SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

Starší dorost U19

 

 

Realizační tým 

Bednář Jiří (732 147 117), Novák Jaroslav, Stloukal Milan (723 189 953)

 

 

Tréninky:            ÚT - ČT - PÁ        17:15 - 18:45

 

 

Zimní přípravná utkání

 

 

 

 

image 12.kolo - Česká divize C - U17 - 13.11.
        SK Vysoké Mýto   3:0      FK Admira Praha B
             (1:0)      
 

 

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U19_2003-2006_VM-AdmiraB_2021-11-13/

 

 

 

 

 

image 11.kolo - Česká divize C - U19- 24.10.   image
              FK Náchod   3:5         SK Vysoké Mýto
             (3:1)      
 

 

Branky: 28. a 62. Doucek, 32. a 86 Čejchan, 35. Gunár - 65. a 80. Kabrhel, 8. Škrabal

Sestava: Spálenka - Jireček (75. Kováčik), Briol, Vodička, Jeřábek - Řehák, Pechanec (75. Pavliš), Švejda, Kabrhel - Škrabal, Novák Radek (68. Škorpil)

V neděli jsme zajížděli do Náchoda, druhému celku průběžného pořadí. Začátek utkání patřil našim hráčům, vytvořili jsme si několik slibných šancí, jednu po přihrávce Kabrhela zužitkoval před brankou volný Škrabal. Tlačili jsme i dál, ale také domácí se začali osmělovat a přidávat na rychlosti, což nám dělalo velké potíže. Ze sólového úniku se netrefil Kabrhel a v podstatě z protiútoku domácí vyrovnali a dostali se na koně. Během sedmi minut otočili zápas.

Po přestávce pokračovala hra podle podobného scénáře, ale naši hráči přidali na důrazu a napadání. Trochu nás srazil gól na 4:1 a domácí ukonejšil. Nám se ale poměrně rychle podařilo snížit opět na rozdíl dvou branek a kluci přidali, v 80. minutě jsme, po nakrátko rozehraném rohu a nepovedeném centru, který se stočil k tyči do branky, přidali třetí gól a byli v laufu. Čtyři minuty před koncem bohužel pro nás rozhodli domácí po sólovém úniku.

Hra v poli byla hodně vyrovnaná, ale soupeř důraznější a v útoku rychlejší. Tentokrát se nám nedařilo v obraně včas tyto průniky zastavovat. My jsme hrozili hlavně z náběhů po levém křídle, ale špatně jsme řešili finální zakončení nebo přihrávku. Chyběl také důraz před brankou dorážet vyražené míče.

Opět velká škoda a zbytečně ztracené body.

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U19_2003-2006_Nachod-VM_2021-10-24/

 

 

 

 

image 10.kolo - Česká divize C - U19 - 16.10.
        SK Vysoké Mýto   1:1     SK Střešovice 1911
             (1:1)      
 


Branky: 15. Jeřábek – 17. Kuttner (pen.)

Sestava: Spálenka – Škrabal, Briol, Vodička, Jireček – Kabrhel, Pechanec (61. Škorpil), Švejda, Řehák – Jeřábek (74. Habas), Novák Radek.

Hodnocení trenéra Jaroslava Nováka:

Promarněný zápas. Totálně promarněný zápas a ztracené dva důležité body!!! To je ve zkratce asi to nejdůležitější, co se dá napsat o zapase proti Střešovicím. Na soupeře jsme vlétli. Přesně tak, jak jsme si řekli a jak jsme chtěli. S velkou aktivitou a nasazením přišla i výrazná převaha a spousta šancí. I opravdu vyložených! Ale opět jsme doplatili na příšernou koncovku….. Po mnoha zazděných možnostech přišel konečně gól v 15. minutě, ale díky zkratu při rozehrávce přes střed hřiště jsme soupeři, který se do té chvíle na naší půlku hřiště s míčem snad nepodíval, nabídli penaltu, kterou proměnil. I poté se až do konce prvního poločasu odehrávalo vše podle stejného scénáře – pálíme totiž jednu příležitost za druhou.  

Hosté se po půli zvedli. Asi správně odhadli, že celkem se štěstím (a díky výborným zákrokům brankáře) už přežili to nejhorší, takže by mohli pomýšlet na body. Začali nás zlobit, vytvořili si také několik zajímavých možností, a druhý poločas proto nabídl vyrovnaný fotbal. Nám chyběla lehkost, hra už neměla tu kvalitu a tempo, ale pár šancí opět bylo – bohužel i tentokrát se stejným výsledkem. Proto když ani situace, kdy náš hráč šel v posledních vteřinách sám na brankáře, neskončila brankou, museli jsme se smířit jen s bodem.

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U19_2003-2006_VM-Stresovice_2021-10-16/

 

 

 

 

9.kolo - Česká divize C - U19- 9.10.   image
       SK Sparta Kolín   3:3       SK Vysoké Mýto
             (2:1)      
 

 

Branky: 4. a 59. Žemba, 8. Koutský  – 17. Kabrhel, 50. a 74. Novák Jan

Sestava: Spálenka – Škrabal, Jireček, Briol, Jeřábek – Novák Jan, Švejda, Pechanec (67. Řehák), Kabrhel (82. Škorpil) – Mikulecký, Novák R.

Hodnocení trenéra Jaroslava Nováka:

I přes opakované předzápasové upozorňování na důležitost vstupu do utkání jsme v Kolíně začali doslova tragicky a předváděli příšerný výkon. Domácí na nic nečekali a byť jsme si jasně řekli jak hrají a kde jsou jejich přednosti, celkem snadno vstřelili dvě branky a další šance zahodili. Po snížení to chvíli vypadalo, že získáváme půdu pod nohama, ale nakonec i zbytek první půle patřil jasně Kolínu.Během přestávky bylo proto nutné si některé věci důrazně vyjasnit, aby opravdu všichni pochopili, co chceme hrát a co ne a jak by měl vypadat výkon každého jednotlivce v mistrovském utkání. Snad i díky tomu druhý poločas probíhal úplně jinak než první. Byli jsme aktivnější, důraznější, bojovali jsme a makali. Díky tomu přicházely šance a nakonec i góly. Nejprve pěkná souhra přinesla vyrovnání a po ojedinělé akci domácích, která je zásluhou krásné a nechytatelné střely opět dostala do vedení, ukázal náš tým svou sílu a vyrovnal i podruhé. Ve zbývajících minutách několikrát nechybělo mnoho a mohlo se i vyhrát, ale to se nepovedlo. Například i díky v poslední minutě doslova zahozenému trestnému kopu z hranice vápna.Tým si za druhý poločas zaslouží pochvalu, o to víc ale mrzí a je naprosto nepochopitelné, že jsme začali tak, jak jsme začali…..

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U19_2003-2006_Kolin-VM_2021-10-09/


 

 

 

image 8.kolo - Česká divize C - U19 - 2.10.
        SK Vysoké Mýto   3:0                TJ Praga
             (2:0)      
 Branky: 35. (pen.) a 45. Jan Novák, 63. Mikulecký

Sestava: Spálenka – Škrabal, Briol, Jireček, Jeřábek – Kabrhel (83. Pavliš), Pechanec (60. Škorpil), Švejda, Novák Jan – Mikulecký (83. Habas), Novák Radek.

Hodnocení trenéra Jaroslava Nováka:

Výkon v tomto utkání postrádal lehkost, tři body však nakonec přinesl. Soupeř nám v prvním poločase moc nedovoloval hrát to, co jsme chtěli a pozorně si hlídal vlastní pokutové území a jeho okolí. Navíc díky malému využití křídelních prostor a neustálé snaze procpat se k šancím středem hřiště jsme mu jeho situaci sami ulehčovali. To platí i o minimální kombinaci a neustálém nakopávání míčů. Vysvobození tak přišlo po individuální akci Kryštofa Kabrhela z levé strany, kterou řešil hráč soupeře faulem. Protože se vše odehrálo v pokutovém území, následovala penalta, kterou s přehledem proměnil Jan Novák. Tentýž hráč pak přidal v poslední minutě první půle uklidňující druhou branku a výsledku dal konečnou podobu Ondřej Mikulecký v minutě třiašedesáté. Zápas jsme kontrolovali až do samého konce, opět již tradičně zahodili několik možností k navýšení skóre a konečně bez zbytečných komplikací udrželi nulu, za což náleží pochvala celému týmu.

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U19_2003-2006_VM-Praga_2021-10-02/

 

 

 

13.kolo - Česká divize C - U19- 28.9.   image
     Viktoria Žižkov B   8:1         SK Vysoké Mýto
            (2:1)      
 

 

Branky: 20. Novák Radek – 26. Mikulecký vlastní, 40.,79. a 82. Včelák, 66. a 89. Černý, 70. Novák, 72. Šťastný (pen.),

Sestava: Spálenka – Škrabal (82. Škorpil), Jireček, Briol, Jeřábek – Kabrhel (82. Pavliš), Pechanec (20. Řehák), Švejda, Novák Jan – Mikulecký (82. Habas), Novák R. (66. Diaz)

Č.k.: 71. Řehák

Hodnocení trenéra Jaroslava Nováka:

Zápas s Viktorkou Žižkov si žádné obsáhlé hodnocení ani nezaslouží. Zejména ve druhém poločase si domácí pohrávali s partou nazdárků, kteří se na hřišti ocitli nejspíš omylem, protože zabloudili cestou k orloji. Slušný začátek a vedoucí gól – to bylo vše, co náš tým předvedl. Prakticky hned poté, co domácí inkasovali, si přebrali režii zápasu do svých rukou a školili trapný kompars. Výkony některých našich hráčů byly ostudné a tragické. Budeme-li podobně hrát i nadále, body rozhodně nezískáme s nikým. Čtyři výhry v řadě jsou skvělé, ale ani v jednom případě k nim nevedla cesta přes podobně odehraný zápas. Možná bude stačit si zase sednout na zadek a i když se úplně nedaří, tak alespoň makat a bojovat.

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U19_2003-2006_ViktorkaZizkov-VM_2021-09-28/


 

 

 

 

7.kolo - Česká divize C - U19- 25.9.   image
     Slavoj Vyšehrad B   1:2         SK Vysoké Mýto
             (1:1)      
 

 

Branky: 16. Laštůvka (pen.) – 17. Švejda, 54. Novák Jan

Sestava: Spálenka – Škrabal, Jireček, Briol, Jeřábek – Řehák (58. Pechanec), Švejda, Kabrhel (87. Diaz),  Novák Jan (89. Pavliš) – Mikulecký, Novák R. (87. Habas)

Hodnocení trenéra Jaroslava Nováka:

Na umělé trávě na Vyšehradě se hrálo od začátku poměrně divoké utkání. Hřiště menších rozměrů a ne úplně obvyklý povrch nám zpočátku moc neseděl, často jsme propadali a jen díky výbornému výkonu brankáře Spálenky, který vychytal postupně několik velkých šancí domácích, se hned v prvních minutách skóre neměnilo. Poté se hra vyrovnala a i my zahodili několik slibných příležitostí. Do vedení se přesto dostali domácí díky pokutovému kopu, ale už po minutě vyrovnal krásným gólem Ondřej Švejda. Tak skončil poločas. Vstup do druhé části zápasu vyšel lépe nám, vytvářeli jsme si šance, ale opět je neuvěřitelně zahazovali. Výjimkou byla 54. minuta, kdy zahrál parádně trestný kop Honza Novák. Protože i další naše příležitosti nevedly ke gólu a domácí neměli co ztratit, začali více riskovat a tlačili se stále víc do útoku. Naštěstí opět několikrát skvěle zasáhl náš brankář a žádná další branka tak nepadla. Zápas mohl skončit větším brankovým rozdílem, nebo klidně i bláznivou remízou 5:5, ale střelci obou týmů prostě opravdu neměli den.

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U19_2003-2006_VysehradB-VM_2021-09-25/

 

 

 

 

image 6.kolo - Česká divize C - U19 - 18.9. image
        SK Vysoké Mýto   3:1            MFK Trutnov
             (2:0)      
 


Branky: 9. Kabrhel, 24. a 83 Mikulecký – 89. Fešar

Sestava: Spálenka – Škrabal, Briol, Novák Jan, Jireček – Řehák (87. Pechanec), Švejda, Kabrhel, Kuta (60. Diaz) – Mikulecký (89. Škorpil), Novák Radek (89. Habas).

Hodnocení trenéra Jaroslava Nováka:

Zápas proti Trutnovu výrazně ovlivnil náš velice dobrý úvod. Byli jsme aktivní, dobře kombinovali a navíc se dařilo získávat spoustu míčů ze soupeřovy rozehrávky. Z těchto situací vzniklo nejen několik zajímavých příležitostí, ale hlavně z jedné padla úvodní branka. V podobném duchu pokračoval první poločas i dále – naše převaha, aktivita, časté zisky míče a nakonec i druhý gól. Od této chvíle se ale dění na hřišti úplně změnilo. My najednou nedokázali pokračovat v předváděné hře a soupeř se výrazně zlepšil - přestal chybovat a začal se tlačit více a více k naší brance. Měli jsme celkem štěstí, že žádnou svou akci nedotáhl až ke gólu. Nakonec přinesla uklidnění třetí branka a nic na tom nezměnilo ani snížení hostů v úplném závěru.

 

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U19_2003-2006_VM-Trutnov_2021-09-18/

 

 

 

 

5.kolo - Česká divize C - U19 - 12.9.   image
             ABC Braník   0:1         SK Vysoké Mýto
             (0:0)      
 

 

Branka: 52. Řehák

Sestava: Spálenka – Škrabal, Jireček, Briol, Jeřábek – Řehák, Švejda, Kabrhel,  Kuta – Mikulecký (77. Škorpil), Novák R. (90. Pavliš)

Hodnocení trenéra Jaroslava Nováka:

Proti Braníku jsme od prvních minut i na velmi nekvalitním hřišti hráli velice dobrý fotbal a vytvořili si velice rychle několik příležitostí ke vstřelení první branky, ale opět ani jednu nedokázali využít. Naštěstí soupeř se do žádných podobných situací nedostával (pomineme-li jeden zkrat naší obrany a osamoceného nepřesně hlavičkujícího hráče domácích na penaltě). Když jsme těsně před poločasem nezvolili vhodné rozehrání standardní situace před vápnem, skončilo prvních pětačtyřicet minut 0:0.

I ve druhé půli jsme měli utkání pod kontrolou, ale stále platil bezbrankový stav. Naštěstí se v 52. minutě povedlo sehrát akci po ose Kabrhel – Jeřábek - Řehák, která nás dostala do vedení a nakonec zápas i rozhodla. Byly to však ještě nervy, protože druhý, uklidňující gól se až do samotného konce nepovedlo přidat, přestože šli naši borci minimálně třikrát sami na brankáře domácích. V obranné činnosti však celá parta v čele s brankářem Spálenkou obstála a nedovolila domácím vyrovnat. 

Přivezli jsme cenné body. A tenhle tým má na to, aby získával další!  Je to jen o nás!!!!!

 

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U19_2003-2005_Branik-VM_2021-09-12/

 

 

 

image 4.kolo - Česká divize C - U19 - 4.9. image
        SK Vysoké Mýto   5:2                FC Vlašim
             (3:1)      
 

 


Branky: 4. a 34. Mikulecký, 28. a 63. Novák Jan, 76. Novák Radek – 42. Pohorský, 88. Máca

Sestava: Spálenka – Jeřábek, Briol, Vodička, Jireček – Novák Jan (79. Bureš), Švejda, Kabrhel (83. Pavliš), Kuta (46. Škorpil) – Mikulecký (79. Škrabal), Novák Radek (79. Habas).

Hodnocení trenéra Jaroslava Nováka:

Až v tomto zápase jsme konečně předvedli výkon, za který se nemusíme stydět. Naopak – kluky je třeba pochválit, jak zápas odmakali. Už ve čtvrté minutě nás dostal do vedení gól z kategorie lacinějších, druhý přinesl klid a třetí mohl zápas rozhodnout už do poločasu. V jeho poslední pětiminutovce ale soupeř snížil a tak se šlo do druhé půle ještě s mírnými obavami. Ty ale rozehnaly další dvě naše branky, takže druhý gól Vlašimi už nic neřešil. Doufám, že v příštích kolech budeme předvádět už pouze takovéto výkony.

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U19_2003-2005_VM-Vlasim_2021-09-04/

 

 

 

 

image 3.kolo - Česká divize C - U19 - 29.8. image
        SK Vysoké Mýto   1:4        TJ Sokol Třebeš
             (1:1)      
 Branky: 30. Mikulecký – 45.Stehlík, 70. Palma, 87. Kurečka, 90+1 vlastní Briol

Sestava: Bis – Škrabal (66. Jireček), Briol, Vodička, Jeřábek – Novák Jan (66. Škorpil), Švejda (72. Pavliš), Kabrhel, Kuta - Mikulecký, Novák Radek

Hodnocení trenéra Jaroslava Nováka:

Proti Třebši jsme sehráli zápas dvou naprosto rozdílných poločasů. První byl vydařený, hrál se otevřený a aktivní fotbal z obou stran. Povedlo se nám vstřelit vedoucí branku a díky výbornému zákroku Tomáše Bise „přežít“ obrovskou šanci hostů. Když už se zdálo, že se do kabin půjde za stavu 1:0, přišla v poslední minutě série několika momentů, které vedly k vyrovnání. Nejprve jsme se chovali velice netakticky, když bylo na místě dohrát poločas v klidu, s míčem na kopačkách. Místo toho se zbytečně a zbrkle zkazila přihrávka na útočné polovině (kterou bylo možné poslat spoluhráče samotného proti brankáři), lajdácky se vypustil pokus zastavit z toho vzniklou akci a i díky nedůrazu a nedůslednosti obrany došlo snad dvacet vteřin před koncem první půle ke zbytečnému a hloupému vyrovnání. Tento gól měl až nečekaně velký dopad na tým a jeho hru ve zbytku zápasu. Snaha byla, kvalita už ne. Hosté byli po přestávce lepší, měli více příležitostí a poté, co jednu z nich proměnili, tak už si zápas zkušeně pohlídali, což v závěru podtrhli dalšími dvěma brankami. 

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U19_2003-2005_VM-TrebesHK_2021-08-29/

 

 

 

image 15.kolo - Česká divize C - U19 - 25.8. image
           RMSK Cidlina   4:0         SK Vysoké Mýto
             (0:0)      
 

 

Branky: 48. Bekera, 52. Nýč, 80. Kožíšek, 84. Telvák

Sestava: Bouška - Jireček, Novák J., Vodička, Jeřábek – Škorpil (54.Bureš), Švejda (82. Pavliš), Kuta (46. Briol), Kabrhel – Mikulecký (82. Habas), Novák R. (86. Kovačík)

Hodnocení trenéra Jaroslava Nováka:

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal s několika šancemi na obou stranách. Ve druhém jsme i přes přestávková upozornění hned v jeho úvodu vyrobili obrovskou chybu po ubráněném rohu domácích a o čtyři minuty později druhou, prakticky totožnou. Naše velká příležitost zůstala nevyužita, naopak domácí snadno přidali třetí gól. V tu chvíli už se naše hra zhroutila a my inkasovali i počtvrté. Z nadějně rozehraného zápasu se tak stala jednoznačná záležitost.

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U19_2003-2005_RMSKCidlina-VM_2021-08-25/

 

 

 

 

image 2.kolo - Česká divize C - U19 - 21.8.   image
             TJ Svitavy   1:1         SK Vysoké Mýto
             (0:0)      
 

 

Branky: 63. Šafránek - 68. Škrabal

Sestava: Bouška - Škrabal, Novák J., Briol (46. Bureš) Jeřábek – Škorpil (84. Zamastil), Švejda, Kuta, Kabrhel – Mikulecký (84. Habas), Novák R. (84. Pavliš)

Č. K.: 90. Škrabal

Hodnocení trenéra Jaroslava Nováka:

Do utkání náš tým vstoupil podobně, jako v obou předchozích případech – hned v samém úvodu jsme nabídli domácím vyloženou brankovou příležitost, kterou naštěstí výborným zákrokem zlikvidoval brankář Bouška. Od této chvíle byl po zbytek poločasu míč mnohem více v našem držení, vytvořili jsme si několik slibných a několik vyložených možností, ale ani jednu z nich (byť to někdy bylo až nepochopitelné) neproměnili. Domácí ještě zahrozili břevnem po standardní situaci, ale gól v první půli nepadl.

I druhý poločas až do 63. minuty byl povedenější od nás, ale opět zůstaly všechny příležitosti nevyužity, a tak nemohlo přijít asi nic jiného, než že domácí z ojedinělého pobytu před naší brankou otevřeli skóre. Výrazně jim k tomu pomohl nedůraz našich bránících hráčů ve všech soubojích, které se ve vápně odehrály před samotným gólovým zakončením. Naštěstí to tým nepoložilo a už po pěti minutách sehrál pěknou akci, která měla konečně gólovou tečku. Zůstala však jedinou – všechny další nadějné situace už brankou neskončily. Následně při nás stálo i štěstí, když soupeř z přímého kopu opět trefil jen břevno. V úplném závěru byl navíc po druhé žluté kartě vyloučen náš hráč a jediný úspěšný střelec Vincent Škrabal.

Tým získal první bod v soutěži, dokonce na hřišti soupeře. Prohrával a dokázal rychle vyrovnat. Přesto po takovém průběhu, jaký utkání mělo, převládá pocit velkého zklamání z toho, že je to jenom bod. Totálně jsme totiž selhali v koncovce.

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U19_2003-2005_Svitavy-VM_2021-08-21/

 

 

 

image 1.kolo - Česká divize C - U19 - 15.8.   image
        SK Vysoké Mýto   1:2               FK Čáslav
             (1:1)      
 


Branky: 16. Škorpil - 17. Machurka, 53. Špičák

Sestava: Bouška - Jireček, Švejda, Vodička, Bureš – Škorpil, Pechanec Josef (8. Pavliš, 63. Habas), Kuta, Kužma (75. Zamastil) - Mikulecký, Novák Jan

Hodnocení trenéra Jaroslava Nováka:

Vyrovnaný, nepříliš pohledný zápas, ve kterém jsme se dostali do vedení po brance Davida Škorpila, ovšem soupeř prakticky ihned po rozehrávce vyrovnal díky naší obrovské hrubce. Na obou stranách byla sice k vidění celá řada nepřesností a minimum pohledných akcí, několik šancí na vstřelení dalších branek ale měla obě mužstva. Po přestávce se kvalita hry ještě více vytratila, probíhal spíše nefotbalový boj mezi oběma pokutovými územími. V 53. minutě se rozhodlo o výsledku: nedokázali jsme proměnit jasnou gólovou situaci, soupeř rychle dostal míč z vlastní šestnáctky na naší polovinu, kde přišel zbytečný faul. Následný centrovaný míč do vápna si pohodlně a nerušeně našel hráč hostů a hlavou překonal brankáře. Ve zbytku hrací doby se Čáslav zaměřila především na udržení stavu. Příliš se netlačila dopředu, čekala na naše chyby a po nich hrozila brejky. Důslednou obranou nás nepustila k žádným možnostem, kterými bychom mohli výsledek změnit. Pravdou je, že to moc práce nedalo - naše snaha byla bezzubá, akce končily většinou už v zárodcích špatnou přihrávkou, zpracováním míče, nebo malým důrazem a nasazením v soubojích.

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U19_2003-2005_VM-Caslav_2021-08-15/

 

 

 

image 14.kolo - Česká divize C - U19 - 11.8.  
        SK Vysoké Mýto   1:7           Bohemians B
             (1:4)      
 

 

Branka VM: 45´vlastní   

Sestava SKVM: Bouška (46´Novotný) - Jeřábek (79´Zamastil), Šeda (62´Kovačík), Škorpil (68´Pavliš), Novák, Jireček, Kabrhel, Vodička, Pechanec, Švejda, Habas (46´Vácha) 

Hodnocení trenéra Jaroslava Nováka:

PÚvodním zápasem nové sezony 2021/22 a současně premiérou v dorostenecké divizi bylo naše utkání s týmem CU Bohemians Praha B. Hosté byli před zápasem jasným favoritem, což potvrzovali od samého počátku až do konce. Dvěma rychlými góly z úvodu získali klid a ve zbytku zápasu předváděli rychlý, kombinační, útočný fotbal, který dělal našemu týmu obrovské problémy. Nedokázali jsme se vyrovnat s agresivitou, důrazem, pohyblivostí a důsledností soupeře, který nás tímto dostával pod soustavný tlak v kterékoliv části hřiště, z čehož pramenilo velké množství chyb. Právě díky nim narostlo skóre do takového rozdílu. U většiny soupeřových gólových akcí totiž byla na počátku naše nedůslednost, nepřesnost, nebo nekoncentrovanost. Hry s míčem jsme si moc neužili, většinu času ho měli v držení hosté, kteří ještě celou řadu šancí a slibných situací nedotáhli ke gólovému závěru. Hned v úvodu jsme tedy dostali pořádnou facku a nezbývá než věřit, že si z této drtivé porážky vezmeme ponaučení a v dalších utkáních předvedeme po všech stránkách výrazně lepší výkony.

Foto: https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U19_2003-2005_VM-BohemiansPrahaB_2021-08-11/

 

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...