SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

Mladší dorost U17

 

 

Realizační tým 

Hrdina Lukáš (724 689 889), Suchomel Ivan (776 710 201)

 

 

 

Přípravné utkání, UMT Lanškroun, 23.01.2022

SK Vysoké Mýto – FC Svratka Brno  2:5 (2:1)

Hodnocení trenéra Lukáše Hrdiny:

Celý zápas jsme měli laciné ztráty míče a báli jsme se hrát. Přesto jsme se díky dobré dvacetiminutovce dostali do vedení, které však mělo být výraznější. Šancí jsme si vypracovali dost. Soupeř se postupně dostával do hry a nás držel skvělými zákroky Bis, kterého soupeř překonal pouze z penalty. Do poločasu jsme se ještě jednou prosadili z protiútoku. Ve druhém poločase jsme neproměnili penaltu a vzápětí jsme během 4 minut třikrát lacině inkasovali, což celý zápas rozhodlo. Chybí nám důraz a bojovnost, bez které se fotbal hrát nedá.

 

 

 

 

Přípravné utkání, 15.01.2022

RMSK Cidlina Nový Bydžov - SK Vysoké Mýto  5:2 (5:1)

Branky SKVM: Martinec, Zamastil

Sestava SKVM:

1. poločas: Bis – Hunal, Jireček, Meduna, Suchomel – Mošner, Bureš, Martinec – Štanglica, Šeda, Mencák.

2. poločas: Bis – Dušek K., Martinec (58. Staněk), Vácha, Meduna (70. Hunal) – Kužma, Bureš, Zamastil – Dušek M., Mencák (53. Mošner, 70. Štanglica), Bezdíček.

Hodnocení trenéra Lukáše Hrdiny:

Do zápasu jsme šli z plné přípravy a zejména v prvním poločase to bylo znát, když jsme soupeři svými lacinými školáckými chybami nabídli doslova na zlatém podnose 4 branky. Ve druhé půli jsme se dostali více do hry, byli častěji na míči a kontrolovali hru, ale nedokázali jsme proměnit své šance. Proto je výsledek pro nás nepříznivý. Chtěli jsme vidět zejména některé hráče v zápase se silným protivníkem a z tohoto pohledu utkání splnilo svůj účel.

 

 

 

 

 

image 12.kolo - Česká divize C - U17 - 13.11.
        SK Vysoké Mýto   6:0      FK Admira Praha B
             (2:0)      
 

 

Branky: 16. Hunal, 27., 70., 77. Kučera, 67. Mošner, 78. Šeda

Sestava SKVM:

Loukota – Dušek K. (77. Mikulecký), Vácha, Meduna – Hunal (69. Zamastil), Martinec, Kučera, Mošner, Bureš (46. Bezdíček) – Drobný (80. Borovec), Suchomel (46. Šeda).

Hodnocení trenéra Lukáše Hrdiny:

Po třech zápasech bez výhry jsme chtěli zabrat, ale dvoutýdenní pauza nám v naší situaci plné nemocí, zranění a karantén mnoho nepomohla. Proto bylo naším cílem soustředit se na týmový výkon, ze kterého vyjdou ty individuální. Jako ten Ondry Kučery, který v prvním vystoupení v dorostenecké kategorii předvedl skvělou poziční hru a pohyboval se přesně tam, kde to bylo důležité. Také další hráči ročníku 2007 ukázali, že s nimi můžeme v budoucnu počítat. Po dlouhé době se nám povedlo trefit sestavu a taktiku, kdy jsme první poločas měli pod kontrolou, soupeř hrozil jenom náznaky rychlým protiútoků za naši obranu. Po vystřídání jsme v druhém poločase tempo dokázali vystupňovat a po hezké brance Mošnera bylo o výsledku rozhodnuto. Nelíbila se mi naše netrpělivost v útočné fázi ve chvíli, kdy měl soupeř ještě dostatek sil obsazovat střed hřiště a my jsme většinu situací řešili dlouhým míčem místo postupné kombinace s otočením těžiště hry. Po upozornění se to ve druhém poločase výrazně zlepšilo.

 

 

 

 

image 11.kolo - Česká divize C - U17- 24.10.   image
              FK Náchod   3:0         SK Vysoké Mýto
             (1:0)      
 

 

Branky: 44. Jirout, 54. Váňa, 55. Hovorka

Sestava SKVM:

Loukota – Hunal, Dušek K., Vácha, Bureš – Kužma, Martinec, Diaz – Bezdíček (75. Meduna), Mošner, Suchomel (63. Zamastil).

Hodnocení trenéra Lukáše Hrdiny:

Díky velmi improvizované sestavě a vzhledem k postavení soupeřů v tabulce jsme vstupovali do utkání s cílem odehrát soustředěný bojovný zápas, ve kterém si nebudeme komplikovat situace. V prvním poločase jsme přežili 2 šance nejlepšího domácího střelce, který po přehození Loukoty ani jednou netrefil odkrytou branku. V poslední minutě však uděláme triviální chybu, kdy si necháme z našeho výkopu vstřelit branku do šatny. O přestávce si zdůrazňujeme důležitost začátku druhé půle a přesto do ní vstoupíme nekoncentrovaně, uděláme nevynucenou chybu v rozehrávce, poté neuhrajeme 2 souboje na polovině hřiště a rázem je zápas rozhodnutý. Bohužel jsme neměli možnost na průběh utkání reagovat ani střídáním, za celé utkání jsme si nevypracovali žádnou šanci ke vstřelení branky a tak si domácí připsali celkem jednoduché a zasloužené 3 body.

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2005-2006_Nachod-VM_2021-10-24/


 

 

 

image 10.kolo - Česká divize C - U17 - 16.10.
        SK Vysoké Mýto   4:5     SK Střešovice 1911
             (0:3)      
 

 

Branky: 58. z pen., 66. Martinec, 59. Šeda, 90. Dušek K. – 15., 61., 86. z pen. Maneval, 25. Hojsák, 35. Klinka

Sestava SKVM:

Bis – Hunal (37. Dušek K.), Hošek (37. Vácha), Martinec, Meduna – Diaz, Kužma (65. Bezdíček), Bureš (61. Zamastil) – Mošner, Šeda, Suchomel.

Hodnocení trenéra Lukáše Hrdiny:

Od začátku utkání jsme ztráceli jednoduché míče při přechodu a tím jsme dávali soupeři šanci útočit do otevřené obrany. Přesto jsme si první 100% šanci vypracovali my, bohužel jsme ji neproměnili a tak se do vedení dostali po šťastné střele hosté, kteří následně využili standardní situaci. Po další ztrátě už jsme prohrávali o 3 branky a museli jsme na průběh utkání reagovat střídáním a změnou rozestavení. Bohužel jsme těsně před poločasem neproměnili další tutovku. Po důrazné promluvě v kabině jsme odehráli mnohem lepší poločas a během jedné minuty jsme snížili na rozdíl jediné branky. Nejprve proměnil Martinec penaltu, kterou sám vybojoval, aby následně uvolnil Šedu, který se sám před brankářem nemýlil. Soupeř však znovu vzápětí odskočil. Když se podruhé prosadil Martinec a následně Bis chytil penaltu, vypadalo to, že z tlaku vytěžíme vyrovnání, ale vypjatý závěr jsme takticky nezvládli a po další ztrátě vyrobili další penaltu, na kterou už Bis nemohl dosáhnout. Branka Duška už výsledek nezměnila. Zbytečná prohra kvůli lajdáckému a nekoncentrovanému výkonu v první půli.

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2005-2006_VM-Stresovice_2021-10-16/

 

 

 

 

9.kolo - Česká divize C - U17- 9.10.   image
       SK Sparta Kolín   4:2         SK Vysoké Mýto
             (0:2)      
 

 

Branky: 46., 68., 88. Jahoda, 60. Jech – 1. Šeda, 36. Diaz

Sestava SKVM:

Bis – Hunal (70. Dušek K.), Hošek, Martinec, Meduna (46. Vácha) – Diaz, Kužma (80. Paulus), Bureš – Mošner, Šeda, Bezdíček (70. Zamastil).

Hodnocení trenéra Lukáše Hrdiny:

Stejně jako v minulém zápase jsme měli výborný vstup do utkání, kdy jsme se prosadili hned z první akce. Měli jsme však problémy uprostřed hřiště, kde jsme moc odkrývali prostory a soupeř hrozil z rychlých útoků. Nakonec jsme se však prosadili my z rohového kopu a v poločasové přestávce jsme si zdůraznili důležitost vstupu do druhého poločasu. Což jsme však vůbec nezvládli, za 15 minut bylo vyrovnáno. Problémy nám dělal hlavně rychlý a důrazný útočník domácích, který se nakonec prosadil třikrát. My jsme sice v závěru měli několik rohových kopů a dalších standardních situací, ale nebyli jsme dostatečně důrazní a když rozhodčí uznali velmi sporné postavení zakončujícího hráče jako neofsajdové, přišli jsme o možnost vybojovat alespoň bod. Dnes nás soupeř přehrál hlavně ve středu hřiště, kde jsme měli problémy v důrazu a poziční hře.

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2005-2006_Kolin-VM_2021-10-09/

 

 

 

 

 

image 8.kolo - Česká divize C - U17 - 2.10.
        SK Vysoké Mýto   6:2                TJ Praga
             (4:1)      
 

 

Branky: 2. Martinec, 8., 20., 52. z pen. Šeda, 19. Mošner, 63. Hošek – 39. Dupal, 76. Matýsek z pen.

Sestava SKVM:

Loukota – Hunal (46. Dušek K.), Hošek, Martinec (70. Padevět), Meduna (46. Bezdíček) – Diaz, Kužma, Kuta – Mošner (56. Vácha), Šeda, Bureš.

Hodnocení trenéra Lukáše Hrdiny:

Chtěli jsme potvrdit body z venku a soustředili se tak na dobrý vstup do utkání. Prosadili jsme se hned z prvního rohu a následně Hošek poslal vynikající průnikovkou do nájezdu Šedu. Ten nakonec vstřelil hattrick, když mu určení hráči přenechali penaltu. Mezi druhou a třetí brankou jsme měli slabší desetiminutovku, kdy jsme zbytečně ztráceli míče ve středu hřiště, ale jinak jsme měli celý zápas pod kontrolou a předvedli jsme několik hezkých útočných akcí. Zvládli jsme také vstup do druhého poločasu a po penaltě se utkání vlastně jenom dohrávalo. Soupeř závěr utkání nezvládl a předvedl 2 naprosto zbytečné až zákeřné zákroky pramenící asi z frustrace, ze kterého si bohužel odnášíme nepříjemné dlouhodobé zranění. Přejeme Pavkovi brzké uzdravení a věřím, že se s ním co nejdřív zase sejdeme v kabině.

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2005-2006_VM-Praga_2021-10-02/

 

 


 

 

13.kolo - Česká divize C - U17- 28.9.   image
     Viktoria Žižkov B   1:1         SK Vysoké Mýto
             (1:0)      
 

 

Branky: 40. Novotný – 83. Šeda

Sestava SKVM:

Loukota – Hunal (46. K. Dušek), Hošek, Martinec, Meduna – Kužma, Kuta (80. Padevět), Diaz – Mošner (46. Bureš), Šeda, Suchomel (66. Bezdíček).

Hodnocení trenéra Lukáše Hrdiny:

Myslím si, že nakonec zasloužená dělba bodů. Oba týmy se od začátku snažili hrát kombinačně, což bylo na otřesném hřišti velmi složité. Domácí byli v prvním poločase přeci jenom klidnější na míči, my jsme měli hodně jednoduchých ztrát. Oba týmy si vytvořili nějaké náznaky šancí, my jsme míč do branky nedotlačili a tak se 5 minut před poločasem ztečovanou střelou prosadili hráči Viktorky. Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení a 15 minut jsme byli v tlaku, branku jsme však nevstřelili. Nebezpečné brejky domácích do otevřené obrany s přehledem zastavoval Loukota. Brankář Žižkova také předváděl výborné zákroky, ale na dorážku Šedy již nezareagoval. V tu chvíli jsem věřil jsem, že utkání ještě dokážeme otočit. Nakonec však bod ze hřiště soupeře bereme, musíme ho však potvrdit v sobotu na domácím hřišti. Hráče chci pochválit, že nepříznivě se vyvíjející utkání nezabalili a rvali se o dobrý výsledek.

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2005-2006_ViktorkaZizkov-VM_2021-09-28/

 

 


 


7.kolo - Česká divize C - U17- 25.9.   image
     Slavoj Vyšehrad B   1:4         SK Vysoké Mýto
             (1:2)      
 

 

Branky: 44. Tesař – 22. Martinec, 30. Suchomel, 76. Kuta, 82. Šeda

Sestava SKVM:

Bis – Hunal (64. K. Dušek), Hošek, Martinec, Meduna – Kužma, Kuta, Diaz – Mošner (64. Bezdíček), Šeda (82. Padevět), Suchomel (64. Bureš).

Hodnocení trenéra Lukáše Hrdiny:

Obrovská pochvala celému týmu. Na nepříliš kvalitní umělé trávě s improvizovanou stoperskou dvojicí se 3 porážkami v řadě proti soupeři, který měl naopak šňůru tří vítězství, jsme předvedli bojovný výkon a po právu si odvezli všechny body. První poločas nebyl moc koukatelný, přizpůsobili jsme hře domácích s vysokými nakopávanými míči a nemohli jsme se dostat do hry po zemi. Pomohli jsme si standardkou, kdy se hlavou prosadil Martinec. Následně Suchomel uklidil do odkryté branky brankářem vyraženou střelu. Na konci poločasu měl dva samostatné úniky Šeda a vybojoval vyloučení soupeřova stopera. Bohužel nám propadl míč v pokutovém území a inkasovali jsme branku do šatny. Ve druhém poločase nám trvalo 10 až 15 minut se na hřišti proti deseti srovnat a dělali nám problém soupeřovi důrazní útočníci. Poslední půlhodinu jsme však odehráli kombinačně lépe a ještě se dvakrát prosadili po střelách Kuty a Šedy. Chválím hráče za kvalitní týmový výkon, kdy bojovali jeden za druhého a dočkali se za to zasloužené odměny.

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2005-2006_VysehradB-VM_2021-09-25/

 

 

 

 

image 6.kolo - Česká divize C - U17 - 18.9. image
        SK Vysoké Mýto   2:6             MFK Trutnov
             (0:3)      
 

 

Branky: 72. Loukota, 73. Šeda – 15. Kábrt, 20. Vošanovič, 41. Mader, 47. Sturm, 74., 83. Okrouhlický

Sestava SKVM:

Bis – Hunal, Martinec, Meduna – Mošner, Diaz, Hošek, Kuta (78. Řehák), Bezdíček – Loukota, Šeda.

Hodnocení trenéra Lukáše Hrdiny:

Už nechceme takový týden nikdy zažít. Proti Braníku nám chybělo 8 hráčů, nyní jsme jich do pole měli jenom osm. Proto jsem rád, že nám přišli na pomoc hráči, kteří plánovaně odehráli zápas za U19. Nakonec tam byl náš hlavní cíl pro tento víkend. My stejně jako s Vlašimí prohrajeme první poločas o 3 branky, stejně jako na Braníku inkasujeme důležitou branku z jasného ofsajdu. Pak si necháme dát 3 branky z rohových kopů a když se dvěma brankami vrátíme do utkání, tak necháme soupeře zase jednoduše odskočit. Gratuluji soupeři, kterému stačil důraz a jednoduchá hra na to, aby si odvezl všechny body. My jsme se mu ani v tom důrazu nedokázali vyrovnat. Musíme znovu začít pracovat a spadnout z hrušky zpátky na zem.

Foto: https://bisradek.rajce.idnes.cz/U17-2005-06_VM-Trutnov_2021_09_18/

 


 

 

5.kolo - Česká divize C - U17- 12.9.   image
             ABC Braník   4:3         SK Vysoké Mýto
             (1:3)      
 

 

Branky: 9. Janda, 63., 89. Svoboda, 77. Pavlík – 20. Pecháček, 31., 34. Šeda

Sestava SKVM:

Bis – Staněk (54. Paulus), Vácha, Hošek – Hunal (46. Bureš), Kužma, Pecháček, Diaz, Bezdíček (73. K. Dušek) – Šeda (81. Padevět), Mošner.

Hodnocení trenéra Lukáše Hrdiny:

Chybělo nám z různých důvodů osm hráčů a prakticky se nám rozpadla záloha. Díky tomu jsme museli přeskládat sestavu a také jsme změnili herní systém. Ze začátku jsme se s tím prali, ale po přesunu Mošnera napravo jsme získali jistotu na míči a první poločas jsme odehráli tak, jak jsme chtěli. Do druhé poločasu jsme šli s cílem prvních 15 minut neinkasovat a zůstat aktivní. To se nám povedlo, ale po zranění Staňka a po dalším vynuceném přeskupení jsme přišli o střed pole a soupeř naše ztráty nakonec potrestal. V poslední minutě jsme měli šanci na vyrovnání a po zákroku na Kužmu jsme mohli kopat pokutový kop, ale rozhodčí byli jiného názoru. Určitě jsme mohli v tomto zápase i v oslabené sestavě překvapit a bodovat, ale okolnosti dnes byli proti nám. Filipovi a Michalovi přeji brzké uzdravení.

Foto: https://bisradek.rajce.idnes.cz/U17-2005-06_Branik-VM_2021_09_12/

 


 

 

 

image 4.kolo - Česká divize C - U17 - 4.9. image
        SK Vysoké Mýto   1:4                FC Vlašim
             (0:3)      
 

 

Branky: 49. Kuta – 10., 45. Jadamus, 36. Motlíček, 52. Rytina z penalty

Sestava SKVM:

Loukota – Hošek, Staněk (64. Vácha), Pecháček, Meduna – Kužma (76. Hunal), Martinec, Řehák (46. Kuta) – Mošner (64. Bezdíček), Diaz, Suchomel (46. Šeda).

Hodnocení trenéra Lukáše Hrdiny:

Soupeř nám hlavně v prvním poločase uštědřil lekci z produktivity. Nejprve nekompromisně potrestal naši lacinou ztrátu před pokutovým územím. Pak jsme neproměnili jasnou šanci a na druhé straně neuhlídali rohový kop. A když jsme na konci poločasu trefili z našeho rohu břevno, soupeř z následného brejku vstřelil třetí branku. Ve druhém poločase to vypadalo, že se dostaneme do hry brankou Kuty, ale po sérii několika oboustranně neodpískaných zákroků si rozhodčí vybral jeden náš a Loukota na střelu z penaltového puntíku těsně nedosáhl. Přesto jsme ve druhé půli měli dostatek brankových příležitostí alespoň k vyrovnání, ale dnes bychom se netrefili asi ani do vrat od stodoly. Podruhé za sebou jsme na domácím hřišti naprosto odflákli první poločas a tentokrát jsme za to byli náležitě potrestáni.

Foto: https://bisradek.rajce.idnes.cz/U17-2005-06_VM-Vlasim_2021_09_04/

 

 


 


image 3.kolo - Česká divize C - U17 - 29.8. image
        SK Vysoké Mýto   3:1        TJ Sokol Třebeš
             (1:0)      
 

 

Branky: 45. Meduna, 88. Suchomel, 90. Martinec – 77. Lorenc

Sestava SKVM:

Loukota – Hunal (46. Hošek), Staněk, Pecháček (59. Jireček), Meduna – Řehák (80. Briol), Martinec, Kužma – Bezdíček (80. Suchomel), Šeda (46. Mošner), Diaz.

Hodnocení trenéra Lukáše Hrdiny:

Chtěli jsme prvními, kdo zatím 100% soupeře porazí a potvrdit tak zisk 4 bodů z venkovních zápasů. Zápas nám však herně absolutně nevyšel. Čekali jsme, že všechno přijde samo, nebojovali jsme, důraznému soupeři jsme se v agresivitě ani nepřiblížili a díky tomu jsme ztráceli jednoduché míče. První poločas jsme chtěli hlavně dohrát s nulou a gól do šatny nám spadl vyloženě z nebe, když Meduna zachoval při zakončení chladnou hlavu. Ve druhém poločase jsme si výkonem říkali nejenom o vyrovnání, ale také o to, aby soupeř výsledek otočil. Těsně před koncem se však po důrazném průniku prosadil střídající Suchomel, kterého hlavou po přímém kopu následoval Martinec a tak jsme si připsali velmi šťastné vítězství.

Foto: https://bisradek.rajce.idnes.cz/U17-2005-06_VM-Trebes_2021_08_29/

 


 

 
image 15.kolo - Česká divize C - U17 - 25.8. image
           RMSK Cidlina   3:3         SK Vysoké Mýto
             (1:1)      
 

 

Branky: 44. Štoček, 60. Kolář, 64. Petr – 2. Šeda, 51. Briol, 76. Martinec

Sestava SKVM:

Loukouta – Hunal (46. Briol), Staněk, Pecháček, Meduna – Kužma (61. Suchomel), Martinec, Řehák – Bezdíček (72. Hošek), Šeda, Diaz (83. Mošner).

Hodnocení trenéra Lukáše Hrdiny:

Nejsem spokojen s výsledkem prvního poločasu, kdy jsme byli jasně lepší, vstřelili jsme první branku a měli další šance. Silnému soupeři jsme dovolili jeden brejk, se kterým si poradil Loukota. Na konci poločasu jsme si však nepohlídali triviální obrannou situaci a doslova darovali domácím vyrovnání. Ve druhém poločase se hrál oboustranně kvalitní fotbal. My jsme se po rohovém kopu dostali do vedení, bohužel jsme opět sami lacino nabídli soupeři vyrovnání. Pak domácí vyřešili náš nedůraz v pokutovém území a nám se už podařilo pouze vyrovnat. Před zápasem bychom nejspíš remízu brali, teď však cítíme velké zklamání ze ztráty dvou cenných bodů.

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U17_2005-2006_RMSKCidlina-VM_2021-08-25/

 

 

 

 

image 2.kolo - Česká divize C - U17 - 21.8. image
             TJ Svitavy   1:4         SK Vysoké Mýto
             (0:3)      
 

 

Branky: 5. Bezdíček, 13. Šeda, 39. Martinec z pen., 80. Suchomel – 78. Karlík

Sestava SKVM:

Bis – Hunal, Staněk (63. Vácha), Pecháček, Hošek (63. Meduna) – Martinec, Briol (46. Kužma), Řehák – Mošner (63. Suchomel), Šeda (46. Diaz), Bezdíček.

Hodnocení trenéra Lukáše Hrdiny:

Podařilo se nám vstoupit do utkání podle plánu, kdy jsme se hned z první akce po autovém vhazování dostali do zakončení. Kromě vstřelených branek jsme v prvním poločase měli několik další příležitostí ke skórování. Hru jsme měli pod kontrolou. Ve druhém poločase jsme chtěli udržet aktivitu, poslali jsme do hry čerstvé hráče, ale přizpůsobili jsme se ospalému tempu domácích a hráli jsme moc pomalu a nedůrazně. Svitavští hrozili pouze nákopy z dálky, z nichž jeden z nich zbytečně skončil v naší brance.  Nerozumím tomu, proč utkání začalo s 15 minutovým zpožděním a poločasová přestávka trvala téměř 20 minut. V obou případech obě mužstva čekala na rozhodčí.

Foto: https://bisradek.rajce.idnes.cz/U17-2005-06_Svitavy-VM_2021_08_21/

 

 

 

image 1.kolo - Česká divize C - U17 - 14.8. image
        SK Vysoké Mýto   2:2               FK Čáslav
             (1:1)      
 

 

Branky: 15. Řehák, 54. Diaz – 8., 90+3 Hybler

Sestava SKVM:

Bis – Hunal, Staněk, Pecháček, Meduna (65. Hošek) – Martinec, Briol, Řehák – Mošner (57. Suchomel), Šeda (65. Bezdíček), Diaz (81. Kuta).

Hodnocení trenéra Lukáše Hrdiny:

Utkání nám ukázalo, jak je dorostenecká divize nesmlouvavá a jak je jednoduché přijít zbytečně o body. Přes výraznou herní převahu jsme doplatili na neproměňování šancí. Hosté hrozili vlastně jen z rohových kopů, kdy z nich proměnili ten první po výborně zahraném signálu a bohužel i ten poslední, kdy už hráli vabank. A to ještě jednu 100% šanci z dalšího rohu výborně zlikvidoval Bis. My jsme si ze hry vypracovali dostatek příležitostí k rozhodnutí zápasu, ale pokud neproměníme ani ty nejjasnější, těžko budeme vítězit.

Foto: https://bisradek.rajce.idnes.cz/U17-2005-06_VM-Caslav_2021_08_15/

 

 

 

image 14.kolo - Česká divize C - U17 - 11.8.
        SK Vysoké Mýto   3:7           Bohemians B
             (3:3)      
 

 

Branky: 16. Briol, 18. Martinec, 44. Diaz – 6. Drahovzal, 25., 35. Chadžiev, 59. Šimr, 61. Špaček, 73. Sejkora, 82. Holub

Sestava SKVM:

Bis – Hunal (69. Hošek), Staněk, Pecháček, Meduna (77. Jireček) – Martinec, Briol, Řehák – Kužma (57. Kuta), Diaz (69. Suchomel), Mošner (77. Zamastil)

Hodnocení trenéra Lukáše Hrdiny:

Pro nás byl zápas velká výzva a na začátku byla na hráčích znát jistá nervozita. Uklidnili jsme se až po brance Briola a vzápětí jsme po rohu dokonce vedli. Po soupeřově otočení jsme ještě brankou do kabiny vyrovnali. Celý zápas se ale rozhodl v 60. minutě, kdy Bohemka po svém trvalejším tlaku vstřelila 2 branky po naší zbytečné nedůslednosti v bránění. Mrzí mě ty další 2 branky, které jsme si nechali vstřelit z vlastní nedůslednosti a zbytečně tak výsledek kazí. Soupeř ukázal svoji sílu a fotbalovou vyspělost, my se za svůj výkon však stydět rozhodně nemusíme, protože jsme velkou měrou přispěli k dobré kvalitě utkání.

Foto: https://bisradek.rajce.idnes.cz/U17-2005-06_VM-Bohemians_Praha_B_2021_08_11/

 

 

 

Přípravné utkání, 07.08.2021

FC Slavia Hradec Králové - SK Vysoké Mýto  0:7 (0:2)

Branky: 1. vlastní, 42. Diaz, 70. Kuta, 73. Suchomel, 78. Šeda, 84., 89. Martinec

Sestava SKVM:

Bis (58. Loukota) – Hunal (46. Hošek), Staněk, Jireček (69. Martinec), Meduna (60. Bureš) – Martinec (46. Kuta), Briol, Řehák – Kužma (60. Bezdíček), Diaz (60. Suchomel), Mošner (46. Šeda)

Hodnocení trenéra Lukáše Hrdiny:

Hned z první akce si po dobrém centru Kužmy vstřelil soupeř vlastní branku a ta určila ráz utkání. Vyzkoušeli jsme si hru do zhuštěného bloku, který se nám obtížně dařilo prorážet, protože jsme nebyli dostatečně trpěliví.  A také jsme neproměňovali své šance, kterých jsme si už v prvním poločase vytvořili dost. Utkání se zcela zlomilo po brance Kuty z přímého kopu. Jsme rádi za výsledek, ale soupeř nás do obrany vlastně neprověřil. Příště s Bohemkou to bude úplně jiné kafe.

 

 

Přípravné utkání, 04.08.2021

SK Vysoké Mýto – FK Pardubice  1:7 (1:3)

Branka SK: 12. Briol – 1:0

Sestava SKVM:

Bis (70. Loukota) – Hunal (60. Hošek), Staněk (46. Jireček), Pecháček, Meduna – Martinec, Briol (70. Kuta), Kuta (46. Bureš) – Kužma (60. Štanglica), Diaz (60. Mencák), Mošner (60. Bezdíček)

Hodnocení trenéra Lukáše Hrdiny:

V utkání se projevil logický a očekávaný rozdíl v kvalitě řešení herních situací hráčů. My jsme se soupeřem drželi krok v prvním poločase, kdy jsme ho však posadili na koně zbytečnými a nevynucenými chybami v rozehrávce a nedokázali jsme zachytávat protiútoky do otevřené obrany. Ve druhé půlce už nám docházeli fyzické a hlavně psychické síly a naplno se projevil rozdíl mezi oběma týmy. Celkově to pro nás byla velmi dobrá prověrka a víme, na čem musíme pracovat.

Foto: https://bisradek.rajce.idnes.cz/U17-2005-06_pratelak_VM-Pardubice-U16_2021_08_04/

 

 

 

Přípravné utkání, 31.07.2021

Sokol Třebeš - SK Vysoké Mýto  3:5 (2:1)

Branky: 18., 26., 59. soupeř – 38., 85. Briol, 62. Kužma, 72. Staněk, 78. Diaz

Sestava SKVM:

Loukota – Hunal, Staněk, Jireček, Meduna (46. Bureš) – Martinec, Briol, Kuta – Kužma, Diaz (85. Vácha), Mošner (77. Mencák)

Hodnocení trenéra Lukáše Hrdiny:

Očekávali jsme, že soupeř bude hrát hru s dlouhými nakopávanými míči, která nám ale vůbec nevyhovuje. Nedařilo se nám sladit práci útočné a obranné řady. Navíc byli domácí na rozdíl od nás velmi efektivní. Cením si toho, že jsme dvakrát prohrávali o 2 branky a přesto jsme dokázali v utkání zvítězit. Opět jsme se však nevyvarovali zbytečným ztrátám uprostřed hřiště. Od 60. minuty jsme byli jasně lepší herně i fyzicky, nastříleli 4 hezké branky a soupeřovi úniky s přehledem zneškodnil Loukota. Příště ale musíme být mnohem lepší v proměňování šancí.

Foto: https://bisradek.rajce.idnes.cz/U17-2005-06_pratelak_Trebes-VM_2021_07_31/

 


 

 

Přípravné utkání, 24.07.2021, hřiště Ústí nad Orlicí

SK Hranice - SK Vysoké Mýto  1:3 (0:2)

Branky: 72. soupeř z penalty – 22. Diaz, 41. Zamastil, 58. Martinec z penalty

Sestava SKVM:

Bis – Hunal, Staněk, Jireček (68. Pecháček), Meduna – Briol (82. Vácha), Martinec, Zamastil (52. Kuta) – Kužma (46. Bezdíček), Diaz, Mošner (70. Mencák)

Hodnocení trenéra Lukáše Hrdiny:

Za výsledek prvního přípravného utkání jsme rádi, protože jsme přes 35 minut hráli v deseti. Zvládli jsme to však velmi dobře a na hřišti to téměř nebylo poznat.  Jsem také spokojen, jak jsme se dokázali vykombinovat z některých těžkých situací ve více hráčích presujícího soupeře, i když jsme tam udělali jednu chybu a obdrželi jsme zbytečnou branku z diskutabilní penalty. Musíme umět vyhodnotit skutečnou míru rizika. Utkání jsme ale měli od začátku pod kontrolou, příště se však musíme vyvarovat jednoduchých ztrát míčů při přechodu do útoku, kterými dostáváme soupeře zbytečně do hry a v dalších zápasech se nám to může vymstít.