SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

Mladší dorost U17

 

 

Realizační tým:

trenér Pawel Šlepecki, vedoucí týmu  Renata Švejdová (tel. 603 888 867)

 

 

 

 

image                          28.kolo - Česká divize C - U17 - 28.5.
    SK Vysoké Mýto   4:2          FC Háje JM
           (1:2)      
  

 

Branky: 39. vlastní, 79. a 90. Mikulecký, 87. Kusý – 21. Kuneš, 30. Průša

Sestava SKVM: Mergl – Hunal, Staněk, Dvořák, Mikulecký, Hošek, Štanglica (68. Tupec), Sapelkin (46. Putnar, 68. Grůz), Šimek J. (90. Martinec), Sedláček, Šimek P. (68. Kusý)

Souboj dvou mužstev s dosavadním shodným bodovým ziskem napovídal o vyrovnaném utkání, což se na hřišti potvrdilo. V prvním poločase měli více ze hry hosté, naši hráči jim svou neaktivitou v napadání nechávali dostatek prostoru pro rozehru. Toho soupeř využíval hlavně k cíleným dlouhým míčům, které naši stopeři nezvládali odehrávat a rychlostně velmi dobře vybavení útočníci se tak dostávali do náběhů za naši obranu a tím nám dělali velké problémy. Nakonec jsme však inkasovali dvakrát po vlastní nepřesnosti v naší rozehrávce. Do poločasu se nám podařilo snížit díky vlastní brance hostů na 1:2. O přestávce jsme hráče nabádali k větší aktivitě a věřili jsme, že náš výkon zlepšíme. Hráči si naše pokyny uvědomili a náš výkon ve druhém poločase postupně gradoval až do závěrečné patnáctiminutovky, ve které se nám třemi brankami podařilo vývoj utkání otočit v náš prospěch. Na hráčích bylo vidět velké sebevědomí a vůle v obrat, což se povedlo hlavně díky tomuto přístupu. Na výsledku mají svůj podíl hráči z U15, kterým děkujeme za výpomoc, hlavně brankář Mergl se blýsknul několika skvělými zákroky, kterými zneškodnil velké šance hostů.

Adam Dostál – trenér

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_VM-HajeJM_2023-05-28/

 

 

 

image                          27.kolo - Česká divize C - U17 - 20.5.
image
    TJ Sokol Třebeš   2:3       SK Vysoké Mýto
           (1:2)      
  

 

Branky: 1. Chaloupek, 49. z penalty Schober – 16. Sapelkin, 39. Sedláček, 85. Šimek J.

Sestava SKVM: Bis – Hunal, Staněk, Dvořák, Mikulecký, Hošek, Sapelkin, Kuta, Šimek J., Sedláček (62. Štanglica), Šimek P. (81. Řehák)

Hned v první minutě jsme domácím darovali vedoucí branku, když stoper Dvořák ve druhém zápase po sobě udělal stejnou chybu, nechal se obrat o míč a útočník samostatný únik na našeho brankáře proměnil. Nutno ale Dvořáka pochválit za to, že ho tento moment nerozhodil a zbytek zápasu již odehrál velmi dobře. Celý tým se z nepovedeného začátku dokázal zvednout a začali jsme na hřišti dominovat. Hráči opět hráli s chutí a odhodláním otočit výsledek v náš prospěch. Díky dobrému pohybu se nám dařila kombinace a začali jsme si vytvářet šance. Do konce poločasu jsme brankami Sapelkina a Sedláčka otočili vývoj zápasu na 2:1, několik dalších šancí jsme bohužel nedokázali proměnit. Dařily se nám zejména rohové kopy, z nichž jsme mohli přidat minimálně další dvě branky. Ve druhém dějství jsme chtěli trpělivě kontrolovat zápas a vyvarovat se zbytečným chybám, kterými bychom mohli domácí dostat do hry. Bohužel hráči napodobili své starší kolegy a také nezvládli vstup do druhého dějství. Zbytečnými chybami jsme darovali domácím pokutový kop a soupeř z něj srovnal na 2:2. Naštěstí nás inkasovaný gól probudil a opět jsme začali na hřišti dominovat. I ve druhém poločase jsme si vytvořili několik gólových šancí, byla nám dle mého názoru upřena penalta po faulu na Sapelkina, ale tým ukázal morální sílu a šel si za každou cenu pro vítězství. To nám v závěru vystřelil po skvěle sehraném rychlém útoku Honza Šimek. Dnešní vítězství je naprosto zasloužené, fotbalově jsme našeho soupeře přehráli, bohužel jsme si zápas sami zkomplikovali lacinými inkasovanými góly a velkým množstvím neproměněných šancí.

Adam Dostál – trenér

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_TrebesHK-VM_2023-05-20/

 

 

 

image                          26.kolo - Česká divize C - U17 - 14.5.
     SK Vysoké Mýto   3:3       SK Sparta Kolín
           (1:0)      
  

 

Branky: 41. Sapelkin, 68. Staněk, 83. Řehák – 56. Vilím, 78. Kvasil, 84. Otradovský

Sestava SKVM: Bis – Hunal, Staněk, Dvořák, Mikulecký, Hošek, Sapelkin (75. Briol), Kuta (75. Martinec), Šimek J., Sedláček, Šimek P. (75. Řehák)

Proti fyzicky vyspělejšímu soupeři jsme byli od začátku důrazní v osobních soubojích a díky tomu jsme s hosty byli schopní držet krok. Utkání se hrálo ve vysokém tempu, oba týmy dobře bránili a tak se hrálo hlavně ve středu hřiště. První velkou šanci jsme si vypracovali my, když Sapelkin dorážel míč z bezprostřední blízkosti do odkryté brány, ale k překvapení všech mířil mimo. Hosté byli nebezpeční hlavně z rohových kopů, kterých měli několik, naši hráči špatně obsazovali kolínské hráče ve vápně, ti se naštěstí prosadit nedokázali. A tak jsme udeřili gólem do šatny my, tentokrát se už Sapelkin po centru na zadní tyč nemýlil a přesným zakončením hlavou nás poslal do vedení. Ve druhém poločase jsme bohužel hostům darovali vyrovnávací branku, když stoper Dvořák váhal s rozehrávkou, přišel o míč a hostující útočník se v samostatném úniku nemýlil. Nadále se hrálo ve vysokém tempu a s velkým nasazením na obou stranách. V 68. minutě se k odraženému míči za vápnem dostal Staněk a nádhernou střelou přímo do šibenice nás poslal podruhé v zápase do vedení – 2:1. O 10 minut později se už projevilo naše špatné bránění soupeřových rohů a osamocený hráč hlavičkou opět srovnal. Potřetí v zápase jsme šli do vedení, když Řehák napodobil Staňka a z totožné pozice opět vymetl šibenici. Bohužel ani toto vedení nám nevydrželo a o minutu později přišel vysoký centr do našeho vápna, my nebyli důrazní a nepodařilo se nám míč odkopnout a toho využil kolínský útočník, který dotlačil míč do naší sítě. V závěru chtěli oba týmy strhnout vedení na svou stranu, ale další branka již nepadla. Proti vyspělému a kvalitnímu soupeři z čela tabulky jsme třikrát vedli a je škoda, že jsme pokaždé nechali hosty srovnat. Soupeř náš v žádné z gólových situací vyloženě nepřehrál, my jsme však byli nedůslední v bránění. Hráči si určitě za předvedený výkon a za vysoké nasazení zaslouží pochvalu. Je pro nás pozitivní, že jsme schopni hrát vyrovnané zápasy s kvalitními soupeři.

Adam Dostál – trenér

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_VM-Kolin_2023-05-14/

 

 

 

                         25.kolo - Česká divize C - U17 - 7.5.
image
       RMSK Cidlina   5:6       SK Vysoké Mýto
           (3:2)      
  

 

Branky: 6., 45., 58. a 60. Hach, 16. Pilař – 14., 30. a 52. z penalty Řehák, 69. a 93. Sapelkin, 88. z penalty Kusý

Sestava SKVM: Bis – Hunal, Staněk, Dvořák (72. Briol), Mikulecký, Hošek, Sapelkin, Řehák (72. Martinec), Šimek J., Sedláček (77. Kusý), Šimek P. (77. Kuta)

Tento zápas byl reklamou na dorostenecký fotbal a výsledek tomu odpovídá. Přestože jsme dle mého názoru měli během prvního poločasu o něco víc ze hry, soupeř hned třikrát vedl a vždy jsme k tomu přispěli vlastními chybami. Nám se dvakrát podařilo srovnat zásluhou Řeháka, těsně před poločasem jsme ale nedůsledným bráněním dovolili domácím jít do vedení 3:2. Věřili jsme si, že máme na to strhnout výsledek na svou stranu a vstup do druhého dějství tomu odpovídal. Sedláček vybojoval pokutový kop a ten s přehledem proměnil Řehák a zkompletoval tak hattrick. Bohužel poté naše hra upadla a odehráli jsme špatnou pasáž, ztráceli jsme jednoduché míče a dostali se pod tlak. Nedokázali jsme tuto část hry zvládnout takticky a soupeř dvakrát skóroval a odskočil do vedení 5:3, navíc Bis vytáhnul několik skvělých zákroků. Hráči se ale ani v tomto případě nevzdali, do hry nás vrátil Sapelkin, který dorazil svou vlastní střelu a snížil na 4:5. Poté přišel infarktový závěr, kdy nejprve 2 minuty před koncem vyrovnal z darované penalty Kusý svou první brankou po návratu do vysokomýtského dresu. Tým si na hřišti věřil a šel ve zbývajícím čase ze všech sil za vítězstvím. Dokázali jsme si vytvořit velký tlak, v jednom případě jsme snad 5x za sebou zakončovali, trefili všechno možné včetně břevna. Poté přišla krásná fotbalová akce, kterou rozjel individuálním průnikem Martinec a předložil míč Sapelkinovi, který vsítil vítězný gól na 6:5. Oba týmy zaslouží pochvalu za předvedenou hru, my jsme tento zápas zvládli asi hlavně díky větší touze po vítězství, která se v samém závěru utkání projevila.

Adam Dostál – trenér

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_RMSK-VM_2023-05-07/

 

 

 

image                          24.kolo - Česká divize C - U17 - 30.4.
image
     SK Vysoké Mýto   4:2            FK Náchod
           (2:0)      
  

 

Branky: 22. Sapelkin, 40. Hošek, 70. Sedláček, 91. Mikulecký – 58. Svatoš, 63. Hejsek

Sestava SKVM: Bis – Hunal, Staněk, Dvořák (68. Briol), Mikulecký, Hošek, Sapelkin, Řehák (68. Martinec), Šimek J. (81. Kuta), Sedláček, Šimek P. (81. Kusý)

V prvním poločase jsme byli jednoznačně lepším týmem, hráli jsme s velkou chutí a nasazením. Díky dobrému pohybu nám fungovala kombinace a soupeře jsme přehrávali, dokázali jsme si vytvořit šance a zaslouženě jsme vedli 2:0. Bohužel nás výsledek prvního poločasu uspokojil a při vstupu do druhého dějství jsme polevili. Najednou byl soupeř všude dřív a dostal nás pod tlak. V průběhu pár minut hosté dvakrát skórovali a z našeho vedení byl tak remízový stav. Naše hráče to naštěstí probudilo a opět jsme zvýšili obrátky a přidali na aktivitě. Hrál se hezký fotbal na obě strany, nakonec se nám podařilo vítězství strhnout na naši stranu, když se nejprve prosadil Sedláček a v samotném závěru pečetil vítězství Mikulecký. Výsledek je pro nás zasloužený, ale je škoda pasáže na začátku druhého poločasu, kdy jsme stáhli nohu z plynu a dovolili soupeři vrátit se do zápasu. Dnešní výkon hodnotím jako povedený, především v prvním poločase naše hra splňovala vysoké parametry a to především díky chuti do hry a dobrému pohybu od všech hráčů.

Adam Dostál – trenér

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_VM-Nachod_2023-04-30/

 

 

 

 

                         23.kolo - Česká divize C - U17 - 22.4.
image
     FA Jablonec B   2:1      SK Vysoké Mýto
           (1:0)      
  

 

Branky: 13. Dvořák vlastní, 80. Hluboček – 53. Hošek

Sestava SKVM: Bis – Hunal, Staněk, Dvořák (72. Briol), Mikulecký, Hošek, Šimek J., Řehák, Sedláček (79. Martinec), Sapelkin, Kuta

První poločas se nesl ve stejném duchu jako u starší kategorie. Absolutně jsme ho prospali, chyběl nám pohyb a chuť hrát naši hru. Naštěstí jsme inkasovali pouze jednou, kdy jsme soupeři darovali gól sérií vlastních chyb. Další šance domácích jsme se štěstím ustáli. Naše hra se zvedla až v posledních 5ti minutách prvního dějství, kdy především Řehák s Kutou svou aktivitou začali dělat problémy domácí obraně. O poločasové pauze bylo potřeba velmi důrazně promluvit k celému týmu a výsledkem byl nástup úplně odlišného mužstva do druhého poločasu. Do konce zápasu na hřišti existoval pouze jeden tým a tím jsme byli my. Hráli jsme s velkou chutí a vytvořili si velké množství dobrých pozic v pokutovém území. Prosadit jsme se však dokázali pouze jednou po hlavičce kapitána Hoška. Ostatní šance zůstaly nevyužity a tak přišel trest, kdy kvůli špatné komunikaci a zaváhání stopera Briola a Bise v bráně sebral domácí útočník míč a jednoduše skóroval. Ve zbytku zápasu jsme ze sebe vymačkali všechny zbylé síly, ke gólovému efektu to bohužel nevedlo. Velmi dobré parametry našeho výkonu ve druhém poločase tak k bodům nevedly, rozhodla naše špatná efektivita v koncovce a prospaný první poločas. Je pro mě až k údivu, jak je možné odehrát takto naprosto odlišné poločasy v jednom zápase, pro hráče určitě věc k zamyšlení a sebereflexi.

Adam Dostál – trenér

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_JablonecB-VM_2023-04-22/

 

 

 

image                          22.kolo - Česká divize C - U17 - 16.4.
image
    FC Hr. Králové B   3:4      SK Vysoké Mýto
           (1:3)      
  

 

Branky: 19. a 58. Jelínek, 67. Drbohlav – 34. a 38. Sapelkin, 44. Martinec, 87. Briol

Sestava SKVM: Bis – Hunal, Staněk, Dvořák, Mikulecký, Hošek, Šimek P. (76. Briol), Šimek J., Vodička (20. Martinec, 76. Šeda), Sapelkin (76. Řehák), Sedláček (76. Kuta)

Proti Hradci jsme se chtěli poučit z podzimního střetnutí, proto jsme do utkání vstoupili s větším důrazem na defenzivu. V úvodu utkání jsme byli možná až moc ustrašení, chyběla nám větší aktivita po zisku míče směrem do ofenzivy. Domácí se prosadili hlavou po rohovém kopu na 1:0. Postupem času jsme se začali více osmělovat a začal se nám dařit rychlý přechod do protiútoků. Po jednom z nich se individuálně prosadil Sapelkin a o pár minut později si ten stejný hráč našel propadnutý míč na zadní tyči a hezkou střelou otočil zápas v náš prospěch – 1:2. To nás nakoplo a hráli jsme konečně s chutí, těsně před poločasem napřáhnul před vápnem Martinec a jeho střela propadla až do brány. Do kabin jsme tak šli s dvougólovým náskokem. Věděli jsme, že musíme být nadále aktivní, ovšem hradečtí nás ve druhém poločase jednoznačně přehrávali svou kvalitní kombinační hrou. V některých momentech jsme byli v bránění na můj vkus až moc pasivní a laxní, určitě nám také ubývaly síly. Hradec díky své fotbalové kvalitě dokázal zápas srovnat na 3:3. My jsme zareagovali střídáním, jelikož zápas byl běžecky i soubojově náročný, to nám pomohlo se dostat zpět do hry a opět jsme začali být nebezpeční i směrem dopředu. Dostali jsme se do tlaku díky standardním situacím a po jedné z nich se k odraženému míči dostal Briol a hezkou individuální akci zakončil nekompromisní střelou na zadní tyč - 3:4. Závěrečný tlak domácích jsme ustáli a podařilo se nám tak uhrát velmi cenné vítězství. Hráči dnes na hřišti nechali vše, za což si tento výsledek zaslouží. Přesto ve hře byly pasáže, které umíme zvládat lépe, určitě je nadále na čem pracovat. Přesně takovéto těžké zápasy naši hráči potřebují.

Adam Dostál – trenér

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U19_2006-2007_HradecKraloveB-VM_2023-04-16/

 

 

 

image                          17.kolo (dohrávka) - Česká divize C - U17 - 12.4. image
    SK Vysoké Mýto   5:1         FK Čáslav
           (3:0)      
  

 

Branky: 7., 11. a 70. Sapelkin, 35. Šimek Jan, 59. Šimek Petr – 85. Málek

Sestava SKVM: Bis – Hunal, Staněk, Dvořák, Mikulecký (78. Řehák), Hošek, Šimek P. (60. Štanglica), Sapelkin, Vodička (80. Šeda), Sedláček, Šimek J.

Foto:  https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_VM-Caslav_2023-04-12/

 

 

 

image                          21.kolo - Česká divize C - U17 - 8.4. image
    SK Vysoké Mýto   3:2         MFK Trutnov
           (2:2)      
  

 

Branky: 28. Vodička, 36. Sapelkin, 90. Šeda – 16. a 17. Široký

Sestava SKVM: Bis – Hunal, Staněk, Dvořák, Mikulecký, Hošek, Sapelkin (77. Šeda), Šimek P. (82. Šeda), Šimek J., Sedláček (72. Martinec), Vodička (72. Kuta)

V úvodu zápasu na těžkém terénu nám chybělo zvyknout si na potřebný důraz, přestože jsme byli více na míči, tak jsme byli pozdě u odražených míčů. Našeho nedůrazu při bránění v našem vlastním vápně využil hostující útočník a hezkou individuální akci zakončil střelou do šibenice – 0:1. O minutu později Bis netrefil dlouhý míč za naši obranu a hostující útočník pohodlně do prázdné brány zvýšil na 0:2 pro hosty. Nás to ale nezlomilo, naopak jsme začali více bojovat a ještě do poločasu se nám podařilo brankami Vodičky a Sapelkina srovnat na 2:2. Ve druhém poločase jsme byli lepším týmem, ale nedařilo se nám proměnit vypracované příležitosti. Byli jsme trpěliví a odhodlaní pracovat až do samého závěru a to se nám také vyplatilo, když v poslední vteřině zápasu strhnul vítězství na naši stranu střídající Šeda. Hráči ukázali velkou psychickou sílu, když jsme otočili zápas z 0:2 na 3:2, i na těžkém terénu jsme chtěli hrát fotbal a zaslouženě jsme zápas dotáhli do vítězného konce.

Adam Dostál – trenér

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_VM-Trutnov_2023-04-08


 

 

 

image                          20.kolo - Česká divize C - U17 - 1.4.
image
    MFK Chrudim B   3:2      SK Vysoké Mýto
           (1:1)      
  

 

Branky: 45. Bauer, 53. Novák, 84. Zahradník – 21. Kuta, 87. Martinec

Sestava SKVM: Bis – Hunal, Staněk, Dvořák (74. Briol), Mikulecký, Kuta (74. Martinec), Sapelkin, Šimek P., Vodička (74. Řehák), Šimek J. (74. Šeda), Sedláček

V derby proti Chrudimi jsme šli do vedení, bohužel poté naše aktivita upadla, přestali jsme být důrazní v soubojích. Soupeř toho využil a těsně před poločasem vyrovnal na 1:1. Ve druhé půli se hrál vyrovnaný fotbal, po naší chybě ve středu hřiště a laciné ztrátě šli domácí do vedení. V závěru padlo po jedné brance na obou stranách a domácí tak vedení uhájili a připsali si tři body. Bohužel nám v některých pasážích zápasu chybělo nasazení, které k takovému utkání patří. A když k tomu přičteme laciné chyby před inkasovanými góly, je z toho prohra. V tomto utkání jsme určitě mohli bodovat a taková ztráta mrzí, ale musíme se oklepat a příště na hřišti odevzdat více.

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_ChrudimB-VM_2023-04-01/

 

 

 

 
image                          19.kolo - Česká divize C - U17 - 25.3.
    SK Vysoké Mýto   3:1          FC Slavia HK
           (1:1)      
  

 

Branky: 36. Šimek P., 67. Staněk, 69. Sedláček – 31. Smrčka z pen.

Sestava SKVM: Bis – Hunal, Staněk, Dvořák, Vodička, Hošek, Sapelkin, Štanglica, Šimek P., Sedláček, Šimek J.

Do prvního domácího zápasu jara jsme vstupovali oslabeni o několik hráčů. To nás ale nezastavilo a od začátku jsme byli lepším týmem a kontrolovali jsme hru. Vytvářeli jsme si dobré příležitosti, ale nedokázali jsme se prosadit. Ve 27. minutě jsme se dopustili laciné ztráty míče v pokutovém území, následoval faul a pokutový kop pro hosty, kteří šanci využili – 0:1. Po obdrženém gólu jsme se ale rychle vzpamatovali a chybu hostujícího stopera potrestal Petr Šimek, který srovnal na 1:1. Po poločase jsme pokračovali v naší aktivitě a dobré hře a za to jsme byli odměněni dvěma góly. Nejprve se prosadil Michal Staněk a chvíli poté po rohovém kopu završil konečné skóre 3:1 Sedláček. Vyhráli jsme zaslouženě a po dobrém výkonu si připisujeme další 3 body do tabulky.

Pawel Šlepecki - trenér

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_VM-SlaviaHK_2023-03-25/


 

 

 
                         18.kolo - Česká divize C - U17 - 18.3.
image
 FC Slovan Liberec B   1:3   SK Vysoké Mýto
           (1:2)      
  

 

Branky: 34. Nagy – 11. Šimek P., 20. a 80. Šimek J.

Sestava SKVM: Bis – Hunal, Staněk (66. Martinec), Andrle, Mikulecký, Šimek J., Hošek, Sapelkin (74. Řehák), Šimek P., Sedláček, Vodička (59. Briol)

Do zápasu v Liberci jsme vstupovali s vírou ve vítězství, chtěli jsme navázat na výkon z prvního jarního zápasu a poučit se z chyb, které jsme udělali. Do utkání jsme vstoupili dobře koncentrovaní v obraně, dařilo se nám zastavovat akce domácích a čekali jsme na šance z rychlých protiútoků nebo standardních situací. Podařilo se nám to ve 23. minutě, kdy jsme se prosadili po rohovém kopu. Domácí po inkasované brance zesílili svou útočnou snahu, ale dobrý přístup celého týmu soupeři nic nedovolil. Dále jsme trpělivě čekali na úspěšný protiútok. Ten se ve 35. minutě podařil Honzovi Šimkovi, který využil chyby stopera a v situaci jeden na jednoho si poradil dobře a zvýšil náš náskok na 2:0. Bohužel před koncem první části utkání inkasujeme, domácí využili našeho špatného obranného postavení a do poločasu snížili na 1:2. Do druhého poločasu jsme vstupovali odhodlaní k dosažení dobrého výsledku a věřili jsme, že jsme schopni z Liberce odvézt 3 body. Čekali jsme trpělivě na své šance, které se nám však nedařilo dobře vyřešit, a tak jsme si opět pomohli rohovým kopem a zvýšili náskok na 3:1. Domácí se hnali za vyrovnáním, ale dobrý výkon brankáře Bise a zodpovědný výkon obrany již žádnou branku nedovolil.

Pawel Šlepecki - trenér

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_LiberecB-VM_2023-03-18/

 

 

 

16.kolo - Česká divize C - U17 - 4.3.2023 image
  Bohemians Praha B   7:3        SK Vysoké Mýto
             (4:0)      
 

 

Branky: 19. a 21. Klemsa, 28. Staněk vlastní, 35. Mudřík, 50. a 87. Bryndza, 65. Cibulka – 79. Briol, 80. Šeda, 81. Martinec

Sestava SKVM: Bis – Staněk, Dvořák, Andrle, Hunal, Horáček (79. Briol), Hošek, Sapelkin, Šimek P. (81. Martinec), Šimek J. (79. Řehák), Sedláček (79. Šeda)

Podařilo se nám zachytit úvodní tempo utkání a hrálo se vyrovnané utkání. Bohužel jsme dvakrát po sobě v krátkém sledu byli nedůslední v bránění situací v našem pokutovém území a inkasovali dvě totožné branky. Do poločasu jsme si ještě vstřelili vlastní gól a inkasovali z penalty. Vstup do druhého poločasu jsme zaspali a soupeř nás potrestal dalšími dvěma góly do naší sítě. Někteří naši hráči na zápas rezignovali, a tak v závěru přišlo střídání a s tím se změnilo tempo naší hry, což domácí zaskočilo. Během tří minut střídající hráči zařídili tři branky a nálada na hřišti se otočila v náš prospěch, najednou nás bylo plné hřiště. Nicméně domácí závěr zápasu rozkouskovali a navíc ještě stanovili konečné skóre 7:3 z dalšího pokutového kopu. Ukázali jsme si, že v některých pasážích se můžeme rovnat i takto kvalitnímu soupeři, nicméně je nutné hrát koncentrovaně a s nasazením po celých 90 minut.

Adam Dostál - trenér

 

 

 

 

Přípravné zápasy :

 

Sobota 14.1., UMT PARDUBICE

SKVM – TJ SOKOL MORAVANY/DAŠICE U19                  4:0

Branky: Nosek, Šimek J., Sapelkin 2x

 

 

Sobota 21.1., UMT HRADEC KRÁLOVÉ

SKVM U17 – FC SLAVIA HRADEC U17                             2:3 (0:3)

Branky: Řehák 2x

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_SlaviaHK-VM_2023-01-21_pratelak/

 

 

Sobota 28.1., UMT UNIČOV

SK VM U17 – SK UNIČOV U17                                          4:5 (0:2)

Branky: Kuta 2x, Hunal, Briol

 

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz

 

 

Neděle 12.2., UMT HAVLÍČKŮV BROD

 

 

SK VM U17 – FC SLOVAN HAVLÍČKŮV BROD U17         2:4 (1:3)

 

Branky: Hošek, J. Šimek

 

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_HavlBrod-VM_2023-02-12_pratelak/

 

 

 

 

 

Sobota 18.2., UMT LANŠKROUN

 

 

SK VM U17 – FO LANŠKROUN U19                                  5:0 (2:0)

 

Branky: Řehák, Briol 2x, Šeda, Martinec

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_LanskrounU19-VM_2023-02-18_pratelak/

 

 

Sobota 25.2., UMT BOSKOVICE

 

SK VM U17 – FC SVRATKA BRNO U17                            3:2 (0:1)

 

Branky: Sapelkin, 2x Šeda

 

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_VM-SvratkaBrno_2023-02-25_pratelak_UMT_Boskovice/

 

 

SOUSTŘEDĚNÍ BOSKOVICE 23.2. – 26.2.

Sobota 25.2., UMT BOSKOVICE (soustředění)

SK VM U17 – FC SVRATKA BRNO U17

 

 

 

 

 

 

                         15.kolo - Česká divize C - U17 - 12.11.
image
 FK Viktoria Žižkov B   7:0       SK Vysoké Mýto
           (4:0)      
  

 

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_ViktorkaZizkovB-VM_2022-11-12


 

 

 

image                          14.kolo - Česká divize C - U17 - 6.11.
    SK Vysoké Mýto   9:0  FK Brandýs-Boleslav
           (4:0)      
  

 

Foto:  https://bisradek.rajce.idnes.cz/U17-2006-07_VM-Brandys_Boleslav_2022_11_06/

 

 

 

                         13.kolo - Česká divize C - U17 - 29.10.
image
        FC Háje JM   2:2      SK Vysoké Mýto
           (1:2)      
  

 

Branky: 7. Trnka, 54. Kuneš – 2. Sapelkin, 36. Sedláček

Sestava SKVM: Bis – Hunal, Andrle, Staněk, Mikulecký, Hošek, Balashov, Sapelkin, Štanglica (33. Vodička), Sedláček (80. Dušek), Šimek (80. Dvořák)

Zápas v Praze pro nás nemohl začít lépe, už v první minutě šel sám na brankáře Sapelkin, obešel ho a byl faulován. Rozhodčí neměl na výběr a nařídil pokutový kop, který sám Sapelkin proměnil. Následná pasáž přinesla hodně nepřesností ve středu hřiště, z toho vyplývalo velké množství soubojů, které rozhodčí na obě strany pouštěl. Z této části zápasu vyšli lépe domácí, kteří po špatném zajištění našich obránců využili rychlého protiútoku a vyrovnali na 1:1. Poté převzali kontrolu nad zápasem naši hráči, což mělo za následek náš druhý gól. Týmovou akci jsme zakončili přihrávkou z křídla do vápna na Sedláčka, který z malého vápna vstřelil branku na 2:1. První poločas pokazila 33. minuta, kdy byl Štanglica z blízka nastřelen míčem do hrudníku a musel opustit hřiště. Následně musel být odvezen na kontrolní vyšetření sanitkou do nemocnice. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná, na obou stranách hřiště bylo hodně nepřesností a chyb. Jednu takovou využili domácí, kdy po centru z trestného kopu nikým nehlídaný hráč domácích v našem vápně překonal brankáře a vyrovnal na 2:2. V závěru zápasu oba týmy chtěly strhnout zápas ve své vítězství, ale chyběla chladnokrevnost v zakončení. S výsledkem zápasu jsme spokojeni, ale máme před sebou hodně práce, abychom odstranili jednoduché chyby v obraně.

Pawel Šlepecki - trenér

 

Foto: https://bisradek.rajce.idnes.cz/U17-2006-07_Haje-VM_2022_10_29/

 

 

 

image                          12.kolo - Česká divize C - U17 - 22.10.
image
    SK Vysoké Mýto   4:1      TJ Sokol Třebeš
           (2:1)      
  

 

Branky: 21. Andrle, 36. Sapelkin, 83. z pen. Šeda, 87. Štanglica

Sestava SKVM: Bis – Hunal, Andrle, Balashov, Mikulecký, Hošek, Sapelkin, Štanglica, Vodička (68. Dvořák), Sedláček (80. Šeda), Šimek (68. Dušek)

Na těžkém terénu našeho druhého hřiště jsme vstupovali do utkání po sérii proher, kterou jsme chtěli konečně ukončit. V zápase jsme sice prohrávali po ojedinělém samostatném úniku hostujícího útočníka, ale ještě do poločasu se nám podařilo skóre otočit, kdy se nejprve dorážkou po rohovém kopu trefil Andrle a poté svůj první gól v kategorii U17 vsítil Sapelkin. Navíc těsně před koncem prvního dějství byl vyloučen hostující hráč a dohrávali jsme tak zbytek zápasu proti deseti. Ve druhém poločase jsme dále hráli aktivně a i na těžkém terénu jsme kontrolovali hru a snažili se hrát kombinačně. To přineslo další dvě branky, na 3:1 zvyšoval z penalty střídající Šeda a skóre uzavřel hezkou střelou z voleje Štanglica. Hráči konečně stvrdili v zápase svůj dobrý přístup v tréninku a snad se opět odrazili na vítěznou vlnu. Z týmu je cítit chuť a odhodlání, je potřeba se posouvat také po fotbalové stránce. V tom jim jistě pomůže i nový trenér, který si tímto utkáním odbyl vítěznou premiéru.

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_VM-TrebesHK_2022-10-22/

 

 

 

 

                         11.kolo - Česká divize C - U17 - 15.10.
image
    SK Sparta Kolín   4:0      SK Vysoké Mýto
           (2:0)      
  

 

Branky: 5. a 14. Otradovský, 79. a 86. Hecl

Sestava SKVM: Bis – Hunal, Balashov, Andrle, Mikulecký, Hošek, Štanglica, Sapelkin, Šimek (76. Dvořák), Sedláček, Vodička (62. Dušek)

Ačkoliv výsledek vypadá jednoznačně, utkání bylo soubojem dvou vyrovnaných týmů. Bohužel s podstatným rozdílem, který se u nás v posledních zápasech neustále opakuje – my máme problém se gólově prosadit a naopak sami nejsme schopni být důslední v defenzivě a zabránit ve skórování soupeřům. Tentokrát jsme nezachytili úvod zápasu a nejprve jsme inkasovali po rohovém kopu, aby po pár minutách zvyšovali domácí už na 2:0 po rychlém brejku do naší otevřené obrany. Od této chvíle jsme byli více na míči a snažili se kombinačně dostat do vápna soupeře, ovšem důraznější a dobře bránící domácí nás do větších šancí nepouštěli. Když už se nám podařilo dostat se do nadějné pozice, volili jsme špatné řešení a prakticky všechny míče ve vápně posbíral domácí brankář. Tento obraz utkání se neměnil až do 79. minuty, kdy pomalou zpětnou přihrávku na našeho gólmana vystihnul domácí útočník a pohodlně skóroval do prázdné brány. Znovu jsme tak soupeři darovali lacinou branku. V závěru jsme ze všech sil chtěli přidat alespoň čestný zásah, místo toho přišel brejk domácích a osamocený hráč po centru na zadní tyč uzavřel skóre na 4:0. Šanci zlomit nelichotivou sérii porážek budeme mít v dalším kole na domácím hřišti, do té doby musíme najít psychické síly na to se zvednout a začít opět sbírat body!

Adam Dostál - trenér

 

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_Kolin-VM_2022-10-15/

 

 

 

 

image                          10.kolo - Česká divize C - U17 - 8.10.
   SK Vysoké Mýto   1:3         RMSK Cidlina
           (0:0)      
  

 

Branky: 60. Vodička – 49. Špás, 51. Veselý, 54. Nydrle

Sestava SKVM: Bis – Hunal, Balashov, Andrle, Mikulecký, Hošek (82. Briol), Šimek, Řehák (59. Vodička), Sedláček, Sapelkin, Dušek (46. Štanglica)

Zápas na domácím hlavním hřišti nám bohužel vůbec nevyšel. Kazili jsme základní věci, jako jsou jednoduché přihrávky a celý první poločas celkově moc kvality na obou stranách neukázal. Nám se alespoň dařilo soupeře držet v bezpečné vzdálenosti od naší branky, my se nedokázali prosadit kvůli špatné kvalitě na míči. Přesto byl pro nás zápas hratelný a do druhé půle jsme chtěli nastoupit s tím, že se prosadíme a soupeře nadále nebudeme pouštět do šancí. Bohužel přesný opak byl pravdou, vstup do druhé půle byl tragický, chyběla nám koncentrace a absolutně jsme neplnili základní úkoly. Soupeř toho využil a během pěti minut třikrát skóroval, čímž zápas prakticky rozhodl. Nám se sice podařilo korigovat skóre zásluhou Vodičky, který byl dobře postavený v soupeřově vápně a dorazil míč do branky, k ničemu dalšímu jsme se ale nedostali. Další zápas, který jsme si prohráli sami. Musíme zlepšit naši koncentraci v zápasech a vrátit do hry nasazení, které nás zdobilo na začátku sezony. Pak budeme zase sbírat body, kvalitu na to určitě máme.

Adam Dostál - trenér

Foto: https://bisradek.rajce.idnes.cz/U17-2006-07_VM-Cidlina_2022_10_09/

 

 

 

 

image                          9.kolo - Česká divize C - U17 - 2.10.
image
       FK Náchod   3:2       SK Vysoké Mýto
           (1:0)      
  

 

Branky: 33. Lácha, 68. a 71. Dostál - 78. Balashov, 86. Šeda

Sestava SKVM: Bis – Hunal, Balashov, Andrle, Mikulecký, Hošek, Šimek, Štanglica (61. Martinec), Sedláček (71. Šeda), Sapelkin, Dušek (61. Vodička)

Na půdě Náchoda jsme chtěli po třech nepodařených výsledcích opět bodovat a vstup zápasu tomu odpovídal. Už ve třetí minutě po akci Hunala trefuje Mikulecký břevno domácí branky. Nadále jsme aktivnější, avšak v zakončení nám chybí klid a přesnost a po závarech ze standardních situací zase nejsme ve vápně soupeře dostatečně důrazní. A tak přichází trest po naší chybě, kdy při rohu soupeře hlavičkují po špatné komunikace dva naši hráči, míč propadá do vápna a domácím dovolíme hned dvakrát zakončit – bohužel dorážka končí v naší síti. Obdržený gól nás sráží a do konce poločasu jsou aktivnější domácí, avšak skóre se nemění. Do druhé půle vstupujeme s odhodlání zápas otočit v náš prospěch. Hraje se vyrovnané utkání, bohužel v rozmezí 3 minut děláme dvě laciné chyby, které soupeř trestá. Nejprve v našem vápně ukopneme míč před vybíhajícím Bisem přímo na nohu domácího útočníka, který uklízí do prázdné brány a následně po taktické chybě našeho stopera využívá domácí útočník samostatný nájezd na Bise a proměňuje na 3:0. My však neskládáme zbraně a chceme utkání alespoň zdramatizovat. V 78. minutě končí rohový kop Balashova přímo v bráně domácích – 1:3. Těsně před koncem pak na rozdíl jediné branky snižuje krásnou střelou z dálky na 2:3 Šeda. V závěru směřujeme všechny naše síly do útoku, v poslední minutě utkání má velkou šanci na vyrovnání Sapelkin, avšak z dorážky do odkryté branky trefuje domácího obránce. Bohužel tak již po čtvrté v řadě končíme zápas bez bodu. Nutno říct, že jsme soupeři všechny tři branky darovali po našich chybách, my se naopak na vstřelení gólu nadřeme. Je potřeba se zaměřit na odstranění individuálních chyb, které nás sráží, jelikož naše výkony jsou dobré, ale kvůli chybám k bodům nevedou.

Adam Dostál - trenér

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U19_2004-2006_Nachod-VM_2022-10-02/

 

 

image                          7.kolo - Česká divize C - U17 - 28.9.
image
    SK Vysoké Mýto   1:7       FC Hr. Králové B
           (0:7)      
  

 

Branky: 53. Šimek – 14., 28., 31. a 32. Pavlík, 22., 28. a 41. Polák, 27. Cobl

Sestava SKVM:

Bis – Hunal, Hošek, Andrle, Mikulecký, Balashov, Sapelkin, Šimek, Štanglica, Sedláček, Dušek (50. Vodička)

Proti lídrovi a dosavadnímu suverénovi soutěže jsme se chtěli na domácí půdě předvést v co nejlepším světle. Úvodní tempo utkání se nám podařilo zachytit, hráli jsme organizovaně, plnili své individuální úkoly a Hradci jsme byli vyrovnaným soupeřem. Bohužel jsme ve 14. minutě inkasovali laciný gól, kdy míč z rohu zapadnul přímo do naší sítě. To nás shodilo a od této chvíle jsme začali postupně odcházet, až jsme po pár minutách na hřišti působili jako tréninkové kužely, mezi kterými si Hradec dělal, co chtěl. Výsledkem bylo 5 branek v naší sítí během 10 minut a jeden další gól do konce poločasu. Během přestávky jsme přeskupili sestavu a chtěli jsme se odrazit ode dna, na které jsme se dostali. To se nám podařilo, opět jsme začali plnit základní pokyny a chvíli po začátku druhé půle Šimek potrestal chybu hostujícího gólmana a snížil na 1:7. To Hradec trochu vyvedlo z koncentrace a i díky tomu byl druhý poločas více vyrovnanou partií. Přesto si Hradec vytvořil velkou spoustu 100% šancí, které nepochopitelně zahodil. Nám se tak se štěstím podařilo zvítězit nad velmi kvalitním soupeřem alespoň ve druhé půli, což je malé pozitivum. Hosté ukázali vysokou kvalitu, která byla jednoznačně nad naše síly. Musíme dále tvrdě pracovat, abychom se proti takto vyspělým týmům pokusili alespoň v částech zápasů být rovnocenným soupeřem.

Adam Dostál - trenér

 

Foto:  https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_VM-HradecKraloveB_2022-09-28/


 

 

 

image                          7.kolo - Česká divize C - U17 - 24.9.
    SK Vysoké Mýto   1:2         FK Jablonec B
           (1:0)      
  

 

Branky: 16. Andrle – 74. Kostka, 77. Kuhn

Sestava SKVM: Bis – Hunal, Hošek, Andrle, Mikulecký, Balashov, Sapelkin (75. Briol), Šimek, Štanglica, Sedláček (75. Šeda), Dušek (75. Putnar)

Vstup do zápasu jsme měli dobrý, nechyběla nám chuť hrát, měli jsme dobrý pohyb a zvládali jsme vyhrávat souboje ve středu pole. Z toho plynuly i vypracované šance. V 16. minutě jsme se prosadili po standardní situaci a důrazu ve vápně, kdy míč uklidil do sítě Andrle. Po zbytek prvního poločasu jsme nadále pokračovali v aktivní hře a soupeře pustili jen do jedné vážnější šance po špatném postavení v naší obraně. Do druhého poločasu jsme vstoupili skvěle a hned v úvodu se dostal do zakončení Balashov, který však sám ve vápně soupeře branku netrefil. V následujících minutách jsme si vytvořili další dvě nadějné příležitosti, bohužel Sedláček ani Sapelkin v dobrých pozicích branku vstřelit nedokázali. Od 60. minuty jsme začali polevovat v koncentraci a kazit jednoduché přihrávky. Náš výkon šel rapidně dolu, zatímco soupeř vycítil příležitost. Během krátké chvíle jsme se dostali pod velký tlak a když k tomu přičteme naše chyby, soupeři jsme jednoduše dovolili během 3 minut zápas otočit. Nám už pak chyběli psychické síly se zápasem něco udělat. Dobře rozehraný zápas jsme zbytečně ztratili, musíme se poučit, protože pokud chceme vyhrávat, je potřeba odehrát koncentrovaně celých 90 minut.

Adam Dostál - trenér

Foto:  https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_VM-JablonecB_2022-09-24/

 

 

image 6.kolo - Česká divize C - U17 - 11.9. image
           MFK Trutnov   5:1         SK Vysoké Mýto
             (1:0)      
 

 

Branky: 11. Rada, 49. a 64. Doležal, 55. Široký, 87. Hnízdil – 89. Šeda

Sestava SKVM: Bis – Vodička, Hošek, Dvořák (39. Dušek), Hunal, Řehák (5. Šimek, 58. Petrovka), Balashov, Sapelkin, Štanglica (58. Martinec), Sedláček (58. Šeda), Mikulecký

Zápas v Trutnově se hodnotí velice těžko, utkání jsme nezvládli a soupeř nás jednoznačně přehrál a uštědřil nám vysokou porážku. Už před zápasem jsme věděli o absenci Staňka a Andrleho, čímž se nám prakticky rozpadla obranná řada, navíc jsme už během prvního poločasu řešili dvě vynucená střídaní. Hráčům, kteří v tomto zápase dostali šanci, nelze upřít snahu, ale na důrazného a agresivního soupeře to však nestačilo. Prohráli jsme prakticky všechny osobní souboje, byli málo důrazní a chyběl nám lepší pohyb. Navíc jsme udělali velkou spoustu chyb, které soupeř neomylně trestal. My se naopak do šancí dostávali složitě, i díky důrazu a nasazení soupeře, a vytvořené šance jsme navíc nedokázali proměnit. Pozitivem je, že herní vytížení získali i ostatní hráči kádru a také to, že se nám v závěru utkání opět podařilo využít standardní situaci ke vstřelení gólu. Příslibem do budoucna byl také individuální výkon Sapelkina, který ukázal velký potenciál. Tento zápas nás posadil zpátky na zem a ukázal nám, že máme hodně co zlepšovat. Prohru musíme vstřebat a použít jako motivaci do další práce!

Adam Dostál - trenér

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_Trutnov-VM_2022-09-12/

 

 

 

 

image                          5.kolo - Česká divize C - U17 - 7.9.
image
    SK Vysoké Mýto   3:2       MFK Chrudim B
           (0:1)      
  

 

Branky: 50. a 82. z penalty Řehák, 57. Hošek – 45. a 90. Boguaj

Sestava SKVM: Bis – Dvořák, Staněk, Andrle, Mikulecký (73. Vodička), Hošek, Řehák (89. Šeda), Hunal, Balashov (73. Šimek), Sedláček (64. Štanglica), Dušek (45. Sapelkin)

Do derby proti Chrudimi jsme vstupovali s velkým týmovým odhodláním zápas zvládnout vítězně a navázat na předchozí dobré výkony. V první půli se nám dařilo aktivně napadat soupeřovu rozehrávku a mít tak několik dobrých zisků míče na soupeřově polovině, avšak bez většího využití. Soupeř hrozil dlouhými míči, které se nám celkem dařilo pokrýt, dvě střely ze střední vzdálenosti Bise v bráně vážněji neohrozily. Bohužel jsme nebyli dostatečně klidní na míči a chyběl nám lepší pohyb, proto jsme se i my často uchylovali k dlouhým nákopům, k vidění tak bylo hlavně mnoho osobních soubojů a žádné vážnější šance se ani na jedné straně neobjevily. Nutno říct, že soupeř měl lepší pohyb a většinu odražených míčů sbíral, zároveň nám dělal problémy aktivním dostupováním naší rozehry. Bohužel těsně před poločasem jsme špatně reagovali na soupeřovu standardní situaci a po následném nedůrazu ve vápně šel soupeř do vedení.

Do druhého poločasu jsme chtěli zlepšit pohyb, více kombinovat po zemi a hrát přímočaře do ofenzivy, což hráči vzali na vědomí a začali jsme diktovat tempo hry. V 50. minutě po důrazu Sapelkina v soupeřově vápně doráží míč do brány Řehák – 1:1. Následně opět Řehák trefuje po akci Hoška břevno. V 57. minutě  jak je naším zvykem využíváme standardní situaci a po rohovém kopu otáčí skóre hlavou Hošek a hned v další minutě potvrzujeme dobrý vstup do druhé půle, kdy po dalším rohu trefuje břevno Staněk. Nadále se hraje velmi aktivně na obě strany, nám se však díky velkému nasazení daří nepouštět hosty do vážnějších šancí. V 83. minutě řeší skvěle protiútok Řehák se Sapelkinem, kdy druhý jmenovaný vybojoval penaltu, kterou Řehák proměnil na 3:1. Bohužel pak upadá naše aktivita a chceme zápas jen dohrát, a tak soupeř zbytečně snižuje v 90. minutě po precizně zahraném přímém kopu do šibenice na 2:3. V nastaveném čase se soupeř ze všech sil snažil o vyrovnání, nám se však podařilo zkoncentrovat a zápas dovést do vítězného konce. Utkání mělo vysoké parametry díky hře obou týmů, my však odehráli lépe většinu druhého poločasu a díky tomu zvítězili. Poučit se musíme do dalších zápasů ze dvou gólů inkasovaných v posledních minutách obou poločasů!

Adam Dostál - trenér

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_VM-ChrudimB_2022-09-07

 

 

 

 

4.kolo - Česká divize C - U17 - 28.8. image
              FC Slavia HK   3:6         SK Vysoké Mýto
             (0:3)      
 

 

Branky: 61. Kuryljak, 68. Šeba, 86. Smrčka – 17., 26. a 87. z penalty Staněk, 44. Petrovka, 64. Hošek, 84. Šeda

Sestava SKVM: Bis – Dvořák, Staněk, Andrle, Mikulecký, Hošek, Řehák (67. Briol), Hunal, Petrovka (60. Vodička), Sedláček (76. Kuta), Dušek (67. Šeda)

Do utkání jsme nevstoupili dobře, byli jsme zbrklí na míči a soupeř tak mohl hrozit křížnými míči za naši obranu. Z jedné takové situace se domácí útočník dostal do slibné šance, jeho střelu však pohotovým zákrokem zneškodnil Bis. Nás nakopla 17. minuta a přímý kop Řeháka, který si ve vápně našel Staněk a poslal nás do vedení 1:0. Od této chvíle jsme se zklidnili na míči a začali mít zápas plně pod kontrolou. Ve 26. minutě se situace opakuje, tentokrát z rohového kopu posílá Řehák míč opět na Staňka a vedeme 2:0. Do konce poločasu ohrozíme domácí branku několika nebezpečnými střelami z dálky, především Řehák byl velmi aktivní a dvakrát orazítkoval brankovou konstrukci. Těsně před poločasem znovu využíváme standardní situaci, kdy posílá míč do sítě hlavou Petrovka. Do druhé půle chceme vstoupit ve stejné aktivitě a udržet kontrolu nad zápasem, bohužel rezignujeme na hru směrem dopředu a snažíme se pouze držet míč a zápas dohrát, což se nám nevyplácí. V 60. minutě soupeř snižuje na 1:3, to nás na chvíli nakopne a o pár minut později z rohu skóruje Hošek na 4:1. My však opět polevujeme v aktivitě a tak „odkop“ domácího hráče ze 40 metrů zapadne do šibenice a skóre je 2:4. V 83. minutě proniká ukázkově do vápna Hunal a předkládá míč na osamoceného Šedu, který zakončuje do odkryté branky na 5:2. Bohužel soupeři dovolíme vstřelit ještě jednu branku, kdy dvakrát po sobě ztratíme míč na naší polovině a soupeř nabídnutý brejk využije. V samotném závěru utkání ještě vybojoval penaltu Mikulecký, té se chopil Staněk a završil tak svůj hattrick i konečné zápasové skóre – 6:3. V první půli jsme odehráli pasáž, kdy naše hra splňovala vysoké parametry. Bohužel mě mrzí polevení ve druhé půli, kdy jsme soupeře zbytečně dostali do hry, místo toho abychom utkání dohráli aktivně. Celkově však jednoznačně zasloužené vítězství a těší mě efektivita našich standardních situací.

Adam Dostál - trenér

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_SlaviaHK-VM_2022-08-28/

 

 

 

 
image                          3.kolo - Česká divize C - U17 - 20.8.
    SK Vysoké Mýto   4:4   FC Slovan Liberec B
           (1:2)      
  

 

Branky: 16. a 72. Řehák, 85. Briol, 88. Andrle – 10. a 61. Jansa, 39. Nagy, 48. Čistecký

Sestava SKVM: Bis – Dvořák, Staněk (75. Kuta), Andrle, Mikulecký, Hošek, Řehák, Hunal, Sedláček (70. Martinec), Šeda (56. Vodička), Dušek (70. Briol)

Proti technicky i fyzicky vyspělému soupeři jsme nastupovali s odhodláním se jeho kvalitám co nejvíce přiblížit. Po úvodní dobré pasáži děláme chybu v rozehrávce a soupeř nekompromisně trestá – 0:1. My pokračujeme v aktivitě a po dobrém vystoupení a zisku míče od Andrleho přichází centr do vápna, který krásně z voleje trefuje Řehák a vyrovnává na 1:1. Po zbytek poločasu se hraje s velkým nasazením a ve vysokém tempu na obou stranách. Před koncem poločasu nezvládáme uhrát míč před naším vápnem a soupeř proniká skrz naší obranu do vyložené šance, kterou s přehledem proměňuje na 1:2. Hned v úvodu druhé půle prochází nešťastně míč pod nohama tří našich hráčů a propadá na hostujícího útočníka, který si se situací sám na brankáře poradil a zvýšil na 3:1 pro soupeře. V 61. minutě je ještě hůř, po chybném vystoupení v obraně propadáme a nabízíme soupeři brejkovou situaci, se kterou si skvěle poradí hostující útočník a prohráváme 1:4. Následně mohlo být prakticky rozhodnuto, ale Řehák napravil svou chybu a až na brankové čáře zastavil míč směřující do naší branky. Nutno zmínit, že v několika dalších vyložených šancích hostů nás skvěle v bráně podržel Bis. V 72. minutě nám dává naději Řehák proměněnou penaltou po faulu na Hunala. Nám pomohlo dostřídání a změna rozestavení, navíc soupeř opouští od své hry a zbytečně se zbavuje míčů a my se s vypětím všech sil dostáváme do závěrečného tlaku. V 85. minutě Briol po rychle vzhozeném autu přehazuje brankáře a snižuje na 3:4 a o pár minut později po rohu a dostatečném důrazu ve vápně vyrovnává na konečných 4:4 Andrle. Celý tým se díky obrovskému nasazení a chuti po dobrém výsledku s kvalitním soupeřem dočkal odměny v podobě remízy, když jsme se dokázali vrátit do zápasu ze stavu 1:4.

Adam Dostál - trenér

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_VM-LiberecB_2022-08-20/


 

 

 

image 2.kolo - Česká divize C - U17 - 13.8. image
              FK Čáslav   0:8         SK Vysoké Mýto
             (0:3)      
 

 

Branky: 16. Hunal, 34., 58. a 75. Řehák, 45., 56. a 77. Šeda, 88. Mikulecký

Sestava SKVM: Bis – Hunal, Staněk, Dvořák, Andrle, Mikulecký, Hošek, Řehák, Petrovka (57. Vodička), Šeda (78. Martinec), Dušek (57. Sedláček)

První šanci v zápase měli domácí, kdy se v samém úvodu po propadnutém míči ocitnul útočník sám před Bisem, branku však minul. My odpověděli o pár minut později, kdy po průniku po křídle předložil Mikulecký míč do vápna Šedovi, ale i v tomto případě skončil míč mimo branku. Od této chvíle jsme byli jednoznačně lepším týmem a určovali jsme ráz utkání, odměněni jsme byli už v 17. minutě, kdy se díky důrazu ve vápně po rohovém kopu prosadil dorážkou Hunal. Nadále jsme si díky aktivnímu přístupu vytvářeli šance, ujala se až střela Řeháka ve 34. minutě – 2:0. Když už se zdálo, že týmy půjdou do kabin za tohoto stavu, vybojovali jsme míč na polovině hřiště a brejkovou situaci 3 na 2 zakončuje na poločasové skóre 3:0 Šeda. Nadále jsme chtěli diktovat tempo hry, což se nám díky zodpovědnému přístupu prakticky po celý druhý poločas dařilo. Odměnou nám bylo dalších 5 branek, kdy nás v útočné fázi táhli především Šeda s Řehákem, oba po zásluze nastříleli hattrick. Soupeř měl velkou šanci v poslední minutě zápasu, naštěstí se míč otřel o tyč a skončil mimo síť, utkání jsme tak dohráli vzadu s nulou, což je další pozitivum. Hráči zaslouží pochvalu za přístup k zápasu a předvedený týmový výkon, na kterém určitě můžeme stavět v dalších zápasech.

Adam Dostál - trenér

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_Caslav-VM_2022-08-13/

 

 

 

image 1.kolo - Česká divize C - U17 - 6.8.
        SK Vysoké Mýto   1:6         CU Bohemians B
             (1:4)      
 

 

Branky: 7. Šeda – 2. Hruša, 11. Svoboda, 18., 34. a 87. Krištůfek, 65. Cibulka

Sestava SKVM: Bis – Hunal, Staněk, Dvořák, Vodička (60. Kuta) – Hošek, Řehák, Šimek – Mikulecký, Šeda, Dušek (46. Petrovka)

Proti kvalitnímu a dobře organizovanému soupeři jsme nezačali dobře a již ve druhé minutě po rohu hlavičkuje úplně osamocený hráč a prohráváme 0:1. Brzy se nám podaří vrátit se do zápasu, když také po rohu po nacvičeném signálu vyrovnává na 1:1 Šeda. Bohužel do třetice opět rohový kop a soupeř po nedůrazu v našem vápně doráží míč na 1:2. Po zbytek poločasu se snažíme dostávat do dobře organizované obrany soupeře, který nás bezpečně drží v odstupu od své branky a naopak podniká velice rychlé a účinné útoky do naší otevřené obrany, které se nedaří soupeřovi náběhy zachytávat. Hosté tak jdou několikrát během první půle sami na brankáře a dvě z těchto akcí končí v naší sítí. Poločasové skóre 1:4 držíme díky několika dobrým zákrokům Bise v naší bráně. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a podařilo se nám několikrát dostat do slibné šance, bohužel však hlavičky Šedy ani průnik Mikuleckého brankou neskončily. Hosté naopak zopakovali recept z prvního poločasu a po rychlém průniku skrz naší obranu zvýšili na 1:5, v závěru pak po chybné rozehrávce upravují do prázdné branky na konečné skóre 1:6. Dostali jsme cennou lekci od kvalitního soupeře, ze zápasu se musíme poučit a zapracovat v tréninkovém procesu, abychom byli lépe organizovaní jak v obranné tak útočné fázi a mohli pomýšlet na lepší výsledky proti takto vyspělým týmům.

Adam Dostál - trenér

Foto : https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_VM-BohemiansB_2022-08-06/

 

 

 

 

Přípravné utkání 30.7., Vysoké Mýto

SK Vysoké Mýto – FC Svratka Brno  9:1 (3:1)

Branky : 4. a 79. Šeda, 19., 33. a 52. Řehák, 54., 55. a 85. Dušek, 67. Staněk

Sestava SKVM:

Bis – Hunal, Staněk, Martinec, Vodička – Hošek, Řehák, Kuta – Sedláček, Šeda, Dušek

(střídající: Andrle, Petrovka, Vodička)

Foto: https://renatsvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_VM-SvratkaBrno_2022-07-30_pratelak/

 

 

 

Přípravné utkání 27.7., Ústí nad Orlicí

SK Hranice – SK Vysoké Mýto   5:5

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_Hranice-VM_2022-07-27_pratelak/

 

 

 

Přípravné utkání 24.7., Ústí nad Orlicí

FC Tempo Praha – SK Vysoké Mýto  2:8 (1:5)

Branky: Šeda 5x, Dušek, Hošek, Řehák

Sestava SKVM:

Bis – Hunal, Staněk, Dvořák, Vodička – Hošek, Řehák, Martinec – Sedláček, Šeda, Dušek (Andrle)

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_TempoPraha-VM_2022-07-24_pratelak/

 

 

 

Přípravné utkání, 20.07.2021

FK Mohelnice - SK Vysoké Mýto  3:6 (1:2)

Branky: 9., 48., 82. soupeř – 42. Houdek, 45. Škorpil, 57., 78. Šeda, 69. Sloup, Martinec z penalty

Sestava SKVM:

1. poločas

Loukota – Hunal, Jireček, Briol, Vácha – Švejda, Martinec, Zamastil – Škorpil, Houdek, Sloup.

2. poločas

Bis – Hunal, Staněk, Paulus, Vácha (60. Dvořák) – Řehák, Martinec, Zamastil (60. Briol) – Sedláček, Šeda, Škorpil (60. Sloup).

 

Hodnocení trenéra Lukáše Hrdiny:

Ve velkém vedru jsme nastoupili v sestavě složené z hráčů U19 i U17. Celý zápas jsme se snažili být silní na míči, bohužel jsme často zbytečně ztráceli v rozehrávce a soupeř toho 2x využil. Do poločasu jsme výsledek otočili a po vyrovnání správně zareagovali. Posledních 20 minut se zápas už jen bezstarostně dohrával a mrzí mě zbytečná třetí obdržená branka

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U19_U17_2004-2007_Mohelnice-VM_2022-07-20_pratelak/

 

 

Přípravné utkání 17.7., Vysoké Mýto

SK Vysoké Mýto – RMSK Cidlina Nový Bydžov   3:1 (0:0)

Sestava SKVM:

Bis – Hunal, Staněk, Martinec, Vodička – Hošek, Řehák, Šimek – Sedláček, Šeda, Dušek   (Andrle, Petrovka)

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2006-2007_VM-RMSKCidlina_2022-07-17_pratelak/

 

 

Přípravné zápasy – letní příprava 2022

 

NE 17.7. 12:00  RMSK Cidlina Nový Bydžov, hřiště Vysoké Mýto

ST 20.7. 17:30  FK Mohelnice, hřiště Loštice

NE 24.7. 11:00  Tempo Praha, hřiště Ústí nad Orlicí

ST 27.7. 16:00  SK Hranice, hřiště Ústí nad Orlicí

SO 30.7. 12:00  Svratka Brno, hřiště Vysoké Mýto