VM „A“ : FK Česká Třebová „A“

7 : 2 (2 : 1)

Řehák 4, Rejman, Štolba, Staněk

VM „B“ : FK Česká Třebová „B“

4 : 2 (0 : 0)

J. Dvořák 3, Andrle

 

2. utkání

VM „A“ : MFK Chrudim „A“

3 : 6 (0 : 5)

Štolba, Bis, Řehák

VM „B“ : MFK Chrudim „B“

4 : 3 (1 : 3)

 Mareš 2, J. Dvořák, Jeřábek

 

3. utkání

VM „A“ : Jiskra Ústí nad Orlicí

  12 : 1 (8 : 0)

Staněk 3, Štolba 3, Řehák 2, Rejman 2, Bis, Novotný

VM „B“ : SK Nemošice

    7 : 3 (2 : 1)

Mareš 3, Andrle 2, Vodička, J. Dvořák

 

fotky z turnaje:

http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2006-07_13.MT_VysokeMyto_2015-05-16

 

 

 

 

Odložený 8.mistrovský turnaj - Česká Třebová 10.5.2015

 

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto „A“: Ondra Novotný – Denis Rejman, Kuba Štolba, Filip Řehák, Míša Staněk, Matyáš Šeda, Tomáš Bis, Dominik Hošek, Tonda Urban

SK Vysoké Mýto „B“: Míša Jeřábek – Robin Janecký, Peter Bielek, Josef Dvořák, Marek Andrle, Lukáš Vodička, Filip Kovačík, Štěpán Mareš, Lukáš Dvořák

 

V neděli 10.5. jsme sehráli odložené první jarní kolo krajského přeboru v České Třebové, kde nás čekaly týmy Chocně, Pardubic "B" a domácí České Třebové. U obou našich týmů se střídaly světlé okamžiky s těmi méně vydařenými, a proto je hodnocení spíše průměrné. Kluci A-čka v každém zápase sehráli slabší první poločasy, což stačilo na Choceň a Pce "B", když v druhém poločase vždy zabrali a přidali i pěkné fotbalové akce. Bohužel s nadšeně bojujícím týmem domácích to bylo málo a kluci opět zjistili, že bez nasazení a bojovnosti to nejde!
Kluci B-čka rovněž nezvládli zápas s Č. Třebovou, kdy se nevyrovnali soupeři hlavně v osobních soubojích a v proměňování brankových příležitostí. Naopak bojovností dokázali získat cennou remízu s týmem Pardubic (v brance čaroval Míša J.) a bez obdržené branky porazit Choceň. Černou kaňkou turnaje bylo zranění velkého bojovníka Filipa K. - přejeme brzké uzdravení! Další turnaj (již předposlední) hostíme v domácím prostředí v sobotu 16.5.2015!

 

1. utkání

VM „A“ : Spartak Choceň „A“

7 : 1 (1 : 1)

Řehák 2, Rejman 2, Štolba, Šeda, Urban

VM „B“ : Spartak Choceň „B“

6 : 0 (2 : 0)

Mareš 2, Andrle 2, Bielek, Kováčik

 

2. utkání

VM „A“ : FK Česká Třebová „A“

4 : 6 (2 : 4)

Řehák, Rejman, Bis, Štolba

VM „B“ : FK Česká Třebová „B“

1 : 6 (1 : 3)

Andrle

 

3. utkání

VM „A“ : FK Pardubice B „A“

    6 : 0 (0 : 0)

   Řehák 2, Štolba 2, Rejman 2

VM „B“ : FK Pardubice B „B“

    3 : 3 (0 : 1)

   J. Dvořák, Mareš, Jeřábek

 

fotky z turnaje:

http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2006-07_8.MT_CeskaTrebova_dohravka_2015-05-10

 

 

 

 

12.mistrovský turnaj - Vysoké Mýto 2.5.2015

 

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto „A“: Ondra Novotný – Denis Rejman, Kuba Štolba, Filip Řehák, Míša Staněk, Matyáš Šeda, Filip Kovačík, Štěpán Mareš, Tomáš Bis

SK Vysoké Mýto „B“: Míša Jeřábek – Robin Janecký, Peter Bielek, Josef Dvořák, Dominik Hošek, Marek Andrle, Petr Šimek, Lukáš Vodička, Lukáš Dvořák, Tonda Urban

 

V sobotu jsme se konečně představili i na domácím hřišti, kde nás čekaly týmy Chrudimi, Ústí n. O./Nemošic a Pardubic "B". Turnaj se sice výsledkově vydařil klukům z A-čka (3 vítězství!), ale herně se dá najít řada nedostatků. Hlavně v posledním utkání s Pardubicemi jsme se "protrápili" k vítězství a bojovnost kluci nechali v "nové" kabině! Velmi zajímavé a bojovné utkání bylo opět s týmem Chrudimi, bohužel takových zápasů potřebujeme více, ale los nám na jaře nepřeje! Pochvalu za přístup a nasazení ve všech utkáních zaslouží Míša Staněk!
Kluci B-čka tentokrát sehráli spíše "zakřiknutý"  turnaj a v jejich výkonech bylo málo nasazení, což před domácím publikem mrzí. Možnou příčinou bylo střídání většího počtu hráčů, ale i tak je potřebné hrát na maximum a využít každou minutu na hřišti. Pochvalu zaslouží Péťa Štanglica a hlavně Péťa Šimek, který bojoval v každém utkání! V neděli hrajeme odložené první jarní kolo, kdy zajíždíme do České Třebové!

 

1. utkání

VM „A“ : MFK Chrudim „A“

6 : 2

Staněk 2, Mareš 2, Řehák, Bis

VM „B“ : MFK Chrudim „B“

3 : 2

Urban 2, Štanglica

 

2. utkání

VM „A“ : Jiskra Ústí nad Orlicí

10 : 1

Mareš 3, Kováčik 2, Řehák 2, Štolba, Rejman, Šeda

VM „B“ : SK Nemošice

1 : 5

Štanglica

 

3. utkání

VM „A“ : FK Pardubice B „A“

3 : 1

Řehák, Staněk, Štolba

VM „B“ : FK Pardubice B „B“

3 : 7

Andrle, J. Dvořák, Janecký

 

 

fotky z turnaje: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2006-07_12.MT_VysokeMyto_2015-05-02

 

 

 

 

11.mistrovský turnaj - Choceň 26.4.2015

 

SK Vysoké Mýto „A“: Ondra Novotný – Denis Rejman, Kuba Štolba, Filip Řehák, Míša Staněk, Matyáš Šeda, Filip Kováčik, Štěpán Mareš

SK Vysoké Mýto „B“: Míša Jeřábek – Tomáš Bis, Marek Andrle, Lukáš Vodička, Robin Janecký, Peter Bielek, Josef Dvořák, Dominik Hošek, Petr Šimek

 

V neděli nás čekal v pořadí již třetí turnaj v sousední Chocni, kde jsme nastoupili postupně proti týmům Pardubic "B", Chrudimi a domácích. Turnaj se nám nejen výsledkově, ale hlavně herně vydařil. Kluci A-čka sice trochu prospali první poločas s Pardubicemi, ale od druhého poločasu již hráli s velkým nasazením, bojovností a předvedli řadu pohledných kombinací. V zápase s Chrudimí pak kluci sehráli asi nejlepší utkáni jarní části, kde musíme vyzdvihnout výkon Filip Ř. Celkové turnajové skoré 26:2 je úctyhodné. Opět se prosadili "mladíci"  r.2008 - Štěpán s Filipem K. (6 branek!!!), střelecky se tentokrát přidali všichni hráči sestavy, navíc Ondra opět vychytal zápas s čistým kontem a zlepšení od předešlých turnajů bylo vidět u Matyáše a Míši.
Kluci B-čka sehráli podobně vydařený turnaj. V prvním utkání spíše fyzicky než fotbalově udolali tým Pardubic a rovněž ve velmi bojovném utkání jsme zdolali Chrudim, kdy nám pomohlo i několik chyb soupeře. V posledním utkání si pak kluci s chutí zastříleli (někteří konečně i "levou") s domácími. Pochválit za celý turnaj musíme Tomáše, Dominika, ale i další kluci přidali pěkné okamžiky.... Robin, Peter, Péťa, Pepa a oporou byl opět Míša, který dobře chytal, ale i 2x skóroval! V sobotu hostíme první domácí turnaj, a tak zveme všechny příznivce a přejme si podobě vydařený fotbalový víkend!

 

 

1. utkání

VM „A“ : FK Pardubice B „A“

7 : 0

Mareš 2, Šeda, Kováčik, Štolba, Řehák, Staněk

VM „B“ : FK Pardubice B „B“

3 : 2

Andrle 2, Bis

 

2. utkání

VM „A“ : MFK Chrudim „A“

9 : 1

Řehák 2, Rejman 2, Štolba 2, Kováčik 2, Mareš

VM „B“ : MFK Chrudim „B“

7 : 3

Janecký 2, Dvořák J. 2, Bielek 2, Jeřábek

 

3. utkání

VM „A“ : Spartak Choceň „A“

10 : 1

Kováčik 3, Rejman 2, Staněk, Štolba, Mareš, Šeda, Řehák

VM „B“ : Spartak Choceň „B“

  8 : 1

Bis 3, Hošek 2, Vodička, Jeřábek, Bielek

 

 

fotky z turnaje: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2006-07_11.MT_Chocen_2015-04-26

 

 

 

 

10.mistrovský turnaj - Nemošice 18.4.2015

 

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto „A“: Ondra Novotný – Denis Rejman, Kuba Štolba, Filip Řehák, Tomáš Bis, Míša Staněk, Matyáš Šeda, Marek Andrle, Štěpán Mareš

SK Vysoké Mýto „B“: Míša Jeřábek – Lukáš Vodička, Robin Janecký, Peter Bielek, Lukáš Dvořák, Petr Štanglica, Filip Kovačík, Josef Dvořák, Dominik Hošek, Tonda Urban

 

Na druhý letošní jarní turnaj jsme zajížděli do Nemošic a za studeného počasí jsme se těšili na zahřátí výkonem našich borců. Zahřátí přišlo hned v úvodním utkání "A-čka" se silnou Chrudimí, kdy kluci do zápasu vydařeně vstoupili - 3:0!, ale pak přišla studená sprcha - 4:5 a v samotném závěru záchrana alespoň bodu - 5:5. Další utkání už kluci zvládli a předvedli řadu vydařených akcí a branek.  Trochu mrazilo i druhý poločas s Nemošicemi, kdy z krásných 7:1 v poločase bylo nakonec pouze 8:5 (1:4 druhý poločas!!!), ale i to jsou cenné zkušenosti. Pochvalu určitě zaslouží M. Andrle a Š. Mareš, kteří si odbyli premiéru za A-čko a hráli velmi dobře! Naše B-čko navázalo na vydařené vystoupení z minulého týdne a svým nasazením a poctivým přístupem kluci dokázali dvakrát zvítězit (Chrudim 4:2 a Lanškroun 7:1)! Pouze v utkání s Ústím nad Orlicí (A-čkový tým, který se střídá s týmem Nemošic) byl soupeř nad naše síly a bohužel kluci brzy utkání vzdali, což mělo dopad na konečném skóre! Pochvalu si zaslouží většina hráčů a jmenovitě lze vyzdvihnout P. Štanglicu a L. Vodičku! Na další turnaj zajíždíme v neděli do nedaleké Chocně a to už budeme chválit úplně všechny hráče za nasazení a bojovnost, což v "derby" s Chocní vždy rozhoduje!

 

1. utkání

VM „A“ : MFK Chrudim „A“

5 : 5

Štolba 3, Andrle, Staněk

VM „B“ : MFK Chrudim „B“

4 : 2

Urban 2, Štanglica, Bielek

 

2. utkání

VM „A“ : SK Nemošice

8 : 5

Rejman 2, Štolba 2, Řehák, Mareš, Andrle, Bis

VM „B“ : Jiskra Ústí nad Orlicí

2 : 10

Urban, Bielek

 

3. utkání

VM „A“ : TJ Lanškroun „A“

    3 : 1

     Rejman, Štolba, Šeda

VM „B“ : TJ Lanškroun „B“

    7 : 1

     Urban 2, Štanglica 2, Vodička, Janecký, Kováčik

 

fotky z turnaje:

http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2006-07_10.MT_Nemosice_2015-04-18

 

 

 

 

9.mistrovský turnaj - Chrudim 12.4.2015

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto „A“: Ondra Novotný – Denis Rejman, Kuba Štolba, Filip Řehák, Tomáš Bis, Míša Staněk, Matyáš Šeda, Dominik Hošek, Tonda Urban

 

SK Vysoké Mýto „B“: Míša Jeřábek – Marek Andrle, Lukáš Vodička, Robin Janecký, Peter Bielek, Lukáš Dvořák, Petr Šimek, Petr Štanglica, Štěpán Mareš, Filip Kováčik, Josef Dvořák

 

Po odložení prvního jarního kola z důvodu podmáčeného hřiště minulý týden, jsme jarní část sezóny zahájili v neděli 12.4.2015 v Chrudimi. Turnaj byl obsazen asi nejkvalitnějšími týmy, a tak nás za krásného jarního počasí a na skvěle připraveném trávníku čekala těžká prověrka po dlouhé zimní (halové) přestávce. Trenéři, rodiče a hráči byli natěšeni na opravdové fotbalové utkání...... Bohužel natěšeni byli pouze borci B-čka, a proto s hodnocením začneme u tohoto týmu. Bilance dvě výhry a jedna remíza byla nad očekávání a kluci se o dobré výsledky zasloužili obrovským nasazením, bojovností a pohotovou koncovkou (hlavně úvodní utkání s Pardubicemi bylo velmi vydařené - 4:1). Pochvalu zaslouží opravdu všichni, ale vyzdvihnout musíme Štěpána M., Lukáše V., Petra Št. a Máru A.!!!

K hodnocení A-čka lze použít komentář J. Bosáka a P. Svěceného ze hry FIFA.... "nuda, nuda, šeď, šeď"!  Až na malé záblesky, kterých bylo opravdu poskrovnu, jsme byli odevzdaným soupeřem bez bojovnosti a nasazení, což nese bilanci dvou proher a jedné výhry nad Hlinskem. Snad to bylo zapříčiněno prvním venkovním turnajem a příště (v sobotu zajíždíme na další kolo do Nemošic) už budeme moci hodnotit podobně pozitivně jako u hráčů B-čka.

 

1. utkání

VM „A“ : FK Pardubice „A“

3 : 6

branky: Řehák 2, Urban

VM „B“ : FK Pardubice „B“

4 : 1

branky: Mareš 2, Andrle, Štanglica

 

2. utkání

VM „A“ : FC Hlinsko „A“

4 : 3

branky: Řehák 3, Rejman

VM „B“ : FC Hlinsko „B“

2 : 2

branky: Kováčik Šimek

 

3. utkání

  VM „A“ : MFK Chrudim „A“

   2 : 4

   branky: Staněk, Bis

  VM „B“ : MFK Chrudim „B“

   5 : 2

   branky: Štanglica 2, Vodička, Kováčik, Mareš

 

fotky z turnaje:

http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2006-07_9.MT_Chrudim_2015-04-12

 

 

 

 

Halový turnaj Svitavy 29.3.2015 – třetí místo

Poslední březnový víkend jsme uzavřeli letošní halovou sezónu kvalitně obsazeným turnajem ve Svitavách. Turnaje se zúčastnilo 8 týmů, hrálo se každý s každý 1x 14 minut a zpestřením byla účast dvou slovenských týmů Sence a Dubnice. Naši borci přistoupili k turnaji a halové "rozlučce" velmi zodpovědně, což bylo velmi příznivé hlavně v obranné fázi, kluci bojovali a postupně přehráli Ústí 3:2, Č. Třebovou 1:0, Svitavy 1:0 a Senec 3:1. Kluci se zařadili mezi favority turnaje a v zápase s ČAFC Brno se hrálo již o medaile. Bohužel se zde projevila naše největší slabina – a to produktivita. Ačkoli jsme soupeře přehrávali, branky střílel pouze on 0:2! Slabá koncovka nás provázela i v dalším zápase – pouze 1:0 s Čelechovicemi. Do posledního zápasu s Dubnicí jsme nastupovali se ztrátou jednoho bodu a matematika byla jednoduchá - vítězství 1. místo, remíza 2. místo a prohra 3. místo. Soupeř byl kvalitní, a i když jsme se brzy ujali vedení díky střelecky pohotovému Kubovi Š, soupeř postupně převzal tempo a zápas otočil. Kluci již po několikáté během halových turnajů nezvládli poslední zápas a museli se spokojit s horším, ale určitě pěkným třetím místem!!! Navíc byl po zásluze Denis Rejman vyhlášen nejlepším hráčem turnaje!

 

Kluci děkujeme za vzornou reprezentaci nejen během tohoto turnaje, ale během celé zimní sezóny. Děkujeme rovněž rodičům za podporu a dopravu na všechny turnaje!!!

 

Sestava: Ondra Novotný, Jakub Štolba, Denis Rejman, Filip Řehák, Matyáš Šeda, Tomáš Bis, Michal Staněk, Tonda Urban, Marek Andrle, Lukáš Dvořák, Lukáš Vodička.

 

Naše výsledky:

VM : Ústí nad Orlicí

3 : 2

branky: Štolba 3

VM : Česká Třebová

1 : 0

branku: Urban

VM : Svitavy

1 : 0

branku: Štolba

VM : Senec

3 : 1

branky: Řehák 2, Štolba

VM : Brno

0 : 2

VM : Čelechovice

1 : 0

branku: Řehák

VM : Dubnica

1 : 4

branku: Štolba

 

Konečné pořadí turnaje:

1. MFK Dubnica, 2. ČAFC Brno, 3. SK Vysoké Mýto, 4. TJ Svitavy, 5. FK Česká Třebová, 6. SK Senec, 7. TJ Ústí nad Orlicí, 8. Futsal Čelechovice


Fotky:
http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2006_Svitavy_hala_2015-03-29

 

 

 

Vydařený víkend mladší přípravky!!!

 

Halový turnaj v Pardubicích r. 2007 (14.3.2015) – 3. místo

 

V sobotu 14.3.2015 jsme se zúčastnili dalšího halového turnaje, který se hrál v krásné sportovní hale v Pardubicích za účasti 8 týmů. Hrálo se systémem každý s každým 1x12 minut a kluci r. 2007 se po řadě bramborových umístění konečně dočkali zasloužené medaile. Na úvod turnaje jsme se potkali s těžkým týmem domácích (červená), a ačkoli jsme brzy prohrávali, zápas nakonec kluci dovedli do zasloužené remízy 1:1. V dalších utkáních naši borci své soupeře přehrávali a postupně porazili 5 týmů s výsledky 2:1, 2:0, 4:1, 1:0 a 4:0. Bylo to krásné sobotní dopoledne a v posledním utkání stačila i remíza na celkové vítězství v turnaji, jenže proti byl druhý tým domácích (bílá). Byl to soupeř nad naše síly, který potrestal naše chyby a zaslouženě zvítězil 4:1, ačkoli kluci bojovali až do konce!

Celý turnaj kluci hráli velmi pozorně v obraně (nejméně obdržených branek ze všech týmů – 7 a hrálo se na branky 2x5m!), navíc přidali velkou bojovnost a řadu krásných útočných akcí a gólů. Střelecky se prosadili vzrůstem „drobní“, ale v sobotu výkonem „velcí“ útočníci Mára Andrle, Štěpán Mareš a hlavně Filip Kováčik - autor 8 branek, který byl pravděpodobně nejlepší střelec turnaje… ale ten se nevyhlašoval, a tak individuální cenu získal „jen“ Míša Jeřábek za nejlepšího brankaře! Všem hráčům děkujeme a gratulujeme!

 

Sestava: Míša Jeřábek, Lukáš Vodička, Marek Andrle, Peter Bielek, Filip Kováčik, Štěpán Mareš, Josef Dvořák, Petr Štanglica

 

Naše výsledky:

VM : FK Pardubice, červená

1 : 1

branku: Mareš

VM : Žďas Žďár n.S.

2 : 1

branky: Kováčik 2

VM : FC Hlinsko

2 : 0

branky: Mareš, Kováčik

VM : Podolí Praha

4 : 1

branky: Kováčik 2, Mareš, Andrle

VM : FC Velim

1 : 0

branku: Mareš

VM : SK Nemošice

4 : 0

branky: Kováčik 3, Mareš

VM : FK Pardubice, bílá

1 : 4

branku: Andrle


Konečné pořadí turnaje:
1. FK Pardubice bílá, 2. FK Pardubice červená, 3. SK Vysoké Mýto, 4. FC Žďas Žďár n.S., 5. FC Hlinsko, 6. FC Velim, 7. SK Nemošice, 8. Podolí Praha

Fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2007_Pardubice_hala_2015-03-14

 

 

 

 

Na domácím halovém turnaji r. 2006 (15.3.2015) – 2. místo!

 

V neděli jsme hostili halový turnaj r. 2006, kterého se účastnilo 10 týmů!!! Hrálo se ve dvou skupinách po 5 týmech 1x12 minut, a pak následovaly zápasy o umístění. Pro nás byl turnaj i loučením se Šimonem Medunou, který odchází do České Třebové (Šimone, ať se daří!!!). Na domácím turnaji jsme se snažili uspět a tomu jsme tentokrát obětovali taktiku a někdy i způsob střídání….

Kluci sehráli velmi vydařený turnaj a ve skupině přehráli postupně Holice 4:0, Č. Třebovou 3:0, Vamberk 2:0, Svitavy 1:0 a postoupili přímo do semifinále. Zde nás čekal zápas s Ústím, šlo o hodně a bylo to na výkonu obou týmů znát. Soupeře jsme sice zatlačili, ale vyložené šance nepřicházely a musely tak rozhodovat penalty. V těch jsme byli šťastnější a díky pohotovým střelcům a hlavně Ondrovi v brance jsme byli ve finále. Finálový zápas se silným Lanškrounem byl bojovný a velmi podobný jen s tím rozdílem, že tentokrát byl na penalty šťastnější soupeř. Přišel chvilku smutek a možná i několik slz ukáplo (stejně jako trenérům při předávání ceny Šimonovi M. pro nejužitečnějšího hráče týmu). Kluci získali krásné druhé místo, předvedli řadu pěkných akcí a za zmínku stojí, že za celý turnaj neobdrželi žádnou branku (což je v halovém fotbale mimořádný výkon), a to díky pozorné obraně a nejlepšímu golmanovi turnaje, kterým byl vyhlášen Ondra Novotný – gratulujeme všem hráčům!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sestava: Ondra Novotný, Lukáš Vodička, Lukáš Dvořák, Denis Rejman, Matyáš Šeda, Michal Staněk, Kuba Štolba, Filip Řehák, Šimon Meduna, Dominik Hošek

 

Naše výsledky:

ve skupině:

VM : SK Holice

4 : 0

branky: Řehák, Rejman, Štolba, Hošek

VM : FK Česká Třebová

3 : 0

branky: Rejman, Řehák, Meduna

VM : Baník Vamberk

2 : 0

branky: Štolba 2

VM : TJ Svitavy

1 : 0

branku: Meduna

semifinále:

VM : Jiskra Ústí nad Orlicí

0 : 0 p. 2 : 1

penalty: Řehák, Meduna

finále:

VM : TJ Lanškroun

0 : 0 p. 1 : 3

penaltu: Řehák

 

 

Fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2006_VysokeMyto_hala_2015-03-15

 

Konečné pořadí turnaje:

1. TJ Lanškroun, 2. SK Vysoké Mýto, 3. Jiskra Ústí n. O., 4. Slovan Havlíčkův Brod, 5. TJ Svitavy, 6. SK Holice, 7. SK Nemošice, 8. FK Česká Třebová, 9. SK Polička, 10. Baník Vamberk

 

 

 

Halový turnaj v Hradci Králové 1.3.2015 – první místo

První březnovou neděli jsme se zúčastnili dalšího halového turnaje r. 2006, který pořádal v Hradci Králové tým Olympie. Hrálo se systémem každý s každým (6 týmů) a na halové turnaje "dlouhých" 18 minut. Kluci se v úvodním utkání seznamovali spíš s kluzkou palubovkou a herně se moc nedařilo, přesto vybojovali vítězství 2:1. V dalších utkáních, kdy jsme se potkali s neznámými týmy hradeckého okresu, již kluci dominovali a mnohokrát krásnými akcemi roztleskali nejen naše fanoušky, ale i celou halu..... Do aktivní hry s řadou střeleckých příležitostí a branek se zapojili všichni borci, což hlavně pro některé nováčky bude určitě ještě větší motivací do dalšího tréninku! Kuba Štolba byl pak s 8 brankami vyhlášen nejlepším střelcem turnaje.

 

Sestava SK Vysoké Mýto: Ondra Novotný, Josef Dvořák, Kuba Štolba, Denis Rejman, Filip Řehák, Matyáš Šeda, Tomáš Bis, Robin Janecký, Nikolas Hendrych, Dominik Hošek

 

Naše výsledky:

VM : Nový Hradec

2 . 1

branky: Řehák, Štolba

VM : Lhota pod Libčany

8 : 0

branky: Rejman 3, Řehák 2, Štolba, Dvořák J., Šeda

VM : České Meziříčí

7 : 0

branky: Štolba 2, Dvořák J. 2, Rejman, Šeda, Bis

VM : Olympia HK

6 : 0

branky: Řehák 2, Štolba 2, Rejman, Dvořák J.

VM : Kratonohy

4 : 0

branky: Štolba 2, Řehák, vlastní


Konečné pořadí turnaje:
1. SK Vysoké Mýto, 2. FC Nový Hradec 3. TJ Kratonohy 4. Lhota pod Libčany 5. České Meziříčí 6. Olympia HK

Fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2006_OlympiaHK_hala_2015-03-01

 

 

 

Halový turnaj v Chrudimi 8.2.2015 – čtvrté místo

V neděli 8.2.2015 jsme odjížděli na odpolední turnaj do Chrudimi (ročník 2007 a mladší). Turnaj byl velmi dobře obsazen s rozdělením do dvou skupin po pěti týmech. V naší skupině jsme postupně narazili na tým FC Slovan Havlíčkův Brod – červení a kluci zvítězili jednoznačně 7:0. V dalším zápase nás čekal tým FK Pardubic, pozdější vítěz celého turnaje. Kluci bojovali a nechali na palubovce opravdu vše s výsledkem 1:4 pro našeho soupeře. Třetí zápas ve skupině byl s domácím týmem MFK Chrudim. Po velice vyrovnaném boji jsme v poslední minutě strhli výhru na naši stranu a konečný výsledek 1:0 nám dával velkou šanci na postup do semifinále. Poslední soupeř ve skupině byl tým FC Svratka Brno, který kluci zvládli a zvítězili 2:1, což nám zajistilo postup ze skupiny z druhého místa. V semifinále jsme narazili na vítěze druhé skupiny RAFK Rajhrad. Kluci bojovali na hranici svých možností, ale soupeř byl nad naše síly - 1:3. Posledním zápasem na turnaji byl boj o třetí místo s týmem FC Hradec Králové. Na začátku utkání jsme udělali dvě chyby a soupeř nás potrestal - 0:2. Kluci však zbraně nesložili a postupem času jsme soupeře začali přehrávat. Odměnou za velkou snahu bylo snížení na 1:2, ale to bylo vše i přes velké šance v závěru utkání. Kluci skončili na nepopulárním čtvrtém místě, ale nikoho to nemusí mrzet, protože odvedená hra našich nejmenších borců byla velice dobrá a od trenérů mají všichni velkou pochvalu. Nejlepším hráčem našeho týmu se stal po zásluze Marek Andrle - gratulujeme!

 

Sestava: Míša Jeřábek, Lukáš Vodička, Marek Andrle, Peter Bielek, Filip Kováčik, Štěpán Mareš, Josef Dvořák, Petr Štanglica.

Naše výsledky:

VM : FC Slovan Havlíčkův Brod – červení

7 : 0

 Andrle 3, Mareš, Kováčik, Bielek, Dvořák

VM : FK Pardubice

1 : 4

 Štanglica

VM : MFK Chrudim - červení                    

1 : 0

 Andrle

VM : FC Svratka Brno                             

2 : 1

 Andrle, Štanglica

VM : RAFK Rajhrad                                 

1 : 3

 Andrle

VM : FC Hradec Králové                        

1 : 2

 Andrle


Konečné pořadí turnaje:
1. FK Pardubice, 2. RAFK Rajhrad, 3. FC Hradec Králové, 4. SK Vysoké Mýto, 5. MFK Chrudim – červení, 6. FK Čáslav, 7. FC Svratka Brno, 8. MFK Chrudim – bílí, 9. FC Slovan Havlíčkův Brod – bílí, 10. FC Slovan Havlíčkův Brod - červení.

Fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2007_Chrudim_hala_2015-02-08

 

 

HALOVÝ TURNAJ LANŠKROUN 24.1.2015 – první místo !!!

V sobotu jsme odjížděli na turnaj do Lanškrouna a hodně našich hráčů bylo nemocných nebo zraněných. Dát dohromady sestavu bylo složité a nakonec jel každý, kdo byl zdravotně v pořádku (přesto pouze osm hráčů). Turnaje se účastnilo 8 týmů rozdělených do dvou skupin. V naší skupině nás postupně čekal Šumperk, Česká Třebová a Štíty. Naši borci se do soupeřů pustili s veškerou vervou a nepřipustili od prvních minut žádné komplikace. Soupeře jsme zatlačili nátlakovou hrou, obránci aktivně obsazovali protihráče, a tím jsme přečíslovali soupeře. V průběhu turnaje jsme zapojili i naše mladší spoluhráče, kteří se po boku starších borců nedali zahanbit.
Do skupiny o medaile jsme si přinesli tři body a skóre 3:1, které jsme hned v prvním utkání získali nad Šumperkem. První zápas jsme odehráli s překvapením turnaje Letohradem, který předváděl opravdu dobrý fotbal. Po boji jsme vyhráli 2:1 a čekal nás poslední zápas o zlato s domácím Lanškrounem. Hrálo se aktivní a bojovné utkání, kdy soupeř eliminoval naši předchozí hru, která slavila celý turnaj úspěch. Prvních pět minut jsme se nedostali na jejich polovinu a navíc jsme po náhodné střele dostali branku. Kluci byli trochu zaskočeni, ale s vypětím všech sil se nám podařilo vyrovnat na 1:1. Remíza nám stačila díky lepšímu skóre (více střelených branek ve skupině). Radost kluků byla veliká a pro trenéry veliké překvapení a velice příjemné zjištění, co se dá dokázat, když opravdu chci a makám!!! Celý výkon podtrhlo ocenění Denise Rejmana nejlepším hráčem celého turnaje a Kuby Štolby nejužitečnějším hráčem týmu. Pánové smekáme a jen tak dál !!!

 Sestava: Ondra Novotný, Míša Jeřábek, Míša Staněk, Kuba Štolba, Denis Rejman, Petr Štanglica, Lukáš Vodička, Lukáš Dvořák

Naše výsledky:

VM : Šumperk

3 : 1

branky: Štolba 2, Rejman

VM : Česká Třebová

4 : 0

branky: Rejman 2, Štolba 2

VM : Štíty

4 : 0

branky: Rejman 3, Novotný

VM : Letohrad

2 : 1

branky: Rejman 2

VM : Lanškroun

1 : 1

branku: ŠtolbaCelkové pořadí:      

1. SK Vysoké Mýto, 2. TJ Lanškroun, 3. FK OEZ Letohrad, 4. FK JV-SAN Šumperk, 5. Jiskra Ústí n. O., 6. FK Česká Třebová, 7. TJ Sokol Štíty, 8. TJ Sokol Luková

Fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2006_Lanskroun_hala_2015-01-24

 

 

 

 

Mladší přípravka na domácím turnaji čtvrtá

V neděli 11.1.2015 jsem uspořádali v hale DM první domácí turnaj mladší přípravky r. 2007, kterého se zúčastnilo 7 týmů. Hrálo se systémem každý s každým 1x 15 minut. Naši nejmladší borci se předvedli v dobrém světle a obsadili sice smolné, ale pěkné čtvrté místo. O lepší výsledek jsme se připravili vinou prvního zápasu s Chocní, který jsme spíš prospali, a zaslouženě podlehli 2:0. V dalších zápasech už bylo vidět větší zapálení, bojovnost, pohyb, a tak kluci postupně přehráli Žďár n. S. 4:2, podlehli Pardubicím 2:3 (asi nejlepší utkání na turnaji, kdy jsme prohráli smolně brankou v závěru) a Chrudimi 0:2 (vyrovnané utkání proti neporaženému a suverénnímu týmu na turnaji) a v závěru porazili Častolovice 1:0 a s chutí rozstříleli Holice 7:0. Nejužitečnějším hráčem týmu byl zvolen Míša Jeřábek a díky střelecké pohotovosti v posledním zápase byl vybrán nejlepším hráčem turnaje Filip Kováčik – gratulujeme!

 

Sestava SK: Míša Jeřábek – Peter Bielek, Petr Štanglica, Petr Šimek, Štěpán Mareš, Filip Kováčik, Marek Andrle, Lukáš Vodička

 

Naše výsledky:

VM : Choceň

0 : 2

VM : Žďár nad Sázavou

4 : 2

branky: Bielek, Andrle, Mareš, Kováčik

VM : Pardubice

2 : 3

branky: Štanglica, Mareš

VM : Chrudim

0 : 2

VM : Častolovice

1 : 0

branku: Mareš

VM : Holice

7 : 0

branky: Kováčik 3, Andrle 2, Šimek, Mareš

 

Celkové pořadí:

1. MFK Chrudim 2. FK Pardubice 3. Spartak Choceň 4. SK Vysoké Mýto, 5. ŽĎAS Žďár nad Sázavou 6. AFK Častolovice 7. SK Holice

 

Fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2007_VM_hala_2015-01-11

 

 

 

 

Mladší přípravka na prvním letošním turnaji "bramborová"

První turnaj po vánočních prázdninách sehrála mladší přípravka r. 2006 v neděli 4.1. v Holicích. Na turnaj jsme odjížděli bez přípravy a poprvé s týmem, který byl složen z hráčů již "zkušenějších" a doplněný "nováčky". Turnaje se zúčastnilo 9 týmů a hrálo se systémem "každý s každým" 1x 10 minut. Kluci se na turnaji neztratili a odjížděli jsme s pěkným konečným čtvrtým místem a bilancí 3 vítězství, 3 remízy a 2 prohry. Bohužel skóre 8:7 a průměr 1 vstřelené branky na utkání je pro nás trenéry určité zklamání.... zase ta naše koncovka! Jen pro představu jaký byl průběh turnaje - Ústí n. O. 0:0, Havlíčkův Brod 0:0, Čelechovice n. Hané 1:1, Chvaletice 1:0, což produktivitu jasně dokresluje. Následná prohra s Novým Městem 1:3 nás spíše povzbudila a kluci poté přehráli Holice 2:0 (nejlepší utkání na turnaji), Kolín 3:2 a do posledního utkání vstupovali s šancí na medaili. Čekal nás nejlepší tým na turnaji Líšeň - kluci bojovali, ale na soupeře jsme nestačili, těsně prohráli 0:1 a zbyla na nás nepopulární "brambora". Kluci opět zjistili, že se dá hrát s každým týmem, když se chce, přidá bojovnost a nasazení.... velmi pozitivně hodnotíme celou obranu, brankaři rovněž nezklamali (hlavně vystoupení Míši Jeřábka - 4 utkání a pouze jedna obdržená branka!!!), a tak opravdu mrzí menší střelecká produktivita a zapojení více hráčů do střelecké listiny!

Sestava SK: Ondra Novotný, Míša Jeřábek – Tomáš Bis, Denis Rejman, Robert Janecký, Nikolas Hendrych, Filip Řehák, Šimon Meduna, Dominik Hošek, Petr Štanglica

 

Naše výsledky:

VM : Ústí nad Orlicí

0 : 0

VM : Havlíčkův Brod

0 . 0

VM : Čelechovice

1 : 1

branku: Řehák

VM : Chvaletice

1 : 0

branku: Řehák

VM : Nové Město nad Metují

1 : 3

branku: Meduna

VM : Holice

2 : 0

branky: Meduna 2

VM : Kolín

3 : 2

branky: Rejman 2, Řehák

VM : Líšeň

0 : 1

 

 

Celkové pořadí:

1. Brno-Líšeň 2. Ústí nad Orlicí 3. Nové Město nad Metují 4. SK Vysoké Mýto, 5. Holice, 6. Havlíčkův Brod, 7. Čelechovice, 8. Chvaletice, 9. Kolín

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2006_Holice_turnaj_hala_2015-01-04

 

 

 

 

Mladší přípravka druhá na halovém turnaji v Chrudimi !!!

 

V neděli 7.12.2014 jsme odehráli v Chrudimi poslední halový turnaj letošního roku, kterého se účastnilo 8 týmů rozdělených do dvou skupin po 4 týmech (1x 14 minut). Zápasy ve skupině naši kluci zvládli na výbornou a postupně porazili Chotěboř 2:0 (po ránu trochu ospalý výkon), Chrudim 2:1 (bojovné utkání, kdy jsme obdrželi branku až v závěru a zasloužené vítězství) a Čelechovice na Hané 5:1 (jednoznačný průběh utkání a opět obdržená branka až v závěru utkání). Kluci ovládli skupinu A a čekali na soupeře do semifinále, kterým byl nakonec silný tým ze Šumperka (skupina B byla více vyrovnaná a o postupu rozhodovalo až skóre). V semifinále kluci sehráli nejvydařenější utkání, když soupeře pozornou obranou k ničemu nepustili a naopak trestali chyby soupeře krásnými brankami, opět až v závěru soupeř skóre korigoval. V boji o zlato kluci narazili na tým FK Pardubice, který nezačal turnaj dobře, ale postupně se herně zlepšoval a finále kluci z Pardubic zvládli lépe. Velmi kvalitní utkání bylo sice herně vyrovnané, ale soupeř nás předčil hlavně v koncovce, kdy na rozdíl od našich šancí své dokázal proměnit. Smutek z prohry byl vidět během celého vyhlášení výsledků, ale na společné fotce s pohárem už byla radost.... posíláme velkou pochvalu všem hráčům za pěkný výsledek, ale hlavně za předvedenou hru s řadou vydařených kombinací, krásných akcí a branek! Za zmínku stojí výkon obrany, která hrála velmi pozorně a obětavě (Tomáš Bis vyhlášen nejlepším hráčem týmu a Ondra Novotný nejlepším brankařem turnaje). Kluci děkujeme !!!

Sestava SK: Ondra Novotný – Míša Staněk, Matyáš Šeda, Tomáš Bis, Denis Rejman, Filip Řehák, Kuba Štolba, Šimon Meduna, Tonda Urban a Dominik Hošek (vydařená premiéra za A-čko)

 

 

Naše výsledky:

Základní skupina

VM : Chotěboř

2 : 0

branky: Rejman, Urban

VM : Chrudim

2 : 1

branky: Řehák 2

VM : Čelechovice

5 : 1

branky: Rejman, Řehák, Šeda, Urban, Štolba

Semifinále         

VM : Šumperk

3 : 1

branky: Meduna 2, Řehák

Finále         

VM : Pardubice

0 : 3

 

Konečné pořadí turnaje:

1. FK Pardubice, 2. SK Vysoké Mýto, 3. FK Šumperk, 4. MFK Chrudim, 5. FC Slovan Havlíčkův Brod, 6. SK Úvaly, 7. FC Chotěboř, 8. Futsal Čelechovice na Hané

 

Foto: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2006_Chrudim_turnaj_hala_2014-12-07

 

 

 

Halový turnaj Choceň 30.11.2014

 

Sestava SK: Míša Jeřábek - Lukáš Vodička, Marek Andrle, Nikolas Hendrych, Lukáš Dvořák, Peter Bielek, Petr Štanglica, Petr Šimek, Štěpán Mareš, Dominik Hošek, Josef Dvořák

 

V neděli jsme se s našimi nejmenšími borci zúčastnili prvního halového turnaje. V naší skupině byly našimi soupeři týmy Chocně, Nemošic – pozdější vítěz a Lanškroun, který obsadil konečné druhé místo. Z velice těžké skupiny

jsme postoupili díky skóre ze třetího místa do bojů o 5.- 8. místo. Tady jsme svedli velice vyrovnaný boj s Českou Třebovou, kterou jsme přehráli brankou 10 sekund před koncem. V dalším zápase nás čekal Letohrad. Souboj byl bojovný z obou stran, bohužel nám se nepodařilo dát branku a soupeř nás potrestal dvakrát po naší nedůslednosti. Konečné šesté místo není určitě žádné zklamání, protože většina kluků nastoupila do halového turnaje poprvé v životě. Kluci děkujeme za bojovnost a věříme, že medaile budou brzy na dosah !!!

 

Naše výsledky:

VM : Choceň

0 : 0

VM : Nemošice

1 : 4

branku: Hošek

VM : Lanškroun

0 : 1

 

VM : Česká Třebová

1 : 0

branku: Štanglica

VM : Letohrad

0 : 2

 

 

 

 

Halový turnaj - Žďár nad Sázavou - 8.11.2014

 

image

V sobotu 8.11.2014 jsme vstoupili do halové sezóny (r. 2006) účastí na velmi dobře obsazeném a vyrovnaném turnaji ve Žďáru nad Sázavou, kterého se účastnilo 8 týmů (každý s každým 1x 13 min.). Všichni jsme odjížděli s velkým očekáváním, jak se kluci adaptují na halu, současně i na menší rozměry branek, a jak se bude dařit v porovnání s mužstvy, s kterými se během sezóny nepotkáváme! Hned v úvodu jsme narazili na silný tým FC Hradec Králové (pozdější vítěz turnaje) a díky menší rozehranosti, možná úvodní nervozitě a hlavně neproměněným šancím jsme podlehli 1:2. Nakonec to byla jediná prohra v turnaji a kluci ve zbylých utkáních porazili Skuteč 1:0, Havlíčkův Brod 1:0 a po výborném výkonu Jihlavu 2:0!!! Remizovali s Chrudimí 1:1, Novým Městem n.M. 1:1 a v posledním utkání se Žďárem 0:0. Branek během turnaje moc nepadalo (velká hala, házenkářské branky a taky naše horší koncovka), ale pozitivní na celém turnaji bylo, že kluci ve všech utkáních soupeře přehrávali, nebáli se hrát jeden na jednoho, byli zdravě důrazní a k tomu přidali řadu pěkných kombinací! Pochvalu zaslouží všichni hráči za vzornou reprezentaci, diváci za trvalou podporu (často bylo slyšet "Mejto, Mejto...") a Vráťa s výborem za podporu a cestu autobusem.Výsledkem bylo (pouze díky horšímu skóre) krásné třetí místo a pro kluky prozpívaná cesta domů s medailemi na krku!!!

Sestava SK: Ondra Novotný – Míša Staněk, Matyáš Šeda, Tom Bis, Denis Rejman, Filip Řehák, Kuba Štolba, Šimon Meduna a nováček Lukáš Vodička

VM : FC Hradec Králové

1 : 2

branku: Meduna

VM : Jiskra Skuteč

1 : 0

branku: Řehák

VM: MFK Chrudim

1 : 1

branku: Rejman

VM: Slovan Havlíčkův Brod

1 : 0

branku: Štolba

VM : FKM Jihlava

2 : 0

branky: Štolba, Rejman

VM : FK Nové Město n. M.

1 : 1

branku: Řehák

VM : ŽĎAS Žďár nad Sázavou

0 : 0

 

 

Celkové pořadí: 1. FC Hradec Králové, 2. ŽĎAS Žďár nad Sázavou, 3. SK Vysoké Mýto, 4. Vysočina Jihlava, 5. FK Nové Město n.M., 6. Jiskra Skuteč,  7, MFK Chrudim, 8. Slovan Havlíčkův Brod

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/ME_2006_Zdar_turnaj_hala_2014-11-08

 

 

6.mistrovský turnaj - Chrudim 19.10.2014

 

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto „A“: Ondra Novotný – Denis Rejman, Kuba Štolba, Filip Řehák, Tomáš Bis, Míša Staněk, Matyáš Šeda, Šimon Meduna, Tonda Urban

SK Vysoké Mýto „B“: Míša Jeřábek – Marek Andrle, Lukáš Vodička, Robin Janecký, Peter Bielek, Lukáš Dvořák, Petr Šimek, Petr Štanglica, Štěpán Mareš, Dominik Hošek

 

imagePoslední turnaj (příští týden máme volný los) letošního podzimu jsme sehráli na hřišti Chrudimi a soupeřem byly týmy domácích, České Třebové a Hlinska. Hrálo se na umělé trávě a kluci se rozloučili se sezónou důstojným způsobem. Hned na úvod narazilo A-čko  na velmi silné Hlinsko, hrál se kvalitní fotbal s řadou pěkných branek na obou stranách. Bohužel nám nefungoval přechod do útoku a hlavně nám nevyšel vstup do druhého poločasu, v závěru si soupeř výhru pohlídal a zvítězil 8:5. V dalších dvou utkáních už kluci své soupeře přehráli a zvítězili vždy přesvědčivě 8:3 s Chrudimí a 10:2 s Českou Třebovou. Brankově v každém utkání válel někdo jiný...... Šimon, Kuba, Matyáš, Tonda a Denis !!! Co říci na závěr podzimu k našemu vystoupení – je zde opět velké zlepšení u všech hráčů, pozitivní je pravidelné zapojení všech kluků, dobrá parta, zaujetí........ a to je velký příslib do budoucnosti. Bohužel je pro kluky velká škoda, že vzhledem k nevyrovnanosti týmů máme těžká utkání (jako např. s Hlinskem) jen zřídka.

Naše B-čko se stalo černým koněm soutěže a v Chrudimi to opět potvrdilo. Kluci na úvod s přehledem porazili Hlinsko 7:3. Bohužel špatný vstup do utkání s domácími nás stal plný počet bodů...... následně sice kluci utkání srovnali, ale v poslední minutě po známém "nedáš - dostaneš" zápas ztratili a prohráli 4:5! Naštěstí se kluci otřepali a v posledním utkání opět dominovali, když přehráli Třebovou 4:2. Branky si rozdělilo v neděli více hráčů (Péťa Š., Mareček, Štěpán, Dominik, Péťa B...), a to je taky velmi pozitivní, stejně jako celé podzimní vystoupení našich "nováčků" a zlepšující se výsledky na každém turnaji. Někdo se zlepšuje rychleji, někdo fotbalovou "abecedu" vstřebává pomaleji, ale i zde je našlápnuto na zdokonalování všech hráčů!!!